» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
  Drukuj

Re: NBA 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 lis 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Houston-Utah
Typ: Houston -2.5
Kurs 1.45
Buk Fortuna
Analiza: Będzie to 11 spotkanie dla gospodarzy i 10 dla zespołu przyjezdnych , gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 7 zwycięstw oraz 3 porażek na swoim koncie, wygrali swoje 2 poprzednie spotkania a wcześniej zanotowali 2 porażki, teraz wydaję mi się że ich gra idzie w coraz lepszym kierunku i powinni zacząć punktować, tym bardziej iż ich rywalem w tym spotkaniu będzie drużyna Utah Jazz, która w swojej hali radzi sobie wyśmienicie,ale na wyjazdach przegrywa wszystko, do tej pory zagrała 3 spotkania wyjazdowe , przegrała każde z nich , ekipa gospodarzy natomiast zaliczyła dwie domowe wpadki z rzędu i teraz na pewno ma coś do udowodnienia swoim kibicom , którzy pewnie będą tym razem chcieli zobaczyć wygraną swoich pupili. Myślę że jest to jak najbardziej realne ponieważ w poprzednich spotkaniach widać było zwyżkę formy ekipy przyjezdnych , rzucili ekipom New York Knicks, oraz Atlanty Hawks po 119 punktów tracąc sporo mniej , były to ich pewne zwycięstwa, myślę że w tej potyczce również spokojnie można postawić na pewną wygraną zespołu Houston, z racji tego iż Utah Jazz nie rzuca dużo punktów na wyjazdach , ja poszedłbym w tym meczu również w kierunku undera, myślę że taki under 202.5 punktu jest jak najbardziej realny, pewniejsze wydaję się jednak moim zdaniem Handi.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 05 lis 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 639
Podziękowano: 1187
Oklahoma City Thunder @ Portland Trail Blazers. Łącznie w grze: Powyżej 208
Kurs: 1.68 marathon

czego sie mozna spodziewać.Strelby po obu stronach jak sie patry + uptempo ze strony Blazers, Grzmot na pewno nie bedzie dłuzny a ze Portland defensywa nie grzeszą na moje zobaczymy tu sporą ilosc punktów.Historycznie 220 pekało nawet czesto więc powyzej tcyh 208 mysle się zmieszczą spokojnie

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 06 lis 2017 
Moderator
Moderator

yaz napisał(a):
Oklahoma City Thunder @ Portland Trail Blazers. Łącznie w grze: Powyżej 208
Kurs: 1.68 marathon

czego sie mozna spodziewać.Strelby po obu stronach jak sie patry + uptempo ze strony Blazers, Grzmot na pewno nie bedzie dłuzny a ze Portland defensywa nie grzeszą na moje zobaczymy tu sporą ilosc punktów.Historycznie 220 pekało nawet czesto więc powyzej tcyh 208 mysle się zmieszczą spokojnie

<minus>

Dyscyplina Koszykówka
Godzina: 03:00
Spotkanie Phoenix Suns-Brooklyn Nets
Typ: under 241.5 <plus>
Kurs 1.45
Buk Forbet
Analiza: 13 w swojej konferencji zespół Phoenix Suns w swojej hali podejmował będzie ekipę Brooklyn Nets. Gospodarze jak i goście spisują się w tym sezonie NBA bardzo podobnie, Phoenix po 10 rozegranych spotkaniach ma 4 zwycięstwa oraz aż 6 porażek, goście którzy również zajmują 13 pozycję w swojej konferencji mają na swoim koncie 3 wygrane i również 6 spotkań przegranych, dlatego niezwykle ciężko będzie tutaj wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów. Phoenix ostatnio jednak jest w delikatnie lepszej formie bowiem ostatnio przegrał tylko 2 spotkania, natomiast goście zanotowali 4 kolejne porażki z rzędu i raczej nie zapowiada się aby w tym spotkaniu było inaczej bowiem Brooklyn jest obecnie bez formy jakiejkolwiek . Ja jednak postanowiłem tutaj pójść w kierunku underu punktowego dlatego że myślę iż obie ekipy nie narzucają tylu koszy, analizując poprzednie 18 spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami nigdy nie zanotowano aż 24o punktów, dlatego uważam że w tym meczu może być podobnie i linia jest ustawiona zdecydowanie za wysoko jak na takie ekipy , które ostatnio były dalekie od swojej najwyższej formy, ja stawiam na wygraną gospodarzy oraz na under punktowy.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3567
Cytuj:
:arrow: Atlanta Hawks - Boston Celtics Typ: Hawks poniżej 100,5 1.60

Hawks ostatnio dużo punktów zdobywali, ale tak im się ułożył terminarz, bo trafiali na drużyny fatalne w defensywie, czy też bardzo szybko grające. Celtics to zdecydowanie najlepsza defensywa ligi, a w dodatku nie grają zbyt szybko. Są o klasę mocniejsi, więc nie powinni dać sobie tutaj zbyt wiele narzucać.

Cytuj:
:arrow: Phoenix Suns - Brooklyn Nets Typ: powyżej 228,5 1.53

Raczej ciężko się tutaj nie spodziewać wysokiego wyniku. Linia jest spora, ale co to dla tych drużyn po około 115 punktów przy ich tempie gry? Nikt w lidze od nich nie gra szybciej, a tylko 3 zespoły są gorsze w obronie, więc to wystarczy.

Cytuj:
:arrow: Golden State Warriors - Miami Heat Typ: poniżej 232,5 1.45

Zapowiada się łatwe zwycięstwo Warriors, więc starterzy pewnie zbyt wiele nie pograją, zatem masakry być nie powinno. Heat będą starali się grać wolno, a w dodatku można liczyć, że Spolstrea coś wykombinuje w defensywie. Gospodarze póki co słabo bronią, ale wiadomo, że potencjał w obronie mają niewiele mniejszy niż w ataku. Pewnie im się nie będzie chciało, ale to i tak wysoka linia.

PostNapisane: 07 lis 2017 
Moderator
Moderator

Phoenix Suns -
Brooklyn Nets
Highest scoring quarter Total : Total Under(67.5) 1.9 marathonbet

Ja wiem ze tu obie lubią sobie postrzelac ale linia bardzo bardzo wysoka jak na 12 minut w kwarcie.Przejrzałem sobie ostatnie ich spotkania i chyba tylko raz w przekroczona w last 5 games przy udziale Suns w meczu z Wizards.Historycznie tez nie wygląda najgorzej i oby istoria nie wzieła góry bo jednak rok temu mniej wiecej o tej samej porze wykrecili w tej parze 70 oczek.Jak dla mnie zdecydowanie do wzięcia, dla przykładu betcity podaje linie oczko niżej

Moderator
Moderator

yaz napisał(a):
Phoenix Suns -
Brooklyn Nets
Highest scoring quarter Total : Total Under(67.5) 1.9 marathonbet

Ja wiem ze tu obie lubią sobie postrzelac ale linia bardzo bardzo wysoka jak na 12 minut w kwarcie.Przejrzałem sobie ostatnie ich spotkania i chyba tylko raz w przekroczona w last 5 games przy udziale Suns w meczu z Wizards.Historycznie tez nie wygląda najgorzej i oby istoria nie wzieła góry bo jednak rok temu mniej wiecej o tej samej porze wykrecili w tej parze 70 oczek.Jak dla mnie zdecydowanie do wzięcia, dla przykładu betcity podaje linie oczko niżej

<plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi yaz za ten post:
Pukon

Ekspert : Koszykówka
Ekspert : Koszykówka

Podziękował: 1975
Podziękowano: 1027
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks
Karl-Anthony Towns powyżej 23pkt / 1.90
31pkt <plus>

Detroit Pistons - Sacramento Kings
DeAaron Fox powyżej 12,5pkt / 1.85
14pkt <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Pukon za ten post:
yaz

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie: Clevland-Milwaukee
Typ: 1
Kurs 1.45 <plus>
Buk Fortuna
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie z NBA w którym ekipa Clevland na swoim parkiecie podejmowała będzie drużynę Milwaukee Bucks. Gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, pomimo tego iż ostatnich spotkań nie mogą zaliczyć do udanych , w poprzednich 6 spotkaniach zanotowali tylko 1 zwycięstwo i aż 5 porażek, goście natomiast 2 zwycięstwa oraz 4 porażki, widać gołym okiem iż oba zespoły są pod formą. Gospodarze tak nisko w ligowej klasyfikacji się już dawno nie znajdowali , okupują dopiero 13 pozycję goście są o 3 pozycję wyżej ,ale nie zapominajmy iż gospodarze są finalistą poprzednich rozgrywek NBA i kwestią czasu jest zanim zaczną iść w górę tabeli . Tym bardziej motywacją powinny być 3 kolejne porażki z rzędu na własnym parkiecie , co takiej ekipie jak Clevland za często się nie zdarzało do tej pory. Myślę że tutaj Clevland powinno sobie poradzić i wygrać wysoko, bo gdzie jak nie na swoim boisku i z drużyną , która również ma swoje problemy z tym sezonie NBA. Stawiam również na over w punktach oraz na handicap dla gospodarzy , są w stanie wygrać w tym meczu wysoko.

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Atlanta Hawks - Boston Celtics Typ: Hawks poniżej 100,5 1.60 <minus>

Cytuj:
:arrow: Phoenix Suns - Brooklyn Nets Typ: powyżej 228,5 1.53 <minus>

Cytuj:
:arrow: Golden State Warriors - Miami Heat Typ: poniżej 232,5 1.45 <plus>

----

Cytuj:
:arrow: Indiana Pacers - New Orleans Pelicans Typ: 2 1.91

Pacers zaskakują, a Pelicans rozczarowują, jednak to kwestia czasu aż goście będą znacznie lepsi. Już dwa ostatnie spotkania obu drużyn zdają się to potwierdzać.

Cytuj:
:arrow: Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks Typ: 2 2.57

Nie ma wątpliwości, że Cavaliers zmobilizują się na to spotkanie, ale tu w przeciwieństwie do meczu z Wizards widzę jednak zwycięstwo Bucks. Po prostu ich stać na bardzo dobre bronienie, a nawet jak nie, to gospodarze i tak są w tej formacji gorsi. Milwaukee jest ostatnio bez formy, ale muszą wreszcie zacząć grać na poziomie, bo są zbyt mocni jak na takie wyniki.

Cytuj:
:arrow: New York Knicks - Charlotte Hornets Typ: 2 1.87

Knicks wygrali 5 z ostatnich 6 spotkań, ale rywale już takiego wrażenia nie robią. Fakt, byli tam Cavaliers i Nuggets, ale ci pierwsi i tak przegrywają mecz za meczem, a drudzy dopiero się budują. Hornets na obecną chwilę to dużo mocniejszy zespół, który powinien się przełamać po dwóch porażkach.

Cytuj:
:arrow: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers Typ: DeAndre Jordan powyżej 10,5 1.75

Jordan ostatnio się koło tej linii kręci, a że dziś naprzeciwko Gasol i Aldridge, to jakoś trudno mieć nie powinien, żeby punktować, a zapewne dość sporo pogra.

Cytuj:
:arrow: Utah Jazz - Philadelphia 76ers Typ: 2 2.99

Przesadzony kurs, bo Jazz aż o tyle mocniejsi od 76ers bez Embiida nie są. Ogólnie już nawet w defensywie tak świetnie nie grają, a ofensywa tak czy inaczej będzie problemem. Philadelphia ma większy potencjał i możliwości. Embiid robi wielką różnicę, ale i bez niego goście mają ciekawy zespół.

Cytuj:
:arrow: Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies Typ: 1 1.62

No nie wiem, tak po prostu. Dużo dziś o potencjale i wynikach na koniec sezonu, więc to właśnie Blazers zapewne będą lepsi.

Cytuj:
:arrow: Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder Typ: Kings poniżej 99,5 1.55

Tylko Celtics bronią lepiej od Thunder i tylko Bulls są gorsi w ofensywie od Kings, a w dodatku jedni i drudzy nie grają zbyt szybko.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 46
Podziękowano: 85
NBA - Utah - Philadelphia
ilość punktów (razem z dogrywką) 203.5 1.70
Fortuna

76ers to ciekawa ekipa tego sezonu uważam że troszkę nie doceniona w tym sezonie.
W ostatnich pięciu meczach pękła setka, co do Jazzman u siebie powinni dać radę.

Powodzenia

Moderator
Moderator

Paul Gasol over 10.5 1.90 marathonbet

Poraz kolejny w PG.Pop z lekka przestawia go na d ale o tym juz było, mimo tego jednak spory potencjał, Griffin z Jordanem na przeciwko wiec i mozemy liczyc na faule,a nie oszukujmy sie na akcje podkoszowe bez Kawhiego Spursi opcji za wiele nie mają.W ubiegłym sezonie Spurs wjebali z Clips 3 razy ale nawet przy niskich wynikach Paul swoje robił - 25,21 i 11 pkt przy tutaj 20 min na parkiecie oraz 17 pkt w wygranym meczu.Mysle ze warto

PostNapisane: 08 lis 2017 
Moderator
Moderator

yaz napisał(a):
Spurs - Clippers

Paul Gasol over 10.5 1.90 marathonbet

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi yaz za ten post:
Pukon

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 46
Podziękowano: 85
NBA - Utah - Philadelphia
ilość punktów (razem z dogrywką) 203.5 1.70
<minus> <minus> <minus> <minus> <minus>
Niestety zabrakło jednego kosza. <kosz>

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Indiana Pacers - New Orleans Pelicans Typ: 2 1.91 <plus>

Cytuj:
:arrow: Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks Typ: 2 2.57 <minus>

Cytuj:
:arrow: New York Knicks - Charlotte Hornets Typ: 2 1.87 <minus>

Cytuj:
:arrow: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers Typ: DeAndre Jordan powyżej 10,5 1.75 <plus>

Cytuj:
:arrow: Utah Jazz - Philadelphia 76ers Typ: 2 2.99 <plus>

Cytuj:
:arrow: Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies Typ: 1 1.62 <minus>

Cytuj:
:arrow: Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder Typ: Kings poniżej 99,5 1.55 <plus>

---
Cytuj:
:arrow: Detroit Pistons - Indiana Pacers Typ: 1 1.35

Wypoczęci Pistons są zbyt silni, żeby przegrać ze zmęczonymi Pacers.

Cytuj:
:arrow: Orlando Magic - New York Knicks Typ: powyżej 213,5 1.80

Knicks świetnie się prezentują w ofensywie i przeciwko Orlando nie powinno się to zmienić. Wciąż jednak mają duży problem z defensywą, a tu chyba jednak bez zmian w składzie się nie obejdzie. Nie grają zbyt szybko, ale swoje tempo u siebie narzuci Orlando, więc powinno być sporo punktów. Dla nich to dobra okazja na odbicie się, bo ostatnio w ataku mocno zawiedli, a już pokazali nie raz, że potrafią być bardzo dobrzy, co przeciwko NYK trudne nie będzie.

Cytuj:
:arrow: Boston Celtics - Los Angeles Lakers Typ: Lakers poniżej 102,5 1.60

Celtics ostatnio słabo zagrali w defensywie, ale i tak wygrali, więc źle nie jest. Dziś to sobie powinni odbić, choć rywal bez wątpienia trudniejszy. Lakers poprawili się znacząco w defensywie i przede wszystkim grają wolniej, zatem to może być zacięty mecz, a to raczej zbyt wielu punktów nie zapowiada. Boston ma najlepszą defensywę ligi, a w takim meczu na pewno powinno im się chcieć bronić. Za rok już tak wielkimi faworytami w tych spotkaniach zapewne nie będą, więc trzeba spokojnie nabijać zwycięstwa w tabeli wszech czasów.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]