» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

ATP - Paris
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 paź 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 6503
Podziękowano: 10
ATP - Paris

Rolex Paris Masters
Paris, France 2017.10.30 - 2017.11.05

SGL 48 DBL 24
Indoor, Hard
€4,835,975

ZAPRASZAMY!

Aktualne Promocje Bukmacherskie - STYCZEŃ 2018 :

Obrazek >> DARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ 20PLN w LVbet (z tego linku!) + BONUS 1 000 PLN! <<

Obrazek >> BONUS 100% do 650 PLN! kod: BON650 w ForBET (graj z wygraną większą od 6 do 12% !) <<
Obrazek >> Darmowy zakład 20PLN bez depozytu kod: BUK720 oraz Bonus do 500 PLN w Totolotek.p ! <<
Obrazek >> 10PLN za darmo! oraz do 400PLN od pierwszej wpłaty! kod: 10pln <<
Obrazek >> 1 000PLN ! - BONUS w LVbet <<

Serwis bukmacherski: Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: ATP - Paris
PostNapisane: 01 lis 2017 
Junior
Junior

Podziękował: 0
Podziękowano: 19
ATP Paryż
Godz. 17.00
Spotkanie : Dodig I./Granollers M. - Schwartzman D.S./Verdasco F.
Typ: Dodig I./Granollers M wygrają 2:0
Kurs:1,80 <plus>
Bukmacher: Forbet

Jestem bardzo zdziwiony tymi kursami, oczekiwałem, kursów w granicach 1.2 a tu oscylują w granicach 1,35 na zwycięstwo, a praktycznie wszystko przemawia za Dodigami. Przede wszystkim Ivan i Marcel są stałymi partnerami deblowymi w tym sezonie, zagrali ze sobą ponad 40 spotkań, większość wygrali, w tym zagrali 11 spotkań na hali z czego 10 wygrali. Znajdują się w bardzo dobrej formie, w ostatnich dwóch tygodniach osiągneli półfinał w Antwerpii i zwycięstwo w Bazylei(bez straty seta a grali z naprawdę dobrymi parami). Jeśli charakteryzować ich grę, to obaj dobrze serwują Dodig chyba minimalnie lepiej, a Granollers troszkę lepiej returnuje, ale dużej różnicy nie ma, dużo zależy tez od dyspozycji dnia i te proporcje się zmieniają. Warto też zaznaczyć ze panowie walczą też o awans do Londynu i dobry turniej w ich wykonaniu może dać im awans. Ich rywale to singliści, którzy debla grają z doskoku i na pewno nie traktują go priorytetowo, Diego ma ujemny bilans w deblu, a Fernando bliski zeru(minimalny plusik), nigdy nie grali ze sobą przed tym turniejem. W pierwszej rundzie grali z parą Quereshi/M.Zverev, wygrali po 3 setach, ale warto zaznaczyć że to też była skladak deblowy, Zverev ma beznadzieją formę + grał z kontuzją barku. W dodatku obaj panowie grali dziś spotkania singlowe, Diego przegrał po 3-setach z Isnerem, a Verdasco gra z Andersonem(w chwili pisania analizy przegrywa 0:1 w setach), więc dojdzie jeszcze zmęczenie. Dla mnie praktycznie wszystko przemawia za Dodigami i na nich stawiam.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi whitejaguar za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 02 lis 2017 
Junior
Junior

Podziękowano: 19
ATP Paryż
Godz. 15.30
Spotkanie : Sock J. - Pouille L.
Typ: Pouille(-2,5 gemów)
Kurs:1,6 <minus>
Bukmacher: Fortuna

Jestem zdziwiony troszkę kursami na Francuza, po tym co prezentuję w ostatnich tygodniach oczekiwałbym kursu na jego zwycięstwo w granicach 1,25-1,3 a tu ten kurs oscyluje w granicach 1,4 i mam zamiar z tego skorzystać. Zalążki dobre formy można było zauważyć już w Szanghaju, gdzie grając miał meczówki na rakiecie i co tu dużo mówić troszkę się spalił, nie wykorzysta ich i przegrał mecz, ale wrażenie w dwóch pierwszych setach było bardzo dobre. Po tym zaliczył świetny turniej w Wiedniu, który wygrał tracąc zaledwie jednego seta. Turniej w Paryżu tez świetnie zaczął pokonał w dwóch setach Lopeza, serwując 14 asy i popełniając zaledwie jeden podwójny błąd. Statystyki serwisu w Wiedniu były podobne, widać ewidentnie że złapał świetną formę.Jak już wcześniej wspomniałem jedną z jego broni jej serwis, ale nie tylko, ma dobry forehand, umie zagrać przy siatce, szybko porusza się na korcie, potrafi też zagrac defensywnie. Jedynymi jego słabościami jest backhand, nie jest on zły, jest solidny ale nic poza tym, i czasami psychika, zdarza się ze spala się w istotnych punktach (tak jak z Nadalem). Hala jest chyba jego ulubioną nawierzchnią, kolejnym atutem jest ten, ze gra przed własną publicznością i ten ze nadal walczy o finały w Londynie, jeśli wygra ten turniej to na pewno się tam dostanie, ale nawet finał może mu dać awans, więc na pewno jest o co walczyć. Jego przeciwnik czyli Sock, notuje ostatnio solidne wyniki i nic poza tym, szczerze mówiąc już go w tym turnieju nie powinno być, bo wczoraj Edmund w 3 secie prowadził 5:1, ale od tego stanu nic nie grał, robił same błędy i przegrał 7:6, dawno czegoś takiego nie było. Poza tym, Amerykanin praktycznie w każdym meczu czy to singlowym czy deblowym, prosi o pomoc medyczną, więc z jego zdrowiem też nie jest najlepiej. Jego gra podobnie jak Francuza jest oparta na serwisie, wczoraj 14 asów ale w 3 setach + popełnił 7 podwójnych błędów. poza tym dobry forehand. Ale według mnie to nie wystarczy na świetnie dysponowanego Francuza, który ma o co grać i który prezentuję lepsza formę.

PostNapisane: 03 lis 2017 
Junior
Junior

Podziękowano: 10
ATP Paryż
Godz. 14.00
Spotkanie : Del Potro - Isner
Typ: Del Potro HA (-2,5 gema)
Kurs:1,88 <minus>
Bukmacher: Fortuna

Del Potro nadal w znakomitej formie wygrywając już 14 z 16 ostatnich meczy. Przegrał w międzyczasie dwa i to obydwa z Federerem. Myślę, iż jeszcze ewentualnie Nadal, by stanowił dla niego problem, z reszta zawodników radzi sobie świetnie. W tym roku już obaj panowie spotkali się na kortach twardych i wynik był 2:0 na korzyść Argentyńczyka 7:5 , 7:5. Myślę, iż dzisiaj będzie podobnie i Del Potro znów wygra spotkanie w 2 setach.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]