» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj

Euroleague & Eurocup women 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 paź 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Już w srode startujemy z kolejnym sezonem Euroligi. Równiez w środe sezon Eurocup zainauguruje pojedynek Gorzowianek z OLY.
Sporo w tym sezonie ekip z Polski, zobaczymy jak sie nasze druzyny spisza.
Bez zbędnego jednak gadania, zaczynamy!

Euroleasing Sopron - Galatasaray
Euroleasing Sopron
@1.64 Stawka: 1j.

Wiadomym jest, ze Galata to uznana w Europie marka, z ktora na pewno trzeba sie liczyc.. Niemniej Sopron wygląda dla mnie ciekawiej i to Węgierkom w tym pierwszym meczu zaufam.
Owszem, Turczynki maja w skladzie Dubljevic, Petronyte, Quigley, Epoupe, Kavurmacioglu, jest Alben, jest Van Grinsven, ale to jest dla mnie troszke jednak malo na Sopron. Dodatkowo w ligowym meczu w weekend na parkiecie nie pojawila sie Dubljevic.
Wegierki w tym sezonie zbudowaly naprawde ciekawy zespol, na stanowisku trenera pojawil sie swietny Iniguez i naprawde z Sopronem trzeba sie liczyc.. Obecny sklad, swietny trener maja zapewnic nie tylko sukcesy w lidze, ale takze w Europie... Na krajowym podworku poki co Sopron jest nie do zatrzymania, pora na Europe.
Sorpon w skladzie ma fajne rodzime zawodniczki, a dodając do tego zagraniczne zaciągi w postaci Turner, Jovanovic, Milovanovic, Langhorne, Salvadores, Crvendakic smialo można powiedziec, ze mamy doczynienia z solidnym zespolem.
No i ja naprawde nie chce umniejszać Turczynkom, ale no jednak Sopron personalnie bardziej do mnie trafia.
Licze, ze te niemale mozliwosci Wegierki w srode potwierdzą i udzwigna ta presje..
Mecz w domu, ja wezme.

Fenerbahce - Nadezhda
Fenerbahce(-6.5)
@1.95 Stawka: 1j.

No tutaj licze na show ze strony Fener.
Nadzieja to niby nie jest wygodny rywal, ale w tym sezonie jakos sklad Rosjanek nie trafia do mnie az tak mocno.. Owszem sa tu ciekawe Rosjanki wspomagane przez Bentley, Jones, Ygueravide oraz Cannon, ale po pierwsze nie jest to zespol, przynajmniej w mojej opinii, ktory moglby jakos EL zawojowac, a po drugie juz na pewno nie jest to zespol, ktory moglby jakos mocniej zagrozic Fener.
Turczynki w tym sezonie zbudowaly swietny zespol, ktory ma prawo myslec o celu najwyzszym, czyli zwycięstwie w calej imprezie..
Canitez, Cora, Senyurek, Bilgic, Vardarli, to Turczynki, o ktorych na pewno warto wspomiec.. Dodajmy do tego zagraniczne nazwiska w postaci Plum, Vaughn, Dabovic, Powers, Verameyenki i naprawde Fener ma kim postraszyc.
W weekend nie zagrala co prawda Powers, ale w srode sie pojawi.. Wielu, w tym ja bez dwoch zdan zastanawialo sie jak zaprezentuje sie Plum po tym jednak nieudanym sezonie w barwach Gwiazd w WNBA.. Pierwszy mecz w lidze daje jednak nadzieje na duzo wiecej niz za oceanem.
Ma Fener ogromny potencjal i Nadzieja jak dla mnie nie da rady go okiełznać.
W teorii Fener powinno pewnie zrobic tu swoje.. Licze, ze w tym przypadku teoria pojdzie w parze z praktyką.

Villeneuve D'Ascq - CCC Polkowice
CCC Polkowice
@4.80 Stawka: 1j.

Tego zapewne bede zalowal no, ale...
Zdaje sobie sprawe z tego jak wygladaja wyniki CCC poki co.. Udalo sie rozbic moze w eliminacjach do EL dwukrotnie Cajky, udalo sie rozbic Sosnowiec, ale to niestety tyle. W trzech starciach z tymi lepszymi, trzy razy konczylo sie porazka, w tym wysoka jednak last match @Artego, gdzie dodatkowo Polkowice sporo stracily.
Wszystko to rozumiem, ale no kiedys ten zespol musi wypalic... Pomijajac to, ze w Polscie CCC personalnie wygląda najlepiej, i w Europie z tym skladem dziewczyny maja powalczyc o coś wiecej... No w sumie ile mozna z takimi nazwiskami zawodzic, no ile?
Zgoda, jeszcze nie widzielismy Fagbenle, ktora niedawno zdobyla z MINNY mistrzostwa WNBA, ale reszta juz jest, dodatkowo last match wrocila Spanou. Trener to tez nie zaden anonim i mimo tych wynikow skreslac CCC na pewno nie wolno.
Na pierwszy ogien w EL, Polkowice dostaja Villeneuve, mistrza Francji.
Hmm, no powiem tak, nie jest to dla mnie rywal z tej najwyzszej polki.. Owszem jest to mistrz Francji, ale personalnie jak juz kiedys pisalem nie jest to dla mnie do konca zespol, ktory w Europie zrobilby wielką furore.
Mecz o Superpuchar Francji z Bourges zreszta troche to potwierdzil...
Na pewno Polkowice przy tym skladzie nie stoją tutaj na straconej pozycji, nawet jesli wziąc pod uwage to, ze jest to wyjazd..
Wiem jak jest z wynikami, ale przelamanie moze przyjsc w kazdej chwili i moim zdaniem warto tu sprobowac, zwlaszcza po tak atrakcyjnym kursie, ktory no jednak nie odzwierciedla tego co CCC może.

Poki co tak. Mysle jeszcze nad Avenida, ale tutaj juz trzeba poczekac co ze skladem.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Euroleague & Eurocup women 2017/2018
PostNapisane: 10 paź 2017 
Moderator
Moderator

Fenerbehce - Nadezhda
Fenerbahce(-15.0)
@1.94 Stawka: 2j.

Fenerbahce - Nadezhda
Nadezhda poniżej 60.5
@1.74 Stawka: 2j.

Nawet nie ma sie co zastanawiac, trzeba brac poki handi jest jeszcze jakie jest.
O meczu Fener z Nadezhda troszke pisalem powyżej, dzis sytuacja jest juz nieco inna.
Nadezhda zagra jutro osemką zawodniczek, nie zagraja Cannon, Jones oraz Bentley. Dwie pierwsze nie zostaly wpuszczone do Rosji z racji problemow wizowych, Bentley nie zagra z kolei z powodu urazu.
No i co tutaj Nadezhda moze tym skladem zdzialac? No nic nie moze. Jesli Fener nie bedzie sie bawilo, tym skladem rywalki powinno zniszczyc.

Problem swoja droga ma tez Schio, poniewaz z tych samych powodow co Jones oraz Cannon, jutro nie zagra Anderson przeciwko Yakin.

PostNapisane: 11 paź 2017 
Moderator
Moderator

UMMC - Wisła Kraków
UMMC(-22.5)
@1.60 Stawka: 1j.

Zdecydowalem sie.
UMMC nie zawsze sie chce, ale jednak w skladzie sa DT oraz Griner (W KOŃCU) i ten sklad nareszcie jest pelny, a w takim wypadku Rosjanki miazdzą Wisle.

Co do meczu Fener z Nadezhda, Cannon z Jones dostaly specjalne wizy. Zagrac na pewno nie zagra jednak Bentley.

Moderator
Moderator

Miskolc - Flammes Carolo
Flammes Carolo(-4.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Z EC zaczne dzis tak.
Pisalem juz jakiś czas temu, ze Miskolc może nie jest slabym zespolem, ale juz na przyklad mecz z Sopronem pokazal, ze no jednak do tych lepszych mimo wszystko dziewczynom brakuje.
Czy Charleville mozna zaliczyc do tych lepszych? Mysle, ze tak, bo pomimo porazki Francuzek z Lattes w pierwszej kolejce ligi Francuskiej, dla mnie jest to personalnie bardzo fajnie wyglądający zespol, ktory jednak na Wegrzech powinien zrobic swoje.
Fakt faktem, w weekend u Węgierek pojawila sie w koncu Nagy, ktora wykręcila niezle cyferki, ale jednak te cyferki, ten powrot znacząco druzynie nie pomogl.. Dziewczyny dopiero w ostatniej kwarcie wyrwaly zwycięstwo Cegledi.
Charleville po porazce z Lattes, porazce, ktora nalezy dodac nastąpila po przerwie, pokonalo juz niezle wyglądające Hainaut (nawet mimo 1-2 w lidze) oraz zdemolowalo last match Nice i to juz wyniki, ktore moga sie podobac.
Mnie osobiscie cieszy bardzo coraz lepsza gra Dos Santos, ktorej punktow braklo troszke z Lattes.
Jak dla mnie Francuzki sa tu bardzo duzym faworytem i wcale nie zdziwi mnie ich wygrana by dd.

Moderator
Moderator

Udominate - Spartak Moskwa
Udominate(-9.5)
@1.63 Stawka: 1j.

Idziemy dalej w dupencje w EC.
Niegdys taki typ bylby nie do pomyslenia... Teraz po dawnym Spartaku pozostalo tylko wspomnienie.
Jest w skladzie może niezla Simmons, ale to tyle.. Ogolnie sklad Rosjanek wygląda naprawde biednie i tutaj Szwedki pewnie powinny zrobic swoje.
UDO nie jest moze zespolem, ktory jakos szczegolnie zawojuje EC, ale jakkolwiek by nie patrzec, jest to zespol, ktory personalnie wygląda duzo pewniej niz Spartak..
W lidze dziewczyny poki co 2-0, a wiadomo, ze one na krajowym podworku nie graja tym najmocniejszym skladem.. Nie graja chociazby Mershon oraz Bas (ona dzis jednak nie zagra).
Liga to jedno, wyniki z tamtejszymi zespolami nie wszystkich musza przekonac, ale juz 2-1 w EEWBL powinno. Ok, z TTT wygrac sie nie udalo, ale tez dziewczyny mialy juz mocno w nogach dwa wczesniejsze mecze.. Poza tą porazka jednak Szwedki ograly Dynamo Moskwe oraz Canik i to akurat sa juz wyniki, ktore przed starciem ze Spartakiem są naprawde dobrym prognostykiem.
Chyba warto sprobowac, takie moje zdanie.. U siebie Szwedki z takim Spartakiem zawiezc nie powinny.

USK Praga - Bourges
Bourges(+9.5)
@1.62 Stawka: 1j.

Chyba bookie za bardzo faworyzuje Prage.
Ja wiem, ze w lidze ostatnio Czeszki gwalcily swoje rywalki, ale tez rywale byli wrecz beznadziejni... Dzis rywal powazny i to naprawde nie musi byc spacerek.
Praga ten sklad ma zmieniony, a dzis nie zagra jeszcze podpisana Bonner... No i oczywiscie wiem, ze takie nazwiska jak Xargay, Zahui, Rezan, Romero, czy niektore Czeszkie zawodniczki to nie anonimy, ale Bourges lekcewazyc nie wolno, nie az tak.
Fakt faktem Bourges w lidze poleglo z Tarbes, ale uznaje to za wpadke.. Wczesniej w koncu dziewczyny w Superpucharze rozbily Villeneuve, a mecz pozniej zmiazdzyly Mondeville.
Tutaj wedlug mnie Francuzki stac na rowną walke i kto wie... moze nawet zwycięstwo.

Moderator
Moderator

Dla tych wszystkich, ktorzy zastanawiają sie co z Amerykankami w barwach Nadziei... Mimo tego, ze wizy zostaly przyznane i Cannon i Jones, obie dzis nie zagraja. Bentley jak pisalem, z kontuzja, jest out.
Nadezhda gra w Turcji 8 zawodniczek.

Moderator
Moderator

Perfumerias Avenida - Lattes Montpellier
Perfumerias Avenida(-4.5) <plus> <plus> <plus>
@1.57 Stawka: 2j.

Niech to bedzie moj POD.
Wraz z początkiem okresu przygotowawczego mialem do Lattes dosc duzo zaufania.. Sklad, ktory zostal zbudowany mial zawojowac Francje, mial odniesc sukcesy w Europie, jakos w to wierzylem.. Im dalej jednak w las, tym czesciej dochodze do wniosku, ze Francuzki nie sa takie wybitne mocne..
Owszem, ostatnio ile razy bym stawial przeciwko nim, one robią swoje, ale prawda jest taka, ze z Avenida nie ma opcji, zeby Francuzki daly rade.
Lattes wywalczylo awans do EL po wyeliminowaniu Atomeromu, ale.. Na Węgrzech dziewczyny przegraly, a w meczu u siebie sprawe awansu zalatwily dopiero po przerwie.
W lidze 2-0, ale tak jak mowie, to na Avenide dla mnie za malo.
Trzeba miec na uwadze to, ze out sa Lardy oraz Sacko i chociaz zespol podpisal Mane, ktora zadebiutowala last match z Tarbes, nie jest to dla mnie przynajmniej wzmocnienie, ktore tutaj mogłoby przeważyć szale..
Ogolnie rotacja po stronie Francuzek jest waska, bo choc z Tarbes gralo 12 zawodniczek to jednak o 8 mozna powiedziec, ze graly, ze cos wniosly.
To jednak jest problem mając na przeciwko rywala takiego jak Avenida...
Fakt faktem Hiszpanki zagraja dzis bez Gil, ktora w ostatnim meczu ligowym doznala szybko kontuzji... Niemniej nie uwazam, zeby byla to strata gigantyczna, to raz... Druga sprawa do treningow wrocila Nicholls, ktora ma dzis wrocic, zagra tez Robinson, ktorej z Girona w weekend brakowalo.
Dodając do fakt, ze reszta zdrowa, trudno mi przynajmniej wyobrazic sobie tutaj wpadke Avenidy... Poza Nicholls oraz Robinson mamy Abdi, DeSouze, Givens, Moss, Dominguez, Asurmendi, Elonu, Quevedo i dla mnie jest to zespol wyraznie przewyzszający Francuzki..
Pomijajac juz sam sklad i forma Avenidy znakomita.. Dziewczyny juz od pre pokazuja moc, ogrywając nie tylko zespoly z krajowego podworka, ale takze zagraniczne paki.
W zasadzie bardziej pod gorke bylo tylko w meczu o Superpuchar z Girona, ale kiedy trzeba bylo Avenida byla bezkonkurencyjna, a tez to dla niektorych slabsze wrazenie z tamtego meczu skutecznie dziewczyny zatarly last match z tym samym rywalem w lidze, miazdzac go, grając bez Robinson, Nicholls oraz praktycznie bez Gil.
No jak dla mnie Hiszpanki bez niczego biora ten mecz, podtrzymując swietna passe.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 12 paź 2017 
Moderator
Moderator

Hatay - Piestanske Cajky
Hatay(-16.5)
@1.78 Stawka: 2j.

Hatay - Piestanske Cajky
Hatay(-3.5) 1q
@1.696 Stawka: 2j.

Hatay - Piestanske Cajky
Piestanske Cajky poniżej 61.5
@1.865 Stawka: 2j.

Dzis zaczne tak.
No z calym szacunkiem dla Slowaczek, ja ich w tym meczu nie widze.. To jak Cajky nadaja sie do Europejskich pucharow pokazal dobitnie dwumecz z CCC w kwalifikacjach do EL.
Wiadomo, EC to nie EL, ale rywal rowniez wymagający i prozno spodziewac sie sukcesu przyjezdnych..
Fakt faktem Slowaczki w niezlych humorach po trzech wygranych u siebie w EEWBL, do tego z Zohnova na parkiecie, ale dwie sprawy... Rywale w tym turnieju byli slabi, a mimo to z Sirenos, czy Tsmokami latwo nie bylo... Po drugie, Zohnova juz jest, ale w dalszym ciągu brakuje Podrug mimo, iz byla w skladzie na EEWBL, nie ma tez Boyd i to sa straty spore.
Dzis moglo byc jeszcze gorzej, gdyby Smith nie zostala przyznana wiza.. Z tym sie udalo, ale po prawdzie ona az tak tego zespolu nie podratuje.
Hatay na tle Slowaczek wygląda genialnie.. Paris, Mircheva, Yavas, Snytsina, Ozturk, Mitchell, Ben Abdelkaber, to zawodniczki, ktore bez najmniejszych problemow powinny zmiesc rywalki..
Sezon Hatay zaczelo od pewnej wygranej w lidze @Adana, mimo iz nie grala Mircheva, teraz w tym pelnym skladzie powinno byc jeszcze lepiej.
Moim zdaniem swietny typ, polecam.

Moderator
Moderator

Energa Toruń - Sepsi
Sepsi
@1.784 Stawka: 1j.

A sprobuje na 18 czegos takiego. Torun u siebie, ale w sumie Rumunek bym nie lekcewazyl.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Euroleasing Sopron - Galatasaray
Euroleasing Sopron
@1.64 Stawka: 1j.

Cytuj:
Fenerbahce - Nadezhda
Fenerbahce(-6.5)
@1.95 Stawka: 1j.

Cytuj:
Villeneuve D'Ascq - CCC Polkowice
CCC Polkowice
@4.80 Stawka: 1j.

Cytuj:
Fenerbehce - Nadezhda
Fenerbahce(-15.0)
@1.94 Stawka: 2j.

Cytuj:
Fenerbahce - Nadezhda
Nadezhda poniżej 60.5
@1.74 Stawka: 2j.

Cytuj:
UMMC - Wisła Kraków
UMMC(-22.5)
@1.60 Stawka: 1j.

Cytuj:
Miskolc - Flammes Carolo
Flammes Carolo(-4.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Cytuj:
Udominate - Spartak Moskwa
Udominate(-9.5)
@1.63 Stawka: 1j.

Cytuj:
USK Praga - Bourges
Bourges(+9.5)
@1.62 Stawka: 1j.

Cytuj:
Perfumerias Avenida - Lattes Montpellier
Perfumerias Avenida(-4.5)
@1.57 Stawka: 2j.

Cytuj:
Hatay - Piestanske Cajky
Hatay(-16.5)
@1.78 Stawka: 2j.

Cytuj:
Hatay - Piestanske Cajky
Hatay(-3.5) 1q
@1.696 Stawka: 2j.

Cytuj:
Hatay - Piestanske Cajky
Piestanske Cajky poniżej 61.5
@1.865 Stawka: 2j.

Cytuj:
Energa Toruń - Sepsi
Sepsi
@1.784 Stawka: 1j.

Pierwsza kolejka w EC i EL za mną, 8/6, moglo byc lepiej.
Wczoraj sypaly sie kur... na Fener i do dzis nie potrafie zrozumieć jak Turczynbki mogly tak sie meczyc z grająca w zasadzie siodemką zawodniczek Nadezhda.. Oczywiscie moje wkur... spotęgowal zryw Fener w 3q, ktory spowodowal odrobienie strat, wyjscie na prowadzenie, ktore w 4q sięgalo bodaj 12 oczek, przez co nadzieja na nawet 3-0 w tej rywalizacji odzyla, ale skąd... Klasycznie Fener wygralo by 6, Nadezhda skonczyla na 61 punktach. Dla mnie to jest wstyd i tyle.
Polkowic szkoda, bo byla wielka szansa na zwycięstwo.. Tutaj jednak kompletnie zapomnialem o urazie Plaisance w meczu z Bydzia, ktory wykluczyl ją ze starcia z Villeneuve i jak sie niestety okazalo juz do konca sezonu.
UMMC tylko by 11, a Wisla odziwo nie byla tylko tlem, Torun wygral z Rumunkami i tu jestem troszke zaskoczony, ze Sepsi sie bardziej nie postawilo.
Reszta na spokojnie i byloby naprawde fajnie gdyby nie te nieszczesne Turczynki...
Moge sobie pluc w twarz, ze dolozylem po informacjach o absencji Amerykanek, ale z drugiej strony podstawy byly konkretne.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89
PukonBukmacherzy.com

PostNapisane: 16 paź 2017 
Moderator
Moderator

CCC Polkowice - Euroleasing Sopron
Euroleasing Sopron
@2.13 Stawka: 3j.

Już na srode, ale tu nie ma na co czekac. Dla mnie perelka jakich malo.
Skonczyla sie taryfa ulgowa dla CCC, pora spojrzeć prawdzie w oczy, mimo tego, ze sklad Polkowice maja dobry, na wyniki sie to w zaden sposob nie przeklada. Fakt, wczoraj z Wisla pojawila sie już Fagbenle, ale jednak brak Plaisance okazuje sie powazniejszy niz ja przynajmniej zakladalem.
W lidze CCC nie wygralo jeszcze z zadnym powazniejszym rywalem, wczoraj dostalo lanie w domu od Wisly, w EL z kolei dziewczyny musialy uznać wyzszosc Villeneuve i choc byla tam szansa na W, ostatnia kwarta zaprzepascila wszystko, znowu widac psychicznie dziewczyny tego nie wytrzymaly, nie pierwszy zreszta raz, bo ja bardzo dobrze pamietam poprzedni sezon w EL...
Niestety poki co sklad, ktory mial rzadzic i dzielic w Polsce, ktory w Europie mial walczyc o wyzsze cele, nie sprawdza sie, poki co CCC dalekie jest od tego co moze i pora to sobie powiedziec wprost.
W srode pewnie po raz kolejny Polki będa chcialy sie odbic od tego juz chyba smialo mozna powiedziec dna, ale nie sadze, ze to sie uda...
Sopron wygląda bardzo mocno i z Węgierkami trzeba sie liczyc... Fakt faktem, zeby nie bylo, w weekend dziewczyny polegly z Gyorem by 1, mimo ze ich przewaga w tym meczu byla juz sporawa, ale mnie ten mecz nie odstrasza.. Poza tą porazka dziewczyny zdecydowanie robią swoje.. W lidze oprocz porazki z Gyorem, Sopron ma trzy pewne wygrane, chociaz oczywiscie rywale nie byli najmocniejsi, ale tez Węgierki maja w EL na koncie zwycięstwo w meczu inauguracyjnym i to wysokie, pewne zwycięstwo z Galata.
Sklad jest tu mocny, trener swietny i jednak tutaj to wszystko juz zaskakuje... Oczywiscie, ta porazka z Gyorem moze psuc troche ten "idealny" obraz, ale mnie ona az tak nie odstrasza, powtarzam sie... W ekipie z Polski jakos nie widac, zeby mialo przyjsc szybkie przelamanie z ekipa mocniejszą, a jesli jeszcze wczoraj w to wierzylem, mecz z Wisla mocno sprowadzil mnie na ziemie.
Po takim kursie na Sopron biore bez zadnej gadki. Albo rybka albo pipka, jedziemy.

PostNapisane: 16 paź 2017 
Moderator
Moderator

Dynamo Kursk - Villeneuve D'Ascq
Dynamo Kursk(-14.5)
@1.91 Stawka: 2j.

Juz doloze w razie jakby handi mialo pojsc w gore.
Na dobra sprawe +20 w tym meczu wydaje sie byc formalnoscią, Francuzki nie dorastaja do piet Rosjankom i tak "niskie" handi uważam za obowiązkowe do wzięcia.
Reszta typow juz na bieżąco, kusi na pewno Avenida, kusi Praga, kusi Bourges, ale to jeszcze sie pomyśli.

PostNapisane: 18 paź 2017 
Moderator
Moderator

Royal Castors Braine - Bourges Basket
Bourges Basket(+6.5)
@1.58 Stawka: 2j.

Bourges Basket
@2.395 Stawka: 1j.

Jestem w stanie to wziąć, choc kurs poszedl w dół.
Oba zespoly z 0-1, kto sie dzis przelamie? Bookie twierdzi, że Castors, ja ide w strone Bourges.
Oczywiscie ja o Belgijkach pare tygodni temu pisalem w samych superlatywach i do konca nie chce sie z tych słów wycofywać, bo tu sklad jest naprawde ciekawy, ale na pewno tez nie zamierzam lekceważyc Bourges, na ktore zreszta stawialem w starciu z Praga.
Pre, Belgijki mialy swietny, one w koncu ogrywaly UMMC, czy Prage.. Niemniej nie byly to wowczas najmocniejsze wersje i Rosjanek i Czeszek.. W lidze rzecz jasna miazga gonila miazge, ale juz last match z Sint Katelijne az takiego pogromu nie bylo, choc no moze +21 mowi cos innego. Tam jednak ta mocna 3q na dobre przesadzila o wygranej.
EL na dzien dobry to z kolei -16 z Kurskeim, niby nie najgorzej, ale raz, ze Kursk jeszcze nie najmocniejszym skladem, dwa, tam do HT bylo raczej po wszystkim.
Co do Bourges... W tym sezonie dziewczyny zawiodly mnie tylko raz, z Tarbes w lidze... Owszem, z Praga last match w EL na inauguracje tez sie nie udalo, ale jednak Francuzki pokazaly troche charakteru goniąc ten wynik, doganiając go i troche w koncowce zabraklo.
W lidze z kolei pomijając tą wpadke z Tarbes konczylo sie blowoutami, ktore jednak wyglądaja dla mnie lepiej niz te pogromy w lidze Castors..
No sory, ale jednak +28 z Mondeville, czy +48 @Nantes, ktore gralo juz z powracająca Thorburn, wyglądaja naprawde mocno.
No, a juz nie mowie o tej pewnej wygranej o Superpuchar z Villeneuve.
Jak dla mnie Bourges spokojnie ma szanse, zeby tu wygrac, zobaczymy co Francuzki o tym myslą.

PostNapisane: 19 paź 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
CCC Polkowice - Euroleasing Sopron
Euroleasing Sopron
@2.13 Stawka: 3j.

Cytuj:
Dynamo Kursk - Villeneuve D'Ascq
Dynamo Kursk(-14.5)
@1.91 Stawka: 2j.

Cytuj:
Bourges Basket(+6.5)
@1.58 Stawka: 2j.

Cytuj:
Bourges Basket
@2.395 Stawka: 1j.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Pukon

PostNapisane: 19 paź 2017 
Moderator
Moderator

Artego Bydgoszcz - Udominate
Udominate/Udominate (HT/FT)
@5.00 Stawka: 1j.

Tak zaczne, powazniejsza gra pozniej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]