» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Re: ATP / WTA - Wimbledon
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 527
Spotkanie: Grigor Dimitrov - Dudi Sela
Typ: w tym spotkaniu będzie powyżej 31,5 gemów
Kurs: 1,77
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza: Bukmacherzy spodziewają się łatwego i szybkiego zwycięstwa Dimitrova, ja nie jestem co do tego przekonany. Dudi Sela to jest chyba najniższy tenisista, przynajmniej z tych w miarę znanych. Jego niski wzrost z jednej strony jest dużą przeszkodą, ale z drugiej może to być niewygodne dla jego rywali. Jak się ciągle gra z zawodnikami po ok. 190 cm, to potem dziwnie się gra przeciwko komuś, kto ma 165 cm. Sela jest w dobrej formie, w końcu pokonał Isnera, a to już o czymś świadczy. Mecz powinien wygrać Dimitrov, ale powinny być przynajmniej 32 gemy.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 08 lip 2017 
Junior
Junior

Podziękowano: 8
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Timea Bacinszky
Typ: 1 <plus>
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek
Dziś w pierwszym starciu na korcie centralnym zmierzą się ze sobą Agnieszka Radwańska i Timea Bacinszky. W poprzedniej rundzie Polka była o krok od odpadnięcia, ale dała radę. Moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie, a w Totolotek dobry kurs na Radwańską i minus 6% od podatku z aplikacji mobilnej. Polka jeszcze nigdy nie wygrała w starciu z Szwajcarką. Obie panie do tej pory mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Zarówno podczas Pucharu Federacji, jak i w 1/8 finału w Miami lepsza była Bacinszky. Tym razem Radwańska jest zaprawiona w boju po poprzedniej rundzie, gdzie broniła dwa meczbole. Może to jej pomóc w dzisiejszym pojedynku.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi bukexpert za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 09 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 85
S. Querrey - Anderson K.
typ: over 3.5 sety <plus>
1.48 Unibet

Wimbledon.
Jesteśmy po 3 pojedynkach na Wimbledonie, dlatego jest przegląd możliwości tenisistów na tym turnieju.
Sam w ostatniej rundzie pokonał 3:2 Tsonge po 5 setowym boju. Wcześniej nie bez kłopotów pokonał 3:1 Basilaszwiliego i 3:0 Fabbiano.
Anderson tylko na otwarcie stracił seta i miał sporo szczęścia, że ograł Verdasco bo 2 sety zdobył po TB.
Z Seppim i Bemelmansen bez straty seta, ale znowu były TB wygrane i zacięte sety.
W tych dyspozycjach żaden z panów nie jest w stanie wygrać bez straty seta.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Europejczyk za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 10 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Svetlana Kuznetsova - Agnieszka Radwańska
Typ: Agnieszka Radwańska
Kurs: 2,55 <minus>
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Dziwnie wystawione kursy. Ja rozumiem, że Kuznetsova przeżywa drugą młodość, ale żeby na trawie, na ulubionym turnieju Radwańskiej Rosjanka była faworytką? Ja wiem, że Agnieszka nie jest w życiowej formie, ale jednak wygrywa swoje mecze. Widać, że psychicznie wydaje się mocna. Kuznetsova na trawie według mnie jest słabsza niż na innych nawierzchniach. Trochę mnie martwi H2H, ale na tej nawierzchni Radwańska ma spore szanse. Po trudnym meczu widzę zwycięstwo naszej tenisistki.

Junior
Junior

Podziękowano: 8
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Swietłana Kuzniecowa
Typ: 1 <minus>
Kurs: 2.35
Moim zdaniem dzisiejszy pojedynek Agi z Rosjanką nie może skończyć się inaczej niż zwycięstwem Polki. W Totolotku niezły kurs na Radwańską i minus 6% podatku z apki mobilnej. Za niecałe dwie godziny Agnieszka Radwańska rozpocznie walkę o swój szósty ćwierćfinał Wimbledonu. Po poprzednich wygranych pojedynkach można zobaczyć u Agi niebywały głód zwycięstwa. Wagę tego spotkania potęguje fakt, że spotkania tych Pań są zazwyczaj niesłychanie dramatyczne. Oby dzisiaj Aga utrzymała nerwy na wodzy i wyszła zwycięsko z tego pojedynku.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 26
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Kubot L / Melo M - Mergea F/Qureshi A U
Typ: 3:0 <minus>
Kurs: 2.6

Dziś na Wimbledonie prawdziwie polski dzień. Najbardziej medialne jest oczywiście starcie z udziałem Agnieszki Radwańskiej, lecz nie zabraknie emocji z udziałem polskich deblistów. Ciekawą promocję przygotował Totolotek, który oferuje bonus przy wpłacie do aż 500 złotych. To całkiem fajna możliwość zwiększenia zasobu portefolowego u buka na zakłady, choćby tenisowe. Ja dziś stawiam z dużym przekonaniem na semi-polski debel z udziałem Łukasza Kubota. Polak w parze z Melo zmierzy się z duetem Mergea-Qureshi i stawiam na ich wygraną 3:0. W poprzedniej rundzie odprawili solidną dwójkę z Peyą, a przed Wimbledonem świetnie grali na turnieju w Halle. Ich rywale są o minimum półkę niżej, a niedawno w Rzymie Kubot z Melo przeszli się po nich stosunkiem 2:0. Para z Polakiem wydaje się jednym z faworytów do wygrania całej imprezy i moim zdaniem nie straci dziś choćby seta, a kursy naprawdę interesujące.

Junior
Junior

Podziękowano: 19
Godzinna: 14:05
Spotkanie: J.Konta - C.Garcia
Typ: 1 (-2,5 gema)
Kurs: 1,51 <minus>

Obie zawodniczki prezentują ofensywny tenis oparty na dobrym serwisie i szukanie kończących piłek (głównie z forhendu), zawodniczki zagrały 4 spotkania między sobą i na razie jest remis w tych pojedynkach. Według mnie o zwycięstwie w tym meczu zdecyduje konsekwencja w grze, która zawodniczka będzie grała bez przestojów, na dobrym poziomie serwisu, bez serii strat głupich punktów ta wygra. Dla mnie taką zawodniczką jest Konta, zaliczyła bardzo dobry sezon trawiasty, gra na równym solidnym poziomie, radzi sobie z presją - mówię tu o meczu Vekic, w którym jej rywalka grała fantastyczny tenis(miała liczne breakpointy) a mimo tego przegrała bo Brytyjka była wykorzystać jej słaby moment. Odnośnie Carli jest to taka zawodniczka, która jest bardzo nierówna, jest w stanie w jednym secie zdemolować rywalkę, by w drugim oddać seta swoimi głupimi błędami i myślę że i tym meczu takie serie błędów zdarzyć będą się zdarzyć, dlatego myślę ze Konta powinna wygrać to spotkanie, chociaż na pewno Francuzka sprawi jej trochę problemów.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 73
Thiem-Berdych

Typ: Berdych (-1.5 seta) <minus>
kurs: 2.45 sts

Według mnie Berdych bierze to 3:0. Gra świetnie na trawie, ale jest pewna sfera wątpliwości co do Czecha. Ma niesamowicie dziwną psychikę. Nawet w łatwych teoretycznie do wygrania meczach, gdy przychodzi serwować jakaś piłkę po mecz/set, łapie go tak zwana kontuzja mózgu. Gotuje się niesamowicie i potrafi dosłownie wszystko, co najgorsze. Jednak do tej pory gra wyśmienicie, ogrywając każdego z rywali bardzo wyraźnie (w tym ostatnio 3:0 z Ferrerem, nie dając dojść mu w ogóle do głosu). Thiem to młody zawodnik i brak mu jeszcze wystarczającego doświadczenia na mecze w takich fazach wielkiego szlema. Myślę,że Czech to weźmie, lecz nie wykluczam walki Dominica i ewentualnego wzięcia jednego seta.

PostNapisane: 11 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Muguruza - Kuznetsova
Typ: Kuznetsova wygra 2:1 w setach
Kurs: 4,8 <minus>

Analiza: Tak gładkie zwycięstwo Kuznetsovej z Radwańską mocno mnie zaskoczyło. Nie doceniłem Rosjanki i uważam, że z Muguruzą ma spore szanse na zwycięstwo. Na tym turnieju nie straciła ona żadnego seta. Teraz jednak rywalka będzie naprawdę mocna, bo Muguruza też tu gra dobrze. Udało jej się wygrać z Kerber, ale to był trudny mecz i wygrała dopiero w trzecim secie. H2H 3:1 dla Muguruzy, ale ostatni mecz wygrała Kuznetsova 2:1 i na taki wynik stawiam też teraz. Po zaciętym spotkaniu powinna wygrać Rosjanka.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Rybarikova-Vandeweghe
typ: Rybarikova
kurs: 2.75 <plus>
fortuna

Oglądam praktycznie każdy mecz Rybarikovej. Zachwyca mnie ta dziewczyna. Ma świetny bilans na trawie w tym roku, ale abstrahując od tego - na Wimbledonie z meczu na mecz grała świetnie. Dominowała w każdym aspekcie - świetne dopshoty, zmiany tempa gry, czy świetna gra przy siatce, a co najważniejsze - serwis. Gram ją skrupulatnie odkąd styknęła się z Pliskovą. Wtedy wszedł pięknie kursik powyżej 3.50 na jej zwycięstwo. Jest bardzo mobilna, ładnie broni, ambitnie biega do każdej piłki. Miała w tym właśnie meczu problem z plecami/barkiem, lecz później już tego nie zauważyłem. Widocznie przerwa dobrze jej zrobiła i z Lesią już rozprawiła się koncertowo w godzinę. Małe problemy miała dzisiaj z Martić. Ona też wyglądała naprawdę solidnie. Ciekawe, czy to spadek formy Magdaleny, czy po prostu trafiła na mocną rywalkę. Mecz Coco oglądałem tylko dzisiaj z Wozniacki. Wcześniej widziałem, że miała dziwne momenty, których nie uchwyciłem w grze Magdaleny (chociażby z Riske). Moim zdaniem "Ryba" ugra seta albo i mecz. Lecz będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Coco ma bardzo mocny serwis, ale Pliskova ma lepszy, z którym sobie Magdalena dobrze poradziła. Poza tym nie gra wybitnie oprócz mocnego backhandu po linii, którym karciła dzisiaj Wozniacki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Hodur za ten post:
Bukmacherzy.com

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Dyscyplina: Tenis - WTA Wimbledon
Spotkanie: Muguruza - Kuzniecowa
Typ: 2
Kurs: 2.25 <minus>

Niestety Agnieszce Radwańskiej nie udało się awansować do kolejnej fazy wielkoszlemowego Wimbledonu. Polka zagrała jednak naprawdę niezły turniej, zwłaszcza gdy spojrzymy na jej wypowiedzi przed rozpoczęciem zmagań. Dziś pod lupę wziąłem spotkanie z udziałem zawodniczki, która wyeliminowała Radwańską z zawodów, a więc pojedynek między Swietą Kuzniecową oraz Garbine Muguruzą. To mecz piętnastej zawodniczki światowego rankingu z rakietą numer osiem, a faworytem bukmacherów jest tenisistka z Hiszpanii. Może wpływ mają na to bezpośrednie pojedynki, bo Muguruza ograła Swietę trzy razy z rzędu. Na trawie bardziej ufam jednak sile Rosjanki i to na nią dziś stawiam. Generalnie w Totolotku dziś ciekawa promocja tenisowa, a oprócz tego starcia fajnie wygląda jeszcze mecz między Kontą oraz Halep.

Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
S. Halep - J. Konta @1.85 7-6, 6-7, 4-6

Trochę dziwią mnie te kursy. Trochę dziwi mnie, że Konta jest w top10 rankingu. Oczywiście za Brytyjką będzie publiczność (kiedy ostatnio na Wimbledonie mieliśmy przedstawicielkę gospodarzy w 1/4 finału?), ale... chyba niewiele więcej. Do tej pory w Londynie raptem jedno zwycięstwo w 5 startach, tu nagle ćwierćfinał przy bardzo słabej drabince - Sakkari, Hsieh, Vekic? No bez żartów. Z Garcią, pierwszą poważną rywalką, już były problemy, a przecież Konta mogła wylecieć już w drugiej rundzie z Vekic. Gra agresywnie, miała dobry sezon (finał w Notts, półfinał w Eastbourne, którego nigdy nie można traktować bardzo poważnie), ale chyba koniec tego dnia dziecka.
Halep na pewno bije ją doświadczeniem. Ćwierćfinał przed rokiem, półfinał w 2014, więc korty trawiaste z pewnością nie są jej obce. No i - mimo trudniejszej drabinki - Rumunka wciąż nie straciła tu seta. Ograła mocną Azarenkę, ograła Peng, świetną formę utrzymuje przez cały sezon (finał RG, finał Rzymu, wygrana w Madrycie, ćwierćfinał w Miami... z Kontą), na pewno nie boi się mocno grających rywalek (no bo przecież na tym opiera się gra choćby wspomnianej Azarenki), a w światowej czołówce jest już od dłuższego czasu.
Oczywiście to samo można było mówić przed finałem RG z Ostapenko - tam Rumunka zawiodła, choć była ogromną faworytką. Tu bukmacherzy dają jej ledwie 50 procent szans, co jest mocnym zaskoczeniem. Agresywny styl Konty pewnie przyniesie jej trochę punktów, ale też sporo błędów. Halep wie, jak radzić sobie z takimi zawodniczkami, a atut własnej publiczności może tu jednak przytłaczać bardziej niż motywować. Mimo wszystko to już walka o najlepszą czwórkę na najbardziej prestiżowym turnieju w kalendarzu. Może za rok Konta będzie bardziej przygotowana do takiej presji, ale w tym sezonie - chyba jeszcze nie.

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 12 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Muller-Cilic

Typ: 3:0 Cilic
kurs: 2.20 <minus>
iforbet

Jak dla mnie bardzo fajny mecz. Muller bilans na trawie w tym roku 11:1, świetny, nie ma co ukrywać. Martin ma bilans podobny, bo 10:2, ale grał z bardziej wymagającymi rywalami. Muller ma jedną porażkę właśnie z Ciliciem 1:2 w Londynie.Panowie grali ze sobą dwukrotnie i za każdym razem Cilic wygrywał. Myślę, że tutaj droga Mullera się już kończy. I to w trzech setach. Nie mówię, że mecz będzie jednostronny, bo taki być nie musi, ale jednak panowie mają w kościach wcześniejsze mecze, a szczególnie, ten 34 letni Muller grubo ponad trzygodzinny mecz z Nadalem. Uważam, że to był jego osobisty finał i wygrana w tym Wimbledonie. Cilić jak na razie bez straty seta, uważnie serwuje, dobrze wygląda kondycyjnie, co uważam, że będzie odgrywało znaczącą rolę dzisiaj Cilic w przypadku straty swojego serwisu, co bywa bardzo rzadkim obrazkiem, natychmiast leci ku temu, by odrobić przełamanie. Jak na razie z dobrym skutkiem. Mam jednak nadzieję, żę takich sytuacji dzisiaj nie będzie.

PostNapisane: 12 lip 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Spotkanie: Muller - Cilic
Typ: 1
Kurs: 4.15 <minus>

Na Wimbledonie mamy już etap ćwierćfinałowy, więc stawka oraz emocje coraz większe. Dziś zostaną rozegrane spotkania między ośmioma najlepszymi tenisistami tegorocznej edycji Wimbledonu. Mi w oko rzuciło się spotkanie między Marinem Ciliciem oraz sensacyjnym pogromca Rafaela Nadala, Gilles Muller. Luksemburczyk zagrał kapitalne i bardzo długie spotkanie z Hiszpanem, a jego ostateczny rezultat był niezwykle dużą niespodzianką. Bukmacherzy ponownie nie doceniają zawodnika z kraju Beneluxu i znów jest on wyraźnym underdogiem. Gilles na pewno będzie bardziej zmęczony od swego rywala, ale w końcu miał trochę przerwy na regenerację, a w sporcie często jeszcze ważniejsze jest podejście psychologiczne. Tak wielka wygrana na pewno dodała mu pewności siebie i moim zdaniem choćby dlatego warto spróbować postawić dziś na Mullera. W Totolotku promocja zwiększająca wygraną na kuponach z tenisem, więc spróbuję zaryzykować.

PostNapisane: 13 lip 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Dyscyplina: Tenis - ATP
Spotkanie: Kontinen H / Peers J - Kubot L / Melo M
Typ: 2
Kurs: 1.7 <plus>

Dziś w Totolotku kontynuacja emocji związanych z Wimbledonem i tenisowymi zmaganiami najlepszych graczy świata. Tegoroczna edycja to sporo niespodzianek, zwłaszcza w turnieju panów. Nie mamy już swoich indywidualnych reprezentantów wśród singli, lecz w turnieju deblistów nadal dzielnie walczy Łukasz Kubot, który dziś razem w parze z Melo rozegra półfinałowe starcie z Kontinenem oraz Peersem. Debel z Polakiem w składzie jest faworytem tego pojedynku i moim zdaniem warto dziś na nich postawić. Duet Melo/Kubot to zgrana już para, a ich forma robi wrażenie. W dodatku potrafią wrócić z dalekiej podróży i radzą sobie w nerwowych sytuacjach jak choćby w starciu z duetem Mergea/Qureshi. Ich przeciwnicy ograli ich dwa miesiące temu w Rzymie na nawierzchni ziemnej, dziś czas na rewanż. W innych meczach najwięcej emocji wzbudzi chyba starcie reprezentantki gospodarzy Konty z Venus Williams, a w Totolotku dziś ponownie bonus tenisowy.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]