» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 51  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Ligi Latynoskie i Copa Libertador
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria B
Godzinna: 01:30
Spotkanie: CRB - Vila Nova
Typ: over 2.5
Kurs: 2.12 <plus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Od dwóch kolejek próbuje ukuć tą serię i dziś chyba to już musi być to. Mecz trochę rozpatrywany pod kątem statystyki i serii.
Gospodarze i goście to zdecydowanie dwie najbardziej overowe ekipy z zeszłego sezonu ze średnią odpowiednio CRB 2.9 bramki na mecz i Vila Nova 2.8. Na to składało się po prostu ofensywne podejście obu ekip, patrząc na fakt że to nie czołówka ligi wyniki bramek strzelonych mieli świetne to pierwsza trójka, w gronie straconych tak fajnie nie było dla nich dla typu wyśmienicie, znów ścisła czołówka w ilości bramek straconych. Kolejny ważny fakt to zarówno wyjazdy czy gra w domu grane z takim samym podejściem.
Ten sezon rozpoczęli bardzo underowo, gospodarze jako jedna z dwóch ekip w tym sezonie jeszcze bez overa a to siódma kolejka czyli już ponad połowę underów patrząc na poprzedni sezon zrobili, dla mnie ta seria jest za długa tym bardziej ze trzy mecz z rzędu bez strzelonej bramki tak wiec będzie tutaj mega parcie na ofensywę, goście tylko jeden over czyli też zdecydowanie poniżej ich zdolności. Jeszcze jedna kwestia mnie przekonuje czyli historia bezpośrednich spotkań w poprzednim roku oba mecze zakończone wynikiem 1:2, a na tym stadionie to undera ze sobą nie zagrali i nie zagrają.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 14 cze 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 02:45
Spotkanie Santos-Palmeiras
Typ: 1 DNB
Kurs 1.63 <plus>
Buk Unibet
Analiza: Santos w dniu jutrzejszym na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Palmeiras, ekipa gospodarzy przed pierwszym gwizdkiem sędziego jest stawiana w roli delikatnego faworyta do zdobycia kompletu punktów, goście bowiem na wyjazdach grają niezwykle słabe spotkania przegrali 5 ostatnich wyjazdów z rzędu , gospodarze natomiast osiągają zdecydowanie lepsze rezultaty na 10 ostatnich spotkań rozegranych przed własną publicznością potrafili zanotować 7 zwycięstw 1 podział punktów oraz 2 porażki, myślę że jest to dobry wynik i tutaj to gospodarze z Santosu od pierwszych minut powinni prowadzić grę i częściej stwarzać sobie sytuację podbramkowe. Goście również nie mają dobrego bilansu z zespołem Santosu w poprzednich sezonach biorąc pod uwagę 10 poprzednich spotkań zanotowali aż 7 porażek 1 wygraną oraz 2 podziały punktów. Ja w tym meczu stawiam na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem i myślę że gospodarze i goście strzelą tutaj bramki. Postawiłbym na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę na to iż gospodarze w formie obecnie której się znajdują nie powinni ponieść porażki.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 14 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 00:30
Spotkanie: Atletico Go – Avai
Typ: over 2.5 <plus>
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszy dzień bardzo dobrze poszedł w serii na przełamanie undera na zapleczu Brazylijskiej Seria A, ten sam wariant spróbujemy także dzisiejszej nocy już w elicie rozgrywek, gdzie spotkają się dwaj beniaminkowie. Obie ekipy aktualnie w strefie spadkowej to jest dobra informacja dla typy bo nie da się ukryć że są to po prostu kandydaci do walki o ligowy i w takich starciach muszą szukać kompletu punktów i tak też dziś zagrają, tym bardziej że do tej pory tylko po jednym zwycięstwie na ich koncie.
Pierwszy z beniaminków Atletico Go zajmuje przedostatnie miejsce za zapleczu grali ofensywną piłkę i zdecydowanie strzelali najwięcej bramek w elicie zetknęli się jednak ze zdecydowanie większym poziomem rywali w ataku u mają mnóstwo problemów w defensywie w 6 spotkaniach 13 bramek straconych. Grali ofensywnie z mocnymi rywalami to tym bardziej u siebie z takim rywalem tak zagrają innej opcji nie ma. Ostatnio takiej podejście dało u siebie zwycięstwo 3:0 z Ponte Preta.
Gości oglądałem w ostatnim meczu z Flamengo gdzie bardzo mocno naciskali bardzo mocnego rywala z kontry, strzelając bramkę i mając kilka sytuacji na wygranie tego meczu w tym zamieszanie z karnym którego anulowali. Dziś raczej też będą się opierać na kontrze ale jestem pewien ze podejdą do takiej gry jeszcze odważnie bo rywal teoretycznie słabszy a muszą punktować na wyjeździe i podjąć ryzyko bo jak na razie trzy mecze to zero punktów i zero po stronie strzelonych (też seria do przełamania) czyli czekanie na rywala na razie nic nie dało. Na początku wspomniałem o serii underowej i właśnie dotyczy ona tej ekipy obok Cruzerio jako jedyni jeszcze bez overa w tej lidze to dobra okazja na przełamanie (Cruzerio też gram dzisiejszego wieczoru). Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze to ostatnie starcie na tym terenie to wygrana gospodarzy 3:0

PostNapisane: 16 cze 2017 

Godz: 00:15
Spotkanie Criciuma-Guarani
Typ: over 1.5 <plus>
Kurs 1.42
Buk Unibet
Analiza: Próbuje trafić kolejne spotkanie w lidze Brazylijskiej , Criciuma na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Guarani, goście są w tym meczu zdecydowanym faworytem moim zdaniem , a bukmacherzy dali na nich sporo większy kurs, Criciuma na chwilę obecną zajmuje 18 (spadkową) pozycję w lidze i zdołała w 7 dotychczasowych spotkaniach zgromadzić zaledwie 5 oczek , ich bilans bramkowy to : 5:9, wychodzi że w spotkaniach tej ekipy pada 2 bramki na mecz, goście natomiast są wiceliderem z 15 oczkami na koncie przy takiej samej ilości rozegranych spotkań strzelili 11 bramek stracili ich 6 , w tym meczu moim zdaniem to właśnie przyjezdni powinni spróbować poszukać kompletu punktów, bowiem to oni znajdują się w lepszej formie od gospodarzy , ja na to spotkanie postanowiłem przygotować kilka typów, przede wszystkim over 1.5 gola po niezłym kursie, tak gospodarze jak i goście bramki strzelać potrafią co pokazywali w poprzednich spotkaniach , więc liczę na gole po obu stronach. 2 tym to wygrana przyjezdnych w zakładzie bez remisu po kursie od 2.60 wzwyż, myślę że za drobne można pograć, albo po prostu szukać tutaj gołej dwójki, opcji jest kilka i kurs godny pogrania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 166
San Martin SJ – Temperley
Typ poniżej 2,5 <plus>
Kurs 1,65
iForBEt

Argentyńska Primera Division I kolejny typ na under. Tym razem ekipy ze śrdoka tabeli. Obie strzelają rzadko, bo po 27 kolejkach zdobyły 26 i 27 bramek tracą ciut więcej bo 35 i 36. Ale te liczby daja nadzieję na niski wynik. Tym razem trochę na przełamanie obu ekip, bo w ostatnich 3 meczach zanotowały wyniki overowe. W bezpośrednich pojedynkach między nimi dwukrotnie wyniku poniżej 2,5 bramki

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 70
<plus> River Plate Equador - LDU Quito [over 1.5] 1.40 Forbet

Gospodarze mają bilans (5-6-6) po 17 meczach co im daje 7 miejsce a goście są na 11 lokacie z bilansem (1-7-8). W lutym u siebie Quito wygrało 4:0, ale teraz obue drużyny są w całkowicie innym położeniu. River Plate ma w ostatnich 5 meczach u siebie 4 wygrane i remis a strzelili w nich 10 goli tracąc 2. LDU jest bez czystego konta na wyjeździe od stycznia czyli w każdym z ostatnich 9 wyjazdów tracili gola. Tutaj statystyki obu drużyn są za tym, że jakieś gole będą, najmniej 2 wg mnie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi LosSezononos za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 132
Mecz: Parana - Figuirense
Typ: powyżej 1.5
Kurs: 1.50
Buk: Forbet

Ósma kolejka drugiej ligi brazylijskiej. Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie pięć spotkań obu drużyn to widzimy, że Figueirsense mecze zawsze dostarczały minimum dwa gole a Parany cztery razy mecze się tak kończyły a tylko raz było 0:1 w ich meczu. Parana jest po wygranej z Nautico 2:1 a Figueirense po drugim remisie z rzędu 2:2.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Atl. Rafaela – Quilmes
Typ poniżej 3 <plus>
Kurs 1,45
1Xbet

Argentyńska Primera Division. Gospodarze 16 miejsce i po 27 kolejkach bilans bramkowy 28:25, goście przedostatnia 29 pozycja i strzelonych tylko 15 bramek przy 39 straconych. W statystykach O/U goście 8:19, a gospodarze 9:18. W ostatnich 10 meczach Rafela 3 –krotnie zdobyła 3 bramki pozostałe wyniki to undery. Goście ani razu nie przekroczyli tego poziomu. Tych chętniej zdecyduję się na podwyższoną linię i under 3. Z historii meczów między nimi co drugi mecz obfituje w bramki, a ostatnio było 2:2 więc kolej na niski wynik.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 85
Vasco - Avai
typ: Vasco <plus>
1.48 Marathonbet

Brazylia.
Avai ma najmniej punktów zdobytych razem z Atletico PR i Vitoria w lidze.
Ostatnio mimo, że nie mieli najtrudniejszego terminarza to wygrali tylko 1 z 5 spotkań, u siebie 1:0 ze Sportem Recife.
Na wyjeździe grali 4 razy w tym sezonie i 4 razy przegrali.
Vasco lepiej weszło w sezon chociaż też bez szału. U siebie czują się bardzo dobrze, wygrali 4 z 5 ostatnich spotkań.

PostNapisane: 20 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 70
San Lorenzo - Banfield 1 2.13 Marathonbet

Gospodarze (15-4-9) są na 7 miejsce a goście są na 2 miejscu z bilansem (17-3-8), ale bardzo tracą poza swoim stadionem. U siebie wygrali 11 spotkań i tylko raz przegrali a na wyjeździe mają 7 porażek w 14 meczach. San Lorenzo jest faworytem bo gra u siebie - tutaj wygrali 4 meczez ostatnich 5. Banfield na wyjazdach traci ostatnio sporo, nawet po 3-4 gole.

PostNapisane: 20 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

San Lorenzo – Banfield
Typ powyżej 2,5
Kurs 1,87
Unibet

Argentyna. Troche nie po mojemu, bo szukam bramek i typuję over 2,5. Obie ekipy ze średnia meczową powyżej 2,5 bramki. Gospodarze w statystykach O/U maja bilans 18:10, goście tylko 12:16. Ale mam nadzieję, że utrzymają skuteczność z ostatnich meczów i minimum 3 bramki wpadną. Zwłaszcza, że w ostatnim meczu między nimi było 4:1.

PostNapisane: 21 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

rjastrzab napisał(a):
San Lorenzo – Banfield
Typ powyżej 2,5 <minus>
Kurs 1,87
Unibet

Argentyna. Troche nie po mojemu, bo szukam bramek i typuję over 2,5. Obie ekipy ze średnia meczową powyżej 2,5 bramki. Gospodarze w statystykach O/U maja bilans 18:10, goście tylko 12:16. Ale mam nadzieję, że utrzymają skuteczność z ostatnich meczów i minimum 3 bramki wpadną. Zwłaszcza, że w ostatnim meczu między nimi było 4:1.

Eksperymenty z overami w Argentynie niewskazane. :evil:

PostNapisane: 21 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Temperley- Defensa y Justica
Typ poniżej 2,5
Kurs 1,65 <minus>
iForbet

Argentyna to jednak typ na małą liczbę bramek. Jak skończył się eksperyment z overem pokazał wczorajszy mecz San Lorenzo z Banfield, gdzie szukałem bramek a było skromne 1:0. Dzisiaj wracamy do gry na under. Gospodarze w 28 kolejkach zdobyli 28 bramek tracąc 35, goście maja na koncie najmniej łącznie zdobytych i straconych bramek w całej lidze – bilans 27:21. Co daje ok 1,7 bramki w meczu i bilans O/U – 6:22. Więc typ na under nie dziwi, zwłaszcza, że goście 3 ostatnie mecze zakończyli wynikami overowymi. Pora wrócić na właściwe tory.

PostNapisane: 22 cze 2017 

Godz: 00:30
Spotkanie Corinthians-Bahia
Typ: 1
Kurs 1.52 <plus>
Buk Fortuna
Analiza Corinthians na swoim stadionie w tej 9 serii spotkań Brazylijskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmował będzie drużynę Bahia. Gospodarze w tym momencie zajmują pozycję lidera w lidze brazylijskiej zdobyli łącznie 20 punktów zanotowali 6 zwycięstw oraz 2 podziały punktów, jest to wynik znakomity jak na tak wyrównaną ligę, goście natomiast są na miejscu 14 zanotowali do tej pory 1 remis 3 wygrane oraz aż 4 porażki. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie, gdzie nie ponieśli porażki od kilkunastu spotkań , goście natomiast nie sa w stanie wygrać od 7 kolejnych spotkań na obcych stadionach, myślę że w tym momencie to gospodarze od początku do końca będą kontrolowali przebieg tego spotkania i to Corinthians stworzy sobie znacznie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia kompletu punktów, stawiałbym na przedział bramek 2-3 bowiem myślę że gospodarze wygrają tutaj 2:o może 3:0 i myślę że nie stracą tutaj bramki.

PostNapisane: 22 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Lanus – Huracan
Typ 1
Kurs 1,85 <plus>
iForbet

Argentyna. 10 w tabeli drużyna Lanus podejmuje zajmujący 24 miejsce Huracan. Gospodarze wydają się być w doskonałej formie ze względu na 6 kolejnych zwycięstw u siebie. Goście z kolei 2 porazki na wyjeździe. Sądzę, że walczący o utrzymanie miejsca dającego udział w Copa Sudamericana gospodarze wygrają ten mecz.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 757 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 51  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]