» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona
  Drukuj

Re: [WC 2018] Mistrzostwa Świata 2018 - Eliminacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 mar 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
MŚ - kwalifikacje

:arrow: Czarnogóra - Polska; II połowa: żółte kartki - Czarnogóra over 1,5 @2,30 bw ,(1)

Biorąc pod uwagę różne kwestie, w tym m.in.: gorący teren, narowiści gospodarze niesieni dopingiem swoich fanatycznych kibiców oraz ważność tego meczu dla obu ekip (dla gospodarzy nawet większa), pogranie jakiegokolwiek overa kartkowego wygląda mocno zachęcająco.
bw wystawił dość niską linię kartkową na ten mecz - tylko 3,5 żółtej kartki (czerwone się tu nie liczą, ale druga żółta robiąca czerwoną, liczona jest jednakże jako żółta) po niskim jednak kursie @1,53. Stąd pograłem jak w typie, bo jestem dość mocno przekonany, że Czarnogórcy w tym meczu te dwie-trzy mogą spoko zarobić. A że większa nerwowość pojawia się zwykle w drugich połowach, a do tego każdy sędzia liczy przewinienia poszczególnych zawodników i ich ewentualny efekt w postaci kartki pojawia się właśnie w drugiej części meczu, to taki obrót sytuacji wygląda na całkiem prawdopodobny.
Sędziuje Węgier, Viktor Kassai. Jego CV w zakresie kartkowym wygląda całkiem nieźle. W meczach, w których grały reprezentacje z Bałkanów, te dwa żółtka w drugiej połowie zawsze im wlepiał (nawet jeśli były to wszystkie ich kartki). W październiku 2015 r. sędziował mecz naszej reprezentacji w Szkocji (szczęśliwe dla nas 2:2 po golu Lewandowskiego w 94 minucie) - wlepił 4 żk, po dwie dla każdej drużyny, z czego Szkotom tylko w drugiej połówce.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 85
Czarnogóra - Polska
typ: Czarnogóra over 2.5 kartki
1.74 Unibet <plus>

Eliminacje do MŚ.
Jak wiadomo Czarnogórcy lubią grać na granicy przepisów a u siebie często puszczają im hamulce podburzani przez dzicz, która tam jest na trybunach.
Od nas trochę bractwa na ten mecz się wybrało więc gorąca atmosfera będzie i na boisku i na trybunach.
Jest bardzo ważny w walce o awans a że Polacy mają większą wartość piłkarską i techniczną to gospodarze będą musieli często faulować.
Na samym Lewandowskim powinno być kilka fauli na granicy kartki.
Wydaje się że będzie to typowy ostry mecz walki z większą liczbą starć a mniejszą składanych akcji.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Europejczyk za ten post:
Bukmacherzy.com

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Romania - Denmark
1x 1.55 <plus>
Unibet

Postawię na to że gospodarze nie przegrają.
U siebie są mocni choć od nas dostali równo 0-3 hehe
ale czas dla nich aby się obudzili.
Rumuni od września 2013 na 17 meczy u siebie przegrali tylko 2 z Polską i Ukrainą
Dania faworyzowana wciąż w naszej grupie przez buków
od wiosny 2014 roku rozegrała 12 wyjazdowych spotkań i wygrała tylko jedno z Serbią.
Patrząc na ich ostatnie dokonania to wygrane z Armenią,Kazachstanem ,Lichtenstainem,Bułgarią
Wydaje mi się że Rumuni grający z nożem na gardle nie przegrają a Duńczycy według mnie maksymalnie wywiozą 1 pkt.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

PostNapisane: 28 mar 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje MŚ, Azja
Godzinna: 11:00
Spotkanie: Australia – ZEA
Typ: over 3.5
Kurs: 3.05 <minus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Grupa B eliminacji piłkarskich mistrzostw świata w strefie azjatyckie to starcia wielkich faworytów i dzisiejszy dzień rozpoczniemy od takiego właśnie pojedynków w którym Australia będzie podejmować ZEA.
Australijczycy od zawsze kojarzą mi się z otwarta piłkę, wysokim pressingiem szczególnie odkąd trenerem zespołu jest Postecoglou. Potwierdzeniem tego jest przynajmniej bramka w każdym meczu eliminacyjnym do tej pory, niestety dla tej ekipy nie dla typu brakuje jakości w defensywie, stąd ostatnio cztery remisy i w każdym bramka stracona i to z takimi ekipami jak Tajlandia 2:2, czy Irak 1:1, dziś ta poprzeczka idzie w górę dla defensywy.
ZEA ekipa z dużą techniką, widziałem kilka spotkań i potrafią grać bardzo kombinacyjnie, szczególnie Omar Abdulrahman w drugiej linii imponuje pomysłem na grę, tutaj baza nie jest chaos oraz defensywa ale szykanie szybkiej gry kombinacyjne czyli cos z czym defensywa gospodarzy sobie nie radzi. Ogranie Japonii na wyjeździe 1:2 świadczy o wielkim potencjale tej ekipy, kolejna dobra informacja to nie lubią remisować i do 90 minuty jest parcie na bramki – w tych eliminacjach sporo bramek pada w ich spotkania w końcówce starć.
Pierwszy mecz tych ekipy to skromne zwycięstwo „Kangurów” 0:1, ale oglądałem ten mecz i było dużo otwartej piłki tylko skuteczności zabrakło. Po ostatnich strata punktów obu ekip remis nikogo przy tej sytuacji w tabeli nie cieszy rywale czyli Japonia oraz Arabia grają u siebie i raczej dopiszą po trzy punkty – to powinien być otwarty mecz a taki na pewno się zrobi w momencie szybkiej bramki dla którejś z ekip, na to właśnie liczę po bramce będzie od razu ofensywniej w jednej z ekip.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 70
Arabia Saudyjska - Irak 1 1.60 Unibet <plus>

Saudyjczycy mają bilans (4-1-1) i daje im to 2 miejsce, które premiuje awansem na mundial, ale konkurencja nie śpi i warto dzisiaj dołożyć 3pkt, które będą dużym krokiem w stronę Rosji. Rywal do pokonania bo Irak nie liczy się już w walce o MŚ z bilansem (1-1-4) są na 5 miejscu. Saudyjczycy są bardzo mocni u siebie bo ostatnio przegrali w styczniu 2015 roku na swoim boisku.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 85
Ekwador - Kolumbia
typ: Ekwador (dnb)
1.46 Unibet

Eliminacje do MŚ.
Bardzo ciekawy mecz bo Ekwador jest na barażowym piątym miejscu a Kolumbia na czwartym, które daje awans bezpośredni.
Jak powszechnie wiadomo Ekwador to ekipa własnego boiska bo rywale często nie radzą sobie z tamtejszymi warunkami.
W tych eliminacjach pokonali min. 3:0 Chile.
Kolumbia ma 3 porażki w ostatnich 4 meczach wyjazdowych.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 166
Chile – Wenezuela
Typ 1 (-1,5)
Kurs 1,40 <plus>
Unibet
Eliminacje MŚ w Ameryce Południowej. Wenezuela ma to "szczęście", że od wielu eliminacji jjest wśród chłopców do bicia. Taka sama sytuacja ma miejsce w bieżących rozgrywkach. W 13 meczach ma bilans 1-3-9. Przegrywa prawie wszystko. Zaskakująca jednak było zwycięstwo u siebie nad Boliwią, może nie samo zwycięstwo ale jego rozmiary 5:0. Na wyjazdach jednak gra Wenezueli to pasmo porażek Ekwador, Kolumbia, Urugwaj, Argentyna, wszystkie porażki przynajmniej dwoma bramkami. Na to liczę również jutro, biorąc pod uwagę historię oststnio między nimi 5:0 i 3:0.

PostNapisane: 29 mar 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Panama - USA
Typ: USA DNB
kurs: 1.6
Bet365

Piłkarze USA tamten rok zakończyli bardzo niedobrym rozpoczęciem ostatecznej fazy eliminacji w Ameryce Północnej i Centralnej. Po dwóch kolejkach mieli na koncie 0 punktów po dwóch porażkach z Meksykiem 1:2 i Kostaryką 0:4. Jednak spotkanie sprzed 4 dni i zdecydowane zwycięstwo z Hondurasem 6:0 daje wiarę, że już dzisiaj Amerykanie po wygranej z Panamą włączą się do walki o 3 miejsca premiowane bezpośrednim awansem do MŚ w Rosji. Ich przeciwnicy z kolei Panama przed kilku dniami niespodziewanie przegrał z zespołem Trynidadu 0:1, który to też do tego meczu nie miał żadnego punktu. Amerykanie jak dla mnie faworytami, a przy remisie który możliwy da mi to zwrot stawki.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

PostNapisane: 07 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Azja Kwalifikacje
Godz: 12:00
Spotkanie Australia-Arabia Saudyjska
Typ: 1 <plus>
kurs 1.44
Buk Unibet
Analiza: Spotkanie w ramach przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Australia będąca na 3 pozycji w tabeli i mająca 3 punkty straty dp zespołu Arabii Saudyjskiej na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Arabii. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktu z moim zdaniem słabszym od siebie przeciwnikiem w pierwszym spotkaniu rozegranym pomiędzy tym dwiema ekipami na stadionie Arabi padł remis po 2 . Gospodarze bardzo tutaj potrzebują kompletu punktów żeby dogonić Japonię która wcale nie będzie miała łatwego spotkania z Irakiem i ich jutrzejszych rywali , dla których na pewno remis byłby tutaj dobrym wynikiem , myślę że gospodarze jednak są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i nie odpuszczą w tym meczu, porażka praktycznie stawia gospodarzy w barażach bo na 4 miejsce spaść nie powinni ,ale to i tak dla takiej Australii bylby cios żeby z takiej słabiej grupy nie awansować bezpośrednio do mistrzostw, mój typ to wynik 3:1.

PostNapisane: 08 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje MŚ 2018, Azja
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Australia – Arabia Saudyjska
Typ: over 2.5
Kurs: 1.68 <plus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Hitem tej serii spotkań eliminacyjnych w strefie Azjatyckie będzie starcie Australii z Arabią Saudyjską. Gospodarze tego spotkania mają problem, byli murowanym faworytem do awansu a ich sytuacja w tabeli nie jest łatwa, do dwóch pierwszych miejsc premiowanych awansem tracą trzy punkty na trzy kolejki przed końcem, Japonia raczej jest tym pewniakiem, tak więc dziś w rachubę nie wchodzi żaden inny wynik jak zwycięstwo, zresztą cała ekipa w wywiadach podkreśla że dziś liczą się komplet punktów. Z tym jest właśnie problem i to duży, co prawda jako jedyni w tej grupie nie przegrali meczu ale aż cztery mecze zremisowali. Ogromny problem stanowi defensywa w ostatnim czasie, gdzie trener z różnych względów nie może tego poukładać i ustabilizować, a trzeba też dodatkowo zaznaczyć że jest to trener z gatunku tych który lubi pressing, wysoką ofensywną grę. Wracając do tych problemów w defensywie to jeżeli traci się bramkę z Irakiem, czy aż dwie z ostatnimi Tajlandczykami to jest to problem, nie wspominając już o wielu problemach z Japończykami czy z Arabią na wyjeździe gdzie padł remis 2:2. To czym trener raczej martwić się nie musi to ofensywa a tego będzie szczególnie dziś potrzebował do zrealizowania celu w postaci kompletu punktów strzelali w każdym meczu eliminacyjnym, dla mnie też powołanie do kadry już legendy przecież Cahilla sprawia że trener postawi na ofensywę.
Arabia potrzebuje tutaj remisu który będzie dla nich sukcesem, zapewne na początku skupią się na kontrze czyli mocnym aspekcie ich gry, ale jestem pewien że ten mecz w ich wykonaniu nie będzie się opierał na defensywę, nie są w tym aspekcie silni z wymagającymi rywalami dwie bramki stracili u siebie z Australią, podobnie z Japonią. Dobrze nam znany trener B. van Marwijk też woli szukać kombinacyjne gry. Zresztą każdy widzie że zagranie w otwarte karty z tym rywalem to ostatnio gwarancja bramek a temu zespołowi jakości w ataku nie brakuje strzelili tylko jedna bramkę mniej od Japończyków i jedną więcej od Australijczyków.
Mecz odbędzie się Adelaidzie na boisku do footballu australijskiego, dziwne miejsce na taki mecz, to też moim zdaniem jakiś tam plus w stronę bramek. Tutaj szybka bramka otworzy ten mecz bo są to reprezentację, która lubią atakować i raczej bronienie wyniku nie leży w ich naturze, ale też po prostu nie robią tego dobrze. W ostatnich czterech bezpośrednich starciach nie schodzili z poziomu over 3.5.

PostNapisane: 08 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka Kwalifikacje
Godz: 20:45
Spotkanie Białoruś-Bułgaria
Typ: x2 <minus>
kurs 1.54
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie pomiędzy ekipami Białorusi oraz Bułgarii w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Gospodarze z dwoma punktami są na przed ostatniej pozycji w tabeli i już dawno zaprzepaścili szanse na awans do Mundialu, goście natomiast są na 3 pozycji i niespodziewanie na swoim koncie po 5 spotkaniach zgromadzili 9 oczek . NIe ma się co sugerować tym iż Białoruś na swoim stadionie zremisowała z zespołem Francji bowiem gospodarze praktycznie nie wychodzili z własnej połowy i praktycznie ani razu nie zagrozili bramce Francuzów, tutaj na pewno zagrają odważniej bowiem nie mają nic do stracenia, jednak Bułgaria jest zespołem w znacznie lepszej dyspozycji pokonali Holandię a do tego w tym meczu grają praktycznie o awans bowiem wygrana z zespołem Białorusi i korzystny wynik w spotkaniu Szwecji i Francji może ich wywindować na 2 pozycję , dlatego myślę że goście powinni być znacznie bardziej zmotywowani niże ekipa gospodarzy, która jak już wspomniałem wczesniej nie ma szans na awans, po tylu porażkach, ja stawiam w tym spotkaniu na dokładny wynik 1:2, dla zespołu przyjezdnych.

PostNapisane: 09 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 527
Spotkanie: Białoruś - Bułgaria
Typ: Białoruś wygra różnicą dokładnie jednej bramki
Kurs: 4,20 <plus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Bułgaria teraz może być trochę przeceniana, gdyż udało im się wygrać z Holandią. Warto zauważyć, że jest to zupełnie inna reprezentacja gdy gra u siebie oraz gdy gra na wyjeździe. Na wyjazdach są słabiutcy. Z Francją przegrali 1:4, a ze Szwecją 0:3. Białoruś to słaba reprezentacja, ale akurat u siebie powalczyć potrafią, w końcu udało im się zremisować z Francją. Na boisku Bułgarii było 1:0 dla Bułgarów. Moim zdaniem u siebie Białoruś powinna wygrać minimalnie jedną bramką.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 11335
Podziękowano: 4943
Obrazek
Mistrzostwa Świata 2018 - Kwalifikacje
Bośnia i Hercegowina vs Grecja
(Gole) Powyżej 1.5
@ 1.45 <minus>
forBET

Sytuacja w tabeli grupy H po 5 spotkaniach wygląda następująco. Bośnia i Hercegowina z 10 punktami zajmuje 3 miejsce, natomiast Grecja zgromadziła do tej pory 11 punktów co daje jej 2 miejsce. Mnie w tym spotkaniu interesują bramki i tak gospodarze mają strzelonych 13 a 5 straconych, a ich dzisiejszy rywal ma strzelonych 10 i 3 stracone. Bośnia i Hercegowina w tych eliminacjach tylko w pojedynku wyjazdowym z Belgią nie odnotowała trafienia, dlatego dziś spodziewam się z ich strony jakiegoś gola. Na gola ze strony Grecji również liczę, gdyż w tych eliminacjach w każdym z 5 spotkań strzelili swoim rywalom minimum 1 bramkę. W zasadzie w tej grupie o awans walczą tylko 3 zespoły, dzisiejsi rywale oraz Belgia. Ten mecz jest bardzo ważny dla obu ekip i tak naprawdę remis nie byłby najlepszym rozwiązaniem dla żadnej z ekip, dlatego uważam, że oba zespoły powalczą o komplet punktów, a co za tym idzie potrzebne są do tego bramki, na które w dzisiejszej rywalizacji bardzo liczę.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka Kwalifikacje
Godz: 20:45
Spotkanie Niemcy-San Marino
Typ: over 2,5 gola w 1 połowie
kurs 1.40
Buk Unibet
Analiza: Niemcy w tym spotkaniu na stadionie w Norymberdze podejmowały będą drużynę San Marino. Nikt chyba przed tym spotkaniem nie wyobraża sobie innego rozstrzygnięcia aniżeli wysoka wygrana reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów . Niemcy wygrali wszystkie 5 spotkań grupowych strzeli 20 bramek stracili zaledwie 1 i na swoim koncie mają 15 punktów, goście natomiast są na ostatniej pozycji w tabeli i we wszystkich spotkań zanotowali porażki, strzelili 1 bramkę stracili ich aż 23 . tutaj na pewno znów zapowiada się na pogrom bowiem Niemcy ostatnio słabo spisali się w starciu z zespołem Danii na wyjeździe , strzeli zaledwie 1 gola na koniec spotkania, ale sytuacji mieli dosyc sporo, niestety zabrakło tam skuteczności, na pewno tutaj gospodarze spróbują sobie powetować tamtą porażkę i zapewnić sobie już praktycznie awans do przyszłorocznego Mundialu, w tym momencie gospodarze mają już 5 punktów przewagi nad zespołem 2 w lidze Irlandii. Stawiam na wysoką wygraną Niemiec oraz przedział bramek 8-10. goście oczywiście prawie na 100% bramki tutaj strzelić nie zdołają.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Estonia – Belgia
Typ: 2 (1 połowa)
Kurs: 1,5 <plus>
Unibet

Zdecydowanym faworytem są goście, którzy są jedną z najlepszych drużyn w Europie i nie ma się co dziwić skoro mają takich piłkarzy jak: Hazard, De Bruyne, Mertens, Carassco czy Lukaku. Co prawda ten pierwszy w dzisiejszym meczu nie zagra, ale mimo to Belgowie powinni sobie poradzić bez problemów. Goście są liderem grupy H, ale nad drugą Grecją mają tylko dwa punkty przewagi. Estonia jest piąta z dorobkiem 4 punktów na koncie dzięki zwycięstwu z Gibraltarem oraz remisowi z Cyprem. Przed własną publicznością Belgia wygrała z Estonią aż 8-1. Dziś również powinni mieć zdecydowana przewagę i już po pierwszej połowie prowadzić w tym meczu.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]