» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj

Re: Euroleague & Eurocup women 2016/2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Euroleasing Sopron - CCC Polkowice
CCC Polkowice
@3.00 Stawka: 2j.

Kursy na CCC juz mocno spadly, moim zdaniem warto.
Sopron bilans ma oczywiscie lepszy, do tego dziewczyny w domu maja 2-1, w tym wygrane z Bourges i Avenida, ponad to w weekend w lidze zagrala juz Johnson, ale...
Dziewczyny w EL last match przegraly w tej swojej twierdzy z Villeneuve prezentując sie raczej slabo i tutaj szczegolnie w oczy rzuca sie blisko 30 strat... Fakt faktem Wegierki w tej 1q odrobily strate, wyszly na prowadzenie, ktore jednak jeszcze stracily przed przerwą..
Druga sprawa, debiut w lidze zaliczyla w weekend Johnson i ona dzis zagra, ale ona pojawi sie w miejsce George... Druga sprawa kontuzjowana jest Drammeh, ktorej zabraklo juz last match z Villeneuve, a z problemami byla rowniez Fegyverneky, ktorej brakowalo w ligowym starciu w weekend.
No i ja ciesze sie, ze jest Johnson, ale nie powiem, ze przy pozostalych informacjach zespol wygląda jakos zdecydowanie lepiej niz przed jej pojawieniem sie.
CCC wiadomo, bilans jaki jest w EL kazdy widzi, ale ten nowy rok udalo sie zacząc od naprawde nie najgorszego meczu z UMMC w EL... Ponad to w weekend dziewczyny nie tyle w lidze wygraly co wrecz Sosnowiec zdemolowaly.. Wcale to zle wraz z poczatkiem nowego roku nie wygląda...
W skladzie pojawila sie fajna Faulkner i chociaz nie ma Raisy Musiny to jednak pojawienie się Jamierry jest sporym plusem i ona wniesie, juz wnosi tu jednak wiecej.
Pierwszy mecz tych ekip zakonczyl sie wygrana Wegierek w Polsce, ktore odprawily CCC po dwoch dogrywkach, jak bedzie teraz? No wedlug mnie szanse na rewanz spore... Rok dobrze otwarty, Faulkner w skladzie, Sopron mimo, ze z Johnson, nie na pewno najsilniejszy, do tego po domowej porazce z Villeneuve, ja wezme.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

CCC :lol:
Dzis prawdziwy pokaz Polskiej sily w Eurolidze :wink:

USK Praga - Gyor KC
USK Praga(-13.5) 1st Half
@1.83 Stawka: 2j.

Dokladam na Prazanki.
Sa mi cos winne za ubiegly tydzien i licze, ze oddadzą. Dziewczyny chyba maja w pamięci to jak slabo zaczely ze Schio i tutaj od pierwszych minut licze, ze nie bedzie zmiluj... W weekend z Nymburkiem ladnie to wyglądalo, a tez poprzedni mecz obu ekip to dominacja Czeszek od pierwszych minut mimo, ze mecz odbywal sie na Wegrzech.
Chyba warto.

Moderator
Moderator

Cytuj:
USK Praha - Gyor KC
USK Praha(-22.5)
@1.95 Stawka: 2j.

Cytuj:
Dynamo Kursk - Wisła Kraków
Dynamo Kursk(-19.5)
@1.92 Stawka: 1j.

Cytuj:
Fenerbahce - Famila Schio
Fenerbahce(-6.5)
@1.67 Stawka: 1j.

Cytuj:
Euroleasing Sopron - CCC Polkowice
CCC Polkowice
@3.00 Stawka: 2j.

Cytuj:
USK Praga - Gyor KC
USK Praga(-13.5) 1st Half
@1.83 Stawka: 2j.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Pukon

PostNapisane: 12 sty 2017 
Moderator
Moderator

UMMC - Perfumerias Avenida
UMMC(-11.5)
@1.51 Stawka: 2j.

Pierwszy mecz tych ekip zakonczyl sie wygrana Hiszpanek na ich terenie 83-72, jak bedzie dzis?
Ja na pewno nie chce nic umniejszac Hiszpankom, ale z calym szacunkiem dla nich, dzis widze pewną wygrana Rosjanek... Po pierwsze UMMC takie mecze jak ten z pazdziernika z reguly zostają w pamięci i chec rewanzu bedzie tutaj przeogromna. Po drugie wowczas w szeregach Rosjanek nie bylo Taurasi, Toliver, czy Lyttle, wiadomo jak waznych ogniw.
Po trzeciez od tej porazki, Rosjanki odnotowaly szesc kolejnych zwycięstw, w tym by 14 last week z Polkowicami.. No i ten mecz z CCC nie nalezal do najlatwiejszych, ale znając UMMC, dwa razy z rzedu taki mecz sie nie zdarzy...
Dziewczyny zreszta zdązyly juz po tym starciu zrobic sobie male show w lidze z Noginskiem, wygrywając by 48, teraz pora na EL.
Co wazne przy okazji tego meczu to to, ze odpoczywaly Taurasi, Toliver oraz Griner, niewielkie minuty dostaly Meeseman oraz Torrens, takze tutaj te najwazniejsze powinny wyjsc na duzej swiezosci.
Avenidzie tak jak mowie nie chce umniejszac, ale tez w pamieci mam pierwszy mecz EL w nowym roku przeciwko Nadziei u siebie i porazke by 15 mimo +7 po 1q..
Oczywiscie ta porazke dziewczyny zdazyly juz sobie odbic w weekend odprawiając pewnie Cadi, do tego debiut w tym meczu zaliczyla Beard, ale mimo to bardziej to zwycięstwo mnie w strone Hiszpanek nie sklania, a i pojawienie sie Alany w EL akurat wiele moze nie pomoc.
No wedlug mnie Rosjanki pewnie powinny wziąc ten mecz, a majac w glowach to co stalo sie w pierwszej kolejce watpie tez, ze nawet przy ewentualnym wiekszym prowadzeniu dziewczyny odpuszczą.

PostNapisane: 12 sty 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
UMMC - Perfumerias Avenida
UMMC(-11.5)
@1.51 Stawka: 2j.

Oj oj oj, 9p w 1q, +15, -8 w 4q i +6FT.

PostNapisane: 17 sty 2017 
Moderator
Moderator

Mersin Buyuksehir - Dynamo Kursk
Dynamo Kursk(-11.5)

Kwestia chęci, ale Kursk powinien..
Kursk fakt faktem nie wygral wysoko z Wisla, Schio, czy nawet wlasnie Mersin u siebie, ale to nie oznacza, ze jutro nie skonczy sie pogromem.. Z Wisla w G1, Dynamo wygralo by 6, last match z kolei by 37...
Kursk jest w formie, Kursk jest bardzo mocny i ta druzyna zawsze moze... Oczywiscie kogos te wyzej wspomniane trzy mecze moga odstraszac, ale 8-0 w EL, wygrane z Praga, Fener, demolki z Lattes, Gyor, czy Wisla last match, do tego genialna postawa w lidze, to wszystko swiadczy o tym jak Kursk jest mocny..
W tym roku dziewczyny zagraly cztery mecze, w czterech wbijając rywalki w parkiet i widac, ze ta moc jest coraz wieksza, wiec ja tu naprawde widze nikle szanse na to, aby Turczynki byly w stanie zatrzymac rywalki...
W weekend Dynamo zniszczylo wrecz Spartak, wygrywając... 109-49.. No i ja wiem, ze Moskwianki to nie ten zespol co kiedys, ale taki rozmiar robi wrazenie, a tez poza Vadeeva i Vidmer zadna zawodniczka nie zagrala dluzej niz 20 minut...
No, ale sklad mocny, ROWNY, szeroki, co sie dziwic...
Tak jak mowie, Kursk bardzo mocny i naprawde nie widze opcji zatrzymania dziewczyn przez Turczynki...
Mersin w EL jeszcze bez wygranej, w lidze niby 8-6 w tym W3, ale mnie to i tak jakos bardzo na kolana nie rzuca...
W EL dziewczyny w tym roku zdazyly juz wysoko przegrac z Fener oraz Lattes, a jesli o lige chodzi... Jest W3, ale Osman choc z Bas i tak gral oslabiony, z Canik skonczylo sie ledwo na +4, choc Canik gral szostka zawodniczek i mimo, ze byla juz Eldebrink to brakowalo Babkiny, czy juz Coulibaly.. Zostaje Dogus, z ktorym dziewczyny wygraly by 3 w bolach mimo, ze Dogus pod forma, zwlaszcza bez Faulkner i choc juz z Mayombo, to jednak bez jej wiekszego wkladu..
Takze no to W3 moze i na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, ale jesli przyjrzec sie blizej, nie jest juz tak rozowo...
Inna sprawa to sklad... Nie ma Hayes, nie ma Coleman, papa zrobila Eldebrink no i ja wiem, ze pojawily sie Henry, czy Robinson, mamy Petronyte, Nevlin, Kartaltepe, Dogan, ale to dla mnie malo, zwlaszcza na Kursk...
Jak wspomnialem wyzej w pierwszym meczu Kursk z Turczynkami wysoko nie wygral, ale teraz Mersin to zupelnie inny zespol i tu jednak tak niski wymiar kary jak wowczas w gre nie wchodzi, szczegolnie przy mozliwosciach Rosjanek i przy tym co one ostatnio prezentują.
Probujemy.

PostNapisane: 18 sty 2017 
Moderator
Moderator

PEAС-Pecs - Galatasaray
Galatasaray(-5.5)
@1.67 Stawka: 2j.

W EC zaczynamy faze pucharową.
Galata to moze nie jest juz tak potęzna druzyna jak niegdys, ale to nadal solidny zespol ze swietną trenerka oraz ciekawymi nazwiskami, ktory w moim mniemaniu zespol węgierski przewyzsza i z ktorym w EC trzeba bedzie sie liczyc..
Faze grupowa Turczynki skonczyly bez porazki, dwukrotnie ogrywając TTT, GUVD, czy Canik, calkiem niezle... W lidze poki co 10-3 i na koncie porazki tylko z tymi mocniejszymi, Fener, Yakin i Kayseri..
W tym roku 2-0, ograne Hatay, rozbity Osman, co zasluguje na uznanie, zwlaszcza rozmiar tej wygranej, bo jednak Osman juz z Gardner oraz Van Grinsven.
Jesli o sklad chodzi... Mamy Jefferson, Papova, Vitole, Traore, Demirok, Alben, Colakoglu, jak wspomnialem, ciekawe nazwiska..
No i ten sklad jednak dla mnie przynajmniej wygląda lepiej niz ten po drugiej stronie i mam nadzieje, ze juz w pierwszym meczu Galata swoja przewage potwierdzi...
Pecs troche rzutem na tasme awansowalo do EC, odrabiając w drugim meczu z Cajky 10 oczek straty z G1... Faza grupowa to 3-3, dwie porazki z Kayseri plus jedna z MBA oraz rewanz na MBA i dwie wygrane z Pecsi...
Tutaj wyniki w grupie dla Turczynek...
W lidze 9-3, ale w tym roku dziewczyny dostaly juz od Atomeromu i choc w kolejnym meczu ograly wysoko ELTE, to ja sie tym az tak nie ekscytuje bo to jednak najlatwiejszy z mozliwych rywali.
Jesli o sklad chodzi, mamy tu klika ciekawych Wegierek, mamy Mandic, mamy Kuster, mamy Siksniute, ale to jednak az tak jak po drugiej stronie nie przekonuje... Ok, zespol moze sie cieszyc, ze last match wrocila w koncu Zele, ale to i tak malo.
Wedlug mnie Galatasaray powinno... Turczynki lepsze i nawet mimo wyjazdu problemow z wygrana, pewna wygrana byc nie powinno.

Euroleasing Sopron - UMMC
UMMC(-14.5)

Kwestia checi... UMMC wyraznie lepsze, chociaz te dwa ostatnie mecze w EL ciezkie, bo i z CCC i z Avenida to nie byly spacerki...
Mimo wszystko dziewczyny i tak sa bardzo mocne i one zawsze sa w stanie zniszczyc, jak chociazby w weekend Dynamo Moskwe..
Sopron last week ogral CCC, w EL u siebie Wegierki polegly tylko z Villeneuve, ale dzis naprawde trudno spodziewac sie, zeby udalo sie gospodyniom zatrzymac rywalki.
Tak jak pisalem ostatnio, Sopron w skladzie ma juz Johnson, jest tez George, ktora last match nie grala, ale dla odmiany nie ma Turner, ktora z CCC last week zrobila wielkie show...
Jest George, ktora ostatnio borykala sie z problemami zdrowotnymi, nie ma Turner, no osobiscie w Sopron nie wierze.
Napalac sie moze nie napalam, ale uwazam, ze sprobowac warto.

Moderator
Moderator

CCC Polkowice - Bourges Basket
CCC Polkowice
@4.30 Stawka: 1j.

We Francji wygralo Bourges, chociaz Polkowice mialy ogromną szanse, zeby zwycięzyc... Niestety 4q to 3-19 i porazka w calym meczu by 5...
W tamtym meczu prym w szeregach Bourges wiodla Leedham, ktora niestety dla zespolu wciąz jest kontuzjowana...
Jak bedzie dzis? No ja znowu ide w strone CCC i moze tym razem nie zostane za to skarcony... Z Sopronem sie nie udalo, chociaz tam wszystko zaprzepascila ta fatalna 2q i chociaz pozniej dziewczyny doszly rywalki na nawet bodaj 5 oczek to nic wiecej nie dalo sie z tego wyciągnąc... Caly czas jednak gdzies z tylu glowy siedzi ten niezly mecz z UMMC, do tego ligowy blowout z Sosnowcem w lidze, i wysoka wygrana w weekend z Gorzowem, co zasluguje na uznanie tym bardziej, ze nie grala V. Musina.
Dzis jednak Valeriya zagra, ponad to w skladzie jest jej mlodsza siostra Raisa, ktora nie grala od jakiegos czasu z powodu kontuzji.. To sa bardzo dobre wiadomosci.
Bourges w tym roku w EL ogralo juz Hatay i Villeneuve last match, w lidze pokonalo Angers, ale rok zaczelo od porazki z Charleville... Do tego ja caly czas mam w pamieci ten kryzys w koncowce roku poprzedniego, w trakcie ktorego dziewczyny w lidze przegraly trzy kolejne starcia, takze w EL nie rzucając na kolana...
Teraz wyniki sa inne, ale mimo wszystko nie jestem w stanie zaufac Francuzkom, ktore na pewno nie sa zespolem wybitnym w tym sezonie... Do tego dochodzi ten ciągly brak Leedham i ja wiem, ze bez niej zespol juz troche gra, ale jednak jej brakuje...
W EL z nia w skladzie Bourges mialo 2-1, bez niej 2-3, a w lidze 2-4.
Moim zdaniem CCC moze sie tu postawic, szczegolnie w pelnym skladzie, na wlasnym podworku i jednak po takim kursie chocby symbolicznie sprobowac trzeba.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Mersin Buyuksehir - Dynamo Kursk
Dynamo Kursk(-11.5)

Cytuj:
PEAС-Pecs - Galatasaray
Galatasaray(-5.5)

Cytuj:
Euroleasing Sopron - UMMC
UMMC(-14.5)

Cytuj:
CCC Polkowice - Bourges Basket
CCC Polkowice
@4.30 Stawka: 1j.

Rece kur... opadają...
Galatasaray 69-53 na 6:33 przed koncem i do ch... 71-67FT, w tym stracone dwa punkty na pol minuty przed koncem...
CCC tez nie lepsze, 39-33 -> 39-44. I niby udalo sie jakos wyjsc jeszcze na 45-44 po 30 minutach, ale co z tego...
4q brak punktow CCC przez blisko 6 minut i mimo, ze na jakies trzy minuty przed koncem meczu CCC doszlo rywalki na 50-53, przegralo 59-65.

PostNapisane: 19 sty 2017 
Moderator
Moderator

Rutronik Stars Keltern - Yakin Dogu BGD
Yakin Dogu BGD(-5.5)

Keltern w Niemczech na pozycji lidera, do tego dziewczyny po zwycięstwie z Wasserburg..
W EC dziewczyny dwukrotnie polegly z Girona, dwukrotnie ograly Sportive i z 1-1 zakonczyly rywalizacje z Castors, broniąc w ostatnim meczu z Belgijkami 6 oczek zapasu z G1 jednoczesnie wywalczając awans..
Nic na pewno nie chce Niemkom umniejszac, ale dla mnie Yakin w tym meczu, w tej parze jest faworytem ogromnym...
Keltern jak wspomnialem w lidze lideruje, fajnie, ale liga Niemiecka jest wyraznie slabsza niz Turecka... W EC udalo sie ograc @Castors i ja to doceniam, ale tez po prawdzie nie byl to sezon Belgijek na Europejskich parkietach, a takie miejsce w szeregu Niemek troche pokazala Girona..
Przyjezdne to dla mnie faworyt w calych rozgrywkach.... Faza grupowa solidna, dziewczyny wygraly wszystkie mecze, odprawiając Koszyce, OLY, czy Miskolc...
W lidze 11-2, pozycja vicelidera, to robi wrazenie... Dziewczyny w tym sezonie polegly tylko minimalnie na starcie sezonu z Fener oraz pozniej z Girne oraz Botas będąc w tym malym dolku... Botas jednak ta wygrana zostala odebrana.
Ostatnie mecze w lidze to wygrane z ASKI, Kayseri, Besiktasem, Samsun, Istanbulem, Mersin, no to robi na mnie naprawde duze wrazenie, wieksze niz w przypadku zwycięstw Keltern u siebie...
Sklad Turczynki maja bardzo mocny, Holingsworth, Carson, Vandersloot, Eldebrink, Caglar, Robinson, Vajda, a do tego McBride, ktora pojawila sie w meczu z ASKI i to razem tworzy nam bardzo mocną pake...
Niemki jednak sporo do tej paki traca, a tez warto dodac, ze Keltern radzic sobie bedzie musialo bez Markovic, czolowej jakby nie patrzec zawodniczki.
Dla mnie Turczynki duzo lepsze i uwazam, ze dziewczyny spokojnie powinny zrobic w tym meczu swoje.
Probujemy.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 19 sty 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Rutronik Stars Keltern - Yakin Dogu BGD
Yakin Dogu BGD(-5.5)

PostNapisane: 25 sty 2017 
Moderator
Moderator

Galatasaray - PEAC Pecs
Galatasaray(-14.5)
@1.83 Stawka: 1j.

Tak zacznę.
Bez opisu bo mam problem z netem.

Moderator
Moderator

Dynamo Kursk - Lattes Montpellier
Dynamo Kursk powyżej 78.5
@1.79 Stawka: 2j.

Montpellier w 9 dotychczas rozegranych starciach w EL tylko raz stracilo więcej niz zaproponowana tu linia.. Ba, dziewczyny tylko raz stracily więcej niz 70 oczek.
Dodatkowo last match Francuzki wygraly z Fener zatrzymując Turczynki na 56 punktach...
No na pewno nie wygląda to zle, ale ta jedyna druzyną, ktorej udalo sie Montpellier "nawrzucac" byla wlasnie ekipa Dynama, ktora we Francji skonczyla z 88 oczkami, demolując przy okazji rywalki.
Tu mysle nie bedzie inaczej, bo Kursk w znakomitej dyspozycji, Kursk ze swietnym skladem, co juz nie raz, nie dwa mowilem, Kursk z mega moca w O.. Tylko w tym roku Dynamo w lidze konczylo na 95, 109 oraz 83 oczkach i tutaj te dwa pierwsze wyniki, z GUVD oraz nawet Spartakiem to jedno, ale 83 punkty @Nadzieja i do tego blowout, to robi juz duze wrazenie...
W EL w tym roku nie jest gorzej... Z Gyorem dziewczyny skonczyly na 90 punktach, z Wisla na 96, a z Mersin last match na 84 mimo, ze poczatek meczu nie byl dla Kurska najlepszy...
Tu nie bedzie mysle inaczej, bo choc ogolnie Lattes nie traci za wiele to jednak tej piekielnie mocnej O rywalek, dziewczyny nie będa w stanie zatrzymac...
Oczywiscie ja wiem, ze Kursk miewal mecze, ze nie wychodzil w EL nawet ponad 70 oczek, ale w tym roku forma naprawde jest znakomita i tu te 80 punktow powinno byc jednak formalnoscią.

Nadezhda - CCC Polkowice
CCC Polkowice
@41.00 Stawka: 1j.

Jako dodatek.

Pukon

Moderator
Moderator

UMMC - Hatay BSB
UMMC(-12.5) 1st Half
@1.83 Stawka: 1j.

Kwestia chęci, ale jednak UMMC powinno.
Fakt, nie ma Lyttle, ale sklad i tak niezwykle mocny, ktory jednak zwlaszcza w domu powinien przejechac sie po Turczynkach..
Oczywiwiscie, zeby nie bylo, te trzy ostatnie mecze Rosjanek w EL nie nalezaly do spacerkow, bo z CCC latwo nie bylo, z Avenida tez ten mecz nie byl tak do konca porywający, a i z Sopronem do HT bylo wyrownanie i dopiero po przerwie UMMC odskoczylo.
Wiadomo jednak, ze Rosjanki zawsze moga i to chociazby dalo sie zauwazyc w dwoch ostatnich meczach ligowych przeciwko Moskwie i Vologdzie, ze juz nie wspomne o tych starciach w EL przed nowym rokiem.
Hatay to jest taki dobry rywal do zbicia.. Ja sie zgodze, ze Turczynki w lidze maja W2, a w EL sa z kolei po wygranej z Avenida, ale dla mnie to malo...
Ten sklad jednak na tle Rosjanek wyglada biednie, a nie ma tez Hurst, ktora jednak z Avenida sporo wniosla, ktora zreszta ogolnie sporo wnosi do gry Hatay...
Bez niej naprawde nie widze tutaj szans dla Hatay... UMMC ma nie tylko mocniejszy, duzo mocniejszy sklad, ale przede wszystkim rowny i szerszy i tutaj Hatay, ktore będzie ciągnięte przez Paris, Snytsine, Ozturk bedzie, a przynajmniej powinno byc bezradne..
Ja sprobuje, ale wejde w pierwszą polowe, bo jak Rosjanki maja zbic, zrobia to do przerwy.

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 10
Wojtek_89 napisał(a):

Nadezhda - CCC Polkowice
CCC Polkowice
@41.00 Stawka: 1j.

Brawo!

:shock: <kosz> <wygrana>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi PatBen za ten post:
Wojtek_89

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]