» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1815 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 121  Następna strona
  Drukuj

Re: Typy by tom.cio - "Fruń jak najwyżej po marzenia"
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 gru 2014 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
tom.cio napisał(a):
Obrazek Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Obrazek 5.95 (Betsafe)
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel +1.5 3.25 (Betsafe)
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel +2.5 1.65 (Betsafe)
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel +13.5 pkt w meczu 1.75 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.80(Betsafe)

Spróbujmy poszukać niespodzianki. Skra niby mocna, ale ostatnie wyniki wcale nie oddają tego jak gra mistrz kraju. W lidze ostatnio zwycięstwo z Cuprum - bardzo wymęczone, w LM 2 wygrane 3-0 z Innsbruckiem - także wymęczone, trzeba jeszcze nadmienić "wpadkę (?)" z Będzinem. Bełchatowianie zdecydowanie złapali zadyszkę w trakcie sezonu. Do tego Wlazły narzeka na uraz pleców i na jego pozycji gra Marechal, który radzi sobie raczej średnio. JSW jakoś sobie radzi. Słowo "jakoś" jest tutaj kluczowe. W lidze wygląda to naprawdę przyzwoicie. Drużynie tej jeszcze brakuje tego czegoś co pozwoliłoby utrzymać dobrą dyspozycję na przestrzeni kilku kolejek. Na jastrzębian nie patrzmy przez pryzmat ostatnich dwóch spotkań w LM z Lokomotiwem. Ekipa Piazzy ma dużo większy potencjał niż został zaprezentowany w tych spotkaniach. Sądzę, że przyjezdni będą w stanie tutaj powalczyć. Tu nie ma problemu przemęczenia ciężkim sezonem reprezentacyjnym więc o dyspozycję fizyczną tego zespołu jestem spokojny. W Skrze zupełnie odwrotnie, w którymś z wywiadów sam Wlazły mówił, że w drużynie widać zmęczenie i treningi przybrały zupełnie inną postać. Ten kryzys trzeba jakoś przetrwać, a tak mocny rywal jak JSW może tutaj namieszać.

Nie wiem czy napisanie "IZI" nie będzie nadużyciem xD

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio
Andracjuszkillbillkameleon2511

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 21 gru 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 118
Podziękowano: 116
Brawo. Pięknie rozpracowany mecz.
Tak łatwo to nie było, bo mogło być już 2:0 dla Skry, ale koniec końców wyszło na Twoje.
Gratuluję.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi peelen za ten post:
tom.cio

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 28 gru 2014 
Moderator
Moderator

Obrazek Czarni Radom - AZS Częstochowa +2.5 Obrazek 1.53 (Betsafe)
Czarni Radom - AZS Częstochowa +1.5 2.55 (Betsafe)
Czarni Radom - AZS Częstochowa 4.50 (Betsafe)

Nie wiem czy to tylko dla mnie, ale wydaje mi się przed meczem izi set dla Czewy.
Radomianie kompletnie zawodzą mimo dość głośnych transferów przed sezonem. Personalnie drużyna ta powinna walczyć spokojnie mniej więcej o 6 lokatę, ale tak nie jest. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale mam wrażenie, że brakiem umiejętności trenerskich Prygla. Jeszcze na początku sezonu radomianie potrafili pokazać kawałek dobrej siatkówki, ale ostatnie kolejki to "żenua". Częstochowa ratuje się jak może i nawet sięgnęła po znanego w Polsce Samikę. Francuski przyjmujący miał okazję zaprezentować się już przed nową publicznością i można powiedzieć, że prezentował się co najmniej solidnie. Z drużyną ten zawodnik trenuje już około dwóch tygodni więc forma na pewno będzie rosła. A inni zawodnicy Akedemików mają obok siebie takie profesora powinni także prezentować najlepsze co mają do pokazania. Ja tu nie skreślam przyjezdnych i myślę, że są tu szanse na jakies punkty, a może i wygraną.

PostNapisane: 28 gru 2014 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Czarni Radom - AZS Częstochowa +2.5 Obrazek 1.53 (Betsafe)
Czarni Radom - AZS Częstochowa +1.5 2.55 (Betsafe)
Czarni Radom - AZS Częstochowa 4.50 (Betsafe)

Nie wiem czy to tylko dla mnie, ale wydaje mi się przed meczem izi set dla Czewy.
Radomianie kompletnie zawodzą mimo dość głośnych transferów przed sezonem. Personalnie drużyna ta powinna walczyć spokojnie mniej więcej o 6 lokatę, ale tak nie jest. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale mam wrażenie, że brakiem umiejętności trenerskich Prygla. Jeszcze na początku sezonu radomianie potrafili pokazać kawałek dobrej siatkówki, ale ostatnie kolejki to "żenua". Częstochowa ratuje się jak może i nawet sięgnęła po znanego w Polsce Samikę. Francuski przyjmujący miał okazję zaprezentować się już przed nową publicznością i można powiedzieć, że prezentował się co najmniej solidnie. Z drużyną ten zawodnik trenuje już około dwóch tygodni więc forma na pewno będzie rosła. A inni zawodnicy Akedemików mają obok siebie takie profesora powinni także prezentować najlepsze co mają do pokazania. Ja tu nie skreślam przyjezdnych i myślę, że są tu szanse na jakies punkty, a może i wygraną.

PostNapisane: 03 sty 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska Obrazek 6.15 (Betsafe)
Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska +1.5 3.45 (Betsafe)
Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska +2.5 1.70 (Betsafe)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.80 (Betsafe)

Cuprum w tym meczu jest faworytem i z tym się mogę zgodzić. Nie zgadzam się jednak z tym, że to murowany faworyt, a to właśnie chce nam wcisnąć buk. Lubinianie mają na koncie serie dobrych spotkań, ale przyznajmy szczerze - Reska, Skra i Olsztyn w trakcie tych meczów były w kryzysie. Beniaminek potrafił to wykorzystać i zdobyć w tych meczach punkty. Dla mnie wniosek z tych spotkań jest prosty, większą zasługę wyników w tych meczach ponoszą rywale, a nie Cuprum. Oczywiście nie ujmuję solidności gospodarzom. Właśnie, solidności, bo więcej chyba ten zespół nie pokazuje. O Politechnice napisano na tym forum poematy. Zdolni, ambitni, walczący i z świetnym trenerem. Do tego ostatnio doszło bardzo pewne zwycięstwo w lidze, więc dlaczego nie spróbować?

Zapraszam do wzięcia udziału w plebiscycie na usera roku :!:

Temat z konkursem i zasadami znajdziesz >>> tutaj <<< :!:

VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
Niestety Tomu, ale jako wybitny Janusz i fanatyk Cuprum nie mogę się zgodzić. Dodając fakt, że wybieram się na to spotkanie możesz być pewny, że nawet jeżeli Warszawa będzie prowadziła mecz będzie przerwany bo jakiś golas wbiegnie na parkiet i nie da się złapać :lol:

Ale mimo to wszystkiego dobrego w nowym roku <browar>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres
JasiuKSGtom.cio

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska Obrazek 6.15 (Betsafe)
Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska +1.5 3.45 (Betsafe)
Cuprum Lubin - Politechnika Warszawska +2.5 1.70 (Betsafe)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.80 (Betsafe)

Cuprum w tym meczu jest faworytem i z tym się mogę zgodzić. Nie zgadzam się jednak z tym, że to murowany faworyt, a to właśnie chce nam wcisnąć buk. Lubinianie mają na koncie serie dobrych spotkań, ale przyznajmy szczerze - Reska, Skra i Olsztyn w trakcie tych meczów były w kryzysie. Beniaminek potrafił to wykorzystać i zdobyć w tych meczach punkty. Dla mnie wniosek z tych spotkań jest prosty, większą zasługę wyników w tych meczach ponoszą rywale, a nie Cuprum. Oczywiście nie ujmuję solidności gospodarzom. Właśnie, solidności, bo więcej chyba ten zespół nie pokazuje. O Politechnice napisano na tym forum poematy. Zdolni, ambitni, walczący i z świetnym trenerem. Do tego ostatnio doszło bardzo pewne zwycięstwo w lidze, więc dlaczego nie spróbować?

Zapraszam do wzięcia udziału w plebiscycie na usera roku :!:

Temat z konkursem i zasadami znajdziesz >>> tutaj <<< :!:

Podobno przy stanie 21-24 dla gości w pierwszym secie na parkiet wbiegł zupełnie nagi kibic gospodarzy. Zawodnicy przyjezdnych ze śmiechu na widok przyrodzenia tego pana przestali grać w siatkówkę :mrgreen:

PostNapisane: 04 sty 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Asseco Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle Obrazek
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie
1.80 (Betsafe)

PostNapisane: 04 sty 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Asseco Resovia - Zaksa Kędzierzyn Koźle Obrazek
1.80 (Betsafe)

Raczej średni początek roku

PostNapisane: 09 sty 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel Obrazek 1.70 (Bet365)
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel -1.5 2.50 (Bet365)

Trzeba zacząć od tego, że Zaksa dziś wystąpi prawdopodobnie nie tylko bez Ruciaka, ale i bez Zatorskiego. Libero był jedynym, który nie zawodzi kędzierzyńskich kibiców. Do tego dochodzą nerwy samych zawodników, którzy są sfrustrowani sytuacją. Personalnie jest to drużyna przygotowana na walkę o półfinał MP, ale z formą jest na bakier. JSW bez Bartmana, ale Quesque jakoś się odnajduje. Jastrzębianie zaczynają grać coraz równiej i coraz lepiej, choć dyspozycja Gierczyńskiego może pozostawiać nieco do życzenia. Myślę, że goście jako doświadczona druzyna będzie w stanie obnażyć słabości Zaksy i wygrać to spotkanie za komplet punktów. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.

PostNapisane: 09 sty 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel Obrazek 1.70 (Bet365)
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel -1.5 2.50 (Bet365)

Trzeba zacząć od tego, że Zaksa dziś wystąpi prawdopodobnie nie tylko bez Ruciaka, ale i bez Zatorskiego. Libero był jedynym, który nie zawodzi kędzierzyńskich kibiców. Do tego dochodzą nerwy samych zawodników, którzy są sfrustrowani sytuacją. Personalnie jest to drużyna przygotowana na walkę o półfinał MP, ale z formą jest na bakier. JSW bez Bartmana, ale Quesque jakoś się odnajduje. Jastrzębianie zaczynają grać coraz równiej i coraz lepiej, choć dyspozycja Gierczyńskiego może pozostawiać nieco do życzenia. Myślę, że goście jako doświadczona druzyna będzie w stanie obnażyć słabości Zaksy i wygrać to spotkanie za komplet punktów. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.

Kolejny apel z mojej strony, tym razem do właścicieli telewizji, która transmituje mecze polskiej siatkówki. Kibice nie lubią oglądać spotkań wyłączając głos w telewizorze, ale zawsze lepsze to niż słuchanie komentarza Macieja Jarosza. Nie dawajcie go do komentowania :D Dziękuję.

Andracjuszkameleon2511

PostNapisane: 11 sty 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Politechnika Warszawska +2.5 - Skra Bełchatów Obrazek 1.80 (Bet365)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie by Janusz Torres 1.70 (Bet365)

Handi wpadło mi w oko jakiś czas temu i dalej się tego trzymam. W lidze Politechnika nie zwykła przegrywać 2 spotkań z rzędu w stosunku 3-0. Na Torwarze szykuje się przed meczem wspaniałe widowisko i tego samego spodziewam się podczas trwania meczu. Bednaruk obiecał, że postara się aby jego podopieczni nie wyszli na ten mecz z pełnymi gaciami, że po drugiej stronie siatki stoi mistrz kraju, a do tego za plecami siedzi 5k ludzi. Inżynierowie w pełnym składzie, nawet do zdrowia wrócił Mikołajczak.
Skra zaliczyła mały kryzys formy, ale ostatnie 3 mecze to pewne wygrane. Rywale nie byli jednak z najwyższej półki i zwycięstwa te nie dziwią. Wczoraj jednak była gala mistrzów sportu i ważni gracze przyjezdnych byli na niej obecni. Pojawiły się głosy, że termin tego meczu przyjezdni chcieli przesunąć, ale spotkało się to z dezaprobatą Akademików. Myślę, że późno kończąca się impreza może w jakimś stopniu wpłynąć na postawę Skry, ale to szukanie argumentu na siłę. Bardziej chcę tym handi sprawdzić czy Politechnika specjalnie odpuściła PP w celu zbierania punktów do PO, czy tez byli oni na tyle słabi, że nie mieli jak powalczyć z wyżej notowanym rywalem.
Mocno bym nie wchodził w handi, a jeśli overa poleca Grześ... :D

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Fernando Torres

PostNapisane: 11 sty 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Politechnika Warszawska +2.5 - Skra Bełchatów Obrazek 1.80 (Bet365)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie by Janusz Torres 1.70 (Bet365)

Handi wpadło mi w oko jakiś czas temu i dalej się tego trzymam. W lidze Politechnika nie zwykła przegrywać 2 spotkań z rzędu w stosunku 3-0. Na Torwarze szykuje się przed meczem wspaniałe widowisko i tego samego spodziewam się podczas trwania meczu. Bednaruk obiecał, że postara się aby jego podopieczni nie wyszli na ten mecz z pełnymi gaciami, że po drugiej stronie siatki stoi mistrz kraju, a do tego za plecami siedzi 5k ludzi. Inżynierowie w pełnym składzie, nawet do zdrowia wrócił Mikołajczak.
Skra zaliczyła mały kryzys formy, ale ostatnie 3 mecze to pewne wygrane. Rywale nie byli jednak z najwyższej półki i zwycięstwa te nie dziwią. Wczoraj jednak była gala mistrzów sportu i ważni gracze przyjezdnych byli na niej obecni. Pojawiły się głosy, że termin tego meczu przyjezdni chcieli przesunąć, ale spotkało się to z dezaprobatą Akademików. Myślę, że późno kończąca się impreza może w jakimś stopniu wpłynąć na postawę Skry, ale to szukanie argumentu na siłę. Bardziej chcę tym handi sprawdzić czy Politechnika specjalnie odpuściła PP w celu zbierania punktów do PO, czy tez byli oni na tyle słabi, że nie mieli jak powalczyć z wyżej notowanym rywalem.
Mocno bym nie wchodził w handi, a jeśli overa poleca Grześ... :D

#3000 post :P

PostNapisane: 24 sty 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Transfer Bydgoszcz - Cuprum Lubin Obrazek
1.80 (Bet365)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie, które będziemy mogli zobaczyć w telewizji. Ten mecz może być bardzo istotny w kontekście zajęcia 4 miejsca na koniec fazy zasadniczej, bo gospodarze jak i przyjezdni o tę pozycję walczą. Jeszcze obu tym drużynom może pomieszać szyki Jastrzębski Węgiel, ale z tą ekipą jeszcze oba zespoły będą się mierzyć. Stawka tego meczu jest zatem całkiem spora, szczególnie dla przyjezdnych, którzy do Transferu tracą 3 punkty. Oba zespoły nie mają w swoich składach wielkich nazwisk, ale mimo wszystko prezentują się bardzo solidnie. Osobiście nieco obawiam się o Curpum. Lubinianie mają krótką ławkę rezerwowych, a intensywny sezon na pewno nie wpływa pozytywnie na podstawowych graczy. Mimo wszystko uważam, że chłopaki dziś pograją i pokażą kawał dobrej siatkówki. Nie widzę jednoznacznych argumentów by postawić na win którejś z drużyn i uznałem, że over punktowy będzie najsensowniejszym rozwiązaniem

Obrazek Asseco Resovia - Czarni Radom +2.5 Obrazek 1.90 (Bet365)

Wierzyć mi się nie chce, że Reska wygra ten mecz 3-0. Moim zdaniem gospodarze jeszcze nie wygrzebali się z kryzysu, który ich złapał w meczu ze Skrą w Atlas Arenie. Niby rzeszowianie wygrywają, ale jednak mi czegoś brakuje aby w pełni zaufać tej drużynie. Sporo tutaj zalezy także od tego jak zagrają radomianie. Przyjezdni potrafią zagrać naprawdę dobre spotkanie z wyżej notowanym rywalem by parę dni później dostać niespodziewane bęcki. Myślę jednak, że goście tutaj łatwo skóry nie sprzedadzą, bo play-off jeszcze nie jest zapewnione

Obrazek AZS Olsztyn - Zaksa Kędzierzyn-Koźle Obrazek
1.65 (Betsafe)

Krótko, Zaksa przetrzebiona kontuzjami i nawet nie wiadomo kto w tym meczu wystąpi w wyjściowym składzie gości. Olsztyn pod wodzą Gardiniego jedno zwycięstwo z Reską. Czy Włoch odbuduje ekipę gospodarzy sam nie wiem, ale jestem dziwnie spokojny o to, że dziś łatwej przeprawy olsztynianie mieć nie będą.

Do tego Skra -2.5 @1.66 (Bet365) oraz Trefl -2.5 @1.61 (Bet365)

Edit: Oczywiście over Olsztyna z Zaksa w Betsafe

PostNapisane: 24 sty 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Transfer Bydgoszcz - Cuprum Lubin Obrazek
1.80 (Bet365)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie, które będziemy mogli zobaczyć w telewizji. Ten mecz może być bardzo istotny w kontekście zajęcia 4 miejsca na koniec fazy zasadniczej, bo gospodarze jak i przyjezdni o tę pozycję walczą. Jeszcze obu tym drużynom może pomieszać szyki Jastrzębski Węgiel, ale z tą ekipą jeszcze oba zespoły będą się mierzyć. Stawka tego meczu jest zatem całkiem spora, szczególnie dla przyjezdnych, którzy do Transferu tracą 3 punkty. Oba zespoły nie mają w swoich składach wielkich nazwisk, ale mimo wszystko prezentują się bardzo solidnie. Osobiście nieco obawiam się o Curpum. Lubinianie mają krótką ławkę rezerwowych, a intensywny sezon na pewno nie wpływa pozytywnie na podstawowych graczy. Mimo wszystko uważam, że chłopaki dziś pograją i pokażą kawał dobrej siatkówki. Nie widzę jednoznacznych argumentów by postawić na win którejś z drużyn i uznałem, że over punktowy będzie najsensowniejszym rozwiązaniem

Obrazek Asseco Resovia - Czarni Radom +2.5 Obrazek 1.90 (Bet365)

Wierzyć mi się nie chce, że Reska wygra ten mecz 3-0. Moim zdaniem gospodarze jeszcze nie wygrzebali się z kryzysu, który ich złapał w meczu ze Skrą w Atlas Arenie. Niby rzeszowianie wygrywają, ale jednak mi czegoś brakuje aby w pełni zaufać tej drużynie. Sporo tutaj zalezy także od tego jak zagrają radomianie. Przyjezdni potrafią zagrać naprawdę dobre spotkanie z wyżej notowanym rywalem by parę dni później dostać niespodziewane bęcki. Myślę jednak, że goście tutaj łatwo skóry nie sprzedadzą, bo play-off jeszcze nie jest zapewnione

Obrazek AZS Olsztyn - Zaksa Kędzierzyn-Koźle Obrazek
1.65 (Betsafe)

Krótko, Zaksa przetrzebiona kontuzjami i nawet nie wiadomo kto w tym meczu wystąpi w wyjściowym składzie gości. Olsztyn pod wodzą Gardiniego jedno zwycięstwo z Reską. Czy Włoch odbuduje ekipę gospodarzy sam nie wiem, ale jestem dziwnie spokojny o to, że dziś łatwej przeprawy olsztynianie mieć nie będą.

Do tego Skra -2.5 @1.66 (Bet365) oraz Trefl -2.5 @1.61 (Bet365)

Edit: Oczywiście over Olsztyna z Zaksa w Betsafe

kameleon2511feltynAndracjusz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1815 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 121  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]