» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
  Drukuj

Wasze Typy i Analizy - Puchar Polski, I-II-III liga i niższe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 lip 2014 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6830
Podziękowano: 2522
Wasze Typy i Analizy - Puchar Polski, I-II-III liga oraz niższe w sezonie 2014/2015

Superpuchar Polski

09/07/14
Legia Warszawa v Zawisza Bydgoszcz

Puchar Polski

Od 19/07/14

I LIGA

02/08/14

Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów - Wisła Płock
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście
Chrobry Głogów - Nieciecza
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
GKS Katowice - Widzew Łódź
Dolcan Ząbki - Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz - Tychy 71

II LIGA

Nadwiślan Góra - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice
Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Kolejarz Stróże
Górnik Wałbrzych - Stargard Szczeciński
Wisła Puławy - Brzesko
Kluczbork - Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice

Zapraszamy !

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Wasze Typy i Analizy - Puchar Polski, I-II-III liga i ni
PostNapisane: 09 lip 2014 
Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz

DW 1 połowa: 0-0 2.75

W perspektywie dzisiejszego półfinału Holandii z Argentyną ten mecz schodzi na dalszy plan - zresztą Legia bardziej skupiała się na pojedynku z vicemistrzem IZraela (którego zresztą pokonała 1-0) i przygotowując się do pojedynku w II rundzie Eliminacji LM z St. Patricks. Dziś oczywiscie trener Berg da zagrać kilku zawodnikom, ale sam przyznał, że mecz o Superpuchar jest dla niego mniej ważny. Ważny, czy nieważny to i tak Legia jest faworytem tym bardziej, że mecz będzie rozgrywany na Pepsi Arenie. Zawisza po sporym przemeblowaniu i nie wiem czy Paixao na ławce pokaze wiele z tym zespołem, tym bardziej, że z Bragą nie pokazał absolutnie nic (9 miejsce dla takiego klubu w Portugalskiej lidze to...). Nie wydaję mi się byśmy zobaczyli tutaj otwarty mecz. Może i padną bramki, ale raczej w drugiej połowie, gdzie Legia wybada przeciwnika jak to często pod dowództwem Berga potrafiła robić w pierwszych połowach.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
9 lipca 2014:

Superpuchar Polski:

Cytuj:

:arrow: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz "OS" (1,95) FOR FUN

Prawdę mówiąc, biorąc pod uwagę trwający Mundial i lajtowe oglądanie meczyków, zupełnie odpuściłem śledzenie "polskiej skopanej" w ostatnich tygodniach. Z drugiej jednak strony, od czasu do czasu trzeba odpocząć od każdej czynności - w tym tej bardzo przyjemnej - czyli od śledzenia wojaży skórokopów na naszych boiskach. Ale wystarczyła chwila, żeby ponownie wrócić do naszej przedziwnej rzeczywistości. Mecz o Superpuchar Polski, a Legia ... dzień wcześniej kopie sparing z Izraelczykami. Totalna k..wa kpina. Jeżeli prawdą jest, że Legia dowiedziała się o terminie tego meczu już po załatwieniu sparingu, wówczas "gratulacje" dla PZPN. Niezależnie jednak od tego "kto jest winny", po co organizować mecze, które mają być "zachęceniem kibica do przyjścia na Ekstraklasę", jeżeli nie ma możliwości profesjonalnego podejścia do tego widowiska. No dobra - jeżeli jednak tak jest, wypada skupić się na faktach. Wczoraj poznaliśmy skład Legii, który zapewne w 99% wyjdzie 16 lipca na Irlandczyków, ale Berg upiera się, że ci, którzy dzisiaj zagrają również dysponują siłą. I tu należy - mimo wszystko - upatrywać plusa przed wojażami w LM. W końcu - od dawien dawna - trener mistrza Polski w przededniu walki o LM twierdzi, że "drugi garnitur", który wyjdzie na Zawiszę jest bardzo mocny! Jeżeli tak jest, bardzo mnie to będzie cieszyć, bo przynajmniej zaoszczędzimy sobie wstydu w konfrontacji z St Patrick's.
Natomiast Zawisza - biorąc pod uwagę - że wyjdzie na nich drugi garnitur Legii powinien być lekko podminowany. Jakby nie było, mają nowego trenera, więc powinien postarać się zadebiutować z przytupem. I za ten "przytup" potraktuję strzelenie gola przy Łazienkowskiej.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
Cytuj:

:arrow: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz "OS" (1,95) FOR FUN <gool> <wygrana> :mrgreen:

Piękny początek sezonu 2014/15 w polskiej skopanej <browar>

Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
shu34 napisał(a):
Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz

DW 1 połowa: 0-0 2.75 <minus> 1-1

W perspektywie dzisiejszego półfinału Holandii z Argentyną ten mecz schodzi na dalszy plan - zresztą Legia bardziej skupiała się na pojedynku z vicemistrzem IZraela (którego zresztą pokonała 1-0) i przygotowując się do pojedynku w II rundzie Eliminacji LM z St. Patricks. Dziś oczywiscie trener Berg da zagrać kilku zawodnikom, ale sam przyznał, że mecz o Superpuchar jest dla niego mniej ważny. Ważny, czy nieważny to i tak Legia jest faworytem tym bardziej, że mecz będzie rozgrywany na Pepsi Arenie. Zawisza po sporym przemeblowaniu i nie wiem czy Paixao na ławce pokaze wiele z tym zespołem, tym bardziej, że z Bragą nie pokazał absolutnie nic (9 miejsce dla takiego klubu w Portugalskiej lidze to...). Nie wydaję mi się byśmy zobaczyli tutaj otwarty mecz. Może i padną bramki, ale raczej w drugiej połowie, gdzie Legia wybada przeciwnika jak to często pod dowództwem Berga potrafiła robić w pierwszych połowach.

Gratulacje Blade :D

PostNapisane: 19 lip 2014 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
<pilka> Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów Chrobry Głogów @ 2.00 <4listki>
Siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy. Runda przedwstępna PP. III ligowe rezerwy Zagłębia Lubin podejmują I ligowego Chrobrego Głogów. Także na starcie widać dwie klasy różnicy i nie ma co ukrywać jest to dużo. Mecz będzie rozgrywany na głównym stadionie. Kibice Chrobrego zapowiedzieli przyjazd w liczbie około 200 osób. W Zagłębiu zaś jak to na drugiej drużynie będzie garstka osób. Także z pewnością wsparcie trybun będzie po stronie gości. Idąc dalej rezerwy Zagłębia tydzień temu rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. Nie rozegrali jeszcze żadnego sparingu i trwa przebudowywanie kadr. Jak mówi sztab szkoleniowy ten mecz ma być nagrodą za poprzedni sezon i ciekawym sprawdzianem. Chrobry jest na zupełnie innym etapie przygotowań. rozegrali już kilka sparingów i osiągali w nich całkiem przyzwoite wyniki. Przede wszystkim pokonali Piasta Gliwice 4-1. Oprócz tego zdarzały się porażki, ale po walce i z konkretnymi rywalami 1-2 z Katowicami i w takim samym stosunku z Grudziądzem. W swoim ostatnim spotkaniu zmierzyli się ze Stilonem (ta sama liga co rezerwy Zagłębia) i wygrali to spotkanie 3-1. To była zapewne próba generalna przed dzisiejszym spotkaniem, aby zobaczyć co prezentują drużyny z tego szczebla rozgrywek. Miałem oglądać dwa sparingi z udziałem Chrobrego i muszę przyznać, że zaimponowali mi. W meczach z Piastem i Katowicami starali się grać spokojnie piłką, bez wybijania na przysłowiową pałę z ciekawymi akcjami oskrzydlającymi. Sztab chrobrego zapowiada, że wyjdzie swoim optymalnym składem a zmiennicy dostaną szansę dzień później w sparingu z KP Brzeg Dolny. W Zagłębiu mają zagrać młodzi zdolni, którzy trenują z pierwszym zespołem: Jagiełło, Piątek, Andrzejczak, Kubicki, Karmelita czy Hładun. Był to trzon zespołu w zeszłym sezonie. Warto dodać, że pierwsza czwórka wczoraj grała w sparingu pierwszej drużyny. Co prawda było to ostatnie 20 min, ale mimo wszystko może się to odbić w końcówce spotkania. Także podsumowując nie ma co się zastanawiać tylko trzeba zagrać na Chrobrego w dniu dzisiejszym. Większa spina na ten mecz po ich stronie, będą mieli za sobą doping kibiców. Poza tym piłkarsko są po prostu lepsi i powinni to spotkanie spokojnie wygrać. Cóż więcej mogę napisać. Zachęcam i pozdrawiam.

1-3
<wygrana>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres
killbillJasiuKSG

Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
:arrow: Motor Lublin - Jarota Jarocin DNB

kurs: 2.18
Unibet

Zaczynamy zabawę z Pucharem Polski, na inaugurację kilka ciekawych spotkań, oprócz wspomnianego wyżej przez Nando Chrobrego w oko wpadły mi dwa spotkania. O godzinie 17 na stadionie w Lublinie do gry przystąpią piłkarze Motoru i Jaroty. Faworytem bukmacherów gospodarze, jednak w moim odczuciu większe szanse na zakwalifikowanie się mają piłkarze z Jarocina. Oba zespoły spadły w zeszłym sezonie z II ligi i w związku z tym nowy sezon rozpoczną na boiskach trzecioligowych. W Motorze doszło do wielu zmian, zespół opuściło kilku graczy i dzisiaj trener Sawa będzie musiał mocno pokombinować, aby zestawić optymalną jedenastkę, w której miejsce znajdzie kilku juniorów i graczy z regionu. Jarota w meczach sparingowych raz przegrał (1:2 z Kaliszem) i dwukrotnie wygrał - 3:0 z Chrobrym i aż 11:0 z czwartoligową Lechią Kostrzyn w ubiegłą środę. Ten ostatni wynik pozwala odnieść wrażenie, że zespół powoli dochodzi do odpowiedniej formy i daje nadzieję na dobry występ w PP. Jarota już wczoraj udał się do Lublina, po drodze także zaliczyli rozruch, więc nie powinno być mowy o zmęczeniu podróżą. Co więcej, kadrę zespołu trenera Dolaty wzmocnił doświadczony Michał Goliński, który może okazać się kluczową postacią w dzisiejszym meczu. Kurs zachęcający i po prostu nie wypada nie spróbować.

:arrow: UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki

kurs: 1.60
Unibet

Drugie spotkanie, które moim zdaniem warte jest uwagi to starcie w Zielonej Górze, gdzie miejscowy UKP podejmie Wigry Suwałki. Bezsprzecznym faworytem są goście, którzy w nowym sezonie zagrają na zapleczu ekstraklasy. Gracze z Podlasia wygrali 3 z 4 swoich meczów sparingowych ogrywając m.in. Jagiellonię Białystok. Kadra ustabilizowana i w Suwałkach wszyscy czekają na to, jak zespół prezentować się będzie w rozgrywkach I ligi. Dużo gorsza jest sytuacja w Zielonej Górze, po spadku do III ligi zespół opuściło bardzo wielu graczy na czele z najlepszym strzelcem Okińczycem (32/19). Odeszli ponadto m.in. Marco Aurelio (14m.), bramkarz Fabisiak (21m.), Górski (32/2), Cipior (16/2), Cierech (21m.), Kwaśny (12m.), Perz (4m.) czy Tyktor (25/1). Kadra w III lidze opierać będzie się więc na doświadczonych Góreckim i Małeckim oraz młodych utalentowanych graczach z regionu. Co więcej, UKP nie rozegrał tego lata jak na razie żadnego meczu sparingowego, co może mieć znaczący wpływ na przebieg dzisiejszego meczu. Start sezonu za miesiąc i gracze z ZG są dopiero na początku przygotowań do rozgrywek. W tej sytuacji każdy inny wynik niż zwycięstwo Wigier będzie dla mnie sporą niespodzianką. Początek o 17:00.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi JasiuKSG
TOMEKS2810Fernando Torres

Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
JasiuKSG napisał(a):
:arrow: Motor Lublin - Jarota Jarocin DNB

kurs: 2.18
Unibet

:arrow: UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki

kurs: 1.60
Unibet

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi JasiuKSG za ten post:
TOMEKS2810

PostNapisane: 31 lip 2014 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna 1 liga Polska
Spotkanie Zagłębie Lubin - Flota
Typ: 1
Kurs 1.60 <plus>
Buk Unibet
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie które rozpocznie Polska I Ligę piłkarską, w meczu tym na przeciwko siebie stana zespoły Zagłębia Lubin oraz Floty Świnoujście. Faworytem do zdobycia 3 punktów w tej rywalizacji jest na pewno ekipa , która to spotkania rozegra przed własną publicznością. Piłkarze Zagłębia Lubin dysponują zdecydowanie silniejszym składem niż ekipa przyjezdnych , którzy do tych rozgrywek mieli wcale nie przystąpić, w klubie jest nieciekawie nie było pieniędzy na licencję , w miejsce floty miała grać Rzeszowska Stal, uważam że klub borykający się z takimi problemami nie jest w stanie dobrze grać w piłkę i odnosić sukcesy, tym bardziej że ich przeciwnikiem bedzie zespoł , który w tym sezonie ma za zadanie wrócić do ekstraklasy , nie zmienil się za bardzo ich skład , nie puścili Miłosza Przybeckiego do Anglii , chociaż była oferta, mają solidnych zawodników takich jak Papadopoulos, oraz Arek Woźniak w linii ataku, w pomocy wyjadacze tacy jak : Aleksander Kwiek , oraz Łukasz Piątek młodzi Adrian Błąd, Adrian Rakowski czy wspomniany wcześniej przeze mnie Milosz Przybecki, który bedzie siał spustoszenie na skrzydłach, myślę że pomimo tego że nie dokonali wzmocnień przed sezonem będą tutaj zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, jeśli tylko odpowiednio przepracowali okres przygotowawczy przed sezonem, a śmiem twierdzić że mając za trenera Piotra Stokowca taka sytuacja miała miejsce. Stawiam na wynik 2;1 Dla Lubinian.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 31 lip 2014 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
baku193 napisał(a):
Faworytem do zdobycia 3 punktów w tej rywalizacji jest na pewno ekipa , która to spotkania rozegra przed własną publicznością.

Otóż mecz zostanie rozegrany przy pustych trybunach co jest karą za zachowanie kibiców podczas spotkania z Widzewem Łódź.

baku193 napisał(a):
Piłkarze Zagłębia Lubin dysponują zdecydowanie silniejszym składem niż ekipa przyjezdnych , którzy do tych rozgrywek mieli wcale nie przystąpić,

O nieprzystąpieniu do rozgrywek nie było mowy bo wraz z licencją do Rzeszowa powędrowaliby piłkarze i sztab szkoleniowy Floty.

baku193 napisał(a):
w klubie jest nieciekawie nie było pieniędzy na licencję ,

Z tego co mi wiadomo to Flota nie musiała kupować licencji tylko pieniędzy może zabraknąć na bieżące funkcjonowanie klubu w dalszej części sezonu.

baku193 napisał(a):
uważam że klub borykający się z takimi problemami nie jest w stanie dobrze grać w piłkę i odnosić sukcesy,

I tutaj zdecydowanie się nie zgodzę. Przykładem na to była gra Polonii Warszawa. Piłkarze mieli tam niepłacone, ale grali z myślą o swojej przyszłości. Na zasadzie jak będę grał dobrze to zgłosi się po mnie klub z Ekstraklasy i będą mógł spokojnie zarabiać dalej. A że okienko transferowe jeszcze trwa to może się komuś uda wyrwać gdzieś gdzie jest stabilniej....

baku193 napisał(a):
tym bardziej że ich przeciwnikiem bedzie zespoł , który w tym sezonie ma za zadanie wrócić do ekstraklasy ,nie zmienil się za bardzo ich skład,

Oczywiście, jeżeli chodzi o awans to pełna zgoda i raczej taki cel jest postawiony przed drużyną. Natomiast jeżeli chodzi o zmiany personalne to ja jednak bym się tutaj nie zgodził. Odeszło wielu zawodników. Zaczynając od pozycji bramkarza odszedł Silvio Rodic i Tomasz Ptak (Alleluja :!: ). W obronie też są spore przetasowania. Odszedł kapitan Rymaniak, odszedł były kapitan Banaś, odszedł kolejny kapitan Bilek, odszedł Dzinic, odszedł Widanow. No jednak sporo tego. Na ich miejsce ma zagrać zawodnik z drugiej drużyny Jach i wracający po kontuzji Godal. Na prawej obronie ma zagrać Błąd, ale według mnie nie jest to jego optymalna pozycja.

baku193 napisał(a):
nie puścili Miłosza Przybeckiego do Anglii , chociaż była oferta,

Oferty nie było.

baku193 napisał(a):
mają solidnych zawodników takich jak Papadopoulos, oraz Arek Woźniak w linii ataku, w pomocy wyjadacze tacy jak : Aleksander Kwiek , oraz Łukasz Piątek młodzi Adrian Błąd, Adrian Rakowski czy wspomniany wcześniej przeze mnie Milosz Przybecki, który bedzie siał spustoszenie na skrzydłach,

Papadopulos ostatni dobry mecz zagrał dwa sezony temu. Arek Woźniak solidnym napastnikiem? Jego jedynym atutem jest walka. Granie w piłkę nigdy nie było jego najmocniejszą stroną. W pomocy będą wyjadacze jak sam piszesz i tutaj się zgodzę. Pytanie tylko czy im się będzie chciało tak jak im się nie chce.... Co do Błąda i Rakowskiego to z całym szacunkiem, ale młodzi to oni byli kilka lat temu. Bład jak już wspomniałem szykowany jest do gry na prawej obronie. Rakowski będzie raczej zmiennikiem, ale w sparingach wnosił sporo ożywienia w szeregi ofensywne. Co do Przybeckiego to jego występ stoi pod znakiem zapytania, ponieważ zmaga się z jakimś urazem.

baku193 napisał(a):
myślę że pomimo tego że nie dokonali wzmocnień przed sezonem będą tutaj zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, jeśli tylko odpowiednio przepracowali okres przygotowawczy przed sezonem, a śmiem twierdzić że mając za trenera Piotra Stokowca taka sytuacja miała miejsce. Stawiam na wynik 2;1 Dla Lubinian.

Pracować - pracowali. Wiadomo wszystko zweryfikuje boisko. W sparingach nie wyglądało to nadzwyczajnie z ich strony. Głównym problemem było kreowanie sytuacji w ataku pozycyjnym. I bez dwóch zdań będą musieli grać w tym znienawidzonym przez polskie kluby elemencie podczas spotkania z Flotą. A właśnie co do Floty. Nie należy zapominać, że oni też się przygotowywali do sezonu. Też byli na obozie przygotowawczym. Też grali w sparingach. I nie grali w ich jakoś źle.........o ile nie musieli grać atakiem pozycyjnym. Szybkie ataki wychodziły im całkiem fajnie i tylko brakuje momentami wykończenia. A z tego co się wypowiadają piłkarze to cała sytuacja panująca wokół Floty jeszcze bardziej umacnia atmosferę w drużynie. Także to wcale taki łatwy mecz dla Zagłębia nie będzie (obym się mylił) i po takim kursie według mnie nie warto tego grać. Zbyt dużo niewiadomych według mnie.

Pozdrawiam.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres
g0ldenflawerEarl Grey

PostNapisane: 02 sie 2014 

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Weszło gładko, posiłkowałem się stroną http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,728.html odnośnie Oferty za Przybeckiego. Z resztą nieistotne ważny jest wynik . Pozdrawiam.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
GKS Katowice - Widzew Łódź
Typ: 2 <minus>
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet

Dla wielu może to być zaskakujący typ, Widzew przecież po spadku mocno przewietrzył kadrę. Z drużyny odeszło sporo zawodników, którzy w poprzednim sezonie decydowali o grze tej ekipy m.in. Mateusz Cetnarski, Marek Wasiluk, Marcin Kaczmarek, Povilas Leimonas, Maciej Mielcarz, Marcin Kikut, Yani Urdinov, Aléx Bruno czy Princewill Okachi, przyszli natomiast zawodnicy z niższych klas rozgrywkowych. Kadrowo więc Widzew prezentuje się słabiej ale, którego z tych zawodników tak naprawdę (mi osobiście) szkoda, że odeszli z Widzewa? Mimo, że lista jest długa to mi osobiście najbardziej będzie brakowało Okachiego, pozostali raczej nic wielkiego do Widzewa w poprzednim sezonie nie wnieśli i ich powinno się łatwo zastąpić. Warto jednak zauważyć, że skład Widzewa, awizowany na dzisiejszy mecz wcale tak słabo nie wygląda: Krakowiak - Stępiński, Nowak, Mroziński, Kozłowski, Wrzesiński, Augustyniak, Kasprzak, Broź, Rybicki, Visnjakovs. W bramce być może zagra jeszcze Wolański, choć to nie jest jeszcze pewne, ale jak widzimy skład w większości oparty jest na zawodnikach, którzy grali już w Ekstraklasie, cieszy, że z przodu będą grali Rybicki, Kasprzak oraz Visnjakovs a do tego jest jeszcze Broź, który nieźle prezentował się w sparingach. Nie wygląda więc to tak źle jak wielu wieściło.
Co do GKSu to tutaj również mieliśmy sporo ruchów kadrowych, z drużyny odeszli Budziłek, Fonfara, Wróbel, Napierała czy Sadzawicki czyli piłkarze, którzy w poprzednim sezonie byli kręgosłupem tej drużyny. W odróżnieniu jednak od Widzewa GKS do swojej drużyny sprowadził zawodników już ogranych w I lidze jak chociażby Bodziony, Ceglarz czy Kujawa.
Osobiście typuje jednak w tym spotkaniu Widzew. Owszem wiem, że Łodzianie na wyjazdach grają bardzo słabo, ostatniego ligowego wyjazdowego zwycięstwa trzeba szukać jeszcze w sezonie 2012/13 ale kto wie, może nowy sezon sprawi, że już na początku ta haniebna seria zostanie przerwana. Tym bardziej, że Widzew ma bardzo dobre statystyki meczów z GKSem, do tej pory oba te zespoły grały ze sobą 50 razy z czego Widzew wygrał 22 a GKS tylko 13. Inną ciekawą sprawą jest to, że GKS od momentu gdy znów pojawił się na zapleczu Ekstraklasy swoje premierowe spotkania przegrywał. Tak było w sezonie 2011/12 gdy przegrali z Termaliką Nieciecza u siebie 0-1, tak też było w sezonie 2012/13 gdy przegrali również u siebie z ŁKSem Łódź 1-2 i tak był w sezonie poprzednim gdy na wyjeździe ulegli Flocie Świnoujście 0-1. Liczę, że zgodnie z tradycją również ten sezon Katowice rozpoczną od porażki.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3567
Cytuj:
:arrow: Olimpia Grudziądz - Miedz Legnica Typ: powyżej 1,5 gola 1.40 4/4

Trenerem Miedzi został Wojciech Stawowy, więc można się spodziewać bardzo ofensywnej gry gości. Przy takim stylu gry okazji powinno być sporo, ale jeszcze więcej ich powinien mieć rywal. Olimpa poważnie się wzmocniła i na pewno są jednym z głównych kandydatów do awansu, ale znacznie lepiej wygląda ich ofensywa niż defensywa. Z takim rywalem oczywiście zagrają mocno do przodu, bo innego wyjścia nie ma. Zapowiada się mnóstwo sytuacji z obu stron, więc te 2 gole nie powinny być problemem, zwłaszcza że ciężko się tutaj spodziewać bronienia nawet przy wysokim prowadzeniu.

Cytuj:
:arrow: Chrobry Głogów - Termalica Nieciecza Typ: poniżej 2,5 gola 1.65 4/4

Gospodarze utrzymali w składzie swoją mocną defensywę i na to trzeba będzie liczyć w tym sezonie. Goście w sumie podobnie, dobrze wyglądają w defensywie, ale z przodu nastąpiła duża wymiana składu, więc trudno oczekiwać dobrej gry w tej formacji przeciwko takiej defensywie rywala. W tamtym sezonie w ich wyjazdowych meczach padało mało bramek i w tym się to raczej nie zmieni, zwłaszcza w tym spotkaniu.

PostNapisane: 03 sie 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 48
Podziękowano: 454
Spotkanie: Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Typ: Wigry Suwałki
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365 <minus>

Stomil utrzymał się w 1 lidze tylko dzięki wycofaniu się Kolejarza Stróże. Wigry do 1 ligi awansowały po efektownym finiszu i 7 zwycięstwach z rzędu! Duża w tym zasługa trenera Kaczmarka, który do klubu dołączył właśnie przed tą serią. Kaczmarek poprzednio prowadził przez 3 sezony właśnie Stomil i to będzie niewątpliwy atut dla Wigier. Wigry mają ciekawy skład z zawodnikami którzy mają epizody w ekstraklasie, ale wciąż są młodzi i perspektywiczni jak Mackiewicz, Żebrowski czy Bartkowski. Przed sezonem bez nerwowych transferów, dlatego liczę że siłą rozpędu jeszcze z meczów drugiej ligi wygrają na inauguracje ze Stomilem, a są w niezłej formie co pokazały mecze w Pucharze Polski. Ich atutem będzie też boisko, bo w tamtym sezonie tylko dwukrotnie ulegli na swoim stadionie.

typy by wilkuxx 2013 :[29:21] - 58%

typy by wilkuxx 2014 :[49:45] - 52%

typy by wilkuxx 2015 :[68:49] - 58%

typy by wilkuxx 2016 :[6:3] - 67%

PostNapisane: 03 sie 2014 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3567
Cytuj:
:arrow: Olimpia Grudziądz - Miedz Legnica Typ: powyżej 1,5 gola 1.40 4/4 <plus> <gool>

Cytuj:
:arrow: Chrobry Głogów - Termalica Nieciecza Typ: poniżej 2,5 gola 1.65 4/4 <minus>

Obrazek

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]