» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: [PLEBISCYT] NAJPOPULARNIEJSZY USER oraz MOD ROKU 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 gru 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 113
user :

7 - goral1982 - znajomość krajowego i przede wszystkim regionalnego podwórka - czyta książki o tej samej tematyce co ja :mrgreen:
6 - tby - niskie ligi polskie - zapodział się gdzieś
5 - tekken - dobre wyczucie w tenisie
4 - Jasiu - za holenderską piłkę i niezłe kursy trafiane
3 - stella_artois - wyszedł z niskich kursów, a te wyższe kursy też nieźle wchodzą
2 - dawids84 - dawno temu typy z PL
1 - maxx - za podtrzymywanie elektronicznego tematu

mod :

7 - Blade22 - jest konsekwentny i wszystko to jakoś tak u niego ułożone w temacie - PL
6 - FernandoTorres - dobre wyczucie w typowaniu rodzimej ligi - nieszablonowe typy ;)
5 - zamer - fajnie rozkminił turniej tenisowy na którym był i podał świetne typy z wysokimi kursami
4 - KamilZ - tak jak u Blade - konsekwencja i wszystko przejrzyste i czytelne - więcej typów z PL by się przydało : )
3 - Krzysz - koszykówka nie kryje przed nim tajemnic - często widzę dobre kursy trafione
2 - wujekfido - zupełnie inaczej niż większość - a typy z południowej ameryki to grają pod niego chyba ;)
1 - slay - czasami jak wchodzę w jego temat i widzę typy, które podaje to jakbym czytał po japońsku :mrgreen: - jednak skuteczność niezła

szczęście sprzyja lepszym
minimalizuj ryzyko

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GDA
KamilZFernando TorreskillbillGoGetter

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 27 gru 2013 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 101
Podziękowano: 1379
Najpopularniejszy Użytkownik Roku :

7pkt - utlendingur
6pkt - gracz13
5pkt - GDA
4pkt - Stella
3pkt - peternow
2pkt - Earl Grey
1pkt - goral1982

Najpopularniejszy Moderator Roku :

7pkt - WujekFido7
6pkt - shu34
5pkt - blaugreniak
4pkt - KamilZ
3pkt - Blade22
2pkt - yaz
1pkt - Żabagolski

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Zub
KamilZblaugreniakkillbillGoGetter

PostNapisane: 28 gru 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 17
Podziękowano: 101
Najpopularniejszy MODERATOR

7 pkt. - Blaugreniak
6 pkt. - Shu34
5 pkt. - Blade22
4 pkt. - żabagolski10c
3 pkt. - KamilZ
2 pkt. - Fernando Torres
1 pkt. - azevedo

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi giewu
KamilZblaugreniakFernando TorreskillbillGoGetter

PostNapisane: 28 gru 2013 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 64
Podziękowano: 285
Witam i ja.

Ciężko wybrać siódemkę, podam tych z Kolegów od których najczęściej zdarzało mi się jak to się określa podbierać różne typy.

1.Earl Grey
2.gracz13
3.utlendingur
4.Oskar007
5.feltyn
6.janielski
7.Krzychu_27

Moderatorów nie będę klasyfikował, każdemu dziękuje za robotę, dzięki której Typujemy.pl przegląda się z prawdziwą przyjemnością.
Podziękowania tak naprawdę należą się wszystkim udzielającym się na Forum !

Życzę dobrego nowego roku !

W 41 : L 35 (2015)
W 36 : L 35 (2014)
W 130 : L 93 (2013)
W 287 : L 193 (2012)
W 72 : L 43 (2011)

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Soccer za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 29 gru 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1742
Userzy

Od czasu do czasu muszę wystawiać opinie służbowe o innych, więc niby nie powinienem mieć z tym kłopotu. Tylko inaczej jest jak się kogoś zna osobiście, i to jeszcze od paru lat.

Tutaj sprawa o wiele trudniejsza i dlatego zrobię tak jak rok wcześniej, tzn. ... bardzo nieobiektywnie i po mojemu (dlatego też bez uzasadnień). Żal tylko, że można wyróżnić tylko siedmiu.

7 pkt. – slonik1
6 pkt. – Andracjusz
5 pkt. – Janielski
4 pkt. – Earl Grey
3 pkt. – GDA
2 pkt. – feltyn
1 pkt. – Oskar007

No i tradycyjnie nie oceniam pracy moderatorów. Nie dlatego, że nie mam zdania, odwagi czy coś w tym stylu. Po prostu uważam, że każdy z niebieskich i tak został odpowiednio doceniony zarówno przez administrację jak i wszystkich użytkowników poprzez działający od jakiegoś czasu prosty system podziękowań. A ja osobiście chylę czoła przed wszystkimi i każdego równo cenię.

Życzę wszystkim <4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7
killbillAndracjusz

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 345
Podziękowano: 41

7pkt - womi
6pkt - GDA
5pkt - Jasiu
4pkt - Earl Grey
3pkt - Nuno
2pkt - krzysio2004
1pkt - Maxx

7 pkt. - Blade22
6 pkt. - KamilZ
5 pkt. - Yaz
4 pkt. - Junior85
3 pkt. - Blaugreniak
2 pkt. - tom.cio
1 pkt. - żabagolski10c

ogólnie WIELKIE dzięki dla wszystkich <browar>
thx
i wszystkim samej zieleni

<4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi @beckham23
KamilZblaugreniakkillbillGoGetter

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 33
Podziękowano: 293

7pkt - wlochu8
6pkt - Tekken
5pkt - TOudi
4pkt - s_sowa
3pkt - Stella_Artois
2pkt - feltyn
1pkt - peperip

7pkt - zamer
6pkt - slay
5pkt - tom.cio
4pkt - KamilZ
3pkt - Miszak
2pkt - WujekFido7
1pkt - blaugreniak

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi koniczynpolny
KamilZblaugreniakkillbill

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 67
Podziękowano: 142

7pkt - GDA fachowiec od polskiej piłki i inni mogą mu jedynie klaskać no i gośc który poluje na ciekawe kursy !
6pkt - NUNO - przejrzysty temat , aktywny i dość pewne typy
5pkt - krzysio2004 - podoba mi sie jego idea typowania i podwyższania AKO oraz odważne typy
4pkt - Slonik1 zawsze cos naskrobie można codziennie coś podkraść
3pkt - karmazynowy - mimo zimy chyba zasiał trawe bo zieleni duzo w tych ostatnich jego overkach
2pkt - dawids84 - over 1,5 i over 3,5 na kartki to jest to co lubie ściągnąc od niego
1pkt - odzinson - typy z piłki analizowane w fajny sposób

7pkt - Blade22 - robi robote w piłeczce angielskiej i polskiej zawsze napisze wylewnie i mądrze a co za tym idzie naprawde fachowo no i czesto zieleń u niego gości
6pkt - shu34 - człowiek legenda , czesto zapozyczam typy i 9/10 są to trafne typy WIELKI SZAC ZA ROBOTE I WYTRWAŁOŚĆ
5pkt - blaugreniak - podobnie jak shu34 , NHL je łyżkami a i na piłce tez się zna jak mało kto no i za imponującą ilośc stron w temacie!
4pkt - Fernando Torres - równiez jak poprzednicy wie co robi , czesto grając "swoje typy" i swoje opcje masówek
3pkt - KamilZ - aktywny jak mało kto , cenie go za przejrzysty temat jak i obycie z wszystkimi sportami od skoków po siatke
2pkt - Dwight - 2 liga izraelska ? iran ? azerbejdżan ? armenia ? 4 liganiemiecka ? 5 angielska ? wiekszosc tego nie dotyka bo to czary-mary ale dla niego te egzotyczne typy to jego siła
1pkt - żabagolski10c - za podpis w temacie bo mam ten sam problem co on :D

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Siekacz111
KamilZblaugreniakFernando TorresGoGetterkillbill

PostNapisane: 30 gru 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 783
Podziękowano: 1334
USER

7 - Vato
6 - JasiuKSG
5 - NUNO
4 - Andracjusz
3 - feltyn
2 - Earl Grey
1 - dla reszty userów

MOD

7 - KamilZ
6 - yaz
5 - blaugreniak
4 - Blade22
3 - shu34
2 - Wojtek_89
1 - dla reszty modów

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wolker
KamilZblaugreniakFernando TorreskillbillGoGetterAndracjusz

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 907
Podziękowano: 1214

7pkt - Andracjusz
6pkt - rysssiek
5pkt - Earl grey
4pkt - Nuno
3pkt - Oskar007
2pkt - Stella_Artois
1pkt - krzysio2004

7pkt - KamilZ
6pkt - tom.cio
5pkt - Miszak
4pkt - Blaugreniak
3pkt - Fernando Torres
2pkt - Krzysz
1pkt - Dwight

Nie będę ukrywał, iż siatkówka i piłka nożna jest mi bliska i moje typowanie na NAJ... jest tego przykładem. Osoby, które zajmują się tym tematem umieściłem na wysokich pozycjach co w żadnym stopniu nie ujmuję zasług innych, których tutaj nie wskazałem. Działalność na tym forum jest na pewno jakąś odskocznią, ale wiem, że zajmuję to troszkę cennego czasu. Tym bardziej wielkie dzięki za chwile poświęcone prowadzeniu działów tematycznych. Wszystkim gratuluję i zazdroszczę ponadprzeciętnych wiadomości, które w trakcie całego roku tu przekazujecie. Mam nadzieję, iż w przyszłym roku nie zabraknie miłych i szczęśliwych chwil oraz zieleni w typowaniu, czego Wam i sobie z całego serca życzę.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kameleon2511
KamilZblaugreniakFernando TorresrysssiekkillbillAndracjusz

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 82
Podziękowano: 356
User:

7 - GDA
6 - feltyn
5 - Oskar007
4 - Stella_Artois
3 - Earl Grey
2 - Andracjusz
1 - womi

Mod:

7 - Blade22
6 - blaugreniak
5 - SHU34
4 -KamilZ
3 - Fernando Torres
2 - WujekFido7
1 - zamer

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krzysio2004
KamilZblaugreniakFernando TorreskillbillGoGetterAndracjusz

Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
7 - Oskar007 Znajomość od lat + dobre typy, nie mogło być inaczej
6 - Kukoś Kuba zaglądaj tutaj częściej! :wink:
5 - feltyn za aktywność w dziale ręcznej, choć chciało by się powiedzieć - Wincyj k**a!
4 - rysssiek regularnie odwiedzam temat
3 - chemiczny j.w.
2 - janielski j.w.
1 - kammad987 Na zachętę! Widać, że jest wiedza, fajnie byłoby dołożyć do tego większą aktywność w dziale siatkówki.

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak
feltynkillbill

PostNapisane: 31 gru 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 983
Podziękowano: 1129
7 pkt - Earl Grey - często odwiedzany temat, dużo ciekawych typów, czat do którego może powrócę...
6 pkt - Rysssiek - niejako jestem jego ojcem chrzestnym z typujemy... :wink: naprawdę spory potencjał i myślę, że coraz bardziej rozpoznawalna postać, skok w ostatnim czasie bardzo widoczny, szeroka wiedza, fajne typy...
5 pkt - Kukos - mało go ale z racji żużlowego ścigania u mnie wysoko...
4 pkt - kRaWat - żużel, wytrwałość jeżeli chodzi o typera, poprawia moje błędy w typerze, chce mu się a nie musi, jeżeli ma czas to fajne analizy można znaleźć (żużel)... :)
3 pkt - Nuno - żużel, choć troszkę mi go tam za mało... :wink:
2 pkt - Janielski - temat pod obserwacją i na pewno bardzo ciekawy...
1 pkt - Feltyn - szczypiorniak, odwiedzam temat regularnie...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Junior85
killbillrysssiek

PostNapisane: 31 gru 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
7 pkt - JasiuKSG - No jak dla mnie inaczej być nie mogło. Kapitalna szczególnie pierwsza część roku, zaczynając od Vit€$$€ przez Zwoll€, Tw€nt€ a kończąc na Ajaxie, Jong Ajaxie i Ajaxie Kobiet. Nie wypada też zapominać o swoistym typie życia, typie kosmicznym, typie doskonałym jakim niewątpliwie był Lech Rypin. Druga połowa roku mniej efektywna jeżeli chodzi o typy natomiast to była prawdziwa petarda jeżeli chodzi o występy alkoholowe. Tylko Jan potrafił dzwonić regularnie co dwa dni i zawsze zaczyna rozmowę tak samo: "Grzeeeeeeeeeeeeeee$iu Ty ch....". Te 7 pkt to oczywiście na zachętę żeby dalej podawał swoje wybitne peffki (ale w każdy dzień oprócz niedzieli). No i chyba tyle. Zdrowie Jan i do zobaczenia niedługo <browar>
6 pkt - utlendingur - Jakby był konkurs na najbardziej niedocenionego użytkownika forum, jestem pewien, że wygrałby ten konkurs w cuglach. Wszelaki hokej, wszelaki bejzbol nie mają dla niego tajemnic. Można powiedzieć, że po cichu, bez spektakularnych wyskoków robi swoje. Dla mnie zdecydowany nr 1 jeżeli chodzi o userów (no nie ukrywajmy, że Jasiu dostał punkty po znajomości).
5 pkt - Feltyn - Człowiek nieprzerwanie wierzący w potencjał Janusza Dziedzica i Marcina Krzywickiego. Można powiedzieć, że naczelny Janusz czata. Poza tym polską piłkę ręczną ma w małym palcu przez co może się skupić w nadchodzącym roku na pobiciu własnego rekordu spożywania alkoholu.
4 pkt - Earl Grey - Przez ostatni rok uczynił niebywały postęp. Na forum ma swoich trzech mentorów: shu pokazał mu co to są rzuty rożne, Wojtek pokazał mu co to rakieta a Jasiu nauczył go co to wjeba. czy trzeba coś do tego dodawać?
3 pkt - GDA - Tutaj chyba też sprawa oczywista. Specyficzne spojrzenie na naszą Ekstraklasę i niższe ligi. Właściwie jedyne słuszne podejście. Miejmy nadzieję, że w tym Nowym Roku w końcu wstrzeli się jeszcze bardziej w ten nowy system rozgrywek a wtedy to już można liczyć na prawdziwe perełki.
2 pkt - Oskar007 - Oczywiście tego Pana nie mogło zabraknąć w moim zestawieniu. W tym roku już zupełnie zasłużenie bo w siatkówce, siatkówce plażowej i tenisie czuje się jak ryba w wodzie. P.S. pragnę zdementować, że zostałem modem po znajomości z Rafałem (a przynajmniej żyje w błogiej nieświadomości).
1 pkt guti21, Maxx, keriks - No i żadnego z tych Panów nie mogłem pominąć w tym zestawieniu. Stali bywalcy czata z którymi zawsze można podyskutować na różne tematy. guti21 ciągle nabija się z herbatki, Maxx stara się w końcu zrozumieć zasady hokeja a keriks wiadomo te typy które podaje to nie wchodzą i tylko jak gra po cichu to coś wygrywa :lol:

Szkoda, że jest tych miejsc tak mało, bo jest jeszcze kilku użytkowników. którzy ewidentnie zasługują na wyróżnienie. Także <browar> dla wszystkich i oby ten Nowy Rok był dla was wszystkich jeszcze bardziej udany.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres
JasiuKSGkeriksblaugreniakMaxx

Re: [PLEBISCYT] NAJPOPULARNIEJSZY USER, MOD ROKU 2013 (do 5.
PostNapisane: 03 sty 2014 
Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
To żeby zakończyć ten poprzedni rok, kilka słów ode mnie ;)

User roku:
7pkt - GDA - za wysokie kursy, dogłębną wiedzę na temat naszej piłki i odwagę, no i za to, że jak już ode mnie podbierał to tylko @3.50 wzwyż i zawsze wchodziło :mrgreen:
6pkt - utlendingur - jak dla mnie mocno w cieniu, a robi naprawdę kawał dobrej roboty, ogarnia sporo niszowych lig (jak Topklasse ;)), łapie wyższe kursy i zawsze można u niego znaleźć coś ciekawego; zasłużone, rób swoje dalej ;)
5pkt - guti21 vel gutix vel Seba - chowa dla mnie Maję <kocham> , więc punkty zasłużone :mrgreen: stały bywalec czata, zawsze w zanadrzu z jakąś peffką, w końcu zaczął prowdzić temat i oby był lepszym tatusiem niż typerem <browar>
4pkt - bochen -z-denver - za ogarnięte typy, za kolarstwo, pływanie czy co tam jeszcze :) no i za to, żebyśmy się w końcu spotkali w Sopocie <browar>
3pkt - tby - za typy z miast i wsi, szkoda, że ostatnio go nie było, bo ciekawie było porównać wieści z okolicy z jego typami; zasługuje na więcej, gdyby chociaż pisał parę słów nt. swoich przemyśleń, ale i tak wart docenienia ;)
2pkt - feltyn - za rzeczowe typy, praktycznie zawsze z analizą, co się ceni <browar>
1pkt - Maciek czy tam Szymon - tylko oczko, bo i tak będę musiał mu odstąpić zeszłoroczną koronę, a zgodnie z tradycją nowy zwycięzca stawia staremu flachę (rok temu tak było!), także czekam :mrgreen:

Ogólnie jeszcze sporo osób by się tu mogło znaleźć, ale jakoś trzeba było wybrać... W każdym razie zdrowie wszystkich, oby jak najdłużej <browar>
---

Mod roku:
7pkt - Grzeeeeeeeeeeeee$$$$$iu - ty ch... i wszystko jasne <browar> <browar> <browar> :mrgreen: za typy z ML$, Iranu, siatki kobiet U14 na wózkach i za telefony w nocy, typy z czata, Fortuny i wiele innych, kla$a <yes>
6pkt - Krzysz - jeszcze do przedwczoraj mod, więc w tym rankingu u mnie, znamy się nie od dziś, zawsze poratuje typkiem, za wkład w dział, fantasy, dziurę w koszu... aż się łezka w oku kręci :cry: :mrgreen: szkoda, że forum traci kolejnego genialnego typera ;)
5pkt - yaz - bez dwóch zdań przejdzie do historii tego forum, rozległa wiedza z hokeja, kosza i nie tylko, znany z MwB (Morda w Błocie lub też Mirek w Barze), szkoda, że jemu także czasu zaczyna brakować, ale mam nadzieję, że wytrzyma trudniejszy okres i ogarnie się, by wrócić silniejszym, Mirek! <browar> <czapki z głów>
4pkt - blau - za peffki, telefony, czat i wszystko na przestrzeni lat, także za pokera, w którym wygrywa grube dolce, chociaż tak naprawdę woli szachy :lol:
3pkt - Wojtek aka Loczi - za studenta, za to, że potrafi przelecieć dla panny 3/4 świata, za to że ,,utonął w głosie koleżanki jak kamień w wodę ciśnięty", za piosenkę o Jasiu w Idolu i ogółem za całokształt <browar>
2pkt - tomcio - za czat, snookera i genialne typy z siatki, a także za szyderę zarówno ze mnie jak i z siebie samego :mrgreen:
1pkt - azevedo - za kolarstwo, które ogarnia jak nikt inny <wygrana>

Wielkie podziękowania za pracę na tym forum dla wszystkich modów, byłych modów i oczywiście dla Bossa, za te wszystkie lata wielki <browar> i do zobaczenia :mrgreen:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi JasiuKSG
bochen-z-denverWojtek_89blaugreniakkillbillFernando Torres

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]