» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

NAJPOPULARNIEJSZY USER, MOD ROKU 2013, Dziękujemy za głosy !
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 gru 2013 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6827
Podziękowano: 2521
Witajcie forumowa Społeczności :!:

Dobiega końca rok 2013. Jak doskonale wiemy, historia lubi się powtarzać.
Po dwunastu miesiącach przyszedł czas na wyłonienie :

:arrow: Najpopularniejszego Użytkownika Roku

oraz

:arrow: Moderatora Roku.

> Lista Moderatorów znajduje się w tym miejscu <

Archiwalne tematy z lat 2007-2012 znajdują się > w tym miejscu <

Typujemy.pl ciągle żyje mimo, że wielu Użytkowników (niestety) przestało już się udzielać (zachęcamy do powrotu!) z wielu przyczyn, ciągle jednak ... ktoś tutaj zagląda ;)
Co cieszy pojawiają się również (zawsze mile widziane !) nowe Osoby, które także wnoszą swój wkład w utrzymanie się tego miejsca w Sieci.
Doceńcie Tych, którzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami typowania przeróżnych dyscyplin sportowych,
a także Tych, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas, aby Forum funkcjonowało w takiej formie jaką mam nadzieje wszyscy doceniamy.

Zachęcam do oddania swojego głosu przy okazji polecając w codziennym funkcjonowaniu stosowanie przycisku "Podziękuj !" obecnego w każdym poście po prawej stronie.
Jeśli jakaś analiza przydała Ci się, podebrałeś typ który wygrał lub po prostu chcesz powiedzieć "Lubię to !" nie zawahaj się go używać tak często jak chcesz.
Druga osoba z pewnością poczuje się jeszcze bardziej doceniona i z większą ochotą będzie dzielić się swoimi typami.

Ku wszelakim luźnym dyskusjom poleca się Wyspa Demokracji,
temat > Typy, pytania, propozycje - otwarta dyskusja na żywo < w dziale Nasze Kupony,
a jeśli ktoś preferuje bardziej ożywioną wymianę poglądów można zaglądnąć na nasz > > CHAT < < . (wymagana osobna rejestracja)

W plebiscycie bierzemy udział po prostu wpisując w tym temacie post, który będzie zawierał kolejność naszych propozycji.

Cytuj:
Najpopularniejszy Użytkownik Roku :

7pkt -
6pkt -
5pkt -
4pkt -
3pkt -
2pkt -
1pkt -

Najpopularniejszy Moderator Roku :

7pkt -
6pkt -
5pkt -
4pkt -
3pkt -
2pkt -
1pkt -

Bardzo mile widziane jest kilka słów na temat swojego wyboru. :!:

Mini zasady :

<plus> Można wpisać mniej niż 7 osób oraz wybrać tylko jeden z dwóch plebiscytów !

<plus> Nie można głosować na siebie.
Moderatorzy mogą wziąć udział w głosowaniu, ale nie mogą oddać głosu na siebie.

<plus> Nie można głosować na użytkowników obecnie zbanowanych.

<plus> Nie można głosować na Administratora ;)

<plus> Głosy można oddawać do 5 Stycznia 2014 do godziny 23:59

Zapraszam(y) do zabawy :!:

Pozdrawiam,
kill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: [PLEBISCYT] NAJPOPULARNIEJSZY USER oraz MOD ROKU 2013
VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Nikt jakoś się nie wyrywa, więc zacznę :wink:

Jest tyle osób, że ciężko wybrać 7, no ale niestety...
7pkt -Vato- ukłony dla tego Pana za to co robi z NBA :wink:
6pkt -Feltyn- w piłce ręcznej nie ma na niego mocnych
5pkt -Janielski-wyselekcjonowane typy, ciekawe analizy, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie w jego temacie
4pkt -GDA-tutaj nic chyba nie trzeba mówić. Ekstraklasa nie ma dla niego tajemnic, zawsze stara się szukać niespodzianek i często mu się to udaje. Jeśli napisze jakąś analizę to wypada tylko wstać i bić brawo. Krata <browar> dla niego!
3pkt -Andracjusz-przykłada się do swojego "fachu" jak mało kto i znakomicie mu to wychodzi. Często zaglądam, bo typy zawsze są godne uwagi
2pkt -Oskar007 Tomcio naprawdę ma duży "problem" :wink: Siatkówki nie gram, ale nie wolno mi pominąć takiego eksperta w tej dziedzine
1pkt -Rysssiek Świeżo upieczony ekspert i oby dalej robił swoje, bo zdecydowanie jest potencjał

7pkt -WujekFido7-tutaj wątpliwości nie miałem. Te punkty należą mu się jak psu buda :wink: Jego wszechstronność w typowaniu jest zdumiewająca. Do tego skuteczność na wysokim poziomie. No i co dla mnie ważne razem bawimy się w Primera Division. Zawsze odwiedzam jego temat przed zbliżającymi się spotkaniami. Analizy zawsze wyczerpujące i przekonujące do takiej a nie innej opcji. Dzięki niemu cały czas poszerzam swoją wiedzę o PD i jest od kogo się uczyć :D Trzymaj tak dalej Wujku!
6pkt -Yaz- zawsze coś ciekawego wrzuci do tematu. Lubi czasami pograć cornery, zawsze można z nim pogadać na czacie no i przede wszystkim jego typy live zasługują na <browar>
5pkt -Shu- żywa legenda forum, człowiek chorągiewka. Nie ma drużyny na świecie, której nie miałby zapisanej w swoim zeszycie cornerowych statystyk. Dzięki niemu zainteresowałem się rożnymi. Ogromna wiedza w tej dziedzinie i co warte podkreślenia nie tylko najlepszych lig świata, ale także tych które wzbudzają mniejsze zainteresowanie.
4pkt -Fernando Torres- O Ekstraklasie wie wszystko i mimo tego, że ciągle wierzy w wygrane Zagłębia naprawdę warto zaglądać do jego tematu. Analizy zawsze są godne uwagi i fajnie się je czyta. Znawca chyba wszystkich istniejących dyscyplin od tenisa po NBA :D Znany z gry na łamańce Orlando Magic co nie raz przyprawiło go o palpitacje serca
3pkt -Junior- ogromna wiedza w temacie koszykówki, którą należy docenić i pamiętna seria W w temacie :wink:
2pkt -Wojtek89- jego rakiety są rozpoznawalne w całym kosmosie. Każdy nabija się że zamiast grać NBA bawi się w studenciaków, ale jak już coś poda to zawsze jest to warte uwagi. Dzięki takim peffkom lata sobie do Kanady i w przeciwieństwie do Jasia nie śpi w kartonie
1pkt - Blau- tutaj zdecydowanie Rafau powinien być wyżej. Ogromna wiedza z NHL i tenisa, jednak czasami wpada w wir imprezowania i wtedy rzadko podaje jakieś typy, a szkoda...

Niestety do rozdania tylko 7 miejsc i miejsca zabrakło dla takich osób jak np Krzysz, który zawsze z NBA znajdzie coś godnego uwagi, Tomcia ogarniającego siatkę jak nikt inny, Slaya serwującego fantastyczne obiady :wink: Blade'a i jego PL, Kamila za wszechstronność i wielu innych o których tutaj nie wspomniałem. Wszystkim należy się <browar> za wykonaną pracę i mam nadzieję, że widzimy się za rok :wink:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey
blaugreniakFernando TorresAndracjuszkillbill

Moderator
Moderator

Podziękował: 527
Podziękowano: 2177
7pkt - Jasiu
6pkt - Feltyn
5pkt - Herbatka
4pkt - Vato
3pkt - Janielski
2pkt - Utlendingur
1pkt - Guti21

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
killbill

PostNapisane: 21 gru 2013 
Zwycięzca (Pojedynki typerskie)

Podziękował: 16
Podziękowano: 105
Najpopularniejszy USER

7 pkt. - Vato
6 pkt. - Earl grey
5 pkt. - Feltyn
4 pkt. - Utlendingur
3 pkt. - Nuno
2 pkt. - Rysiek
1 pkt. - Andracjusz

Najpopularniejszy MODERATOR

7 pkt. - Wujek Fido
6 pkt. - Yaz
5 pkt. - Shu34
4 pkt. - Wojtek_89
3 pkt. - Fernando Torres
2 pkt. - Blaugreniak
1 pkt. - Miszak

Dla wszystkich po <browar> <browar>

[Kazimierz Górski]

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi ziutek90
blaugreniakFernando TorresAndracjuszkillbill

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 11327
Podziękowano: 4935

7pkt - Earl grey
6pkt - Nuno
5pkt - Rysiek
4pkt - Wolker
3pkt - karmazynowy
2pkt - Feltyn
1pkt - Utlendingur

7pkt - KamilZ
6pkt - Wujek Fido
5pkt - Blade22
4pkt - Fernando Torres
3pkt - Dwight
2pkt - Shu34
1pkt - Miszak

Pozdrawiam wszystkich serdecznie <browar>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Andracjusz
KamilZFernando TorresGoGetterkillbill

Ekspert : Siatkówka
Ekspert : Siatkówka

Podziękował: 175
Podziękowano: 409

7pkt - Oskar007
6pkt - Nuno
5pkt - Vato
4pkt - Earl grey
3pkt - Andracjusz
2pkt - kameleon2511
1pkt - janielski

7pkt - Miszak
6pkt - tom.cio
5pkt - Blade22
4pkt - KamilZ
3pkt - Junior85
2pkt - yaz
1pkt - Wojtek_89

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rysssiek
KamilZkameleon2511AndracjuszGoGetterkillbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 22 gru 2013 
Ekspert : Sporty motorowe
Ekspert : Sporty motorowe

Podziękował: 556
Podziękowano: 1198

7pkt - Andracjusz
6pkt - Earl Grey
5pkt - Wolker
4pkt - JasiuKSG
3pkt - Womi
2pkt - rysssiek
1pkt - GDA

7pkt - KamilZ
6pkt - Junior85
5pkt - Miszak
4pkt - shu34
3pkt - Dwight
2pkt - yaz
1pkt - żabagolski10c

Dla wszystkich duze <browar>

Obrazek

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi NUNO
KamilZAndracjuszkillbill

Ekspert : Piłka ręczna
Ekspert : Piłka ręczna

Podziękował: 88
Podziękowano: 273

7pkt - Earl Grey - Za te rogi, rakiety i inne. Należy mu się.
6pkt - GDA - Polska liga zawsze rozklepana bardzo ciekawie.
5pkt - Ja$iu - na pożegnanie. Jak teraz żyć panie premierze? Bez tych podśmiechujków to nie będzie to samo.
4pkt - Nuno
3pkt - Maxx
2pkt - rysssiek
1pkt - Vato

Dużo trudniej było wybrać modów, bo każdy zasługuje na te punkty.

7pkt - Yazzer
6pkt - Miszak
5pkt - Fernando Torres
4pkt - Wojtek89
3pkt - Tomasz
2pkt - Wujek Fido
1pkt - blau

2010/2011 34:20

2011/2012 30:19
2012/2013 73:44

2013/2014 64:47

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi feltyn
blaugreniakFernando Torreskillbill

Ekspert : NFL
Ekspert : NFL

Podziękował: 1
Podziękowano: 14
7 pkt dla blaugreniaka

heheszki

Obrazek

HATED STEELERS AND NINERS BEFORE IT WAS COOL, YO

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Na2ralny
blaugreniakkillbill

PostNapisane: 23 gru 2013 
Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938

7pkt -Earl Grey - czasem pustka w głowie,wchodzę,gram i przeważnie jest zielono,a rożne totalnie mi obce,zaufanie naprawdę mega.
6pkt - JasiuKSG - zasłużone 6 pkt,szkoda że już nie ma Cię z nami na forum,bo obowiązkiem było zajrzeć do Ciebie do tematu.
5pkt - Rysssiek - nie ma co,siata opanowana kapitalnie,oczywiście temat śledzony prze zemnie bardzo często.
4pkt -Oskar007 - kolejny ekspert siatki,i jego temat to moja codzienna lektura,nie ukrywam że nie raz podebrałem i nie żałowałem.
3pkt - ,Vato - Kosz mi obcy ale temat odwiedzam często,czasem brakuje do dubla na nockę,i wiem gdzie się zgłosić.
2pkt - Andracjusz - nie wiele osób bawi się w stałe typowanie under/over i przyznam że lubię zajrzeć,tylko mam wrażenie że potencjał jest,i żałuje że kolega nie rozbudowuje tematu do czegoś więcej,i szczerze chciał bym w tym temacie zobaczyć coś więcej niż granie under/over,czy czerwone kartki.
1pkt - NUNO - cóż lubię te jaskółki latające ;) a tak na poważnie to u kolegi można znaleźć i coś z żużla i z kosza i z piłki,i wszystko rozsądne,brakuje trochę analiz.

7pkt - KamilZ - przyznam że należy się wyższa nota :) BTTS opanowany naprawdę mega,analizy do każdego spotkania i w temacie i w dziale,szacunek za pracę naprawdę.
6pkt - shu34 - nie będę ukrywał temat który jest moją codzienną lekturą,zazwyczaj jeden typ ale jaki ;) wiele razem grane razem i dodam że może się sparzyłem dwa razy,dla razem z Kamilem powinni być na 1 pozycji..
5pkt - blaugreniak - temat Blau-a kojarzy mi się od lat z NHL,pamiętam jak na forum tylko przeglądałem tematy,wchodziłem do kolegi,szedłem do STS-u grałem,czekałem i odbierałem hajs,naprawdę zasłużona 5,do tej pory to temat który zawsze miło się przegląda.
4pkt - Blade22 - bardzo ciekawy i jedyny w swoim rodzaju temat,z ,,inwestuje w,tak to widzę i for fun '' bardzo ciekawe i dokładne analizy.
3pkt - azevedo - wielki szacun za rower,pamiętam lato i granie tego czego nie mam zielonego pojęcia,co zagrałem siedziało,naprawdę kapitalna robota.
2pkt - Dwight - oczywiście temat do którego zajrzeć trzeba,uwielbiam te ligi których nazw nie potrafię nawet wymówić nie mówiąc od drużynach:)
1pkt - Wojtek_89- przyznam że jak patrze co w tym temacie się dzieje to mnie ściska że nie mogę zagrać,w moich 3 bukach w których mam konta próżno szukać większości zakładów,super praca i może z czasem będę miał możliwość większego korzystania,przeglądania tematu,i za rok ocena będzie o wiele wyższa bo na pewno na to zasługujesz!!

Strasznie ciężko.. było mi wybrać jednak do kilku osób mam wieli szacunek i sentyment bo od nich się człowiek uczył,dla wszystkich których wymieniłem i nie wymieniłem wielki <browar> za wykonywaną pracę!!

Wesołych Świąt Panowie,oby 2014 był dobrym rokiem !! <browar> <browar> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson
KamilZblaugreniakAndracjuszGoGetterkillbill

PostNapisane: 24 gru 2013 

Podziękował: 280
Podziękowano: 655
Staropolski zwyczaj nakazuje podsumowac rok 2013,w moich oczach wyglądał on tak:

7pkt. - Earl Grey --> czat jest chyba jego drugim domem o kazdej porze dnia i nocy tam siedzi,a jesli go tam nie ma to znaczy że coś sie dzieje...czyli zaraz wrzuci w swój temat typ z rożnych ktory wejdzie na 100%
6pkt. - Womi --> za NHL ostatnio "zblądził" bo grał chyba pilkę ale wrocil na własciwe tory :)
5pkt. - Vato --> Dba o dział NBA,jego forma wysoka często zielono,dobra robota
4pkt. - Oskar007 --> siatkówka nr.1 na forum jesli chodzi o tę dziedzine sportu ( sorry tom.cio :D )
3pkt. - GDA --> Gra naszą piłkę + za gust muzyczny ,czasem popisze na czacie
2pkt. - krzysio2004 --> Niewiem o co tam chodzi ale co sie wbijam w temat to zielono.Tak na zachęte
1pkt. - Tekken -->Za "emocje" w temacie + za słynny już tekst ktory czesto przewijal sie u niego czyli ..." W dalszym ciagu stawka podwyższona..."

Szmacianka roku:DESTRO - za kupon nr.69,118,itd.za usuwanie kuponów(nr.108),za afery...miało być zielono a wyszlo ja zwykle.Niewiem kurde że co roku ktos sie trafi w tą kategorię

7pkt. - Blaugreniak --> Wyborczej nie czyta,na PO nie glosuje , TVN nie oglada a typy na forum wrzuca doskonałe.Niedlugo zacznie sie tenis to spodziewam sie duzego ruchu w temacie.
6pkt. - yaz --> Często "siedzi" na czacie, czesto opowiada o swojej pracy,często liczy "pinionszki" bo poprostu daje dobre typy :)
5pkt. - Fernando Torres --> stały bywalec czatu,dobre analizy w temacie,współczuje Gliwy w bramce :)
4pkt. - Wojtek_89 --> Szczerze to nigdy nie gralem jego typów,bo niewiem o co tam chodzi.Na drugi dzień sprawdzam,weszlo to,weszlo tamto...weszlo,weszlo...weszlo
3pkt. - KamilZ -->Czarodziej od wszystkiego :)
2pkt. - shu34 --> Czy tu trzeba coś dodawac ?
1pkt. - komorokoro - Ekspert od futbolu amerykańskiego oraz MLB zawsze odwiedzam ten temat gdyż "gra" moje ulubione dyscypliny

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Maxx
KamilZkomorokoroblaugreniakFernando Torreskillbill

PostNapisane: 25 gru 2013 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 66
Podziękowano: 256
7pkt - Earl Grey
6pkt - lewyino
5pkt - Andracjusz
4pkt - NUNO
3pkt - Jasiu
2pkt - Maxx
1pkt - Reszta użytkowników

7pkt - Blaugreniak
6pkt - Blade22
5pkt - yaz
4pkt - Wojtek_89
3pkt - Fernando Torres
2pkt - WujekFido7
1pkt - azevedo

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi womi
blaugreniakFernando TorresAndracjuszGoGetterkillbill

PostNapisane: 25 gru 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 131
Podziękowano: 757
7 - Oskar007 - nieprzerwanie w kontakcie od X czasu a i czasem dobrą peffffką z siatkówki poratuje :wink:
6 - Herbatka - Maciek, Szymek, Lipton, dużo by tu tych nazw wymieniać, ale jedno jest pewne - w piwnicy trzyma paliwo rakietowe i zawsze w odpowiednim momencie zatankuje rakietę i odleci w kosmos. Rzuty rożne to jego królestwo, a czat to jego drugi dom.
5 - Jasiu - Tak na pocieszenie, bo każdy z nas wie, że nie łatwo się mieszka w kartonach. No i dla motywacji, by znalazł jeszcze czas dla nas. (choć za te telefony w środku nocy zaczynające się od sieeeeeeeeeeeema hu** powinno być okrągłe 0 :wink:)
4 - Gutix (guti21)- stały bywalec na czacie przez co trochę zaniedbuje obowiązki domowe, ale każdy facet wie że browar i koledzy są ważniejsi :wink:
3 - Feltyn - czasem jak coś napisze na czacie to śmiać z tego się i 10 minut można.
2 - Womi - bo lubi NHL prawie tak samo jak ja i czyta w moich myślach grając często to samo co ja :)
1 - Wszyscy pozostali (głównie Wolker, Maxx, GDA), no ale punkty należą się wszystkim, którzy biorą aktywny udział w życiu forum

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi blaugreniak za ten post:
killbill

PostNapisane: 26 gru 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 79
Podziękowano: 346
Takie rankingi zawsze zajmują mi mnóstwo czasu. Ubierz w słowa jakieś numerki przy ludziach do których możesz zadzwonić o 3 w nocy i zawsze powiedzą Ci że Sandra to naprawdę dobra panna i powinieneś iść do niej na noc albo po prostu wypiłeś litra i potrzebujesz pogadać. Nie da się. Forum z przerwami obserwuję od wielu wielu lat, widzę zmiany i przede wszystkim podziękowania dla killbilla który to wszystko ogarnia, a skoro sam nie chce być wyróżniony to przynajmniej o nim wspomnę we wstępie ;)

Zacznijmy od moderatorów:

7 pkt - blaugreniak - zwycięzca mógł być tylko jeden. Nigdy nie powiem złego słowa o Rafale. Mimo tylu lat znajomości dalej nie udało się umoczyć pyska przy wódce. Oby do wiosny! Dzwoni o 3 w nocy, opowiada co robił z panną jak jej mama była za ścianą, wysyła pokerowe badbeaty, które tak naprawdę są konsekwencją złego rozegrania ręki :D Świetny w NHL, jak napisze smsa że coś siada to zawsze zastawiam dom. Traktuje mnie jak brata i przeogromny kufel zimnego <browar> za całokształt dla niego!

6 pkt - Miszak - a z tym panem z kolei wypiłem morze wódki i drugie tyle piwa. 3 lata liceum wspominam lepiej niż całe te studia. Zdecydowanie beztroski czas. Jeździ po Polsce za AZSem, wyznaje zasadę Nie ma siatkówki bez półlitrówki Uważa, że zna się na siatce, ręcznej i nodze a tak naprawdę kradnie mi typy.

5 pkt - zamer - bardzo dobra znajomość tenisa, którego sam grywam, zdarzało się również podpatrzyć snookera - jednak kulek nie ruszam, żeby nie popsuć mu skuteczności, a ta jest imponująca. Nie znam prywatnie, ale lubię za całokształt.

4 pkt - tom.cio - jeden z najlepszych ekspertów siatkówki na forum. Zawsze ma ciekawe spojrzenie i czytam to co wrzuca w dział. Czasami człowiek widmo, zresztą tak jak ja. Chciałbym, żeby udzielał się z większą częstotliwością bo im więcej ludzi od przebijanki tym lepiej.

3 pkt - KamilZ - chyba najrozleglejsza wiedza ze wszystkich dyscyplin - typuje wszystko, i do wszystkiego daje analizy. Ma ogromny wpływ na rozwój forum. Jeżeli będziesz to czytał, to wiedz, że nie produkujesz się na marne, zawsze czytam Twoje analizy i tak zaznaczyłem dawno temu w ankiecie w Twoim temacie ;)

2 pkt - Fernando Torres - zawsze, ale to zawsze Nando daje mi punkty w różnego rodzaju konkursach. W sumie
nie wiem czemu, bo kiedy on wchodził do świata Wielkiej Typerki to ja właśnie stamtąd wychodziłem tylnymi drzwiami. Chodzą ploty, że dostał moderatora bo znał Rafała, ale nie wiem kto mi to mówił. Najczęściej widzę analizy z Polskiej piłki, ale tego nie ruszam więc tylko mu kibicuję.

1 pkt - shu34 - człowiek legenda. Kiedy byłem stałym użytkownikiem czata to zawsze wiedziałem gdzie go spotkam. Na tym koncie widzę prawie 8k postów, dodając wcześniejszy okres i inne konta to chyba człowiek który najwięcej napisał na typujemy. Wielkie bety na CSKA, Islandię, MLB i wiele innych które na trwałe pozostały w pamięci. Albo ten system z MLB, gdzie trafił chyba 11 spotkań i z 60 wpadło 3000, masz może screena? Życzę Ci shu żebyś ogarnął wszystko w życiu prywatnym i wrócił tutaj ze swoimi analizami i wszystkim co najlepsze!

1 pkt (wiem, widzę) - komorokoro - dinozaur. Uczył House'a ironii i sarkazmu. Potrafił zgasić człowieka w pół sekundy, jak również jednym zdaniem rozbawić do łez wszystkich użytkowników czata. Uwielbiałem jego humor. Gra głównie pały albo jajo, więc nie wchodzimy sobie w drogę.

Wielkie podziękowania za wykonaną pracę dla wszystkich moderatorów których nie wymieniłem, azevedo, Dwighta, Juniora85, slaya, żabagolski10c, Wojtek_89, yaz, Blade22, WujekFido7 i Krzysza Tworzycie razem dobrą grupę i mimo, że czasem spamujecie przed wypłatą to bez tej niebieskiej milicji to forum nie byłoby takie uporządkowane jak jest.

Wielkie Świąteczne piwo w Waszą stronę <browar>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Oskar007
KamilZkomorokoroFernando TorresblaugreniakWolkerkillbill

PostNapisane: 26 gru 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 79
Podziękowano: 346
Przyszedł czas na podsumowanie pracy użyszkodników. Pierwsze miejsce bezapelacyjne, reszta trochę pod wpływem <browar> chwili :)

7pkt - rysssiek - poszło szybko jak u moderatorów. Siatkówka nie ma przed nim żadnych tajemnic, nie znam prywatnie ale wymiana wiedzy i uprzejmości zawsze na najwyższym światowym poziomie. To było tylko kwestią czasu, kiedy dostanie zielony kolor. Pracuj tak dalej to buki pójdą z torbami.

6 pkt - Nightrider - nikt go nie zna na forum oprócz mnie. Potrafił obstawiać chore sumy na 3 ligę hiszpańską. Z pewnością nie brakuje mu polotu i fantazji, ale na forum raczej w formie obserwatora. Dobry człowiek, ale ostatnio utrzymujemy gorsze stosunki. Pozdrawiam go jednak serdecznie bo znam go już prawie 20 lat.

5 pkt - GDA - dawno temu zapadło mi jak napisał "za 100 dla sprawdzenia" kurs 8, oczywiście trafiony. Jara się tym co jest dla mnie niepojęte i jeszcze zarabia na tym pieniądze. Fenomen nie do podrobienia.

4 pkt - Tekken. Mówcie co chcecie, ale gość się zna na tenisie a to że wypisywał różne rzeczy w swoim temacie no cóż, każdy inaczej rozładowuje negatywne emocje. Mam nadzieję, że wróci w sezonie tenisowym, bo wiele jego typów grałem.

3 pkt - Earl Grey - człowiek tysiąca imion, który z forumowego błazna stał się ekspertem od rożnych. Polecam wszystkim nowym użytkownikom, którzy myślą, że to niemożliwe zdobyć taką rangę :)

2 pkt - Maxx - podróżnik, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Prowadzi temat z muzyką klubową gdzie udzielają się tylko z GDA ale z uporem maniaka wstawia tam nowe nutki :D Kiedyś wrzucił posta Maxx on Tour - Ibiza. Byłem, widziałem i każdemu kto nie szuka odpoczynku polecam ;)

1 pkt - bochen z denver chyba przegrał wszystko na ME siatkarzy ale widzę nawet dziś był na forum więc może leser z/po? ekonomii wróci jeszcze i będzie się udzielał częściej?

Sporo tu prywaty, ale chyba na tym polega ten konkurs, obiektywnie to staram się patrzeć przy typowaniu :D Żałuje, że brakuje czasu na czata żeby wielu ludzi poznać lepiej, ale mam nadzieję, że bawicie się tam równie dobrze jak ja wiele lat temu :mrgreen:

Wszystkim razem i każdemu z osobna życzę jak najwięcej zielonych dni, w końcu to nie jest forum o filatelistyce i liczy się końcowy efekt i stan portfela.

Spokojnych powrotów do pracy po tym radosnym świątecznym okresie życzę :) I piwo dla wszystkich, którzy starają się rozwijać to forum! <browar> Najlepszego!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Oskar007
bochen-z-denverrysssiek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]