» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Re: ATP - WIMBLEDON
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 cze 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Brown - Mannarino

Wreszcie pobłyszczeć sobie mogą gwiazdy tych zawodników, którzy do tej pory pogrywać z dobrymi skutkami mogli na challengerach. Trzymam kciuki za Dustina Browna, ogromna szansa dla niego się otworzyła na ćwierćfinał, ba, nawet półfinał w zasięgu. Dzisiaj z Mannarino będzie to zupełnie inne spotkanie, jak to z Hewittem, ale nie mam wątpliwości, że to nie przypadek, że zobaczymy go w 3. rundzie. Facet ciężko pracował na to, czego w końcu doczekał. Ostatnio sporo o nim można poczytać, super, że jest zainteresowani wokół jego osoby. Na Wimbledonie gra mu idzie znakomicie, widać, że podpasowała mu londyńska trawa, gra z polotem, wielkim zaangażowaniem, ale i zabawą wypisaną na czole. Publika będzie mu pomagać aż do ostatniej piłki, jaką tu rozegra. Kibice go pokochali, ale chyba też znienawidzili Hewitta po ich pojedynku. Jakby nie było, Dustin Brown zagrał fenomenalne spotkanie, tym którzy nie widzieli polecam skróty (ale i pewnie gdzieś cały mecz można zobaczyć): https://www.youtube.com/watch?v=09451z081cE oraz krótką rozmowę w dla ESPN: https://www.youtube.com/watch?v=SEmbQ9MSmM4 Dzisiejsze spotkanie na pewno bedzie overowe, można spodziewać się co najmniej 4 setów, kilku tiebreaków, gdzie niestety Brown traci zimną krew, jednak ja w tym spotkaniu widzę jego jako zwycięzcę, który robi z wielkie show, parkiet taneczny, a muzykę zagrają mu trybuny.
Dodatkowo dla chętnych dobrym zakładem może być typ na tiebreak w meczu- płacą 1.44, a w ostatnim pojedynku między Mannarino a Brownem (mecz w hali) tych tiebreaków było dwa.

Typ: Brown <minus>
Kurs: 1.725

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 cze 2013 
Moderator
Moderator

Kubot/Matkowski vs Matosevic/Moser

Kubot świetnie prezentuje się na Wimbledonie, to już kolejny jego turniej na kortach londyńskich, kiedy gra mu idzie jak nigdy, zadziwia, ale nie ma co się dziwić, zwyczajnie jego styl gry serve&volley pasuje do tego typu nawierzchni. Matkowski solidnym deblistą był zawsze, posiada piekielnie mocny serwis, gdzie bardzo rzadko dochodzi do przełamania kiedy to właśnie on serwuje. Z Kubotem przy siatce nie powinni mieć żadnych problemów z wygrywaniem gemów właśnie w tym układzie. Kiedy zamieniają się stronami też są groźni, co pokazali już w spotkaniu w poprzedniej rundzie, odprawiając z turnieju bardzo solidną parę Brunstrom/Klaasen w trzech setach 63 64 75. W spotkaniu z Matosevicem i Moserem spodziewam się równie szybkiego zakończenia. Matosevic w tym roku w deblu błysnął tylko na jednym turnieju, kiedy występował w parze z Hewittem, ale było to już kilka dobrych miesięcy temu, od tego czasu sporo się zmieniło. Z solidnymi przeciwnikami odpadał przegrywał zwykle w dwóch setach (z braćmi Ratiwatana, z Peya/Soares grając w parze kolejno z Reidem i Klizanem), a przecież dzisiaj pojedynkować będą się z Polakami, którzy wysoko plasują się w rankingu deblistów. Czy Moser jest na tyle mocnym deblistą, by móc z Matosevicem tworzyć parę, która powalczy z Polakami? Nie sądzę, zwłaszcza kiedy spojrzymy w jego ostatnie osiągnięcia. Tylko w parze z Malisse i Karlovicem wygrał kilka dobrych spotkań, reszta to głównie porażki. Choćby na tegorocznym AO w parze z Beckerem przegrana w dwóch setach z Lorenzim i Starace, w parze z Haasem przegrana w Houston 0:2 z parą Brunstrom/Levine, w Monachium z Brunstromem przegrana 0:2 z Peya/Soares. Dla Kubota i Matkowskiego otwiera się ogromna szansa na półfinał, ba nawet na finał imprezy, biorąc pod uwagę kontuzję Llodry i Stepanka (bo właśnie parę Paes/Stepanek i Llodra/Mahut widzę w dalszych częściach drabinki i to im wróżę kolejne wygrane). Polacy w są w bardzo dobrych nastrojach, już przed spotkaniem z Klaasenem i Brunstromem mówili, że to będzie szybkie spotkanie, widać, że gra im się układa, a Matkowski wreszcie może się cieszyć z łatwych wygranych, o które tak ciężko ostatnio było parze Matkowski/Fyrstenberg. Co ciekawe poważna kontuzja Fyrstenberga wykluczy go pewnie na dłużej z gry, może po sukcesach na Wimbledonie Kubot i Matkowski spróbują swoich sił na kolejnych turniejach? Marzy mi się wreszcie jakiś sukces polskiego debla w większej imprezie, najchętniej zdobycie tego tytułu, którego już tak długo wyczekujemy, czyli Wielkiego Szlema. Żeby tak się stało najpierw trzeba wygrać z parą, która męczyła się z młodymi Brytyjczykami, często mając problem przy własnym serwisie i nie kończąc piłki meczowej na 3:0, by później przegrać dwa kolejne sety.
Uważam, że w tym spotkaniu ogromnymi faworytami są Polacy i kursy na nich powinny wynosić maks 1.35, a buki płacą 1.50. Dla ostrożnie typujących jest to wart przemyślenia typ, a dla mnie godny polecenia. Sam spróbuję ukuć dokładny wynik, gdzie jeśli nie dojdzie to tiebreaku (a tam często przypadek może zadecydować o stracie seta), to Polacy powinni dość szybko zakończyć to spotkanie. Bardzo wysoka dyspozycja Kubota w grze singlowej podpowiada mi, że Polacy będą w świetnych nastrojach zaczynać to spotkanie, a że znacznie wyżej cenię sobie umiejętności Polaków, to śmiało gram na 3:0 dla polskiej pary.

Typ: Kubot/Matkowski 3:0 <minus> / Kubot/Matkowski to win <plus>
Kurs: 3.50 / 1.50

KLIK!

PostNapisane: 01 lip 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
L. Kubot - A. Mannarino @1.67 4-6, 6-3, 3-6, 6-3, 6-4

Obaj po drodze mieli w zasadzie jedna runde wolna, obaj tez nie stracili jeszcze seta w tegorocznym Wimbledonie. Po tym co pokazal Polak przeciwko Paire'owi, nie wydaje mi sie, zeby mial problem z jego duzo mniej utalentowanym rodakiem. Lukasz na trawie radzi sobie w tym sezonie naprawde przyzwoicie - w s'Bosch musial co prawda uznac wyzszosc rywala juz w kwalifikacjach, ale przegrac na trawie z Mahutem to zadna ujma. Do tej pory na londynskiej trawie Kubot gral bardzo solidnie - daje rywalom niewiele breakpointow (3 i 5) i jeszcze rzadziej traci serwis (2/3 z Andreevem, 1/5 z Pairem). Mannarino co prawda jeszcze nie dal sie przelamac w tym turnieju (0/0 i 0/5 bp), ale dzis trafia na zdecydowanie najsilniejszego z dotychczasowych przeciwnikow (dwoch gemow z Isnerem nie licze) i chyba pierwszego 'powaznego'. Spodziewam sie raczej krotkiego, gora 4-setowego pojedynku i pewnego zwyciestwa Polaka. Dominuje nad Mannarino umiejetnosciami i doswiadczeniem i przy takiej dyspozycji, jaka prezentowal do tej pory, nie widze szans dla mlodego Francuza.

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

Moderator
Moderator

Djokovic - Haas

Przegapiłem linię 8 gemów, która w moim mniemaniu nie miała prawa nie wejść, to zagram sobie +7.5. Djokovic może i jest gigantem, jest tenisistą kompletnym, któremu niby w drodze po tytuł pozostał tylko Murray, ale jakieś 3 miesiace temu, kiedy Haas wygrywał z Dżokerem 62 64 powiedziałem sobie 'byłoby pieknie, gdyby Haas sięgnął po wielkiego szlema w Londynie'. Okazuje się, że wcale nie jest to takie nieprawdopodobne. Haas gra tutaj bardzo dobre zawody, a w pojedynku z Lopezem pokazał na ile stać go, jesli tylko mocno weźmie się do gry. W pojedynku z Djokovicem wcale nie jest na straconej pozycji, czego na pewno kursy nie mówią. Na trawie z Djokovicem potrafił już wygrywać, 4 lata temu wygrywając z nim w Halle 63 67 61, a niespełna miesiąc później na Wimbledonie 75 76 46 63. Kursy za to wskazują, że Djokovic szybko rozstrzygnie to spotkanie na swoją korzyść. Przy tak świetnie serwującym Niemcu Djokovic będzie miał problemy z wygraniem spotkania spacerkiem, ba, uważam, że Haas jest w stanie powalczyć o seta, nawet dwa, a jak się gra ułoży i Djokovic będzie mało trafiał 1. serwisem- nawet o wygranie tego spotkania. Niedawno na RG panowie grali ze sobą i padł wynik 63 76 75, co potwierdza jak niewygodnym dla Serba przeciwnikiem jest Tommy Haas. Kursy zdecydowanie przesadzone, a handicap w postaci 7.5 gemów w moich oczach jest wart gry, zwłaszcza, że z chęcią zobaczyłbym w dalszej fazie turnieju właśnie Haasa.

Typ: Haas +7.5
Kurs: 1.55

KLIK!

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 35
Levine/Pospisil - Bhupathi/Knowle

Mimo że para Bhupathi/Knowle gra po raz pierwszy w takim składzie w tym turnieju to jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Bhupathi to światowa czołówka debla, zaś Knowle plasuje się o około 20 miejsc poniżej, jednak również jest bardzo dobrym deblistą. Ich przeciwnicy plasują się w rankingu w drugiej setce i mimo tego, że ranking nie powinien być aż tak istotny w analizach to w tym wypadku różnica miejsc świadczy o różnicy klas jaka dzieli obie pary. Nie zakładam innego wyniku jak zwycięstwo pary nr 2, ponieważ Levine i Pospisil nie posiadają na tą chwilę żadnych atutów, które mogłyby ich stawiać w świetle faworytów. Na tle swoich rywali prezentują się przeciętnie i sądzę, że swoją przygodę z Wimbledonem zakończą właśnie na tym etapie.

Typ: Bhupathi/Knowle @1.49 <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Krzychu_27
Preston24killbill

PostNapisane: 03 lip 2013 
Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
:arrow: David Ferrer - Juan Martin del Potro: powyżej 1.5 tiebreaka w meczu

kurs: 4.20 [2/4]

Halu Łymbledon :!:

Starcie Hiszpana (4. miejsce w rankingu) z Argentyńczykiem (miejsce numer 8 ) zapowiada się na dosyć długie i emocjonujące, obaj dosyć wybiegani i raczej lepiej radzący sobie na mączce niż na trawie, ale i tak emocji zabraknąć nie powinno i szykuje się prawdziwa uczta dla koneserów tenisa. W moim odczuciu ciężko wskazać faworyta i będziemy świadkiem zaciętego, wyrównanego widowiska, zwłaszcza w początkowej fazie spotkania i taki kurs na 2 taje w meczu dosyć przesadzony, ale skorzystać trzeba. W tym roku obaj zawodnicy już kilkukrotnie rozstrzygali sety w tajbreku, Ferrer pięciokrotnie, JMDP tylko trzy razy. Rok temu właśnie tu w Londynie, na zielonych wimbledońskich kortach, w czwartej rundzie obaj gracze spotkali się i dość gładko wygral Ferrer 6:3, 6:2, 6:3. Dzisiaj tak lekkiej przeprawy z pewnością mieć nie będzie, spodziewam się długiego, cztero-/pięciosetowego pojedynku i okazji do trzynastego gema w każdym z tych setów zabraknąć nie powinno.

:arrow: Jerzy Janowicz - Łukasz Kubot: poniżej 0.5 tiebreaka w meczu

kurs: 2.50 [4/4]

Będzie przynajmniej dwójka Polaków w półfinale Wielkiego Szlema tu w Londynie, obok Agnieszki Radwańskiej także jeden z singlistów osiągnie historyczny sukces. Faworytem jest niestety pan 'How Many Times' i raczej Kubot dużo do powiedzenia miał nie będzie. Obaj znają się jak przysłowiowe łyse konie, więc presja na Janowiczu także powinna być mniejsza, niż gdyby grał z nie-Polakiem. Serwis będzie atutem Jerzego i jeżeli zachowa koncentrację od początku, to z Łukasza nie będzie co zbierać, taka moja opinia. Kurs atrakcyjny, więc spróbować wypada, zwłaszcza w ramach darmowego zakładu <4listki>

Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
JasiuKSG napisał(a):
:arrow: David Ferrer - Juan Martin del Potro: powyżej 1.5 tiebreaka w meczu

kurs: 4.20 [2/4]

:arrow: Jerzy Janowicz - Łukasz Kubot: poniżej 0.5 tiebreaka w meczu

kurs: 2.50 [4/4]

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 907
Podziękowano: 1214
Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro /Expekt.com/
Set handicap
2 (+2.5)
1.85
Może nie podpadnę, że już dziś podaję swój typ. Właśnie zerknąłem do swojego buka i troszkę mnie ten kurs zdziwił. Jak na półfinały to chyba przesada. Nikt tam nie pojawił się znikąd. Del Potro mimo, że jakoś nie przypadł mi do gustu to grać potrafi i wygrać 3:0 z Ferrerem to sztuka. Taki Berdych był o 2 piłki od wygrania seta z Djokoviczem, więc uważam, iż tym bardziej Del Potro jest w stanie 1 seta urwać. Obaj jak dotąd bez straty seta, ale z takim kursem myślę, że spróbować warto.

A na jutro obawiam się najgorszego

Sabine Lisicki - Agnieszka Radwanska
1-X-2Stawka
1
1.55

Set handicap
1 (-1.5)
2.40
Moim zdaniem Niemka jest w takim gazie, że Agnieszka jej nie powstrzyma. To nie jest styl Na Li finezyjny i precyzyjny. Tu jest siła i agresja. Takiego stylu gry chyba Radwańska nie lubi. Sabine gra podobnie jak Hampton i jak nie będą wchodziły 1 serwisy to będzie problem. Mam nadzieję, iż jestem w będzie, bo oczywiście życzę Agnieszce jak najlepiej, ale może być ciężko.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kameleon2511 za ten post:
yaro84

PostNapisane: 05 lip 2013 
Moderator
Moderator

Murray - Janowicz

Z początku miałem grać na ugranie seta przez Janowicza, ale kursy mnie nie satysfakcjonowały. Wertowałem ofertę, szperałem i wypatrzyłem sensowny kurs na tiebreak w spotkaniu. Jak wiemy Janowicz bardzo dobrze trzyma podanie. Fantastyczne zakończenie pojedynku z Kubotem, gdzie Polak puścił 4 kolejne asy. Łącznie ich zaserwował 30 w ostatnim meczu, a w całym turnieju chyba już ze sto. Jestem przekonany, że Janowicz będzie walczył do upadłego. A że Murray ostatnio wcale nie mnie zachwycał i mimo że spotkania wygrywa, to jakoś bez szału. Pewnie wszyscy pamiętamy ich ostatni pojedynek w hali, był to mecz niesamowicie zacięty, dwa wyrównane sety, jeden tiebreak. Tutaj szansa na tiebreaka równie spora, bo przecież i Murray trzymać serwis powinien, a że widzę tu co najmniej 4 sety, będą 4 szanse na doprowadzenie do choćby 1 tiebreaka. Janowicz z dobrze serwującymi graczami bardzo czesto doprowadza do sytuacji, gdzie o wygranej seta musi zadecydować właśnie rozegranie tiebreaka (tak było z Almagro, to samo z Melzerem). W ostatnich 15 spotkaniach Janowicza było aż 10 tiebreaków (w 9 meczach). Murray może i posiada świetny return, ale grając np. z Francuzem Mahut w Queens Club musiał grać tiebreaka, to samo miał z dobrze serwującym Benjaminem Beckerem. Trawa na pewno sprzyja takim wynikom, ja wchodzę w ten zakład, który w stsie jest po kursie mnie osobiście zadowalającym.

Typ: Tiebreak w meczu <plus>
AKO: 1.50

KLIK!

PostNapisane: 05 lip 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 907
Podziękowano: 1214
kameleon2511 napisał(a):
Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro /Expekt.com/
Set handicap
2 (+2.5)
1.85

1-X-2Stawka
1
1.55

Set handicap
1 (-1.5)
2.40

Sorki, że tu podsumowuję dziewczyny, ale rozpędziłem się ostatnio :D

PostNapisane: 07 lip 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 3
Novak Djokovic - Andy Murray
Liczba asów: Under 24.5 1.76 Betsafe

W finale stanie naprzeciw siebie dwóch najlepiej returnujących zawodników na świecie. W półfinale grali z zawodnikami o kapitalnych serwisach i potrafili zatrzymać ich na: 4 asy DelPotro i 9 asów Janowicza. Mało. Sami nabili ich zdecydowanie więcej, ale wynika to z niższych umiejętności odbioru serwisu ich rywali. Zagrożeniem może być ten nieprzyjemny, acz niemocny serwis Szkota, stąd można zagrać na--> więcej asów Andy Murray po 1.75 (było 2.00) w Bwin. Ja jednak idę ku proponowanemu typowi. Nawet na pełnym wymiarze, tj. 5 setów powinni się zmieścić w tej granicy. Emocji życzę, typ polecam acz głównie wybrany pod większy dreszczyk popołudniowy.

Pozdrawiam.

PostNapisane: 07 lip 2013 
Moderator
Moderator

KCZ17 napisał(a):
Novak Djokovic - Andy Murray
Liczba asów: Under 24.5 1.76 Betsafe

W finale stanie naprzeciw siebie dwóch najlepiej returnujących zawodników na świecie. W półfinale grali z zawodnikami o kapitalnych serwisach i potrafili zatrzymać ich na: 4 asy DelPotro i 9 asów Janowicza. Mało. Sami nabili ich zdecydowanie więcej, ale wynika to z niższych umiejętności odbioru serwisu ich rywali. Zagrożeniem może być ten nieprzyjemny, acz niemocny serwis Szkota, stąd można zagrać na--> więcej asów Andy Murray po 1.75 (było 2.00) w Bwin. Ja jednak idę ku proponowanemu typowi. Nawet na pełnym wymiarze, tj. 5 setów powinni się zmieścić w tej granicy. Emocji życzę, typ polecam acz głównie wybrany pod większy dreszczyk popołudniowy.

Pozdrawiam.

O tak, zagrożeniem może być dobry serwis Murraya, a typ na jego wygraną w asach jak najbardziej popieram. Serwuje tutaj znacznie lepiej niż Djokovic, pokazał to w spotkaniu choćby z Janowiczem, który co prawda miał gorszy dzień i nie serwował tak świetnie jak w poprzednich meczach, ale to własnie Murray zapodał więcej asów. Kursy jeszcze 1.80 można złapać, co uważam za spore value. Zapowiada nam się ciekawe widowisko, nie sądzę, aby mecz skończył się w 3 setach, dlatego im dłużej spotkanie będzie trwało tym bardziej drżałbym o Twój zakład na under asów, chóć jak wiemy, jeden i drugi w defensywie gra świetnie, dlatego to może być kluczem do trafienia zakładu.

KLIK!

PostNapisane: 13 lip 2013 
Moderator
Moderator

Murray - Djokovic 6:4 7:5 6:4

Tryumfuje:

<wygrana> <wygrana> <wygrana> ANDY MURRAY <wygrana> <wygrana> <wygrana>

KLIK!

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]