» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Który bukmacher nakłada limity?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 lut 2014 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 2
Podziękowano: 2
Witam!
Jestem właściwie początkującym, grającym dotychczas tylko w punktach krajowego bukmachera, stąd pewna niewiedza nt. mechanizmów funkcjonujących u bukmacherów internetowych. Często pojawiają się wspomnienia o nakładaniu limitów na użytkowników. Firmy mają też nieraz zawarte w regulaminie punkty, że mogą nałożyć limit stawek na graczy. Nie zająkną się jednak w jakim momencie to robią(oczywiście mają w tym interes, by ludzie nie wiedzieli). Na pewno doświadczeni forumowicze coś wiedzą na ten temat, pewnie było to już poruszane, ale nie udało się odnaleźć jakiejś takiej listy - kiedy kto limituje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Który bukmacher nakłada limity?
VIP
VIP

Podziękował: 44
Podziękowano: 283
Limit wcale nie musi byc na stawki moze byc rowniez wycofana oferta (czyli tak wlasciwie tez dostajesz limit wynoszacy zero).
Osobiscie gram za relatywnie skromne stawki wlasnie z powodu potencjalnych limitow.
Interesuja mnie niezbyt popularne oferty i w moim interesie jest by bylo one jak najdluzej w ofercie.
Wlasciwie jedyna firma z ktorej korzystam jest b.win.
Zdarzylo mi sie juz to kilka razy ze znikaja mi poszczegolne ligi hokejowe z oferty (i to raczej te z sukcesami).
Na przyklad w tym sezonie najpierw dostalem limit na wysokosc wygranej (z tego co pamietam cos okolo 100 zlotych) a niedlugo pozniej dana liga zostala kompletnie wycofana.
Moj przypadek jest troche ekstremalny bo nie interesuja mnie popularne oferty ale tak to wyglada to z mojej strony.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi utlendingur za ten post:
tosca30

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 4
Podziękowano: 6
Siekiera napisał(a):
Witam!
Jestem właściwie początkującym, grającym dotychczas tylko w punktach krajowego bukmachera, stąd pewna niewiedza nt. mechanizmów funkcjonujących u bukmacherów internetowych. Często pojawiają się wspomnienia o nakładaniu limitów na użytkowników. Firmy mają też nieraz zawarte w regulaminie punkty, że mogą nałożyć limit stawek na graczy. Nie zająkną się jednak w jakim momencie to robią(oczywiście mają w tym interes, by ludzie nie wiedzieli). Na pewno doświadczeni forumowicze coś wiedzą na ten temat, pewnie było to już poruszane, ale nie udało się odnaleźć jakiejś takiej listy - kiedy kto limituje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

z własnego doświadczenia lista bukmacherów, którzy nakładają limity: 10bet, Bet365, Bwin, marathon, Unibet, William Hill, 5dimes (tylko na mniej popularne rynki), 888, betclic, betgun, Betsafe, Betsson, doxxbet (odrzucanie zakładów), Expekt, intertops, mybet, SportingBet (na mało popularne rynki), titanbet, betcity, betus, Gamebookers.
łatwiej wskazać, gdzie limitów na pewno nie było: Bet-at-home, pinnacle, sbobet, betonline, sbg, the greek, wagerweb

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi iggwhite
tosca30Siekiera

Obserwator
Obserwator

Dziękuję za odpowiedzi!
Może nie jestem jeszcze na tyle obeznany, bo z wymienionych, którzy nie limitują znam tylko Bet-at-home. A oni akurat mają nieszczególną ofertę i kursy. I funkcjonuje u nich limit wygranych 20 tys. miesięcznie. To trochę lipa. Oczywiście to przeszkadza dopiero w dalszej perspektywie.
Słyszałem, że wcześnie limitują Bwin, betclic, Bet365 i Expekt, to prawda? Jeśli tak, to może ktoś wie w jakim momencie? Mam już np.konto na Bet365(dotychczas bez wpłaty) i tam są automatyczne limity stawek, ale są one nieraz kosmiczne(np.50 tys. czy nawet więcej na niektóre wydarzenia) i jestem pewny, że w razie powodzenia to obniżą.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Siekiera za ten post:
tosca30

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 4
Podziękowano: 6
Siekiera napisał(a):
Dziękuję za odpowiedzi!
Może nie jestem jeszcze na tyle obeznany, bo z wymienionych, którzy nie limitują znam tylko Bet-at-home. A oni akurat mają nieszczególną ofertę i kursy. I funkcjonuje u nich limit wygranych 20 tys. miesięcznie. To trochę lipa. Oczywiście to przeszkadza dopiero w dalszej perspektywie.
Słyszałem, że wcześnie limitują Bwin, betclic, Bet365 i Expekt, to prawda? Jeśli tak, to może ktoś wie w jakim momencie? Mam już np.konto na Bet365(dotychczas bez wpłaty) i tam są automatyczne limity stawek, ale są one nieraz kosmiczne(np.50 tys. czy nawet więcej na niektóre wydarzenia) i jestem pewny, że w razie powodzenia to obniżą.

gdybym miał coś sugerować, to polecam Pinnacle'a - brak bonusów, ale kursy najlepsze z wszystkich buków i czytałem kiedyś wywiad z bodajże prezesem firmy, który przyznał, że limitów nakładać nie będą, bo dzięki temu mają świetną opinię i przychody rosną. z wymienionych przez Ciebie jedynie chyba Bwin nie narzucił mi limitów szybko, w Bet365 za to pojawiły się najszybciej, z kolei Bwin już nie przyjmuje rejestracji Polaków. polecam też 5dimes i SportingBet - jeśli nie zamierzasz grać piątej ligi Bangladeszu, to nie powinno być limitów, a w Betssonie i unibecie też z tego, co pamiętam limity nie pojawiają się jakoś szybko.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi iggwhite za ten post:
tosca30

PostNapisane: 02 lut 2014 
Obserwator
Obserwator

Cytuj:
Cytuj:
Siekiera napisał(a):
Dziękuję za odpowiedzi!

gdybym miał coś sugerować, to polecam Pinnacle'a - brak bonusów, ale kursy najlepsze z wszystkich buków i czytałem kiedyś wywiad z bodajże prezesem firmy, który przyznał, że limitów nakładać nie będą, bo dzięki temu mają świetną opinię i przychody rosną. z wymienionych przez Ciebie jedynie chyba Bwin nie narzucił mi limitów szybko, w Bet365 za to pojawiły się najszybciej, z kolei Bwin już nie przyjmuje rejestracji Polaków. polecam też 5dimes i SportingBet - jeśli nie zamierzasz grać piątej ligi Bangladeszu, to nie powinno być limitów, a w Betssonie i unibecie też z tego, co pamiętam limity nie pojawiają się jakoś szybko.

Zobaczę sobie tego Pinnacle'a w takim razie, przyjrzę się.
Najlepszą ofertę mnie interesującą(mniej piłka nożna, bardziej ręczna, tenis, snooker i sporty amerykańskie, aczkolwiek nożna też mnie interesuje, tyle że tylko najwyższy poziom) ma Bet365, ale widzę, że potwierdzają się te szybkie limity. Raz gdzieś czytałem, że jakiś gościu kiedyś zagrał za tysiąc wygrał chyba 3 tysiące na czysto(czy jakoś podobnie) i od razu mu nałożyli limit, ale nie wiem ile w tym prawdy. Bo jak nawet za tysiąc tam nie można zagrać, to tylko jakieś skomplikowane zestawy, pojedynczych absolutnie nie... A jak się trafi taki najprostszy na 6 pozycji (1,3^6 - ok.5-krotne przebicie) to już też może można dostać limit przy jakiejś niewygórowanej stawce. Obecnie może by mi to nie przeszkadzało, bo moje możliwości finansowe nie są oszałamiające. Jednak jeśli się wciągnę w końcu porządnie, to by się przydało mieć perspektywy.
Polscy bukmacherzy chyba nie dają limitów, nie? Mam na myśli STS i Fortunę.

Administrator
Administrator

Podziękował: 6835
Podziękowano: 2526
Siekiera napisał(a):
Zobaczę sobie tego Pinnacle'a w takim razie, przyjrzę się.

To jest specyficzny bukmacher, ktory limituje z miejsca i przed stawianiem zakladu w zaleznosci od dyscyplin.
Mozna w nim grac za bardzo wysokie kwoty rzedu klikunastu nawet dziesieciu tysiecy euro, ale sportach niszowych nie poszalejesz.

Przyklad z dzisiaj :
- Superbowl, 185,450.00 EUR
- Mecz Premiership, 22,254.00 EUR na Asiana, 7,418.00 EUR , 14,836.00 EUR na "totala"
- Pila reczna 370.90 EUR
- Skoki narciarskie na dzisiaj 148.36 EUR

Mozna by wkleic wiecej, ale chodzi o skale. Im sport bardziej niszowy tym akurat oni nie chca miec z nim za duzo wspolnego.

Siekiera napisał(a):
Najlepszą ofertę mnie interesującą(mniej piłka nożna, bardziej ręczna, tenis, snooker i sporty amerykańskie, aczkolwiek nożna też mnie interesuje, tyle że tylko najwyższy poziom) ma Bet365, ale widzę, że potwierdzają się te szybkie limity. Raz gdzieś czytałem, że jakiś gościu kiedyś zagrał za tysiąc wygrał chyba 3 tysiące na czysto(czy jakoś podobnie) i od razu mu nałożyli limit, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Mam dobra rade, nie wierz we wszystko co przeczytasz w Sieci, a zwlaszcza o limitowaniu z miejsca i bez powodu.
Wielu ludzi wyludzajacych bonusy, zakladajacych multikonta lubi sie takze nazwijmy to "wyzalic".
Podkresle w wiekszosci - nie zawsze, bo limitowanie jest faktem.
Dla takiej firmy jak b365 kwota ponizej 1k eur jest "niezauwazalana" wiec wlozyl bym to miedzy bajki.
Jesli masz jedno konto, zweryfikowane, uzywasz czytelnych srodkow platniczych itp ... pograsz w b365 spokojnie dluzej.
No chyba ze z miejsca trafisz wspomniana wczesniej 3 lige z jemenu na kilku zakladach i dolozysz jeszcze live i dzial weryfikacji pracy oddsmakera bedzie mial dzien oceny jego pracy.
Takze bez paniki.

Siekiera napisał(a):
Polscy bukmacherzy chyba nie dają limitów, nie? Mam na myśli STS i Fortunę.

He he he ... Ci to dopiero maja "limity". Chyba kazdy mial kiedys przygode z pania dzwoniaca do centrali, ze jest to ktos i chce zagrac na troche jakis zaklad.
Nie wierze ze ich wersji online takowych nie ma, ale poniewaz nie korzystam, sie nie wypowiadam.

Takze po pierwsze. Nie daj powodow do niepotrzebnych dzialan przez firme.
Nie zakladaj kont z miejsc publicznych takich jak uczelnie, akademiki itp, dbaj o weryfikacje, a jesli uzywasz opcji wplat
typu Skrill, zawsze dobrze jest zakladac konto na mail identyczny z tym uzywanym w portfelu internetowym.

A potem ... wygrywaj ile sie da.

Obserwator
Obserwator

Z tego wynika, że PinnacleSportsnie dla mnie. Zresztą oferta na te mniej popularne sporty nie zachwyciła. Więc to może kiedyś, na przyszłość, jakbym miał więcej kasy.

Szczerze mówiąc, to idealny byłby dla mnie Bet365. Ostatnio symulowałem(tak tylko zapisując sobie wyniki, nie wpłacając) ile bym tam zyskiwał, wyszło, że przy stawce 200 na zestaw to spokojnie więcej niż zwykły człowiek ze zwykłej pracy. Tylko bez handicapów na ręczną, tenisa czy snookera to już nie ta sama skuteczność. Nawet jeśli te żale są w dużej mierze zmyślane, naciągane, to i tak obawiam się, że jakbym zyskiwał średnio np.150 dziennie(zakładając ostrożnie, że 10 razy miesięcznie się pomylę, a z pozostałych dni wyciągnę 20 razy po ok.225 zakładając tą stawkę 200) co daje 4,5 tys. miesięcznie i tak mnie zlimitują, lub ograniczą ofertę(o ile u nich też takie coś działa, nie tylko stawki). Domyślam się, że nie tylko przy dużych wygranych, ale przy regularnych, systematycznych też dowalą człowiekowi ograniczenia...

W punktach to na pewno funkcjonują jakieś niewysokie limity. Ale w internecie to mnie ciekawi. Niektórzy bukmacherzy, w tym polski STS dla rozbudzenia wyobraźni klientów publikują wysokie wygrane na stronie. Najwyższa stawka na STS jaką widziałem to było coś ok.15 tys.(wygrana ponad 40tys.) i to było na nożną. Jednak nie na najpopularniejsze ligi, tylko azjatyckie, bodaj japońską i koreańską zestaw na 5 pozycji(do tego chyba na ilość bramek, przynajmniej niektóre). To mnie zastanawia, bo chyba facet nie zagrałby czegoś takiego jakby nie wygrał wcześniej co najmniej kilkudziesięciu tysięcy, a skoro tyle zarobił, to nie stawiając nisko. A jak wygrał sporo i do tego przy sporych stawkach, to jeszcze nadal nie miał limitu, skoro postawił te 15 tys.
W punkcie to na dłuższą metę nie dla mnie, bo godziny nie sprzyjają, najczęściej mam czas wieczorem coś przemyśleć na następny dzień, a stawianie na wyczucie, "markowanie" czy w drugą stronę - łapanie sensacji, to nie dla mnie.

Nie wydaje mi się, żeby tamte ostatnie wygrane na stronie to mógł być fałsz(także dlatego, że jest prezentowany kupon zwycięzcy, a takich kuponów jest przypuszczalnie kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie, więc nie chciałoby się nikomu tego tworzyć), ale może ktoś wie lepiej. Popularni zagraniczni też niektórzy takie coś mają.

PostNapisane: 03 lut 2014 
Administrator
Administrator

"Kupony" dzialajace na wyobraznie to ziemniaki produkuja akurat od ponad dekady.
I robily to wowczas, gdy o grze w necie nikt u nich nawet nie myslal, a w punkcie w wiekszym miescie ciezko bylo puscic zaklad z czterema cyframi.
Takze tego rowniez jako wykladnie teorii bym nie naciagal.
Swoja droga ich czesta praktyka jest to, ze zaklad " puszczono 10 razy" w tej samej formie.
Tylko to juz jest drobnym druczkiem he he

Teorie sa rozne, dopoki sie nie przekonasz, nie zobaczysz jak Ci w tym chocby Bet365 wyjdzie.
Dobrze, ze masz sprecyzowane poglady na to co chcesz grac.

Niezaleznie od wyborow zycze szczescia w grze.

PostNapisane: 03 lut 2014 
Obserwator
Obserwator

Jak wyjdzie(finansowo) na Bet365, to jestem w stanie przewidzieć, bo to testowałem i będzie to ok.20 razy po 2,25 średniej stawki miesięcznie, w przypadku oferty z wszelkimi handicapami w ręcznej(szczególnie, bo to sport, którego jest największym fanem i ekspertem) czy innych. Planuję też podwajanie stawki po niepowodzeniu, ale wiadomo, że to jest na później, a nie z początku.

A strategia to sztywno jeden zestaw na dzień, żeby nie popadać w taki amok, że robi się parę dziennie i jak nie wyjdzie to kolejny, bo to nie daje większych szans na zyski, natomiast zwiększa na straty.

I nie wierzę, że pojedyncze to lepsza opcja od kombinowanych, biorąc pod uwagę, że absolutnie żaden zakład z kursem powyżej 1,7 nie jest "bezpieczny". Więc 1,3^3=2,2, "bezpieczny" singiel - max. 1,5. Skuteczność takiego kombinowanego ok.2/3, "bezpiecznych" singli może z 4/5. To daje 20*2,2x=44x(1,47x dziennie) w miesiącu, a "bezpieczny" singiel 24*1,5x=36x(1,2 dziennie, czyli zysk minimalny). To już lepszy od takiego singla jest kombinacyjny 1,3^2=1,7, który i tak jest pewniejszy, bo nawet jak pudłuje się ten zestaw z 3 pozycjami, to najczęściej jest jeden błąd, a więc w niektóre dni nie byłoby błędu, gdyby odrzucić 1 pozycję. W przybliżeniu można założyć 23*1,7x=39,1x(przy 22 dniach udanych 37,4 wciąż >36).

Fakt, singli da się więcej robić, ale żeby utrzymać taką skuteczność, to musi być albo znacznie niższy przeciętny kurs albo bardzo staranna selekcja czyli niewiele więcej niż 1 dziennie. Może nawet mniej?

Także pojedyncze uznaję tylko na sporty amerykańskie(dopiero jak kasa pozwoli), sporty walki(ryzyko jest przy kombinacjach znacznie większe, bo niesłychanie dużo zależy od przypadku, 1 fartowny cios może skończyć walkę przegraną faworyta), łapanie sensacji oczywiście też, ale to nie może być główny sposób, bo w żaden sposób nieobliczalna jest jego skuteczność, a ryzyko znaczne. Jeszcze w sportach zespołowych liczenie na remis, ale to może kiedyś, przy czym wydaje mi się, że skuteczność takiej metody jest bardzo ograniczona, a testowałem ją dość mało wnikliwie.

Ktoś uważa, że źle rozumuję to może ma rację, ale uwierzę dopiero jak ktoś to wytłumaczy, bo już tutejsi eksperci wskazali, by być sceptycznym i krytycznym.

Wiem, że jak zostanę "zawodowcem", to na chwilę będzie super - przyjemne z pożytecznym, zero nudy, zajęcie w każdej chwili(do tego ciekawe), kasa, wyższy standard życiowy itp. Potem jednak może przyjść osłabienie motywacji, systematyczności, niestety należę do ludzi, którzy dość łatwo przyzwyczajają się do powodzeń i nie lubią dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Jak doszłaby wymuszona limitami konieczność zmiany strategii, to sam nie wiem co będzie wtedy... Może być źle...

Oczywiście jestem absolutnie pewny, że nie będę podwyższać z czasem kursów(lecz je obniżać) czy też robić dodatkowego zestawu zaraz po niepowodzeniu. Jednak po zlimitowaniu zmiana bukmachera i znaczne obniżenie kursów(tak, aby nie grać nic dziwnego, bo mogłoby skończyć się kolejnym limitem) może być dla mnie czymś bardzo trudnym. Skuteczność musiałaby być wyższa(zamiast 20*2,2x np.25*1,7x), aby wyniki pozostawały podobne, co będzie mało możliwe - gdyż zakłady będą trudniejsze do rozpoznania i śr. prawdopodobieństwo zamiast ok.0,9, będzie np.0,85(subiektywna ocena owego prawdopodobieństwa), a 0,9^3>=0,85^2.

Dziękuję bardzo za wskazanie, że te kupony mogą być fałszywe. Wydaje się to dość mało logiczne, żeby takie coś wymyślać, jak na pewno mają jakieś prawdziwe wygrane w tysiącach.

Może ktoś ma doświadczenia z limitowaniem przy systematycznej grze, w miarę stabilną stawką na niewielkie zestawy z łącznym kursem poniżej 3,0? O takim czymś to za bardzo nie słyszałem, ale jak wspominałem we wcześniejszym wpisie, to mi się wydaje bardzo prawdopodobne, że tak zrobią.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Siekiera za ten post:
tosca30

PostNapisane: 07 lut 2014 
Obserwator
Obserwator

Na zagranicznych forach odnalazłem jeszcze nazwę "interwetten" jako bukmachera nie nakładającego limitów, ale z tego co widzę tutaj, nie jest to firma znana wśród polskich użytkowników, mnie również dotychczas nieznana(aczkolwiek z PinnacleSportsbyło tak samo kilka dni temu). Także PinnacleSportsnajlepszy :D Szkoda mi ich trochę, bo pewnie wielu najlepszych graczy do nich przechodzi, bo wysokie kursy(może nawet najlepsze) i do tego sztywne limity(bo jak pisali bardziej doświadczeni gracze one są na konkretne zdarzenia, ale nie nakładane na odnoszącego sukcesy gracza) i powszechne przekonanie, że nie zamykają nikomu kont. Podziwiam ich jak im się udaje przetrwać z tyloma dobrze stawiającymi.

Administrator
Administrator

Widze, ze szukasz dalej ... wiec proponuje Ci sie zapoznac z tym > SBR <

Wielu powie ograne, moze i nie do konca wiarygodne, ale jeszcze jakos nikt niczego innego nie wynalazl przy tej skali.

Oczywiscie glowna pozycja jest Rate. Z czym oczywiscie sie mozna zgadzac lub nie.
Ale pare firm i to naprawde nieznanych przy tej wspomnianej wyzej hybrydzie znajdziesz, do ktorych mozna miec wieksze zaufanie.

Obserwator
Obserwator

Cytuj:
Widze, ze szukasz dalej ... wiec proponuje Ci sie zapoznac z tym > SBR <

Wielu powie ograne, moze i nie warte, ale jeszcze jakos nikt niczego innego nie wynalazl przy tej skali.

Oczywiscie glowna pozycja jest Rate. Z czym oczywiscie sie mozna zgadzac lub nie.
Ale pare firm i to naprawde nieznanych przy tej wspomnianej wyzej hybrydzie znajdziesz, do ktorych mozna miec wieksze zaufanie.

Przejrzę to jutro porządnie. Na pierwszy rzut oka to te oceny są niewytłumaczone(poza najlepiej ocenionymi jest tylko stopień), więc chyba sugerowanie się nimi to pomysł niekoniecznie dobry, prawda Mistrzu?
Widziałem, że taki Bet-at-home ma niską ocenę, pewnie ze względu na niskie kursy(oferta też zabójcza nie jest), ale to jeden z nielicznych z handicapem na sety w tenisie, "czy będzie tie-break"(całkiem dobry zakład, są tacy, głównie mężczyźni, co nie przeżyją meczu bez tie-breaka), do tego ponoć z limitami u nich nie tak źle, czytałem też, że na ruletkę nie limitują, choć to się wydaje trochę zbyt piękne(można by zamiast sapera, którego uwielbiam klikać cyklicznie ruletkę z najprostszą strategią i mieć z tego kasę...).
Nie spieszę się, bo pośpiech jest złym doradcą. Ta ludowa mądrość wydaje się prawdziwą mądrością. Studiowanie, by uzyskać zawód wymagający wyższego trwa 5 lat, kilka miesięcy by zostać porządny obstawiaczem to tylko mały procent tych 5 lat. A zajęcie nie jest wielokrotnie łatwiejsze.

Administrator
Administrator

Siekiera napisał(a):
Na pierwszy rzut oka to te oceny są niewytłumaczone

Przegladnij na spokojnie to raz.
Dwa wlasnie z ocenami zwiazana tez jest wieloletnia historia skarg i zazalen, w tym takze na limity.
Nikt nie twierdzi ze jest to wyrocznia, ale daje poglad chocby na firmy podobne do Pinnacle, ktorych nazw nikt nie wymienia,a ktore wbrew pozorom sa doskonale graczom znane.
A jesli Ty zaczynasz wspominac o Interwetten to z calym szacunkiem, ale widze spore ograniczenie w kwestii skali znajomosci firm.

Aczkolwiek patrzac po Twoich zalozeniach z postow powyzej to ciezko jest cokolwiek pisac z kazda kolejna wypowiedzia.
Raz reczna, raz inne dyscypliny teraz Ci sie w Bahu podobaja ATS w tenisie.

Wszystko jest fajnie, z tymi zakladami pobocznymi, jakie ma BAH (czy inne firmy), ale tak analizujac Twoje rozumowanie z postow wyzej.
Jesli uwazasz, ze w BAHU (czy gdzie indziej) pograsz takie zaklady - nazwijmy je poza glownym rynkiem -
na poziomie zakladow z duzym rynkiem to chyba jednak musisz zmienic podejscie generalne jako tako.
W kazdej firmie, czy bedzie to b365 czy inne mniejsze rynki beda mialy nizsze limity.
Oczywiscie to moze nie byc istotne przy stawkach dajmy na to 250eur na probe, ale tez wracajac do poprzednich
wypowiedzi Ty najpierw wspominasz o jakis zalozeniach gry, a potem o dlugim "byciu na plus", "limitach" teraz dochodzi oferta niszowa.
Dolozyl bym jeszcze zainteresowanie "ziemniakami" online i wychodzi na to, ze Ty chyba tak naprawde nie wiesz czego szukasz,
albo szukasz firme na zasadzie "Cale zycie z jedna". Tak sie raczej nie da ...
Do tego Ty jeszcze chcesz sie bawic w ... ruletke ? Z calym szacunkiem, ale troche sie to kloci z wizerunkiem osoby chcacej grac "bez limitow" stabilne i selekcjonowane zaklady.

Moja diagnoza jest taka. Jak juz wszystko nazwijmy to ogarniesz dojdziesz do prostego wniosku,
ze nalezy miec srodki w niewielkiej liczbie firm do ktorych masz zaufanie z wyplatami, wiesz jaka ma oferte i czego sie po nich spodziewac.
Oczywiscie moge sie mylic ... gdyz nie siedze w Twojej glowie.

Siekiera napisał(a):
Mistrzu

wolalbym bez mistrzowania ;)

Pozdrawiam

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
Siekiera

Obserwator
Obserwator

Cytuj:
Przegladnij na spokojnie to raz.
Dwa wlasnie z ocenami zwiazana tez jest wieloletnia historia skarg i zazalen, w tym takze na limity.
Nikt nie twierdzi ze jest to wyrocznia, ale daje poglad chocby na firmy podobne do Pinnacle, ktorych nazw nikt nie wymienia,a ktore wbrew pozorom sa doskonale graczom znane.
A jesli Ty zaczynasz wspominac o Interwetten to z calym szacunkiem, ale widze spore ograniczenie w kwestii skali znajomosci firm.

Aczkolwiek patrzac po Twoich zalozeniach z postow powyzej to ciezko jest cokolwiek pisac z kazda kolejna wypowiedzia.
Raz reczna, raz inne dyscypliny teraz Ci sie w Bahu podobaja ATS w tenisie.

Wszystko jest fajnie, z tymi zakladami pobocznymi, jakie ma BAH (czy inne firmy), ale tak analizujac Twoje rozumowanie z postow wyzej.
Jesli uwazasz, ze w BAHU (czy gdzie indziej) pograsz takie zaklady - nazwijmy je poza glownym rynkiem -
na poziomie zakladow z duzym rynkiem to chyba jednak musisz zmienic podejscie generalne jako tako.
W kazdej firmie, czy bedzie to b365 czy inne mniejsze rynki beda mialy nizsze limity.
Oczywiscie to moze nie byc istotne przy stawkach dajmy na to 250eur na probe, ale tez wracajac do poprzednich
wypowiedzi Ty najpierw wspominasz o jakis zalozeniach gry, a potem o dlugim "byciu na plus", "limitach" teraz dochodzi oferta niszowa.
Dolozyl bym jeszcze zainteresowanie "ziemniakami" online i wychodzi na to, ze Ty chyba tak naprawde nie wiesz czego szukasz,
albo z calym szacunkiem - szukasz firma na zasadzie "Cale zycie z jedna". Tak sie raczej nie da ...
Do tego Ty jeszcze chcesz sie bawic w ... ruletke ? Z calym szacunkiem, ale troche sie to kloci z wizerunkiem osoby chcacej grac "bez limitow" stabilne i selekcjonowane zaklady.

Moja diagnoza jest taka. Jak juz wszystko nazwijmy to ogarniesz dojdziesz do prostego wniosku,
ze nalezy miec srodki w niewielkiej liczbie firm do ktorych masz zaufanie z wyplatami, wiesz jaka ma oferte i czego sie po nich spodziewac.
Oczywiscie moge sie mylic ... gdyz nie siedze w Twojej glowie.

Krytyka widzę ostra i bardzo dobrze. Szanuję i postaram się jakoś ustosunkować.

Mniejsze rynki mają mniejsze limity - zdaję sobie z tego sprawę. Ale na rozruch mogą być, tylko nie jestem do końca zdecydowany czy warto się w nie ładować skoro na nich się długo nie posiedzi. Stabilizację wolę - tak. Wiem, to nie jest dobra cecha, ale z wadami trzeba jakoś sobie radzić, a nie udawać, że się ich nie posiada.

Co do zainteresowań różnymi typami zakładów, dyscyplinami. Zgadzam się, mam szerokie zainteresowania pod tym względem, co jest chyba konieczne. Wszak dyscypliny "niszowe"(a takimi się interesuję najbardziej) mają niskie limity. Więc z czasem zostanie mi tenis, nożna i sporty amerykańskie, jakbym podwyższył stawki. Bo albo zlimitują albo sztywne limity będą za niskie ze względu na ową "niszowość".

Co do selekcji i stabilnego wzrostu, to przy tym pozostanę. Wcale nie wydaje mi się, żeby to był zły pomysł. Lepszy niż skomplikowane systemy progresywne, lepszy niż "pewne" single, czy skomplikowane "ako" z kilkukrotnym przebiciem. Wbrew pozorom przy zainteresowaniach jakie mam, to nie powinien być problem wyselekcjonować parę typów na dzień. Teraz, kiedyś, nawet jak zostanie bardzo ograniczony wybór. Może są jakieś lepsze systemy, czy można robić wyższe stawki, ale ten jest przeze mnie testowany, więc nie zrezygnuję z niego póki nie zawiedzie.

Unikanie limitów, zróżnicowane rynki, stabilny typ zakładów i wynikające z tego stabilne rozwijanie budżetu(możliwe tylko przy uniknięciu limitów) - jest w tym coś nie tak?

1 firma na całe życie? Super byłoby, no ale nie pozostawia mi Pan złudzeń.

Ruletka? To taki dodatek :) Zamiast sapera. Ale nieważna. Po prostu przy braku limitów(lub wysokich limitach) coś stabilnego i pewnego. A jak się tak nie trafi i będą limity przeszkadzające w grze, to trudno.

Fakt - moja znajomość firm jest bardzo ograniczona, nie udaję, że jest inaczej, od razu to było pewnie widać, nie zacząłem tematu by się chwalić, lecz by się coś nauczyć. Zanim się tu wpisałem, przeglądnąłem artykuły tu i na jakichś zagranicznych, poczytałem forum to znałem poniżej 10. Jeśli ten interwetten to jakaś pomyłka, to wynika z tego, że tak przeczytałem. Nie zakładam u nich konta. Jak jakieś firmy są doskonale znane graczom, to pewnie są to graczy z o wiele większym rozeznaniem i doświadczeniem, których do mniej popularnych firm zapędziła potrzeba. Nie zieloni, co to mają trochę przemyśleń, i wiedzy, i chęci i niekoniecznie wiele więcej, tacy jak ja.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]