» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Początki parę wątpliwości...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2011 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
A wiec tak, witam chciałbym zacząć obstawiać mecze piłkarskie (tylko to mnie interesuje) i nie wiem z jakiej strony skorzystać i gdzie się najlepiej opłaca w tej chwili (kurs, bonus itp.). W ogóle póki co chcę spróbować na kwocie 100zł. Kolejna sprawa warto inwestować?? Kolejna sprawa chcę aby firma była wypłacalna.
I gdy nie mam 18 lat, lepiej założyć konto na brata/rodziców ??

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Początki parę wątpliwości...
Administrator
Administrator

Podziękował: 6835
Podziękowano: 2526
patrykss napisał(a):
A wiec tak, witam chciałbym zacząć obstawiać mecze piłkarskie (tylko to mnie interesuje) i nie wiem z jakiej strony skorzystać i gdzie się najlepiej opłaca w tej chwili (kurs, bonus itp.). W ogóle póki co chcę spróbować na kwocie 100zł. Kolejna sprawa warto inwestować?? Kolejna sprawa chcę aby firma była wypłacalna.
I gdy nie mam 18 lat, lepiej założyć konto na brata/rodziców ??

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Kazdy kiedys zaczynal , ale nie przykladajac sie samemu niczego nie osiagniesz ani nie zrozumiesz.
Takze na poczatek zapraszam do lektury chcoby tych tematow w tym dziale.

:arrow: FAQ - KONTO , WPŁATA i WYPŁATA - czyli relacja FIRMA - GRACZ
:arrow: Jakiego bukmachera wybrać
:arrow: Wybór buka internetowego.
:arrow: Najbardziej zaufany bukmacher

Co sie najlepiej oplaca ? Wybrac chocby firmy opisane na dole forum - przegladnac oferte , przygladnac sie bonusowi
i samemu skalkulowac ktora firma ma odpowiednie zaklady , ktora kursy ,a ktora najlepsza oferte live.
Nikt nie napisze Ci gotowca w tej kwestii.
Kazda z tych firm jest wyplacalna - gdyby nie byla , nie byloby jej na rynku.
100 czy 1000 nie ma znaczenia - kwestia postawienia sobie celu.

Jesli czegos nie rozumiesz pytaj - z pewnoscia ktos Ci pomoze z odpowiedzia bo jak juz wspominalem kazdy kiedys zaczynal -
ale nie spodziewaj sie gotowego wypracowania co nalezy zrobic i gdzie aby z setki zrobic dwie czy wiecej i czy warto sie w to bawic.

Przyjemnego przegladania forum zycze.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Obserwator
Obserwator

Mam jeszcze takie:
Założę konto za zgodą rodzica, ale przelewy będę realizował ze swojego i na swój rachunek jest to jakiś problem ??

Jeszcze jedno:
Unibet.com - Bet-at-home
Nie wiem które z tych dwóch lepsze... Kurs podobny(identyczny), wypłacalność podobna, Unibet lepszy bonus...
Co z obsługą ??

Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości, bez przekierowywania do innego tematu.

Administrator
Administrator

Podziękował: 6835
Podziękowano: 2526
patrykss napisał(a):
Mam jeszcze takie:
Założę konto za zgodą rodzica, ale przelewy będę realizował ze swojego i na swój rachunek jest to jakiś problem ??

patrykss napisał(a):
Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości, bez przekierowywania do innego tematu.

dane z konta u bukmachera = dane z instytucji finansowej , czyli nie przeczytales nawet poczatkowych linijek 1 tematu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Obserwator
Obserwator

przeczytałem, źle skonstruowałem pytanie mistrzu, chodziło mi o to, czy można jakość to obejść ... Nie mam zamiaru korzystać z konta rodziców... A ja na swoich danych mogę stracić pieniądze tak?

PostNapisane: 25 lut 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 4
Podziękowano: 2
patrykss napisał(a):
przeczytałem, źle skonstruowałem pytanie mistrzu, chodziło mi o to, czy można jakość to obejść ... Nie mam zamiaru korzystać z konta rodziców... A ja na swoich danych mogę stracić pieniądze tak?

Tak jak pisał kill.Dane u buka muszą zgadzać się z danymi z konta bankowego. Wpłatę może i zlecisz, ale z ewentualną wypłatą na pewno u większości pojawią się problemy. Więc lepiej nie kombinować i nie próbować tego obchodzić.
Ja zaczynałem pewnie jak wielu w Bet-at-home. Najbardziej przyjazna firma dla nieletnich :wink: .

Zysk 2010: <plus> 11721,26zł Trafione: 463 Nietrafione: 428 Yield = 21,31%
Zysk 2011: <plus> 5951,10zł Trafione: 372 Nietrafione: 327 Yield = 19,38%
Zysk 2012: <plus> 304,60zł Trafione: 209 Nietrafione: 208 Yield = 2,02%
Zysk 2013: <minus> 625,30zł Trafione: 10 Nietrafione: 26 Yield = -22,02%

PostNapisane: 26 lut 2011 
VIP
VIP

Podziękował: 54
Podziękowano: 415
Tu się zgodzę BAH jest na poczatek najlepszy. Ja tez mając tam lat bodaj 16 zaczynałem od bonów do BAH'a i później zacząłem tam pieniądze wpłacać. Jest czytelna dzienna oferta. Nie ma niepotrzebnych zakładów (są te najprostsze). Nie jest aż tak rozbudowany Live, więc ni będzie kusiło nieopierzonego :twisted:
Osobiście odradzam Bwin'a, gdyż miałem z nim nieprzyjemne historie. Poza tym kursy sa najmarniejsze i za duży wybór jak na poczatek.
Co do gry podstawowa zasada nie napinaj się na kokosy. Najpierw nie przegraj pieniędzy w ciągu tygodnia. I jak wyżej koledzy wspominali, cel jest najważniejszy.
Swoją drogą szkoda że ja takich wyrozumiałych rodziców nie mam :roll:

"Nie wiem jaka broń będzie uzyta w 3 wojnie światowej, ale 4 na pewno bedzie na maczugi."
Obrazek

ZAPRASZAM NA CHAT

PostNapisane: 23 cze 2014 
Obserwator
Obserwator

nie interesowałem się wcześniej sportami wirtualnymi jednak bardzo pozytywne wrażenia wyniosłem po ostatnich wygranych w stacjonarnym punkcie STS. Mowa tu o wirtualnej piłce nożnej nie ryzykowałem za dużo jednak udało mi się wyjść na duży plus. chciałbym porównać innych bukmacherów którzy w swojej ofercie posiadają tego typu zakłady czy to online czy jak tu stacjonarne.
Wiem jak na razie o:
STS
Bet365

macie jeszcze jakieś propozycje?>

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]