» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Jakiego buka on-line lubisz najbardziej?
Betsson 3%  3%  [ 2 ]
bet-at-home 12%  12%  [ 7 ]
bwin 13%  13%  [ 8 ]
Expekt 8%  8%  [ 5 ]
Sportingbet 7%  7%  [ 4 ]
Mybet 0%  0%  [ 0 ]
Betclic 3%  3%  [ 2 ]
Betsafe 7%  7%  [ 4 ]
I4poker 0%  0%  [ 0 ]
Jetbull 2%  2%  [ 1 ]
Tobet 3%  3%  [ 2 ]
Unibet 8%  8%  [ 5 ]
Bet365 25%  25%  [ 15 ]
Ladbrokes 0%  0%  [ 0 ]
Inny (w komentarzu podaj jaki) 8%  8%  [ 5 ]
Liczba głosów : 60

ANKIETA: Wasz ulubiony bukmacher
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sty 2011 
Junior
Junior

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Mam do was wszystkich pytanko o tego ulubionego. Gdzie gracie najwięcej, co chwalicie najbardziej i który z tych wszystkich buków zatrzymał Was od samego początku? Na pewno wszyscy mamy jakieś preferencje, może nie do końca obiektywne, walcie jednak śmiało, chętnie poznam tego, który jest tu najbardziej szanowany.

Ja zagłosuje na Betsson i nie jest to dla Was pewnie żadna nowość, postuje generalnie tylko o nich. Bo lubię, jestem tam już tyle lat, że przyzwyczajenie wygrało, tym bardziej, że ostatnio naprawdę szastają promocjami na wszystkie strony.

PS. Nie umieściłem wszystkich buków w ankiecie, tylko te moim zdaniem najbardziej popularne, oczywiście możecie informować o innych.

Pozdr.

Ostatnio edytowano 16 sty 2011 przez kha1, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: ANKIETA: Wasz ulubiony bukmacher
PostNapisane: 10 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Jak już robisz ankiete, to mogłeś ująć w niej popularne firmy - a jak miałeś problem ze znalezieniem to wystarczyło zajrzeć na stronę główną forum. A brakuje Bet365, pinnacle, ladbrokes i to też są czołowi bukmacherzy..
Popraw.
\peace :roll:

NBA [12/13]: {00-01-00}[10/11]: 168-117-0 [09/10]: {359-280-10}
NHL [10/11]: 48-46-2 [09/10]: {101-87-4}
Euroleague + Eurocup [12/13]: {01-00-00} [11/12]: {14-6-1} [10/11]: 43-28-2 [09/10]: {91-65-3}
Siatkówka [12/13]: {00-00-00} [11/12]: {106-55-0}

PostNapisane: 11 sty 2011 
VIP
VIP

Podziękował: 9
Podziękowano: 55
Moze bede wyjatkiem , ale moj ulubiony to Totomix :) . Lubie tam pograc rozne systemy czy tasiemki i maja fajna przejrzysta oferte. Nawet grajac w necie ,pierwsze co robie to przegladam oferte totomixa zeby zobaczyc co jest do grania. Nawet zazwyczaj wysylam jakis system blokowy , zeby miec lista ciekawszych spotkan. Dopiero pozniej patrze gdzie w necie sa najlepsze kursy na dane zdarzenie/a.
W necie najbardziej lubie Betssona mimo , ze nie jest najlepszym bukiem posrod ktorych sie poruszam .

P.s. Wiem , ze miało byc online, ale w totku tez mozna juz grac online :) .Oczywiscie funkcjonuje inaczej od typowych bukmacherow internetowych (np. podatek) , ale jak robi sie chociazby system blokowy to przejmowanie sie jakims podatkiem ma drugorzedna sprawe.

PostNapisane: 11 sty 2011 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Pinni & BAH
Pinni na dzien dzisiejszy jest moim sponsorem, jednak lubie tez bardzo wrócić na stare śmieci do Bet-at-home. Przede wszystkim za przejrzystą ofertę i niekiedy niezrozumiałe dla mnie kursy na tenis i boks.
PinnacleSportsnatomiast za kursy, profesjonalność i niesamowicie szybkie wypłaty.

PostNapisane: 16 sty 2011 
Junior
Junior

sebasuperb napisał(a):
Jak już robisz ankiete, to mogłeś ująć w niej popularne firmy - a jak miałeś problem ze znalezieniem to wystarczyło zajrzeć na stronę główną forum. A brakuje Bet365, pinnacle, ladbrokes i to też są czołowi bukmacherzy..
Popraw.
\peace :roll:

Znam najpopularniejsze buki w Polsce i nie bez powodu w ankiecie dałem te - które są. To przecież oczywiste, że nie można dodać wszystkich, nie umniejszając nikomu.

Zawsze masz opcje Inne i system komentarzy z którego skorzystałeś :-)

Pozdr

PostNapisane: 28 kwi 2015 
Obserwator
Obserwator

od paru lat gram tylko bet at home kiedyś jeszcze grałem STS u siebie na rynku w mieście. Nie próbowałem innych bukmacherów mam nadzieje, że kiedyś pogram, ale to od czasu zależy.

Blog https://komputerowopl.wordpress.com/ - moje życie i pasje.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]