» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lut 2010 
Junior
Junior

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
analizer, przegrałeś wielką kasę, a zaraz wklejasz masę trafionych kuponów i masz się za nie wiadomo kogo, w dodatku zaprzeczasz sam sobie, trolem mi tu śmierdzi.

A co do tematu - to chyba najlepiej grać stawkami/mieć budżet taki, aby na buku nie było większości oszczędności.
Myślę, że na tym forum jest bardzo niewiele osób, które w skali roku zarabiają na buku chociaż 3/4 swojej pensji.
No i jeśli się myśli (bez urazy), to wiadomo kiedy wypłacić...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Bukmacherka - błędne koło ??
PostNapisane: 04 lut 2011 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

W przerwie Miami przeczytałem niesamowicie interesujący dialog analizer v ndz.
I co z tego misiu, że kupiłeś samochód gdy go pozniej rozbileś..prawie jak analizer, miał kasę ale ją uje...umoczył :)

PostNapisane: 17 lis 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 23
Podziękowano: 52
Zrobiłem ostatnio analizę - podsumowanie mojej gry w Bet365 (wg mnie od jakiegoś czasu najlepsze livebetting na rynku), w większości gra na żywo, incydentalnie zwykłe zakłady przed rozpoczęciem zdarzeń.

Okres gry: z przerwami 19 miesięcy (przeważająca większość - ostatnie pół roku)

Suma stawek: 1774 x średnia stawka. Mój zwrot wyszedł 89,49%, a więc Yield: 10.51% straty. Zakładając wliczoną w to średnią marżę kursową Bet365 podawaną jako 6,18% (źródło: http://wybierzkurs.pl/bukmacherzy/ranking-marze) moja trafność typów jest nadal za niska, aby osiągać zyski.

Następny etap to podział i analiza historii zakładów na typy zakładów (single, AKO) i dyscypliny oraz kursy zwycięskie i przegrane.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 14
Dostawałeś jakieś nagrody od Bet365 w postaci bonusów lojalnościowych za grę? I jeżeli tak to napisz czy wliczyłeś to wszystko do strat, bo być może, że rzeczywisty yeld masz trochę większy (na minus niestety).

Odnośnie drugiego etapu to strata czasu analizować single i AKO. Po prostu zapomnij o AKO raz na zawsze i graj same single. Dlaczego to masz opisane dokładnie w innym temacie.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Tak, dostawałem regularne bonusy lojalnościowe w wys. 50zł każdy w postaci kodów do wykorzystania (średnio na oko wychodziło raz na 3-4 tygodnie w których grałem), łącznie było ich dokładnie 10. Rozliczałem na podstawie postawionych zakładów do zwrotu a nie wpłat do wypłat, więc w rzeczywistości jestem stratny minimalnie mniej (zakładamy że tracąc bonus nie tracisz swoich pieniędzy co w przypadku tego bonusu - przy na prawdę minimalnych wymaganiach obrotu 3x po dowolnym kursie jest założeniem nad wyraz łaskawym).

Co do AKO, to rzeczywiście poczytam, ale jestem ciekawy bilansu samych AKO.

W grze w przeważającej większości gram strategią "overową", a więc na overy puntkowe w takich dyscyplinach jak koszykówka (punkty), hokej (bramki), piłka nożna (rzuty rożne), piłka ręczna (bramki) + underdogi w takich dyscyplinach jak tenis, dart, snooker, badminton, tenis stołowy. Z zasady gram wg mnie atrakcyjną linie na over, nieatrakcyjną odpuszczam (lub czekam na niższą), a nie gram underów (choć zdarzają się wyjątki).

PostNapisane: 18 lis 2012 
VIP
VIP

Podziękowano: 2
Siemanko,

Na wstepie bardzo dobrze, ze robisz sobie takie podsumowania. Przy troche wiekszych stawkach latwo sie pogubic i zludnie moze sie wydawac, ze sytuacja jest duzo lepsza niz faktycznie.

Na podstawie mojego doswiadczenia moge tylko powiedziec, ze granie singli > granie AKO to mit na rowni z tym, zeby nie jesc po 22. Jak ktos chodzi spac nad ranem (tak jak ja) to ma glodowac ostatnie 8h?:) Tak samo z granie AKO. Jak ktos ma odpowiednio duza wiedze, jest cierpliwy (powiedzcie szczerze, ile waszych kuponow AKO rozklada sie na wiecej niz 1-2 dni?) i potrafi dobrze sklejac kupony to granie AKO jest bardzo profitowe. Ale jak juz powiedzialem, jest to duzo ciezsze niz granie singli, stad taka opinia.

365 to obecnie top na rynku - zgoda. Ale, to wcale nie oznacza, ze sa najlepsi do gry. Marza dosc czesto jest ponad ta srednia, jezeli mowimy przykladowo o koszu czy hokeju. Dodatkowo w miazdzacej wiekszosci maja prawidlowe kursy na live co jest rowne z tym, ze nie ma value co na koncu przeklada sie na to, ze zjada Cie marza. Rozumiem, ze maja najwieksza oferte, ale przy takiej konkurencji warto pograc u innych bukow (Unibet, Bwin, Ladbrokes, Expekt/Betclic, Betsson/Betsafe czy nawet Tobet jak mozesz tam zagrac za wiecej niz 50gr:)) Z ciekawostek, ostatnio ogladam strasznie duzo siatki i stosunkowo czesto zdarza sie, ze 365 jest w dosc sporym surebecie z Bwinem. Zgadnij kto zawyza kursy a kto ma prawidlowe. Spojrz na to rowniez z drugiej strony, wielka oferta i mega dobry system to nie wszystko.

Nie wiem jakie wydarzenia grasz, ale jezeli grasz cos popularnego (Real/Barca, Premier League czy tam inne wielkie ligii, KHL itd) to rowniez ciezko na tym zarobic. Pomysl, dlaczego Bukmacherzy zarabiaja. Bo fishe graja wlasnie takie mega wielkie wydarzenia, w 90% na faworytow a potem sie dziwia, ze nie wygrywaja. Kursy sa zawsze dobre poniewaz rynek jest tak ogromny, ze slepy starzec bez rak by wystawil kursy nie odchodzace duzo od normy.

Napisales, ze grasz same overy. Imo najwieksze value jest i jescze przez dlugi czas bedzie w underach. Zobacz, ze jakbys gral undery zamist overow to Twoje wyniki byly by inne. Czy to nie daje do myslenia? Wiem, ze przy overach lepiej sie mecz oglada ale chyba nie o to chodzi:) Dochodzi fakt, ze mimo wszystko o/u jest troche bardziej losowe niz inne zaklady.

Tyle ode mnie. Czytaj duzo newsow, czytaj duzo for (nie tylko polskich i nie tylko bukmacherskich) rob miesieczne statystyki i patrz gdzie najwiecej zyskujesz i graj tego wiecej. No i przede wszystkim badz pewny co grasz. Konkretne informacje przed spotkaniem i jezeli nie stream to chociaz jakas relacja.

GL!

Ps: Dlugo mnie nie bylo, witam ponownie. BANG!

PostNapisane: 20 lis 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Witaj,

dzięki za cenne spostrzeżenia. Co do wymienionych przez ciebie buków, to nie grałem tylko w Ladbrokes. Mimo wszystko uważam, że w grze na żywo strasznie ważny jest system transakcyjny - stabilny, szybki i wygodny w obsłudze (przykładowo nowy live Unibetu to dla mnie nieporozumienie), szybkość rozliczania zakładów, szeroka oferta na jedno zdarzenie, transmisje video, wygoda wpłat i wypłat no i ważne niuanse jak zasady rozliczania zakładów w poszczególnych dyscyplinach (dogrywki itd.).

Cytuj:
Zobacz, ze jakbys gral undery zamist overow to Twoje wyniki byly by inne
Co niekoniecznie znaczy lepsze. A może jakbym grał undery to byłyby jeszcze gorsze? :lol: Może jestem do przodu na overach, a przegrywam na pozostałych zakładach? Zrobię analizę zakładów over/under i zobaczymy jak to wychodzi.

A co możesz powiedzieć o systemach? - praktycznie ich nie gram...

Pozdrawiam,

PostNapisane: 21 lis 2012 
VIP
VIP

Podziękowano: 2
Z system chodzi mi glowie o to, ze dziala on "za dobrze". Malo kiedy znajdziesz jakis dobry kurs do pogrania, zawsze grasz odpowiednie kursy, czyli w dlugim okresie zje Cie marza.

Transmisje video? A kto broni odpalic wiecej niz jedna strone jednoczesnie:)

Imo, otworz sobie z 5 dowlonych bukow na ten sam mecz i zobacz jak sie zachowuja kursy. Moze wtedy zobaczysz, ze granie na 365 jest mile ale nie zawsze oplacalne.

Cytuj:
Co niekoniecznie znaczy lepsze. A może jakbym grał undery to byłyby jeszcze gorsze?

Napisales, ze w przewazajacej wiekszosci grasz overy. Logiczne jest, ze gdybys gral undery to wynik by byl inny - lepszy:) Chyba, ze cos zle zrozumialem. Ale z dobrego serca mowie, ze na underach najwieksze value a na overach juz nie tak kolorowo. Ale zrobisz jak uwazasz.

Nie wiem za duzo o systemach i nie wiem czy pytasz o zaklady systemowe czy o systemy gry. Jezeli chodzi o to drugie, toImo w wiekszosci, ludzie wymyslaja jakies systemy bo wiedze o sporcie i o rynkach maja znikoma i to ich rozwiazanie problemu. Po co mi system, jak wiem, ze w meczu nie zagra 3 podstawowych graczy, atmosfera w druzynie niewesola a Tobet pcha sie na rynek z jakimis chorymi kursami jako pierwszy. Tu zaden system nie pomoze. Wiesz co grac, wiesz jak dziala rynek i wio.

Powodzenia.

PostNapisane: 22 lis 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Cytuj:
Nie wiem za duzo o systemach i nie wiem czy pytasz o zaklady systemowe czy o systemy gry

Pytam o zakłady systemowe. Co do systemu gry, to uważam to za pojęcie oznaczające sposób gry obejmujące strategię gracza na podstawie jego wcześniejszych doświadczeń, wiedzy, preferencji itd. Każdy ma jakiś swój, każdy który przynosi zyski można ocenić za dobry i odwrotnie.

Co do underów, zgadzam się że to zależy, np. ostatnio zauważyłem atrakcyjne linie na undery na koszykówce NCAA (szczególnie undery na ilość punktów do przerwy). Za to np. football amerykański i rugby z doświadczenia, generalizując linie są atrakcyjne na overy.

PostNapisane: 19 maja 2014 
Obserwator
Obserwator

Witam ja dopiero stawiam pierwsze kroki w bukmacherce od jakich kwot należy zacząć aby, zakłady były opłacalne i jednocześnie nie niosły z sobą jakiegoś kolosalnego ryzyka w wypadku przegranej?

Ostatnio edytowano 25 cze 2014 przez DrLisandra2910, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 22 maja 2014 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 14
DrLisandra2910 napisał(a):
Witam ja dopiero stawiam pierwsze kroki w bukmacherce od jakich kwot należy zacząć aby, zakłady były opłacalne i jednocześnie nie niosły z sobą jakiegoś kolosalnego ryzyka w wypadku przegranej?

Zacznij od 2zł to dużo nie przegrasz.

Re:
PostNapisane: 30 lip 2014 
Obserwator
Obserwator

Cube napisał(a):
Tiaaa , najlepsza metoda do wyzerowania konta

Otóż to. Z czysto matematycznego punktu widzenia wynika, że aby metoda progresywna NAPRAWDĘ działa, to szansa na wygraną musi wynosić co najmniej 50%. Niestety w przypadku zakładów bukmacherskich tak nie jest, w ruletce zresztą, w której wszyscy na gwałt używają tej metody (i opowiadają jaki to hajs trzepią) też nie. W efekcie, możemy mieć wrażenie, że naprawdę zarabiamy, ale w okresie długoterminowym nie wygląda to już tak słodko.

Grajcie tak dalej, to sami się przekonacie ;)

Ostatnio edytowano 12 wrz 2014 przez szefsharla2283, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 31 lip 2014 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 27
Podziękowano: 64
Skąd to założenie o min 50%? Przecież nawet przy 45% statystycznie powinieneś trafiać 45 na 100 typów. Wiadomo, im większa próba, tym bliżej tej wartości będziesz. Zdarzają się czarne serie, lecz przy wysokim procencie częstość wygranych jest dość spora teoretycznie nie powinna wyzerować konta. Jednak jak czytałem, że w ruletce trafiają się serie po dwadzieścia kilka czarnych/ czerwonych pod rząd, to chyba coś jest nie halo :wink: Ogólnie progresja jest systemem w 100% pewnym, ale tylko przy założeniu, że mamy nieograniczony kapitał. No ale wtedy po co grać. Krąg się zamyka :)
A co do ludzi opowiadających to się zgodzę. Trafiłem ostatnio na jakąś stronę, gdzie była opisana zwyczajna progresja właśnie na ruletkę. Tylko było to napisane w sposób jakby było to milowe odkrycie, coś czego świat na oczy nie widział :) I podobno tak skuteczne, och i ach, "wyciągam na tym 7k miesięcznie i jest super" + przeróżne komentarze korzystających z owej metody, oczywiście same pozytywne. Zdrowo się uśmiałem :lol:

PostNapisane: 26 paź 2014 
Obserwator
Obserwator

To zależy jak się do tego podchodzi. Jedni przegrywają ale są ludzie co są na plus. Ja staram się grać z głową ale różnie bywa. Generalnie ciężko się na tym kokosów dorobić. Ale warto próbować coś wygrać, jeśli nas interesują zakłady.
Mi dziś remis wszedł i 250 zl do przodu :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]