» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Beach Soccer
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 134
Pilka plazowa
Niemcy-Szwajcaria
ponizej 9,5 <minus>
1.70 Oddsring

W ostatnim dniu turnieju EBSL druzyna Niemiec i Szwajcarii zagraja o 7 miejsce. Jest to duza niespodzianka ze wlasne te reprezentacje zagraja tylko o 7 miejsce. Ja w tym meczu postawilem ze bedzie mniej niz 10 bramek, wedlug mnie kurs 1.70 jest to prawdziwy prezent od Oddsring.Przegladajac wyniki w pilce plazowej to wieksza ilosc bramek wpada mniej niz w 10% spotkan. Mysle ze na taki kurs duzy wplyw ma ostatnie spotkanie kiedy wpadl wynik 10:4. Ja jednak wychodze z zalozenia ze nic dwa razy sie nie zdarza i tym razem bedzie niski wynik.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Beach Soccer
PostNapisane: 02 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 72
Nie mogłem znaleźć innego tematu odnośnie Beach Soccera, dlatego piszę tutaj

Tahiti-Polska
Poniżej 9.5 goli w meczu <minus>
kurs: 1.70 forbet

Tahiti to ekipa, która nie strzela wielu bramek, ale również dużo ich nie traci. My zagralismy z Brazylią najlepszą piłkę, na jaką nas stać, a z ekipą Japonii to była totalna kompromitacja, która się nie powtórzy. Reasumując- myślę, że z Tahiti nie będziemy mieli zbyt wielu okazji do zdobycia goli, ale oni nas nie zasypią gradem bramek, bowiem mamy w bramce świetnie spisującego się Marciniaka. Myśle ,że wynik rzędu 6-2 jest jak najbardziej do zaakceptowania. Widać różnicę klas i to znacznie, jednak Tahiti musi grać rozważnie, więc nie rzuci się na nas od 1 minuty.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]