» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

EUROWIZJA 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 maja 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 18
EUROWIZJA SZWECJA 2016 <minus>

Na dzisiejszy wieczór mam do zaprezentowania typ na Eurowizję 2016 która w tym roku odbywa się w Szwecji. w tym roku występuje bardzo dużo dobrych artystów nawet wielkie nadzieje są w naszym kraju który reprezentuje Michał Szpak z Piosenką „Color of Your Life” jednak oglądając półfinał wpadła mi do ucha tylko jedna piosenka i to w wykonaniu reprezentanta Rosji czyli Siergiej Łazariew w piosence podtytułem „You Are the Only One” .Przeglądając kursy tegorocznej Eurowizji zauważyłem że Rosja jest faworytem według bukmacherów do zwycięstwa w tegorocznej Eurowizji a więc postanowiłem zagrać na Rosję jako zwycięzce Eurowizji. Mój typ to Rosja zwycięzcą Eurowizji 2016.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]