» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Snooker 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 cze 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Sezon 2015/16

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Snooker - sezon 2015/16
PostNapisane: 02 lip 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 783
Podziękowano: 1334
White Michael - Carter Allister Handicap2(+1.5) 1.42
Joyce Mark - Selt Matthew Handicap2(+1.5) 1.3
BetCity

Pierwszy turniej oraz druga runda Australian Open. Po dotychczasowych wynikach już nic nie jest wstanie mnie tu zdziwić.
W pierwszym spotkaniu moim faworytem jest Kapitan który w pierwszej rundzie odprawił Magika 5-4 w bijając po drodze 114, 53, 74 i 62.
Błyskawica w pierwszej rundzie pokonał Hossein Vafaei Ayouri wbijając 51, 69.
Wygląda na to że Ali jest w dobrej formie i powinien spotkanie ogarnąć mimo tego dołożyłem dodatnie handi tak do pewności :wink:
W drugim spotkaniu stawiam na Selta który w pierwszym spotkaniu odprawił faworyta gospodarzy Robertsona 5-4 wbijając 83, 63. Mało tego Matthew prowadził już 4-0, a mimo tego Kangur go doszedł przegrywając w deciderze 41-64.
Za to Mark odprawił w pierwszej rundzie Pistoleta 5-2 wbijając między innymi 50, 61, 85, 73. Co mnie w tym spotkaniu niepokoi to to że nie widziałem ich pierwszych spotkań i nie wiem w jakiej dyspozycji był Pistolet jak i Kangurek dla tego zagrałem dodatnie handi na bardziej doświadczonego zawodnika którego największym wrogiem jest chyba jego psychika. Howgh !

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

VIP
VIP

Wolker napisał(a):
White Michael - Carter Allister Handicap2(+1.5) 1.42
Joyce Mark - Selt Matthew Handicap2(+1.5) 1.3
BetCity

Pierwszy turniej oraz druga runda Australian Open. Po dotychczasowych wynikach już nic nie jest wstanie mnie tu zdziwić.
W pierwszym spotkaniu moim faworytem jest Kapitan który w pierwszej rundzie odprawił Magika 5-4 w bijając po drodze 114, 53, 74 i 62.
Błyskawica w pierwszej rundzie pokonał Hossein Vafaei Ayouri wbijając 51, 69.
Wygląda na to że Ali jest w dobrej formie i powinien spotkanie ogarnąć mimo tego dołożyłem dodatnie handi tak do pewności :wink:
W drugim spotkaniu stawiam na Selta który w pierwszym spotkaniu odprawił faworyta gospodarzy Robertsona 5-4 wbijając 83, 63. Mało tego Matthew prowadził już 4-0, a mimo tego Kangur go doszedł przegrywając w deciderze 41-64.
Za to Mark odprawił w pierwszej rundzie Pistoleta 5-2 wbijając między innymi 50, 61, 85, 73. Co mnie w tym spotkaniu niepokoi to to że nie widziałem ich pierwszych spotkań i nie wiem w jakiej dyspozycji był Pistolet jak i Kangurek dla tego zagrałem dodatnie handi na bardziej doświadczonego zawodnika którego największym wrogiem jest chyba jego psychika. Howgh !

5-4
4-5

VIP
VIP

Powyżej 6.5 Jamie Jones v Michael White
(Alternatywna suma w meczu) 03/07/2015 Brak 1.28
John Higgins +1.5 Joe Perry v John Higgins
(Alternatywny handicap w meczu) 03/07/2015 Brak 1.40
Powyżej 6.5 Martin Gould v Matthew Selt
(Alternatywna suma w meczu) 03/07/2015 Brak 1.25
Bet365

Michael White Jamie Jones v Michael White
(Wygra mecz) 03/07/2015 Brak 1.57
Judd Trump Judd Trump v Stephen Maguire
(Wygra mecz) 03/07/2015 Brak 1.40
Bet365

:arrow: Judd Trump - powyżej 0.5 Judd Trump v Stephen Maguire
(Centuries gracza 2-drogowo) 03/07/2015 Brak 2.10
Bet365

Pierwszy kuponik moim skromnym zdaniem wyglada lepiej jak dobrze :wink: W obu spotkaniach z overem na frejmy każdego z zawodników spokojnie stać na ugranie co najmnie dwóch partii, a 1,4 na Johna z dodatnim handi biorę w ciemno.
Co do drugiego kuponu to innego rozwiązania jak zwycięstwo White i Trumpa nie widzę. Niby Jones pokonał 5-1 samego Selbiego, ale Mark musiał fatalnie zagrać wbił zaledwie dwa breaki 50+, a Błyskawica pokonał Kapitana 5-4 po bardzo fajnym spotkaniu.
To samo się tyczy drugiego spotkania. Stephen pokonał w pierwszej rundzie Walkera wbijając jednego breaka 50+ (58), a w drugim rundzie Waldena 5-4 wbijając breaki 61, 67, 51. Moim zdaniem na Judda to może być za mało.
Co do ostatniego typu to taki kurs na centuries Judda równiez biore w ciemno. Judd w tym turnieju w obu rozegranych spotkaniach wbijał co najmniej jedną setkę. W pierwszym dwie 114 i 102, a w drugim jedną 111. W spotkaniu z Stephenem też powiniej jedną zaliczyć. Howgh !

PostNapisane: 03 lip 2015 
VIP
VIP

Wolker napisał(a):
Powyżej 6.5 Jamie Jones v Michael White
(Alternatywna suma w meczu) 03/07/2015 Brak 1.28 <minus>
John Higgins +1.5 Joe Perry v John Higgins
(Alternatywny handicap w meczu) 03/07/2015 Brak 1.40
Powyżej 6.5 Martin Gould v Matthew Selt
(Alternatywna suma w meczu) 03/07/2015 Brak 1.25 <minus>
Bet365

Michael White Jamie Jones v Michael White
(Wygra mecz) 03/07/2015 Brak 1.57
Judd Trump Judd Trump v Stephen Maguire
(Wygra mecz) 03/07/2015 Brak 1.40
Bet365

:arrow: Judd Trump - powyżej 0.5 Judd Trump v Stephen Maguire
(Centuries gracza 2-drogowo) 03/07/2015 Brak 2.10
Bet365

Pierwszy kuponik moim skromnym zdaniem wyglada lepiej jak dobrze :wink: W obu spotkaniach z overem na frejmy każdego z zawodników spokojnie stać na ugranie co najmnie dwóch partii, a 1,4 na Johna z dodatnim handi biorę w ciemno.
Co do drugiego kuponu to innego rozwiązania jak zwycięstwo White i Trumpa nie widzę. Niby Jones pokonał 5-1 samego Selbiego, ale Mark musiał fatalnie zagrać wbił zaledwie dwa breaki 50+, a Błyskawica pokonał Kapitana 5-4 po bardzo fajnym spotkaniu.
To samo się tyczy drugiego spotkania. Stephen pokonał w pierwszej rundzie Walkera wbijając jednego breaka 50+ (58), a w drugim rundzie Waldena 5-4 wbijając breaki 61, 67, 51. Moim zdaniem na Judda to może być za mało.
Co do ostatniego typu to taki kurs na centuries Judda równiez biore w ciemno. Judd w tym turnieju w obu rozegranych spotkaniach wbijał co najmniej jedną setkę. W pierwszym dwie 114 i 102, a w drugim jedną 111. W spotkaniu z Stephenem też powiniej jedną zaliczyć. Howgh !

Ta Wolker rozkminiłeś te spotkania po mistrzowsku :lol:

PostNapisane: 18 wrz 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 134
Spotkanie: J.Trump-M.Williams
godz. 8:30
Typ:1
Kurs: 1,44 <plus>
Bukmacher: Bet365

Dziś w jednym z największych turniejów snookerowych, a mianowicie w Shanghai Masters rozegranie zostaną meczę ćwierćfinałowe, jednym z tych meczy będzię rywalizacji pomiędzy Walijczykiem Williamsen a Anglikiem Trumpem. Faworytem spotkania wydaję się być mój ulubiony snookerzysta a mianowicie Trump. W tym turnieju Trump pokonał już dwóch innych Anglików: Milkinsa)5:0) i Selta (5:4). Williams także miał dwóch anglików za rywali : Forda z którym wygrał 5:1 i Cope z którym wygrał 5:3. Do tej pory Williams i Trump rywalizowali 9 razy: 4 razy wygrał Trump a pięcokrotnie Williams, ale trzeba zauwarzyć ze Trump wygrywał w turniejach bardziej prestiżowych, dlatego tez w dzisiejszym spotkaniu uważam ze Trump wygra, na przestrzeni ostatnich kilku lat Trump zalicza sie do czołówki, Williams to jednak przecietniak.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zur555 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 19 wrz 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Spotkanie: Bingham-Trump
Typ: 2
Kurs: 1,50 <plus>
Bukmacher: Bet365

Po wczorajszych ćwiercfinałach turnieju Shanghai Master przyszedł czas na półfinały. Podobnie jak wczoraj również i dziś stawiam na Trumpa. Dzisiejszym rywalem będzię inny Anglik a mianowicie S.Bingham. W chinach Bingham mierzył się kolejno: Xiongmanem (5:2), Dunnem (5:1) i Gouldem (5:4). Wczorajsze spotkanie dla Binghama było bardzo trudne, ale trzeba napisać ze fragmentami grał bardzo słabo co mógł wykorzystać Gould. Trump wczoraj grał Williamsem i po słabej pierwszej partii którą i tak wygrał grał według mnie bardzo mądrze, nie napalał sie na wysokie frejmy tylko zależało mu na zwycięstwie. Liczę ze również dziś Binghamem zagra w podobny sposób a w tedy będę pewny ze wygra. Dotychczas Trump z Binghamem grał 15-krotnie i raz wygrywał Trump a raz Bingham. Na podstawie tych 15 spotkań nie wysuwał daleko idących wniosków.
Podsumowująć: W dzisiejszym meczu stawiam na Trumpa gdyż jest to gracz lepszy taktyczne, przede wszystkim w tym sezonie.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 01 paź 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

snooker,International Championship
J.Lisowski-H.Vafaei
typ:1
1.50 Bet365

W finałowej rundzie kwalifikacji do kolejnego dużego turnieju z kalendarza Jack Lisowski zmierzy się z Hosseinem Vafaei Ayouri. Faworytem spotkania jest Lisowski. Hossein Vafaei Ayouri to 21 letni reprezentant Iranu który zawodową karierę rozpoczął w 2012 roku. W tej chwili w światowym rankingu jest 126 ale w 2013 roku był 96. Największym sukcesem w zawodowym snookerze to 1/32 Australian Open. W Tum roku próbował siły tylkow dwóch zawodowych turniejach i w obu odpadł w 1 rundzie. Jack Lisowski to 24 letni reprezentant ANglii pochodzenia Ukrainskiego, najwyżej w rankingu był 34 teraz jest 44. Zalicza się do zawodników którym udało sie zdobyć break maksymalny.Niestety od 2013 roku nie zrobił wielkiego progresu ale w dzisiejszym pojedynku jest zdecydowanym faworytem.
Za Lisowskim przemawia wszystko ale najbardziej chyba forma. Lisowski w 2015 roku pokazał ze ma potencjał na bycie czołowym zawodnikiem świata. Przede wszystkim w Australian Openw Czerwcu pokazał ze dużo mu nie brakuje do formy z 2013 roku o ile już nie ma lepszej,
Moim zdaniem to może byc szybki mecz, nie wykluczam wyniku 6:0 dla Lisowskiego.

PostNapisane: 02 paź 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Snooker
D.Wells-R.McLeod
typ 2
1.44-Bet365

Dziś odbywają sie kolejne mecze kwalifikacji do InternationalChampionship. Z jednym z meczów zmierzą się Daniel Wells i Rory McLeod,faworytem spotkania jest ten drugi. Jednak najpierw napiszę kilka słów o tym pierwszym.Daniel Wells to 27-letni Walijczyk który od 2008 roku z małymi przerwami jest zawodnikiem zawodowym. Najwyżej w rankingu Światowym był 70 i było to w sezonie 2009/2010, w tej chwili jest trochę niżej. Największy jego break jest 136 i stało się to w tym roku, w kwalifikacjach do German Masters. Wells do tej pory w snookerze zawodowym nie odniósł mwielkich sukcesów najwyżej był w 1/16 w German Masters cztery lata temu. Wells nie ma jakiś pioronujących wyników w tym sezonie i w poprzednim. Na prózno szukasz jakiś wielkich zawodników wsród pokonananych, największe to chyba R.Williams z lutego.
Rory McLeod jest juz 44-letnim zawodnikiem z Anglii który w zawodostwo bawi się od 1991roku. Jest jednym najbardziej doswiadczonych zawodników w Tourze, ale nigdy nie zaliczał sie do czołówki. Najwyżej w rankingu był 32, teraz jest 57. Oczywiście ma już za sobą break maksymalny i aż 69 setek.
Podsumowująć: Zdecydowanym faworytem jest McLeod o czym niech swiadczy to ze w dotychczasowych spotkaniach McLeod wygrywał 6:0 i 5:0.

PostNapisane: 10 paź 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Snooker
Dale-Thirapongpaiboon
typ:1
1.50 Unibet <plus>

W 1/64 turnieju European Tour 3 dodzie to dość ciekawego pojedynku pomiędzy Dale a Thirapongaiboonem. Thanawat Thirapongpaiboon to jedna ciekawszych postaci w zawodowym snookerze. Tajlandczyk urodził się 14 padziernika 1993 roku i już w wieku 17 lat przeszedł na zawodostwo. A wieku 19 lat był najwyżej w karierzę w rankingu a mianowicie na 67 pozycji. W tej chwili jest 114. W swojej karierzę ma 17 breaków stupunktowych. udało mu się także zdobyć break maksymalny. Niestety w ostatnim sezonie Tajlandczyk nei zachwyca, po za Mistrzostwami na 6 czerwonych bilach, Tajlandczyk zazwyczaj p[rzegrywa w 1 rundach. Myślę ze tak samo będzię i dziś gdyż jego rywalem jest 29 zawodnik rankingu a mianowicie Walijczyk Dominic Dale. Ciekawostką jest to ze ma na swoim koncie aż 167 breaków stupunktowych ale mimo ze od 1992 gra zawodowo snookera nie udało mu się nigdy wbic breaka maksymalnego. W swojej karierzę wygrał dwa turnieję rankingowe. Ostatnio w turniejach nie zachwyca ale z słabszymi rywalami zazwyczaj nie ma problemów. Myślę wieć ze dziś Dale wygra dość spokojnie.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 01 lis 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

snooker, International Championship
Gilbert-Higgins
typ: powyzej 15,5 <minus>
1.72 bet 365

Dziś w Chinach odbędzię sie finał trzeciego tegosezonowego turnieju rankingowego. W finale zmierzą sie Higgins z Gilbertem. Dla Higginsa taki finał to nic nowego, jednak dla Gilberta to coś Wielkiego gdyż pierwszy raz był w faze "medalowej". Ja jednak wierzę ze dzis Gilbert nie będzie łątwym rywalem dla Higginsa i finał będzię trzymał w napieciu. Aby mój typ wyszedł Gilbert musi wygrać tylko 6 fraemów bo stawiam ze Higgins ten mecz wygra mimo wszystko. Dlaczego uważam ze tak sie stanie ? A dlatego ze w tym turnieju Gilbert nie poddawał sie gdy mecz mu nie wychodził i potrafił walczyć. Wielu snookerzystóœ gdy przegrywa kilko fremami nie walczy już dalej Gilbert taki nie jest . Drugim powodem dlaczego wierzę ze będzie minimum 16 fremów to to ze Higgins potrafi na słabszych rywali wyjśćmniej skoncentrowany i to nei Gilbert ale Higgins będzie musiał odrabiać straty.
Podsumowując: Stawiam na wygraną Higginsa ale po wyrównanym meczu czyli w okolicach 10:7 lub 10:8

PostNapisane: 11 lis 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

snooker champions of champions
Higgins-Carter
Typ:1
1.57 Bet365

Od wczoraj trwa kolejny turniej na arenach swiatowych a mianowicie champion of champions. W pietwszej rundzie mój ulubiony zawodnik John Higgins zmierzy się Alisterem Carterem. Obu Panów przedstawiać nie trzeba. Od 2010 roku obaj Panowie spotkali sie17 krotnie na oficjalnych turniejach. 10 razyn wygrał Higgins a 7 razy Carter. Co ciekawe ostatni raz sobą walczyli 20 marca 2013 roku i w tedy wygrał Carter. Od tamtego czasu wydaje się ze Higgins stał sie lepszym graczem, O Carterze tego napisać nie mozna. Carter nie ma najlepszych ostatnich miesiec. Na większych turniejach przegrywa bardzo szybko. W turnieju International Championship przegrał Jackem Lisowskim juz na początku turnieju głównego. Wydaje sie ze Carter jest daleko do dużejh formy. O Higginse można napisać ze jest w duzej dormie gdyz ostatnio wygrał własne ten turniej w którym Carter przegrał z Lisowskim.
Pdosumowując: Myślę ze Higgins wygra ten mecz bardzo szybko.

PostNapisane: 02 gru 2015 
VIP
VIP

:arrow: Peter Ebdon - powyżej 0.5 Peter Ebdon v David Grace
(Centuries gracza 2-drogowo) 02/12/2015 Brak 2.50
Bet365 2/10

Ebbo the Great w tym turnieju w każdym z spotkań wbijał jedną setkę :shock: Pewnie jak zwykle dzisiaj mnie wyroluje, ale moim zdaniem po takim kursie warto zaryzykować :wink:

:arrow: Mark Selby - powyżej 0.5 Dechawat Poomjaeng v Mark Selby
(Centuries gracza 2-drogowo) 02/12/2015 Brak 1.83
Bet365 3/10

Mark the Shark w pierwszych dwóch rundach również wbił po setce i to zaraz w pierwszych frejmach :shock: W trzeciej rundzie zagrał katastrofalnie i aż dziw bierze że wygrał więc mam nadzieję że dzisiaj ściśnie poślady i od początku da z siebie wszystko. Może znowu setka w pierwszym frejmie :wink:

PostNapisane: 02 gru 2015 
VIP
VIP

Wolker napisał(a):
:arrow: Peter Ebdon - powyżej 0.5 Peter Ebdon v David Grace
(Centuries gracza 2-drogowo) 02/12/2015 Brak 2.50
Bet365 2/10

Ebbo the Great w tym turnieju w każdym z spotkań wbijał jedną setkę :shock: Pewnie jak zwykle dzisiaj mnie wyroluje, ale moim zdaniem po takim kursie warto zaryzykować :wink:

:arrow: Mark Selby - powyżej 0.5 Dechawat Poomjaeng v Mark Selby
(Centuries gracza 2-drogowo) 02/12/2015 Brak 1.83
Bet365 3/10

Mark the Shark w pierwszych dwóch rundach również wbił po setce i to zaraz w pierwszych frejmach :shock: W trzeciej rundzie zagrał katastrofalnie i aż dziw bierze że wygrał więc mam nadzieję że dzisiaj ściśnie poślady i od początku da z siebie wszystko. Może znowu setka w pierwszym frejmie :wink:

Jak pisałem Ebdon mnie wyrolował nawet się nie zbliżając do setki.
Mark w trzecim frejmie wbił, a była okazja już w pierwszym. Skończyło się na 82 pkt ponieważ spudłował prostą czarną z punktu :shock: z resztą nie po raz pierwszy w tym turnieju. Nie mówiąc o tym że czarna z punktu nie którym jak Thepchaiya Un-Nooh będzie się śniła jeszcze parę lat co najmniej :lol:

PostNapisane: 04 gru 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
UK Championship wchodzi w fazę ćwierćfinałów:

Robertson - Higgins

Australijczyk już 6 setek wbitych, 3 w spotkaniu z Maguirem, 2 z Mehta, 1 z Un-Noohem. Tylko w 1. rundzie nie odpalił, ale tam nie musiał się spinać za bardzo, żeby ten mecz wygrać. 145, 126, 120, 114, 113, 101. Przy wynikach Higgins wygląda to kosmicznie: 129, 103, 102. Setki z Carterem nei wbił, ba, to Carter wbił najwyższego break w meczu, mimo przegranego spotkania 2:6.
Mecz powinien stać na bardzo dobrym poziomie. Robertson w ostatniej rundzie pokazał magiczny snooker. Po 1. frejmie, którego Maguire wygrał breakiem 118-punktowym, do stołu podszedł Neil i pozostał przy nim praktycznie do końca spotkania. Setkę wbijał co drugi frejm, skuteczność na długich miał nieprawdopodobną i liczę się z tym, że dziś ten % może być dużo mniejszy. Kiedy jednak wezmę pod uwagę słabsze chwile Higginsa, które zdarzają mu się w spotkaniach, to Robertson powinien dostać 2-3 szanse na bardzo wysokiego breaka. Dodatkowo można szukać w tym spotkaniu więcej niż 1.5 setki oraz wygranej Australijczyka (value też widzę w tych zakładach).

Typ: Robertson najwyższy break w meczu <minus>
Kurs: 1.63

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]