» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Snooker - sezon 2013/14
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 gru 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 75
Podziękowano: 564
Duffy Adam - O'Sullivan Ronnie 3-6

Rożnica klas pomiedzy panami jest bardzo widoczna i tego kto
wygra w tej parze wskazać bardzo łatwo. Pytanie jest tylko jedno:
ile "frejmów" odda Osa ... Moim zdaniem jest w bardzo dobrej formie
i powinien do swoich rywali, w tym prestiżowym turnieju, wysłać czytelny
sygnał i pozamiatać mecz na 6-0 , maksymalnie 6-1. Dlatego opcja -3.5
jest naprawdę bezpiecznym rozwiązaniem w tym spotkaniu.

O'Sullivan Ronnie -3.5 <minus>
Kurs: 1.62
betcity
<4listki>

a to mnie kolega uprzedził :roll: właśnie miałem skrobać kilka słów, bo wczoraj czasu zabrakło / zamer

Ostatnio edytowano 03 gru 2013 przez janielski, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 02 gru 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Bingham - McGill

Katastrofa musiałaby się stać, żeby Bingham nie wygrał z McGillem. W tym sezonie (zresztą podobnie było pod koniec ubiegłego) Bingham prezentuje formę kosmiczną, podoba mi się to w jaki sposób podchodzi do stołu, zawsze rozkminia za i przeciw atakowania czerwonej bili, często potrafi zagrać takie odstawne, które za chwilę dają faul przeciwnika i otwarcie stołu na frejma. Szkoda, że nie udało mi się obejrzeć spotkania Binghama z Whitem, ale wiem, że w tym sezonie Stuart pokonywał już takich zawodników, że nie wierze, aby z McGillem na UK Championship miał przegrać. Co prawda Anthony też dobrze prezentuje się w tym sezonie, ale kiedy grał z lepszymi zawodnikami po prostu różnica byłą wyraźna. Kursy na Binghama trochę niskie, dlatego próbuję z handicapem z najniższą linią.

Typ: Bingham -1.5 <plus>
Kurs: 1.40

6:2

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zamer za ten post:
killbill

PostNapisane: 03 gru 2013 
Moderator
Moderator

Na jutro już czaję się z typem na Davida Morrisa przeciwko amatorowi, który i tak wynik na tegorocznym UK Championship może uznać za życiowy sukces. Do tego dołożę Robertsona, że ten kolejny raz wbije wyższego brejka od swojego przeciwnika, który fakt, potrafi starannie wbijać bile, bazując głównie na czarnej, jednak Robertson w tym sezonie, przed dwoma miesiącami, pokazał Chinczykowi jak gra się w snookera, wygrywając 6:2, a wbijając 105, 136, 107 i 140 w tym samym, jednym meczu.
Kurs na wygraną Morrisa to obecnie 1.40, do jutra pewnie poleci jeszcze bardziej, ale ja wybieram opcję, że i Morrisowi uda się zbudować breaka wyższego od swojego rywala, który z wbiciem setki ma ogromne problemy, w dwóch pierwszych spotkaniach przeciwko Fu i Muflinowi najwyższe breaki miał ledwo ponad 50 pkt (55 i 56). Morris prezentuje od dłuższego czasu naprawdę solidną formę, z Copem wypracował 54, 96, 77, 66 i 62, z Ebdonem, z którym nie gra się łatwo, bo tam to zawsze bile są porozrzucane przy bandach, zbudował breaka 72 i dwukrotnie skromne 46. W tym roku w maju Travis dostał lekcję gry od Morrisa, szybkie 4:0 dla Irlandczyka, a jak to wyglądało w poszczególnych partiach? Morris w 1. partii break 100, w 2. partii 106, frejm nr 3 to break 82, a w ostatniej 59.
Jeśli tylko Robertson zagra to co pokazuje od początku sezonu i przypomni sobie jak zlał Li Hanga przed dwoma miesiącami, a Morris choćby zbuduje jedną setkę w spotkaniu z leszczem (nie mam pojęcia jak Fu mógł z nim przegrać!), to piękny dubel powinien siąść ze sporym zapasem. Troszkę martwić mogą wysokie breaki budowane przez Hanga w dwóch pierwszych rundach (jednak nie wbił żadnej setki), ale przecież Robertson ma na tym turnieju na swoim koncie breaki 107, 119 i 90, a jutro powinien dołożyć co najmniej jedną setkę do tej puli.

Morris - Travis
Typ: Morris (najwyższy break w meczu) <plus>
Kurs: 1.50

izi. 76, 71, 58 przy 38. wynik meczu 6:1.

Robertson - Hang
Typ: Robertson (najwyższy break w meczu) <plus>
Kurs: 1.30

141 do 82

KLIK!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zamer
killbillgaret

PostNapisane: 03 gru 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Neil Robertson ₋ Li Hang
Kolega Zamer mnie uprzedził i pare detali istotnych
dla tego meczu juz podał powyżej. Chinczyk klasyfikowany pod koniec pierwszej setki,
naprawdę zaszedł juz daleko. Nie daje mu żadnych szans z rankingową jedynką.
Neil wbija setki aż miło i dotychczasowe wyniki 6-0 i 6-1 nie pozostawiaja złudzeń ...
Neil Robertson - 3.5 , Kurs: 2.05
Neil Robertson wygra mini sesję , Kurs: 1.57
Total Match Century Breaks: powyżej 0.5 , Kurs: 1.50
<4listki>

PostNapisane: 04 gru 2013 
Moderator
Moderator

Robertson - Perry (najwyższy break w meczu)

Wahałem się w typie na to spotkanie pomiędzy handicapem (-1.5) na zwycięstwo Australijczyka, a typem, na który zdecydowałem się postawić.
Perry ostatnio złapał wiatr w żagle i spisuje się nieźle, co jakiś czas zaskoczy wysokim breakiem, wygraną z solidnym zawodnikiem. Na UK Championship do tej pory nie miał rywala, który mógłby go postraszyć, a mimo to bez większego przekonania wygrywał swoje spotkania (wszystkie 6:3). Co dziwi mnie najbardziej, to tylko jedna setka, w 1. najłatwiejszym spotkaniu, w ciągu 3 rozegranych meczy. Raz było blisko, zbudował 90-punktowego breaka, ale to wszystko. A z Robertsonem raczej na wysokie punktowanie liczyć nie można, bo ten rozpędzony wbija setki aż miło. 107 w 1. meczu, 119 w drugim, w ostatniej rundzie 141. Przed mistrzostwami Wielkiej Brytanii wyglądało to jeszcze lepiej, bo np. w spotkaniu z Perrym na Australian Open (początek 2013 roku) ograł Anglika 5:2, wbijając w tym meczu breaki 111, 102, 81 i 125.
Wydaje mi się, że Robertson ma ogromną ochotę na breaka maksymalnego na tym turnieju. Z Perrym nie będzie to łatwe do osiągnięcia, ale myślę, że co najmniej jedną setkę wbije. Z Perrym w tym roku wygrywał 3-krotnie w różnym systemie gry i jestem przekonany, że w obecnej formie jest w stanie wygrać to 6:3 /6:4. 10 szans na to, by otworzyć sobie drogę do breaka stupunktowego, więc jeśli tylko uda się wbić 110-120 punktów z rzędu, Perry raczej nie powinien mieć na to odpowiedzi. Nie ujmuję talentu Anglikowi, bo już niejednokrotnie widziałem setki w jego wykonaniu, ale jeśli mam porównać osiągi jednego i drugiego, to przykro mi Perry, ale blado wypadasz, mimo większego doświadczenia: 2 maksymalne breaki w turniejach rankingowych Robertsona przy 145 punktach Perryego; 289 breaków stupunktówych Robertsona i 124 setki Perryego. Jutro chcę widzieć 290 setkę na koncie Kangura!

Typ: Robertson <plus>
Kurs: 1.44

Robertson: 111, 95, 74
Perry: 75

KLIK!

killbill

PostNapisane: 05 gru 2013 
Moderator
Moderator

Ronnie O'Sullivan - Stuart Bingham (najwyższy break w meczu)

Bingham potrafi zaskoczyć, Bingham nie boi się grać z Rakietą, jednak po tym co zobaczyłem w spotkaniu O'Sullivan - Campbell oraz w dzisiejszym O'Sullivan - Milkins jestem przekonany, że Ronnie jest w gazie. Rakieta ma chrapkę na maksa w tym turnieju, widać było jak sam sobie przyklaskiwał po udanych zagraniach i wysokich breakach. Bingham tylko w 1. spotkaniu, z totalnym leszczem, był w stanie zbudować breaki stupunktowe (101, 131), jednak w kolejnych było już nieco gorzej. 71, 74, 76, 90, 99 w dwóch wygranych meczach 6:2 6:2, a dzisiaj zaledwie 54 i 60. O'Sullivan może nie błyszczał przez pierwsze spotkania, bo robił to co miał robić, czyli wygrywał dość pewnie. Za to w breakach w dwóch pierwszych spotkaniach wyglądało to tak: 71, 72, 89, ale w kolejnych dwóch już tak: 76, 93, 100, 108. Kiedy Osa przyśpieszał w drugiej sesji z Campbellem zaczął od 108, za chwilę 100 i na koniec meczu też miał sporą szansę na wysokie breaka. Dzisiaj z Milkinsem miałby setkę, ale odpuścił sobie wbijanie czarnej czyszczącej stół. Kiedy podchodził do stołu praktycznie było po frejmie. Podobny scenariusz powinien mieć miejsce i jutro, z tą różnicą, że jednak Bingham postawi na pewno trudniejsze warunki Rakiecie. Przed dwoma tygodniami panowie grali w finale turnieju Champion of Champions, mecz zakończył sie wynikiem 10:8 dla Ronniego. Co ważne- po 11 frejmach na tablicy widniał wynik 6:5 dla Osy, a Bingham wbił 2 setki po 109- jednak Ronnie odpowiedział breakiem 130-punktowym. Bingham powinien grać z tą świadomością, że spudłowanie z dystansu czerwonej skończy się przegranym frejmem, dlatego spodziewam się sporo rozbijania bil po bandach, a w pozycjonowaniu Rakieta jest najlepszy, toteż widzę jego jako tego, który wbije breaka najwyższego. Setka dla Ronniego powinna pasc, Bingham gra solidny snooker, ale Ronnie w niesamowitym gazie.

Typ: Ronnie O'Sullivan wbije co najmniej 1 setke w meczu <plus>
Kurs: 1.50

Edit. Po pojawieniu sie kursow musialem zmienic typ, bo kurs na najwyzszego breaka dla Ronniego to tylko 1.36...

135 w 6. frejmie, 127 w 9.!

KLIK!

Oskar007Turc

PostNapisane: 05 gru 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Robertson Neil - Maguire Stephen
W poczatkowej fazie wczorajszego meczu Robertsona z Joe Perry
widać było u obydwu panów pewną nerwowość i obaj notowali błędy
na stosunkowo prostych bilach. ALe z upływem czasu to Australijczyk
szybko się ogarnął i pozamiatał cały mecz 6-1. Na etapie ćwierećfinałów
nie ma już łatwych przeciwników i w pojedynku z Maguirem spodziewam się
zaciętego meczu. Panowie spotkali się w tym roku w półfinale China Open
i po bardzo wyrównanym spotkaniu wygrał Kangur 6-5. We wspomnianym meczu
Neil zdobył tylko jedną setkę, ale w tym turnieju takie "brejki" przychodzą
mu naprawdę z dużą łatwością. Dlatego w dzisijszym spotkaniu którego finał
może być w decydującym 11 "frejmie" zagram:
Robertson Neil over 0.5 Century break , Kurs: 1.72 <plus>
Total frames over 8.5 , Kurs: 1.45 <minus>
betcity

Ostatnio edytowano 06 gru 2013 przez janielski, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi janielski za ten post:
killbill

PostNapisane: 06 gru 2013 
Moderator
Moderator

Selby - Walden

To co zaprezentował nam dzisiaj Mark Selby to niesamowita gra nerwów, najwyższy poziom opanowania, wychodzenie ze snookerów bajeczne, solidne budowanie breaków, wysoka skuteczność odstawnych. Hawkins grał naprawdę niezłe zawody na tym turnieju, prowadził z Markiem już 4:2, 5:3 i nie zdołał wygrać. Walden zaskakuje na UK Championship, ale nie miał trudnej drabinki. Odprawienie Dinga w takiej formie czy Alenna, który dzisiaj nie zagrał nic, nie robi na mnie wrażenia. Selby póki co bez problemów dotarł do ćwierćfinału, zaprezentował świetny snooker we wszystkich poprzednich spotkaniach, ale mimo to bałem się o wynik meczu z Hawkinsem. Obawy sprawdziły się, bo Barry był o krok od półfinału, jednak kolejny raz potwierdziło się jakimi stalowymi nerwami dysponuje Mark Selby.
Największym problemem Marka jest dobre wejście w mecz. Kiedy to się udaje wygrywa z przeciwnikami szybko i sprawnie. Oglądałem przed 3 tygodniami jego mecz z O'Sullivanem w finale Euro Touru- przegrywał tam 3:1, by wyciągnąć mecz na 4:3. Na tym turnieju już w 1. rundzie pokazał jak dobrze rozpoczyna 1. sesję. Miał 1:3, a wygrał mecz 6:4. W kolejnej rundzie to samo, zaczyna od 1:3, wygrywa 6:3. Całe szczęście, że półfinał rozgrywany jest do 9 wygranych frejmów, dlatego gram odważnie na Marka, z handicapem -1.5 i wierzę, że powtórzy wynik z China Open- tam wygrał z Waldenem 5:2. Przed trzema laty na UK Championship Selby wygrał 9:6 i choć nie ma co wracać do tamtych czasów, to jednak Selby od długiego czasu przegrywa tylko z najlepszymi snookerzystami. Walden miewa przebłyski i na tym turnieju mamy tego dowód, jednak nie sądzę, by z opanowanym Markiem mógł stoczyć wyrównany pojedynek do samego decidera, a tym bardziej wygrać to spotkanie. Sorry Ricky, ale przed tym turniejem nie błyszczałeś, bo po kolei przegrywałeś z Joe Perrym, Davidem Morrisem, Marco Fu i Suartem Binghamem (2:4, 2:4, 1:4, 0:4). C'mon Selby!

Typ: Selby -1.5 <plus>
Kurs: 1.67

10:5

KLIK!

Fernando Torreskillbill

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Robertson Neil - Bingham Stuart

Zaniki prądu i przerwy w necie dają się we znaki dlatego krótko ...
Stuart jest w formie: przegrany finał z O'Sullivanem w poprzednim turnieju
i srogi na nim wczorajszy rewanż. Neil także w formie , choć zdarzały mu
się pomylki na prostych bilach w porzednich meczach. Na moje zapowiada się
bardzo zacięte spotkanie , gramy do 9 wygranych, dlatego wybieram niską linię
i gram mocno:
Powyżej 13.5 frame , Kurs: 1.4 , Bet365 <plus>
<4listki>

killbill

Moderator
Moderator

Myślałem nad tym typem, myślałem naprawdę długo, widzę to podobnie i mam nadzieję, że dojdzie ostatecznej rozgrywki w ostatnich frejmach, a górą będzie Bingham:

Neil Robertson - Stuart Bingham

Mecz lada moment. Gram Stuarta od początku turnieju, prezentuje fenomenalny snooker i jeśli tylko wytrzyma głowa, a jestem tego pewien, powalczy o finał. Robertson nie gra najlepszego snooka, daleko od swojej optymalnej formy. Bingham w tym sezonie już się z nim rozprawiał, w poprzednim sezonie było podobnie, tylko na malutkich turniejach górą był Robertson. Gra do 9 wygranych frejmow, handicap +3.5 naprawdę sporym zapasem dla gracza, który w moich oczach powinien wygrać to spotkanie. W spotkaniu z Rakietą zagrał tak, że jestem pełen podziwu dla tego zawodnika. Wiedziałem, że nie przestraszy się Ronniego, ale że wygra? hoho. Ronnie gonił, gonił, wbił nawet dwie setki, sporo się mylił w pierwszej części meczu, ale później grał jak z nut, jednak zimna głowa, opanowanie, dobre odstawne i wbijanie z dystansu wtedy kiedy potrzeba- to wszystko zaowocowało. Robertson faworytem spotkania dla bukmacherów, ja to widzę nieco inaczej i jestem przekonany, że Stuart nie jest wcale taki malutki. Wychodzi z cienia tych wszystkich gwiazd wtedy, kiedy potrzeba. Kiedy nie ma Ronniego on potrafi namieszać- widzę finał UK Championship: Selby - Bingham, taki też sobie życzę!
Dodam, że na ostatnich 8 pojedynków (turnieje różnej rangi i formy), dwukrotnie wygrywał Robertson, sześć razy górą był Bingham. C'mon!

Typ: Stuart Bingham +3.5 <plus>
Kurs: 1.60

9:8

Bingham przegrywał już 3:8. Doprowadził do decidera, miał bilę, która otwierała drogę do zwycięstwa... to wpadł białą razem z nią. Szkoda, ale wielki szacun za tę pogoń!

KLIK!

killbill

PostNapisane: 08 gru 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Finałów się nie obstawia, ale dla lepszego obserwowania uważam,
że warto zagrac over frames w tym spotkania. Z przebiegu turnieju
skład finału jak najbardziej sprawiedliwy i nie podejmuję się
wskazania faworyta. Buki faworyzują Robertsona, który po wspaniałym
poscigu w półfinale przez Binghama, był blisko odpadnięcia. Selby,
obrońca tytyłu wczoraj zaliczył maksymalnego brejka, zgarnął ładną
kasę i mam wrażenie, że będzie mu się grało odrobinę lżej.

W tegorocznym h2h dokładny remis, to nie powinien być jednostronny
pojedynek. Gramy do 10 wygranych ...

Over 15.5 <plus>
Kurs: 1.42
betcity

Robertson Neil - Selby Mark 10-7

killbill

PostNapisane: 12 gru 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Snooker. German Masters. Qualifying. Barnsley. Best of 9 frames
Robertson Neil - Burns Ian 5-2

Trwają eliminacje do rozpoczynającego się w styczniu German Masters,
musi je takżerozegrać Robertson. Wczoraj, wiekszość faworytów zaliczyła
zdecydowane wygrane i nie są dze aby przy tak dużej różnicy klas, Neil
straci więcej niż dwa "frejmy". Panowie grali w tym roku raz, w pierwszej
rundzie Welsh Open, oczywiście wygrał Australijczyk 4-1. Burns w ostanim
swoim rankingowym meczu przegrał w pierwszewj rundzie UK Championship
z Jamesem Wattaną 6-2.

Typ: Robertson -2.5 <plus>
Kurs: 1.77
betcity

Ostatnio edytowano 13 gru 2013 przez janielski, łącznie edytowano 1 raz
killbill

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 5
Podziękowano: 68
Shaun Murphy - Michael Leslie @ 1.17
Mark Selby - Pankaj Advani @ 1.17
Neil Robertson - Ian Burns @ 1.11

Ako 1.52

Kursy słabe, ale za większą stawkę opłacalne, większych problemów tutaj faworyci nie będą mieli z wygraniem tego spotkania Wcale się nie zdziwie jakby ten mecz faworyci wygrali szybko i gładko. Przynajmniej dla mnie każdy wynik niż ich wygrana będzie ogromną niespodzianką

Walden - Wilson @ 1.53

Spróbuje zagrać jeszcze na tego pierwszego. Jest dużo lepszym zawodnikiem i musi to potwierdzić dzisiaj ogrywając Wilosna. Nie będzie to jednostronny pojedynek, ale przewagą jednego frejma Walden jest w stanie to wygrać. Może Walden nie notuje jakiś dobrych wyników, ale warto spojrzeć na jego pojedyncze mecze, gdzie przecież nie tak dawno ogrywał Dinga czy Allena. Zrobił na mnie wrażenie pokonując Chińczyka. Każdy dobrze wie w jakiej formie znajduje się ten zawodnik. Tego dobrego nie można powiedzieć o jego rywalu. Owszem stać WIlsona na dobry mecz, ale jest w porównania do Walden jest bardzo nierówny. Zdarzają mu się dobre mecze, a zaraz przegra z dużo słabszym rywalem. Walden będzie miał dobrą okazję do rewanżu za poprzedni mecz w PTC, gdzie przegrał z Wilsonem 4-1.

Moderator
Moderator

Kontynuujemy serię W.

Fergal O'Brien vs. Lee Page

Lee Page nie zachwyca formą, ba, jest katastrofalna. Widziałem kawałek jego pojedynku z Holtem i nie dziwię się, że Michael wygrał to spotkanie 6:1. Wcześniej to samo, wyraźne porażki z zawodnikami, którzy od Fergala O'Briena jeśli są lepsi, to nieznacznie: z Markiem Kingiem Page przegrywa 2:4, Markiem Davisem 3:6, ze Scottem Donaldsonem 1:4, wcześniej na Indian Open w kwalach z Markiem Davisem 0:4, a porażki z takimi graczami jak: Tony Drago (2:4), John Astley (2:4), Andrew Pagett (3:5) czy z Aditya Mehta (0:5) mówią mi wszystko. Od czasu do czasu można liczyć na jakieś szarpnięcia ze strony Lee Page'a, choć ostatnio miało to miejsce w lipcu tego roku, wygrał z Luca Brecelem 4:2 (szok!). W tym sezonie wygrał jeszcze jedno spotkanie, z amatorem Chrisem Wakelinem (5:3) w kwalach do Australian Open (w kolejnej rundzie kwali przegrał ze wspomnianym wcześniej Mehta).
Fergal O'Brien ten sezon ma bardzo udany, jest aktualnie 35. graczem snookerzystą świata, na UK Championship 2 rundy bez problemów, 6:3 z Kingiem, 6:2 z Alexem Davisem, później z Dingiem 1:6, ale Ding to Ding. Dobre wyniki notował na euro tourach, gdzie na początku tego sezonu w 1. Euro Tourze dotarł do ćwierćfinału, wszystkie mecze do porażki z Higginsem wygrywał 4:1. W ostatnim czasie z zawodnikami pokroju Page'a nie przegrywał, porażka z najniżej notowanym rywalem to 2:4 z Jamim O'Neill. O'Brien może spektakularnych wyników nie osiąga, ale skoro z solidnym Markiem Kingiem na prestiżowym turnieju potrafi wygrać 6:3, to nie sądzę, aby miał jakikolwiek problem z odprawieniem Lee Page'a i awansem do turnieju głównego German Masters.

Typ: Fergal O'Brien -2.5 <plus>
Kurs: 2.02

5:0

Podobne rozwiązania widzę w spotkaniach:

King - Borg
Harold - Ursenbacher

KLIK!

killbill

Moderator
Moderator

Kolejny runda kwalifikacyjna, turniej Haikou World Open, cała masa spotkań do wyboru. Jedno z pierwszych, które rzuciło mi się w oczy leci od razu do działu:

Guodong vs Pagett

Nie wiem skąd buki biorą kursy na to spotkanie, bo na czystą wygraną Guodonga można złapać 1.30, co jest imo 30% lokatą. Jednak osobiście upatruję zdecydowanej wygranej faworyta z Pagettem, który został dzisiaj ośmieszony przez Dotta (0:5 w meczu, zdołał ugrać bodajże 74 oczka przez 5 frejmów!), a przed dwoma tygodniami na UK Championship poległ w spotkaniu z Guodongiem 1:6.
Dzisiaj Chińczyk rozegrał świetne spotkanie z Robinem Hullem, gdzie przegrywając 2:4 wyciągnął wynik na 5:4. Forma Guodonga naprawdę wysoka, finał w Shanghai Masters, w ogóle w Azji rozgrywa świetne zawody przez cały obecny sezon, w Wuxi Classic odpadł w 3. rundzie z Higginsem, w Asian Tourach też wygrywał sporo spotkań. Ostatni turniej to UK Championship, gdzie odpadł w 3. rundzie z Trumpem, wcześniej wygrywając z Pagettem i Jamim O'Neillem (6:2).
Nie widzę przeciwwskazań do gry na gospodarza, który będzie bardziej zmotywowany, jest w lepszej formie, potrafi budować wysokie breaki (w dzisiejszym spotkaniu z Hullem: 96, 122, 78, 79), a Pagett? ze świetnej strony pokazał na się na turnieju 6Red, turnieju, który większość miała w nosie.

Typ: Guodong -1.5 <plus>
Kurs: 1.61

5:1

z propozycji warte gry:

Un-Nooh vs Lines
Un-Nooh 1.80 <plus>

Perry vs Hang
Perry 1.40 <plus>

O'Brien vs Steadman
O'Brien 1.50 <minus>

KLIK!

killbill

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]