» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

FUTSAL 2016/2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 75
Podziękowano: 564
W tym temacie zapraszam do podawania informacji, typów i analiz z Futsalu z całego świata.

W Tajlandii trwają Mistrzostwa Świata w Futsalu. Jesteśmy po fazie grupowej. Oto link do oficjalnej strony z drabinką fazy pucharowej:
http://www.fifa.com/futsalworldcup/matches/index.html

Tu link do historii Mistrzostw Świata:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostw ... _w_futsalu

Zapraszam do odwiedzania tematu :)

Futsal, Mistrzostwa Świata
Włochy-Argentyna
:arrow: Typ: poniżej 6.5
Kurs: 1.45
:arrow: Typ: Włochy
Kurs: 1.75
Betcity

Podczas meczu Argentyna-Meksyk (5-1), jeden z komentatorów Eurosportu stwerdził, że jak obliczyli statystycy,
najczęstrzym wynikiem w historii Mistrzostw Świata w futsalu jest wynik 4-1 czyli 5 bramek. Oczywiście ta linia
wzrasta gdy grają Włochy z Australią (9-1), ale też i spada gdy grają prawie równorzędne zespoły. Tak być powinno
w meczu w/w drużyn. Na poprzednich MŚ średnia ilość goli interesujących mnie drużyn w grupie to 4.5
Faworytem są oczywiście Włosi, brązowi medaliści ostatniego mundialu, ale Argentyna to nie ogórki, wygrali
kwietniowe kwalifikacj strefy Conmebol. Spodziewam się zaciętego meczu z niskim wynikiem. Oficjalne, ostatnie
spotkanie tych drużyn było podczas półfinału MŚ w 2004 roky , wynik .... 7-4 dla Włochów.
Pewnie niektórzy powiedzą, że analiza naciągana ale ja czuję niski wynik :D
Pozdrawiam
<4listki>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: MIĘDZYNARODOWE MECZE TOWARZYSKIE oraz INNE (REPREZENTACJ
PostNapisane: 05 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

janielski napisał(a):
Futsal, Mistrzostwa Świata
Włochy-Argentyna
:arrow: Typ: poniżej 6.5 <plus>
Kurs: 1.45
:arrow: Typ: Włochy <plus>
Kurs: 1.75
Betcity

3-2 under z zapasem :mrgreen:

PostNapisane: 07 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Futsal MŚ
Japonia - Libia 4-2 z a m a a a ł o

Japonia mocno mi zaimponowała w meczu z Portuglią gdzie do przerwy przegrywali 5-2 i grając prawie
całą drugą połowę z lotnym bramkarzem wyciągneli na 5-5. Tylko wysoka wygrana ze słabiutką Libia daje
im szanse na drugie miejsce w grupie, jednakże niestety nie wszystko zależy od nich, w meczu rozgrywanym
równolegle, mająca już awans Barazylia, musi najlepiej jak najwyżej pokonać Portugalię. Przed mistrzostwami
"Kanarinios" zapowiadali że żadnego meczu nie odpuszczą, zobaczymy czy dotrzymają słowa:) Waleczności i gry
Japan Boys nigdy nie można odmówić dlatego -4 z Tobet po 1.72 to dobra inwetycja.
Pozdrawiam
<4listki>

PostNapisane: 08 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Futsal , MŚ
Dzisij troche nietypowo, na szybko po słowie, kursy z Marathon.
:arrow: Maroko powyżej 0.5 gola (kurs 1.6) <plus> , bo Hiszpanie mają awans w kieszeni i moga zagrać na luzie, a w poprzednich
meczach ich dzisiejsi przeciwnicy zawsze strzelali.
:arrow: Panama powyżej 2.0 gola (kurs 1.99) <plus> , mecz z Iranem o drugie miejsce, jednakże Iranowi wystarcza remis, dlatego
to Panama musi atakować, we wcześniejszych meczach zdobyli odpowiednio 8 i 3 gole.
Pozdrawiam

PostNapisane: 09 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Najsłabsze Wyspy Salomona grają z mającą jeszcze szanse na awans Gwatemalą.
Salomony w dwóch meczach mają bilans 27-3 i jutro zapowiada się kolejny pogrom.
Raz, że Gwatemala musi wygrać jak największą ilością bramek, a dwa co chyba najistotniejsze,
Wyspy w ostatnim meczu z Kolumbią, straciły swojego podstawowego bramkarza (czerwona kartka).
Po wejsciu Anthony Talo (rezerwowy bramkarz), dostał w 21 minut 8 bramek ...
Chłopak ma 16 lat i zerowe doświadczenie międzynarodowe.
:arrow: Typ: Gwatemala-6.5 Kurs: 1.64 <minus> niespodzianka... duża

W drugim meczu tej grupy Rosja z bilansem bramkowym 25-0 zagra z Kolumbią. Są pewni awansu, jeśli
będzie im się chciało to rónież zbiją tego przeciwnika ... Ale może być tak jak dzisiaj Hiszpanie, jak najmniejszym
wysiłkiem przeszli obok meczu z Marokiem.... Rosjanie to mój czarny koń tego turnieju i po naprawdę długim
zastanowieniu zagram mocne lanie :)
:arrow: Typ: Rosja-5.5 Kurs: 1.65 <minus> jednak opcja "sie niechciało"

Niektóre buki chyba boją się dawać kursy na mecze, może coś jeszcze rano dołożę.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowano 11 lis 2012 przez janielski, łącznie edytowano 1 raz

Re: Wasze typy i analizy - pozostałe ligi , także egzotyczne
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 4
Podziękowano: 2
Solomon Islands - Guatemala
Typ: Guatemala -6.5 1.50

Wiem, że nie ten dział, ale nie chciałem zakładać nowego tematu dla jednego typu.
Futsal lubię pooglądać przy okazji wielkich imprez. Teraz podczas mistrzostw świata widziałem parę pojedynków w tym ten z udziałem Wysp Salomona. Jest to zdecydowanie najsłabsza ekipa tych mistrzostw i ich porażka jest gwarantowana. Pytaniem jest ile bramek zaaplikują im rywale, a ci mają o co grać. W przypadku wygranej awansują dalej. Ważna jest informacja, że nie zagra podstawowy bramkarz Wysp Salomona, który dostał czerwoną kartkę w spotkaniu z Kolumbią. Za niego wejdzie młody i niedoświadczony gracz. Do tej pory spotkania z udziałem Wysp Salomona kończyły się wynikami 16-0 i 11-3. Dzisiaj powinno być podobnie, więc handicap powinien zostać spokojnie pokryty.

Zysk 2010: <plus> 11721,26zł Trafione: 463 Nietrafione: 428 Yield = 21,31%
Zysk 2011: <plus> 5951,10zł Trafione: 372 Nietrafione: 327 Yield = 19,38%
Zysk 2012: <plus> 304,60zł Trafione: 209 Nietrafione: 208 Yield = 2,02%
Zysk 2013: <minus> 625,30zł Trafione: 10 Nietrafione: 26 Yield = -22,02%

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Wasze typy i analizy - pozostałe ligi , także egzotyczne
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 4
Podziękowano: 2
Jercewo napisał(a):
Solomon Islands - Guatemala
Typ: Guatemala -6.5 1.50
3-2

Wiem, że nie ten dział, ale nie chciałem zakładać nowego tematu dla jednego typu.
Futsal lubię pooglądać przy okazji wielkich imprez. Teraz podczas mistrzostw świata widziałem parę pojedynków w tym ten z udziałem Wysp Salomona. Jest to zdecydowanie najsłabsza ekipa tych mistrzostw i ich porażka jest gwarantowana. Pytaniem jest ile bramek zaaplikują im rywale, a ci mają o co grać. W przypadku wygranej awansują dalej. Ważna jest informacja, że nie zagra podstawowy bramkarz Wysp Salomona, który dostał czerwoną kartkę w spotkaniu z Kolumbią. Za niego wejdzie młody i niedoświadczony gracz. Do tej pory spotkania z udziałem Wysp Salomona kończyły się wynikami 16-0 i 11-3. Dzisiaj powinno być podobnie, więc handicap powinien zostać spokojnie pokryty.

Tak to się kończy gdy człowiek udaje, że się na czymś zna :wink:.

Zysk 2010: <plus> 11721,26zł Trafione: 463 Nietrafione: 428 Yield = 21,31%
Zysk 2011: <plus> 5951,10zł Trafione: 372 Nietrafione: 327 Yield = 19,38%
Zysk 2012: <plus> 304,60zł Trafione: 209 Nietrafione: 208 Yield = 2,02%
Zysk 2013: <minus> 625,30zł Trafione: 10 Nietrafione: 26 Yield = -22,02%

Re: FUTSAL 2012/2013
PostNapisane: 11 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Dzisiaj pierwsze spotkania fazy play off. Tutaj nie powinno być kalkulacji, bo przegrywający odpada
i nie ma nagród pocieszenia. Każdy z dzisiajszych meczy ma faworyta i trudno się doszukiwac jakiś
niespodzianek, ale z racji tego co napisałem powyżej, nawet teoretyczni słabeusze, mogą ambicją +
możliwym "dniu konia" sprawić sensację :)

Portugalczycy już grają z Paragwajem i nie powinni mieć z nimi problemów.

Kolejny mecz o 12.30 powinien być widowiskowy, bo aktualni sześciokrotni Mistrzowie Europy,
grają z gospodarzmi imprezy. Nie sądze aby Tajlandii pomogły ściany, dla nich sukcesem było wyjście
z grupy, Hiszpanie po pierwszym remisie z Iranem, zagrali bardzo dobrze z Panamą i minimalnym nakładem
sił pokonali słabiutkie Maroko. Dzisiaj teoretycznie przeciwnik na rozjechanie, ale z racji grania przeciwko
gospodarzom, którzy w fazie eliminacyjnej pokazali że bramki potrafią strzelać ( w trzech meczach 8 goli)
+ pełne trybuny, a na nich tajlandzka rodzina królewska, dla mnie dobrym roziązaniem jest dodatni handikap +6.5 na
gospodarzy.
:arrow: Typ: Tajlandia +6.5 Kurs: 1.5

Jeśli miałbym szukać małej niespodzianki to w meczu Ukraina-Japonia. Skośni baaardzo ambitni, w meczu
eliminacyjnym, przegrywając z Portugalią 5-1 doszli na remis. Ukraina nic specjalnego nie pokazała. Niby
buki lekko faworyzują naszych wschodnich sąsiadów, ale dla mnie to "noł bet".

W ostanim meczu Iran spotyka się z Kolumbią, która dostała się do tej fazy wygrywając tylko jeden mecz.
Dla mnie, robiący z roku na rok postępy Iran, pokona słabego przeciwnika. Obydwa zespoły dobre w obronie,
dlatego zapowiada się mecz underowy.
:arrow: Typ: Iran Kurs: 1.4
:arrow: Typ: poniżej 6,5 Kurs: 1.5

Pozdrawiam
<4listki>

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

janielski napisał(a):
gospodarzy.
:arrow: Typ: Tajlandia +6.5 Kurs: 1.5 <plus>
:arrow: Typ: Iran Kurs: 1.4 <minus>
:arrow: Typ: poniżej 6,5 Kurs: 1.5 <plus>

Portugalia - Paragwaj 4:1 (2:0)
Ukraina - Japonia 6:3 (6:0)
Hiszpania - Tajlandia 7:1 (2:0)
Iran - Kolumbia 1:2 (0:0)

Niestety nie miałem dzisiaj możliwości obejrzenia żadnego meczu. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe uwagi do
dzisiajszych spotkań to zapraszam do komentowania. Po "suchych" wynikach, mocna wygrana w pierwszej
połowie Ukraińców ustawiła mecz. Tajlandia pękła w drugiej połowie, myślałem że mniej bramek stracą.
Porażka Iranu to jedyna niespodzianka w niedzielnej serii spotkań.
Jutro kolejne cztery mecze.
Pozdrawiam.
<4listki>

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

W trzech pierwszych jutrzejszych meczach bardzo łatwo wskazać faworytów i trudno liczyć na niespodzianki.

Na pewno zagram mojego czarnego konia MŚ, drużynę Rosji, a tak naprawdę drużynę Brazyli w barwach Rosji :)
Pięciu Brazylijczyków z rosyjskim paszportem, może na tych MŚ zrobić różnicę. Na razie trzy zwycięstwa
i bramki 27-0 !!! Po drugiej przeciętni Czesi. Handikap-3 to najmniejszy wymiar kary
:arrow: Typ: Rosja-3 Kurs: 1.75
:arrow: Typ: Rosja-4.5 Kurs: 2.75
:arrow: Typ: Rosja powyżej 4.5 Kurs: 1.8

Brazylia - Panama to mecz w którym powinno paść dużo goli. Brazylijczyc dotychczas strzelili 20,
a mogli znacznie więcej. Zespół Panamy z drużyn będących w drugiej rundzie, stracił tych bramek najwięcej
bo aż 15. Sama wygrana Brazyli oczywiście nie podlega dyskusji.
:arrow: Typ: Brazylia powyżej 6.5 Kurs: 1.70

Włosi to koleni faworyci, w meczu z Egiptem, ale ja tego meczu "nie czuję". Będą chcieli to zbiją. W ostatnim
spotkaniu towarzyskim było 2-1 dla Włochów.
:arrow: Typ: Włochy poniżej 5.5 Kurs: 1.70

Argentyna w typowych okolicznościach byłaby zdecydowanym faworytem w meczu z Serbią,
ale w rundzie wstepnej staciła dwóch podstawowych zawodników (kontuzja + zawieszenie).
Sportowy "noł bet". Natomiast zagram w tym meczu zakład na większą ilość goli w drugiej części meczu.
W meczach w niedzielę, w 3 spotkaniach na 4, był to zakład zwycięski.
:arrow: Typ: druga połowa więcej goli Kurs: 1.65

Dużo propozycji dlatego życzę trafnych wyborów :)
Pozdrawiam
<4listki>

PostNapisane: 12 lis 2012 
Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1733
Dzięki za założenie tego tematu, bo i ja - za przykładem kolegi janielskiego - trochę się tym zainteresowałem.
No i przy okazji chciałem swoje trzy grosze dorzucić :D

Mistrzostwa Świata

główny
:arrow: Włochy - Egipt+4,5 @1,75 b365
A ja jakoś tego meczu się nie boję i widzę tu spore szanse na wejście tego zakładu. Egipcjanie mocno tu namieszali i kto wie czy ta ich przegrana z Kuwejtem to nie był po prostu unik przed bardzo mocną Rosją. Najpierw przegrali 1-3 z Serbami, później rozjechali 7-2 dobrych przecież Czechów no i remis lub wygrana z Kuwejtem dawała im to pechowe drugie miejsce w grupie i w konsekwencji wspomnianych wyżej Brazylijczyków z rosyjskimi paszportami. Pewnie wyszło im, że z Włochami mają większe szanse - i tu się trzeba z nimi zgodzić.
Włosi to oczywiście klasa sama w sobie, ale do wspomnianej kanarkowej Rosji czy Brazylii to im jeszcze daleko. I jakoś nie wydaje mi się aby pokonali aż 5 golami dzielnych Egipcjan. Tym bardziej, że w futsalu rzadko się zdarza aby bardzo dobra ekipa pokonywała tak wysoko ekipę, którą można zaliczyć do mocnych średniaków, bo o stratę bramki wcale tu nietrudno a Egipcjanie pokazali, że potrafią i strzelać i dobrze bronić. A do tego to już play-offy i trzeba grać przede wszystkim o zwycięstwo - i to jest najważniejsze a nie rozmiar tej wygranej.

:arrow: Co do wysokiej wygranej kanarkowych Rosjan i overa w meczu Brazylijczyków - zgadzam się z janielskim bo mi też tak wychodzi. Tylko, że może nie tak mocno jak w typie głównym.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

PostNapisane: 12 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

janielski napisał(a):
:arrow: Typ: Rosja-3 Kurs: 1.75 zwrot
:arrow: Typ: Rosja-4.5 Kurs: 2.75 <minus>
:arrow: Typ: Rosja powyżej 4.5 Kurs: 1.8 <minus>

:arrow: Typ: Brazylia powyżej 6.5 Kurs: 1.70 <plus>

:arrow: Typ: Włochy poniżej 5.5 Kurs: 1.70 <plus>

:arrow: Typ: druga połowa więcej goli Kurs: 1.65 <minus>

Włochy - Egipt 5:1 (3:1)
Brazylia - Panama 16:0 (8:0)
Russia - Czechy 3:0 (2:0)
Argentyna - Serbia 2:1 (2:0)

Jedyną jak dla mnie niespodzianką jest niskie zwycięstwo Rosjan ... Gratulacje dla WujkaFido7 8)

W środę ćwierćfinały, wzystkie mecze w Eurosporcie i Eurosporcie2:

Brazylia - Argentyna 1.20 7.00 8.15
Włochy - Portugalia 1.95 4.20 2.90
Ukraina - Kolumbia 1.35 6.50 4.90
Hiszpania - Rosja 1.75 4.50 3.30

Kursy z Betcity
Zapraszam do dyskusji.

PostNapisane: 13 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Z czterech jutrzejszych meczy wybieram mecz Hiszpania-Rosja, czyli rewanż za tegoroczny finał Mistrzostw
Europy. Wygrali wtedy Hiszpanie po dogrywce 3-1, po regulaminowym czasie było 1-1.
Rosjanie, jak na razie, w tych MŚ bramki nie stracili. Wielu goli się nie spodziewam, bo tak jak w w/w finale
podstawą będzie dobra obrona, dlatego zagram typ na under i dodatni handikap na Rosję.
:arrow: Typ: poniżej 5.5 Kurs: 1.59
:arrow: Typ: Rosja+1.5 Kurs: 1.52

Pozdrawiam
<4listki>

PostNapisane: 14 lis 2012 
Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1733
Mistrzostwa Świata

dodatkowy
:arrow: Argentyna - Brazylia; I połowa over 2,5 @1,85 b365

To, że Brazylia powinna wygrać ten mecz to raczej sprawa oczywista. Chociaż Argentyńczycy należą do ścisłej czołówki światowej to jednak na MŚ jakiś porażających sukcesów nie mają na swym koncie. O wiele lepiej zaś wypadają w cyklu Grand Prix i tam są drugą potęgą po Brazylii. Ale trzeba wiedzieć, że zawody te odbywają się wyłącznie w Brazylii i grają tylko zaproszone ekipy - a to sporo wyjaśnia. A obecne MŚ odbywają się w Tajlandii i ... nie cieszą się zbyt wielką popularnością wśród tubylców. Na pewno da to dużo do myślenia władzom futsalowej karuzeli.
Wracając do meczu - kurs na czysty win Brazylijczyków bardzo niski bo @1,12, handi -2,5 po @1,65. Wg mnie to wszystko nie warte ryzyka, bo Brazylijczycy co prawda zbili parę ekip, ale to były ogórki. Z Portugalią zaś tylko 3-1 a to już bardziej porównywalna ekipa do Argentyńczyków - ba, raczej na pewno słabsza. Z Japończykami też bez szału: 5-1, a to też nic specjalnego - no może bardziej poukładani. Argentyńczycy na pewno od tych ekip wyglądają dużo lepiej i chociaż są osłabieni (wspominane było o tym we wcześniejszych analizach) to mogą się mocno postawić.
Wobec powyższego proponuję overka w I połowie. Wydaje się on być dość ryzykowny, bo Argentyńczycy mogą ustawić się na defensywę - ale wg mnie jest to dla nich zbyt ryzykowne, bo tylko odsuną w czasie i tak nieuniknioną dominację rywali. Dlatego też mogą próbować ich zaskoczyć już na początku aby im po prostu namieszać (vide mecz z Serbią). A że Brazylijczycy mocni - to pewnie będzie ciekawie już od początku.
Zaraz mecz więc kończę.

dodatkowy
:arrow: Kolumbia - Ukraina; I połowa Ukraina-0,5 @1,65 b365

Tutaj sytuacja podobna do powyższego meczu - Ukraina faworytem. Także wysoko notowana w futsalowym światku i z wieloma międzynarodowymi osiągnięciami. Ale to zawsze konfrontacja europejskiego stylu gry z południowoamerykańskim - a to nawet przy różnicy klasy na korzyść ekipy z Europy wyrównuje szanse nawet średniej ekipy z Ameryki.
Dlatego też proponuję typ na wygranie I połowy przez Ukrainę, bo to daje moim zdaniem większe szanse na powodzenie niż cały mecz -1,5 po porównywalnym kursie. Chodzi o to, że Ukraińcy od początku starają się wyrobić sobie przewagę i potem spokojnie kontrolować mecz. Ta taktyka przynosi im po prostu sukcesy. A gdy tego nie zrobili w pierwszym meczu z Paragwajem (1-1 w I poł.) to i mecz zakończył się remisem 3-3. W dwumeczu kwalifikacyjnym z Rumunią było tak samo. Na wyjeździe wygrali pierwszą połowę 0-3 i cały mecz 0-4. U siebie pokpili sprawę, pierwszą połowę przegrali 0-1 i w ostateczności do końca musieli trząść portkami bo mecz zakończył się ich przegraną 1-4. I ta jedna ich bramka zadecydowała o ich awansie do MŚ. Myślę, że wyciągnęli odpowiednie wnioski z tych lekcji.
Co do Kolumbii to trzeba na nich uważać i nie podniecać się szansami na ich wysoką przegraną. W grupie z kanarkową Rosją tylko 0-2 (0-1;0-1). W ćwierćfinale wyeliminowali mocny Iran po wygranej 2-1 (0-0; 2-1). Ciała dali tylko w pierwszym meczu z Gwatemalą (2-5) i tylko dzięki szczęśliwemu układowi w grupie awansowali do play-off (i zasłużenie zresztą).

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

PostNapisane: 14 lis 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Mamy przerwę w meczu Brazylia - Argentyna. Jest 0-2 . Tak jak pisałem wcześniej, Brazylia atakuje i stwarza
bardzo groźne sytuacje ale kontrataki Argentyny były zabójcze. Mecz przy tym wyniku powinien się "mocno otworzyć",
Brazylijczycy powinni jeszcze bardziej zdecydowanie zaatakowć ... mozna szukać overa w meczu i kolejnych goli
Argentyny...
Typ: Argentyna powyżej 2.5 Kurs: 1.72Marathon (gram mocno)
Typ: powyżej 5.0 Kurs: 1.88

Edit: Dodaję jeszcze Argentyna powyżej 3.0 Kurs: 3.05 , bo jestem pewien co najmniej jedenj bramki dla Argentyny

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]