» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj

Re: FUTSAL 2013/2014
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 220
Wisła Kraków - Rekord Bielsko - Biała

TYP: Wisła Kraków 1.80

Jedno z hitowych spotkań w całej Ekstraklasie Futsalu w Polsce. Mecz o 18.50, więc tak na szybko. Rekord na miejscu drugim z 36 punktami i punktem straty do Pogoni Szczecin. Wisła na trzecim miejscu i 3 pkt straty do Rekordu. Dzisiejszy mecz może pozbawić Wisłę - Mistrza Polski szans na złoty medal. Można powiedzieć, że Rekord na wyjazdach gra "tak sobie", bo bilans 5-0-3 wielkiego wrażenia nie robi. Wisła niepokonana od 9 spotkań. Wisła, która u siebie może pochwalić się bilansem 6-1-0 i stosunkiem bramek 45-15. Niepokonani u siebie i wątpliwe czy dzisiaj to się zmieni. Wisła gra moim zdaniem w specyficznej hali: wąskiej, krótkiej na której Wisła wypracowała swoje schematy a przyjezdnym ciężko poukładać tutaj grę po swojemu. Bezpośrednie pojedynki na hali Wisły to kolejno: 5-1, 3-1, 4-3. Wisła strzela u siebie strasznie dużo bramek i jak odjadą na dwie bramki to Bielsko już nie jest w stanie tego odrobić. Spotkanie najlepszego ligowego ataku z najlepszą obroną. Myślę , że zawodnicy Wisły będą dziś zdzierać du*ę, bo porażka będzie miała kluczowe znaczenie w końcowym rozrachunku.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: FUTSAL 2013/2014
PostNapisane: 01 mar 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 220
braciu napisał(a):
Wisła Kraków - Rekord Bielsko - Biała

TYP: Wisła Kraków 1.80

Jedno z hitowych spotkań w całej Ekstraklasie Futsalu w Polsce. Mecz o 18.50, więc tak na szybko. Rekord na miejscu drugim z 36 punktami i punktem straty do Pogoni Szczecin. Wisła na trzecim miejscu i 3 pkt straty do Rekordu. Dzisiejszy mecz może pozbawić Wisłę - Mistrza Polski szans na złoty medal. Można powiedzieć, że Rekord na wyjazdach gra "tak sobie", bo bilans 5-0-3 wielkiego wrażenia nie robi. Wisła niepokonana od 9 spotkań. Wisła, która u siebie może pochwalić się bilansem 6-1-0 i stosunkiem bramek 45-15. Niepokonani u siebie i wątpliwe czy dzisiaj to się zmieni. Wisła gra moim zdaniem w specyficznej hali: wąskiej, krótkiej na której Wisła wypracowała swoje schematy a przyjezdnym ciężko poukładać tutaj grę po swojemu. Bezpośrednie pojedynki na hali Wisły to kolejno: 5-1, 3-1, 4-3. Wisła strzela u siebie strasznie dużo bramek i jak odjadą na dwie bramki to Bielsko już nie jest w stanie tego odrobić. Spotkanie najlepszego ligowego ataku z najlepszą obroną. Myślę , że zawodnicy Wisły będą dziś zdzierać du*ę, bo porażka będzie miała kluczowe znaczenie w końcowym rozrachunku.

2-3... <minus>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: FUTSAL 2015/2016
PostNapisane: 02 lut 2016 
Serbia - Słowenia <plus>

Na dzisiejszy wieczór mam do zaprezentowania mecz Mistrzostw Europy w Futsalu Serbia - Słowenia. Tegoroczne mistrzostwa odbywają się w Serbii . Serbia jest faworytem tego spotkania .Serbowie krają dobrą piłkę halową zakwalifikowali się do mistrzostw świata zajmując 2 miejsce w grupie za bardzo dobrze grającą Rosją .Słowenia gra bardzo równą piłkę zawsze grają na bardzo podobnym poziomie. Słowenia zakwalifikowała się do mistrzostw świata zajmując 2 miejsce w grupie za Kazachstanem .Moim zdaniem to spotkanie wygra ekipa Serbii ponieważ będą robić wszystko aby jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością .

PostNapisane: 08 lut 2016 
Znany
Znany

Podziękował: 1
Podziękowano: 28
Serbia - Ukraina

Witam serdecznie. Na dziś nieco uboga oferta ale ja znalazłem bardzo ciekawą perełkę na dziś, mianowicie Futsal i Mistrzostwa Europy które odbywają się w Serbii i spotkanie w 1/4 finału między gospodarzami którzy są w dużym gazie oraz Ukrainą. Faworytem jak dla mnie zdecydowanym są Serbowie i dziwi mnie tak wysoki kurs na ich wygraną. Serbia w grupie bez problemu odprawiła Słowenię oraz Portugalię co było dużą niespodzianką. Widać że gra na własnej hali dużo im daje i dzisiaj nie powinni mieć żadnych problemów bo Ukraina to żadna czołówka światowa. Trafili do grupy z słabymi Węgrami i tylko dzięki temu grają dalej, z Hiszpanami dostali lanie 1-4. Własna publiczność na pewno pobudza ekipę gospodarzy i dzisiaj zrobią wszystko by zagrać dla kibiców i awansować do półfinału. Ciekawa jest też druga para ćwierćfinałowa w której to zmierzą się Hiszpania kontra Portugalia czyli można powiedzieć taki mini-finał. Ja tutaj grałbym osobiście na over jakiś jednak nie podejmuję się do analizowania tego spotkania. Zostaję przy Serbii i wydaję mi się że będzie to dzisiaj bardzo trafny wybór i Serbowie bez większych problemów wyeliminują z turnieju Ukrainę. Polecam i powodzenia!

Typ: Serbia (2.14)
Bukmacher: Unibet <plus>
Godzina: 18:30

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Zamko29 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 11 lut 2016 
Znany
Znany

Podziękował: 1
Podziękowano: 28
Hiszpania - Kazachstan

Witam serdecznie. Futsal i półfinałowe spotkanie Mistrzostw Europy 2016 rozgrywanych w Serbii i spotkanie Hiszpanów z wielką sensacją tych mistrzostw czyli reprezentacją Kazachstanu. Na pewno Hiszpanie nie spodziewali się że do Kazachowie będą ich rywalami, ponieważ wcześniej Kazachstan sensacyjnie wyeliminował Włochów co było mega niespodzianką tych mistrzostw. Ale niestety poświecił do stratą najlepszego zawodnika w całej drużynie, bramkarza Higuity który dzisiaj nie może grać z powodu kartek. I tutaj cała ta rewelacyjna reprezentacja Kazachstanu się sypie i Hiszpanie dzisiaj mogą sobie urządzić niezłą strzelaninę. Już w grupie pokazali że są w świetnej formie, w 1/4 finału 6-2 pokonali Portugalczyków! To pokazuje jaką siłą dysponują. Ja dzisiaj gram że Hiszpanie wygrają ten półfinał co najmniej 4 bramkami. Typ dość ryzykowny ale jak dla mnie powinien wejść, Kazachstan to jest typowy średniak a bez Higuity to już wgl, Polacy by z nimi wygrali. Dzisiaj Hiszpanie na pewno będą chcieli postraszyć Serbów i Ruskich i pokazać swoją moc w tym półfinałowym spotkaniu. 5 lat na Mistrzostwach Europy Hiszpania wygrała z Kazachstanem 5-0 a 7 lat temu 7-0! Dzisiaj uważam że wynik będzie podobny i Hiszpanie wygrają co najmniej 4 bramkami. Kurs zabójca a szansa ogromna, polecam i życzę powodzenia!

Typ: Hiszpania -3.5 gola (2.50)
Bukmacher: Bet365 <minus>
Godzina: 21:00

Re: FUTSAL 2016/2017
PostNapisane: 14 lis 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 131
Dyscyplina: Futsal, Brazylia
Godzina: 23:00
Mecz: Magnus - Copagril
Typ: Magnus
Kurs: 1.75 <minus>
Buk: Expekt

Półfinał rozgrywek brazylijskich w piłce halowej czyli futsalu. Minimalnym faworytem tej rywalizacji jest Magnus w oczach bukmacherów. Magnus przegrał swój ostatni mecz w sierpniu, także minęło sporo czasu, ale trzeba przyznać, że tych spotkań nie mieli dużo. W poprzednich rundach wyeliminowali Jarague i Intelli Orlandie. Drużyna Magnus we własnej hali często wygrywa bardzo pewnie, dlatego fakt grania u siebie jest dla nich bardzo znaczący. Copagril ma mało wygranych na wyjazdach, ale oni faworytem będą u siebie też. Dzisiaj jednak to Magnus na swoim parkiecie i w lepszej formie bo Copgril przegrali swój ostatni mecz aż 2:5.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]