» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 paź 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 17
shevcu napisał(a):
Adamek - Gołota Typ: over 4.5 1.42 3/10 <plus>
<4listki> <wygrana> <4listki>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 07 lis 2009 
VIP
VIP

Podziękował: 7
Podziękowano: 27
Juz jutro walka, na ktora czekam od dawna i jakos wywoluje u mnie wieksze emocje niz Golota - Adamek.

David Haye - Nikolay Valuev 1.65 26.00 2.15

To moze byc jednak walka podobna do Golota - Adamek. Haye jest o wiele szybszy od swojego rywala, ale cios ma takze bardzo mocny. Oficjalne wazenie wykazalo 45kg roznicy miedzy nimi. Angol 98,9 kg a Rosjanin 143,3 kg.

ostatnie ich walki
David Haye 22 (21 KO) : 1
wygrana przez nokaut w 1r vs Tomasz Bonin (4 razy na deskach, walka trwala 105 sekund)
wygrana przez nokaut w 7r vs Jean Marc Mormeck
wygrana przez nokaut w 2r vs Enzo Maccarinelli
wygrana przez nokaut w 5r vs Monte Barrett

Nikolay Valuev 50 (34 KO) : 1
wygrana na punkty vs Jean Francois Bergeron
wygrana na punkty vs Sergey Lyakhovich
wygrana na punkty vs John Ruiz
wygrana na punkty vs Evander Holyfield

Obrazek

Valueva nie lubie, a Haye jest bardzo ciekawa postacia w boksie, wiec moja sympatia bedzie za Davidem. Oby tylko za bardzo nie swirowal, ale mysle, ze od razu wezmie sie do roboty... Haye jest pewny swego, ale nie sie co dziwic, bo na razie nie mial godnego siebie rywala. W wywiadzie dla angielskiej stacji na pytanie co sadzi o Rosjaninie powiedzial : he is ugly. Caly Haye, ale oby to go nie zgubilo. zapraszam do zabierania glosu ;)

zatem oficjalnie : Haye 1.65

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 1
Zgadzam sie i w pełni podzielam wypowiedz Wrobla. Rowniez uwazam ze Rusek dzisiaj poniesie porazke. Haye jest szybkim i bardzo dynamicznym bokserem potrafi zwolnic, przyspieszyc, boksuje madrze, Valuev jest ciezkim przeciwnikiem, ale jesli Haye chce zawojowac cos w boksie to wlasnie dostal szanse i musi ja wykorzystac :wink:

VIP
VIP

Fajny artykul z Przegladu Sportowego jeszcze:

"To było spotkanie nie twarzą w twarz, a twarzą w klatkę piersiową - mówił Brytyjczyk po ich pierwszej konferencji prasowej. - Ale 7 listopada Wałujew i tak obejrzy moje buty, kiedy będzie leżał na deskach.

To jakieś dziwadło, które próbuje boksować. Cholera, w życiu nie widziałem czegoś tak brzydkiego. Jak się spoci, nie wytrzymamy w ringu tego smrodu - mówił o Wałujewie.

- Niektórzy myślą, że zwariowałem zgadzając się na tę walkę. Powtarzają, że Wałujew zgniecie mnie jak muchę. Co za bzdury! To ja zniszczę bestię. Zobaczycie najpiękniejszy nokaut w historii boksu. Szczęki opadną wam do samej ziemi. Bestia padnie na kolana, potwór zostanie upokorzony - wylicza Haye."

oj bedzie ciekawie ;)

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękowano: 0
wyszczekany cwaniak. ciekawy jestem co pokaże na ringu, bo jak Wróbel napisał nie miał jeszcze mocnego rywala, i walczył na swoim podwórku.

ma co prawda za sobą szybkość i technikę, ale mimo wszystko jestem ciekaw jak sobie poradzi z Rosjaninem.. który jeszcze nieźle się rusza.

PostNapisane: 08 lis 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

czy ja oglądałem inną walkę niż sędziowie czy jak ?

Haye ucieka, Haye się boi zadać cios, nie umie wykorzystać szybkości, nagle się budzi na 30s do końca walki zadaje jakieś kilka ciosów, i wygrywa... kiedy 11 rund na korzyść Wałujewa, ciekawe jak miał sprać Anglika jak ten po rogach uciekał, tchórz jeden.

a przed walką był taki wygadany, tak cwaniakował..jak to on nie powali Ruska... dużo gada, mało zrobił.

sorry, ale jak dla mnie wygrał niezasłużenie.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 6
Podziękowano: 7
fakt, werdykt conajmniej kontrowersyjny, ale jak powiedzial Pindera boks zawodowy w wadze ciezkiej obecnie to nie tylko sport to rowniez polityka i wielki biznes i ciezko oprzec sie wrazeniu ze kilku osobom baaardzo zalezalo na takim a nie innym rozstrzygnieciu..

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

na to wygląda, potrzebowali nowego mistrza, i wybrali nowego 'mistrza' przez małe m :)

VIP
VIP

Wrobel napisał(a):
Haye 1.65

Tak jak mowili. Valujew sie nie sprzedawal dobrze i ile mozna tego kloca ogladac, a Haye jest barwna postacia i na pewno bedzie wesolo jeszcze dzieki niemu, a boks na pewno na tym zyska na popularnosci

Co do samej walki to nie zgadzam sie, ze Valuew zdecydowanie wygral. Trzeba zauwazyc, ze on tez nie wyprowadzal ciosow i dostosowal sie do taktyki Haye. Dla mnie remis z lekkim wskazaniem na Ruska. Choc niby mistrza trzeba powalic. Niedosyt jest, ale z werdyktu jestem zadowolony...

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękowano: 17
W końcu ten cyrk z Bestią przerwali, ale szkoda, że w taki sposób...Evandera zrobili w konia jak walczył z Wałujewem, teraz Wałujewa przekręcili. Co do samego boksera. Haye to potrafi tylko jadaczka klepać na lewo i prawo i teraz bracia Kliczkowie (o ile będzie się im chciało) będą mieć w kolekcji wszystkie 4 pasy, bo nie wierzę, że puścili w niepamięć, to co robił w przeszłości Haye. Teraz nie jest ważne który, ale któryś z nich na pewno rzuci wyzwanie Anglikowi i ten jeśli podniesie rękawiczkę, to w ringu zostanie zmiażdżony ;)

VIP
VIP

Jeszcze konczac temat dzisiejszej walki.

"Haye revealed that an injury to his right hand had hampered his ambitions to knock out his giant opponent, even suggesting he may have broken a bone in his attempts to floor Valuev for the first time.

"I damaged my right hand in the second or third round and I tried to rein it in, which is why I went with my left," he said.

"The hand is very tender and very sore and that's why I used it irregularly.

"His head is solid, the hardest thing I've ever hit. It's like hitting a solid brick wall.

"I'm pretty sure it's broken but it's a small price to pay for being the heavyweight champion of the world."

jesli tak, to zrobil tyle ile mogl, wykonal plan i w maju prawdopodobnie z Ruizem zobaczymy bardziej ofensywnego Haye , takiego jakiego go dobrze znamy, w koncu to dopiero druga wygrana walka na punkty z 23 wygranych

PostNapisane: 14 lis 2009 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Yuri Foreman @ 2.62
Julio Cesar Chavez vs Troy Rowland Under 7.5 @ 1.76
Julio Cesar Chavez - Przez knock-out, techniczny knock-out lub dyskwalifikację @ 1.40

Foreman ciosu nokautujacego nie ma, jednak szybkosc w ringu i technika sa jego duzymi atutami. Szansa, jaka otwiera sie przed tym bokserem moze go spiąć, lecz nie powinna. Na zawodowym ringu jeszcze nie pokonany, wiec moze value. Dla mnie Santos to przecietniak, którego lewy prosty posyłał na deski juz kilku solidnych bokserow. Wyłączenie tej broni sprawi, ze nie bedzie miał czym straszyc.
Chavez Jr 3/4 walk wygrał przez nokaut. Dzis bedzie zdecydowanie szybszy od Traya ktory walczy strasznie siłowo. TKO 3,4 runda bardzo mile widziana.

PostNapisane: 15 lis 2009 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

retinho napisał(a):
Yuri Foreman @ 2.62
Julio Cesar Chavez vs Troy Rowland Under 7.5 @ 1.76
Julio Cesar Chavez - Przez knock-out, techniczny knock-out lub dyskwalifikację @ 1.40

Pacquiao, Manny - Cotto, M Over 7.5 rundy 1.55 by retinho

A maniana trwa nadal :roll:
Pocieszac sie moge tym, ze walka Foremana w 100% przebiegała po mojej myśli. Tylko co z tego..
Cos tam jeszcze rzucilem na gg wiec policze, zeby podbic bilans oczywiscie.

PostNapisane: 27 lis 2009 
VIP
VIP

Podziękowano: 2
Witam,

Przeglądając dzisiejszą ofertę, znalzałem jedn dość ciekawy typ. Jako, iż jest to mój "Debiut" w tej dziedzinie nie jest to nic pewnego ale jednak:

Rafal Jackiewicz - Delvin Rodriguez
Typ: 1 1,70

Betsafe

Dlaczego tak? Walka jest w Ełku, co niewątpliwie przemawia za naszym pięściarzem. Jest on ciut niższy od rywala i powiedziałbym że nawet troszkę gorszy pięśćiarsko. W procentowej skali dałbym tak 45-55. Dlaczego jednak tak. Zobaczmy po rynku.

BAH - 1.50
Betcris - 1,60

Najwyższy kurs na rynku i jest tu jako takie value. Bukmacher najwidocznie zagraniczny, nie zdaje sobie sprawy, jak są sędziowane walki w Polsce i wziął pod uwagę wyłącznie umiejętności bokserskie.

Pokój.

PostNapisane: 28 lis 2009 
VIP
VIP

Podziękowano: 2
Rafal Jackiewicz - Delvin Rodriguez <plus>
Typ: 1 1,70 <wygrana>

Jak dostał nożem, to po 6 rundzie i tak wstał :wink:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]