» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 kwi 2010 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Nie zgadzam sie z typem na Adamka, Arreola tu ma wieksze szanse, to dopiero druga walka polaka w HW (Gołoty nie licze). Arreola to naturalny ciężki, ma siłe, cios, kondycje i mimo że bedzie wolniejszy to swoją presją powinien pokonać Adamka. Wystarczy popatrzec jak walczył z Kliczko, mimo że był niższy, słabszy to cały czas parł do przodu jak czołg. Myśle że własnie tym polaka przełamnie. Adamek ma zbyt dziurawą obrone, Estrada go trafił i widać było że polak to odczówał, a przeciez Estrada ma totalną wate w łapach. Dodatkowo na niekorzysc Adamka przemawia zmiana trenera i słaba komunikacja w narożniku, Ziggy po ang nie wie co gada a Adamek przeciez tez dopiero sie uczy języka. Arreola to ulubieniec HBO, walczy u siebie w kaliforni wiec na pkt też nie będzie łatwo.
Co do wagi obu panów, Adamek świetnie że zrzucił, Arreola co prawda nie waży tyle ile zapowiadał ale na zdjęciach nie wygląda na otłuszczonego, widać więcej mięsni niż poprzednio.
PS: piszesz o jakości przeciwników Arreoli, ale tak naprawde gogo top pokonał Adamek ? w hw nikogo, Gołota to wrak, a wacianego Estrade z trudem ograł. W CW, jedynym godnym rywalem był Cunn z który zresztą miał kłopoty, Bell był już skonczony. w połcięzkiej porażka z Dawsonem i dwie ciężke walki z Briggsm który był przecież tylko tłem i zapleczem lw nawet mimo tego że posiadał pas.
Niestety ale dużo więcej przemawia za Arreolą ;/ doświadczenie, naturalna waga, siła, kondycja, miejsce walki
Adamek - szybkość, technika, być może jakaś odpowiednia taktyka,

Wie ktoś może czy jakiś buk ma w ofercie walke Angulo z Julio ? chciałbym zaryzykować i postawić coś na Julio, Angulo jest przereklamowany

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Administrator
Administrator

Podziękował: 6753
Podziękowano: 2463
szmagel napisał(a):
Wie ktoś może czy jakiś buk ma w ofercie walke Angulo z Julio ? chciałbym zaryzykować i postawić coś na Julio, Angulo jest przereklamowany

25 Kwi 05:15 Alfredo Angulo v Joel Julio 1.16 5.00

Bet365

By decision
Obserwator
Obserwator

Cześć, mam następujące pytanie - czy techniczny nokaut zalicza się do zwycięstwa "By decision"? Chodzi mi o to, że prócz zwycięstwa Tomka w walce z Arreolą, w które głęboko wierzę :D, postawiłem też "Adamek by decision". Chodzi tu jedynie o zwycięstwo na punkty, czy decyzja o przerwaniu walki podjęta przez sędziego w trakcie jej trwania również się zalicza? Pewnie chodzi tu o jedynie werdykt sędziów w przypadku nieroztrzygnięcia walki przed czasem, ale szczerze mówiąc, to możnaby się kłócić. Szukałem po regulaminach, instrukcjach i nigdzie nic na ten temat nie znalazłem. Jeśli ktoś posiada wiedzę w tym zakresie, to proszę o odpowiedź :)
Pozdrawiam

Re: By decision
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Kmicic666 napisał(a):
Cześć, mam następujące pytanie - czy techniczny nokaut zalicza się do zwycięstwa "By decision"? Chodzi mi o to, że prócz zwycięstwa Tomka w walce z Arreolą, w które głęboko wierzę :D, postawiłem też "Adamek by decision". Chodzi tu jedynie o zwycięstwo na punkty, czy decyzja o przerwaniu walki podjęta przez sędziego w trakcie jej trwania również się zalicza? Pewnie chodzi tu o jedynie werdykt sędziów w przypadku nieroztrzygnięcia walki przed czasem, ale szczerze mówiąc, to możnaby się kłócić. Szukałem po regulaminach, instrukcjach i nigdzie nic na ten temat nie znalazłem. Jeśli ktoś posiada wiedzę w tym zakresie, to proszę o odpowiedź :)
Pozdrawiam

Gdy zagrane jest "By Decision" liczy się tylko wygrana na punkty.

PostNapisane: 25 kwi 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 8
Podziękowano: 107
A ja mam pytanie o ktorej mniej więcej będzie ta walka, bo czytałem już kilka godzin od 4, przez 5-15 do nawet 7. Wiem, że dokładnie nie wiadomo, ale troche duże te rozbieżności.
Ktoś ma pewne źródło :wink:

Moderator
Moderator

Podziękował: 506
Podziękowano: 2113
Dwight napisał(a):
A ja mam pytanie o ktorej mniej więcej będzie ta walka, bo czytałem już kilka godzin od 4, przez 5-15 do nawet 7. Wiem, że dokładnie nie wiadomo, ale troche duże te rozbieżności.
Ktoś ma pewne źródło :wink:

Z tego co podawali na polsacie walke Adamka maja zacząc transmitowac o 5:15.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 5
Dwight, też czekam na tą walkę, zwykle Adamek wychodził jakoś między 4 a 5, teraz jest zamieszanie bo gdzieś tam podobno powiedział że z uwagi na fanów w Polsce walka odbędzie się około 7, ile w tym prawdy nie wiem. Według Polsatu studio zaczyna się o 4, a na 5:15 przewidziane jest już wyjście na ring i mogłoby tak być, ale jak będzie zobaczymy. Grunt by Tomek wygrał! ;)

http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?t=21671

PostNapisane: 20 lip 2010 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Danny Green (AUS) - Paul Briggs (AUS)
Ile rund w walce ? Over 9.5
2.20

Opis w nocy..

Re: Boks 2011
PostNapisane: 10 gru 2010 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Nie mam czasu napisać dlaczego bo wyjeżdzam na weekend jednak mogę polecić dla spróbowania..

Vic Darchinyan vs Abner Mares
Vic Darchinyan @ 3.00

Tony Bellew vs Ovill McKenzie
Poniżej 6.5r @ 2.25
Tony Bellew - Przez knock-out, techniczny knock-out lub dyskwalifikację @ 1.53

Nathan Cleverley vs Nadjib Mohammedi
Nathan Cleverley - Wygra w rundach 1 - 3 @ 3.40

Amir Khan vs Marcos Rene Maidana
Amir Khan @ 1.30

Yohnny Perez + Nathan Cleverley + Tony Bellew + Kell Brook + Matthew Macklin + Andy Lee + Hector David Saldivia @ 1.65

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]