» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Dart - Mistrzostwa Świata
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2008 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 2
Podziękowano: 0
Kto z nas, gdzieś w pubie nie grał w popularne rzutki?
Właśnie dobiegają końca BDO World Championships w Lakeside. W finale spotkają się Walijczyk Mark Webster i Australijczyk Simon Whitlock. Zdecydowanym faworytem jest ten pierwszy, który po zaciętym pojedynku pokonał w półfinale aktualnego jeszcze mistrza świata Marka Adamsa 6-4 w setach. Co ciekawe spotkanie to obfitowało w 180-tki a obaj panowie byli nastawieni na triple 20. Nie można tego powiedzieć o drugim pojedynku, gdzie nie często pojawiały się 140 i wyższe podejścia. Nie mam dokładnych statystyk turniejowych, ale Whitlock ma średnią turniejową ok. 98 na podejście, natomiast Webster z pewnością wyższą. Dzisiejsze spotkanie nie będzie spacerkiem dla młodego Walijczyka, ale porównując oba półfinały mogę jasno stwierdzić, że nie ważne kto wyszedłby z tego pierwszego czy Adams czy Webster, i tak byłby faworytem finału.
Takie moje propozycje na dzisiejszy emocjonujący wieczór:
Zwycięzca - Webster 1.65
Kto rzuci największą ilość 180-ek? Webster 1.85

I coś dla ryzykantów:
Set Handicap - Mark Webster (-1,5) 2.20

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Dart - Mistrzostwa Świata
PostNapisane: 13 sty 2008 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 2
Podziękowano: 0
your sin napisał(a):
Takie moje propozycje na dzisiejszy emocjonujący wieczór:
Zwycięzca - Webster 1.65 <wygrana>
Kto rzuci największą ilość 180-ek? Webster 1.85
<minus> 13:15

I coś dla ryzykantów:
Set Handicap - Mark Webster (-1,5) 2.20 <wygrana>

7:5 w setach dla Webstera, kurs był mocno przeszacowany, więc naprawdę było warto grać na młodego Walijczyka. Dziękuje za uwagę. Kto chciał to skorzystał. Temat do zamknięcia.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]