» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Sanchez to win 5,00 2miejsce
1/3

Sanchez 1-3 1,65
3/3

No niestety Sanchez za wolno zaczął i nie dałrady wygrać. Główny typ na medal jednak siadł więc jest plusik <wygrana> No i bravo Plawgo za rekord Polski!

btw jeśli podajecie typy w tym dziale pamietajcie o skrobnięciu paru zdań analizy :wink:
]...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 sie 2007 
Znany
Znany

Warto dzisiaj spróbować zagrać na zwycięstwo Amerykanina w biegu na 1500 metrów. W tym roku spisuje się bardzo dobrze. Dysponuje niezłym finiszem i powinien powalczyć o zwycięstwo. W każdym bądź razie powinien znaleźć się an podium.

A.WEBB Z (1500m M) 6.00

synec2206

VIP
VIP

Webb - Boukensa (1500m M)
Grasu 1-3 (rzut dyskiem K)

AKO 2,10

Moya - Thörnblad (1,98 )

Webb w tym roku bardzo dobry rezultat 3:30.54, Boukensa nie o wiele gorszy bo 3:30.92, ale w Osace w każdym biegu eliminacyjnym czasy lepsze miał Webb, wiem że nie ma co porównywać biegów, bo tempo w nich jest różne, ale mocno się zdziwię jeżeli Webb nie będzie przed swoim przeciwnikiem.
Grasu w tym roku legitymuję się drugim wynikiem na świecie, również w rzutach eliminacyjnych uzyskała drugi rezultat za Niemką Dietzsch, inne zawodniczki nie zbliżyły się zbytnio do wyżej wymienionej dwójki, jak dla mnie Rumunka powinna być spokojnie w trójce.
Thörnblad w tym roku bardzo dobra forma, skacze wyżej niż Moya i troszkę dziwi mnie tak wysoki kurs, Szwed przeszedł eliminacje bez żadnego problemu, natomiast Moya już gładko nie miał, kurs zachęcający żeby zagrać i ja tak właśnie zrobię.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 3
N. Grassu - D. Pishchalnikova (rzut dyskiem pań) 1.50

Jako singiel tylko dlatego, że poszedł bardzo grubo. Betsson wystawił chyba nieco zawyżony kurs na Rumunkę, która ma o wiele lepszy rekord życiowy - 68.80 (w tym sezonie 65.60) osiągnięty coprawda dawno, bo bodajże w 1999 roku, ale w porównaniu z życiówką Pishchalnikovej - 65.55 nie ma co się rozwodzić, tylko trzeba to grać. W kwalach Rosjanka rzuciła ponad dwa metry mniej. Zresztą wszyscy ten konkurs widzą jako pojedynek Franki Dietsch właśnie z Nicoleta Grassu. Ja po cichu liczę na dobry występ naszej zawodniczki, która w kwalifikacjach spisała się bardzo obiecująco... Serdecznie polecam tego singielka (obym sie tylko nie przejechał, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa)

Co wy na to?? - Pozdrawiam :wink:

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Jesli chgodzi o 1500 dzisiaj to pasuje. W zalezności jakie będzie tempo wydarzyćsie może naprawdę dużo. Tak samo 400 kobiet. Myślałem długo ale oprócz Williams, na którą kursy są za niskie, jest kilka zawodniczek, które nie wiadomo jak pobiegną. W trakcie mam kupon z podium Holma, który myslę że wejdzie. Holm umie się przygotować do duzych imprez, ma doświadczenie i ogromne możliwości o czym świadczy jego życiówka 2,40. Teraz, po eliminacjach kursy na medal Szweda wzrosły nawet do 1,50 po niezłych skokach rywali.

Hoffa zwycięstwo (kula) 1,35

Holm 1-3 1,40
AKO=1,89

Drugi moj typ dotyczy dysku pań. Myślę że Franka Dietch nie będzie miała sobie równych, tak jak Hoffa w kuli. Dwie największe rywalki z list światowych w tym roku (Amerykanki Breisch oraz Powell) nie weszły do finału. O podium zawalczą pewnie Grasu i Pischalnikova, ale Niemka powinna rzucić od nich zdecydowanie dalej. Liczę na ponad 66m Dietch co da złoto. Kursy niskie, ale znalazłem 1,65 na GB co mnie satysfakcjonuje.

Dietch to win 1,65

3/3

No i jeszcze 110 płotki. Zdecydowaną faworytką Perry, która pobiegła 12,55 w półfinale. O pudło powalczą Kallur, która biega równo w tym sezonie 12.6x. Do walki powinna włączyć się tez Perdita Felicien, która złapała forme w Osace oraz mój typ LoLo Jones ze Stanów. Jones sporo startowałą w tym roku osiągając 12.57. Teraz z biegu na bieg także się rozpędza. Dixon biega zrobiła w półfinale życiówkę 12.67, lecz czy powtórzy to w finale? W tym roku biegała średnio około 12.90 więc jest zawodniczką gorszą od Jones. Myslę że LoLo udowodni jej to w finale tak dużej imprezy, a kurs atrakcyjny jak no moje.

LoLo Jones - Vonette Dixon 1 2,20

2/3

GL! ]...

Obserwator
Obserwator

Dietzsch F.-Grasu N. 1,21 1

Perry M.-Kallur S. 1,36 1

male stawki ale podbic kupon mozna :wink:

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 3
KCZ17 napisał(a):
N. Grassu - D. Pishchalnikova (rzut dyskiem pań) 1.50 <minus> 4m. - 2m.

Jako singiel tylko dlatego, że poszedł bardzo grubo. Betsson wystawił chyba nieco zawyżony kurs na Rumunkę, która ma o wiele lepszy rekord życiowy - 68.80 (w tym sezonie 65.60) osiągnięty coprawda dawno, bo bodajże w 1999 roku, ale w porównaniu z życiówką Pishchalnikovej - 65.55 nie ma co się rozwodzić, tylko trzeba to grać. W kwalach Rosjanka rzuciła ponad dwa metry mniej. Zresztą wszyscy ten konkurs widzą jako pojedynek Franki Dietsch właśnie z Nicoleta Grassu. Ja po cichu liczę na dobry występ naszej zawodniczki, która w kwalifikacjach spisała się bardzo obiecująco... Serdecznie polecam tego singielka (obym sie tylko nie przejechał, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa)

Co wy na to?? - Pozdrawiam :wink:

Nie mam szczęścia do typów, jakie podaje na forum. Ale powiedzmy sobie szczerze - to jest niespodzianka. Grassu poniżej 64 metrów i jest bez medalu... Bywa :wink:

VIP
VIP

Stoper napisał(a):
Webb - Boukensa (1500m M) <minus>
Grasu 1-3 (rzut dyskiem K) <minus>

AKO 2,10

Moya - Thörnblad (1,98 ) <minus>

Webb w końcówce dał się wyprzedzić.
Grasu zajęła 4 miejsce.
Thörnblad to sie skompromitował, nie dał rady z 2,21

Obserwator
Obserwator

Truli napisał(a):
Dietzsch F.-Grasu N. 1,21 1

Perry M.-Kallur S. 1,36 1

male stawki ale podbic kupon mozna :wink:

Oby dwa <plus> <wygrana> <4listki>

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Hoffa zwycięstwo (kula) 1,35
Holm 1-3 1,40 4m
AKO=1,89

Tu gorycz, ale co za konkurs! Wygrywa Thomas, który skacze wzwyż dopiero drugi sezon stylem jakby robił rowerek nogami, z medalem też cypryjczyk, który pobiłżyciowke o kilka centymetrów!! Szkoda tylko Holma...

Dietch to win 1,65
3/3

LoLo Jones - Vonette Dixon 1 2,20
2/3

Czyli ogólnie dzień i tak na plus ]...

PostNapisane: 31 sie 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

W ostatniej chwili więc tylko parę słów. Savigne powina powalczyć nawet z Lebiedievą, a w tym sezonie średniutko więc kurs jaki jest każdy widzi. Meritta lubię i potym jak pobiegł w półfinale uważam że będzie zaraz za Warinerem. Tyle i GL!

Merritt, L - Taylor, A 1 1,62
Savigne, Y - Pyatykh, A 1 1,30

AKO=2,11
3/3

]...

PostNapisane: 01 wrz 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Merritt, L - Taylor, A 1 1,62
Savigne, Y - Pyatykh, A 1 1,30

AKO=2,11
3/3

Wczorajszy kuponik <wygrana> a na jutro mam:

800m resultat <1'44''33 2,70

2/3

Połfinały pokazały że panowie są w formie i pobiegają napewno poniżej 1'45'' a w finale są gwiazdy(Bungei, Borzakovski, Yego...), które stać na wynik poniżej 1'44''. Ważne tylko żeby pierwsze kółko było dość szybkie. Myślę jednak że ci, którzy nie czują się mocni na finiszu poprowadzą szybko około 51'30 a to powinno wystarczyć'. Kurs wysoki i moim zdaniem wart ryzyka, bo jak mówiłem poniżej 1'45'' będzie napewno, a jeśli dobrze pójdzie to i spoooro szybciej ]...

PostNapisane: 02 wrz 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

800m resultat <1'44''33 2,70
2/3

1'47'09

Długo czekałem na ten bieg, ale zawiodłem się. Kółko w 55 sekund i czas 1'47'' to biegają juniorzy! A finisz też nie powalił. Rozumiem że biega się na miejsca, ale mogliby pobiec z klasą. Trudno, ale dali tyłka ;) Ogólnie z Osaki wyszedłem na plus z niezłą statystyka :D Szczegóły u mnie w temacie ]...

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]