» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

11th IAAF WC in ATHLETICS - OSAKA 2007 - 25.08/02.09
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sie 2007 
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2006
Posty: 23877
Lokalizacja: Казань
Podziękował: 6753
Podziękowano: 2463

11th IAAF WC in ATHLETICS
- OSAKA 2007 - 25.08/02.09


:!: WEBSITE :!:

KALENDARZ

LIVE ON EUROSPORT

ZAPRASZAMY

_________________
NFL 2017 [31:25]
RUSSIAN TEAMS 2017 [233:165] /175-152/
NFL 2016 {41:27} ; 2015 {48:26} ; NFL 2014 {38:30} ; NFL 2013 {28:25} ; NFL 2012 {11:10} ; 2011 {16:4} ; 2010 {13:3} ; 2009 {14:8} ; 2008 {94:57} ; 2007 {164:117}
MLB 2017 {141:151} ; 2016 {195:143} ; 2015 {259:219} ; 2014 {244:213} ; 2013 {137:100} ; 2012 {167:143} ; 2011 {89:74} ; 2010 {93:78} ; 2009 {104:76} ; 2008 {167:105} ; 2007 {377:243}
RUSSIAN TEAMS 2016 {250:151} ; 2015 {255:185} ; 2014 {266:196} ; 2013 {117:91} ; 2012 {90:60} ; 2011 {94:67}; 2010 {74:47} ; 2009 {76:59} ; 2008 {160:87} ; 2007 {241:143} ; 2006 : {71-35}


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 24 sie 2007 
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2006
Posty: 23877
Lokalizacja: Казань
Podziękował: 6753
Podziękowano: 2463
PANIE

10 000 m
Tirunesh Dibaba (ETH) 1.40
Elvan Abeylegesse (TUR) 6.50
Ejegayehu Dibaba (ETH) 9.00
Mestawet Tufa (ETH) 10.00
Inga Abitova (RUS) 13.00
Aheza Kiros (ETH) 21.00
Kayoko Fukushi (JPN) 21.00
Deena Kastor (USA) 34.00
Joanne Pavey (GBR) 51.00
Philes Ongori (KEN) 51.00

Rzut kulą
Nadzeya Ostapchuk (BLR) 1.70
Valerie Vili (NZL) 3.25
Petra Lammert (GER) 9.00
Anna Omarova (RUS) 11.00
Nadine Kleinert (GER) 17.00
Yanina Karolchyk-Pravalinskay (BLR) 31.00
Chiara Rosa (ITA) 41.00
Yumileidi Cumbá (CUB) 51.00
Lijiao Gong (CHN) 51.00
Misleydis Gonzalez (CUB) 67.00
Anna Avdeyeva (RUS) 67.00
Ling Li (CHN) 81.00

Siedmiobój
Carolina Klüft (SWE) 1.20
Lyudmila Blonska (UKR) 6.00
Tatyana Chernova (RUS) 8.00
Karin Ruckstuhl (NED) 34.00
Jessica Ennis (GBR) 41.00
Lilli Schwarzkopf (GER) 51.00
Jennifer Oeser (GER) 51.00
Kelly Sotherton (GBR) 101.00
Austra Skujyte (LTU) 101.00
Margaret Simpson (GHA) 101.00


3000 m z przeszkodami
Gulnara Samitova-Galkina (RUS) 1.50
Inny/a atleta/ka 3.55
Yekaterina Volkova (RUS) 6.00

100 m
Torri Edwards (USA) 2.50
Veronica Campbell (JAM) 2.70
Christine Arron (FRA) 8.00
Tezzhan Naimova (BUL) 11.00
Lauryn Williams (USA) 15.00
Kim Gevaert (BEL) 17.00
Allyson Felix (USA) 21.00
Carmelita Jeter (USA) 21.00
Kerron Stewart (JAM) 26.00
Yevgeniya Polyakova (RUS) 26.00
Sheri-Ann Brooks (JAM) 26.00
Debbie Ferguson-McKenzie (BAH) 41.00

400 m
Novlene Williams (JAM) 4.00
Natalya Antyukh (RUS) 5.00
Ana Guevara (MEX) 5.00
Natasha Hastings (USA) 6.00
Amy Mbacke Thiam (SEN) 7.00
DeeDee Trotter (USA) 8.00
Tatyana Veshkurova (RUS) 8.00
Mary Wineberg (USA) 15.00
Natalya Nazarova (RUS) 21.00
Nicola Sanders (GBR) 34.00

Skok o tyczce
Yelena Isinbaeva (RUS) 1.07
Svetlana Feofanova (RUS) 9.00
Monika Pyrek (POL) 15.00
Jennifer Stuczynski (USA) 21.00
Tatyana Polnova (RUS) 26.00
Yuliya Golubchikova (RUS) 34.00
Katerina Badurova (CZE) 51.00

Skok w dal
Lyudmila Kolchanova (RUS) 1.80
Tatyana Lebedeva (RUS) 3.00
Tatyana Kotova (RUS) 8.00
Naide Gomes (POR) 15.00
Viktoriya Rybalko (UKR) 21.00
Bianca Kappler (GER) 26.00
Carolina Klüft (SWE) 26.00
Rose Richmond (USA) 34.00
Tianna Madison (USA) 34.00
Janice Josephs (RUS) 34.00
Maurren Higa Maggi (BRA) 34.00
Oleksandra Stadnyuk (UKR) 34.00

800 m kobiet
Olga Kotlyarova (RUS) 4.00
Maria de Lurdes Mutola (MOZ) 4.50
Svetlana Cherkasova (RUS) 6.00
Janeth Jepkosgei (KEN) 9.00
Kenia Sinclair (JAM) 9.50
Yuliya Krevsun (UKR) 11.00
Svetlana Klyuka (RUS) 11.00
Alice Schmidt (USA) 21.00
Tetyana Petlyuk (UKR) 21.00
Hasna Benhassi (MAR) 21.00
Alysia Johnson (USA) 21.00
Hazel Clark (USA) 21.00
Elisa Cusma Piccione (ITA) 21.00
Tamsyn Lewis (AUS) 34.00
Diane Cummins (CAN) 41.00
Mayte Martinez (ESP) 51.00
Marilyn Okoro (GBR) 101.00

Rzut dyskiem
Franka Dietzsch (GER) 1.85
Vera Pospisilova Cechlova (CZE) 7.00
Nicoleta Grasu (ROM) 10.00
Darya Pishchalnikova (RUS) 10.00
Suzanne Powell (USA) 11.00
Iryna Yatchenko (BLR) 17.00
Yania Ferrales (CUB) 17.00
Becky Breisch (USA) 17.00
Yarelis Barrios (CUB) 17.00
Kateryna Karsak (UKR) 26.00
Taifeng Sun (CHN) 34.00
Natalya Fokina (UKR) 51.00

100 m przez płotki
Michelle Perry (USA) 2.20
Virginia Powell (USA) 4.50
Susanna Kallur (SWE) 4.50
Lolo Jones (USA) 9.00
Perdita Felicien (CAN) 15.00
Delloreen Ennis-London (JAM) 21.00
Adrianna Lamalle (FRA) 34.00
Angela Whyte (CAN) 34.00
Sally McLellan (AUS) 34.00
Nichole Denby (USA) 41.00
Nevin Yanit (TUR) 81.00
Vonette Dixon (JAM) 101.00

Rzut młotem
Gulfiya Khanafeyeva (RUS) 4.00
Kamila Skolimowska (POL) 4.50
Yipsi Moreno (CUB) 4.50
Yelena Konevtseva (RUS) 6.00
Betty Heidler (GER) 6.00
Wenxiu Zhang (CHN) 11.00
Olga Kuzenkova (RUS) 11.00
Ivana Brkljacic (CRO) 15.00
Manuela Montebrun (FRA) 34.00
Kathrin Klaas (GER) 34.00
Brittany Riley (USA) 101.00
Eileen O´Keefe (IRL) 101.00

400 m ppł
Yuliya Pechonkina (RUS) 3.25
Jana Rawlinson (AUS) 3.75
Tiffany Ross-Williams (USA) 6.00
Sheena Johnson (USA) 7.00
Fani Halkia (GRE) 9.00
Yevgeniya Isakova (RUS) 13.00
Yekaterina Bikert (RUS) 17.00
Sandra Glover (USA) 21.00
Melaine Walker (JAM) 21.00
Natalya Ivanova (RUS) 26.00
Nicole Leach (USA) 34.00
Anna Jesień (POL) 41.00

Trójskok
Tatyana Lebedeva (RUS) 1.30
Hrysopiyí Devetzí (GRE) 9.00
Yargelis Savigne (CUB) 9.00
Marija Sestak (SLO) 15.00
Anna Pyatykh (RUS) 15.00
Olha Saladuha (UKR) 17.00
Limei Xie (CHN) 26.00
Olesya Bufalova (RUS) 41.00
Olga Rypakova (KAZ) 41.00
Koila Costa (BRA) 61.00
Theresa N'Zola (FRA) 61.00

Rzut oszczepem
Christina Obergföll (GER) 1.30
Barbora Spotakova (CZE) 6.00
Steffi Nerius (GER) 7.00
Sonia Bisset (CUB) 17.00
Mariya Abakumova (RUS) 21.00
Goldie Sayers (GBR) 51.00
Nikola Brejchová (CZE) 51.00
Mercedes Chilla (ESP) 101.00
Barbara Madejczyk (POL) 101.00
Urszula Jasińska (POL) 101.00

200 m
Allyson Felix (USA) 2.00
Sanya Richards (USA) 4.25
Veronica Campbell (JAM) 5.00
Muriel Hurtis-Houairi (FRA) 11.00
Tezzhan Naimova (BUL) 15.00
Torri Edwards (USA) 17.00
Debbie Ferguson-McKenzie (BAH) 17.00
Kim Gevaert (BEL) 21.00
Lashauntea Moore (USA) 34.00
Laverne Jones (ISV) 34.00
Christine Arron (FRA) 51.00
Cydonie Mothersill (CAY) 67.00

5000 m
Meseret Defar (ETH) 1.75
Tirunesh Dibaba (ETH) 2.10
Mariem Alaoui Selsouli (MAR) 12.00
Vivian Cheruiyot (KEN) 15.00
Gelete Burika (ETH) 21.00
Meselech Melkamu (ETH) 41.00
Priscah Jepleting Cherono (KEN) 51.00
Shalane Flanagan (USA) 67.00
Joanne Pavey (GBR) 101.00

Sztafeta na 4x100
USA 1.80
Jamajka 4.00
Rosja 4.50
Niemcy 21.00
Francja 21.00
Białoruś 26.00
Wielka Brytania 34.00
Kuba 51.00

Skok wzwyż
Blanka Vlasic (CRO) 1.40
Yelena Slesarenko (RUS) 6.50
Kajsa Bergqvist (SWE) 7.00
Anna Chicherova (RUS) 17.00
Tia Hellebaut (BEL) 19.00
Ruth Beitia (ESP) 21.00
Antonietta Di Martino (ITA) 21.00
Vita Palamar (UKR) 26.00
Yekaterina Savchenko (RUS) 34.00

1500 m
Yelena Soboleva (RUS) 1.70
Maryam Yusuf Jamal (BRN) 4.00
Yuliya Chizhenko-Fomenko (RUS) 5.00
Iryna Lishchynska (UKR) 9.00
Mariem Alaoui Selsouli (MAR) 26.00
Lidia Chojecka (POL) 51.00
Viola Kibiwot (KEN) 51.00

Sztafeta 4x400m
USA 1.30
Rosja 3.50
Inny, nie wymieniony kraj 15.00
Białoruś 26.00
Jamajka 41.00

Bwin

_________________
NFL 2017 [31:25]
RUSSIAN TEAMS 2017 [233:165] /175-152/
NFL 2016 {41:27} ; 2015 {48:26} ; NFL 2014 {38:30} ; NFL 2013 {28:25} ; NFL 2012 {11:10} ; 2011 {16:4} ; 2010 {13:3} ; 2009 {14:8} ; 2008 {94:57} ; 2007 {164:117}
MLB 2017 {141:151} ; 2016 {195:143} ; 2015 {259:219} ; 2014 {244:213} ; 2013 {137:100} ; 2012 {167:143} ; 2011 {89:74} ; 2010 {93:78} ; 2009 {104:76} ; 2008 {167:105} ; 2007 {377:243}
RUSSIAN TEAMS 2016 {250:151} ; 2015 {255:185} ; 2014 {266:196} ; 2013 {117:91} ; 2012 {90:60} ; 2011 {94:67}; 2010 {74:47} ; 2009 {76:59} ; 2008 {160:87} ; 2007 {241:143} ; 2006 : {71-35}


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 24 sie 2007 
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2006
Posty: 23877
Lokalizacja: Казань
Podziękował: 6753
Podziękowano: 2463
PANOWIE

Maraton
Mubarak Hassan Shami (QAT) 4.75
Abderrahim Goumri (MAR) 6.50
Hendrick Ramaala (RSA) 7.00
Jose Manuel Martinez (ESP) 9.00
Viktor Rothlin (SUI) 9.00
Julio Rey (ESP) 10.00
Jose Rios (ESP) 10.00
Dejene Birhanu (ETH) 13.00
Ambesse Tolossa (ETH) 15.00
Laban Kipkemboi (KEN) 16.00
Hicham Chatt (MAR) 21.00
Gashaw Asfaw (ETH) 25.00
William Kiplagat (KEN) 31.00
Tesfaye Tola (ETH) 31.00
Samson Ramadhani (TAN) 35.00

Pchnięcie kulą
Reese Hoffa (USA) 1.40
Rutger Smith (NED) 8.00
Adam Nelson (USA) 9.00
Joachim Olsen (DEN) 11.00
Daniel Taylor (USA) 11.00
Andrei Mikhnevich (BLR) 19.00
Ralf Bartels (GER) 25.00
Peter Sack (GER) 25.00
Anton Luboslavskiy (RUS) 31.00
Dylan Armstrong (CAN) 61.00
Pavel Sofin (RUS) 81.00

100 metrów
Tyson Gay (USA) 1.95
Asafa Powell (JAM) 1.95
Derrick Atkins (BAH) 9.00
Francis Obikwelu (POR) 31.00
Churandy Martina (AHO) 41.00
Marc Burns (TRI) 41.00
Samuel Francis (QAT) 41.00
Olusoji A. Fasuba (NGR) 71.00
Marlon Devonish (GBR) 91.00
Mark Jelks (USA) 101.00
Leroy Dixon (USA) 101.00
Clement Campbell (JAM) 131.00

Rzut młotem
Ivan Tikhon (BLR) 3.00
Vadim Devyatovskiy (BLR) 4.00
Koji Murofushi (JPN) 6.00
Krisztian Pars (HUN) 7.00
Primoz Kozmus (SLO) 11.00
Szymon Ziółkowski (POL) 13.00
Markus Esser (GER) 15.00
Libor Charfreitag (SVK) 21.00
Esref Apak (TUR) 31.00
Miloslav Konopka (SVK) 41.00
Aleksey Zagornyi (RUS) 71.00

Trójskok
Jadel Gregorio (BRA) 4.00
Marian Oprea (ROM) 4.00
Nelson Evora (POR) 7.00
Aarik Wilson (USA) 7.00
Danil Burkenya (RUS) 9.00
Osniel Tosca (CUB) 11.00
Randy Lewis (GRN) 11.00
Dmitrij Valukevic (SVK) 13.00
Leevan Sands (BAH) 13.00
Phillips Idowu (GBR) 16.00
Dimitrios Tsamis (GRE) 21.00
Aleksandr Petrenko (RUS) 31.00
Walter Davis (USA) 31.00
Kenta Bell (USA) 51.00

10 000 m
Kenenisa Bekele (ETH) 1.35
Sileshi Sihine (ETH) 4.30
Inny/a atleta/ka 6.50

Rzut dyskiem
Virgilijus Alekna (LTU) 1.45
Gerd Kanter (EST) 4.20
Ehsan Hadadi (IRI) 15.00
Mario Pestano (ESP) 15.00
Piotr Malachowski (POL) 25.00
Ian Waltz (USA) 35.00
Jarred Rome (USA) 35.00
Frantz Kruger (RSA) 35.00
Robert Harting (GER) 45.00
Zoltan Kovago (HUN) 45.00

3000 m z przeszkodami
Ezekiel Kemboi (KEN) 3.00
Brimin Kiprop Kipruto (KEN) 5.00
Richard Kipkemboi Mateelong (KEN) 5.00
Mustafa Mohamed (SWE) 8.00
Bouabdallah Tahri (FRA) 9.00
Brahim Taleb (MAR) 11.00
Tareq Mubarak Taher (BRN) 13.00
Hamid Ezzine (MAR) 15.00
Abdelkader Hachlaf (MAR) 15.00
Gunther Weidlinger (AUT) 41.00
Pieter Desmet (BEL) 41.00
Mahiedine Mekhissi-Benabbad (FRA) 41.00
Antonio David Jimenez (ESP) 41.00
Vincent Zouaoui Dandrieux (FRA) 71.00

400 m ppł
Bershawn Jackson (USA) 3.75
Kerron Clement (USA) 4.50
James Carter (USA) 5.50
L.J. Van Zyl (RSA) 9.00
Periklis Iakovakis (GRE) 11.00
Derrick Williams (USA) 13.00
Danny McFarlane (JAM) 15.00
Alwyn Myburgh (RSA) 17.00
Adam Kunkel (CAN) 17.00
Felix Sanchez (DOM) 17.00
Dai Tamesue (JPN) 26.00
Isa Phillips (JAM) 29.00
Marek Plawgo (POL) 36.00
Pieter de Villiers (RSA) 51.00
Bayano Kamani (PAN) 51.00
Naman Keita (FRA) 81.00


1500 m, mężcz
Alan Webb (USA) 3.20
Belal Mansoor Ali (BRN) 5.00
Mehdi Baala (FRA) 5.00
Rashid Ramzi (BRN) 10.00
Daniel Kipchirchir Komen (KEN) 11.00
Mohamed Moustaoui (MAR) 13.00
Shadrack Korir (KEN) 13.00
Bernard Lagat (USA) 15.00
Tarek Boukensa (ALG) 15.00
Juan Carlos Higuero (ESP) 17.00
Ivan Heshko (UKR) 21.00
Youssef Baba (MAR) 21.00
Asbel Kiprop (KEN) 26.00
Andrew Baddeley (GBR) 26.00
Abdalaati Iguider (MAR) 31.00
Sergio Gallardo (ESP) 41.00
Arturo Casado (ESP) 41.00
Kevin Sullivan (CAN) 51.00
Mounir Yemmouni (FRA) 51.00

Skok wzwyż
Stefan Holm (SWE) 2.00
Donald Thomas (BAH) 8.00
Victor Moya (CUB) 9.00
Andrey Silnov (RUS) 10.00
Yaroslav Rybakov (RUS) 11.00
Kyriakos Ioannou (CYP) 11.00
Dmytro Dem`yanyuk (UKR) 13.00
Eike Onnen (GER) 13.00
Andrey Tereshin (RUS) 15.00
Jesse Williams (USA) 15.00
Naoyuki Daigo (JPN) 21.00
Tomas Janku (CZE) 31.00
Yuriy Krymarenko (UKR) 34.00
Jim Dilling (USA) 41.00
Gerardo Martinez (MEX) 41.00
Germaine Mason (GBR) 51.00
Haiqiang Huang (CHN) 61.00
Aleksander Waleriańczyk (POL) 61.00

Skok w dal
Irving Saladino (PAN) 1.25
Andrew Howe (ITA) 9.00
Dwight Phillips (USA) 10.00
Godfrey Khotso Mokoena (RSA) 15.00
Mohamed Salman Al Khuwalidi (KSA) 17.00
James Beckford (JAM) 17.00
Walter Davis (USA) 21.00
Miguel Pate (USA) 31.00
Christopher Tomlinson (GBR) 41.00
Issam Nima (ALG) 41.00
Ruslan Gataullin (RUS) 51.00
Christian Reif (GER) 61.00

200 m
Tyson Gay (USA) 1.30
Wallace Spearmon (USA) 6.00
Usain Bolt (JAM) 8.00
Jeremy Wariner (USA) 17.00
Francis Obikwelu (POR) 31.00
Rodney Martin (USA) 41.00

110 m przez płotki
Xiang Liu (CHN) 1.70
Terrence Trammell (USA) 3.50
Dayron Robles (CUB) 4.50
David Oliver (USA) 11.00
Dominique Arnold (USA) 21.00
David Payne (USA) 21.00
Ladji Doucoure (FRA) 31.00
Dongpeng Shi (CHN) 41.00
Yoel Hernandez (CUB) 41.00
Thomas Blaschek (GER) 101.00

400 m
Jeremy Wariner (USA) 1.10
LaShawn Merrit (USA) 8.00
Angelo Taylor (USA) 15.00
Gary Kikaya (COD) 21.00
Lionel Larry (USA) 27.00
Ricardo Chambers (JAM) 31.00
Darold Williamson (USA) 41.00
Christopher Brown (BAH) 41.00
Leslie Djhone (FRA) 51.00
John Steffensen (AUS) 61.00
Johan Wissman (SWE) 91.00

Skok o tyczce
Brad Walker (USA) 4.00
Danny Ecker (GER) 6.50
Steven Hooker (AUS) 6.50
Bjorn Otto (GER) 7.00
Paul Burgess (AUS) 8.00
Tim Lobinger (GER) 13.00
Jeff Hartwig (USA) 15.00
Giovanni Lanaro (MEX) 15.00
Romain Mesnil (FRA) 21.00
Lars Borgeling (GER) 21.00
Pavel Prokopenko (RUS) 21.00
Spas Bukhalov (BUL) 26.00
Aleksandr Averbukh (ISR) 31.00
Jacob Pauli (USA) 31.00
Igor Pavlov (RUS) 31.00
Daichi Sawano (JPN) 41.00
Przemysław Czerwiński (POL) 41.00
Yevgeniy Lukyanenko (UKR) 51.00
Fabio Gomes Da Silva (BRA) 51.00
Feiliang Liu (CHN) 61.00
Adam Ptacek (CZE) 81.00

Dziesięciobój
Roman Sebrle (CZE) 2.05
Bryan Clay (USA) 3.80
Andrei Krauchanka (BLR) 5.00
Dmitriy Karpov (KAZ) 9.00
Andre Niklaus (GER) 13.00
Aleksey Drozdov (RUS) 16.00
Tom Pappas (USA) 17.00
Maurice Smith (JAM) 21.00

Sztafeta na 4x100
USA 1.35
Jamajka 4.30
Wielka Brytania 7.50
Inny, nie wymieniony kraj 21.00


5000 m, mężcz
Eliud Kipchoge (KEN) 3.50
Tariku Bekele (ETH) 4.50
Craig Mottram (AUS) 5.00
Bernard Lagat (USA) 9.00
Ahmed Baday (MAR) 11.00
Isaac Kiprono Songok (KEN) 13.00
Bekana Daba (ETH) 14.00
Moses Kipsiro (UGA) 15.00
Takayuki Matsumiya (JPN) 17.00
Joseph Ebuya (KEN) 19.00
Benjamin Limo (KEN) 21.00
Alistair Ian Cragg (IRL) 31.00
Jan Fitschen (GER) 41.00
Hicham Bellani (MAR) 41.00

800 m mężczyzn
Mbulaeni Mulaudzi (RSA) 4.50
Yuriy Borzakowskiy (RUS) 6.00
Wilfred Bungei (KEN) 7.00
Amine Laalou (MAR) 7.00
Youssef Saad Kamel (BRN) 8.00
Dmitrijs Milkevics (LAT) 11.00
Gary Reed (CAN) 11.00
Belal Mansoor Ali (BRN) 12.00
Khadevis Robinson (USA) 13.00
Mohammad Al-Azemi (KUW) 14.00
Nabil Madi (ALG) 17.00
Rashid Ramzi (BRN) 21.00
Mehdi Baala (FRA) 21.00
Nick Symmonds (USA) 21.00
Yeimer Lopez (CUB) 31.00
Mouhssin Chehibi (MAR) 35.00
Justus Koech (KEN) 41.00
Alfred Kirwa Yego (KEN) 41.00
Michael Rimmer (GBR) 41.00
Dmitriy Bogdanov (RUS) 61.00
Yassine Bensghir (MAR) 71.00

Rzut oszczepem
Tero Pitkamaki (FIN) 2.65
Andreas Thorkildsen (NOR) 3.40
Breaux Greer (USA) 6.00
Vadims Vasilevskis (LAT) 6.00
Sergey Makarov (RUS) 19.00
Guillermo Martinez (CUB) 19.00
Aleksandr Ivanov (RUS) 21.00
Magnus Arvidsson (SWE) 21.00
Scott Russell (CAN) 31.00
Teemu Wirkkala (FIN) 35.00
Eriks Rags (LAT) 35.00
Igor Sukhomlinov (RUS) 61.00
Ainars Kovals (LAT) 71.00
Peter Esenwein (GER) 71.00
Stephan Steding (GER) 71.00

Sztafeta 4x400m
USA 1.02
Inny, nie wymieniony kraj 10.00

Bwin

_________________
NFL 2017 [31:25]
RUSSIAN TEAMS 2017 [233:165] /175-152/
NFL 2016 {41:27} ; 2015 {48:26} ; NFL 2014 {38:30} ; NFL 2013 {28:25} ; NFL 2012 {11:10} ; 2011 {16:4} ; 2010 {13:3} ; 2009 {14:8} ; 2008 {94:57} ; 2007 {164:117}
MLB 2017 {141:151} ; 2016 {195:143} ; 2015 {259:219} ; 2014 {244:213} ; 2013 {137:100} ; 2012 {167:143} ; 2011 {89:74} ; 2010 {93:78} ; 2009 {104:76} ; 2008 {167:105} ; 2007 {377:243}
RUSSIAN TEAMS 2016 {250:151} ; 2015 {255:185} ; 2014 {266:196} ; 2013 {117:91} ; 2012 {90:60} ; 2011 {94:67}; 2010 {74:47} ; 2009 {76:59} ; 2008 {160:87} ; 2007 {241:143} ; 2006 : {71-35}


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 25 sie 2007 
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2006
Posty: 23877
Lokalizacja: Казань
Podziękował: 6753
Podziękowano: 2463
wyscig najszybszych ludzi swiata :

100 metrów, mężczyźni
Kto wywalczy złoty medal?

Typ: Asafa Powell (JAM) 1.95 <minus> ach ten Gay

faworytow jest dwoch ja postawie na jamajczyka

POZYJEMY ZOBACZYMY

_________________
NFL 2017 [31:25]
RUSSIAN TEAMS 2017 [233:165] /175-152/
NFL 2016 {41:27} ; 2015 {48:26} ; NFL 2014 {38:30} ; NFL 2013 {28:25} ; NFL 2012 {11:10} ; 2011 {16:4} ; 2010 {13:3} ; 2009 {14:8} ; 2008 {94:57} ; 2007 {164:117}
MLB 2017 {141:151} ; 2016 {195:143} ; 2015 {259:219} ; 2014 {244:213} ; 2013 {137:100} ; 2012 {167:143} ; 2011 {89:74} ; 2010 {93:78} ; 2009 {104:76} ; 2008 {167:105} ; 2007 {377:243}
RUSSIAN TEAMS 2016 {250:151} ; 2015 {255:185} ; 2014 {266:196} ; 2013 {117:91} ; 2012 {90:60} ; 2011 {94:67}; 2010 {74:47} ; 2009 {76:59} ; 2008 {160:87} ; 2007 {241:143} ; 2006 : {71-35}


Ostatnio edytowano 27 sie 2007 przez killbill, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 26 sie 2007 
VIP
VIP

Dołączył(a): 13 lut 2007
Posty: 6788
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Rzut młotem - panowie (poniedziałek)

Szymon Ziółkowski 1-5 (2,00) <minus>

Myślę, że po takim kursie warto to zagrać.


Ostatnio edytowano 27 sie 2007 przez CEV, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 

PostNapisane: 27 sie 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2005
Posty: 1176
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Ostatnio trochę w rozjazdach nie zauważyłem tematu o mojej ulubionej lekkiej :D:D Narazie mam puszczony taki kupon w trakcie:

Hoffa zwycięstwo (kula) 1,35

Holm 1-3 1,40
AKO=1,89


Hoffa już wygrałwięc nie będę się rozpisywał choć też był murowanym faworytem. Holm rozkręcał się przez cały sezon skacząc coraz lepiej, aż na początku sierpnia 2,35. To zawodnik doświadczony, który potrafi przygotować się na imprezę docelową. Myślę że blachę zdobędzie tu napewno. Pytanie tylko kto teraz jest w formie żeby z nim powalczyć, bo zapewne kilku z czołówki zawiedzie i skończy na 2,27. Wierzę w medal Holma.

Jutro też pójdą kupony z Osaki, ale to jutro napisze analizę ]...

_________________
"lepiej milczeć i być uznawanym za głupiego, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości..."
ZAPRASZAM DO MNIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 27 sie 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2005
Posty: 1176
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Dziś finał 100m pań. Faworytką buków Torri Edwards. Ja jestem jednak za Campbell. Ma najlepszy wynik w tym roku 10.89 (Edwards 10.90). W ćwierćfinałach i półfinałach tez była lepsza.
Campbell 1/4 - 11.08 1/2 10.99
Edwards 1/4 - 11.13 1/2 11.02
Te dwie zawodniczki biegają na bardzo podobnym poziomie i powiedziałbym że szanse na zwycięstwo są 50/50. Campbell teraz minimalnie lepsza i tak samo może być w finale. Przekonały mnie kursy, których nie mogłem opuścić. Wczoraj było aż 3,50, dziś, po połfinałach juz tylko 2,55 (Unibet). Postawiłem także na pojedynek Campbell - Jeter. Tak jak ówiłem spodziewam sięwalki Edwards - Campbell na poziomie poniżej 11 sekund. Amerykanka Jeter pobiegła w tym sezonie 11.05 i to chyba maks na co ją stać, więc w finale powinna ulec Jamajce bez problemu.


Campbell to win 3,50

Campbell - Jeter 1 1,45


Finałza godzinkę ;) ]...

_________________
"lepiej milczeć i być uznawanym za głupiego, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości..."
ZAPRASZAM DO MNIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 27 sie 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2005
Posty: 1176
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Campbell to win 3,50

Campbell - Jeter 1 1,45


<wygrana> Nie powiem że troche fuksa nie było na fotofiniszu, ale gdyby Campbell nie została w blokach wszystko byłoby jasne ;)

Jutro finał 400m ppł. mężczyzn z udziałem Marka Plawgo. Polak uzyskał najlepszy czas półfinałów 48.18. Pytanie tylko czy pobiegnie tak w finale bo zapewno w ostatnim biegu musiał dac z siebie 110% i nie wiem czy będzie potrafił to powtórzyć. Faworytem buków od początku był Bershawn Jackson, który w pólfinale potknął się na ostatnim płotku i odpadł. Faworytem został więc Clement, który pobiegł w półfinale 48.60. Ja jestem jednak za starym mistrzem, doświadczonym Sanchezem. Wygrał swój bieg 48.35 i rozkręca sie z każdym kolejnym startem. W tym sezonie nie błyszczał, jednak przygotowałforme na MŚ. W eliminacjach nabiegał 48.70 z ogromnym zwolnieniem na mecie co pokazało że ma niesamowite rezerwy. Jego głównymi rywalami będą wspomniany Clement oraz zapewne Carter. Z tej trójki i tak uważam Sancheza za tego, który sięgnie po złoto. Dodatkowo skłonił mnie kurs, który jeszcze dwa dni temu wynosił 5,00! Teraz systematycznie spada osiagając pułap około 3,75 za zwycięstwo zawodnika z Dominikany.

Sanchez to win 5,00
1/3

Sanchez 1-3 1,65

3/3

]...

_________________
"lepiej milczeć i być uznawanym za głupiego, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości..."
ZAPRASZAM DO MNIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 28 sie 2007 
Obserwator
Obserwator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2007
Posty: 19
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
FEOFANOVA-STUCZYNSKI KL (skok o tyczce K) 1.45 - 2.30 1

kurs moze nie za wysoki ale pewny 101 % . Feofanova prezentuje o wiele wyzsza forme niz amerykanaka stuczynski :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 28 sie 2007 
VIP
VIP

Dołączył(a): 13 lut 2007
Posty: 6788
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
na dziś z MŚ proponuje taki kuponik:

Sanchez - Iakovakis (400 przez płotki M)
Stuczynski - Golubchikova (skok o tyczce K)
Pyrek 1-6 (skok o tyczce K)

AKO 2,76

Sanchez ma spore szanse na złoto, z Iakovakisem nie powinien mieć problemów, biegli w jednym półfinale i tam bez bez większego problemu lepszy był Sanchez.
Stuczynski w tym roku w bardzo dobrej formie, w kwalifikacjach również skakała bardzo dobrze i pokonała 4,55 baz żadnych problemów, Golubchikova nie powinna jej zagrozić.
Nie wyobrażam sobie żeby nasza nadzieja na medal nie była w 1-6.


Góra
 Zobacz profil  
 

PostNapisane: 28 sie 2007 
Obserwator
Obserwator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2007
Posty: 19
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
skoczyla 4.88 to fakt ale raczej jest do odlegly termin i ostanio skakala slabo !! poza tym ma lekka kontuzje nogi wiec dla mnie feofanova dzis 1 :D


Ostatnio edytowano 28 sie 2007 przez Truli, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 28 sie 2007 
Obserwator
Obserwator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2007
Posty: 19
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Truli napisał(a):
skoczyla 4.88 to fakt ale raczej jest do odlegly termin i ostanio skakala slabo !! poza tym ma lekka kontuzje nogi wiec dla mnie feofanova dzis 1 :D



a kurs 1.45 z toto mixa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 28 sie 2007 
Obserwator
Obserwator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2007
Posty: 19
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
feofanova 1-3 za 2 zl:) tez jak dla mnie pewne

no i pyrek 1-6 za 1.4 :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 28 sie 2007 
Obserwator
Obserwator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2007
Posty: 19
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Truli napisał(a):
FEOFANOVA-STUCZYNSKI KL (skok o tyczce K) 1.45 - 2.30 1

kurs moze nie za wysoki ale pewny 101 % . Feofanova prezentuje o wiele wyzsza forme niz amerykanaka stuczynski :D



no i oczywscie <plus> Stuczynski odpada w przedbiegach:)

Feofanova 1-3 <plus> 3

Pyrek 1-6 <plus> 4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 

PostNapisane: 28 sie 2007 
VIP
VIP

Dołączył(a): 13 lut 2007
Posty: 6788
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Stoper napisał(a):
na dziś z MŚ proponuje taki kuponik:

Sanchez - Iakovakis (400 przez płotki M) <plus>
Stuczynski - Golubchikova (skok o tyczce K) <minus>
Pyrek 1-6 (skok o tyczce K) <plus>

AKO 2,76

Stuczynski kompletnie zawiodła


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: