» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Tenis stołowy - TISHTENNIS Bundesliga
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 cze 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Zapraszam do podawania typów z najwyższej klasy rozgrywkowej tenisa stołowego w Niemczech.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 02 cze 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

N 03/06/07

Müller Würzburger Hofbräu - TTC Zugbrücke Grenzau

Wybrałem pojedynek:

Ruiwu Tan (Würzburger Hofbräu) - Lucjan Blaszczyk (Grenzau) 2 1.85 (Expekt)

Zawodnicy ci znają sie doskonale, są przyjaciółmi. Od jakiegoś czasu grają razem w deblu, z sukcesami zresztą, bo zdobyli wicemistrzostwo Europy (Tan w barwach Chorwacji). Dominująca rolę w tej parze deblowej odgrywa nasz rodak, który wydaje polecenia i kieruję grą. Widać to było na ostatnich ME, gdzie za każde złe zagranie Tan pokornie przepraszał Lucjana... Ale do rzeczy. Mecz odbywa się pomiędzy 4. i 1. drużyną w tabeli. Gospodarzem są ci niżej w tabeli. Obie drużyny spotkały się dwukrotnie w tym sezonie 3 września we Wurzburgu 4:6 i 22.12 w Grenzau było 4-4. W obu tych pojedynkach spotkali sie wspomniani wcześniej Błaszczyk i Tan. Dwukrotnie górą był Polak, zwyciężając 3-0 (11:9 11:9 11:4) oraz 3-1 (15:13 5:11 11:7 11:9). Drugi mecz był bardziej zacięty, ale wtedy cała drużyna Wurzburgu zagrała lepiej.
Nie ulega wątpliwości, że przewaga jest po stronie Lucka, sczególnie, że ostatnio est w dobrej formie.
Ostatnie mecze w bundeslidze odbyły się przed Mistrzostwami. Wtedy też obaj zawodnicy rozegrali swoje ostatnie pojedynki - Tan wygrał 2 pojedynki, przegrywając tyle samo, natomiast Błaszczyk 3-1.
Czy do 3 razy sztruka? Moim zdaniem nie. Jeśloi tylko Lucjan zaprezentuje taką formę, jaką prezentował ostatnio, to powinien wygraćpo raz trzeci z Tanem. Gdy grali razem w deblu, częst Lucjan musiałgrać praktycznie sam, bo Tan mia łserię zepsutych piłek i gra się sypała... Tak było w półfinale ME, jednak wtedy zdołąli jeszcze wygrać, ale już w finale z Niemcami to się nie udało, bo przecież Lucek nie poradziłby sobie sam z Niemcami Bollem i jego kolegą...

TYP: Lucjan BŁASZCZYK 2 1.85

PostNapisane: 05 cze 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Matti90 napisał(a):
N 03/06/07

Müller Würzburger Hofbräu - TTC Zugbrücke Grenzau

Wybrałem pojedynek:

Ruiwu Tan (Würzburger Hofbräu) - Lucjan Blaszczyk (Grenzau) 2 1.85 <minus> 1-3 (11-7 12-10 9-11 11-5)(Expekt)

Decydujący 2 set, gdzie Lucek prowadził 10-3... przegrywając go 10-12

PostNapisane: 08 cze 2007 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Play off Bundesligi:

Lucjan Błaszczyk (Grenzau) - Chu Yan Leung (Würzburg) 1.85

Typ przeciwko Polakowi, niestety Lucek ostatnio w singlu nie gra najlepiej i mysle ze tym razem tez przegra, buki wystawily idealnie rowne kursy na obu zawodnikow, po stronie Blaszczyka bedzie wlasna publicznosc, ale mimo wszystko przewiduje jego porazke z Azjata.

Zapraszam do mnie!

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]