» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
  Drukuj

Re: Lekkoatletyka - Sezon 2015
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sie 2015 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 54
Podziękowano: 415
Boniface Mucheru Tumuti (KEN) - Denis Kudryavtsev @ 1,85 <4listki> 2/3

Obaj Panowie bija tutaj swoje zyciowki, ale Kenijcyzk wprost szaleje. No i naprawde biega bardzo dobrze technicznie. Mam wrazenie, że to Rosjanin zyłował te sowje wyniki najbardziej jak mógł, a Kenijczyk wcale nie wysilał sie na finiszu. zyciówka w eliminacjach a póxniej na lajcie kolejna zyciówka poprawiona o pół sekundy. Kenijczycy nie od dzisi dobrze biegaja przeszkody a teraz jest 2 gości z tego kraju w finale 400 ppł i obaj z szansami na medale. Z jednej strony pół na pół bo obaj Panowie biegaja na tym samym poziomie, ale jezeli miałbym zaufac któremuś z nich, że jeszcze raz wykreci zyciówke to bedzie to Tumuti i nie zdziwie sie jezeli zlamie 48 sekund. No i gośc ma przed soba wsyztskich faworytów na torze i zdecydowanie lepiej to wygląda na starcie.

Michael Tinsley (USA) - Denis Kudryavtsev @ 2,00 <4listki> 2/3

Jak pisałem wczesniej Rosjanin szalał zaówno w eliminacjach jak i półfinale i razem z Kenijczykiem wykrecili 2 najlepsze czasy półfinałów. Tinsley biegał raczej tak, aby dobiec do finału i to kunktatorstwo mu sie opłaciło, bo ma bardzo dobry tor i poza Tumutim widzi reszte rywali. Doświadczeniem boje na głowe mlodego Rosjanina, no i po porstu umie biegac finały. Jak u wiekszosci Amerykanów problem ma z techniką, ale rowniez najlepiej technicznie sie prezentuje w swojej kadrze. No i miedzy płotkami jest niewiele wolniejszy od Clementa. Kurs jak najabrdziej warty grania.

TOP 3
Boniface Mucheru Tumuti (KEN) @ 1,60 <4listki> 2/3

Jak juz pisałem, Kneijczycy bardzo imponuja w tej konkurencji, a Tumuti wyglada z tej dwójki ciekawiej i po biegu półfinałowym wiedziałem, że pójdzie jako medalista. Stawka jest wyrownana, bo do medali w zaleznosci od biegu moze aspirowac kazdy (wierze mocno w Patryka Dobka), ale jezeli miałbym zawęzic to grono byłby to Tinsley i Tumuti a o 3 miejsce na podium powinien powalczyc Rosjanin, Polak i Clement, ktory nie przekonuje mnie zupełnie. Przez płotki przelatuje jak worek z kartoflami i ratuje sie jedynie finiszem, co w finale może nei wystraczyc.

"Nie wiem jaka broń będzie uzyta w 3 wojnie światowej, ale 4 na pewno bedzie na maczugi."
Obrazek

ZAPRASZAM NA CHAT

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 26 sie 2015 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 54
Podziękowano: 415
bochen-z-denver napisał(a):
Boniface Mucheru Tumuti (KEN) - Denis Kudryavtsev @ 1,85 <4listki> 2/3 <minus>

Michael Tinsley (USA) - Denis Kudryavtsev @ 2,00 <4listki> 2/3 <minus>

TOP 3
Boniface Mucheru Tumuti (KEN) @ 1,60 <4listki> 2/
3 <minus>
Kenijczyk ze zlotem, szkoda, że nie ten którego stawiałem :mrgreen:
Rosjanin pokazal moc i znowu pobil zyciówke.
Patrryk Dobek nie wytrzymał chyba 3 biegu i zakonczył z czasem powyżej 49 sekund. Jednak patrząc na jego progres, jest to nasza realna szansa, jeżeli nie na medale w Rio to na pewno na finał za rok.

"Nie wiem jaka broń będzie uzyta w 3 wojnie światowej, ale 4 na pewno bedzie na maczugi."
Obrazek

ZAPRASZAM NA CHAT

PostNapisane: 27 sie 2015 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 48
Podziękowano: 454
Spotkanie: 200m - Justin Gatlin vs Usain Bolt
Typ: Bolt
Kurs: 1,48 <plus>
Bukmacher:Pinnacle

Już do jednego pojedynku doszło pomiędzy nimi na tych Mistrzostwach i górą był Jamajczyk. Wydaję się że jeszcze większym faworytem na 200, jest Bolt.
Pokazał że mimo kontuzji w ostatnim czasie, wrócił do dobrej formy i jest najlepszym biegaczem na świecie. Gatlin wyraźnie nie wytrzymał biegu na 100m, gdy zobaczył obok siebie Bolta na starcie. W biegach półfinałowych 8 setnych szybciej pobiegł Gatlin. Obaj oczywiście na końcówce zwolnili, jednak dużo swobodniej wyglądał Bolt który mógł spokojnie o parę dziesiątych poprawić ten czas w półfinale. Gatlin aż tak dobrze nie wyglądał. Myślę że to będzie kolejny triumf Jamajczyka na Gatlinem.

typy by wilkuxx 2013 :[29:21] - 58%

typy by wilkuxx 2014 :[49:45] - 52%

typy by wilkuxx 2015 :[68:49] - 58%

typy by wilkuxx 2016 :[6:3] - 67%

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi wilkuxx za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]