» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

21. Mistrzostwa Europy U-21 w Piłce Nożnej (16/30.06.2017)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 6492
Podziękowano: 10
21. Mistrzostwa Europy U-21 w Piłce Nożnej (16/30.06.2017)

Obrazek

Grupa A: Polska U-21 ; Słowacja U-21 ; Szwecja U-21 ; Anglia U-21
Grupa B: Portugalia U-21 ; Serbia U-21 ; Hiszpania U-21 ; Macedonia U-21
Grupa C: Niemcy U-21 ; Czechy U-21 ; Dania U-21 ; Włochy U-21

Półfinały

27 czerwca 2017 18:00 CET 1B – 2A/1C Stadion Miejski w Tychach, Tychy
27 czerwca 2017 21:00 CET 1A – 2BC/1C Stadion Cracovii, Kraków

Finał
30 czerwca 2017 18:00 CET – Stadion Cracovii, Kraków

Obrazek

ZAPRASZAMY!

Aktualne Promocje Bukmacherskie - STYCZEŃ 2018 :

Obrazek >> DARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ 20PLN w LVbet (z tego linku!) + BONUS 1 000 PLN! <<

Obrazek >> BONUS 100% do 650 PLN! kod: BON650 w ForBET (graj z wygraną większą od 6 do 12% !) <<
Obrazek >> Darmowy zakład 20PLN bez depozytu kod: BUK720 oraz Bonus do 500 PLN w Totolotek.p ! <<
Obrazek >> 10PLN za darmo! oraz do 400PLN od pierwszej wpłaty! kod: 10pln <<
Obrazek >> 1 000PLN ! - BONUS w LVbet <<

Serwis bukmacherski: Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: 21. Mistrzostwa Europy U-21 w Piłce Nożnej (16/30.06.201
PostNapisane: 15 cze 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Polska-Słowacja
Typ: 1 DNB <minus>
Kurs 1.47
Buk Unibet
Analiza: Już w dniu jutrzejszym nasza młodzieżowa reprezentacja na Arenie Lublin rozpocznie mistrzostwa Europy, ich rywalem w pierwszym spotkaniu będzie drużyna Słowacji. Polacy są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie po pierwszym gwizdku sędziego kompletu punktów z niżej notowanym rywalem, gramy u siebie i powinniśmy wykorzystać wszystkie możliwe atuty. Ogólnie ostatnie spotkania nie były do końca udane, porażka z Czechami oraz Włochami trochę osłabiły morale w zespole, ale trzeba pamiętać że wcześnie pokonywaliśmy rówieśników chociażby z Ukrainy czy Niemiec, dlatego tutaj my powinniśmy dyktować warunki i zaatakować od pierwszych minut spotkania, goście natomiast w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych zanotowali 3 porażki remis oraz wygraną, jest to raczej wynik mało optymistyczny przed spotkaniem wyjazdowym do Polski, gdzie na pewno łatwo im się grało nie będzie, mamy znacznie leszy bardziej doświadczony zespół od naszych południowych sąsiadów i nie sądzę że tutaj moglibyśmy ponieść porażkę , poza tym trzeba punktować w spotkaniu z Słowakami i Szwedami bo z Anglią , która ma w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników i punkty może być ciężko. Stawiam tu na wygraną naszej ekipy i wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż dobrze rozpoczniemy ten turniej.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 16 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 526
Spotkanie: Polska U-21 - Słowacja U-21
Typ: Czy Polska wygra różnicą dokładnie jednej bramki? Odpowiedź: Tak
Kurs: 3,86 <minus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Fajnie, że będzie co oglądać i obstawiać, bo coraz mniej tego zostało. Polska jest gospodarzem turnieju, a co za tym idzie ich szanse na sukces są dzięki temu większe. W meczu ze Słowacją jesteśmy faworytem, ale Słowacja to jest dośc solidna reprezentacja, więc łatwego meczu raczej nie ma się co spodziewać. Dodatkowo nasz skład nie jest optymalny. W pierwszym meczu ze Słowacją nie zagra Kownacki. Mimo to nasz skład wydaje się być trochę lepszy od tego czym dysponuje Słowacja, no i jesteśmy gospodarzem turnieju. Według mnie mecz ten nie będzie dla nas łatwy, ale jakoś wymęczymy minimalne zwycięstwo w stylu 1:0 lub 2:1.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 25
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: 1 <minus>
Kurs: 2.1
Bukmacher: Totolotek

No i doczekaliśmy się kolejny wielkich emocji związanych z futbolem. Już dziś ruszają piłkarskie Mistrzostwa Europy do lat 21, które rozgrywane są na polskich boiskach. Turniej ten dobrze można rozpocząć w Totolotku, gdzie jest możliwość skorzystania z oferty Gram Grubo, a więc obstawienia kuponu bez wliczenia kwoty podatkowej. Na dzisiejszy wieczór polecam oczywiście mecz z udziałem naszych reprezentantów, którzy spotkają się ze swoimi równolatkami ze Słowacji. Oficjalngo składu naszej kadry jeszcze nie znamy, wiadomo że ze względów regulaminowych na pewno nie wystąpi Dawid Kownacki. Moim zdaniem kluczem do gry drużyny Marcina Dorny będzie środek pola, bo to w tej formacji mamy największe gwiazdy tej drużyny. Karol Linetty oraz Bartosz Kapustka mają spore już doświadczenie w dorosłej reprezentacji i to z pewnością będzie pomocne. To wokół gracza Sampdorii Genua powinien być zbudowany ten zespół, a Karol na pewno jest naszą największą gwiazdą. Drużyna Dorny prezentuje się naprawdę ciekawie i moim zdaniem stać ją tu na odniesienie sukcesu porównywalnego z kadrą Nawałki we Francji, a kto wie, może nawet na coś więcej.

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1742
ME u-21

:arrow: Szwecja - Anglia; bts @1,90 forBET ,(0-0)

Wygląda na to, że już w pierwszym meczu grupy A zagrają jej zdecydowani faworyci: Szwedzi - obrońcy tytułu i zwycięzcy trudnej grupy eliminacyjnej, oraz Anglicy - wg wielu komentatorów, to drużyna skazana na półfinał. Pierwotnie miałem tego meczu nie ruszać i zaproponować pogranie na zwycięstwo naszej reprezentacji ze Słowacją. Ale kolega typerex mnie uprzedził, więc poszukiwałem innego betu. A dlaczego miałem go nie ruszać? Bo przewidywałem tu piłkarskie szachy i grę na remis. Ale dopiero jak spojrzałem do regulaminu, to okazało się, że praktycznie tylko pierwsze miejsce w grupie daje awans do półfinałów. [A tak na marginesie: trochę dziwny ten regulamin w kwestii awansu - zwycięzca grupy C wcale nie musi do półfinałów awansować. To dość dziwne - i nie mogę tego do końca zrozumieć.]
Tak czy siak, po prostu zwycięzca tego meczu będzie miał łatwiej wyjść z grupy. Więc żadna z tych drużyn nie może sobie pozwolić na przegranie tego meczu. Jednocześnie liczę na to, że na 0:0 się nie skończy. Stąd też zdobyty przez którąś z drużyn gol, spotka się z taką samą reakcją drugiej drużyny.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna - ME U21, faza grupowa
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: over 3.5
Kurs: 3.45 <minus>
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś rozpoczynamy kolejne wielki święto piłkarskie w naszym kraju, czyli Mistrzostwa Europy U-21. Polska rywalizację otworzy w Lubinie od starcia ze Słowakami, czyli teoretycznie najłatwiejszy rywal w tej grupie. Dla mnie raczej tutaj jest wiele argumentów za bramkami.
Zacznijmy od tego My doskonale zdajemy sobie sprawę że ten turniej musimy zacząć mocno od wygranej, będziemy musieli prowadzić grę i grać odważnie w ataku co zresztą ta reprezentacja naprawdę potrafi. Ofensywnie kadrowo nie wygląda to źle, może faktycznie niektórzy ostatnio grają mało ale to tez z drugiej strony plus bo tacy zawodnicy jak Kapustka, Stępiński nie zmęczenie sezonem doskonale zdaja sobie sprawę że to jest wyśmienita okazja do pokazania swoich umiejętności, zresztą dotyczy to wszystkich piłkarzy, kreować grę u nas zdecydowanie ma kto Linetty jest świetnej formie, mamy szybkość i technikę na skrzydłach.
Co mnie nie przekonuje to defensywa w tej formacji potrzeba regularnej gry i zgrania a tego moim zdaniem nam brakuje, było to widać w ostatnich testach przed turniejem i dwie porażki z Włochami oraz Czechami po 1:2, to zachwiało na pewno pewność siebie w defensywie. Po prostu tych błędów indywidualnych było za dużo, osobiście dla mnie tez to wsparcie drugiej linii w defensywne nie jest mocne stąd też są problemy z czystym kontem. Gra u siebie to może być ogromny plus który będzie nas napędzał do ataków, ale z drugiej strony tych młodych może za bardzo ponieść i chcąc grać widowiskowo u siebie zapomną o defensywie.
Słowacja jak wspomniałem teoretycznie najsłabszy zespół tej grupy ale to miano im zdecydowanie będzie pasowało, oni tutaj w żadnym meczu nie będą faworytem i to będzie ich siła. Wystarczy popatrzeć na eliminacje do tego turnieju że w takie roi jak dzisiaj czują się świetnie. Nie byli faworytem swoje grupy a wygrali ją bardzo pewnie pokonując dwa razy Holendrów 1:3, 4:2, czy demolując Turków 5:0 u siebie i remisując na wyjeździe 1:1. Wyśmienicie radzili sobie w ofensywie, kontrując rywali a dziś tak też będą grali, w sumie w eliminacjach strzelili 21 bramek. Na nich też nie będzie ciążyła presja, dla mnie dużo w ofensywie będą mieli dziś do zaoferowania. Przygotowując się do turnieju rozgrali cztery gry towarzyskie bardzo overowe, znowu w każdym meczu strzelając bramki, ale też sporo tracili dla mnie ten zespół będzie ofensywnie usposobiony na tym turnieju.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Polska U21 – Słowacja U21
Typ: poniżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,8 <minus>
Sts

Na początku mistrzostw nasza młodzieżówka zagra z najsłabszą chyba drużyną w grupie i koniecznie musi ten pojedynek wygrać, bowiem w grupie mamy jeszcze mocną Szwecję i Anglię. W dwóch ostatnich meczach nasza kadra doznała dwóch porażek, najpierw z Włochami 2-1 a następnie z Czechami w takim samym rozmiarze. Wcześniej jednak pokonaliśmy faworyta turnieju w Polsce, czyli Niemcy 1-0. Słowacja tymczasem w ostatnim meczu pokonała Serbię 2-1. A wcześniej przegrała z Norwegią 3-1 i z Czechami 4-1. Faworytem tego meczu jest nasza reprezentacja mimo, że będzie musiała radzić sobie nie tylko bez: Milika i Zielińskiego, ale także pauzującego za kartki Kownackiego a to już spore osłabienie dla naszej kadry. Jest to pierwszy mecz turnieju obu drużyn dlatego obie przede wszystkim zabezpieczą tyły. Nie spodziewam się więc wielu bramek w tym meczu.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3566
Cytuj:
:arrow: Polska U21 - Słowacja U21 Typ: obie drużyny strzelą gola 1.70

Typ bardziej ze względu na Słowaków, którzy potrafią sporo stracić, ale tym bardziej potrafią sporo strzelić, więc można się spodziewać, że przeciwko Polsce będą bramki z obu stron. Gospodarze turnieju od paru lat dobrze spisują się w defensywie, ale przede wszystkim przeciwko średnim/słabym rywalom. "Goście" może potęgą nie są, ale ofensywę mają całkiem niezłą. Poza domem nie bardzo jednak mogą liczyć na swoje tyły.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 cze 2017 

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 18:00
Spotkanie Niemcy-Czechy
Typ: 1 <plus>
Kurs 1.60
Buk Unibet
Analiza: W dniu jutrzejszym Niemcy oraz Czesi rozpoczną swoją rywalizację w młodzieżowych mistrzostwach europy do lat 21 . Niemcy według mnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, w ostatnich 10 spotkaniach zanotowali 8 zwycięstw oraz zaledwie 2 porażki, jedną z kadrą młodzieżowej Portugalii drugą zaś z naszą młodzieżówką, pokonali między innymi takie ekipy jak : Słowacja, Rosja, Anglia na pewno w starciu z Czechami zaatakują od pierwszych minut, bowiem to oni powinni prowadzić tutaj grę , goście natomiast są zespołem nierówno grającym i to właśnie moim zdaniem jest ich największy problem, wygrali z naszą ekipą ,ale ponieśli porażki z młodymi Belgami oraz Portugalczykami , nie liczę dwóch wygranych spotkań z zespołem Azerbejdżanu bowiem rywal to był raczej na poprawienie morale w zespole aniżeli na porządne spotkanie. Myślę że ekipa Czech w tym spotkaniu będzie miała sporo problemów z młodymi Niemcami , którzy jak wiadomo na turniejach zazwyczaj radzą sobie bardzo dobrze, stawiam na wynik 2:1 dla naszych zachodnich sąsiadów bowiem z tego co widzę to w ostatnich latach obie ekipy za każdym razem minimum jeden raz pokonywali bramkarzy swoich rywali.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 25
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Portugalia U-21 - Serbie U-21
Typ: 1 <plus>
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek

Druga połowa czerwca zapowiada się naprawdę ciekawie dla wszystkich fanów futbolu. W Polsce wczoraj rozpoczęto zmagania w Mistrzostwach Europy do lat 21, a przy naszej wschodniej granicy startuje Puchar Konfederacji, a więc turniej przygotowawczy przed Mistrzostwami Świata w 2018 roku. W dodatku w Totolotku przygotowano promocję zwiększającą wygraną na kuponie o 10%, gdy na ako znajdzie się choć jedno zdarzenie z tenisa, więc może warto dziś połączyć te dwie dyscypliny sportowe. Ja wybrałem pojedynek w polskim turnieju młodzieżowym między Portugalczykami oraz Serbami. W ekipie podopiecznych Ruiego Jorge'a jest kilka pradziwych gwiazd w tym choćby grający w Bayernie Renato Sanches, który Bundesligi od razu nie podbił, ale świetnie radził sobie w seniorskich Mistrzostwach Europy. Do tego jeszcze ograny już na najwyższym poziomie Ruben Neves czy zawodnicy tak solidni jak Canceol, Horta, Bruma czy Semedo. Ekipa zgrana, w dużej mierze oparta o zawodników wychowanych w klubach portugalskiej czołowej trójki i obok Hiszpanów oraz Włochóch chyba najwięksi faworyci do końcowego tryumfu. Serbowie na pewno łatwo nie odpuszczą, ale moim zdaniem brakuje im po prostu jakościowych argumentów, a kurs na Portugalię mnie zadowala.

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Polska U21 - Słowacja U21 Typ: obie drużyny strzelą gola 1.70 <plus>

---
Cytuj:
:arrow: Hiszpania U21 - Macedonia U21 Typ: poniżej 2,5 gola 2.30

Macedonia nie straciła bramki od 5 spotkań i choć oczywiście Hiszpanie są w "innej lidze", to niekoniecznie tutaj muszą wysoko przegrać. A może w ogóle? Zapewne skupią się na obronie, bo bezbramkowy remis na pewno ich zadowoli. Z przodu i tak szału nie robią, więc z takim rywalem ciężko by coś było strzelić.

PostNapisane: 18 cze 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Hiszpania U21 - Macedonia U21 Typ: poniżej 2,5 gola 2.30 <minus>

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410

Dyscyplina: Piłka nożna – ME u21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska U21 – Szwecja U21
Typ: Szwecja u21 over 2.5 bramk
Kurs: 5.30 <minus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Szwedzi pokazali dobrą piłkę w starciu z faworyzowaną Anglią, mecz nie był jakimś porywającym widowiskiem ale Skandynawowie dobrze operowali piłką, szukali dużo kombinacyjnej gry czasami za dużo bo prosiło się o strzał, ale oba te warianty powinny dziś zdecydowanie lepiej funkcjonować – jestem przekonany że po prostu będą mieli zdecydowanie więcej swobody w tej kombinacyjne grze, a i zaczną uderzać z dystansu bo dla mnie Wrąbel nie jest pewnym bramkarzem. To jest ekipa bardzo ograna i wybiegana, do tego po tym niestrzelony karnym jest w nich na pewno sporo sportowej złości, mnóstwo też kibiców przyjechało wspierać swoją reprezentację co widzieliśmy w Kielcach.
Co do naszych to nie wyglądało to dobrze ze Słowakami, którzy jako zespół byli co najmniej o klasę lepsi a jak wspomniałem Szwedzi mocno ograni w starciach o stawkę. Po tym meczu według mnie mamy bardzo mało argumentów. Zacznijmy od tego że fizycznie chyba nie wyglądamy najlepiej, a jestem przekonany że my wyjdziemy mocnym pressingiem od początku co nas zgubi bo dostaniem zadyszki tak jak ze Słowacją. Defensywa nie zgrana, nie są to słabi gracze ale brakuje tych automatyzmów, zresztą kto wie czy w środku nie będzie roszady. Obawiałem się przed pierwszym starciem że ci gracze prawie w ogóle ostatnio nie grają i będą pojawiały się indywidualne błędy i tak tez było przy pierwszej bramce. Zobaczymy czy w środku pola trener coś zmieni bo tam trzeba będzie walczyć a tego też zabrakło. No i fakt że my to musimy wygrać w naszej grze wiele zmieni, my nie mamy solidnej defensywy by utrzymać korzystny wynik a jak już stracimy jaki pierwsi bramkę to ruszmy i zrobi mnóstwo miejsca rywalowi bo wówczas będzie się kłaniało przygotowanie fizyczne. Dla mnie oglądając pierwsze mecze tych ekip naprawdę mamy mało argumentów za tym by dziś nie stracić bramek.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 73
Dania U21 - Włochy U21

Typ: X <minus>
kurs: 3.90 Unibet

Stawiam w tym meczu na remis, z uwagi na to, iż do tej pory mieliśmy już kilka przykładów, żeby nie przeceniać drużyny teoretycznie będącej underdogiem. Dania U21 to nie są chłopcy do bicia. Niedawno wygrali 2:0 z bardzo silną Szwecją, co potwierdza moje słowa. Włosi słyną z cierpliwej gry o świetnej obronie i zabójczym ataku. Ale czy te słowa charakteryzują również młodzieżówki? Przekonamy się. Niedawno wygrana 1:2 z nami, ale co pokazaliśmy ostatnio - to można stwierdzić, iż nie był to nie lada wyczyn Włochów. Jednakże z Duńczykami H2H mają ciekawe. Przeplatają remisy ze zwycięstwami własnymi lub Danii. Losy ich pojedynków są różne, a patrząc na to, iż nie mamy marginesu błędu, nikt się tutaj nie będzie wychylać i stawiam na remis 1:1

PostNapisane: 19 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 64
Podziękowano: 285
MIĘDZ. MŁODZIEŻOWE » U21 ME (POLSKA)

1. Polska - Szwecja <minus>
1X2 TYP: Szwecja2.40

Fatalnie zaprezentowała się nasza reprezentacja ze Słowacją (1-2), a w meczu o przysłowiowe "wszystko" zmierzymy się ze Szwedami, którym niewiele brakło, aby ograć faworyzowaną Anglię. Przypomnijmy, że Szwedzi bronią Mistrzostwa zdobytego dwa lata temu w Czechach, a My niestety nie mamy drużyny. Najpierw widać to było na boisku, teraz słychać w rozmowach (vide Bielik i Piątek). Mamy poszczególnych zawodników ORAZ trenera. Kilkunastu ludzi stojących obok siebie bez nawiązywania jakiejkolwiek głębszej relacji, a Dorna nie zapanował nad ego kandydatów na piłkarzy. W takich okolicznościach chyba trzeba po prostu postawić na Szwedów, którzy nie tylko nie przestraszyli się Anglików, ale mieli w końcówce karnego (Pickford zatrzymał Wahlqvista), czy poprzeczkę Cibickiego, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem ofensywnym na placu gry. Nasz zbitek "panów piłkarzy" raczej po raz drugi niestety ma spore szansę zawieść kibiców. Zakład w Forbet

W 41 : L 35 (2015)
W 36 : L 35 (2014)
W 130 : L 93 (2013)
W 287 : L 193 (2012)
W 72 : L 43 (2011)

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Soccer za ten post:
WujekFido7

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]