» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
  Drukuj

Liga Mistrzów 2016/2017 - Faza Pucharowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 cze 2016 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6830
Podziękowano: 2523
Liga Mistrzów 2016/2017 - eliminacje

I runda eliminacyjna - 28-29 czerwca i 5-6 lipca

Flora (Est) - Lincoln Red Imps (Gib) 28.06.2016 18:00
Valletta (Mlt) - B36 Torshavn (Fai) 28.06.2016 19:00
FC Santa Coloma (And) - Alashkert (Arm) 28.06.2016 20:00
TNS (Wal) - Tre Penne (San) 28.06.2016 20:00

II runda eliminacyjna - 12-13 i 19-20 lipca

III runda eliminacyjna - 26-27 lipca i 2-3 sierpnia (Losowanie - 15 lipca)

IV runda eliminacyjna - 16-17 i 23-24 sierpnia (Losowanie - 5 sierpnia)

Faza grupowa (Losowanie - 25 sierpnia)

Zapraszamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami i analizami :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Liga Mistrzów 2016/2017 - Kwalifikacje
PostNapisane: 27 cze 2016 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikację LM
Godz: 20:00
Spotkanie TNS-Tre Penne
Typ: Tns -2 <minus>
Kurs 1.71
buk Bet at home
Analiza; Zaczynamy kwalifikację piłkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2016/2017 w pierwszym spotkaniu Walijskie TNS na swoim stadionie podejmowało będzie Drużynę Tre penne, która reprezentuję Sam Marino, naturalnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i przybliżenia się do awansu do następnej rundy jest ekipa gospodarzy , która jest obecnie najlepszym zespołem w Walijskiej ekstraklasie piłkarskiej, Tre penne jest według mnie zespołem, który praktycznie pod kazdym względem będzie ustępował wyżej notowanemu od siebie rywalowi, który w swoich spotkaniach nierzadko na swoim ternie potrafił zdobywać po 4 bramki lub wiecej , goście na wyjazdach wygrali 11 spotkań pod rzad, również strzelając sporo bramek, moim zdaniem w tym meczu również ich kilka zobaczymy i tak ekipa gospodarzy jak i ekipa przyjezdnych bramki zdołają zdobyć, stawiam iż do połowy będzie wynik 1:0 ,ale po 90 minutach meczu gospodarze zdołają zdobyć wiecej goli, mój typ to wynik 4:1 na koniec.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 28 cze 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
TNS -3,0 1.700 <minus>
Tre Penne

TNS jest świetnym zespołem, od lat w Walii pokazuje swoją dominację, a piłka Walijska bardzo się rozwinęła, co zresztą widzimy po jej reprezentacji. TNS to już nie jest półamatorski zespół do bicia, ale team, który ma skład by spokojnie dojść do 4 rundy eliminacji LM (bo na fazę grupową to wg mnie wciąż jeszcze za mało), wzmocnieni i silniejsi niż przed rokiem z Seargentem, który dyryguje świetnie drugą linia jako 10. TNS w domu jest piekielnie mocny i piekielnie ofensywny i to będzie chciał zapewne pokazać już w pierwszym meczu. Tre Penne mimo dominacji w swojej lidze wciąż jest zespołem z San MArino i tu progress w górę jak nie idzie tak nie idzi.

PostNapisane: 04 lip 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, eliminacje
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Alashkert (Arm) - FC Santa Coloma (And)
Typ: Alashkert (Arm)
Kurs: 1.51 <plus>
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Takie wynalazki to trochę się ciężko gra ale wydaje mi się że to solidny wybór na wtorkową ubogą ofertę. Gospodarze to mistrz kraju, debiutujący rzecz jasna w tych rozgrywkach. Armeńska piłka poszła do przodu i na pewno nie są to chłopcy do bicia jak przed laty. Nie będą tutaj się rozpisywał na temat kadry bo i tak te nazwiska za wiele nam nie powiedzą ale jak wspomniałem piłka w tym kraju zrobiła postęp i są to gracze potrafiący solidnie grać w piłkę. Goście od dłuższego czasu rządzą w Andorze. Atuty za takim typem – po pierwsze pogoda wiadomo jak gra się w takich krajach jak Armenia, jest piekielnie gorąco i duszno, jutro będzie podobnie. W Andorze mamy ciepło ale to inny klimat połączony z pięknymi górami. Druga sprawa to kibice którzy zawsze tutaj dopingują bardzo żywiołowo i robią po prostu gorący klimat. Jakie to będzie miało duże znaczenie zobaczyliśmy w pierwszym starciu pierwsza połowa wyrównana bo mistrz Andory miał jeszcze sporo sił, w drugiej już dominowali rywale którym brakowało skuteczności bo sytuacji i to bardzo dobrych mieli kilka. Dziś znacznie wcześniej tych sił zabraknie z jeszcze jednego faktu zespół Coloma ma bardzo wiekowy skład większość graczy grubo po 30 a przed tym sezonem ich największa gwiazda Juvenal Edjogo skończył karierę. Tak samo jak podstawowy obrońca reprezentacji i klubu Txema. Kolejna sprawa dzisiejsi goście normalnie grają na swoim stadionie na sztuczne nawierzchni a dziś mamy naturalną trawę. Przed rokiem mistrz Andory uległ w tej rundzie innemu debiutantowi z Girbraltaru w dwumeczu 1:2. Gospodarze piłkarsko już wydają się być lepszym zespołem a dodając do tego te pozostałe czynnik o których wspomniałem wyżej wychodzi mi zwycięstwo mistrza Armenii.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 05 lip 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 16
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów Kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: SP Tre Penne - The New Saints FC
Typ: The New Saints FC + powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.45 <plus>
Bukmacher: Otobet
Analiza: Rewanżowe spotkanie kwalifikacji Ligi Mistrzów w którym zmierzą się zespoły mistrza Walii oraz San Marino. W pierwszym spotkaniu zespół gości wygrał ledwie 2-1 ale powinni dużo wyżej. Przeważali w każdym aspekcie gry a niski wynik to tylko efekt ich rażącej nieskuteczności, że wspomnę o trzech sytuacjach sam na sam w których raz nie trafili w piłkę a dwukrotnie w bramkę przeciwnika. Biorąc pod uwagę że gospodarze to zupełni amatorzy nie widzę tutaj innego wyniku jak zwycięstwo gości.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kampas za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 05 lip 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Alashkhert – Fc Santa Coloma
Typ: 1 (1połowa)
Kurs: 1,94
Unibet <plus>

Pierwszy mecz między tymi ekipami zakończył się bezbramkowym remisem mimo, że to drużyna z Armenii miała zdecydowaną przewagę w meczu, jednakże nie przełożyło się to na bramki. Dziś przed własną publicznością Ormianie powinni sobie bez problemu poradzić z drużyną z Andory. Od pierwszych minut spodziewam się zdecydowanego naporu ze strony gospodarzy, co powinno się od razu przełożyć na bramki. Co prawda Alashkhert to nie jest jakiś regionalny potentat, ale w tej rundzie powinni sobie spokojnie poradzić. Stawiam, że drużyna z Armenii będzie już wygrywała po pierwszej połowie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 10 lip 2016 

Dyscyplina Piłka nożna - LM Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie Din Tbilisi-Alaskhert
Typ: 1 <plus>
Kurs 1,55
Buk Unibet
Analiza: Dinamo Tbilisi w tej rundzie w pierwszym spotkaniu przed swoją publicznością gościło będzie drużyne Alakshert z Armenii, który to bardzo sprawnie pokonał wcześniejszą rundę tych rozgrywek bez większych problemów eliminując ekipę Santa Coloma z Andory, pewne jest iż teraz gościom już tak łatwo pójśc nie może bowiem drużyna z Gruzji przynajmniej teoretycznie przewyższa ich umiejętnościami i na swoim stadionie rzadko przegrywa spotkania, bilans ich jest na prawdę imponujący więc myślę że warto o nim wspomnieć , gospodarze od roku na swoim stadionie zagrali w różnych rozgrywkach 22 spotkania wygrali 20 razy i zanotowali zaledwie 2 porażki,w tym ostatnią kilka dni temu z zespołem Dynama Kijów , ekipa z Tbilisi głównie przed swoją publicznością jest zespołem mocnym więc zdaje sobie sprawę iż wygrana w tym meczu może ich mocno przybliżyć do kolejnej rundy tych rozgrywek, goście natomiast na wyjazdach grają bardzo w kratkę, zdarza się im zdobyć komplet punktów,ale nie przychodzi im to zbyt łatwo, tu móim faworytem jest ekipa gospodarzy , stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 na koniec spotkania.

PostNapisane: 10 lip 2016 

Dyscyplina Piłka nożna - LM Kwalifikacje
Godzina: 19:15
Spotkanie Rosenborg-Norrkoping
Typ: 1 <plus>
Kurs 1,78
Buk Oddsring
Analiza: Wybrałem spotkanie w którym ekipa Rosenborgu w pierwszym spotkaniu przed swoją publicznością podejmowała będzie drużynę Norrkoping. Gospodarze w moim odczuciu się zdecydowanym faworytem do zwycięstwa już w pierwszym spotkaniu jak o do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, ekipa Rosenborg bowiem na swoim stadionie ma bardzo dobry bilans w ligowych potyczkach gospodarze wygrali wszystkie 8 swoich spotkań i mają bilans bramkowy 22:5 , ogólnie są liderem rozgrywek z 6 punktami przewagi nad drugim w ligowej klasyfikacji zespołem odd, w tym meczu na pewno postarają się przybliżyć do kolejnej rundy , mogą to uczynić spokojnie bowiem drużyna norrkoping na wyjazdach nie czuję się już tak pewnie, ich poprzednie 15 spotkań w różnego rodzaju rozgrywkach to bilans 7 wygranych 3 remisów oraz 5 porażek, myślę że tu faworytem jest ekipa z Norwegii, która nie pozwoli sobie na stratę bramki i odrabianie jej w rewanżu, mój typ to wynik 1:0 do połowy , oraz 2:0 po 90 minutach tego meczu.

PostNapisane: 11 lip 2016 
Support
Support

Podziękowano: 20
Obrazek
Zrinjski - Legia Warszawa

Już jutro mistrz Polski rozpocznie eliminacje do upragnionej Ligi Mistrzów. Polacy czekają na awans do fazy grupowej od bardzo dawna, teraz kolejna szansa stoi przed Legionistami. Legia Warszawa zmierzy się z mistrzem Bośni, który w jutrzejszym spotkaniu ''nic nie musi''. Zrinjski jest zespołem nieobliczalnym, dlatego warto zdobyć zaliczkę na terenie rywala. Trener Legii Hasi ma ogromny ból głowy po czwartkowej przegranej w Superpucharze z Lechem Poznań. Zespół z Warszawy zaprezentował się przeciętnie szczególnie w linii defensywnej. Po meczu najbardziej krytykowany był Arkadiusz Malarz, który popełnił sporo błędów. Dobrą wiadomością dla Hasiego jest powrót Jodłowca, Dudy oraz szansa debiutu dla Moulina. Wolne otrzymał jeszcze Michał Pazdan, który będzie gotowy do gry na rewanż. Do gry zdolni są również Kucharczyk oraz Aleksandrow, którzy leczyli drobne urazy. Do Bośni nie pojechali Masłowski który został wypożyczony do Piasta Gliwice oraz Kosecki. Wiele źródeł podaje, że między słupkami zobaczymy Cierzniaka. Najważniejsza dla Legionitów będzie zaliczka przed rewanżem :!:.

:arrow: Legia Warszawa
:arrow: Kurs : 1.70
:arrow: Otobet

PostNapisane: 11 lip 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 526
Spotkanie: Zrinjski - Legia Warszawa
Typ: Czy Legia Warszawa wygra do zera? Odpowiedź: Nie
Kurs: 1,47 <plus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Wiele osób stawia na Legię, ale po takim kursie w życiu bym ich nie grał i myślę, że warto dać typ w kierunku ich rywali. Zrinjski to drużyna reprezentująca Bośnię i Hercegowinę. W zeszłym sezonie pewnie wygrali swoją ligę z przewagą 7 punktów. Bardzo dobrze grali u siebie, bo nie przegrali żadnego meczu, 4 zremisowali i 11 wygrali. Druga połowa sezonu w ich wykonaniu była znacznie lepsza, bo w 15 ostatnich meczach nie przegrali ani razu, 3 razy zremisowali i 12 razy wygrali. Wiem, że ta liga do mocnych nie należy, ale nie są to drużyny, które jest jakoś bardzo łatwo pokonać. Szczególnie u siebie potrafią powalczyć i Legii o zwycięstwo może być ciężko. Legia fatalnie zagrała mecz o Superpuchar z Lechem, stracili aż 4 bramki. Moim zdaniem gospodarzy stać w tym spotkaniu na to, żeby nie przegrać. Jeśli już przegrają, to raczej nie do zera.

PostNapisane: 12 lip 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
12 lipca 2016:

LM:
Cytuj:

:arrow: Mostar - Legia "over 1,5" (1,45) RISKY

Jasne, w Legii powiedzą, że Superpuchar (1:4 z Lechem) nie miał żadnego znaczenia, niemniej jednak nie wydaje mi się, aby 4 stracone gole na własnym boisku nie miało znaczenia. Dlatego też, jeżeli Lech ukąsił czterokrotnie przy Ł3, jeden gol dla drużyny z Bośni i Hercegowiny to chyba żadne nierealne cele. Na własnym terenie zapewne zechcą ukąsić. Z kolei Legia ma za co się rehabilitować, więc powinni coś ukąsić. Nie zdziwi mnie tu bramkowy remis i również nie zdziwi mnie np. 1X za 1,95. Biorąc jednak pod uwagę, że nie mam zielonego pojęcia na co tak naprawdę stać gospodarzy, idę w stronę bramek.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Bukmacherzy.com

Junior
Junior

Podziękowano: 9
:arrow: The New Saints FC - APOEL Nikozja @1.64 <minus>

Walia ze świetnej strony pokazała się na EURO, ale ich liga jest słaba. Zresztą nikt z reprezentacji nie gra w rodzimej lidze. W pierwszej rundzie pokonali zespół z San Marino co nie jest żadnym wyczynem, tym bardziej, ze w pierwszym meczu u siebie męczyli się i osiągnęli zaledwie 2-1. W poprzednich latach w eliminacjach przegrywali tutaj kolejno z węgierskim Videotonem, słowackim Slovanem, czy Legią w 2013. APOEL na pewno od tych ekip nie jest gorszy i też powinien wygrać już w pierwszym meczu. W ostatnim sprawdzianie przed sezonem pokonali grecką PAS Gianne. Jesli chodzi o europejskie puchary to dwa lata temu grali w fazie grupowej LM, a w poprzednim sezonie odpadli z rewelacją z Astany w czwartej rundzie wcześniej eliminując Vardar i duński Midtjylland. Wydaje się, że różnica klas jest znacząca i typ powinien spokojnie wejść.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 410

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Eliminacje
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Zrinjski (Bih) - Legia (Pol)
Typ: BTS <plus>
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Rozpoczynamy batalie o marzenie polskich klubów od lata czyli faza grupowa Ligi Mistrzów, kolejny raz spróbuje tego dokonać Legia Warszawa, która w tej rundzie trawiła na mistrza Bośni Zrinjski.
Zrinjski to trochę niespodziewany mistrz kraju, jednak na ten tytuł jak najbardziej zasłużyli swoją grą do przodu. Szczególnie mocni są na własnym stadionie gdzie nie przegrali żadnego meczu w sezonie strzelając średnio dwie bramki na mecz. Nie jest to dla nich debiut w Lidze Mistrzów, dwa lata temu odpali z Mariborem ale u siebie nie przegrali, podobnie jak w 2012 roku gdzie pokonali w pierwszym meczu tutaj Slovan, przed rokiem Liga Europejska i też wygrana u siebie. To tylko potwierdza że potrafią wykorzystywać atut własnego terenu. Do tego wydają się dobrze przygotowania do starcia wygrali trzy gry towarzyskie będą bardzo skutecznym.
Zacznijmy od mistrza Polski, który dla mnie nie jest przygotowany do zagrania w Lidze Mistrzów, w tej chwili jest dużo chaosu, brak poważnych wzmocnień, nowy trener który dopiero to układa. W sparingach nie wyglądało to najlepiej a ostatni test z Lechem w Poznaniu w ramach Super Pucharu Polski pokazał ile tej ekipie brakuje do dobrej gry. Martwić trenera na pewno musi dyspozycja w defensywie Malarz w bramce ostatnio się nie popisywał, defensywa bez dwóch kluczowych graczy Pazdana oraz Jędrzejczyka który w Legii już nie zagra. Wracają Jodłowiec do drugiej linii to wzmocnienie gry defensywnej ale dla niego to dopiero pierwszy mecz z nowym trenerem. Ofensywniej powinno to wyglądać lepiej niż w starciu z Lechem bo wracają Nikolic, Duda.
Gospodarze nie mają nic do stracenia doskonale zdają sobie z tego sprawę, jestem przekonany że spróbują odważne gry by poszukać zwycięstwa, na pewno wielkim atutem będzie własne boisko oraz pogoda do której lepiej są przystosowani, wydaje mi się tez że są lepiej przygotowani do tego starcia. Opcja bramkowa wydaje mi się słuszna przy ogromnym zaangażowaniu mistrz Bośni mistrz Polski będzie miał duże problemy w defensywie, nie ma też co ukrywać w sumie jesteśmy zespołem lepszym i tez będziemy mieli swoje sytuacje na bramki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3567
Cytuj:
:arrow: NK Zrinjski - Legia Warszawa Typ: 2 2.15

Legia bez formy, bez zgrania, osłabiona itp itd, ale no jednak i tak są przecież mocniejsi. Bośniacy w pucharach są słabi, a choć gospodarze dzisiejszego meczu u siebie raczej nie przegrywają, to jednak doświadczenie w Europie powinno zrobić swoje. Warszawiacy na pewno nie zlekceważą rywala, zwłaszcza po tym co zrobiła Cracovia, a to powinno wystarczyć do zwycięstwa.

Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
BATE -1.5 1.68
SJK

SJK to dość zaskakujący mistrz Finlandii, zespół lubiący grę ofensywną, ale jednak do HJK dużo im brakuje i powoli to widać w tym sezonie. BATE już w LM występowali, w Białorusi jak co roku są hegemonem, ofensywna gra pod batutą Rodionova i dziś 200% motywacji, by sprawę załatwić juz w pierwszym meczu. Gospodarze w ostatnich tygodniach ustabilizowali swoją formę, ale też wszystko robili pod ten dwumecz. Myślę, że jednobramkowym zwycięstwem się nei zadowolą.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]