» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 cze 2016 
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje

Suazi-Guinea TYP 2 kurs 2,56 3/10 g.15.00 1:0 BOX

Ostatnia szansa dla Gwineii na awans. Sytuacja jest bardzo trudna ale goście muszą dziś absolutnie wygrać żeby o czymś marzyć. Jak mi powiedział kiedyś mój znajomy, znawca Afryki że Gwinea to bardzo ciekawy zespół, takie trochę wściekłe osy, bo mogą użądlić każdego, ale są dość chaotyczne.

Gwiazdy zespołu to: obrońcy Florentin Pogba (Saint-Etienne, brat Paula Pogby), Kamil Zayatte (Sheffield Wed), pomocnicy Kevin Constant (Trabzonspor), Guy-Michel Landel (Orduspor), skrzydlowy Ibrahima Traore (Borussia M-G) i napastnicy Mohamed Yattara (Lyon), Idrissa Sylla (Waregem)

Suazi dostało w 28 marca wyjazdowy oklep od Zimbabwe. Przegrali 0:4 i mam nadzieję że podtrzymają dziś słabą formę.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: AFRYKA: Puchar Narodów Afryki 2017
PostNapisane: 03 wrz 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Puchar Narodów Afryki
Godz: 18:00
Spotkanie Nigeria-Tanzania
Typ: 1 Nigeria wygra 1 połowe
Kurs 1.53
Buk Bet 365 <minus>
Analiza: Nigeria w tym spotkaniu na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Tanzanii, gospodarze są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po 90 minutach tego spotkania, ale w tych eliminacjach zdecydowanie im nie idzie, po 3 spotkaniach zdołali ugrać tylko 2 punkty , po dwóch remisach oraz porażce, dla porównania Egipt który ma tych punktów 10 na swoim koncie już dawno zapewnił sobie wyjście z grupy.Nigeria w tym spotkaniu musi się mocno zmobilizować i zdobyć 3 punkty, na pewno gospodarze zaatakują niżej notowanych przeciwników już od pierwszej minuty, bowiem z każdą kolejną będzie się robiło coraz to bardziej nerwowo, gospodarze na swoim stadionie rzadko traca punkty, zazwyczaj ich spotkania kończą się zwycięstwami , myślę że tutaj będzie podobnie, goście są na pewno niezbyt wygodnym rywalem, dlatego nie stawiam tutaj na jakiś bardzo wysoki handicap na gospodarzy spotkania, mój typ to 2:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tego spotkania, myślę że jakiegoś wielkiego pogromu w tym meczu nie będzie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]