» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga Europy 2015/2016 - Faza Pucharowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
Liverpool 1.75 <plus>
Villareal

Nie wiem, czy Liverpool awansuje, ale czuję, ze wygra to spotkanie. Mam nadzieję, że limit szczęścia gospodarzy nie skończył się na meczu z BVB, ale z drugiej strony stracony gol w doliczonym czasie gry z Villareal prawdopodobnie wyrównał scenariusz ich drogi w LE i dziś zaczną z czystą kartą, w dodatku wyjątkowo podrażnieni oraz faktem, ze po tym co zrobili na ANfield w poprzedniej kolejce mogą przenosić góry. Villareal w tym sezonie w ogóle mnie nie zaskakuje jestem wręcz zdziwiony, że są aż w półfinale LM, ale widocznie swoją determinacją, bo wybaczcie umiejętnościami dzisiejszym gospodarzom. Liverpool ma wszytsko by wygrać LE i Kloppa na odpowiednim miejscu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 5
Podziękowano: 22
shu34 napisał(a):
Liverpool 1.75
Villareal

Nie wiem, czy Liverpool awansuje, ale czuję, ze wygra to spotkanie. Mam nadzieję, że limit szczęścia gospodarzy nie skończył się na meczu z BVB, ale z drugiej strony stracony gol w doliczonym czasie gry z Villareal prawdopodobnie wyrównał scenariusz ich drogi w LE i dziś zaczną z czystą kartą, w dodatku wyjątkowo podrażnieni oraz faktem, ze po tym co zrobili na ANfield w poprzedniej kolejce mogą przenosić góry. Villareal w tym sezonie w ogóle mnie nie zaskakuje jestem wręcz zdziwiony, że są aż w półfinale LM, ale widocznie swoją determinacją, bo wybaczcie umiejętnościami dzisiejszym gospodarzom. Liverpool ma wszytsko by wygrać LE i Kloppa na odpowiednim miejscu.

"Villareal w tym sezonie w ogóle mnie nie zaskakuje jestem wręcz zdziwiony..." Skoro jesteś zdziwiony to chyba jednak Cię zaskakuje. :lol: Villarreal imponuje dyspozycją w LE. Dziś awansuje, a potem okaże się triumfatorem rozgrywek. Zapisz to sobie 8)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1742
Liga Europejska

mocno:
:arrow: Sevilla - Szachtar; I połowa: Sevilla over 2,5 rr @1,55 bw (32' 3)

Mógłbym ta analizę rozpocząć i zakończyć jednym tylko stwierdzeniem: taka linia cornerów w pierwszej połowie dla ekipy Unaiego Emery, to obraza majestatu Sevilli.
Ale że tak być nie może, to trochę temat rozwinę. Pominę w tej analizie ekipę gości, bo to akurat nie ma najmniejszego znaczenia z kim u siebie gra Sevilla. I nie ma też większego znaczenia to, czy gospodarze strzelą szybko gola, czy też nie. Tylko w bardzo nielicznych domowych meczach zapał Sevilli do nabijania rożnych gasł po strzeleniu szybkiego gola - i jak się już taka sytuacja zdarzała, to tylko w lidze, gdzie forma i entuzjazm raz jest większy, a raz mniejszy. W LE zawsze mają pełen entuzjazm i zapał do gry - wszak to ich najważniejsze rozgrywki i ponowna walka o przepustkę do gry w LM. Tym bardziej, że udział w przyszłosezonowych rozgrywkach LE i tak mają już zapewniony, chociaż mają dopiero 7 miejsce w PD. Grają przecież w finale Copa del Rey i bez znaczenia jest czy wygrają oni (wtedy wchodzą do LE jako jego zwycięzca) czy wygra Barcelona (która 'zrobi' miejsce dla siódmej ekipy z PD, czyli Sevilli).
Teraz wracam do typu. Otóż Sevilla w dotychczasowych trzech domowych meczach LE w pierwszych połowach nabiła 15 rr (4-5-6) na 26 wszystkich. Liczby imponujące, ale oni już tak mają. W lidze też sporo ich nabijają (średnio 3,2), z tym że im ważniejszy rywal, tym mają ich więcej. I robili to niezależnie od wyniku pierwszego meczu. Nawet z Athletic nabili ich do przerwy aż 6 szt. (a przecież w Bilbao wygrali 2-1). I tak samo będzie z Szachtarem. Niby remis 0-0, czy nawet 1-1 daje im awans - ale to nie w ich stylu bawić się w takie szachy. Zresztą na swoim boisku są bardzo mocni i pewni swego. I zawsze grają o wygraną. A skoro tak, to po swojemu od początku zaczną dusić rywala. A jeśli to goście pierwsi przypuszczą szturm, to oni to spokojnie przeczekają i z czasem przejdą do normalnego dla siebie trybu. A jakby zdarzyło się tak, że to Szachtar strzeli szybkiego gola, to ... się dopiero zacznie.
Tak czy siak ... 3 rożne w pierwszej połowie dzisiejszego meczu dla Sevilli, to absolutne minimum.

Życzę
<4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 14
Podziękowano: 66
Sevilla - Shakhtar 05.05.2016 21:05

Sevilla tym 2-2 wyjazdowym w nieco lepszej sytuacji, graja u siebie gdzie w tym sezonie graja dobrze i strzelaja duzo goli, Szachtar musi cos strzelic i jak do tej pory w LE w tym sezonie za kazdym razem wyjazdowo bramke zdobywali, kolejno z Schalke, Anderlechtem i Bragą. Licze ze i tym razem obejrzymy bardzo ciekawe spotkanie.

Typ: powyżej 2,5 & obie strzelą
Kurs: 2,0 <plus>
Bet365

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1917
Podziękowano: 2896
Liverpool-Villareal. BTS <minus>
kurs:1.90

Liverpool napewno faworytem, ale ja naleze do grona tych osob, ktore twierdza ze gosci stac tu na bramke. Gospodarze mierza w final, ale jak juz pokazaly poprzednie spotkania, a zwlaszcza to z Dortmundem strzelic bramke na Anfield to nie jest zadanie nie do wykonania. Mysle ze anglicy beda chcieli szybko zdobyc bramke i zagraja bardzo otwarcie, a to bedzie duza szansa dla gosci. Villareal rozegral dobre spotkanie na wlasnym terenie, ale jednobrankowa zalicza przed rewanzem i to away to bardzo malo. Liverpool potrafi grac bardzo ofensywnie zatem wypada poszukac bramek z obu stron

Moderator
Moderator

Liga Europejska

bazowe:
:arrow: Liverpool - Villarreal; kartki - handicap azjatycki: Liverpool +0,5 @1,800 b365 (1-5)
:arrow: Liverpool - Villarreal; rr - handicap azjatycki: Liverpool -3,5 @1,900 b365 (11-3)

W swej rodzimej lidze Villarreal należy do tych nielicznych drużyn, które na wyjazdach średnio łapią mniej kartek od gospodarzy (liderami są oczywiście Barcelona i Real Madryt, później oni i trzy inne drużyny). W wyjazdowych meczach LE wygląda to jeszcze lepiej - w 6 meczach oglądali średnio po 1,7 kartki, a ich rywale az o dwie więcej (ogólny bilans 22:10). Tylko w jednym meczu wyjazdowym z Rapidem mieli więcej kartek od rywala - a było to we wrześniu, czyli na samym początku tych rozgrywek.
W fazie pucharowej pierwsze mecze w parach zawsze rozgrywali u siebie, zawsze wygrywali, a potem jechali bronić przewagi. Nie licząc ostatniego pojedynku ze Spartą Praga, który - mimo tego, że był to ćwierćfinał -był dla nich najłatwiejszy, to w pozostałych parach (Napoli i Bayer) mecze były na styk i na remisy. Mimo tego mieli mniej kartek niż rywale. Zachowywali więcej zimniej krwi i dążąc do celu grali swoje. A ich rywalom puszczały nerwy.
Za to w rożnych sytuacja jest zupełnie odwrotna - ale to akurat jest jak najbardziej logiczne. Broniąc przewagi z pierwszego meczu, Villarreal ustawiał się na destrukcję w środku pola, staranne i szczelne dbanie o swoje zaplecze oraz oczywiście na konterki. Szczególnie ciężko mieli z Napoli, które to nie tylko zdominowało posiadanie piłki, ale także bombardowało bramkę Areoli raz po raz (ale mało skutecznie). O wiele łatwiej grało im się z Bayerem, a ze Spartą wszystkich zaskoczyli ładując im trzy bramki jeszcze przed przerwą.
Mimo zaś różnych przebiegów tych trzech meczy, zawsze mieli sporo mniej rożnych od gospodarzy: -5 z Napoli, -4 z Bayerem i tylko w Pradze -2, ale to był rywal z innej półki, który dopiero w drugiej połowie zaczął grać jak należy (chociaż było już po sprawie).
Dziś grają rewanżowy mecz w Liverpool. Nie ma co ukrywać, że po Napoli, to ich najtrudniejszy rywal ... ale też do przejścia. Ja, podobnie jak GoGetter (a to przecież znawca PL), jestem przekonany, że czołowe drużyny z PD są na dzień dzisiejszy dużo lepsze od tych z czołówki PL. Oglądałem ostatni mecz Villarreal z Valencią (a). I chociaż Valencia zagrała ponownie słaby mecz, to mi i tak zaimponowała postawa Villi. Zagrali bowiem jak ... profesorowie - pełna kontrola, spokój i opanowanie. I widać było w ich grze jedną bardzo istotną rzecz - pewność siebie. Tak, ta ekipa jest w gazie, jest mocna i wie co ma robić - stać ją na wiele. A dziś to Liverpool będzie musiał bardzo mocno postarać się aby zrobić rywalowi kuku i nie wpuścić ich do finału. Nawet jak to im się uda, to słono za to zapłacą.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Harvey007 napisał(a):
shu34 napisał(a):
Liverpool 1.75
Villareal

"Villareal w tym sezonie w ogóle mnie nie zaskakuje jestem wręcz zdziwiony..." Skoro jesteś zdziwiony to chyba jednak Cię zaskakuje. :lol: Villarreal imponuje dyspozycją w LE. Dziś awansuje, a potem okaże się triumfatorem rozgrywek. Zapisz to sobie 8)

Piszę z tel chłopaki. Podoba mi się ta wymiana zdań ale wspomnijcie że wygrana drużyna będzie musiała pokonać szachtar

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Propozycja:
Liverpool-Villarreal
The Reds o6,5rr@1.62
<plus>

Mimo wielkiej sympatii do Szachtara spodziewam się, że dzisiaj polegną w Hiszpanii, zatem rr Sevilli odpuszczam.
Zapowiada się kolejny hiszpański finał w europejskich pucharach. Tak jak napisałem, w meczu ekipy Krychowiaka nie spodziewam się niespodzianki. W spotkaniu The Reds wg mnie dużym faworytem do awansu jest drużyna Żółtej Łodzi Podwodnej. Podopieczni Kloppa prześlizgnęli się do półfinału, ale tutaj szczęście już im raczej nie pomoże. Na przeciwko nich stanie bardzo dobrze poukładana ekipa Villarrealu. Trzecia ekipa pod względem najmniejszej ilości straconych bramek w PD i nie wierzę w to, że Liv zdoła coś szybko strzelić. Goście oczywiście skupią się na defensywie i będą liczyli na to co wychodzi im fenomenalnie-kontry.
Potrzeba 7 korków, dość sporo, ale wydaje mi się, że gospodarze dość długo będą bili głową w mur, a Villarreal w końcu wyprowadzi zabójczą kontrę. The Reds od lat są znani z tego, że na własnym boisku potrafią kręcić niesamowite cyferki rr (w tym sezonie średnio 7,5rr na własnym boisku).

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
Bukmacherzy.com

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Sevilla -Shahtar

X2 2.38 <minus>
Fortuna

Wspaniała gra gospodarzy w Le i w domu w Pd. Mimo wszystko uważam że brazylijscy górnicy nie przegrają tego meczu.po odpadnieciu z lm grają świetnie i równo a nawet lepiej away .stracona na 2-2 w końcówce uspi Seville a oni jakby było 2-1 wyjdą jak po swoje.Demonstracja siły 3-0 z Dynamem K w weekend gdzie wszystkie druz z Europy cieniowaly przed rewanzami

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
shu34 napisał(a):
Liverpool 1.75 <plus>
Villareal

Zapomniałem dopisać słowa pozytywnie, ale jakbyś tak nie mędrkował to byś sam sobei wywnioskowął co chciałem napisać.

PS. Tak właśnie zapisałem sobie Twoje słowa nt ich awansu.

Moderator
Moderator

WujekFido7 napisał(a):
Liga Europejska

mocno:
:arrow: Sevilla - Szachtar; I połowa: Sevilla over 2,5 rr @1,55 (3)

bazowe:
:arrow: Liverpool - Villarreal; kartki - handicap azjatycki: Liverpool +0,5 @1,800 (1-5)
:arrow: Liverpool - Villarreal; rr - handicap azjatycki: Liverpool -3,5 @1,900 (11-3)

Z cornerami Sevilli to sam już nie wiem, czy było to wielkie szczęście, super intuicja, czy po prostu genialne przewidzenie przebiegu tego meczu. Przecież oni nabili trzeci rr w 32', a potem ... ani jednego.
Liverpool zagrał wybitny mecz - to trzeba przyznać bez cienia wątpliwości. A do tego z takim zapałem, zębem, jajem, itd. Villarreal nie miał dziś z nimi najmniejszych szans.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 06 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
Cytuj:

:arrow: Lpool - Villareal "Villareal strzeli gola" (1,62) RISKY <minus>

:arrow: Lpool - Villareal "awans Villareal" (1,57) RISKY <minus>

PostNapisane: 17 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 526
Spotkanie: Liverpool - Sevilla
Typ: Czy Liverpool zachowa w tym meczu czyste konto? Odpowiedz: Nie
Kurs: 1,40 <plus>
Bukmacher: Bet365

Analiza: Ciekawie się zapowiada to finałowe spotkanie. Bukmacherzy większe szanse dają Liverpoolowi, a ja lekkiego faworyta widzę w drużynie Sevilli. Sevilla doskonale wie jak się wygrywa LE, bo przecież to oni wygrali te rozgrywki w dwóch ostatnich latach. Rok temu w finale pokonali 3:2 Dnipro po pięknym meczu. Sevilla strzeliła wtedy aż 3 bramki, a jedną z nich zdobył Krychowiak. Sevilla słabo grała w końcówce sezonu jeśli chodzi o Primera Division, ale jest to raczej efekt odpuszczenia niż słabej formy, oni chcieli się przygotować jak najlepiej na mecz z Liverpoolem, bo mogą dokonać czegoś naprawdę wielkiego jeśli znów wygrają ten puchar. Liczę na to, że zobaczymy tak emocjonujący mecz jakim było spotkanie Dnipro z Sevillą. W półfinale przeciwko Szachtarowi udało się Sevilli zdobyć aż 5 bramek w dwóch meczach. W finale przynajmniej jednego gola też powinni strzelić. Obrona Liverpoolu nie jest zaporą nie do przejścia i wątpię, żeby Liverpool zachował czyste konto.

PostNapisane: 17 maja 2016 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool-Sevilla
Typ: Gol do połowy
Kurs: 1.44 <plus>
Bukmacher: Unibet
Analiza: Według mnie spotkanie finałowe w którym obie ekipy są usposobione ofensywnie , raczej żadna z ekip nie będzie w tej finałowej rundzie kalkulowała po prostu zagra na maxa swoich możliwości w ten bardzo ważny dla obu zespolów dzień, delikatnym faworytem do zdobycia tego trofeum jest drużyna Liverpoolu, który pod wodzą trenera nowego trenera zaczął bardzo dobrze grać w piłke , nie widać tego w kązdym ligowym spotkaniu,ale moim zdaniem w tym meczu Jurgen Klopp ustawi drużynę mocno ofensywnie , myślę iż tutaj obie ekipy co najmniej po jednej bramce będa w stanie strzelić , Liverpool czasem potrafi zagrać na zero z tyłu jednak ekipa z Hiszpanii niezwykle rzadko potrafiła w ostatnich swoich spotkaniach zagrać na zero z tyłu, sami też sporo strzelają więc myślę że na może sie tutaj skończyc na tym iż obie ekipy bramki zdobędą, stawiam na wynik 2:1 dla zespołu Liverpoolu.

PostNapisane: 18 maja 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 14
Podziękowano: 66
Liverpool - Sevilla 18.05.2016 20:45
Typ: Liverpool powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2,10 <minus>
Bet365
Sevilla jest niby obrońcą tytułu, ale ten sezon ewidentnie mieli fatalny i nawet mimo dojścia do finału tych rozgrywek prezentowali się mizernie, zwłaszcza wyjazdowo, L`pool zdecydowanie lepiej ale też bez fajerwerków, ostatecznie bądź co bądź 8 lokata w lidze to poniżej oczekiwan. Maja jednak na ławce Klopa i ja jestem zdania, że jego myśl taktyczna dziś będzie górą. Nie postawie jednak na zwycięstwo Lpoolu bo nie skreślę jednoznacznie Sevilli, uważam że zobaczymy otwarte spotkanie, bez piłkarskich szachów i wpadnie kilka bramek, z przewagą Lpoolu własnie. 2-1;2-2

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]