» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
  Drukuj

Re: Liga Europy 2015/2016 - Faza Pucharowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
Liga Europejska - FINAŁ

bazowy:
:arrow: Liverpool - Sevilla; over 2,5 @1,975 b365 <plus> (1-3)

Wiadomo, że finały wszelakich pucharów żądzą się swoimi prawami i wszelakie, nawet najlepsze analizy ich dotyczące, obarczone są dużą dozą ryzyka.
Mimo wszystko pokusiłem się w nim na overka bramkowego. Argumentów za tym rozwiązaniem jest kilka. Dla mnie najważniejsze są:
* siła ognia w obu drużynach - wystarczy popatrzeć na ich bramkowe osiągi; a poza tym w każdej drużynie jest po kilku zawodników, którzy w każdym momencie mogą wpisać się na listę strzelców,
* mimo wszystko słabe defensywy - czego dowodem są licznie tracone gole.
Powyższe szczególnie 'bogato' wygląda w ekipie Sevilli. Cofnąłem się do poprzedniego sezonu, gdzie ich wyniki z końcówki sezonu wyglądały nawet skromniej jak obecnie, a w warszawskim finale z Dnipro było przecież aż 3-2.
Drugą ważną rzeczą jest fakt objęcia drużyny Liverpoolu przez Kloppa, który odmienił oblicze tej drużyny. Nie będę tu tego rozwijał, bo to nie moja działka - przecież wystarczy popatrzeć na ich wyniki, a sprawa sama się wyjaśni.
O motywacji i podejściu obu ekip do tego meczu też nie będę się rozpisywał, bo tego akurat ani jednej, ani drugiej na pewno nie brakuje - wszak dla obu to przepustka do nieosiągalnej w inny sposób Ligi Mistrzów.
Stąd też uważam, że prędzej będziemy tu mieli do czynienia z overem niż underem. Kurs zacny, więc ...

Życzę
<4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 10
Podziękowano: 43
Liverpool-Sevilla [Liverpool over 5,5 strzałów na bramkę (w tym doliczony czas)] 2.15 Unibet <minus>

W Bazylei będziemy światkami emocjonującego starcia, które w mojej ocenie będzie miało przebieg bardziej otwarty niż zachowawczy.Stawką tego starcia nie tylko jest sukces w postaci zdobycia pucharu czy gry o kolejne trofeum superpuchar ze zdobywcą Ligi Mistrzów, ale także o bilet do finałów Ligi Mistrzów który otrzyma zwycięstwa.Liverpool miał dosyć niefortunny sezon, finalnie w lidze nie zdołali osiągnąć pozycji premiowanej pucharami, z czasem Liverpool pod wodzą Kloopa zyskiwał jakość i stało się jasne że dla Angielskiej ekipy priorytetem i celem na uratowanie sezonu stał się właśnie puchar ten rozgrywek, choć drogę mieli najtrudniejszą z możliwych, Sevilla jednak tą drogę miała trochę łatwiejszą.Mecz jest rozgrywany na terenie neutralnym, moim zdaniem Liverpool na obcym terenie mniej traci od Hiszpanów tak więc są moim faworytem w tym meczu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 18
Liverpool - Sevilla

Na dzisiejszy wieczór mam do zaprezentowania mecz finału ligi europejskiej Liverpool - Sevilla. Liverpool aby dojść do finału tych rozgrywek wygrał grupe B a następnie eliminował takie kluby jak : 1/16 Augsburg 1/8 Manchester Utd 1/4 Dortmund 1/2 Villarreal . Sevilla aby awansować do finału ligi europejskiej musiała zająć 3 miejsce w grupie ligi mistrzów a następnie w lidze europejskiej pokonywali takie kluby jak : 1/16 Molde 1/8 Basel 1/4 Ath. Bilbao 1/2 Shakhtar . Oba kluby będą walczyć do upadłego o ten puchar nie tylko chęć zdobycia pucharu ich do tego będzie napędzała ale gra w przyszłym sezonie w lidze mistrzów ponieważ oba te kluby nie mają kwalifikacji do ligi mistrzów z własnych lig a zwycięstwo w lidze europy gwarantuje grę w fazie grupowej ligi mistrzów w przyszłym sezonie. Moim zdaniem Sevilla wygra ten puchar. Mój typ na to spotkanie to Sevilla zwycięzcą ligi europejskiej. <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi paerl9 za ten post:
Bukmacherzy.com

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Liverpool - Sevilla
18/05/2016 - 20:45
typ.over 9 rzutow roznych
kurs.1,44 <plus>
buk.Bet365

Analiza.

Final Ligi Europy i najwaznbiejsze spotkanie dla obu zespolow w sezonie...I nie chodzi tu glownie o fakt,ze zwyciezca otrzyma Puchar...ale o nagrode jaka jest udzial w przyszlorocznej Lidze Mistrzow...Tak wiec zapowiada sie nam walka na calego i dlatego ide w strone rzutow roznych...Obie ekipy to maszynki do cornerow...Sevilla to w meczu minimum 5-6 sama robi a jesli jej zalezy to dobija do dwucyfrowki...Jesli dzisiaj szybko padnie bramka z jednej strony to tylko na nasza korzysc...Gracze Kloppa takze potrafia nabijac cornery seriami jesli jest taka potrzeba...Tutaj nikt nie bedzie sie oszczedzal i licze,ze miniumum 10 roznych zobaczymy...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Liverpool-Sevilla

1 2.3
fortuna

Jak to wielkie finały, wiele emocji i wielka niewiadoma bo w końcu grają dwie równorzędne drużyny.
Ale ja uważam że, primo Liverpool jest lepszą drużyną w tym sezonie ale to nic ,segundo najważniejsze są motywacje
i ja uważam że to Liverpool i Klopp będą bardziej żądni Ligi Mistrzów,spragnienii wszak Sevilla grała rok temu.
Uważam że po meczu z Borusią wygra Le Liverpool a i Sevilla nie zachwycająca w tym sezonie nie wygra jej 3 raz z rzędu.
Można też zagrać tryumfator Liverpool za 1.65 ale ja gram czystą jedynkę. <minus>

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]