» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj

Liga Europy 215/2016 - Eliminacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 cze 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
Liga Europy 2015/2016 - Eliminacje

I runda eliminacyjna - 2 lipca, 9 lipca
Obrazek

II runda eliminacyjna - 16 lipca, 23 lipca
Obrazek

III runda eliminacyjna - 30 lipca, 6 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2015 - Nyon)

IV runda eliminacyjna - 20 sierpnia, 27 sierpnia
(Losowanie - 7 sierpnia 2015 - Nyon)

Zapraszamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami i analizami :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Liga Europy 215/2016 - Eliminacje
PostNapisane: 01 lip 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
College Europa
Slovan Bratysława -2,5 2.20

Vicelider Ligi Gibraltarskiej na salonach Europy. No cóż wiele dobrego im nie wróżę. Oczywiscie 30 stopni celsjusza, 60% wilgotność + sztuczna trawa to warunki, które nie sprzyjają do gry w piłkę i na pewno są do nich przyzwyczajeni gospodarze, ponadto to dopiero pierwszy mecz i zawsze Slovan moze dokończyć dzieła zniszczenia u siebie. Z drugiej strony Slovan w maju grał znakomicie w lidze wygrywając mecz za meczem, w czerwcu rozegrał kilka sparingów, Partizanskie (5-1), Cukaricki (2-1), Concordia (3-2), Mlada (1-1), Jablonec (2-3), Jihlava (6-0), Slavia Praga (4-1). Jak widać spisywali się w nich bardzo dobrze. Slovan grał w trudnej grupie LE w zeszłym roku, więc i za nimi przemawia doświadczenie. Skład solidnie wzmocniony, pełny, bardzo dobrze zgrany, ale jeśli patrzyć na spotkania przygotowujące do dwumeczu z zespołem z Gibraltaru - PIEKIELNIE EFEKTYWNY. Wydaję mi się, że nie ma co porównywać doświadczenia i zespołów. Kopciuszek powinien dostać solidną lekcję futbolu, nawet jeśli Slovan przyjedzie z zamiarem gry na pół gwizdka.

PostNapisane: 01 lip 2015 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy Kwal.
Spotkanie Kruoja-Jaga
Typ: Jaga -1 : <minus>
Kurs 1.50
Buk SportingBet
Godz: 17:00
Analiza: Witam, już w dniu jutrzejszym swoje zmagania w kwalifikacjach do piłkarskiej Ligi Europy zacznie Białostocka Jagiellonia, która zagra swoje pierwsze spotkanie na wyjedzie, ich rywalem będzie ekipa z Litwy Kruoja, która w poprzednich spotkaniach grała po prostu beznadziejnie, niezależnie czy były to spotkania na swoim stadionie czy też na wyjeździe, tutaj zdecydowanym faworytem jest ekipa z Białegostoku, która w poprzednim sezonie pierwszy raz w Historii polskiej ligi zajęła miejsce na podium , staneła na jego najniższym podium,ale dzieki temu może spróbować swoich sił w europejskich pucharach, teraz troszke o gospodarzach , którzy nie wygrali swoich 12 kolejnych spotkań , notując 4 remisy oraz aż 8 porażek, myślę że jutro też gospodarzom bedzie niezwykle cięzko w lidze zajmują dopiero 8 pozycję i w 18 rozegranych spotkaniach zdobyli zaledwie 17 bramek, wygrali tylko 3 razy w tym sezonie zanotowali 6 remisów oraz 9 razy schodzili z boiska jako pokonani, Jaga jutro powinna już zrobić pierwszy krok w kontekście awansu do rundy następnej , co prawda jest to młody niedoświadczony zespoł,ale z słabo grającymi Litwinami powinni sobie poradzić.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 02 lip 2015 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
College Europa - Slovan Bratysława
typ: Slovan (-1) Handicap Europejski
kurs:1.50 <plus>
bukmacher : Bet365

Dwie drużyny ze zgoła innymi aspiracjami,drużyna gospodarzy z Gibraltaru w tym dwumeczu raczej starać się będzie stracić jak najmniej bramek, natomiast dla Slovana będzie to przetarcie przed kolejnymi rundami i celem jakim niewątpliwie dla takiej drużyny jest awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Wszystko zależy od skuteczności Słowaków w tym meczu, bo gospodarze zapewne się zamurują i nie będą chcieli na swoim boisku stracić bramki. W tamtym sezonie drużyna gospodarzy pierwszy raz zaprezentowała się na europejskich boiskach i jak na debiut wcale nie było tak źle chociaż drużyna z którą grali byla moim zdaniem mniej wymagająca niż Slovan. W tamtym sezonie w debiucie College przegrał na wyjeździe z Vaduz 0:3 i u siebie stracił tylko jedną bramkę przegrywając 0:1. Slovan natomiast w tamtym roku w fazie grupowej znalazł się dzięki porazce w ostatniej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów gdzie przegrali w dwumeczu z Bate Borisov 1:1,0:3. W lidze europejskiej nie zaprezentowali się jednak zbyt dobrze przegrywając wszystkie 6 spotkań i kończąc rozgrywki grupowe z bilansem 1:20 !. Czas na rehabilitację, a z takimi drużynami jak ta z Gibraltaru jeśli nie stracą skuteczności ze spotkań towarzyskich o których wspominał shu nie powinno być problemów z wysokim zwycięstwem.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Bröndby IF - A.C. Juvenes/Dogana
Typ: Bröndby IF -4.0 (EH)
Kurs: 1.75 <plus>
Bukmacher: Unibet

Według mnie jest to podobny mecz do spotkania College Europa - Slovan Bratysława, o którym pisali już moi poprzednicy. Jest więc to spotkanie w którym zespół mający aspiracje by zagrać w fazie grupowej rozgrywek Ligi Europy mierzy się z drużyną a nie amatorską to półamatorską a mianowicie ekipą z A.C. Juvenes/Dogana. Różnica jest jednak taka, że Bröndby swój pierwszy mecz grają u siebie i powinno im zależeć by to spotkanie wygrać jak najwyżej, choć osobiście ciężko przypuszczać by mieli mieć jakiekolwiek problemy z drużyną z San Marino. Moja propozycja jest więc w tym wypadku dość klarowna stawiam na wysokie i przekonujące zwycięstwo Duńczyków -4.0 (zwycięstwo 5 golami lub więcej).
Jeśli chodzi o zespół z San Marino to ciężko jest coś tutaj napisać bowiem w składzie tej drużyny są zawodnicy anonimowi, w większości narodowości San Marino ale jest też kilu doświadczonych Włochów o których jednak również dość niewiele wiadomo. Warto więc skupić się na ekipie Bröndby.
Trener tej drużyny Thomas Frank naprawdę nie może narzekać na swoją kadrę bo ma naprawdę bardzo ciekawą drużynę. Działaczom udało się zatrzymać w drużynie Teemu Pukki, a na zasadzie wypożyczenia drużynę wzmocnili obrońcy Michael Almebäck i Fredrik Berge. Jeśli chodzi o transfery z klubu to najbardziej spektakularny był transfer Nikolai Laursena, który odszedł do PSV za ponad milion euro. Nie był to jednak zawodnik pierwszego składu, a raczej utalentowany junior, który dopiero ogrywał się w drużynie (coś na przykład Blika z Legii, który odszedł do Arsenalu), ponadto klub opuścili jeszcze Ferhan Hasani i Holmbert Aron Fridjonsson. Działacze postawili więc na stabilizację jeśli chodzi o skład i niema się chyba co temu dziwić. W kadrze jest naprawdę sporo znanych i doświadczonych graczy z europejskich boisk jak choćby Daniel Agger, Thomas Kahlenberg czy Johan Elmander, jest również kilku innych ciekawych zawodników jak choćby José Núñez, Alexander Szymanowski, Johan Larsson czy Lukas Hradecky. Według mnie Bröndby posiada potencjał i możliwości, które sprawiają, że z rywalem z San Marino nie powinni mieć najmniejszych kłopotów ze zwycięstwem. Ja jak już wcześniej pisałem spodziewam się tutaj naprawdę wysokiego wyniku i przekonującego zwycięstwa gospodarzy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krz1910 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
Sezon 2015 / 2016 oficjalnie czas zacząć:

LE:
Cytuj:

:arrow:Celje - Śląsk Wrocław X2 (1,33) FOR FUN

Zaczynamy delikatnie, ale pozytywnie, czyli od dobrego wejścia w sezon. Prawdę mówiąc, nawet cieszy mnie to, że głośno się mówi, iż Śląsk trafił na trudnego rywala w 1 rundzie. Przynajmniej odejdzie tu aspekt "zlekceważenia". Wszakże jakby mogło być inaczej, skoro Celje zostało wyprzedzone w lidze tylko przez Maribor.
Jakoś specjalnie nie zagłębiałem się w analizę Słoweńców, niemniej jednak wygląda na to, że bardziej się osłabili aniżeli wzmocnili. Natomiast, może ktoś uzna moją tezę za kontrowersyjną, ale uważam, że Śląsk ani się nie wzmonił, ani też nie osłabił. Osobiście odejście od dawna myślącego już o opuszczeniu Wrocławia Marco Paixao oraz przyjście, bądź co bądź, bardzo dobrego jak na polskie warunki Jacka Kiełba uważam za "bilans na zero". Problem widzę gdzie indziej. A pojawi się on w momencie wznowienia ligi i ewentualnego wojażawania w Europie. Ale to już jest kwestia "na najbliższą przyszłość", a zarazem problem działaczy. Skupiając się na tu i teraz, Śląsk z całą pewnością nie jest słabszy niż na finiszu rozgrywek. Chłopaki zapewne trochę wypoczęli i fajnie rozpoczęli sezon od znikomego, ale solidnego 1:0 z Zagłębie Lubin w Trzebnicy (Kiełb). Tak więc niech zrobią dzisiaj przynajmniej bramkowy remis i osobiście będę bardzo usatysfakcjonowany.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Bukmacherzy.com

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 13
Podziękowano: 123
02.07.2015 19:30
I Runda el LE
College Europa - Slovan Bratysława
Typ: bts nie
Kurs: 1,44 <plus>
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wczoraj odbyły się pierwsze mecze w ramach 1 rundy el LE , dziś dalsza część.
Ja wybrałem spotkanie College Europa - Slovan , typ że obie drużyny nie strzelą gola.
College Europa zajeło 2 miejsce w swojej lidze zdobywając 42 punkty w 21 meczach (12-6-3).
Rok temu mierzyli się w 1 rundzie LE z Vaduz i przegrali w dwumeczu (0:4) , na swoim obiekcie nie zdołalistrzelić choćby bramki(0:1).
Slovan to silniejsza drużyna od Vaduz lecz nie dużo , wszak Vaduz gra w Szwajcarskiej lidze z niezłym skutkiem.
Druzyna z Bratysławy jak co rok walczyła o mistrzostwo kraju , jednak w sezonie 2014/2015 im się to nie udało , zajęli 3 miejsce tracąc do Trencina ( mistrza) aż 17 punktów , Slovan nie wygrał od 15 meczów w LE, dziś znakomita okazja aby przełamać tą niemoc.
W LM w sezonie 2014/2015 mierzyli się z TNS , Sheriffem oraz BATE , z Walijczykami oraz Mołdawianami nie stracili gola na wyjeżdzie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kubak25 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 64
Podziękowano: 285
Liga Europy, Eliminacje

Vikingur - Rosenborg Liczba bramek Powyżej 2.5 @1.48 0-2 <koniec>

Na kameralnym Svangaskarð miejscowy Vikungur, który w czerwcu pokonał mistrza B36 2-0 podejmie norweski Rosenborg. Wczoraj walijski TNS wygrał na Wyspach 2-1, dzisiaj wynik powinien być jednak bardziej nieprzyjemny dla gospodarzy, nawet jeśli przyjmiemy, że Rosenbrorg przyleciał tutaj zaliczyć jednostkę treningową. I to jednostkę treningową w raczej zimnych i deszczowych warunkach, więc niejako wypadało by się intensywniej poruszać. Lider Tippeligaen nie ma litości dla rywali w lidze zdobywając już 40 bramek w 14 meczach, a nawet gdy gra rezerwami zupełnie demoluje amatorskie i półzawodowe drużyny w krajowym pucharze jak trzecioligowy Tromsdalen dwa tygodnie temu 7-1, czy drugoligowy Levanger na wyjeździe 7-0. Z całym szacunkiem dla Vikingur, tutaj wynik jest kwestią jedynie podejścia do tego meczu przez Rosenborg, bo ten zespół złożony praktycznie z samych Farerów nie miał by raczej szans utrzymać się w najwyższych klasach rozgrywkowych w Norwegii.
Zakład w SportingBet

W 41 : L 35 (2015)
W 36 : L 35 (2014)
W 130 : L 93 (2013)
W 287 : L 193 (2012)
W 72 : L 43 (2011)

Moderator
Moderator

I dorzucimy coś jeszcze "z udziałem" zespołu z PL:
Cytuj:

:arrow: West Ham - Lusitanos "over 4,5" (1,40) FOR FUN

Jeszcze się na dobre nie zaczęły puchary, a już widać, jakie podejście do tego meczu, jak i zapewne całokształtu LE mają w Londynie. Wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że Bilić nie poleciał ze swoim zespołem na ten mecz, wysyłając w zastępstwie swojego asystenta (a dokładniej rzecz ujmując, szefa akademii Młotów), i tym samym zostając na obozie przygotowawczym w Irlandii z resztą zespołu. Nie wiem, czy jest to komedia, czy może jednak rozsądny ruch. Z drugiej jednak strony jest to co najmniej dziwne. A nie - przepraszam - teraz przeczytałem, że "Chorwat będzie na trybunach".
Co ciekawe, Westley ogłosił już wczoraj skład na ten mecz:
Randolph; O'Brien, Tomkins, Burke, Page; Amalfitano, Poyet, Oxford, Jarvis; Sakho, Zarate.
Tak więc mamy tu do czynienia z kilkoma podstawowymi zawodnikami (np. Tomkins, Amalfitano, Jarvis, Sakho czy Zarate). Do tego Westley dorzucił kilku perspektywicznych młodzieżowców (Burke, Page i Oxford). Szału może i nie ma, ale biorąc pod uwagę, że ostatnie cztery wyjazdowe wojaże Lusitanos w europejskich pucharach kończyły się wynikami 0:5, 1:5, 0:8, 1:5, szukanie "pięciu" goli, nawet mając na uwadze lajtowe podejście the Hammers, chyba nie jest "wygórowanym marzeniem".

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska, eliminacje
Spotkanie: Airbus - Lok. Zagreb
Typ: over 3.5
Kurs: 2.20 <plus>
Buk: Bet365
Godz. 19:45
Analiza:

Eliminacje Ligi Europejskiej to dla mnie rzecz którą gra się tylko live, bo czasami różne cuda się dzieję tym bardziej że jest to początek przygotowań dla większości ekip. Jest jednak jedno spotkanie w które już przed startem coś zainwestuje, bo scenariusz bramkowy na to spotkanie wydaje mi się bardzo pewny – mowa tutaj o rywalizacji Walijskiego Airbusa z Chorwackim Lokomitwem Zagrzeb. Dla mnie mało istotną sprawę jest to że zajęli trzecie miejsce w poprzednim sezonie, bo nie ma co ukrywać poziom tej ligi jakość nie powala ale przynajmniej jest to futbol atrakcyjny. Bramki tam są na porządku dziennym po prostu wszystkie ekipy mają ofensywne podejście stąd średnie bramkowe ponad 3.0 to tam każdy ma co sezon. Wątpię by podejście ekipy gospodarzy uległo jakiejś zmianie bo po pierwsze nic do stracenia nie mają a zdaja sobie sprawę by myśleć o awansie trzeba jechać z zaliczką a takiej na pewno nie zyskają broniąc się i czekają tylko na kontry nie przy tej postawie defensywnej. Rywal dziś idealny do rozegrania otwartego meczu tak jak na krajowym podwórku Loko bazująca tylko na młodych graczach co roku jest zespołem walczącym o podium, do tego strzelając dużo bramek i jeszcze więcej tracąc, w tym drugim przypadku nie ma co się dziwić tej młodzieży brakuje po prostu doświadczenia za to z drugie strony młodzieńcza fantazja sprawia że w ataku jest technika, kreatywność i kombinacja. Faworytem są goście którzy zagrają tak jak zwykle czyli strzelić po prostu jedną bramkę więcej od przeciwnika nie patrząc na to ile stracą jeśli z taką samym nastawieniem wyjdą gospodarze to dla mnie będzie to najbardziej otwarte spotkanie dzisiejszych eliminacji.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje

UC Dublin (Irl)-Dudelange (Lux) TYP 2 kurs (na teraz) 1,70 5/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Na początek muszę napisać parę zdań o kursach. Na samym początku 1,26 na gości. W niedzielę 1,40. Wczoraj przed godziną 18...2,05 ! Dzisiaj w nocy znowu spadek na 1,73. O 7 rano już 1,91. A teraz 1,70. Jajca. Zatem kursy niczym pchły na łysym grzywaczu chińskim skakały jak szalone. I niby dużo krwi do picia ale nie ma się gdzie potem schować...o co zatem chodzi ? Przejdźmy do meritum.

Mała analiza. Zacznę od tego że dla mnie te dwie drużyny to różnica minimum dwóch klas. Oczywiście na korzyść Luksemburczyków. O ile klimat irlandzki znam dobrze (albo mi się wydaję że znam) to Benelux już wcale i dlatego zagłębiłem się tam po uszy. I okazało się że przy moich Studentach goście to prawie Barcelona :lol:. Dudelange wsławiło się tym że chyba dwa lata temu w drugiej rundzie Ligi Mistrzów wyeliminowało Red Bull Salzburg. W tym sezonie zajęli "dopiero" 3 miejsce i włodarze mocno wkurzeni tą sytuacją postanowili zakupić paru dobrych grajków jak na tamtejsze realia. Najlepszego zawodnika ich ligi 27-letniego Bośniaka Sanela Ibrahimovića z Jeunesse Esch. Niemca z klubu Saarbrücken (nazwisko nic wam nie powie). Najlepszego zawodnika spadkowicza drużyny Hostert Gregorego Adlera. No i uwaga dwóch graczy z 2 ligi belgijskiej...Dikabe i Bocheta.
No więc oddsmakerzy wiedząc o tym wszystkim wystawili kurs 1,26. Ale potem okazało się że linia pomocy Dudelange troszkę się rozsypała bo nie zagra dwóch pomocników i prawdopodobnie podnieśli kurs na 1,40. No i na koniec goście nie zdążyli zaklepać do pucharów Niemiaszka z Saarbrücken i Dikabie z Belgii. I "Zbuki" łup !, poniosła ich fantazja i "j ebli" kursiwo w okolicach 2. Ale poszli widocznie po rozum do głowy bo od wczorajszego wieczoru kurs znowu systematycznie spada. I prawidłowo bo powoli reasumując dalej uważam że to bardzo dobry bet do gry. Studenci będą gryźli trawę bo to dla nich najważniejszy mecz w historii ale nie oszukujmy się..dalej to różnica dwóch klas nawet bez wymienionych nieobecnych zawodników Dudelange.

I na koniec mały przykład chociaż wiem że nie można porównywać meczów. We wtorek luksemburski Niedercorn grał z irlandzkim Shamrockiem. Wynik ? 0:0. Moje meritum ? Niedercorn jest dla mnie dwa razy słabszą ekipą od Dudelange a z kolei Shamrock dwa razy lepszą ekipą od U.C. Dublin. Wnioski wyciągnijcie sami..

W innym meczu pograłem po dobrym kursie 2,05 Cork z KR Reykjavik. Analizy pisać nie będę bo mi się rzecz ujmując szczerze po prostu nie chcę. Bo ktoś to czyta w ogóle ?

Ostatnio edytowano 02 lip 2015 przez Psychosocial, łącznie edytowano 1 raz

Administrator
Administrator

Podziękował: 6827
Podziękowano: 2521
Psychosocial napisał(a):
Bo ktoś to czyta w ogóle ?

Jeden z pewnoscia :lol:

Powodzenia dla Wszystkich z betami dzisiaj <4listki>

Moderator
Moderator

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
shu34 napisał(a):
College Europa
Slovan Bratysława -2,5 2.20 <plus> 0-6

Vicelider Ligi Gibraltarskiej na salonach Europy. No cóż wiele dobrego im nie wróżę. Oczywiscie 30 stopni celsjusza, 60% wilgotność + sztuczna trawa to warunki, które nie sprzyjają do gry w piłkę i na pewno są do nich przyzwyczajeni gospodarze, ponadto to dopiero pierwszy mecz i zawsze Slovan moze dokończyć dzieła zniszczenia u siebie. Z drugiej strony Slovan w maju grał znakomicie w lidze wygrywając mecz za meczem, w czerwcu rozegrał kilka sparingów, Partizanskie (5-1), Cukaricki (2-1), Concordia (3-2), Mlada (1-1), Jablonec (2-3), Jihlava (6-0), Slavia Praga (4-1). Jak widać spisywali się w nich bardzo dobrze. Slovan grał w trudnej grupie LE w zeszłym roku, więc i za nimi przemawia doświadczenie. Skład solidnie wzmocniony, pełny, bardzo dobrze zgrany, ale jeśli patrzyć na spotkania przygotowujące do dwumeczu z zespołem z Gibraltaru - PIEKIELNIE EFEKTYWNY. Wydaję mi się, że nie ma co porównywać doświadczenia i zespołów. Kopciuszek powinien dostać solidną lekcję futbolu, nawet jeśli Slovan przyjedzie z zamiarem gry na pół gwizdka.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
GoGetter

PostNapisane: 03 lip 2015 
Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Celje - Śląsk Wrocław X2 (1,33) FOR FUN <gool> <wygrana>

Pięknie. Dwa polskie kluby wygrały swoje wyjazdowe mecze zaraz po urlopach, a ja słyszę "to polskie ku.wa marudzenie". Jakby przegrali lub zremisowali, byłaby szydera. Wygrywają ... jest szydera. Rzygać mi się chce takim podejściem. Brawo Jagiellonia. Szacun.

HEJ ŚLĄSK

Cytuj:

:arrow: West Ham - Lusitanos "over 4,5" (1,40) FOR FUN <minus>

Jednak za bardzo im się nie chciało.

PostNapisane: 07 lip 2015 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Piłka Nożna - Europejskie puchary - UEFA Europa League
07.07.2015 g.21:00
Shamrock Rovers - Progrès Niedercorn
typ.1
kurs.1,44 <plus>
buk.William Hill

Analiza.

Eliminacje Ligi Europy i spotkanie rewanzowe pomiedzy ekipami Shamrock Rovers - Progrès Niedercorn.W pierwszym spotkaniu zanotowalismy wynik remisowy 0-0 i to dzisiaj gospodarze sa faworytem tej konfronacji.Nie tylko z powodu,ze graja u siebie,ale przede wszystkim dlatego .ze Irlandczycy sa po prostu mocniejsi niz ekipa z Luxemburga.Shamrock Rovers u siebie w lidze ostatnio w dobrej formie bo na ostatnie 4 spotkania 3 wygrane i tylko porazka wyjazdowa z Bohemians 1-3.Dzisiaj to spotkanie trzeba po prostu wygrac by nie skompromitowac sie na tle pilkarzy z Luxemburga.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]