» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga Mistrzów 2014/2015 - Faza Pucharowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2015 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 319
Real Madryt - Juventus Turyn : awans
Typ: Juventus Turyn
Kurs: 2.10 <plus>
Bukmacher: Bet365

Niewątpliwie dzisiejszy mecz budzi większe emocje niż wczorajsza rywalizacja Bayernu z Barceloną. Tam w zasadzie wszystko było jasne po pierwszym spotkaniu gdy na Camp Nou wygrała Duma Katalonii 3-0, owszem był moment na początku gdzie można było łudzić się, że Bawarczycy jednak spróbują jeszcze powalczyć ale dość szybko ta nadzieja zgasła. Dziś zobaczymy mecz w którym na dobrą sprawę wszystko jest jeszcze możliwe, faworytem tego dwumeczu był Real ale jak wiemy w pierwszym meczu przegrał 1:2, czy dziś uda im się odrobić straty i zagrać w finale?
Ja osobiście daję tutaj więcej szans Juventusowi. "Stara Dama" potrafi przede wszystkim bardzo dobrze zorganizować się w grze obronnej, co widać nie tylko w meczach ligowych ale również w Lidze Mistrzów. To właśnie dzięki solidnej grze w obronie w ćwierćfinale wyeliminowali AS Monaco, wcześniej natomiast nie dali szans Borussii Dortmund, wcześniej w fazie grupowej również defensywę Juve był bardzo ciężko pokonać - tylko 4 gole stracone w fazie grupowej.
Oczywiście Real ma olbrzymi potencjał w ofensywie ale trzeba też przyznać, że ostatnio podopieczni Carlo Ancelottiego nie grają tak jakby się oczekiwało od "Królewskich" Owszem większość meczów wygrywali ale nie było widać tej iskry z początkowego okresu w tym sezonie. Na dobrą sprawę w ostatni weekend stracili szansę zdobycia tytułu mistrzowskiego, a dziś będzie im według mnie szalenie ciężko wyeliminować Juventus, który co jak co ale bronić (korzystnego rezultatu) potrafi jak mało kto.
Osobiście postanowiłem sobie również zadać nieco trudno i sprawdzić jak Realowi wiodło się w poprzednich sezonach i jak wyglądało odrabianie strat w decydujących spotkaniach. W poprzednim sezonie jak wiemy był półfinał z Bayernem w którym roznieśli swoich rywali, wcześniej jednak Real swoją przygodę kończył na półfinałach. W sezonie 2012/13 grali w półfinale z Borussią Dortmund i najpierw przegrali 1:4 by w rewanżu u siebie wygrać 2:0 i odpaść, sezon wcześniej trafili w półfinale na Bayern i tam podobna sytuacja najpierw porażka 1:2, później rewanż i odrobienie strat, ale już w serii rzutów karnych porażka. W sezonie 2010/11 trafili w półfinale na Barcelonę i tu też pierwszy mecz przegrali 0:2, a w rewanżu jedynie zremisowali 1:1. We wcześniejszych sezonach Real miał okres, że odpadał już na poziomie 1/8 finału. Warto jednak zwrócić uwagę, że w 3 przypadkach gdy Real przegrywał pierwszy mecz w półfinale odpadał z rozgrywek, czy dziś będzie 4 taki przypadek? Mam nadzieje, że tak.
W dniu dzisiejszym w drużynie gospodarzy nie zagrają Modrić oraz Khedira, w kadrze jest natomiast Karim Benzema ale nie wiadomo czy będzie dziś mógł zagrać. W Juventusie poza składem są Asamoah, Cáceres, Marrone i Rómulo, wraca natomiast Paul Pogba.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi krz1910 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

VIP
VIP

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
13 maja 2015:

LM:
Cytuj:

:arrow: Real - Juventus "Juve strzeli gola" (1,48) INWESTYCJA

:arrow: Real - Juventus "over 2,5" (1,72) FOR FUN

:arrow: Real - Juventus "awans Juve" (2,15) FOR FUN

Nijak mi się tu widzi granie Realu na 1:0 czy szukanie bezbramkowego remisu ze strony Starej Damy. Bardziej przewiduję tu niezłą pompę, po której to goście będą się cieszyć. Oczywiście Królewscy mają papiery na zrobienie finału, jednakże to, co zaobserwowałem podczas potyczki w Turynie, utwierdza mnie w przekonaniu, iż Juventus nie jest na straconej pozycji. Po pierwsze, w składzie mistrza Włoch jest ten niesamowity zwierzak Tevez, który w każdej chwili jest w stanie pokarać. A przecież - zakładając, że Real będzie musiał zaatakować - z całą pewnością Argentyńczyk stanie przed szansą ukąszenia. Po drugie, jeżeli Pirlo zagrał w pierwszym meczu maksymalnie na 60% swoich możliwowości, to aż boję się pomyśleć, co będzie, jeżeli odmuli się na Santiago Bernabeu. Finalnie, osobiście wyżej cenię umięjętności defensywy Juventusu, aniżeli te prezentowane przez Ramosa i Pepe. Konkluzja prosta, szukamy finału Barcelona - Juventus.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Real Madrid - Juventus
W/M Real Madrid Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 1.62

Mnie też się nie widzi granie Realu na 1-0 dwa gole to ich minimum które przy strzelonym golu Juve mogą doprowadzić do dogrywki, także gospodarze tych bramek mogą potrzebować więcej, ofensywa Realu na SB potrafi grać pod publikę także myślę że dwa gole strzelą ale pytanie ile stracą ? bo defensywa kuleje mocno, ja mam nadzieje że będzie 2-2 :o

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Znany
Znany

Podziękował: 6
Podziękowano: 115
Real Madrid - Juventus Rzut karny: Tak 3.50
Od początku rundy pucharowej pisałem, że Juve może być czarnym koniem tych rozgrywek. Szczęście w kolejnych losowaniach pomogło, i mecz z przed tygodnia pokazał, że mega niespodzianka i obecność Juve w finale jest możliwa. Dlatego pomyślałem najpierw o byciu konsekwentnym, i graniu na gości, ale... no jednak nie. Realowi została tylko LM, więc będą dziś robić wszystko, żeby awansować. I gdy tak się zastanawiałem co zagrać, trafiłem gdzieś na statystykę że Juve i Real miały już po 8 karnych w tej edycji LM. Więcej miał tylko Bayern. Real pewno rzuci się na przyjezdnych, a Juve b będzie groźnie kontrowało. Obrona gości może przyciśnięta popełnić jakiś błąd, tak samo gospodarze mogą się musieć ratować jakimś faulem w polu karnym po kontrze. Dlatego dla mnie karny całkiem możliwy, i po takim kursie spróbuję.

Stan na 24.07.2015.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt – Juventus
Typ: Real Madryt HA -1
Kurs: 2.14
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:

O tym meczu można wszystko i długo pisać, ale dziś będzie krótko ale za to konkretnie. Rozpocznijmy od analizy pierwszego spotkania w Turynie gdzie Juventus wygrał 2:1. Cóż można o tym spotkaniu powiedzieć to Real moim zdaniem zagrał poniżej oczekiwać sami po spotkaniu powiedzieli że nic im nie wychodziło szczególnie mowa tutaj o Ramosie i Marcelo który tracili mnóstwo piłek. Powiem szczerze że faktycznie tyle niedokładności bo tu nie chodzi o złą grą bo grali dobrze to Real w tym sezonie chyba nie miał. Mimo to to oni byli zespołem prowadzącym grę a kluczowa była akcja Jamesa. Co się dziś zmieni moim zdaniem wiele, tyle błędów nie będą popełniać. Zobaczymy całkiem inne ustawienie bardzo ofensywne z BBC oraz James – Kroos, Isco w drugiej linia, dodając do tego Carvajala oraz Marcelo to mamy wiele wariantów ofensywnych, zresztą tak chce Real zagrać od początku czyli rzucić się na rywala. Co prawda ostatnie spotkanie im nie wyszło remis z Valencia 2:2 przekreślił ich szansę na tytuł mistrza kraju ale to był bardzo dobry mecz w ich wykonaniu mieli mnóstwo pecha sam Chiellini przyznał że w tym meczu Real mógł strzelić nawet 10 bramek i faktycznie z łatwością dochodzili do wielu sytuacji bramkowych. Jak już jesteśmy przy wyniku tego spotkania to też jest bardzo ważny aspekt otóż jest to mecz o sezon bo zostają im tylko te rozgrywki, wszyscy doskonale zdaja sobie z tego sprawę i z takim zaangażowaniem jak w drugiej połowie z Valencią będą wstanie to wygrać wysoko. Jednym zmartwieniem jakim może być to po prostu proste błędy w defensywie których ostatnio jest za dużo. Co do Juventusu to powiem tak na pewno jest to mocna ekipa którą stać na wiele ale czy są wstanie zagrać jeszcze lepiej niż w pierwszym meczu moim zdaniem nie a tego mogą dziś potrzebować. Jeszcze wspomnę o ważnym aspekcie dziś bardzo gorąco w Madrycie ale to nie będzie problem Realu którym moim zdaniem kondycyjnie wygląda bardzo dobrze i spokojnie trudy spotkania wytrzyma tym bardziej że jak wspomniałem jest to mecz wszystko w tym sezonie.

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
Liga Mistrzów

warty zachodu:
:arrow: Real Madryt - Juventus; rr: Real over 6,5 @1,62 bw

bazowy:
:arrow: Real Madryt WIN - Juventus @1,66 b365

Zdania co do tego, kto wygra ten meczy czy kto awansuje do finału, są bardzo podzielone. I trudno się dziwić, bo faktycznie sprawa awansu jest otwarta dla obu drużyn. Ja mimo wszystko stawiam na wygraną Realu Madryt. Nie mam jednocześnie zielonego pojęcia ani pomysłu jak ten mecz będzie przebiegać, ale po gwizdku sędziego kończącego drugą połowę przewiduję, że to Królewscy będą prowadzić. Przemawia za nimi kilka bardziej i kilka mniej istotnych spraw. Dla mnie najważniejsze jest to, że są drużyną wybitnie mocną, uzdolnioną i ambitną. I nie ujmując niczego Juventusowi, to trzeba mieć świadomość tego, że to Real gra przecież na ukochanym Estadio Santiago Bernabéu, gdzie może liczyć na ogromne wsparcie swoich zagorzałych fanów. Atmosfera tego stadionu i wsparcie kibiców może być (ba, jestem nawet o tym mocno przekonany, że tak będzie) tym dodatkowym atutem na ich korzyść - szczególnie ważnym w chwilach słabości czy zwątpienia.
Idąc dalej tym tropem, doszedłem do wniosku, że przy spodziewanym (choć nie tak do końca oczywistym) skoncentrowaniu się Juve na defensywie, można spodziewać się większej aktywności gospodarzy w pobliżu pola karnego gości. A że Real (który ma przecież kilku wysokich zawodników) lubi stałe fragmenty gry, to i sporej ilości cornerów w ich wykonaniu można się spodziewać. Potwierdzają to zresztą ich statystyki tak w LM jak i w PD.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
WujekFido7 napisał(a):
Liga Mistrzów

warty zachodu:
:arrow: Real Madryt - Juventus; rr: Real over 6,5 @1,62 (8)

bazowy:
:arrow: Real Madryt WIN - Juventus @1,66 (1-1)

Cornery zgodzie z oczekiwaniami Obrazek
Jednak co do postawy Realu, to szczerze mówiąc jestem trochę zdegustowany. Szczególnie postawą paru jej zawodników. Benzema powinien być wcześniej zmieniony, bo nic nie grał Obrazek Kroos tak samo cienko - wręcz włóczył się po boisku jakby miał problemy z bieganiem Obrazek
Ale chyba największym problemem dla Realu była dziś dyspozycja strzelecka Bale'a. Co ten facet mógł dziś nastrzelać goli, to kosmos - jednak wszystko patałaszył. A do tego tyrał na boisku jak mało kiedy, walczył i dochodził do pozycji strzeleckich - tylko że wszystko Panu Bogu w okno. ... Normalnie niczym Józek Grundol w "Piłkarskim pokerze" :wink:
A Juventus niby bez polotu, ale za to po profesorsku Obrazek

PostNapisane: 14 maja 2015 

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
odzinson napisał(a):
Real Madrid - Juventus
W/M Real Madrid Wszystkie gole drużyny
Wybierz: Więcej 1.5 1.62
<minus>
Mnie też się nie widzi granie Realu na 1-0 dwa gole to ich minimum które przy strzelonym golu Juve mogą doprowadzić do dogrywki, także gospodarze tych bramek mogą potrzebować więcej, ofensywa Realu na SB potrafi grać pod publikę także myślę że dwa gole strzelą ale pytanie ile stracą ? bo defensywa kuleje mocno, ja mam nadzieje że będzie 2-2 :o
Gdyby Bale strzelił to co miał to by było wysoko, ale by pokazać swoją wartość trzeba strzelać
w takich meczach a nie przeciwko Eibar czy Granadzie, nie ukrywam że jako kibic FCB cieszę się z tego wyniku, profesorskie Juve pokazało że miliardowe transfery to nie wszystko, a Morata swoje też uwodnił działaczom Królewskich :)

PostNapisane: 14 maja 2015 
VIP
VIP

Cytuj:

:arrow: Real - Juventus "Juve strzeli gola" (1,48) INWESTYCJA <gool> <wygrana>

:arrow: Real - Juventus "awans Juve" (2,15) FOR FUN <gool> <wygrana> <gool>

:arrow: Real - Juventus "over 2,5" (1,72) FOR FUN <minus>

PostNapisane: 05 cze 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Juventus – Barcelona
Typ: 2 <plus>
Kurs: 1,61
William Hill

O ile awans do finału Barcelony to nie zaskoczenie o tyle udział w nim Juventusu to już mała niespodzianka. Włoska ekipa w półfinale ograła Real Madryt dzięki zwycięstwu przed własna publicznością 2-1. Barcelona tymczasem w półfinale pokonała Bayern i również dzięki wysokiemu zwycięstwu w pierwszym meczu na Camp Nou 3-0. Obie drużyny w tym sezonie mają na koncie tytuły mistrzowskie w swoich krajach jak i również i zdobyły puchar krajowy. Końcówka sezonu to jednak zdecydowanie lepsza forma Barcelony, która może poszczycić się najlepszym atakiem na świecie. Faworytem są Katalończycy, którzy są bardziej ograni w wielkich imprezach w ostatnich latach niż Juventus. Jeśli chodzi o sytuacje kadrową to w ekipie Enrique nie ma większych absencji. Juventus z kolei zagra bez Caceresa i Chiellini’ego. Szczególnie brak tego ostatniego jest sporym osłabieniem dla defensywy Starej Damy. Stawiam na zwycięstwo Barcelony.

Przewidywane składy:

Juventus (4-3-1-2): Buffon – Evra, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner – Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal – Tevez, Morata

Barcelona (4-3-3): ter Stegen – Alba, Macherano, Pique, Alves – Iniesta, Busquets, Rakitić – Neymar, Suarez, Messi

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 06 cze 2015 
VIP
VIP

6 czerwca 2015:

Finał LM:
Cytuj:

:arrow: Juventus - Barcelona 2 (1,62) INWESTYCJA

O tym meczu napisano już tomy, więc nie ma co się bawić w opisywanie faktów typu porównywanie cen wartości zawodników, liczba strzelonych goli czy asyst. Ogólnie przepaść ogromna, a jedyna wspólna rzecz to fakt zdobycia przez obydwie drużyny zarówno mistrzostwa, jak i pucharu kraju.
Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden, może i mniej istotny, ale z całą pewnością interesujący aspekt. Mimo wszystko, trudniej jest zdobyć Barcelonie mistrzostwo Hiszpanii (2 punkty przewagi nad Realem) aniżeli Juventusowi mistrzostwo Serie A (17 punktów przewagi nad Romą). Idąc dalej, Blaugrana w drodze do finału pokonała takie tuzy jak MC, PSG i Bayern, podczas gdy Juventus eliminował BvB, Monaco i Realem. Kolejna różnica na korzyść Barcelony. Reasumując, zdecydowanie należę do tych, którzy twierdzą, że w obecnej chwili Juventus mógłby wygrać z Barceloną jeden, może dwa na dziesięć meczów. I absolutnie idą w stronę tezy, że teraz nie będzie tego wyjątku potwierdzającego regułę.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Bukmacherzy.com

VIP
VIP

Podziękował: 232
Podziękowano: 3107
11:45 AM 11005 Champions League Winner: Juventus 3.720

Ja idę całkowicie pod prąd. Juventus tutaj nie znalazł się przypadkowo. Oczywiście brak Chielliniego martwi, bo to ile dawał On defensywie Juventusu to nie ma żadnych wątpliwości. Niemniej ofensywa jest kompletna, a Tevez, Morata, Pogba, Vidal czy Pirlo potrafią skruszyć każdy mur. Czy Barceloński bramkarz i defensywa jest wybitna wątpię? Barca moze wygrać zawsze i wszędzie, ale dzięki Messiemu, Suarezowi i Neymarowi. To właśnie ofensywa jest kluczowa w tym spotkaniu i tu nie będę się kłócić, ze Katalończycy mają dużo lepszych piłkarzy od JUVE w tym względzie. Niemniej Buffon i defensywa nawet bez Chielliniego uważam, ze są lepszą formacją od przeciwników. Czy JUVE będzie murować? Raczej tak, bo otworzyć się z Barceloną to samobójstwo. Kontry Juve są też bardzo groźne i mogą stanowić pewien handicap. Blade twierdzi, że JUVE w tej chwili moze wygrać z Barceloną 1/10 spotkań. No właśnie i ja jestem z tych, którzy twierdzą, że to nastąpi dziś. JUVE w tym sezonie pokazało wszystko co najlepsze we włoskiej piłce i za to należą im się ukłony. Gra Barcy? Do przejścia.

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1920
Podziękowano: 2898
Barcelona-Juventus over 3.5 kartki <minus>
ako:1.46

Barcelona wielkim faworytem tego spotkania. Ja jednak uwazam, ze spacerku tutaj nie bedzie. Zdecydowalem sie na typ z kartkami z kilku powodow. Barca bardzo dlugo rozgrywa swoje akcje grajac klepka az do znudzenia. Podejrzewam ze Juventus postawi autobus w swoim polu karnym i beda czekac na kontry, a w tym elemencie potrafia byc grozni. Takie kontry trzeba przerywac faulami, dlatego mysle ze jakas kartka przy takiej akcji wpadnie. Barcelona ma w skladzie mojego faworyta to zoltego kartonika- Maszczerano. Jego styl i ofiarna gra juz kilka razy przyniosla mu zoltko. Juventus w swoim skladzie tez ma zawodnikow ktorzy nie przebieraja w srodkach. Zreszta to final LM tutaj nie moze zabraknac walki, nie bedzie odstawiania nog, co mam nadzieje przelozy sie na kartki.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 410
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów FINAŁ
Spotkanie: Juventus – Barcelona
Typ: over 2.5
Kurs: 1.97 <plus>
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:

Udział mistrza Włoch w finale Ligi Mistrzów jest na pewno dużą niespodzianką ale dla mnie zdecydowanie zasługiwali na ten finał bo naprawdę zagrali bardzo dobry dwumecz z Realem Madryt szczególnie pod względem taktycznym i tego będą potrzebowali w dzisiejszym starciu. Co mnie skusiło tutaj do pogrania na bramki to na pewno kurs który jest wysoki w sumie nie ma co się temu dziwić bo to finał i do tego ekipa z Włoch. Ja jednak widzę trochę to spotkanie inaczej na pewno to Barcelona będzie prowadziła grę i atakowała kwestią teraz pozostaje jak szybko lub czy w ogóle złamią defensywę Juve – tego drugiego wariantu raczej dla mnie nie będzie z prostej przyczyny Barcelona jest po prostu niesamowita w ofensywie z tą trójką Neymar, Suarez, Messi – każdy z nich szybkością technika biję na głowę defensorów mistrza Włoch. Osobne zdanie należy poświęci Argentyńczykowi który jest w wyborne formie i nawet z trzema graczami jest sobie wstanie poradzić, jak pójdzie trójka do niego to od razu lukę wyśmienicie wykorzystują jego partnerzy. Jeśli Barcelona dość szybko trafi to moim zdaniem może być po sprawie bo wówczas włączą luz a w tym sezonie z kontry to Barcelona wreszcie po prostu gra i jest wstanie zamknąć ten mecz w szybki sposób a już na pewno nie będzie trzymała piłki gdy będzie okazja na szybkie wyjście to u nich na pewno się zmieniło. Co może być broną Juve na pewno nieprzewidywalność oraz to że nie są faworytem pokazali w poprzednich meczach że potrafią taktyczne świetnie przygotować się do meczu. Mimo tak małej ilośc bramek straconych dla mnie podopieczni Luisa Enrique wcale tak mocni na tyłach nie są po prostu rywale często boją się podjąć ryzyko a myślę że tego w ekipie Alegriego nie zabraknie bo też ma świetnych i na pewno walecznych napastników. Pozostałe aspekty które mogą mieć duże znaczenie dla przebiegu tego starcia a tym samym według mnie dla overa to stałe fragmenty gry nie ma co ukrywać po jednej i drugiej stronie świetni specjaliści w tej dziedzinie szczególnie mam tu nam myśli Pirlo moim zdaniem Włosi będą szukać wielu kontaktów by nie tylko dobrze uderzyć bezpośrednio na bramkę ale także dośrodkować dobrą piłkę bo na pewno w tym aspekcie wydają się być lepsi od faworyta tej potyczki. Nie ma co ukrywać jest to finał i wszystko jest możliwe ale czuje że będzie to widowisko stojące na wysokim poziomie z otwartą grą a już na pewno szybko zdobyta bramka zrobi z tego takie spotkanie,

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 07 cze 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 232
Podziękowano: 3107
shu34 napisał(a):
11:45 AM 11005 Champions League Winner: Juventus 3.720 <minus>

Ja idę całkowicie pod prąd. Juventus tutaj nie znalazł się przypadkowo. Oczywiście brak Chielliniego martwi, bo to ile dawał On defensywie Juventusu to nie ma żadnych wątpliwości. Niemniej ofensywa jest kompletna, a Tevez, Morata, Pogba, Vidal czy Pirlo potrafią skruszyć każdy mur. Czy Barceloński bramkarz i defensywa jest wybitna wątpię? Barca moze wygrać zawsze i wszędzie, ale dzięki Messiemu, Suarezowi i Neymarowi. To właśnie ofensywa jest kluczowa w tym spotkaniu i tu nie będę się kłócić, ze Katalończycy mają dużo lepszych piłkarzy od JUVE w tym względzie. Niemniej Buffon i defensywa nawet bez Chielliniego uważam, ze są lepszą formacją od przeciwników. Czy JUVE będzie murować? Raczej tak, bo otworzyć się z Barceloną to samobójstwo. Kontry Juve są też bardzo groźne i mogą stanowić pewien handicap. Blade twierdzi, że JUVE w tej chwili moze wygrać z Barceloną 1/10 spotkań. No właśnie i ja jestem z tych, którzy twierdzą, że to nastąpi dziś. JUVE w tym sezonie pokazało wszystko co najlepsze we włoskiej piłce i za to należą im się ukłony. Gra Barcy? Do przejścia.

Dla mnie zawsze pozostaną zwycięzcami.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]