» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
  Drukuj

Re: [EURO 2016] Mistrzostwa Europy 2016 - Eliminacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lis 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje EURO 2016
Spotkanie: Szwecja-Dania
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.64
Buk: Unibet
Godz. 20:45/ 14/11/2015
Analiza: Na dzien jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw europy w przyszłym roku, ekipa Szwecji podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Danii, gospodarze są dla mnie faworytem do wyjścia zwycięsko z tej rywalizacji, bowiem na swoim stadionie popełniali mniej wpadek aniżeli reprezentacja Danii w meczach rozegranych na wyjazdach. Gospodarze jak na razie na swoim stadionie w ostatnich latach tylko 3 krotnie spotykali się z zespołem z Danii, padły tam 3 różne wyniki , więć myślę że nie się nimi za bardzo co sugerować , Dania wygrała przegrała i zremisowała, tutaj liczyłbym na obecną formę obu zespołów, a ta lepiej wygląda po stronie Szwedów , którzy zazwyczaj przed swoją publicznoscia są zespołem bezkompromisowym, nie dzielą się tutaj punktami,albo wygrywają,albo przegrywają, dania natomiast w poprzednich swoich 8 spotkaniach rozegranych przed obcą publicznością odniosła jedną wygraną 3 remisy oraz aż 4 porażki, tu moim zdaniem Dania nie będzie w stanie wygrać , myślę że obie ekipy strzelą gole ,ale zespołem o tą jedną bramkę lepszym będzie reprezentacja Szwecji.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 14 lis 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Główny:
Ukraina-Słowenia
Ukraina o5,5rr@1.65 <plus>

Trzecie spotkanie baraży o Euro i wydaje mi się, że będzie to pierwsze spotkanie bez niespodzianki. Obie ekipy miały grupy na podobnym poziomie, ale wg mnie Ukraińcy są zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Słowenia na wyjazdach gra słabo, w grupie bilans 2-0-3 z czego wygrane były z Litwą i San Marino.
Tradycyjnie pewnie tak jak w dotychczasowych dwóch spotkaniach zobaczymy gości, którzy przede wszystkim będą starali się zagrać na 0 z tyłu, a to woda na młyn jeśli chodzi o rr gospodarzy. Ukraińcy na własnym boisku potrafią zagrać fantastyczne spotkania i jutro na pewno będą chcieli sobie zapewnić bezpieczny wynik przed meczem rewanżowym. Ostatnie potyczki Ukrainy u siebie to 8rr (z Hiszpanią!), 6, 10, 3 i 4. Rozkręcali się z meczu na mecz, jutro czeka ich najważniejsze spotkanie tych eliminacjach. Niesamowicie szybkie skrzydła, mecz o wszystko, niewątpliwie szansa na sporą ilość rr jest bardzo duża.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Węgry-Norwegia
Typ: 1x
Kurs: 1.47
Buk: Oddsring
Godz. 20:45/ 15/11/2015
Analiza: Już jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie barażowe pomiędzy ekipami Węgier oraz Norwegii, niespodziewanie w pierwszym meczu rozegranym w Norwegii Węgrzy zrobili spory krok w kontekście awansu do przyszłorocznych mistrzostw Europy i ograli drużynę Norwegów 0:1, pomimo iż nie byli w tym spotkaniu wcale zespołem lepszym , teraz czas na rewanżowe spotkanie w którym na pewno zobaczymy sporo walki, ponieważ na swoim stadionie druzyna gospodarzy przegrywa niezwykle rzadko, czego zdecydowanie nie można powiedzieć o Norwegach i ich słabych meczach wyjazdowych, wygrywają czasem ,ale myślę że w tym meczu faworytem będzie ekipa gospodarzy , której spokojnie wystarczy każdy możliwy remis, nie postawiłbym tutaj tak że na sporą ilość bramek, natomiast na pewno zagrałbym na over w żółtych kartkach , ponieważ już w pierwszym spotkaniu było ostro.

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Piłka nożna EURO 2016 - EURO 2016 - Playoffs
Szwecja - Dania
14 listopada 2015 20:45
typ.under 2,5 gola
kurs.1,50 <minus>
buk.Betano

Analiza

Derby Skandynawii i spotkanie pomiedzy ekipami Szwecja - Dania.Faworytem niby ekipa Szwecji z Ibra w skladszie,ale jesli dokladnie spojrzymy na statystyki meczow pomiedzy tymi ekipami to widac,ze w ostatnim czasie to Dunczycy bywali gora.Na ostatnie 5 spotkan poiedzy tymi ekipami zanotowalismy nastepujace wyniki...
28.05.14 MEC Dania Szwecja 1 : 0
11.11.11 MEC Dania Szwecja 2 : 0
10.10.09 MIS Dania Szwecja 1 : 0
06.06.09 MIS Szwecja Dania 0 : 1
08.09.07 EUR Szwecja Dania 0 : 0

4 wygrane Dunczykow i 1 remis,ale takze wszystkie mecze underowe i wlasnie ja ide w tym kierunku,bo nie wiadomo czy dzisiaj czasem Zlatan nie odpali.Tak wiec wybieram typ na under 2,5 gola bo sadze,ze wszystko rozstrzygnie sie w rewanzu...

VIP
VIP

Podziękował: 232
Podziękowano: 3107
shu34 napisał(a):
Bośnia i Hercegowina
Irlandia

Kto pierwszy otrzyma 7 RR? Bośnia i Hercegowina 2.25 <minus>

Najważniejszy dwumecz eliminacji do Euro 2016 dla tych zespołów. Bośnia ostatnimi 3 kolejkami zapewniła sobie awans do baraży, Irlandia...cóż musiała uznać wyższość Polski. Oczywiście, ze faworytem są gospodarze, ale po wczorajszym meczu Norwegii z Węgrami widzimy ile znaczy faworyt, a statystyki jednak nie grają. Dziś może być podobnie, bo Bośnia może być "public bet". Gospodarze praktycznie bez kontuzji, Irlandia bez Givena, Longa, O'Shea, Waltersa, Kelly'ego i McShane'a. Bośnia lubi grać skrzydłami i będzie prowadzić grę, bo jednak goście z osłabieniami, mając drugi mecz u siebie w zanadrzu pewnie jak najdłużej będą myśleli o wyniku 0-0. RR Bośnia może swobodnie nabijać i te 7 jest w ich zasięgu, Irlandia raczej tylko będzie liczyć na kontry i czekając na Dublin.

VIP
VIP

Ukraina
Słowenia

Kto pierwszy otrzyma 7 RR? Ukraina 2.00

Same sensacje w tych pierwszych meczach barażowych, więc nie odważę się powiedzieć, ze Ukraina wygra to spotkanie, bo i Norwegia i Bośnia zawiodły. Słowenia w ogóle mnie nie przekonywała w tych eliminacjach, na wyjazdach grali bardzo słabo, bo nawet z San Marino bardzo negatywnie mnie zaskoczyli (na szczęście typowałem wtedy ilość RR Słowenii, które udało im się fartem wyrobić). Ukraina nawet w przegranym meczu z Hiszpanią potrafiła miejscami dominować i nabijać RR, ale brakło skuteczności. Ponieważ jest to dwumecz to znająć Słoweńców, którzy umieją skutecznie murować pierwszy mecz przyjmą i zagrają na remis, a może uda się skontrować, tak jak to zrobili Węgrzy Norwegom. Ukraina będzie prowadzić grę, nie są to mistrzowie w RR, ale tutaj mam bardziej nadzieję, że Słoweńcy będą odbijać ich napór i nie sfrajerzą sie jak chociażby w meczu ze Szwajcarią, H2H też jest dla nich korzystne, a RR juz dla Ukrainy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
killbill

VIP
VIP

shu34 napisał(a):
Ukraina
Słowenia

Kto pierwszy otrzyma 7 RR? Ukraina 2.00 <plus>

Same sensacje w tych pierwszych meczach barażowych, więc nie odważę się powiedzieć, ze Ukraina wygra to spotkanie, bo i Norwegia i Bośnia zawiodły. Słowenia w ogóle mnie nie przekonywała w tych eliminacjach, na wyjazdach grali bardzo słabo, bo nawet z San Marino bardzo negatywnie mnie zaskoczyli (na szczęście typowałem wtedy ilość RR Słowenii, które udało im się fartem wyrobić). Ukraina nawet w przegranym meczu z Hiszpanią potrafiła miejscami dominować i nabijać RR, ale brakło skuteczności. Ponieważ jest to dwumecz to znająć Słoweńców, którzy umieją skutecznie murować pierwszy mecz przyjmą i zagrają na remis, a może uda się skontrować, tak jak to zrobili Węgrzy Norwegom. Ukraina będzie prowadzić grę, nie są to mistrzowie w RR, ale tutaj mam bardziej nadzieję, że Słoweńcy będą odbijać ich napór i nie sfrajerzą sie jak chociażby w meczu ze Szwajcarią, H2H też jest dla nich korzystne, a RR juz dla Ukrainy.

PostNapisane: 15 lis 2015 
VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Propozycja:
Węgry-Norwegia
Norwegia o5,5rr@2.2
<plus>

Earl Grey napisał(a):
Propozycja:
Norwegia-Węgry
Norwegia o5,5rr@1.69

Norwegowie zaprezentowali się bardzo dobrze w eliminacjach, o mały włos i zakwalifikowaliby się bezpośrednio do Euro. W zasadzie w eliminacjach zaliczyli dwie wpadki: pierwsza w zremisowanym z spotkaniu u siebie Azerbejdżanem, druga to sromotna porażka na wyjeździe z Chorwatami. Patrząc na inne spotkania widać, że ta drużyna ma potencjał i stawiam ją w kontekście pojedynku z Węgrami w troszkę lepszej pozycji. Co cechuje obie drużyny to na pewno przyzwoita defensywa (choć wpadki się zdarzały). Norwegia z 10 straconymi bramkami (z Chorwatami na wyjeździe 5), gdy puścimy w niepamięć to feralne spotkanie wygląda to bardzo dobrze. Ich dzisiejszy rywal w 10 spotkaniach stracił 9 bramek z czego w ostatnim spotkaniu o pietruszkę z Grekami aż 4. Węgierska ekipa z pewnością wyjdzie na murawę z nastawieniem żeby przede wszystkim zagrać uważnie z tyłu i możliwie wrócić do siebie na 0 z tyłu. Norwegowie muszą dzisiaj zagrać troszkę odważniej, bo rewanżowe spotkanie niestety rozgrywane na terenie rywala i tam może być różnie. Nabijać cornery potrafią, 17rr z Maltą czy 7 z Chorwacją to tylko przykłady. Jeśli muszą to potrafią. Dzisiaj stawka wyższa niż pojedyncze spotkanie w grupie, a i rywal spokojnie w zasięgu choć z solidną defensywą. Mecz powinien przebiegać pod dyktando gospodarzy, a co za tym idzie masa okazji na rzut rożny, a 6 w takim spotkaniu to niewygórowana ilość.

Od momentu pierwszego spotkania zmieniły się dwie rzeczy, Norwegowie są w fatalnej sytuacji i grają na wyjeździe. Pierwsze spotkanie to popis nieskuteczności, w strzałach 22-6 (celne 6-4). Istne bombardowanie bramki Węgrów, ale jak widać efektów brak. Fakt, Kiraly rozegrał bardzo dobre spotkanie, uchronił kilka razy gości przed stratą bramki, do tego poprzeczka po strzale Hellanda, okazji parę było, ale szczęścia brak. W rożnych 16-0, w zasadzie po żadnym z nich nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką Węgrów z wyjątkiem jednej sytuacji kiedy wydaje mi się, że był faul na bramkarzu, sędzia puścił grę, a Fiola wybił piłkę z linii bramkowej. Także gospodarze jutrzejszego spotkania raczej nie mieli się czego obawiać jeśli chodzi o stałe fragmenty gry i śmiało wybijali ją za linię końcową. Jutro Norwegowie po prostu muszą ruszyć na Węgrów, którzy raczej nie zaryzykują, bo w przypadku straty bramki sytuacja dla nich robi się nerwowa. Zapowiada się powtórka z pierwszego spotkania. Sześć cornerów w spotkaniu takiej wagi to nie jest duża ilość, zwłaszcza po takim kursie i wyniku z pierwszego spotkania.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey
killbillBukmacherzy.com

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 119
Podziękowano: 339
Irlandia - Bośnia i Hercegowina 1 2.27
Dania - Szwecja (Podwójna szansa) 1X 1.25

ako 2.84
Wyspiarze po remisie w pierwszym meczu powinni u siebie pokonać Bośniaków i dołączyć do grona finalistów EUO2016.Według mnie jest to lepsza drużyna a atut własnego boiska powinien tu być jednym z decydująych czynników.
Co do Duńczyków gol strzelony na wyjeździe znacznie poprawił ich sytuację i Zlatan z ekipą będzie miał ciężkie zadanie utrzymać jednobramkową zaliczkę z wczorajszego meczu.

http://www.acffiorentina.pl
http://www.acffiorentina.eu

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Irlandia-Bośnia
Typ: Irlandia Awans
Kurs: 1.65
Godz. 20:45/ 16/11/2015
Analiza: Jutro zostanie rozegrane kolejne spotkanie barażowe w którym Irlandia podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Bośni. Gospodarze są moim faworytem w tym spotkaniu może nie do jakiegoś wysokiego zwycięstwa,ale na pewno do awansu na mistrzostwa , które już w przyszłym roku zostaną rozegrane na stadionach we Francji, Bośniacy w meczach wyjazdowych grają w kratkę, mogą powalczyć z zespołami znacznie słabszymi aniżeli ekipa Irlandii, która w tych eliminacjach w 5 meczach na swoich stadionach nie przegrała ani jednego , zremisowała dwukrotnie i 3 razy wygrywała, bilans bramek to 11:2 , ogólnie gospodarze od 9 kolejnych spotkań są niepokonani na stadionach u siebie w tym czasie 3 razy zremisowali i 6 razy wygrywali, z Bośni przywieźli dobry wynik , zremisowali tam bramowy i tutaj remis bezbramkowy , który moim zdaniem może paść ponieważ gospodarze potrafią się bronić , w ostatnim meczu grupowym nawet Niemcy nie zdołali zdobyć tam ani jednej bramki, stawiam na wynik 1:0 lub 0:0,nie sądzę żeby Bośniacy byli w stanie coś ugrać na tym ciężkim terenie.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Węgry – Norwegia
Typ: 2 (EH na rzuty rożne 1-0)
Kurs: 2,08 <plus>
Unibet

W pierwszym meczu niespodziewanie górą byli Węgrzy, którzy wygrali w Oslo 1-0. Z przebiegu gry jednak drużyną zdecydowanie lepszą byli Norwegowie, którzy tego dnia jednak mieli bardzo słabą skuteczność. Skandynawów bardzo zdeprymowała stracona bramka, która nieco podcięła im skrzydła. Nie mniej jednak to oni byli przeważającą stroną w tym pojedynku o czym świadczą statystyki. W statystyce strzałów Norwegowie wygrali 22-6. O przewadze jaką mieli Norwegowie w pierwszym meczu świadczą również rzuty rożne, w których drużyna norweska wygrała aż 16-0. Wynik pierwszego meczu pozwala sądzić, iż w rewanżu może być podobnie, gdyż Węgrzy mają dobry wynik z pierwszego meczu i mogą spokojnie wyczekiwać na kontry. Tymczasem Norwegii do awansu brakuje 2 bramek dlatego to oni będą musieli atakować a to podobnie jak w pierwszym meczu będzie za pewne skutkowało m.in. sporą liczbą rzutów rożnych, choć przewaga w dzisiejszym meczu powinna być mniejsza niż w spotkaniu w Oslo. Nie mniej jednak zaproponowana przeze mnie linia moim zdaniem jest dość bezpieczna i pewna.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
killbill

VIP
VIP

Węgry
Norwegia

Kto pierwszy otrzyma 7 RR? Norwegia 2.75

Sami fani rzutów rożnych Norwegii. Wszyscy wiemy jak to się skończy. Niemniej indolencja strzelecka z pierwszego meczu + sposób gry Węgrów + wynik z pierwszego meczu nakazuje mi optymistycznie myśleć o tych typach. 7RR to nie problem dla Norwegii, skoro nabili ich aż 16 w pierwszym spotkaniu. RR dla Norwegów to ogólnie nei problem, bo taki mają styl gry, a dziś nie ma co kalkulować, muszą ruszyć od początku, nawet licząc się z tym, iż mogą się nadziać na kontrę. Nawet 1-0 daje tylko dogrywkę Norwegom, a każda bramka stracona przez nich, powoduje, że muszą grać jeszcze lepiej.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34
killbillBukmacherzy.com

VIP
VIP

shu34 napisał(a):
Węgry
Norwegia

Kto pierwszy otrzyma 7 RR? Norwegia 2.75 <plus>

Sami fani rzutów rożnych Norwegii. Wszyscy wiemy jak to się skończy. Niemniej indolencja strzelecka z pierwszego meczu + sposób gry Węgrów + wynik z pierwszego meczu nakazuje mi optymistycznie myśleć o tych typach. 7RR to nie problem dla Norwegii, skoro nabili ich aż 16 w pierwszym spotkaniu. RR dla Norwegów to ogólnie nei problem, bo taki mają styl gry, a dziś nie ma co kalkulować, muszą ruszyć od początku, nawet licząc się z tym, iż mogą się nadziać na kontrę. Nawet 1-0 daje tylko dogrywkę Norwegom, a każda bramka stracona przez nich, powoduje, że muszą grać jeszcze lepiej.

67" 2-7

PostNapisane: 16 lis 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
Eliminacje do ME

bazowy:
:arrow: Irlandia - BiH; over 2,5 & bts @2,87 b365 (2-0)

Moim zdaniem to trudny mecz do typowania. Nawet mimo tego, że Irlandczycy są ogólnie lepszą drużyną, grają u siebie i z pierwszego meczu mają bramkowy remis na wyjeździe. Nic tylko grać na ich awans po zacnym kursie ~@1,55. I właśnie ten wysoki kurs - na przecież tak dość pewną sprawę - jest tu podejrzany.
Dlatego też poszukałem tu rozwiązania, które miało chociażby miejsce wczoraj na Węgrzech. Bo niby dlaczego i dziś ma tak nie być?
Bośniacy przecież nie mają nic do stracenia - oni 'muszą' [Boże - jak ja nie lubię tego słowa] strzelić gola aby liczyć na cokolwiek. A mają w końcu takiego asa jak Džeko, który zawsze coś potrafi wyczarować i huknąć jakąś brameczkę. A jak będzie miał dzień, to nawet tak poukładana defensywa gospodarzy może nie zdzierżyć.
Z drugiej strony wiadomo jak taki 'mus' zwykle się kończy. Oczywiście stratą gola. A w takim przypadku to już trzeba zamknąć oczy i robić wszystko, aby zdołać wyrównać. Zresztą co tu dużo dywagować - tak raz już przecież z BiH było. Dokładnie 4 lata temu w barażach z Portugalią - najpierw 0-0 a potem w Lizbonie 6-2. Oczywiście zimnokrwiści Irlandczycy to nie to samo co Portugalczycy, ale ...
Co do postawy gospodarzy, to trudno mi sobie wyobrazić, aby grali na 0-0. Toż to przecież baaaardzo ryzykowne. Na pewno zabezpieczą dobrze tyły, ale na pewno nie przestaną myśleć i działać w kierunku objęcia prowadzenia w tym meczu.
A jak już wpadnie pierwsza bramka (obojętnie do której siatki) ... to się zacznie dziać. Oby tylko stało się to odpowiednio wcześnie.

Życzę
<4listki> <4listki> <4listki>

Edit: Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, bo BiH jakoś tak jakby bez jaj, bez kreatywności i pomyślunku. Mimo że częściej byli przy piłce i mieli więcej rożnych, to większego zagrożenia nie potrafili stworzyć. Chociaż parę sytuacji mieli - np. taki Lulić w II połowie. Tylko że zamiast huknąć piękną brameczkę, to popisał się pięknym kiksem, bowiem ... poplątały mu się nogi. A stała sierota parę metrów od bramki.

PostNapisane: 16 lis 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 132
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje EURO 2016
Spotkanie: Irlandia-Bośnia
Typ: powyżej 4.5 kartki
Kurs: 1.56
Godz. 20:45

W pierwszym spotkaniu wynik 1:1 co lekko premiuje Irlandczyków, którym wystarczy do awansu bezbramkowy remis. W całym spotkaniu tylko jedna kartka była, ale z uwagi na mecz o wszystko dzisiaj ten obraz gry powinien się zaostrzyć. Nie będzie już kalkulacji i walka będzie na 100%. Zresztą wiemy, że Irlandczycy grają ostry futbol, niewygodny i nieustępliwy, często nie unikają ostrych fauli a na celowniku na pewno będzie choćby Edin Dżeko, którego trzeba bardzo pilnować. Bośniacy też zadziorni a będą mieli przeciwko sobie publikę więc presja sporo to i głupie faule powinny być. Wszystko wskazuje na wyrównany mecz i sprawa awansu powinna toczyć się do ostatniego gwizdka więc całe 90 minut gry musi być twarda. Nie nastawiam się na wielkie widowisko piłkarskie, ale na mecz bezpardonowej walki z dużą liczbą nieczystej gry i wieloma kartkami.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]