» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga Mistrzów 2013/2014 - Faza Pucharowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 kwi 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 17
Podziękowano: 201
Piłka nożna, Liga Mistrzów
29.04.2014 20:45
Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: będzie rzut karny? tak
Kurs: 3.70
Betsson

Każdy ma mniej więcej podobne zdanie na temat tego jak to rewanżowe spotkanie powinno wyglądać. Bayern powinien grać piłką, czyli to co robił w Madrycie, to co lubi robić. Pytanie czy to coś da, oczywiście to już nie jest tak proste, linie wystawione na posiadanie piłki na poziomie 68,5% wydają się trafne, podobnie ma się to z linią kartek i spalonych, chyba najlepiej z tego rodzaju zakładów wyglądają jednak te na over rożnych i rzut karny w meczu. Dlaczego? Bayern musi gonić wynik, do tego dobrze czuje się w ataku pozycyjnym, przez długi czas byli naprawdę w świetnej formie, jednak to szybkie zdobycie mistrzostwa kraju, spowodowało ostatnio pewną zniżkę formy i nie jestem pewien tego czy ich skuteczność będzie dziś na tyle dobrym poziomie by Real wyeliminować. Jednak na pewno znów będzie sporo gry pod bramką Realu, wjazdów w granice pola karnego, akcji z boków boiska. Real natomiast potrafi grać z kontry, są dobrze zorganizowani, potrafią szybko wyjść z piłką z własnej połowy. To wszystko wskazuje nam na to, że podobnie jak w pierwszym meczu rzuty rożne znów mogą być w dużej ilości, a możliwy i jest karny bo piłkarze ofensywni obu zespołów technicznie są wiadomo na jak wysokim poziomie a dziś mecz szykuje się żywy, nie ważne czy bramka padnie szybko czy nie. Jeśli jednak padnie szybko bramka do której przekonany nie jestem to i tak raczej nie wiele zmieni, Bayern powinien atakować dalej nie ważne czy będzie prowadził czy przegrywał. Tak czy siak rożnych nie powinno zabraknąć ale też ten karny chodzi mi po głowie, wydaje mi się bardzo realny, Betsson ma fajny kurs na to, 3.70 wygląda solidnie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Bayern o3,5rr do HT@1.7

Jak wyżej w poprzednim spotkaniu tych drużyn napisałem, że Bayern potrafi nabić rr i nabił w Madrycie 15rr :lol: Dzisiaj ta linia 8,5 na Bawarczyków dla mnie nieopłacalna. Bayern ruszy na Królewskich od początku spotkania, bo jak zauważyli w pierwszym spotkaniu o bramkę łatwo nie będzie. Wiadomo jak gra Bayern, Robben podaje do Robbena, który leci z zamkniętymi oczyma nie widząc kolegów obok :lol: Teraz już na serio... Robben na pewno będzie miał swój duży udział w rr. Dlaczego? Bo bardzo często nie widzi lubi po prostu nie chce widzieć kolegów i wybiera drybling, który często kończy się wybiciem lub nabiciem obrońcy na rr. Czepiłem się Robbena, ale on tutaj na pewno swoją cegiełkę dołoży. Bayern nie ma co się pchać środkiem pola, bo tam po prostu jest zbyt ciasno, żeby cokolwiek sensownego zrobić. Na bokach Robben i Ribbery na pewno nie raz zmierzą się w pojedynku biegowym z obrońcami Realu, a takie rajdy lubią się kończyć rr. Tak jak wspomniałem Baya powinien ruszyć od początku, bo wg mnie tj ich wielka szansa-wbicie szybkiej bramki Realowi. Wtedy będą mogli kontrolować spotkanie i spokojnie dążyć do drugiej bramki bez zbędnego ryzyka. Z każdą minutą szansę na awans będą malały, bo trzeba będzie mocniej atakować, a Real wykorzysta każdy minimalny błąd z kontry. Dlatego według mnie warto tutaj zainteresować się cornerami w pierwszych 45 <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 92
Podziękowano: 475
gracz13 napisał(a):
Piłka nożna 20:45
Bayern- Real
typ: over 2.5
kurs: 1,58
buk: Betsson

0:3 do HT powiedzmy że to przewidziałem :mrgreen:

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Earl Grey napisał(a):
Bayern o3,5rr do HT@1.7 <plus>

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
WujekFido7 napisał(a):
Liga Mistrzów

warte zachodu:
:arrow: Bayern - Real Madryt; kartki: over 5,5 @1,735 (2)
:arrow: Bayern - Real Madryt; II połowa kartki: over 3,5 @1,72

Niesamowite :!:
Na tym meczu nie szło nic zarobić. No chyba, że się grało w stronę Realu albo ... na LIVE w przerwie na wszelakie undery :D

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

VIP
VIP

Podziękował: 1227
Podziękowano: 1338
Cytuj:

:arrow: Bayern - Real 1 (1,75) TAK TO WIDZĘ

:arrow: Bayern - Real 1 DNB (1,34) INWESTUJĘ W ...

:arrow: Bayern - Real "więcej goli w 2 połowie" (2,10) FOR FUN

:arrow: Bayern - Real "OS" (1,53) FOR FUN

:arrow: Bayern - Real "Bayern wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola" (2,40) FOR FUN

To się nie liczy bo to jest niemożliwe :wink: Swoją drogą, za to właśnie kocham piłeczkę. Piękna nieprzewidywalna dyscyplina.

PostNapisane: 30 kwi 2014 
VIP
VIP

30 kwietnia 2014:

LM:
Cytuj:

:arrow: Chelsea - Atletico Madryt X2 (1,62) FOR FUN

Po wczorajszych "wojażach", dzisiaj jadę na totalnym luzie. Problemem Mourinho w tym meczu będzie to, że nie zagrają z zespołem pokroju Liverpoolu czy Barcelony. Zagrają z ekipą, która w pewnym sensie jest kopią the Blues. Przecież Simeone nie rzuci się na Chelsea od pierwszego gwizdka. A co za tym idzie, podopieczni Mourinho nie będą mieli wielu szans na wielbione przez Mou kontry. Widzę tu niezłą szachownicę. I zupełnie nie zgodzę się z opinią Portugalczyka, że po pierwszym meczu to Chelsea jest faworytem. Z perspektywy Atletico, jeden go to "tylko" jeden gol. Naprawdę niewiele wystarczy do szczęścia. No i nie zapominajmy, że Atletico jest w niesamowitym "mentalnym gazie", a to też powinno mieć tu znaczenie.

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 92
Podziękowano: 475
Piłka nożna 20:45
Chelsea- Atletico
typ: Awans The Blues
kurs: 2,02
buk: Pinnalce

Na bank na dziś przygotuje coś jeszcze innego i zaskakującego, mowa oczywiście o Mou. Wiadomo z jakimi osłabieniami trzeba się liczyć- Lampard, Czasowstrzymywacz, Cech. Ale on potrafi tak natchnąć swoich zawodników że kogo do składu nie wstawi to będzie to grało. Każdy zasuwa w obronie aż miło a z Londynu i Sb uczynił taką twierdzę (mówię tu o ważnych spotkaniach, bo pamiętam wpadkę z FC Basel w LM w grupie na początku), że każdy z duszą na ramieniu musi przyjeżdżać. A są w komfortowej sytuacji bo nie muszą nic odrabiać jak to bywało z PSG czy Napoli w zeszłym roku. Atletico i tak mam nadzieję odniesie wielki sukces bo wygra ligę a w LM zrobili już więcej niż się spodziewano po nich.

Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Chelsea- Atletico Madrid
1x2 Cały mecz
Wybierz: Chelsea 2.35

Wczorajszego dnia nie ma co komentować ;) dziś uważam że to zespół z Londynu awansuje i zagra dalej,awansować może tylko i wyłącznie wygrywając,dla tego też skorzystam z większego kursu,MU potrafił wygrać z The Reds w połowie zmiennikami i do tego spotkania podejdą bardzo zmotywowani bo ciągle jest szansa na wygranie ligi i ligi mistrzów,Atletico swoje zrobiło i na pewno powalczą o bramki i awans,ale jednak liczę że własne podwórko i jakość zawodników pomoże Chelsea,obu drużynom spieszyć się nie będzie ale kto wie czy nie wyklaruje się jakiś stały fragment i bramka,wtedy mecz już się otworzy i może być ciekawie,liczę na standardowo solidną obronę gospodarzy i ukąszenie po jakimś ataku pozycyjnym,później goście będą musieli zaatakować co będzie wodą na młyn dla gospodarzy.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 48
Podziękowano: 454
Spotkanie: Chelsea - Atletico
Typ: under 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet-at-home

Chelsea w pierwszym meczu ugrała to co chciała - nie straciła bramki. Myślę że to ekipa prowadzona przez Mourinho awansuje do finału. Myślę że ten mecz może wyglądać podobnie jak ligowe spotkania Chelsea z Liverpoolem. Chelsea odda pole i w końcu uda im się strzelić bramkę. Na pewno pozytywnym faktem dla Chelsea jest to, że kilku zawodników cudownie wyzdrowiało. Obie mają świetne defensywy, ale myślę że Mou coś wykombinuje i uda mu się to rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale na pewno nie powinniśmy marzyć o tylu bramkach, co we wczorajszym półfinale. Ja przewiduje 1:0/2:0 po regulaminowym czasie gry.

typy by wilkuxx 2013 :[29:21] - 58%

typy by wilkuxx 2014 :[49:45] - 52%

typy by wilkuxx 2015 :[68:49] - 58%

typy by wilkuxx 2016 :[6:3] - 67%

Moderator
Moderator

Liga Mistrzów

główny:
:arrow: Chelsea - Atl. Madryt; która drużyna będzie więcej razy na spalonym w I połowie? - Atl. Madryt (zakład trójstronny) @2,50 bw

Hmm. Bardzo ciekawy i nieźle zapowiadający się zakład. Głównie z powodu statystyk Atletico w tym zakresie - i to zarówno w Primera Division jak i w Lidze Mistrzów. Poniżej parę znamiennych przykładów z ich wyjazdowych meczy z odpowiednio silnymi drużynami:
- z Valencią 0-5
- z Barceloną 0-3
- z Ath. Bilbao 0-9
- z AC Milan 0-3
- z Realem M. 0-2, itd.
Home te statystyki wyglądają właściwie tak samo, szczególnie w LM:
- z Chelsea 5-0
- z Barceloną 4-0
- z AC Milan 3-1

Zwykle przynajmniej połowa tych spalonych w I połowie meczu. No i nie muszę tu dodawać, że większość tych spalonych ma na koncie Diego Costa.
Oni po prostu tak grają i Simeone tego nagle nie zmieni.

A co na to Chelsea? Sprawdzając ich statystyki z PL wychodzi na to, że to oni częściej łapani są na spalonych. Ale dlaczego nie grają tak w LM? - widać Mou ma na nią inną taktykę i filozofię. Jedynie z Galatą mieli "lepszy" bilans ofsajdów. Ale już z PSG zerowy. I co ciekawe, w rewanżu PSG aż 6 razy dało się złapać na spalonych, w tym 3 razy zanim stracili pierwszą bramkę (!)

Jak dla mnie - statystyki te przemawiają tak mocno i wyraźnie, że nie będę tu w nic więcej wnikał.

PS. Dla bardziej ostrożnych podobny typ na większość spalonych Atletico w całym meczu by @2,20.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Moderator
Moderator

WujekFido7 napisał(a):
Liga Mistrzów

główny:
:arrow: Chelsea - Atl. Madryt; która drużyna będzie więcej razy na spalonym w I połowie? - Atl. Madryt (zakład trójstronny) @2,50 (0-1) Obrazek Obrazek Obrazek

Na spalonym oczywiście Diego Costa Obrazek

PostNapisane: 01 maja 2014 
VIP
VIP

Cytuj:

:arrow: Chelsea - Atletico Madryt X2 (1,62) FOR FUN <gool> <wygrana>

PostNapisane: 22 maja 2014 
Moderator
Moderator

Liga Mistrzów - finał

główny:
:arrow: Real - Atletico; kartki: under 5,5 @1,87 bw

Ja tam się nie znam, ale skoro uważam, że w tym meczu kartek za dużo nie będzie, a jeden buk (b365) daje w azjanie na under 5,0 @1,875, a drugi (bw) na under 5,5 daje @1,87, to co mam wybrać? Odpowiedź prosta.
Teraz do rzeczy. Właściwie to typ swój opieram na jednej, ale za to kardynalnej podstawie. Otóż w rozegranych w tym wieku 12 pełnych edycji LM, tj. na 12 meczy finałowych (nie liczę finału z 2001 r.) tylko w jednym przekroczono tą linię! Otóż w finale w 2006 r. pomiędzy Barceloną i Arsenalem, zawodnik tych drugich Jens Lehmann w 18' zarobił czerwona kartkę, a potem były jeszcze 4 żółte kartki (a Barca wygrała 2-1). A żeby było jeszcze ciekawiej - bw inaczej niż b365 liczy czerwone kartki. Dla nich czerwona to czerwona (prowadzą na to odrębne zakłady), a nie dwie żółte jak w b365 (lub nawet trzy jeśli czerwona jest za drugą żółtą tego samego zawodnika - bw rozliczy to jako dwie żółte i czerwoną). Tak więc wg bw w tym wieku nie przekroczono ani razu zapodanej przez nich linii 5,5 żk. Ba - gwoli ścisłości nigdy nie przekroczono nawet linii 4,5 - maksymalna ilość żk w tym wieku to 4 szt.
Ja wiem, że grają ekipy z jednego kraju, z jednego nawet miasta, i pomiędzy nimi ostatnio iskrzy. Ale co z tego? Pomiędzy Atletico i Barcą też iskrzyło i na rewanżowy mecz w ćwierćfinale wysłali Howarda Webba. Skończyło się na 4 żk, z czego 3 sztuki wlepił w doliczonym czasie gry (hehe - chyba normę musiał wyrobić). Ale już w ostatniej kolejce PD, gdzie miała rozstrzygnąć się pomiędzy nimi sprawa mistrzostwa kraju, rodzimy sędzia wlepił aż 9 żółtek. Tak więc nie ma co patrzeć na kartkowe h2h - ale na statystyki Ligi Mistrzów. Zresztą w finałach już grały drużyny z jednego kraju - ostatnio niemieckie (Borussia i Bayern), wcześniej angielskie (Man Utd. i Chelsea) i też było mało kartek (odpowiednio 3 i 4). W tym drugim przypadku zanosiło się nawet na rekord, bo cztery sztuki wpadły w I połowie - ale tak już zostało do końca rcg.
No i został jeszcze sędzia tego finału - Holender Björn Kuipers. Z jego statystyk można wywnioskować, że to uznany i normalny sędzia. I bardzo wyrozumiały. W pucharach europejskich czasami zdarzało mu się "poszaleć", ale bardzo rzadko i tylko we wcześniejszych etapach rozgrywek. W fazach pucharowych max. 4 karteczki.
... i to wszystko.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

PostNapisane: 23 maja 2014 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 527
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Real Madryt strzeli gola w obydwu połowach
Kurs: 3,40 <minus>
Bukmacher: Bet365

Analiza: Co niektórzy widzą value w kursach na Atletico, dla mnie to jednak Real jest dużym faworytem tego meczu. Atletico wygrało ligę, doszło do finału LM i chyba to już by było na tyle sukcesów w tym sezonie. Dla Realu celem numer 1 było i jest wygranie LM w tym sezonie i uważam, że im się to uda. Atletico wyeliminowało Chelsea, co budzi podziw. Mimo to ten sukces to nic w porównaniu z tym co zrobił Real eliminując Bayern Monachium, wygrywając w Monachium aż 4:0, oczywiście strzelając w obydwu połowach, z czego 3 bramki były w pierwszej. Mniej więcej od początku roku Real jest według mnie najsilniejszą drużyną i jest moim faworytem do zwycięstwa w LM. Drużyna ta ma świetnych bramkarzy, dobrą defensywę, ale ich największą siłą jest oczywiście atak. Ronaldo, Bale, Benzema są coraz lepiej zgrani i naprawdę ciężko ich powstrzymać, gdy ci grają z pełnym zaangażowaniem. Obie drużyny w tym sezonie grały ze sobą cztery mecze, Real wygrał dwa z nich, raz był remis i raz wygrało Atletico. W 2 na 4 spotkań Real strzelił w obydwu połowach i tym razem też jest na to duża szansa. Z całym szacunkiem dla świetnej defensywy Atletico, ale jednak ofensywy Realu raczej nie powstrzymają.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]