» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Mistrzostwa Europy U21 - Izrael 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 cze 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
WujekFido7 napisał(a):
Włochy - Hiszpania
główny:
:arrow: rzuty rożne: Hiszpania-1,5 @1,800 (4-3)

dodatkowe:
:arrow: rzuty rożne: I połowa > II połowa (1/5 @2,30) (2-5)
:arrow: gole: under 2,5 (3/10 @1,645)

Patrząc na to co się dzieje w ostatnich latach w męskiej piłce nożnej niepostawienie na wygraną Hiszpanów w tym meczu zakrawa wręcz na ... grzech zaniechania. Koledzy powyżej już to w miarę jasno wyłożyli a ja - jako, że się z nimi w zupełności zgadzam i żeby się nie powtarzać - powiem tylko, że też tak pograłem. <plus>

Głównie jednak skupiłem się na cornerach (...). => i po co mi to było :?

A jeśli chodzi o under - wydaje się tak pewny, że aż za pewny i strach go grać za większą kasę. A że trzeba tak pograć - mówi się trudno, zamyka się oczy i ... się gra. => no i dobrze, że nie pograłem tu mocniej - a taki pewniak się zdawał :o

Bardzo zaskakujący przebieg meczu, którego mało kto się spodziewał. Szybko strzelone gole i spełnił się mój czarny sen: "Pewnym zagrożeniem dla typu może być szybko zdobyte przez Hiszpanów dwubramkowe prowadzenie. Wtedy Włosi rzuciliby się do skomasowanych ataków i siłą rzeczy zdobywaliby rożne."

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Mistrzostwa Europy U21 - Izrael 2013
PostNapisane: 20 cze 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
Hiszpania okazała się kolejny raz najlepsza i pewnie wygrała wszystkie spotkania na tym turnieju
Obrazek

Dziękuje wszystkim za aktywność w temacie i zapraszam teraz do udziału w dyskusji podczas Mistrzostw Świata U20, które rozpoczynają się już jutro

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]