» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Mistrzostwa Europy U21 - Izrael 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 wrz 2012 
Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
Tytułem wstępu:
Kończą się powoli kwalifikacje w poszczególnych grupach do przyszłorocznych ME u21, które odbędą się w Izraelu. Pozwoliłem sobie już teraz otworzyć ten temat, bo ostatnie mecze w niektórych grupach zapowiadają się bardzo emocjonująco - także pod względem bukmacherki.

Na dziś proponuję:

główny
:arrow: Bośnia i Hercegowina WIN - Grecja @2,20 <plus> (4-0)

Grupę I wygrają Niemcy i to nie podlega żadnej dyskusji - jak dotąd 8 meczy i 8 wygranych. I to oni oczywiście awansują do finałów. Do finałów (oprócz zwycięzców z 10 grup) awansują także 4 najlepsze drużyny z miejsc drugich. I o to właśnie walczą zawodnicy BiH. Póki co mają tylko 16 pkt. po 8 meczach co szans im żadnych nie daje. Ale mają jeszcze dwa mecze do rozegrania i zarobienie w nich 3 pkt. mocno ich do tego celu przybliży. W ostatniej kolejce podejmują niestety Niemców i o pkt. będzie bardzo trudno - więc prawie cała nadzieja w dzisiejszym meczu. Grecy żadnych szans już nie mają i walczą być może tylko o honor, albo o pietruszkę, albo tylko po to aby się pokazać z dobrej strony, albo przyjadą tylko po to aby odbębnić mecz. Swoje szanse na lepszy rezultat mocno zredukowali po przegranej na samym początku u siebie ze słabą Białorusią, a ostatecznie pogrzebali przegrywając na jesieni ub. roku 0-1 u siebie właśnie z BiH. A całkowita plamę dali w San Marino gdzie ostatnio tylko zremisowali 0-0. Pokazuje to tylko ich nastawienie do meczy po straceniu szans na awans.
Gospodarze zaś cały czas nie odpuszczają - w tym roku dwie pewne wygrane z Białorusią i San Marino. I także w dzisiejszym meczu są dla mnie zdecydowanymi faworytami - bo po pierwsze są lepszą ekipą od rozbitych Greków, a po drugie i pewnie ważniejsze - im zależy i oni tego mocno pragną. No i grają w końcu u siebie.

dodatkowe
:arrow: Dania WIN - Serbia @2,30 <minus> (1-1)
Mecz o pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans do ME. Serbia ma 2 pkt. przewagi więc dla Duńczyków tylko wygrana im to daje. Ostatnie mecze obie ekipy grają z ogórkami tak więc dzisiejszy mecz rozstrzygający. W pierwszym meczu obu ekip w Serbii remis 0-0. Moim zdaniem warto postawić w takim meczu na gospodarzy i tyle.

:arrow: Irlandia Płn. WIN - Macedonia (1/5 @2,85) <minus> (1-3)
Mecz o pietruszkę. Szkoda, że buk nie dał oferty na kartki bo tych powinno być sporo (nie wykluczając czerwonej). Irlandczycy pewnie będą chcieli się odegrać za przegraną 0-1 w Macedonii. A ci drudzy away bardzo kiepsko - nie pokonali nawet away najsłabsze w grupie Wyspy Owcze (!) co i tak było ich najlepszym osiągnięciem od 2008 r.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Mistrzostwa Europy U21 - Izrael 2013
PostNapisane: 10 wrz 2012 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 35
:!: Anglia U21 - Norwegia U21

Anglicy w ostatnim pojedynku eliminacyjnym zmierzą się z Norwegami. Dla Norwegów jest to mecz ostatniej szansy i mimo, że są w dobrej formie w tych eliminacjach i tracą tylko dwa punkty do pierwszych Anglików to nie wróżę im zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Anglicy są w fenomenalnej dyspozycji i nie oddadzą Norwegom awansu. U siebie strzelili 15 bramek żadnej przy tym nie tracąc. Norwegowie na wyjeździe nie przegrali jeszcze meczu i na dodatek stracili tylko jedną bramkę. Anglicy na pewno pokuszą się dzisiaj o bramki, może pogromu nie będzie, ale zwycięstwo odnieść powinni.

Typ: Anglia U21 @1.50 [Bet365]

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 06 cze 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 855
Podziękowano: 1392
A więc czas najwyższy na turniej finałowy rozgrywany w Izraelu. Podział na grupy wygląda następująco:
Obrazek

1 Kolejka wygląda następująco:
Obrazek

PostNapisane: 06 cze 2013 
VIP
VIP

:arrow: Hiszpania U21 - Rosja U21 1 @ 1.50 <4listki>
Będzie to inauguracyjne spotkanie dla obu drużyn. Grają one w grupie B, która niewątpliwie jest grupą śmierci. Grają w niej 3 ostatni mistrzowie Starego Kontynentu. Na dzień dobry Hiszpania, która wydaje się być głównym faworytem tego turnieju zagra z Rosją. Na początek warto zerknąć na składy obu ekip i tak u Hiszpanów mam prawdziwą plejadę gwiazd: De Gea w bramce, na obronie Bartra, Montoya czy Carvajal, w pomocy Thiago, Isco, Muniain czy Koke i w ataku Tello i Morata. No takim składem mogliby powalczyć nawet na dorosłych Mistrzostwach. Rosjanie na papierze również przyzwoicie bo są w kadrze przede wszystkim Dzagojew, Czerysew czy też najlepszy strzelec Rosjan w eliminacjach Smolow. Ale w tym momencie dla Rosjan robi się kłopot. Smołow i Dzagojew są aktualnie na zgrupowaniu pierwszej reprezentacji i mają dojechać dopiero na drugie spotkanie a do tego Kokorin jest kontuzjowany. Hiszpanom bardzo dobrze gra się z Rosjanami. Wygrali oni z nimi 4 z ostatnich 5 spotkań w tym pod koniec marca tego roku 3-1. Rosjanie w 2013 roku w słabej formie, wygrali zaledwie jedno spotkanie na 4 (wygrana z Andorą, porażki z Hiszpanią, Norwegią i Włochami). Tutaj mając na uwadze mecze z Niemcami i Holandią, Hiszpanie powinni sięgnąć po 3 oczka aby do kolejnych spotkań przystąpić bez noża na gardle. Możliwości ku temu mają i osłabionych Rosjan powinni pokonać.

1-0
<wygrana>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fernando Torres za ten post:
killbill

PostNapisane: 07 cze 2013 
VIP
VIP

Pierwsza kolejka zakończona, oto wyniki:
Obrazek

A to program drugiej kolejki:
Obrazek

PostNapisane: 12 cze 2013 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Piłka nożna, Mistrzostwa Europy U21 – Izrael 2013
Data i godzina:12.06.2013, 18:00
Spotkanie: Hiszpania U-21 - Holandia U-21
Typ: 1
Kurs: 2,1
Bukmacher: Tobet

Zdecydowanie najciekawszy pojedynek tych mistrzostw. Obie ekipy z kompletem zwycięstw awansowały już do kolejnej rundy. Hiszpania w obu grupowych pojedynkach odniosła skromne zwycięstwa po 1-0 z Rosją i Niemcami. Holandia natomiast w tym turnieju jest bardziej skuteczna, gdyż z Niemcami wygrała 3-2 a z Rosją aż 5-1. Lepszy bilans bramkowy powoduje, iż to Holendrzy przewodzą w tabeli. Hiszpania w obu poprzednich meczach grała bardzo nerwowo i to tłumaczy poniekąd skromne wygrane. Teraz natomiast pewna awansu może pokazać pełnie swych możliwości. Hiszpanie są zdecydowanym faworytem tego turnieju. W swych szeregach mają wschodzące gwiazdy Primera Division, tj. Isco, Muniain, Thiago, Montoya, Tello, Morata czy ostoję bramki Manchesteru United Davida De Geę. Oczywiście w ekipie holenderskiej również są znane z Europy nazwiska, ale większe wrażenie robi na mnie skład i gra Hiszpanów, którzy w tym meczu powinni zdobyć komplet punktów i wygrać swoją grupę.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
WujekFido7

Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21

kurs: 3.40 [3/4]

:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21 (-1.5)

kurs: 6.75 [1/4]

:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21: Holandia powyżej 1.5 gola

kurs: 2.50 [3/4]

:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21: Holandia powyżej 2.5 gola

kurs: 6.00 [1/4]

Nie zgadzam się zupełnie z tym, co napisał wyżej kolega balonik19821, a już na pewno nie z tym, że ,,Hiszpanie są zdecydowanym faworytem tego turnieju", ani że ekipa hiszpańska ,,pewna awansu może pokazać pełnie swych możliwości", bo to samo można powiedzieć o Holendrach, których wielu typowało na faworyta tego turnieju. Ale do sedna.
Zacznę od Hiszpanów, których skład wcale nie robi na mnie aż tak wielkiego wrażenia. Kilku graczy z Barcy czy Realu, którzy nie grają tam pierwszoplanowych ról (może poza Tello czy Thiago, ew. Bartra), do tego de Gea i Isco, a reszta to gracze miej lub bardziej znani, ale raczej tylko fanom hiszpańskiej piłki. W pierwszych dwóch meczach turnieju dwa dosyć wymęczone zwycięstwa po 1:0 z Rosją i Niemcami po golach Moraty odpowiednio w 82. z Rosją i 86. minucie z Niemcami. Meczów tych nie oglądałem, ale prawdopodobnie gracze z Półwyspu Iberyjskiego nie chcieli się przemęczać przed tą ważniejszą fazą turnieju. Nie wydaje mi się także, aby dzisiaj nagle mieli pokazać jakiś wielki futbol, pomimo tej ,,presji", która wg niektórych niejako na nich ciążyła, zwłaszcza, że trener Lopetegui ma zamiar dać odpocząć kilku swoim czołowym graczom, aby nie podzielili oni losu Canalesa, który z powodu kontuzji odniesionej w meczu z Rosją nie wystąpi już w tym turnieju.
Teraz o Holendrach. Skład naprawdę robi wrażenie, zwłaszcza gdy ktoś choć trochę orientuje się w holenderskich realiach. Młody Zoet w bramce (od przyszłego sezonu PSV), wielu graczy z występami już w seniorskiej kadrze Oranje, wśród nich obrońcy van Rhijn i Blind (obaj Ajax), de Vrij i Marins Indi (obaj Feyenoord), w pomocy Strootman i Wijnaldum (PSV), Maher z AZ, van Ginkel, którym to interesuje się bardzo poważnie Chelsea, Luuk de Jong z Gladbach czy Ola John z Benfiki w przodzie. Jest naprawdę bardzo mocna i solidna paka, a do tego na ławce są przecież tacy gracze jak Fer, Clasie, Nuytinck, Jozefszoon, Leerdam, Locadia czy Depay, a więc cały narybek młodych, utalentowanych piłkarzy nowego pokolenia. W poprzednich meczach Oranje pokonali Niemców 3:2 i 5:1 Rosjan, co pokazuje o bardzo mocnej ofensywie zespołu Pomarańczowych. Dzisiaj trener Pot być może lekko pozmienia skład, chociaż sam mówi, że nie jest co do tego do końca przekonany. Prawdopodobnie na ławce usiądzie de Vrij, który nabawił się lekkiego stłuczenia w poprzednim meczu. W sondzie przeprowadzonej przez elfvoetbal.nl ponad 70% głosów oddano na to, że Holendrzy zdobędą mistrzostwo. Kibice są więc z zespołem, co prawda może zamienić się to w dodatkową presję, jednak te chłopaki wiedzą o co grają, a doświadczenie zdobyte w dorosłej kadrze może im bardzo pomóc. W moim odczuciu to Holendrzy są dzisiaj faworytem i zwycięża w tym spotkaniu. Początek o 18:00.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi JasiuKSG za ten post:
balonik19821

Moderator
Moderator

Hiszpania - Holandia

Co do tego meczu - to mi też wybitnie wygrana Hiszpanów nie pasuje i po prostu trudno mi ją sobie wyobrazić. A jak jeszcze taki fachman od holenderskiej piłki nożnej jak JasiuKSG pisze jasno i wyraźnie to co mi się tylko zdawało - to ... rosnę :D
Dodam tylko coś w temacie poparcia kibiców - pierwszy mecz Holendrów z Niemcami oglądało w tv aż 1,4 mln. osób. Sam ich trener mówi, że większą oglądalność ma tylko ich królowa. Ludzie ich chętnie oglądają i im kibicują bo ich młodzieżówka gra po prostu bardzo dobrą i ofensywną piłkę - a to kibice kochają najbardziej. I jak się dołoży do tego zwycięstwa - to aż nadto radości.
Mimo wszystko pograłem na Holendrów z podpórką bo remis im styka. Dokładam też typy na cornery. Absolutnie nie mam pojęcia skąd buk tak preferuje tu Hiszpanów. Holendrzy cały czas grają bardzo ofensywnie i stąd w cornerach powinni być lepsi. DO tego dokładam na szybkiego cornera jeszcze w pierwszych 10 min. Holendrzy mieli je już w 3' i 4' z Niemcami oraz w 3' z Rosjanami. Hiszpanie też mieli jeden w tym okresie - w meczu z Niemcami w 6'. Wygląda to na całkiem pyszny bet.

:arrow: Holandia+0,5 (1/4 @1,95)
:arrow: rr w 0-10.00 - tak (1/4 @1,85)
:arrow: rr: Holandia > Niemcy (1/4 @2,40)

Moderator
Moderator

WujekFido7 napisał(a):
Hiszpania - Holandia (3-0)

:arrow: Holandia+0,5 (1/4 @1,95)
:arrow: rr w 0-10.00 - tak (1/4 @1,85)
:arrow: rr: Holandia > Niemcy (1/4 @2,40) (6-2)

Ups. Meczu nie oglądałem ale jestem po prostu w szoku. Ze statystyk wynika, że po prostu Hiszpanie mieli zarypiaście dobrą skuteczność: 5 strzałów w światło bramki i 3 gole (!). Holendrzy mieli 4 takie strzały i zero bramek.
Wygląda na to, że Hiszpanie dalej dzielą i rządzą we wszystkich kategoriach wiekowych.

Niedzielny Typer
Niedzielny Typer

Podziękował: 210
Podziękowano: 226
JasiuKSG napisał(a):
:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21

kurs: 3.40 [3/4]

:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21 (-1.5)

kurs: 6.75 [1/4]

:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21: Holandia powyżej 1.5 gola

kurs: 2.50 [3/4]

:arrow: Hiszpania U-21 - Holandia U-21: Holandia powyżej 2.5 gola

kurs: 6.00 [1/4]

Cytując klasyka - panie, idź pan w...

WujekFido7 napisał(a):
Ups. Meczu nie oglądałem ale jestem po prostu w szoku. Ze statystyk wynika, że po prostu Hiszpanie mieli zarypiaście dobrą skuteczność: 5 strzałów w światło bramki i 3 gole (!). Holendrzy mieli 4 takie strzały i zero bramek.
Wygląda na to, że Hiszpanie dalej dzielą i rządzą we wszystkich kategoriach wiekowych.

Ja niestety oglądałem, mówię niestety bo naprawdę Hiszpanie wcale nie byli drużyną o wiele lepszą dzisiaj od Holendrów, którzy niespodziewanie wyszli w całkowicie rezerwowym składzie, a i tak nie było widać różnicy klas. Dwa razy obili poprzeczkę bramki de Gei, ale i tak to co zrobił van der Hoorn w pierwszej połowie, jeszcze przy stanie 1:0, to woła o pomstę do nieba... (nie widzę na razie filmiku) A 2 minuty potem Hiszpanie strzelili na 2:0 i się skończyła rozgryweczka.
Nie zmienia to faktu, że i tak pierwszy skład Oranje jeszcze może namieszać w tym turnieju.

EDIT: JEst i filmik... http://www.youtube.com/watch?v=5KlTbiMbrz4

PostNapisane: 15 cze 2013 
Moderator
Moderator

półfinały czas zacząć

W obu meczach półfinałowych gram właściwie to samo: bts-y i overy na cornery.
Jeśli chodzi o bts-y to sprawa przedstawia się (wg mojej oceny oczywiście) tak: Norwegowie na tych mistrzostwach w wyśmienitej formie i mimo znakomitej defensywy Hiszpanów (o których ofensywie nie ma co się wypowiadać bo wiadomo jak jest skuteczna) powinni im gola kropnąć.
A w meczu Włochów z Holendrami gole z obu stron mogą już być i w I połowie - i to nikogo nie powinno zdziwić. Obie ekipy posiadają taki potencjał ofensywny, że aż strach się bać. I głównym tutaj zagrożeniem dla tego typu może być sytuacja, że obie ekipy znając swój ofensywny potencjał skoncentrują się przede wszystkim na tym aby nie stracić gola - i wtedy kurde może być źle. ja jednak jestem tu optymistą i bardziej wierze w młodzieńczą fantazję obu ekip.
A co do cornerów to po pierwsze wychodzą mi one z powyższego rozważania o bts-ach. Po drugie zaś ze statystyk, które mówią to co mówią a co zawarte jest w typach poniżej. Sprawdziłem też wyniki półfinałów z poprzednich dwóch mistrzostw i w każdym meczu ponad 10 cornerów (i to czasami sporo). Ale znów w 2007 roku były same undery - ale to było dawno i widać, że i w młodzieżówkach styl gry się znacznie zmienił i przybrał bardziej ofensywną barwę.
Stawki umiarkowane. Większość zagrane w b365

Hiszpania - Norwegia
:arrow: bts @1,90 (=> rano było jeszcze @2,00)
:arrow: I połowa over 4,5 rr @2,025
:arrow: rr: Norwegia+2,0 (azjan) @2,00

Włochy - Holandia
:arrow: bts @1,901 pinni
:arrow: rr over 9,5 @1,80
:arrow: I połowa over 4,5 rr @1,85

PostNapisane: 15 cze 2013 
Moderator
Moderator

WujekFido7 napisał(a):
Hiszpania - Norwegia
:arrow: bts @1,90
:arrow: I połowa over 4,5 rr @2,025
:arrow: rr: Norwegia+2,0 (azjan) @2,00

Włochy - Holandia
:arrow: bts @1,901
:arrow: rr over 9,5 @1,80
:arrow: I połowa over 4,5 rr @1,85

:? :( :?

PostNapisane: 17 cze 2013 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U21- Finał
Data i godzina: 18.06.2013, 18:00
Spotkanie: Włochy U21 - Hiszpania U21
Typ: 2
Kurs: 1,75 <plus>
Bukmacher: SportingBet

Hiszpanie dość niemrawo rozpoczęli mistrzostwa bo od dwóch skromnych zwycięstw z Rosją oraz z Niemcami. Pełnię swych możliwości pokazali dopiero w meczu z Holandią, która obok Hiszpanii uważana była za faworyta tych mistrzów a którą młodzi Hiszpanie pokonali 3-0. Dzięki temu to piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego wygrali grupę i w półfinale trafili na teoretycznie słabszą Norwegię. Z młodymi Skandynawami Hiszpania dość długo się męczyła, nie mogąc pokonać dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza norweskiego. Udało się to dopiero w doliczonym czasie 1 połowy. Ostatecznie Hiszpanie wygrali 3-0. Włosi również wygrali swoją grupę, choć mieli nieco słabszych rywali. W półfinale natomiast niespodziewanie pokonali Holandię, mimo że to Oranje miała przewagę w tym meczu. Hiszpania rozkręcała się z meczu na mecz i w tym finale powinni zaprezentować wszystkie swoje atuty. Patrząc na skład z Isco, Thiago, Tello, Koke oraz z De Geą w bramce oraz na formę w dwóch ostatnich pojedynkach z Holandią i Norwegią to śmiało można uznać Hiszpanów za zdecydowanego faworyta tego finału. Stawiam na ich zwycięstwo..

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821
Soccerkillbill

PostNapisane: 18 cze 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Dyscyplina.Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U21- Finał
Spotkanie: Włochy U21 - Hiszpania U21
Typ: 2
Kurs: 1,78 <plus>
Bukmacher: PinnacleSportsSports
Data.18.06.2013 g.18.00

Analiza.

Dzisiaj wielki final ME U-21 i spotkanie pomiedzy zespolami Włochy U21 - Hiszpania U21.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem sa tutaj pilkarze Hiszpanii i to na ich wygrana tutaj stawiam.Hiszpanie na tych mistrzostwach rozkrecaja sie z meczu na mecz i pookoinali juz,Rosje,Niemcy,Holandie i w polfinale Holandie jednego z faworytow i we wszystkich tych spotkaniach nie stracili oni zadnego gola ,a strzelajac innym 8 goli.Natomiast ekipa Wloch wygrala grupe A z 7 punktami majac takze niezly bilans bramek 6-1.W polfinale pokonali faworyta Holandie skromnie 1-0.Widac,ze Wlosi graja na mistrzostwach bez szalu,a roznice na korzysc Hiszpani robia tacy zawodnicy jak bramkarz De Gea,Isco, Thiago czy Tello.Jak dla mnie wygrana Hiszpanii.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom
Soccerkillbill

PostNapisane: 18 cze 2013 
Moderator
Moderator

Włochy - Hiszpania

główny:
:arrow: rzuty rożne: Hiszpania-1,5 @1,800 b365

dodatkowe:
:arrow: rzuty rożne: I połowa > II połowa (1/5 @2,30) Bwin => w przypadku remisu przegrana
:arrow: gole: under 2,5 (3/10 @1,645) pinni

Patrząc na to co się dzieje w ostatnich latach w męskiej piłce nożnej niepostawienie na wygraną Hiszpanów w tym meczu zakrawa wręcz na ... grzech zaniechania. Koledzy powyżej już to w miarę jasno wyłożyli a ja - jako, że się z nimi w zupełności zgadzam i żeby się nie powtarzać - powiem tylko, że też tak pograłem.
Głównie jednak skupiłem się na cornerach. To co Włosi pokazali w półfinale z Holendrami w tym zakresie dało mi dużo do myślenia. Styl gry Holendrów i Hiszpanów jest bardzo podobny (z tym, że ci drudzy na pewno mają lepszą defensywę) - czyli ogólnie mocno ofensywny. I co zrobili z tym Włosi? Nie dali im się po prostu rozpędzić. W sumie to bardzo skuteczny manewr przeciwko ekipom grającym coś w rodzaju tiki-taki (o czym Barcelona tak boleśnie się w tym sezonie przekonała). Oczywiście nie jest to ani proste ani łatwe. Ale taka ekipa jak Włosi zawsze umiała grać skuteczną obroną i destrukcją na całym boisku. I też młodzi Italiance pokazali z Holendrami, że ta taktyka nie jest im obca. Dali im się wyszumieć i pohasać, ale tak na prawdę to oni dyktowali warunki i przede wszystkim tempo w tym meczu. W końcu sami strzelili gola w 78' i już całkiem skupili się na obronie tego wyniku. Efektem przyjętej przez nich taktyki było to, że w meczu nie zdobyli ani jednego rzutu rożnego - bo się po prostu o nie nie starali (a w każdym meczu grupowym mieli po 6 cornerów !!!). A Holendrzy swoje 6 sztuk zrobili - bo taki mają styl gry.
Uważam, że z jeszcze lepszymi Hiszpanami nie mają wyjścia i zagrają tak samo jak z Holendrami. A jeśliby zmienili taktykę, chcąc tym samym np. zaskoczyć rywala? - To jeszcze większa woda na młyn ofensywnych Hiszpanów, którzy wtedy i tak zdobędą więcej rożnych tylko ogólna ich suma będzie powyżej 10. A gdyby tak Włochom udało się strzelić pierwszym gola - to ho-ho.
Pewnym zagrożeniem dla typu może być szybko zdobyte przez Hiszpanów dwubramkowe prowadzenie. Wtedy Włosi rzuciliby się do skomasowanych ataków i siłą rzeczy zdobywaliby rożne. Tylko, że jakoś nie wydaje mi się aby takie coś się szybko stało.
Co do typu na większą ilość rożnych w pierwszej połowie niż w drugiej - jeśli tylko mecz ułoży się zgodnie z przewidywaniami to statystycznie wychodzi bardzo fajny zakład.
A jeśli chodzi o under - wydaje się tak pewny, że aż za pewny i strach go grać za większą kasę. A że trzeba tak pograć - mówi się trudno, zamyka się oczy i ... się gra.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]