» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
  Drukuj

Re: Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014 - Eliminacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2013 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 527
Piłka nożna, eliminacje MŚ 2014
Spotkanie: Francja - Ukraina
Typ: Ukraina awansuje do Mistrzostw Świata 2014
Kurs: 1,442
Bukmacher: Pinnacle

Analiza: W mojej ocenie bukmacherzy dają za duże szanse Francji na awans jednocześnie nie doceniając Ukrainy. Wynik 2:0 dla Ukrainy w pierwszym meczu daje im ogromną przewagę. Wystarczy, że Ukraina strzeli jedną bramkę i Francja będzie musiała strzelić aż cztery, by awansować, oczywiście nie tracąc już następnych bramek. Francja to wielkie nazwiska, jednak ich gra pozostawia wiele do życzenia, brakuje im zgrania. Z grupy wyszli na drugim miejscu, jednak poza Hiszpanią nie było tam innej dobrej reprezentacji. Ukraina natomiast wyszła z grupy z drugiego miejsca pokazując się z bardzo dobrej strony. Fatalnie rozpoczęli oni eliminacje, jednak potem wygrali oni 7 spotkań i 1 zremisowali, nie przegrywając już żadnego meczu. Jedyną porażką Ukrainy była przegrana 0:1 u siebie z Czarnogórą, natomiast na wyjeździe nie przegrali żadnego meczu. Z Anglią Ukraina dwukrotnie zremisowała, a czy Anglia jest aktualnie gorszą reprezentacją niż Francja? Moim zdaniem nie, więc Ukraina wcale tego spotkania przegrać nie musi, a już na pewno nie tak wysoko, by nie awansować. Awans Ukrainy to moim zdaniem dobry typ.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Francja – Ukraina
Typ: 1
Kurs: 1,44 <plus>
William Hill

Francuzi kompletnie zawalili 1 mecz, a mogli go skończyć nawet z 3 bramkową stratą. Tak czy siak Trójkolorowi muszą teraz odrabiać dwubramkową stratę aby awansować do Mistrzostw Świata w Brazylii w przyszłym roku. W pierwszym meczu Francuzi grali bardzo chaotycznie co przełożyło się na wynik. Trójkolorowi mają jednak bardzo silna kadrę z Riberym, Pogbą czy Nasrim w roli głównej. Do tego dochodzi jeszcze Karim Benzema, który we wtorek powinien wystąpić od pierwszej minuty. Ukraińcy nie będą na pewno łatwym rywalem, gdyż nie dość, że od 11 meczy są niepokonani to jeszcze mają solidną zaliczkę z pierwszego meczu, którą od początku będą bronić. Francja we wtorek zagra bez Kościelnego, którego ja osobiście nie uważam za wzmocnienie, bo nie raz potrafił skomplikować sytuację przez słabą postawę i fatalne interwencje. Ukraina zagra natomiast bez Kucera, który podobnie jak Kościelny otrzymał czerwoną kartkę w ostatnim meczu. Faworytem są Francuzi, którzy mają mocną kadrę i w dodatku grają u siebie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821
Piterkillbill

VIP
VIP

Podziękował: 232
Podziękowano: 3106
Francja
Ukraina

Kto pierwszy zdobędzie 9 RR? Francja 2.25 <plus>

Rewanżowy mecz o awans do Mistrzostw Świata w Brazylii. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden, ale faworyt dwumeczu już niekoniecznie jest ten sam. Ukraińcy mają 2-0 z przodu i bardzo ważne było to, iż nie dali sobie strzelić bramki. Jutro jednak to ONi będą bronić korzystnego wyniku, a to, że potrafią pokazali nie tylko w pierwszym meczu, ale nawet w dwumeczu z Polską w eliminacjach. Niemniej jednak Francja miała 9 RR w pierwszym spotkaniu + ma świetnych skrzydłowych, a sami Ribery z Benzemą są w stanie przy naciskaniu przy niekorzystnym wyniku na przeciwnika zdobyć z łatwością 9 RR. Francuzi sporo cornerują, a przy takim obrocie sprawy i fakcie, iż defensywa Ukrainy potrafi bronić tych cornerów moze się sporo nazbierać.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 19 lis 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Francja o7,5rr@1.87
Francja o8,5rr@2.56

<plus>

Miałem małą nadzieję, że buki troszkę się zgapią i pójdzie linia 6,5 na żabojadów. Na ten mecz czaje się już od soboty i powiem szczerze, że już dawno nie byłem tak przekonany co do typu na cornery.
Mamy pojedynek zlepku indywidualności z zespołem. Francuzi kompletnie nie przypominają drużyny w której grał Zidane i która zawsze była brana pod uwagę w kontekście zdobywania trofeów na arenie międzynarodowej. Wtedy były wielkie gwiazdy, ale te gwiazdy potrafiły stworzyć zespół. Dzisiaj niestety tak nie jest. Francja ślizga się jak tylko może i zwycięstwa przychodzą im z wielkim trudem. Skuteczność słaba (co się dziwić jeśli w ataku jest bezzęba) i nawet Ribery nie jest wstanie pociągnąć drużyny, tak jak to czasem robi w Monachium. Ukraińcy natomiast to od kilku ładnych spotkań drużyna, która zasługuje na awans. Grają konsekwentnie, twardo w obronie i są zabójczo skuteczni w ataku. Jutro nasi rywale grupowi zapewne będą głęboko cofnięci do defensywy i będą czekali na tę jedną kontrę, która rozwieje wątpliwości kto zostanie kolejnym uczestnikiem MŚ. Ukraińcy potrafią rozbijać ataki rywali, co pokazali nie raz i przy grających bez pomysłu Francuzach nie powinni dać sobie wbić szybko dwóch bramek. Co za tym idzie? Masowe ataki i wybijanie piłki na rzut rożny. Im dłużej gospodarze będą niefrasobliwi w ataku tym bardziej powinni ryzykować i z czasem zamknąć w hokejowym zamku przeciwnika. Linia dość wysoka, ale co tu dużo mówić większych szans dla Francuzów w awansie nie widzę, więc do końca meczu powinniśmy oglądać ich napór. Jak to się kończy chyba wszyscy wiemy. Trójkolorowi przyzwyczaili już, że sami są w stanie bardzo szybko nabić ogromne ilości cornerów jeśli wynik jest niekorzystny. Odpalam rakietę, zasiadamy przed TV <tv> i trzymamy kciuki za drużynę Ukrainy :wink:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
Piter

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 75
Podziękowano: 564
Z ogólnoforumowy trendem podłącze się z typem na rzuty rożne.
Mecz Francji z Ukrainą opisali poprzednicy, ja sie z tym wszystkim
również zgadzam i uważam, że jeśli gospodarze myślą o zespołowym wyjedzie
w przyszłym roku do Brazyli, to od pierwszych minut muszą ruszyć do ataku.
Jakim to się skończy wynikiem sportowym, to juz jest inna sprawa, osobiście
uważam, że awansuje Ukraina, a Francuzom pozostanie wyjazd typowo turystyczny.
Na uzyskanie w pierwszej polowie 5 rogów , szansę są dzisiaj prawie 100%.
Typ: powyżej 4.5 rogów w pierwszej polowie <plus>
Kurs: 1.58
marathon
11 :mrgreen:

Ostatnio edytowano 20 lis 2013 przez janielski, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi janielski
Piterkillbill

Administrator
Administrator

Podziękował: 6835
Podziękowano: 2527
widze, ze wszyscy beda dzisiaj liczyc :lol: no to ja tez policze, ale do jednego :mrgreen:

rekreacyjnie ...

France to score a penalty 6.00 @ 10.00 EUR

"Wielka Rodzina Uefa" przyjmie dzisiaj do swoich szeregow nowych chlopcow do golenia, czyli Gibraltar, ktory zagra ze Slowacja,
natomiast Chief tej instytucji oglądnie zapewne z poziomu trybuny VIP na Stade de France wiadomo jakie spotkanie.
Mecz poprowadzi Sloweniec Damir Skomina, ktory całkiem niedawno sedziował nam na Wembley. Oczywiscie to znany
profesjonalista, ale tak jak swego czasu futra i zegarki cokolwiek drozsze niz jakiegos miernego podlotka z Rzadu RP
chodziliy po szatniach na Ukrainie, tak w cokolwiek bardziej cywilizowanym miescie, coby nikt nikogo za reke nie zlapal mozna
pewne rzeczy jak to sie ladnie mowi, delikatnie zasugerowac. Wystarczy tylko zdawkowe, Damirze, tylko nie przeszkadzaj i gwizdaj boisko,
a na pewno cos prestizowego do gwizdania np. w CHL sie znajdzie. I Damir, zapewne boisko bedzie gwizdal. Glupi raczej nie jest.
Ale ze w okolicach ukrainskiej 16stki - o ile Francja ciagle bedzie miala szanse na awans - powinno byc "goraco",
szanse na gwizdek extra dla Capo di tutti capi "wielkiej rodziny" oceniam na calkiem spore.
Inna sprawa ze trzeba pozniej jeszcze strzelic ...

Trafnych wyborow !

POZYJEMY ZOBACZYMY

NFL 2017 [35:29]
RUSSIAN TEAMS 2018 [15:12] /15-12/
NFL 2016 {41:27} ; 2015 {48:26} ; NFL 2014 {38:30} ; NFL 2013 {28:25} ; NFL 2012 {11:10} ; 2011 {16:4} ; 2010 {13:3} ; 2009 {14:8} ; 2008 {94:57} ; 2007 {164:117}
MLB 2017 {141:151} ; 2016 {195:143} ; 2015 {259:219} ; 2014 {244:213} ; 2013 {137:100} ; 2012 {167:143} ; 2011 {89:74} ; 2010 {93:78} ; 2009 {104:76} ; 2008 {167:105} ; 2007 {377:243}
RUSSIAN TEAMS 2017 {243:174} ; 2016 {250:151} ; 2015 {255:185} ; 2014 {266:196} ; 2013 {117:91} ; 2012 {90:60} ; 2011 {94:67}; 2010 {74:47} ; 2009 {76:59} ; 2008 {160:87} ; 2007 {241:143} ; 2006 : {71-35}

VIP
VIP

Podziękował: 24
Podziękowano: 574
:arrow: Ukraina +1,5 (1,730)

Francuzi mają świetnych piłkarzy, a Ukraina ma świetny zespół. Gospodarze będą napierać, ale nie będzie im łatwo poradzić sobie z dobrze zorganizowanym rywalem. Jakoś nie wierzę ani w Ribery'ego, ani w Nasriego, ani w Benzemę. Martwią troszkę straty w ukraińskiej defensywie po pierwszym meczu, ale Fomienko pewnie jakoś to poukłada. A z przodu jakieś ciekawe kontry Konoplianki czy Jarmolenko powinny sie pojawić.

'16 -> 45-35 , '15 -> 61-46 , '14 -> 70-41 , '13 -> 70-53 , '12 -> 63-45 , '11 -> 56-49 , '10 -> 65-66 , '09 -> 81-78 , '08 -> 75-52 , '07 -> 110-65

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
główny:
:arrow: Szwecja - Portugalia; awans do MŚ: Szwecja @4,20 bw

Zdaję sobie sprawę z faktu, że na reprezentacyjnej piłce to ja się znam słabo. Ale z drugiej strony tak ważne mecze i to tak poważnych zespołów nie przebiegają tak sobie at hoc. Tutaj mamy do czynienia z piłką przez duże P. Wszystko co w tym meczu się stanie i co będzie później opisane będzie wielkie. A ja po prostu liczę na Wielki Awans do Finałów MŚ reprezentacji Szwecji.
Nie będę tu się zagłębiał w kwestie składów i siły poszczególnych drużyn bo obie na pewno są wielkie i silne. W obu są gwiazdy z najwyższej światowej półki, których iskierka super geniuszu może przesądzić nie tylko o wygranym meczu ale i o awansie do finałów. W Portugalii błysnął Ronaldo a Ibra był niewidoczny. Tylko, że ten pierwszy jakoś szczególnie nie błyszczał. Jednak gola strzelił - i to jest wielkie, i za to szacun. A ja czuję, że dziś wielkie chwile będzie miał ten drugi. W końcu grają na swoim ulubionym stadionie w asyście kilkudziesięciu tysięcy kibiców. A to nie jest w kij dmuchał. No i straty z pierwszego meczu prawie żadne. Nie udało się w pierwszym meczu dowieźć 0-0 do końca, to trudno. Dziś wrzucą odpowiednią ilość goli na górkę - taki mieli plan przed tymi barażami i dziś go będę finalnie realizować. Będzie trudniej ale nie są bez szans. A ja im wierzę. I to jeszcze po takim kursie - dlaczego nie?
Ja wiem, że Portugalia to bardzo poważna ekipa i żadną miarą nie można ich lekceważyć. Ale Szwedzi tak na prawdę w niczym im nie ustępują. No i w końcu grają u siebie. Jak dla mnie jest to przy tak wyrównanych drużynach i w tak ważnym meczu bardzo istotny element, który powinien zrobić odpowiednią różnicę.
A tak na prawdę to ten typ chodzi za mną od wczoraj - a takie silne przeczucia są czasami pewniejsze od najlepszej analizy.
... Może jestem naiwnym optymistą? Nie wiem. Mam tylko nadzieję, że nie kusi mnie na daremnie.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Edit.
Tutaj się jeszcze przyznam, że prapoczątkiem tego typu było Szwecja WIN i under 3,5 by @3,30. Wyszło mi jednak, że jak Szwedzi wygrają 2-0 to wyjdzie na to samo a tu kursiwo dużo lepsze. A może być i tak, że Portugalia strzeli gola i wtedy będzie musiało być 3-1. Więc stanęło ostatecznie jak w typie.

Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Chorwacja - Islandia (rzuty rożne)

Piła nożna z mojej strony dawno zapomniana dyscyplina, ale tutaj widzę spore value. Linia handicapu na rożne została wystawiona, jakby Chorwacja miała zmiażdżyć dzisiaj Islandię. W poprzednim spotkaniu przez 40 min. nie potrafili bramki trafić, przez 40 min. grająca w 10 Islandia dowiozła bezbramkowy remis, a w rzutach rożnych skromny wynik, 4:3 dla Chorwacji. Islandia też ma kim straszyć na skrzydłach, więc wynik bardziej na styk, wszystko zależy od tego jak ułoży się mecz. Jeśli Chorwaci strzelą pierwsi myślę, że Islandia będzie miała więcej pola do gry i kilka ataków zakończy groźnymi rajdami wzdłuż boiska. Mecz bardzo ważny dla każdej z drużyn, obie ekipy liczyć będą się z konsekwencjami przepuszczania zawodników, spodziewam się też twardej obrony ze strony jednych i drugich, tych rogów nie powinno sypać się jak z rękawa. Imo spora przesada z tym handicapem.

Typ: Islandia +4.5 <minus>
Kurs: 1.59

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 556
Nowa Zelandia – Meksyk
Typ: Meksyk strzeli powyżej 1,5 bramki w meczu <plus>
Kurs: 1,52
Betsson

Spraw awansu do Mistrzostw Świata już po pierwszym meczu została praktycznie rozstrzygnięta, gdyż przed własną publicznością Meksyk wygrał aż 5-1 i ciężko sobie wyobrazić aby Zelandczycy odrobili tę stratę, tym bardziej, że przewaga w tym meczu piłkarzy Meksyku była ogromna, gdyż w całym meczu oddali aż 23 strzały na bramkę przy 4 ze strony Nowej Zelandii. Przewaga w posiadaniu piłki również była zdecydowana, gdyż 61% do 39%. Nowa Zelandia niestety to drużyna o co najmniej klasę słabsza niż Meksyk, która w strefie Oceanii wygrała swoją grupę ale miała rywali z którymi nawet Polska nie miała by problemów…chyba :) , bo grała z takimi drużynami jak: Wyspy Salomona, Thaiti czy Nowa Kaledonia. Meksyk w eliminacjach gra ze zdecydowanie silniejszymi rywalami, ale w ostatnich latach przeżywa kryzys. Wysoko wygrana w pierwszym meczu znacznie podbudowała morale Meksyku, którzy jedną nogą są już na mundialu. Meksyk nawet przy defensywnej strategii nie powinien mieć problemów z strzeleniem co najmniej dwóch bramek gospodarzom.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821
Piterkillbill

PostNapisane: 20 lis 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Earl Grey napisał(a):
Francja o7,5rr@1.87 <plus>
Francja o8,5rr@2.56
<plus>

VIP
VIP

Podziękował: 24
Podziękowano: 574
azevedo napisał(a):
:arrow: Ukraina +1,5 (1,730) <minus>

Francuzi mają świetnych piłkarzy, a Ukraina ma świetny zespół. Gospodarze będą napierać, ale nie będzie im łatwo poradzić sobie z dobrze zorganizowanym rywalem. Jakoś nie wierzę ani w Ribery'ego, ani w Nasriego, ani w Benzemę. Martwią troszkę straty w ukraińskiej defensywie po pierwszym meczu, ale Fomienko pewnie jakoś to poukłada. A z przodu jakieś ciekawe kontry Konoplianki czy Jarmolenko powinny sie pojawić.

'16 -> 45-35 , '15 -> 61-46 , '14 -> 70-41 , '13 -> 70-53 , '12 -> 63-45 , '11 -> 56-49 , '10 -> 65-66 , '09 -> 81-78 , '08 -> 75-52 , '07 -> 110-65

Moderator
Moderator

Podziękował: 606
Podziękowano: 1743
WujekFido7 napisał(a):
główny:
:arrow: Szwecja - Portugalia; awans do MŚ: Szwecja @4,20 (Ibra 2 - 3 Ronaldo)

Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 287
Podziękowano: 1938
Nowa Zelandia - Meksyk x
mecz
Typ: Meksyk 1.50 <plus>

Przejrzałem ofertę i szczerze ciężko coś sensownego znaleźć,pogram z Meksykiem,Meksyk po zwycięstwie na własnym ternie 5-1,zapewnił sobie awans bo nie wierzę że Nowa Zelandia odrobi straty,tutaj różnica klas jest spora,Nowo Zelandczycy to nie jest zespół z którym Meksykanie mogli by mieć problemy i potwierdził to pierwszy mecz wysoko wygrany przez Meksyk,mam nadzieje że Meksykanie dziś podejdą do tego spotkania poważnie,bo jednak zaliczkę mają sporą,ale sądzę że ambicje reprezentacyjna każe wręcz zagrać i dziś dobre spotkanie i zapewnić sobie ten awans kolejnym zwycięstwem bo rywal słaby nie ma co ukrywać,myślę że nie będzie to na tyle wysokie zwycięstwo co w Meksyku,ale zawodnicy rozjadą się do klubów w dobrych nastrojach,a myślę że jakiś remis,czy porażka w Nowej Zelandii odbije się medialnie na zawodnikach gości,dla tego sądzę że choć awans już ,,jest'' to i tak Meksyk wygra to spotkanie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi odzinson
Piterkillbill

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 75
Podziękowano: 564
Urugwaj - Jordania

Po 5-0 w pierwszym meczu, dzisiejszy rewanż powinien być formalnoscią.
Grają drużyny o zupełnie innych potencjałach, możliwościach no i przede
wszystkim motywacji. Urugwaj zagra dla swoich kibiców i aby wszyscy mogli
świętować, trzeba zrobić "show" ... czyli kto strzeli więcej?
Tak więc poza wygraną gospodarzy, wypada pograć strzelców bramek,
a że wczoraj Ronaldo i Oribe Peralta z Meksyku pokazali, że można to:

Typ: Urugwaj -2.5 , Kurs: 1.45 <minus>
Double: Tak , Kurs: 2.15 <minus>
Hattrick: Tak , Kurs: 5 <minus>

<4listki>

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]