» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj

Wasze typy i analizy - Hiszpania 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lip 2017 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6755
Podziękowano: 2466
Wasze typy i analizy - Hiszpania 2017/2018

Obrazek

SUPERPUCHAR:

Barcelona - Real Madrid 1.89 3.95 3.48 12.08.2017 20:00
Real Madrid - Barcelona 15.08.2017 20:00

Zapraszamy !

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Wasze typy i analizy - Hiszpania 2017/2018
PostNapisane: 13 sie 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:00
Spotkanie Barclona - real M
Typ: bts
Kurs 1.40
Buk Totolotek
Analiza: Już dziś rozpoczyna rozgrywki Hiszpańska ekstraklasa piłkarska w którym ekipa Barcelony podejmowała będzie Madrycki Real. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , grają na swoim stadionie gdzie raczej rzadko zdarza się im przegrywać spotkania, są to jednak mecze z cyklu gdzie wszystko może się zdarzyć, ja postanowiłem iśc w kierunku bramek oraz typu iż oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu, bowiem z takim potencjałem ofensywnym chyba inaczej być nie może . Barcelona na własnym stadionie , ostatnio nie zdobyła gola w spotkaniu z Juventusem w lidze mistrzów, Madrycki Real natomiast na wyjeździe strzelał bramki w ostatnich 20 spotkaniach a na stadionie Barcelony do 0 przegrał w 2010 roku , tutaj na pewno obie ekipy zagrają do przodu bo z tego co pamiętam ,mecze o Superpuchar Hiszpanii tak właśnie wyglądały, myślę że znów zobaczymy jakichś wysoki wynik 2:2 może 3:2 dla którejś z ekip, wątpie żeby tutaj którakolwiek ekipa kalkulowała i chciała zagrać na defensywnie. Dlatego też ja postawię na sporo bramek w tym spotkaniu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 13 sie 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1733
Superpuchar

:arrow: Barcelona - Real Madryt; kartki: under 6,5 @1,75 forBET .(10)

W Hiszpanii, na dzień dobry sezonu 2017/18 mamy El Clásico. Właściwie te dwie drużyny już raz ze sobą w tym sezonie [przygotowawczym] grały, a było to na koniec lipca w Miami w International Champions Cup. Wynik 3:2 dla Barcelony. Tylko, że był to raczej turniej pokazowy, a obie ekipy wymieniły w trakcie meczu cały skład (oprócz bramkarzy).
Dzisiejszy pierwszy mecz Superpucharu to już jednak gra o coś konkretnego. Oczywiście głównie o prestiż, ale jak dodamy do tego fakt, że to w końcu także El Clásico, to już żarty się kończą. A bacząc na dość sporą ilość kartek w pojedynkach tych ekip, granie undera wydaje się być dość ryzykowne.
Tylko że tych kartek sporo wpadało w meczach ligowych, czy w CdR. Tutaj zaś mamy do czynienia z dwumeczem. Analizując wyniki tego pucharu z poprzednich lat, to praktycznie tylko jak grało w nich Atlético (i to zarówno z Barcelona jak i Realem) to były overy kartkowe już w pierwszych meczach. W pozostałych Superpucharach kartek za dużo nie było, a jak już, to dopiero w rewanżach. Tak też było w latach 2011 i 2012, gdy to w walce o Superpuchar stawały Barcelona i Real Madryt. Oba te pojedynki były bardzo wyrównane. I w obu pierwszych meczach było stosunkowo mało kartek (5 i 4), zaś w rewanżach aż się od nich roiło.
Stąd też uważam, że i w dzisiejszym meczu nie będzie zbyt ostrej gry. I mam także nadzieję, że zobaczymy dziś kawał, stojącej na najwyższym poziomie gry.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

PostNapisane: 18 sie 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 22:15
Spotkanie Valencia-Las Palmas
Typ: over 2.5 <minus>
Kurs 1.67
Buk Forbet
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Valencii na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Las Palmas. Gospodarze jak i goście w poprzednim sezonie zasłynęli z gry do przodu, szczególnie w meczach tych drugich padało mnóstwo bramek,. natomiast w ostatnich 3 sezonach gdy grały ze sobą te ekipy to padło łącznie 13 goli, myślę że tutaj pomimo tego że gospodarze z Valencii są faworytem do zdobycia kompletu punktów, to goście ze swoimi groźnymi kontrami powinni sie odgryzać i jakiegoś gola powinni zdobyć, tym bardziej iż patrząc na ich mecze sparingowe to drużyna z Las Palmas jest na prawdę w wysokiej dyspozycij , nie przegrała ani jednego z 7 rozegranych sparingów zanotowała 5 zwycięstw oraz 2 podziały punktów. Valencia natomiast również w 7 rozegranych meczach sparingowych zanotowała 5 wygranych oraz 2 porażki. Myślę że będzie to bardzo ciekawe spotkanie w którym powinniśmy zobaczyć kilka bramek , bowiem te ekipy raczej skoncentrują się na grze do przodu, aniżeli na bronieniu swojej strefy obronnej, dlatego stawiam na wynik 3:1 dla zespołu Valencii.

PostNapisane: 19 sie 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 553
Girona – Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1,55 <minus>
Sts

Faworytem tego pojedynku są goście, którzy w poprzednim sezonie zajęli 3 miejsce w La Liga i w tym sezonie również są w ścisłym gronie faworytów do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Swoją moc Atletico pokazało w turnieju w Monachium wygrywając go pokonując kolejno Napili 2-1 oraz Liverpool po rzutach karnych. Girona tymczasem w meczach sparingowych spisywała się dość przeciętnie, ale co ciekawe jedynym wygranym spotkanie w 5 ostatnich meczach gospodarzy był mecz z Manchesterem City wygrany przez Gironę 1-0. W tamtym pojedynku Anglicy zagrali jednak na wielkim luzie co przełożyło się na wynik. Kadrowo lepiej wyglądają goście i liczę na ich udaną inaugurację i 3 punkty.

PostNapisane: 20 sie 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godz: 20:15
Spotkanie Barcelona-Betis <minus>
Typ: over 2.5
Kurs 1.40
Buk Forbet
Analiza: Barcelona na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Betisu Sevilla, gospodarze oczywiście sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, jest to pierwsze spotkanie więc na pewno nie mogą już tutaj stracić punktów. Barcelona ostatnio grywała bardzo dobrze, nie licząc spotkań z zespołem Realu w Superpucharze Hiszpanii, bo tam ekipa z Madrytu była poza konkurencją i przeważała zdecydowanie. Barcelona natomiast po stracie Neymara jakby nie mogła się odnaleźć w nowej rzeczywistości,ale biorąc pod uwagę fakt iż grać będzie z zespołem Betisu , który traci sporo bramek i ich obronie nie jest najmocniejszą stroną to tutaj znów możemy liczyć na dużo goli w spotkaniu, Betis od roku 1999 rozegrał na stadionie Barcelony 16 spotkań, nigdy nie udało mu się wygrać meczu, zanotował 2 remisy oraz aż 14 porażek, tylko w jednym spotkaniu nie padło więcej niż 2 gole , często ostatnimi laty wpadało po 4 bramki lub więcej, myślę że w obecnej sytuacji obu zespołów ta ilośc bramek spokojnie może się powtórzyć, stawiam na wynik 4:1 po 90 minutach tego spotkania. Myślę że goście będą w stanie zdobyć tutaj przynajmniej jedną bramkę.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1406
Podziękowano: 3547
Cytuj:
:arrow: Deportivo La Coruna - Real Madryt Typ: Real strzeli bramki w obu połowach 1.73

W tamtym sezonie Deportivo traciło u siebie mało bramek, ale przyjechał Real i strzelił 6 (po 3 w każdej połowie), a bywało jeszcze gorzej, bo 3 lata temu dostali tu aż 8 goli. Oczywiście teraz to aż takiego znaczenia nie ma, ale po prostu to dobry kurs na takie rozstrzygnięcie w meczu aktualnych zdobywców Ligi Mistrzów z przeciętnym rywalem.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
killbill

Moderator
Moderator

Primera División

:arrow: Barcelona - Betis Sevilla; Barcelona Win & over 3,5 @1,90 forBET ,(2-0)

Mimo lania od Realu w Superpucharze, mimo odejścia Neymara, mimo zmiany trenera, i mimo różnym takim tam, w żadnym przypadku nie można twierdzić, że Barcelona jest w dołku, i że do sezonu została źle przygotowana. Do tego po ostatniej tragedii w Barcelonie, miasto to i jego mieszkańcy pragną, aby dziś jej ukochana drużyna pokazała światu i terrorystom, że się tu nikt nie podda i nie da się zastraszyć. Więc wszyscy liczą na piękny występ Barcy i wspaniałą wygraną. A zawodnicy Barcelony na pewno zrobią wszystko aby tak się stało.
Ostatnimi laty z Betisem mają świetny bilans na Camp Nou: 6:2 (równo rok temu), 4:0, 3:1, 4:2, 4:2, 5:0.
A co do Betisu, to trudno cokolwiek napisać. Po prostu trzeba parę kolejek ich poobserwować.

PostNapisane: 21 sie 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 72
Levante - Villarreal

over 1.5
@1.45 <minus>
forbet

Sprawa prosta, w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi dwoma ekipami 2 z nich zakończyły się wynikiem z powyżej 2.5 strzelonymi golami. Dzisiaj w ekipie gości zabraknie filaru defensywy, czyli bramkarza Asenjo, więc upatruję tutaj szanse Levante. Levante, które nie stroni od puszczania bramek. W pamiętnym sezonie, gdy musieli pożegnać się z La Ligą stracili ich ogrom, a ich gra nie wyglądała dobrze. Jedyny zryw wykonali na Atletico i Sociedad pod koniec sezonu. Villareal to ekipa grająca ofensywny futbol,grająca momentami bardzo szybko. 2 gole nie powinny stanowić problemu w tym meczu.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1406
Podziękowano: 3547
Cytuj:
:arrow: Deportivo La Coruna - Real Madryt Typ: Real strzeli bramki w obu połowach 1.73 <plus>

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 405
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Divsion
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Levante – Villarreal
Typ: over 2.5
Kurs: 2.50 <minus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Levante po rocznym rozbracie z elitą, wróciło do Primera Division jednak na pewno są w gronie kandydatów do spadku bo super wzmocnień to nie było a poprzednia przygoda skończył się tym że stracili aż 70 bramek i zajęli ostatnie miejsce. Ich największą bronią na pewno będzie gra u siebie to jest gorący teren i jak gdzieś zdobywali punkty czy byli skuteczni to na pewno w domu, zresztą pokazali to na zapleczu gdzie przegrali tylko jeden mecz. Jestem jakoś przekonany że Levante będzie chciało tutaj mocno wejść i nie będzie trzymało się defensywy bo mają w pamięci sezon w którym spadli wiedzą że u siebie musza punktować z mocnym rywalami zapewne w delegacji to tych punktów będą mieli mało. Potrafią u siebie być intensywni i skuteczni tą drugą linię za napastnikiem mają naprawdę skuteczną. Goście dzisiaj mocno dla mnie osłabieni jak zobaczyłem ten skład to on jest naprawdę ofensywny dla mnie ściągnięcie Bacca to strzał w dziesiątkę on tutaj da sporo bramek i to mega wzmocnienie ofensywy. U jego boku dziś kolejny nowy nabytek Unal młody gracz który ma tą fantazję i też będzie ciekawym graczem. Ta dwójka będzie wspomagana przez Sansone, jak już jesteśmy przy drugiej linii to tutaj może być problem bo jest młodzież Rodri – Trigueros i Fornals a brakuje tych doświadczonych Soriano, Bruno to się powinno odbić na jakości w defensywie tym bardziej że dziś nie zagra dwóch liderów tej formacji z poprzedniego roku Musacchio którego tu już nie ma oraz Gaspar, dodając do tego brak w bramce Asenjo wypadają trzy ważne ogniwa tej formacji. Dla mnie goście w tym roku będą zespołem ofensywniejszym wymiana Soladao – Dos Santos na dwójkę wspomnianą wyżej da więcej bramek i ofensywniejszą grę. Wiadomo to początek sezonu ale patrząc na te składy powinno być ofensywnie a spotkali się w okresie przygotowawczym gdzie górą była ekipa Villarreal wygrywając 3:1 liczę na powtórkę.

PostNapisane: 25 sie 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 405
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 22:00
Spotkanie: Betis – Celta Vigo
Typ: over 3.5 <minus>
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Betis tak naprawdę sezony ligowy zaczyna dziś, pierwszy mecz na Camp Nou tak mi się wydaje był dla nich do odbębnienia i nie będziemy go analizować. Gospodarze to dla mnie taka niewiadoma naprawdę zrobili ciekawe ruchy transferowe, kadrowo wyglądają dobrze. Defensywa może potrzebować czasu na zgranie bo odeszło dwóch ważnych gracze ale przyszli dwaj nowi. W drugiej linii nowe twarze Javi Garcia, Cuadrado, Boudebouz w ataku Tello oraz Sergio León czyli solidnie to wygląda. Oczekiwana wobec tej ekipy są duże a kibice tutaj będą chcieli oglądać zespół grający piłką i też moim zdaniem powierzono to dobremu człowiekowi Quique Setién wykonywał fantastyczną robotę w Las Palmas nie raz wszyscy zachwycali się ich kombinacyjną grą do przodu. Później gdzieś w całym zespole atmosfera siadła i zrobiła się tragedia w grze defensywnej ale tutaj na razie jest spokojnie.
Celta Vigo dała popis gry w defensywie, dwa razy prowadzili u siebie by ostatecznie przegrać 2:3 z Sociedad. Całe spotkanie to masa błędów w defensywie, zresztą poprzedni rok w tej formacji również tragiczny aż 69 bramek straconych, tak więc zmiana trener chyba nie wiele zmieni w ich sposobie gry bo te błędy czy ogromne luki na tyłach wynikają że nie jest to ekipa szukająca łatwych rozwiązań w swojej grze. Opierają się na szybkiej, technicznej grze piłką i jak wejdą w swój rytm to w ofensywie jest bardzo intensywnie i potrafią być niezwykle trudni do zatrzymania może ten bilans bramek aż tak nie powala ale to winna naprawdę w niektórych spotkaniach ogromnej nieskuteczności. Bramka na 1:1 z pierwszego starcia właśnie wynikała z szukania trudnych rozwiązań fatalnie rozegranie od tyłu dała dziwną bramkę. Dziś też będą musieli się nastawić na mocne pressing ze strony Betisu tego jestem pewien bo jak wspomniałem dla gospodarzy ten sezon zaczyna się tak naprawdę dzisiaj. Celta będzie miała jednak zdecydowanie więcej swobody w ataku niż w pierwszym meczu bo będą mogli się nastawić na kontry a to też ogromnie lubią zawsze zostawiają dwóch – trzech graczy w przodzie. Wcale mnie nie zdziwi podobne spotkanie do tego z przed roku gdzie oglądaliśmy sześć bramek i remis 3:3.

PostNapisane: 26 sie 2017 
Moderator
Moderator

Primera División

:arrow: Las Palmas - Atlético; kto więcej rr? - Las Palmas @2,15 forBET ,(4-2)

Sezon dopiero co się zaczął i tak na prawdę nie ma co się mądrować czy przesadzać ze stawkami. W przypadku tego meczu zaciekawiły mnie rzuty rożne. A właściwie małą ich ilość po stronie Atlético. W ostatnim, dość szczęśliwie zremisowanym 2:2 meczu w Gironie, nie nabili ani jednego, choć przegrywali już 0:2 (!). W poprzednim sezonie, tu na Wyspach Kanaryjskich, Las Palmas przegrało z Atlético aż 0:5, a w rr byli dużo lepsi - 7:1.
Dodatkowe argumenty za takim rozwiązaniem to:
- Jest to pierwszy mecz gospodarzy przed własną publicznością, więc będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Można więc przy tym liczyć na ich ofensywną grę, która te kilka cornerów powinna im przynieść.
- Atlético początki sezonów ma zwykle niemrawe. Wygląda na to, że ten sezon nie będzie się zbytnio różnił od poprzednich. Ta niemrawość charakteryzuje się m.in. stosunkowo małą ilością nabijanych rr - szczególnie na wyjazdach. Poza tym Atlético dziś bez Griezmanna, którego akcje co jakiś czas przynosiły im jakiś rzut rożny.
Ogólnie - uważam, że warto.

Życzę
<4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 27 sie 2017 
Moderator
Moderator

Primera División

:arrow: Eibar WIN - Athletic Bilbao @2,35 forBET .(0-1)

Eibar ma to do siebie, że całkiem udanie wchodzi w sezon. Od sezonu 2014/15 (kiedy to awansowali do PD) zawsze wygrywali pierwszy mecz u siebie: z Sociedad 1:0, z Athletic 2:0 i w poprzednim sezonie 1:0 z Valencią. Wiele na to wskazuje, że w obecnym sezonie jest tak samo jak w poprzednich - wszak ponownie dobrze zaczęli sezon wygrywając na wyjeździe 1:0 z Malagą.
Athletic na pewno jest mocniejszą drużyną od gospodarzy, ale oni z drugiej strony mają na głowie dodatkowe obciążenia meczowe (obecnie Ligę Europejską, w której wyeliminowali Panathinaikos) i muszą bardziej metodycznie podchodzić do całego sezonu. W pierwszym meczu obecnego sezonu zaledwie zremisowali u siebie z Getafe 0:0, co jakby potwierdza moje założenie. Oczywiście jadą do Eibar po punkty, ale co z tego wyjdzie, to się okaże dziś na boisku.

PostNapisane: 06 wrz 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 72
CDR

Hercules - Lorca Deportiva
Under 3.5
@1.40 forbet

Te ekipy grały między sobą 3 razy. We wszyskich meczach typ wchodził, bowiem padło kolejno 1,2 oraz 2 gole. Także widać, iż te drużyny nie napierają od pierwszych minut. Co prawda Lorca Deportiva ma teraz bardzo słaby okres. Ostatnie 5 spotkań w delegacjach to 4 porażki i jeden remis. Jednakże tylko raz polegli w stosunku 4:1. Jakby nie patrzeć, próbują grać coś w defensywie, bo ofensywą to nie grzeszą. W meczach pucharowych wiedzie im się całkiem dobrze pod tym względem. Mało goli tracą, próbując coś strzelić, lecz z niedużym powodzeniem. Gospodarze to ekipa również underowa. Na 5 ostatnich spotkań u siebie tylko raz przekroczyli w meczu barierę 3 goli. Myślę, że to będzie mecz na styku.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]