» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Polska Ekstraklasa - 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 25
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Nieciecza
Typ: 2 <plus>
Kurs: 4.1
Bukmacher: Totolotek

Wczorajsze mecze w Ekstraklasie przynajmniej mnie pozytywnie zaskoczyły, bo na brak pięknych bramek i emocji narzekać nie można było. Do sobotnich starć tak optymistycznie jednak nie podchodzę, zwłaszcza do tego, które zostanie rozegrane w Szczecinie. Gospodarze to zespół zmagający się aktualnie z wieloma problemami, atmosfera wokół klubu i w samej szatni nie wydaje się najlepsza, a według medialnych doniesień posada Macieja Skorży wisi na włosku. Nieciecza po zmianie trenera wydaje się drużyną już lepszą i dlatego pozytywnie zaskoczyły mnie kursy na ten mecz. W Totolotku gości wyceniono powyżej 4.0 i moim zdaniem to spore value, dlatego też gram dziś na gości. Bartoszek powoli robi tam swoje i to będzie procentowało.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi typerex za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 21 paź 2017 
Junior
Junior

Podziękował: 0
Podziękowano: 10
Godzinna: 20.30
Spotkanie: Lechia - Lech
Typ: 1X
Kurs: 1,47 <plus>
Bukmacher: Fortuna

Do ciekawego spotkania dojdzie dzisiaj w Gdańsku gdzie miejscowa Lechia będzie podejmowała Kolejorza. Nie ma w tym meczu faworyta względem bukmacherów. Ja jednak uważam, że większe szanse na zdobycz punktową mają gospodarze. Po pierwsze właśnie dlatego, że grają na własne stadionie i mimo ze do tej pory nie był to ich specjalny atut to drużyna Lecha zdecydowanie więcej punktów zdobywa na własnym stadionie. Po drugie wydaje się że Lechia trochę zaczyna odbudowywać formę z zeszłego sezonu i chociaż ostatnie spotkanie przegrali na stadionie Legii to wcale nie byli gorszą drużyną szczególnie w drugie połowie. Jak dla mnie Lechia tego meczu przegrać nie powinna.

PostNapisane: 22 paź 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Spotkanie: Wisła - Legia
Typ: over 2.5 <minus>
Kurs: 1.85

Cóż za kolejka rozgrywana jest na polskich boiskach. Świetne mecze, wysokie tempo, dużo bramek i to naprawdę przedniej urody. Jednym z hitów tej serii spotkań z pewnością jest starcie, które zostanie dziś rozegrane w Krakowie między Wisłą oraz Legią. Póki co lepsze wrażenie na wszystkich robi Wisła, a Legia zmaga się ze swoimi sporymi problemami, ale tabela jest naprawdę płaska i pokazuje jak wyrónaną mamy ligę. Ciężko wytypować mi faworyta tego pojedynku, ale oferowany przez Totolotek kurs na bramkowy over jest moim zdaniem zachęcający. Oba zespoły bramki potrafią strzelać, zdarzają im się wtopy w obronie i to powinno wystarczyć.

PostNapisane: 23 paź 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękowano: 84
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
typ: X <minus>
3.46 Marathonbet

Ekstraklasa.
Obie drużyny mają 17 punktów co świadczy o zbliżonym poziomie obu ekip w tym sezonie.
Śląsk zremisował ostatnie 5 spotkań wyjazdowych - 4 w Ekstraklasie i 1 w PP.
Granie w ich meczach wyjazdowych na remis jest więc logiczne tym bardziej, że ich bezpośrednie mecze z Wisłą Płock kończyły się podziałem punktów w 2 z 3 ostatnich gier.
Analizując poziom sportowy tych drużyn wychodzi że remis jest bardzo prawdopodobny przy odrobinie szczęścia.

Znany
Znany

Podziękował: 2
Podziękowano: 9
Wisla Plock-Slask Wroclaw
godzina:18:00
TYP:X <minus>
KURS:3,25
totolotek
Ekstraklasa
Spotkanie zapowiada sie niezwykle ciekawie,zespoly bowiem graja na podobnym poziomie co napewno zaowocuje na boisku.DruzynaSlaska Wroclaw w tabeli zajmuje wprawdzie wyzsza lokate ale za sprawa lepszej roznicy bramek,w ostatnim spotkaniu na wlasnym stadionie jednak poniosla porazke a wiec nie sadze aby w Plocku pokonala Wisle.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Spotkanie: Wisła Płock - Śląsk
Typ: 2 <minus>
Kurs: 2.8

Poniedziałki w Ekstraklasie zwykle wielkiego szału nie robiły, ale ten dzisiejszy mecz, który zostanie rozegrany w Płocku zapowiada się całkiem interesująco. Zagrają ze sobą dwa zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli, które zgromadziły identyczną ilość punktów. Oba w ostatniej kolejce solidarnie przegrały, ale w ostatnich tygodniach lepsze wrażenie sprawiał zespół prowadzony przez Urbana. To właśnie na gości z Wrocławia dziś stawiam, bo zaoferowane przez Totolotek 2.8 wydaje mi się korzystne. Śląsk gra całkiem ładny futbol, ma świetnego jak na polskie warunki napastnika, a Wisła mam wrażenie, że do tej pory nawet wygrywając trochę ślizgała się i nie robiła na mnie tak pozytywnego wrażenia.

PostNapisane: 26 paź 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 405
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Typ: over 1.5 bramki Śląsk Wrocław
Kurs: 2.15 <plus>
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Śląsk po świetnym okresie, pogubił ostatnio mnóstwo punktów, stąd przy takim ścisku miejsce w tabeli nie jest za wysokie. Czego brakowało Śląskowi w ostatnich meczach to tej skuteczności z którą do tej pory nie mieli problemów, sporo sytuacji zmarnowanych szczególnie u siebie w starciu z Wisłą Kraków. Drugi problem to wyjazdy ale o tym nie ma sensu pisać bo dziś wracają do Wrocławia a tutaj po za starciem z ekipą z Krakowa strzelają i punktują a na rozkładzie mieli już Legie, Lecha czy Lechię przynajmniej dwa razy ta piłka w siatce rywali lądowała to samo było też z Cracovia jedynie z Termalica padł remis 1:1. Śląsk tutaj gra ofensywna piłkę a nie ma co ukrywać ma kim grać w przodzie a po tym 4:1 w Płocki będzie chcieli się mocno zrehabilitować i widzę tutaj Śląsk bardzo mocno skupiający się na ofensywie bo to ich broń, tym przyciągają kibiców no i te problemy kadrowe w defensywie sprawiają że to ataku będzie potrzebny do zdobycia punktów i raczej na jednej bramce nie skończą, bo w defensywie nie ma kto grać wobec kontuzji i kartek i raczej z czystym kontem tego meczu nie skończą. Teoretycznie lepszego rywala na przełamanie nie mogli dostać Pogoń zamyka tabelę, jest rozbita, wydawało się że z Termalic jest blisko zwycięstwa ale rywale w końcówce podjęli ryzyko zaatakowali i ekipa Skorży się posypał przegrywając ostatecznie 2:3, to już drugi mecz z rzędu w którym łatwo tracą trzy bramki poprzednim zespołem któremu się to udało to Cracovia która też nie zachwyca. Ogólnie bilans na wyjeździe to na ten moment aż 12 bramek straconych w 6 spotkaniach a tak z całym szacunkiem dla innych zespołów to tylko Zagłębie to był rywal z topu na ten moment który wygrał gładko 3:0 – Płock, Sandecja, Piast to nie byli tak mocni rywale w ataku jak Śląsk. Atmosfera w zespole jest nerwowa, każdy chce to na pewno ale chyba ta presja ich przerasta i dlatego tak to wygląda i szczerze po ostatnich wydarzeniach nie widzę znaczącej poprawy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 27 paź 2017 
Znany
Znany

Podziękował: 2
Podziękowano: 9
spotkanie: Slask Wroclaw-Poogon Szczecin
TYP:1
KURS:2,15 <plus>
totolotek
Spotkanie inauguracyjne nowej kolejki Ekstraklasy - moim zdaniem bardzo ciekawe.Obydie druzyny niestety w kilku ostatnich spotkaniach wypadly bardzo slabo przegrywajac je.Dziwi mnie postawa i skutecznosc przedewszystkim Slaska Wroclaw,przeciez ta druzyna,jeszcze niedawno zadziwiala mnie swa skutecznoscia.Kazdy z nas myslal ze ten zespol wlaczy sie do walki o najwyzsze lokaty ale widac ze za wczesnie by o tym mowic.W tym spotaniu przeciwnikiem jest slabiutka Pogon ktora po calej serii niepowodzen spadla na dalekie miejsce w tabeli,Slask jako gospodarz tego spotkania jest dla mnie faworytem powinien spokojnie wygrac a ponadto napewno ma cos do udowodnienia.

Ostatnio edytowano 27 paź 2017 przez andrzejszwedzki, łącznie edytowano 1 raz

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1913
Podziękowano: 2888
Lech- Wisla. 1
Kurs:1.80 <minus>

Wisla mimo porazki w ostatnim pojedynku z Legia pokazala sie z dobrej strony. Zawodnikom Ramireza nie mozna odmowic walki i zaangazowania. Mimo straconej bramki docenic trzeba postawe obroncow, ktorzy zaliczyli solidny wystep. Kapitalny mecz zagral Sadlok. Byl i w ataku i w obronie. Glowacki wygrywal wiekszosc pojedynkow, Arsenic wlaczal sie w akcje ofensywne, a Gonzalez fajnie rozgrywal pilke od tylu. Dzis ten ostatni nie zagra i robi sie problem bo w tym zestawieniu grali bardzo dobrze. Wisla ma problem ze stwarzaniem sobie sytuacji bo wpomocy brakuje kreatywnych graczy. Pol i Basha to sa defensywni pomocnicy ktorzy rzadko stwarzaja sytuacje napastnikom. No wlasnie napastnikom. Jest tylko Carlitos, ktory odciety od podan sam wiele nie zdziala, a Lech u siebie w 6 spotkaniach stracil tylko dwie bramki notujac 4W i 2D. Wynik robi wrazenie. W pomocy duzo jakosci bo jest Jevtic, Gajos czy Maku. Powinno byc fajne spotkanie, ale 3 pkt zostana w Poznaniu

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Spotkanie: Śląsk - Pogoń
Typ: 1 <plus>
Kurs: 2.25

Już dziś we Wrocławiu rozpocznie się kolejna seria spotkań w polskiej Ekstraklasie. Śląsk po ostatnim laniu na pewno będzie chciał zrehabilitować się przed własną publicznością i wrócić na zwycięskie tory, bo ich ostatni mecz w Płocku to była prawdziwa klęska. Z drugiej strony Wrocławianie szybko otrzymali czerwony kartonik i te 1:4 może nie oddawać poziomu tej drużyny, która kilka razy zagrała już całkiem fajne zawody w tym sezonie. O Pogoni nawet tego nie można powiedzieć, bo to póki co najgorszy zespół w całej stawce, zespół grający fatalnie, bez pomysłu, bez energii, bez niczego. Totolotek umożliwia dziś grę bez podatku, a oferuje także moim zdaniem naprawdę korzystny kurs na Śląsk. W Ekstraklasie zdarzyć może się wszystko, ale wygranej lub remisu Pogoni wyobrazić sobie nie mogę.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godzinna: 20:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze over 1.5 bramki
Kurs: 2.30 <plus>
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Sandecja bardzo mi się podobała w starciu z Cracovia, dostali dość szybki cios po którym jednak się nie załamali i naprawdę ta piłka w ataku chodziła im bardzo fajnie, mnóstwo akcji granych z polotem z pierwszej piłki, nie zawsze ta piłka dochodziła do adresatów ale pomysły mieli świetnie. Widać ze coraz lepiej czują się w Ekstraklasie i moim zdaniem grają coraz odważniejsza piłkę, to nie jest ta Sandecja z początku sezonu która zdecydowanie badała, czekała teraz ta piłka częściej gości pod polem karnych rywali. Myślę że na tle drugiej beniaminka nie zagrają defensywnej piłki, zresztą już taką lekcję przerabiali w pucharze Polski gdzie przegrywali z Górnikiem 2:0 i byli zmuszenia do ataku i to się opłaciło bo udało się wywalczyć dogrywkę, pójście na warunki gry Górnika czyli otwarta piłka to wcale nie jest zła taktyka.
Górnik może i po raz kolejny raz się powtórzę ale gra swoje, nic nie zmienia i dalej jest świetny w ataku, skuteczny. Ostatni dwa mecze ligowe pod względem zdobytych punktów nie były dobre bo do swojego konta dopisali tylko jedno oczko ale o tym zadecydowała zdecydowanie słabsza dyspozycja defensywa bo jak się remisu 3:3 z Koroną, czy przegrywa z Zagłębiem 3:2 to zastrzeżeń do ataku mieć nie można. Tak jak wspomniałem Górnik nie zagra niczego nowego, będzie agresywny, wysoko ustawiony i jak zwykle bardzo szybko wyprowadzający piłkę z linia obrony. Nie dość że ten atak tak gra to mega siła tej ekipy jest w stałych fragmentach gry, każdy dośrodkowanie ze stojące piłki do sytuacja bramkowa nie ma lepszej ekipy pod tym względem w naszej lidze. Na pewno przyjezdni trochę gorzej wyglądają na wyjeździe ale ten bilans i tak jest świetny w 6 spotkaniach 11 bramek zdobytych na tym terenie już raz grali z bardzo defensywną Termalica wygrywając 1:2 dziś tej otwartej piłki ze strony rywala moim zdaniem będzie więcej. Sandecją też już gościli u siebie w Pucharze Polski gdzie po 90 minutach było 2:2.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 28 paź 2017 
Junior
Junior

Podziękowano: 10
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze i over 2.5 bramki
Kurs: 4,5 <plus>
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Górnik Zabrze to drużyna, która w tym sezonie bardzo dużo bramek strzela, ale za razem bardzo dużo tez traci wiec o to iż w tym meczu padnie powyżej 2,5 bramki jestem spokojny ponieważ bramki w tym spotkaniu pewnie zostaną strzelone przez obydwie ekipy. Goście w 6 wyjazdowych meczach mają bilans bramkowy 11:11 czyli niewiele brakuje by średnia była 4 bramki w spotkaniu. Gospodarze mają bilans u siebie wprawdzie tylko 5:4 w 6 spotkaniach, ale od czterech meczy granych na własnym stadionie w każdym strzelali chociaż jednego gola. Goście to drużyna której zwycięstwo pozwoli znów zająć pierwsze miejsce w tabeli i pewnie zrobią wszystko by z tego terenu na którym już pokonali drużynę Bruk-bet 2:1 i myślę że dzisiejsze spotkanie może zakończyć się podobnym wynikiem. Jeszcze warto zaznaczyć, iż te sam typ u innych bukmacherów to kurs rzędu tylko 3,7 Fortuna i 3,8 LVbet

PostNapisane: 29 paź 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Spotkanie: Legia - Arka
Typ: x2
Kurs: 2.26 <minus>

Dzisiejsze spotkanie między Arką oraz Legią ciężko jest może określić mianem hitu kolejki, choć patrząc na rozkład tego spotkania w telewizyjnej ramówce to mecz między aktualnym Mistrzem Polski oraz zdobywcą Pucharu Polski taki właśnie miał być. Legia wróciła powoli na dobre tory i wydaje się aktualnie w całkiem niezłej formie, a Arka od początku sezonu gra dosyć solidny futbol, który szału może nie robi zarówno wizualnie, jak i wynikowo, ale jest bardzo niewygodny dla wszystkich rywali. Faworytem tego starcia z pewnością są Legioniści, lecz moim zdaniem goście z Gdyni nie są tu bez szans. Arka to mistrzowie remisów i moim zdaniem są w stanie wywieźć z Łazienkowskiej ten punkt, a kurs na to, że tego pojedynku nie przegrają jest w Totolotku dość zachęcający.

PostNapisane: 29 paź 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz; 18:00
Spotkanie Legia-Arka
typ: 1
Kurs 1.58 <plus>
Buk Totolotek
Analiza: Legia na własnym stadionie w tej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Gdyńskiej Arki, gospodarze są oczywiście zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie tym bardziej iż widać że ostatnio Legioniści poprawili swoją grę i znowu zaczęli punktować w meczach ligowych, Arka jest na pewno zespołem niewygodnym potrafiącym narobić problemu dobrym zespołom, tym bardziej że na chwilę obecną ma tylko kilka punktów mnie od Legii, lepsze wyniki osiąga na wyjazdach niż w spotkaniach domowych, co może tutaj również mieć odniesienie. Ja jednak idę tutaj w kierunku wygranej zespołu gospodarzy , którzy moim zdaniem i tak wysoko zakończą ten sezon, nie wiem czy uda im się zdobyc tytuł mistrza kraju , Arka natomiast moim zdaniem zakończy sezon w górnej połowie ligowej klasyfikacji . Legia w spotkaniu z Arką ma coś do udowodnienia bo ostatnich 3 spotkań na własnym stadionie nie wygrała , więc pewnie tutaj zagra zdeterminowana , stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że goście pomimo tego że kilka sytuacji zdołają sobie stworzyć to bramki nie strzelą.

PostNapisane: 30 paź 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Typ: over 2.5
Kurs: 1.82 <plus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Lechia nie może się odnaleźć na własnym podwórku, ekipa która przed rokiem imponowała w tym sezonie wygrała zaledwie jeden raz. Myślę że jednak wraca stara dobra Lechia, która u siebie zainteresowana była tylko ofensywną grą bo nie da się ukryć potencjał kadrowy tej ekipy tkwi właśnie w ataku, ostatnie mecze w domu to 3:3 z Lechem, 1:0 z Zagłębiem, 3:3 z Jagiellonią oraz 2:3 z Sandecją – dużo tych bramek pada z obu stron, dużo w końcówkach spotkań czyli otwarta gra jest do końca. Gospodarze zresztą z takimi aspiracjami zajmują bardzo niskie miejsce to na nich wymusza granie o zwycięstwa czyli atakowanie tym bardziej u siebie.
Korona bardzo dobrze się prezentuje w ostatnim czasie, wygrana z Zagłębiem w pucharze w mocno osłabionym składzie pokazuje ze w tej ekipie rywalizacja jest na dobrym poziomie. Korona lubi grać otwartą piłkę, co do ofensywny to zawsze potrafili przenosi tą piłkę szybko do linia atak a dziś miejsca na kontry będzie sporo. Mają swoje problemy na wyjazdach jak zwykle ale pokazali że odważna gra popłaca tak było w starciu Górnikiem gdzie udało się ugrać remis 3:3. Zobaczymy czy dziś po raz kolejny zagrają na trójkę środkowych defensorów a widzieliśmy jaki problem przy takim systemie było z wyprowadzaniem piłki w starciu z Górnikiem, myślę ż Korona znowu kilka razy tą piłkę głupio straci a to kończy się zazwyczaj stratą bramki. Przed rokiem w rundzie zasadniczej wymiana ciosów w Gdańsku i ostateczne zwycięstwo Lechii 3:2, liczę zdecydowanie na powtórkę.

Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]