» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
  Drukuj

Wasze typy i analizy - Polska Ekstraklasa - 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 lip 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 6366
Podziękowano: 10
Obrazek

Wasze typy i analizy - Polska Ekstraklasa - 2017/2018

1 kolejka

14.07.2017 18:00 Plock - Lechia Gdansk 3.21 3.17 2.19
14.07.2017 20:30 Pogon Szczecin - Wisla 2.22 3.25 3.07
15.07.2017 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1.81 3.40 4.25
15.07.2017 20:30 Gornik Z. - Legia 4.22 3.48 1.79
16.07.2017 15:30 Arka Gdynia - Slask Wroclaw 2.59 3.10 2.67
16.07.2017 15:30 Termalica B-B. - Jagiellonia 2.78 3.14 2.48
16.07.2017 18:00 Lech Poznan - Sandecja Nowy S. 1.34 4.58 8.49
17.07.2017 18:00 Korona Kielce - Zaglebie 2.63 3.08 2.65

Zapraszamy !

Aktualne Promocje Bukmacherskie - GRUDZIEŃ 2017 :

Obrazek >> DARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ 20PLN w LVbet (z tego linku!) + BONUS 1 000 PLN! <<

Obrazek >> BONUS 100% do 650 PLN! kod: BON650 w ForBET (graj z wygraną większą od 6 do 12% !) <<
Obrazek >> Darmowy zakład 20PLN bez depozytu kod: BUK720 oraz Bonus do 500 PLN w Totolotek.p ! <<
Obrazek >> 10PLN za darmo! oraz Bonus do 400PLN! kod: 10pln <<
Obrazek >> 1 000PLN ! - BONUS w LVbet <<

Serwis bukmacherski: Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Wasze typy i analizy - Polska Ekstraklasa - 2017/2018
PostNapisane: 13 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Wisła P-Lechia
Typ: 2 DNB <plus>
Kurs 1.58
Buk Fortuna
Analiza: Po kilku tygodniowej przerwie wraca Polska ekstraklasa piłkarska, Wisła Płock na swoim stadionie w tej pierwszej serii spotkań podejmowała będzie drużynę Gdańskiej Lechii, ekipa gości , która w ostatniej kolejce sezonu poprzedniego została wyeliminowana z Europejskich Pucharów teraz na pewno nie będzie chciała tracić głupich punktów, Lechia jest po raz kolejny nastawiona na pierwszą trójkę i grę w europie w następnym sezonie, tutaj goście są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, pomimo iż nie są gospodarzem spotkania. Płocka Wisła na swoim stadionie w ekstraklasie nie wygrała od kwietnia roku bieżącego, na pewno nie jest to dobry prognostyk przed spotkaniem z zespołem z czołówki polskiej ligi, który nie przegrał swojego spotkania od kwietnia tego roku . Ogólnie na stadionie w Płocku oba zespoły do tej pory zagrały ze sobą dwukrotnie , za kazdym razem wpadło minimum 3 bramki w spotkaniu , dlatego myślę że w tym meczu znów obejrzymy bramki po obu stronach, stawiałbym na wygraną gości oraz na dokładny wynik 1:2, liczę iż obie drużyny na inaugurację stworzą dobre widowisko i nie zostaniemy bez bramek.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 14 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 405

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Typ: over 3.5
Kurs: 4.10 <minus>
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wraca najlepsza liga świata, tak jak przed rokiem wszystko rozpoczniemy w Płocku od starcia Wisły z Lechią Gdańsk, przed rokiem skończyło się to zwycięstwem gospodarzy 2:1, dziś też liczę na bramki.
To co wydarzyło się w Płocku to dla mnie wielka tragedia, na kilka dni przed startem rozgrywek zespół traci trenera – twórcę tej ekipy tego nikt nie może podważyć. Najgorsze w tym jest powód, piłkarzom na czele z Furmanem nie podobały się metody treningowe – to jest przecież chore, nie wiem co kazał im chłop więcej biegać i im się nie chciało czy po prostu taktycznie nie chcieli tak grać, mniejsza o to. Za byłego trener Płock grał naprawdę fajną piłkę, jako beniaminek co najważniejsze nie bronił się w tych spotkaniach, naprawdę oglądaliśmy sporo otwarty spotkań, zresztą bilans bramkowy 42:44 pokazuje że nudą nie wiało. Czy to się zmieni moim zdaniem Wisła będzie znacznie gorzej przygotowana taktycznie w tym sezonie, oraz organizacyjnie w defensywie będzie to blado wyglądało bo Brzęczek z całym szacunkiem dla mnie nie ma takiego warsztatu taktycznego by ten zespół przynajmniej dobrze funkcjonował w defensywie. Miał swoją misję w GKS której nie udźwignął, może dużo bramek nie tracili w Katowicach ale jak już grali z czołówką to ta ilość błędów w defensywie się podwajała a nie da się ukryć poziomowo 1. Liga a Ekstraklasa w aspektach ofensywnych to przepaść. Zresztą w grach przygotowujących do sezonu widzieliśmy już bardzo słabą dyspozycję w defensywie (Legia 3:0, Siedlce 3:0, Śląsk Wrocław 2:2). Co do ofensywy to zespół nie stracił kluczowych graczy i to wielki plus, ta sprawa z tym trenerem tez sprawi że kibice bacznie będą się zawodnikom przyglądać a ci będą musieli biegać i grać tutaj ofensywnie by załagodzić tą cała sytuację.
Lechia Gdańsk przewietrzyła trochę kadrę, ale rewolucji nie było i to najważniejsze bo nie da się ukryć kadrowo ten zespół jest gotowy do walki o najwyższe cele. W ekipie doskonale zdają sobie sprawę by walczyć o najwyższe cele trzeba na wyjazdach zacząć grać tak jak w domu, czyli zdecydowanie bardziej odważnie w przodzie. Myślę że trochę tych lekcji odrobiono i przynajmniej dziś ten zespół będzie przynajmniej trochę grał tak jak w domu a już na pewno nie będzie takiej kalkulacji. Kadrowo jak wspomniałem są świetni, mają mnóstwo indywidualności. Nie mamy w tym sezonie podziału punktów, ich główni rywale uwikłani w pucharach i ten aspekt też jest ważny, trzeba takie mecze zacząć wygrywać od samego początku. W czym ten zespół mnie nie przekonuje to defensywa, dla mnie to jest bardzo słaba formacja, zmuszona do jakiegoś wysiłku potrafi się strasznie gubić, dodatkowo mają takie dziwne zastoje, to też widzieliśmy w grach towarzyskich gonili wyniki w starciach z Chojniczanką 3:2 oraz Sandecją 3:2, skutecznie oczywiście co pokazuje że ten zespół najlepiej czuje się atakując.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 25
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Płock - Lechia
Typ: 2
Kurs: 2.35 <plus>
Bukmacher: Totolotek

No i przerwa w rozgrywkach Ekstraklasy za nami. Z pewnością nie tylko ja czekałem na ten dzień, a początek sezonu to zwykle fajna okazja do zarobienia, bo często kursy są mocno zaskakujące i można wyłowić jakąś perełkę. Ja dziś przeglądając ofertę Mega Kursów Totolotka zwróciłem uwagę przede wszystkim na pojedynek inauguracyjny sezonu 17/18 Ekstraklasy, który zostanie rozegrany o 18 w Płocku. W ekipie gospodarzy spory chaos, a po udanym sezonie zwolniony został trener Kaczmarek, jego zastępca Brzęczek mnie nie przekonuje, a dla klubu jeszcze gorsze są okoliczności tej zmiany, bo ponoć szkoleniowca wyrzuciła szatnia, w tym głównie Furman. Lechii znów nie udało się załapać do pucharów, choć była blisko. To dla nich kolejny sezon walki o ligowe podium i kto wie, może odejście Probierza z Jagiellonii im to umożliwi. Na papierze są ekipą z pewnością mocniejszą i moim zdaniem Gdańszczanie wykorzystają problemy w ekipie rywali. W Totolotku można dziś zagrać bez podatku i ja GramGrubo na Lechię.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1406
Podziękowano: 3547
Cytuj:
:arrow: Wisła Płock - Lechia Gdańsk Typ: 2 2.30

Wisła niby się wzmocniła, ale jednak tuż przed sezonem stracili trenera, który od wielu lat to wszystko układał. Tak czy inaczej kadrowo Lechia jest zdecydowanie mocniejsza. Tym razem odbyło się bez masowego sprowadzania piłkarzy, więc już od samego początku mają sporą przewagę. Mocna defensywa i mocna ofensywa, a przede wszystkim obie te formacje lepsze od tych gospodarzy.

Cytuj:
:arrow: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków Typ: obie drużyny strzelą gola 1.62

Skorża nie preferuje zbyt ofensywnego stylu gry, ale wiadomo, że od kilku lat działacze w Szczecinie narzekają na styl gry swojej drużyny, więc chyba nie będzie miał wyjścia. W pierwszym sparingu zremisowali 0:0, lecz potem już było "bramkowo", co też powinno się przeciągnąć na mecz z Wisłą. Strzelić im gola nie będą mieli trudno. Kwestia czy goście strzelą. Właściwie to bardziej sugeruje zwycięstwo Portowców, ale wydaje mi się, że Krakowianie w takich meczach będą groźni, bo jednak doświadczenia tam nie brakuje.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
killbill

Junior
Junior

Podziękowano: 8
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzinna:20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin-Wisła Kraków
Typ: 2 <plus>
Kurs: 3.00
Ależ ten czas leci. Jeszcze niedawno emocjonowaliśmy się finiszem rozgrywek Ekstraklasy 2016/2017, a już dzisiaj rozpoczynamy pierwszą kolejkę nowego sezonu. O godzinie 20:30 zmierzą się ze sobą Pogoń Szczecin z Wisłą Kraków. Jak dla mnie to drużyna z pod Wawela wyjdzie z dzisiejszego pojedynku zwycięska. W Totolotku super kurs na jej wygraną i minus 6% podatku z apki mobilnej. Wiślacy są w niezłej rozsypce, z klubu odszedł filar drużyny Krzysztof Mączyński i cały czas zalegają z spłatą pensji dla reszty zawodników. I właśnie dla tego będą dzisiaj chcieli pokazać wszystkim niedowiarkom, że mogą wrócić do zwycięskiej formy, zrobią wszystko aby dzisiaj zwyciężyć!

PostNapisane: 15 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Lech-Sandecja
Typ: 1
Kurs: 1.42 <minus>
Bukmacher: Forbet
Analiza: Pierwsza kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym drużyna Poznańskiego Lecha u siebie na stadionie podejmowała będzie ekipę Sandecji Nowy Sącz. Gospodarze naturalnie będą zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji, goście natomiast moim zdaniem w pierwszych spotkaniach powinni zapłacić tak zwane " frycowe " jak często się to dzieje w przypadku beniaminków , którzy awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. Lech nie zagrał dobrego spotkania w Lidze Europejskiej i w ostatnich minutach obronił się przed kolejną kompromitacją w europejskich pucharach , teraz na pewno będzie chciał pokazać że tamto spotkanie już poszło w niepamięć i było zaledwie wypadkiem przy pracy , do tego grał będzie na swoim stadionie gdzie radzi sobie lepiej niż na wyjazdach, Sandecja natomiast na wyjazdach miała czasem problemy z organizowaniem sobie gry już w 1 lidze gdzie gra się przecież znacznie łatwiej , moim zdaniem w tym meczu gospodarze pewnie i wysoko ograją beniaminka ekstraklasy, postawiłbym na dokładny wynik 3:0 po końcowym gwizdku sedziego, myślę że goście nie zdobędą tutaj nawet 1 bramki.

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Wisła Płock - Lechia Gdańsk Typ: 2 2.30 <plus>

Cytuj:
:arrow: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków Typ: obie drużyny strzelą gola 1.62 <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
szunaj1

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godzinna: 15:30
Spotkanie: Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Typ: over 3.5
Kurs: 3.70 <minus>
Analiza:

Arka zaskoczyła tym meczem w Warszawie, pokazali to z czego słynęli czyli agresję, nieustępliwość ale mankamentów w grze i tak było całe mnóstwo, na pewno fakt ze nie byli faworytem i tak naprawdę mało kto wierzył w zwycięstwo im pomogło ale dziś liga, mecz u siebie a więc pojawi się presja i tutaj może być też większy problem. Jak sam podkreślił trener celem Arki będzie walka o utrzymanie. Dziś widzę spore problemy na skrzydłach bo tam zespól ma zaległości i może to nie wyglądać dobrze zarówno w ofensywie jak i defensywie, przyszli dwaj zawodnicy ale potrzeba czasu by oni się zgrali z defensorami na skrzydle a Śląsk mocno te formacje wzmocnił. Środek pola potrzebuje wzmocnień to słowa Ojrzyńskiego z konferencji i trudno się temu nie dziwić Hofbauera, Szwocha i Łukasiewicza tej trójki już nie ma a to były klucze w zeszłym roku, może nie było tego aż tak widać w starciu z Legią ale tam nie musieli prowadzić gry a dziś trzeba będzie w środku piłkę potrzymać. Znak zapytania wobec tego jest w grze defensywnej, momentami w Warszawie całkowicie się gubili, nie radzili sobie ze szybkością graczy Legii a takich zawodników w tej chwili w Śląski nie brakuje czyli szybkich, zwinnych. Zresztą w tym zestawieniu defensywnym Arka była jedną z najgorszy defensywy w lidze tylko Łęczna straciła więcej, u siebie też drugi najgorszy wynik po Piaście, a jak wspomniałem kadrowo mocniejsi nie są niż przed rokiem.
Na Śląsku to się kabaret zrobił z przejęciem tego zespołu, wiadomo że klub pozostaje w rękach miasta i zobaczymy co się zaraz stanie po tych transferach i pieniądzach jakiej będą zarabiać wzmocnienia – za chwilę się okaże że w kasetce będzie mnóstwo brakowało. Zobaczymy czy to w jakimś stopniu już wpłynęło na ten zespół. Kadrowo wygląda naprawdę mocno – Kosecki, Mak, Pich, Piech, Chrapek to zawodnicy jak im się będzie chciało dadzą ogromną jakość w ofensywie, mocna również defensywa wzmocniona Contrą i Tarasovem. To czego mi wydaje się że będzie brakowało to solidnego środka pola szczególnie w zabezpieczaniu obrońców, tutaj mimo naprawdę mocnego zestawienia tej formacji mogą być problemy z asekuracją bo Kosecki, Piech, Mak na skrzydłach to nie wiem czy w defensywie będą mocno harować. Na pewno ten Śląsk kadrowo wygląda mocno i jeśli skupią się tylko na grze to mogą namieszać. Urban też myślę że da radę to poukładać zresztą Śląsk w rundzie finałowej grał bardzo dobrą ofensywną piłkę pokonując min. Arkę Ojrzyńskiego 4:1 a pamiętam ten mecz i mogli jeszcze bardziej zdemolować rywala.

PostNapisane: 16 lip 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 25
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Nieciecza - Jagiellonia
Typ: 2 <plus>
Kurs: 2.65

Wczoraj w Ekstraklasie emocji i niespodzianek nie zabrakło, a wygrana Górnika z Legią to wręcz sensacja. Dziś moim zdaniem czegoś takiego nie będzie i inny z naszych pucharowiczów zainkasuje trzy punkty. Przeglądając oferty polskich firm wpadł mi w oko wysoki kurs na Jagiellonię, a postanowiłem zagrać go w Totolotku, bo choć wyjściowy kurs identyczny jak w STS czy Fortunie to dzięki aplikacji mobilnej połowa podatku i kurs rzeczywisty wychodzi korzystniej. Jagiellonia dobrze zagrała na wyjeździe przeciwko Azerom i zabrakło im trochę szczęścia do wywalczenia korzystniejszego rezultatu, ale remis wyjazdowy nie jest w końcu zły. To dopiero początek sezonu, więc zawodnicy nie są jeszcze zmęczeni, a dzięki wcześniejszemu rozpoczęciu gry o stawkę to drużyna z Białegostoku powinna prezentować się lepiej, są w większym rytmie growym. Nieciecza to zespół solidny, lecz "Duma Podlasia" musi wygrywać takie pojedynki jeśli znów chce skończyć sezon w czubie tabeli.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi typerex za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Korona-Lubin
Typ: 1x <minus>
Kurs: 1.45
Bukmacher: Forbet
Analiza: Ostatnie spotkanie w pierwszej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Kieleckiej Korony na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Lubińskiego Zagłębia. Goście są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo iż nie będą grać na swoim stadionie , Korona jest zespołem z którym na pewno nie gra się łatwo szczególnie na ich stadionie, wiadomo że nie jest to ekipa z takim składem jak w sezonie poprzednim, gdzie potrafiła sobie stwarzać mnóstwo sytuacji podbramkowych , Zagłębie na koniec sezonu zagrało nieźle,ale wcześniej nie potrafiło tak często punktować, stąd ich gra w drugiej części ligowej klasyfikacji po podziale punktów, teraz na pewno żadna z ekip nie będzie chciała przegrać i podejrzewam że priorytetem będzie zabezpieczenie tyłów żeby nie stracić bramki. Ogólnie obie ekipy moim zdaniem powinny zakończyć sezon w górnej części ligowej klasyfikacji a Korona jeśli dobrze rozpocznie sezon to może tutaj powalczyć o komplet punktów na własnym stadionie, dlatego mój typ na to spotkanie to wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji dla zespołu z województwa świętokrzyskiego.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Korona Kielce – Zagłębie Lubin
Typ: over 3.5 <minus>
Kurs: 3.70
Analiza:

Pierwszą kolejkę Ekstraklasy zakończymy w Kielcach gdzie miejscowa Korona będzie podejmować Zagłębie Lubin. To też z gatunku tych w którym wszystko się może zdarzyć. W Kielcach rewolucja, nowi właściciele, nowy trener i nowe zwyczaje. Były podobno zgrzyty nie za bardzo podobno to się z trener – zawodnicy układało ale ile w tym prawdy to nikt nie wie. Nie wiem czy ten trener to dobry wybór coś czuje że szybko zatęsknią za byłym opiekunem. W poprzednim roku Korona to najgorsza defensywa w naszej lidze, ale też ekipa bardzo widowiskowo grająca. Patrzyłem na te dokonania nowego trener no i szału nie ma spuścił Frankfurt ostatnio z 3. Ligi Niemieckiej wygrywając za swoje kadencji tylko jeden mecz, koszmarnie wyglądali w defensywie w tym okresie czyli coś co w Kielcach trzeba poprawić. Pościągano gości z Niemiec ale oni tak przyszli na ostatnią chwilę tak więc dla mnie Korona nie będzie mocna w defensywie, bo jestem też przekonany że w tych graczach Kiełb, Możdzeń, Abalo zostało coś z tej Korony Bartoszka czyli nie zawsze była asekuracja w defensywie. Zresztą jestem też pewien ze nowy trener nie będzie chciał być gorszy a wiemy że Korona u siebie była świetna, ofensywa, dynamiczna strzelała mnóstwo bramek, wygrywała i cieszyła kibiców a ci się do tego przyzwyczaili. Zagłębie fatalna wiosna zaowocowało walką w grupie spadkowej, gdzie się podnieśli grali znowu dobrą skuteczną piłkę związku z tym rewolucji nie zrobiono a raczej wzmocniono ten skład w każdej formacji i jest to zespół który może namieszać. W poprzednim sezonie sezon rozpoczynali od Pucharów i byli bardzo dobrze przygotowani, grali świetnie na początku sezonu potem coś siadło. Widzę dziś znowu dobrze przygotowanie, bo mieli więcej czasu, spokoju i gotową kadrę. To może być ogromny plus dzisiaj, w dobrej formie Zagłębie było bardzo kreatywną ekipą która tworzyła sporo i strzelał, jeśli są dobrze przygotowani to powinni być mocni w ofensywie, a przed rokiem właśnie rozpoczynając sezon rozgromili Korone 4:0 co prawda u siebie ale to była dobrze pamiętam dominacja ogromna.

PostNapisane: 17 lip 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękowano: 84
Korona - Z. Lubin
typ: X (1 połowa)
2.09 Marathonbet <plus>

Ekstraklasa.
1 kolejka co cechuje sporą ostrożność na początku. W tej kolejce już kilka spotkań do przerwy kończyło się remisem.
Przede wszystkim taki typ bo wyrównany mecz będzie wg mnie. Lubin ma duże możliwości, poprzedni sezon nieudany, ale wzmocnili się kilkoma graczami i będą groźni.
Koroniarze po bardzo dobrym poprzednim sezonie, zaczęłi mało zrozumiałe rewolucje w klubie co powinno się wg mnie bardzo negatywnie odbić na ich dyspozycji z poprzedniego sezonu.
Jutro w Kielcach scenariusz wg mnie taki jak w niedzielnych meczach, nudne bezbramkowe 1 połowy.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 512
Spotkanie: Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Typ: Czy Korona Kielce zdobędzie bramkę w obydwu połowach? Odpowiedź: Tak
Kurs: 4,40 <minus>

Analiza: Jest to początek sezonu i jak pokazały pierwsze mecze forma drużyn to jedna wielka niewiadoma. Już w pierwszej kolejce było kilka dużych niespodzianek. Na zakończenie tej kolejki czeka nas mecz pomiędzy Koroną Kielce a Zagłębiem Lubin. Korona Kielce to jest drużyna, z którą zawsze trzeba się liczyć, gdy grają u siebie. Zeszły sezon był dla Korony bardzo udany, bo piąte miejsce to dla nich duży sukces. Osobiście nie zgadzam się tu z bukmacherami i faworyzowaniem gości, dlatego gram typ w stronę Korony. Na swoim boisku dla mnie to oni są faworytem i mają szanse strzelić w obydwu połowach.

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Korona Kielce - Zagłębie Lubin Typ: remis 3.20

Zagłębie jest faworytem, ale chyba przesadzonym, bo to żadna potęga. Korona jak to Korona - od wielu lat są typowani do spadku z powodu różnych problemów, których teraz także nie brakuje, jednak na pewno ich nie można skreślać z tego powodu. Można się obawiać, że mogą chcieć zagrać przeciwko trenerowi, lecz z drugiej strony kto wie jak się to dla nich skończy. O zwycięstwo będzie ciężko, ale przegrać też nie powinni.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]