» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy- Irlandia 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 553
Dundalk – Derry City
Typ: Gol w obu połowach – TAK <minus>
Kurs: 1,59
Unibet

Gospodarze to wicelider tabeli, który do prowadzącego Cork traci już 16 punktów a to dopiero 15 kolejka. Dundalk na przełomie kwietnia i maja zanotowali dwie porażki, ale w dwóch ostatnich meczach zdobyli komplet punktów pokonując Sligo 4-0 oraz Limerick 3-0 na wyjeździe. Tymczasem Derry to 4 drużyna ligi, która do gospodarzy traci tylko 4 oczka. Goście od 5 kolejek nie przegrali meczu a w tym sezonie w delegacji ulegli tylko z liderem z Cork. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy przez ich ostatnie wysokie zwycięstwa. Ja tu szanse ocenia pół na pół. Skłaniam się jednak ku bramkom, bowiem powinniśmy dziś zobaczyć tu sporo bramek a co najmniej jedną w każdej połowie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 26 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
Cork City – Shamrock Rovers
Typ 1
Kurs 1,43 <plus>
Marathonbet

Irlandia. Poprzednio Cork mnie zawiedli więc typ troche na przełamanie. Dodatkowo za zwycięstwem gospodarzy przemawiają statystyki tego sezonu. W dotychczasowych 15 meczach ligowych 14 zwycięstw gospodarzy i remis. Liczę na wyśrubowanie tego rezultatu i zwycięstwo Cork. Dodatkowo w ostatnich 5 meczach między nimi 4 krotnie wygrała ekipa Cork i jeden remis w tych meczach goście strzelili tylko jedną bramkę

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 26 maja 2017 
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
IRLANDIA: Premier Division

20:45 Bray - Sligo Rovers
20:45 Cork City - Shamrock Rovers
20:45 Drogheda - Derry City
20:45 Galway - Bohemians
20:45 St. Patricks - Dundalk
21:00 Finn Harps - Limerick

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45 Athlone - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Cabinteely

St. Patricks-Dundalk TYP 2 kurs 1,62 6/10 g.20.45

PS: To mój główny typ na dzisiaj. Drwale nachapali się pełno kasy (jak na irlandzkie warunki) grając w fazie grupowej Ligi Europy a nie zrobili żadnego konkretnego zakupu. Nie wiem na co liczyli, na teraz Cork odskoczył na 15 oczek po 15 kolejkach co jest ewenementem i anormalne w tej lidze. Dzisiaj jadą na południe wzdłuż morza irlandzkiego do Dublina. Dla mnie patrząc na ostatnią formę Patsów gdzie w ostatniej kolejce dali sobie strzelić trzy gole Harpiom (grałem w tym meczu BTS) i mimo nie przekonywującej grze Dundalk na wyjazdach faworyt jest tylko jeden.
Gospodarze bez Darrena Dennehy a goście osłabieni brakiem Johna Mountneya, Briana Gartlanda i Shane Grimesa.

Bray-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,62 4/10 g.20.45

PS: Mewy ostatnio mają spadek formy. W ostatnich 5 spotkaniach nastukali "ledwo" 5 oczek. Pisałem rok temu że zebrali w końcu ekipę zdolną do gry w pierwszej czwórce ale odpalili dopiero po kilkunastu miesiącach. Jednak najbardziej zdziwiłem się ich ostatnimi dwoma meczami u siebie gdzie najpierw zremisowali z Patsami 1:1 by potem skompromitować się z Cyganami. Dzisiaj idealny rywal na przełamanie czyli Małolaty ze Sligo. Słabo im idzie ostatnio ale trzeba oddać im sprawiedliwość bo przegrali tylko z Dundalk, Cork i Shamrock czyli mocnymi kapelami. Ale Bray jak myśli o czymś więcej niż być średniakiem nie ma prawa dzisiaj nie wygrać. Goście i owszem mogą bachnąć gola ale nie będę kombinował z betem typu 1/over 2,5 po wyższym kursie gdyż ten na czyste zwycięstwo Mew mnie satysfakcjonuje. Przypominam również że w ostatnich dwóch meczach u siebie Bray rozjechało Bit o' Red dwa razy po 4:0.
Gospodarze tylko bez Darragha Noone a goście bez Johna Russela i Daniela Kearnsa.

Z innych typów dla mnie na 80% Galway strzeli gola Bohemians.

Pozostałe propozycje:

Premier Division:

Cork City-Shamrock Rovers :arrow: The Hoops w ostatnich w 4 spotkaniach zdobyło 10 punktów. Może forma i jest ale wyjazdy to dalej pięta achillesowa Shamrock. A dzisiaj jadą do "Piekła Czarownic". Sporo graczy nie zagra w Rebelsach ale na teraz cały czas widzę jednak wygraną Cork choćby jednym golem.

Mój typ: Cork.

Drogheda-Derry City :arrow: Derry złapało formę i uważam że dzisiaj mogą wygrać. Najwidoczniej trauma po śmierci kolegi powoli odchodzi w zapomnienie. Najważniejsze że oprócz Rory Pattersona są już w pełnym składzie. Drogsi również bez ubytków.

Mój typ: Derry.

Galway-Bohemians :arrow: Tu jak napisałem wyżej Galway strzeli gola. Czy Cyganie też ? Jest szansa bo po obu stronach sporo osłabień.

Mój typ: Galway strzeli gola.

Finn Harps-Limerick :arrow: NO BET

Athlone-UC Dublin :arrow: Widzę w tym spotkaniu sporo goli. Opcje Athlone strzeli gola (kurs 1,55 !), BTS, over 2,5 czy BTS/over 2,5 absolutnie do gry. Dla mnie lekkim faworytem są Studenci ale w tej lidze wszystko możliwe.

Mój typ: BTS.

Shelbourne-Cabinteely :arrow: Spotykają się dwie mega nieobliczalne teamy. Dużo kontuzji u Muszelek a Ci są dla "Zbuków" większymi pewniakami do zwycięstwa ? Może ale dla mnie dadzą sobie po razie i tyle..

Mój typ: BTS.

Pozdrawiam Agę z STS-u :!: Obiecałem :!: :lol:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 30 maja 2017 

Shamrock Rovers-Bray TYP BTS kurs 1,58 4/10 g.21.00

PS: W zaległym meczu Eire Mewy przylatują do Dublina. I to przylatują z podciętymi skrzydłami. Gołym okiem widać ich spadek formy. Udupiły mnie ptaszyska jedne w piątek ze Sligo. Dzisiaj maja przynieść zysk, renomę i sławę :hehe:. Na szczęście Seagulls nie zapomniały jak się dziobie przeciwnika. W wyjazdowych spotkaniach zajmują bardzo wysokie 2 miejsce a w ostatnich 5 spotkaniach ugrały 10 punktów z bramkami 10:5. Reasumując liczę na ich ofensywna grę i styl do jakiego przyzwyczaili mnie goście na początku sezonu.

The Hoops...w tym sezonie to "pany" swego boiska a "jełopy" na wyjazdach. Przyczyniło się tez do tego kilka czerwonych kartek w delegacjach ale na głupotę nie ma rady. Bo głupota gdzie stąpnie tam jej terytorium. Bo tak myślę gdyby nie te kartki mieliby pare punktów więcej. Dzisiaj jak zapewnia młody manager Stephen Bradley po niezasłużonym laniu w Cork dziś zagrają ultra ofensywnie. No zobaczymy, faktem jest że Shams gra bardzo dobrze u siebie i zajmuje 3 miejsce pod tym względem.

Reasumując Bray po 3 nie wygranych spotkaniach z rzędu a zajmując 3 miejsce w lidze musi natychmiast zareagować a Shamrock świetnie gra u siebie. Już chyba wiecie jaki typ sam wysuwa się pierwszy..

Gospodarze bez Payla Corry i zawieszonych za kartki Darena Meenana i Davisa McAllistera a goście bez Darragha Noone i Keitha Buckleya.

PostNapisane: 01 cze 2017 

Cabinteely-UC Dublin TYP 2 kurs 2,68 3/10 g.20.45

PS: Gdyby ktoś przed sezonem powiedział mi że Cabinteely na półmetku rozgrywek będzie na 4 miejscu wysłałbym go od razu po 500+ do polskiego "Janosika" naszych czasów, czyli do B.Szydło. Bo wariactwo "należy" przecież nagradzać wariactwem. A tu proszę, ten amatorski zespół po 14 kolejkach zgromadził już 6 punktów więcej niż w całym tamtym sezonie po 28 kolejkach ! No tak, ale w tym roku poziom piłkarski tej ligi osiągnął już totalną otchłań chociaż słyszałem też powiedzenie: "Gdy upadłem na dno usłyszałem pukanie od spodu"..

Dzisiaj przyjeżdżają do nich Studenci a raczej "przychodzą" gdyż jak ktoś nie wie to przypominam że oba kluby są z Dublina. Tak na papierze to goście są dla mnie o klasę lepszym zespołem. A tu kurs 2,68 ? Rano gdy był 2,20 już się zdziwiłem a teraz oniemiałem. Od razu sprawdziłem składy. Oczywiście nic się nie dzieje abstrahując że w tej entropicznej lidze nie ma ŻADNEGO ZNACZENIA ilu gra rezerwowych gdyż o formie decydują inne czynniki niż umiejętności sportowe np: że dany piłkarz się wyspał lub nie, że był długo w dniu meczu w szkole, pracy albo że pokłócił się ze swoją dziewczyną i ma w dupie dzisiejszy mecz :lol:

Reasumując napiszę szczerze że gdyby kurs był poniżej 2,00 nie ruszyłbym tego spotkania. Ale po takim kursie zagram. U.C. Dublin kisi się w 2 lidze już 3 sezon. Powinien chyba grać klasę wyżej. Cabinteely wznosi się w tej chwili ponad poziom i mam nadzieję że dzisiaj padnie jak Mewy które wczoraj z Shamrock brak charakteru nadrabiały..brakiem ambicji.

PostNapisane: 16 cze 2017 

20:45 Bray - Derry City
20:45 Drogheda - Dundalk
20:45 St. Patricks - Bohemians
21:00 Cork City - Limerick
21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers

20:45 UC Dublin - Shelbourne
20:45 Waterford - Cabinteely
21:00 Wexford - Athlone

Drogheda-Dundalk TYP 2
Cork City-Limerick TYP 1

AKO 1,65 6/10 g.20.45 i 21.00

PS: PS: Drwale muszą natychmiast zareagować po haniebnej porażce u siebie 0:3 z Cork. Ostatni gol i sposób zachowania się obrońcy Dundalk to był już skandal. Cały czas wierzę że stać ich na bardzo dobry wynik w tym spotkaniu. Drogsi nie strzeli nawet gola od 5 kolejek..

W "Piekle Czarownic" liczę z kolei na kontynuowanie świetnej passy Rebelsów. Myślałem jeszcze nad -1,5 na gospodarzy po większym kursie ale zdecydowałem się na ten bet również po niezłym 1,75.

Shamrock strzeli gola na bank. To spotkanie wziąłem tylko na zwrot podatku.

UC Dublin-Shelbourne TYP 1 kurs 1,70 6/10 g.20.45

PS: Derby Dublina. Kurs powoli spada. Wyjściowy to 1,91. Derby rządzą się swoimi prawami ale jest parę czynników powodujących że to zagrałem.

Otóż pierwszy najważniejszy to taki że w roku 2016 i 2017 te dwie ekipy rozegrały 6 spotkań. I w każdej wygrywali Studenci:

21.04.17 DIV Shelbourne UC Dublin 0 : 1
03.03.17 DIV UC Dublin Shelbourne 4 : 0
07.10.16 DIV UC Dublin Shelbourne 3 : 2
05.08.16 DIV Shelbourne UC Dublin 1 : 2
03.06.16 DIV UC Dublin Shelbourne 2 : 0
08.04.16 DIV Shelbourne UC Dublin 1 : 2

Drugi powód to liczba absencji w drużynie gości. O ile gospodarze nie mają jakiś dużych ubytków to jak czytam na stronie Shelbourne:

"Owen Heary looks like being down to the bare minimum player-wise, with both James O'Brien and Dave O'Leary suspended (the first week of two in O'Brien's case and the first of three for O'Leary), Aidan Collins and Chris Lyons missing out through injury, Mikey Murphy (exams) and Alan Byrne (away) unavailable and Jack Tuite and Mark Hughes doubtful, both having tonsillitis during the week."

Suspended : James O'Brien, Dave O'Leary
Injured : Aidan Collins, Chris Lyons
Doubtful : Jack Tuite, Mark Hughes
Unavailable : Mikey Murphy, Alan Byrne

..to wydaję mi się że to jednak spore osłabienia. Na pewno zdziwieni jesteście że dla mnie głównym powodem gry na U.C.Dublin nie jest plaga kontuzji gości tylko dobre H2H. Interesuję się tą ligą kupę lat i wierzcie drodzy użytkownicy że w tych rozgrywkach osłabienia nie mają zbyt dużego znaczenia. No chyba że nie gra 3/4 drużyny. Bardziej liczą się tu chyba bezpośrednie spotkania. Abstrahując że pisząc kolokwialnie Studenci są dla mnie dwie klasy lepsi od Muszelek.

Na oba typy dość wysokie stawki bo dwa razy 6/10 ale co się dziwić, dzisiaj jest trzech zdecydowanych faworytów i ja to osobiście jak na swoje możliwości dosyć mocno pograłem a jak będzie zobaczymy przed 23.

Inne ciekawe typy to:

Bray-Derry BTS

Finn Harps-Shamrock BTS

PostNapisane: 23 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Derry City – Cork City
Typ 1 (+1,5)
Kurs 1,53 <plus>
Marathonbet

Irlandzka Premier Division. Lider wyjeżdża do Derry City. Cała seria kolejnych zwycięstw Cork, ale analizując poprzednie ich mecze bezpośrednie można zauważyć, remisy bądź niewielkie zwycięstwa Cork na wyjeździe. Tylko raz było 2:0 ale 2lata temu. W 2016 remis i zwycięstwo Derry u siebie. Liczę na dobrą grę gospodarzy i najwyżej ich minimalną porażkę.

PostNapisane: 24 cze 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 0
Podziękowano: 84
Limerick - St. Patricks
typ: over 2.5 <plus>
1.71 Marathonbet

Irlandia.
Dobry kurs patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn.
Limerick jest po porażce 4:1 z Cork na wyjeździe a u siebie w ostatnim spotkaniu pokonali 5:3 Bray. Wcześniej była też przegrana wyjazdowa 3:2 i wygrana 2:1.
St. Patricks w ostatnich 5 meczach jest bez wygranej.
Ostatnio porażka 1:3 Bohemians i remis 1:1 z Shamrock.
Jest to mecz z tych, w których należy się spodziewać sporo trafień.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Europejczyk za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 26 cze 2017 

Podziękowano: 84
Dundalk - Galway
typ: powyżej 2.5 <minus>
1.45 Forbet

Irlandia.
Dundalk jest w wybornej formie o czym świadczą wysokie wygrane z Finn Harps 4:0 i z Drogheda 6:0.
Galway zupełnie bez formy, 4 z 5 ostatnich spotkań przegrali.
W tabeli zajmują ostatnie miejsce a biorąc pod uwagę co Dundalk z lepszymi ekipami ostatnio robił to goście mogą mieć uzasadnione obawy przed tym meczem.
W poprzednim sezonie Dundalk u siebie grał 2 razy z Galway i wygrali 4:1 i 2:1.

PostNapisane: 05 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Bohemians – Dundalk
Typ 1 (+2)
Kurs 1,4 <plus>
1xBet

Irlandia – 21 kolejka Premier League. Choć faworytem jest ekipa gości to nie przewiduję tu wilekiego lania. Gospodarze ostatnio w formie, co potwierdzają 3 zwycięstwa i remis. Goście też oststnio rewelacyjnie – 4 mecze wygrane do zera. Swój wybór podpieram meczami H2H –w 10 oststnich 10 meczach rezultat 3:0 padł tylko raz i to przy rozgrywaniu meczu w Dundalk, więc sądzę, że dzisiaj gospodarze się postawią i skończ się max ich jednobramkową porażką.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 07 lip 2017 

Wczoraj wszedł pięknie typ z Ligi Europy gdzie Derry zostało ponownie rozjechane przez zespół trudny do wymówienia a co dopiero do napisania. A dzisiaj:

20:45 Drogheda - Finn Harps
20:45 Galway - Limerick

20:30 Athlone - Shelbourne
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Longford
20:45 Waterford - Wexford

Wybrałem dla mnie 3 interesujące mecze warte gry. Oto propozycje:

Galway-Limerick TYP over 2,5 kurs 1,70 4/10 g.20.45

Ścisk na dole zrobił się niemiłosierny. Galway ostatnie a Limerick jak przewidywałem przed sezonem pewne miejsce w środku stawki. Gospodarze na 10 spotkań u siebie w 8 zawsze strzelili minimum gola. Dzisiaj grają z rozrywkową ekipą która w delegacjach wykręca wysokie wyniki. W 10 spotkaniach bilans goli 12:14. Mało tego od kiedy Galway awansował do 1 ligi między tymi zespołami w dwóch meczach over 2,5. W lutowym towarzyskim meczu też.

Oba zespoły w pełnych składach, goście tylko bez Barry Cottera.

UC Dublin-Longford TYP 1 kurs 2,10 3/10 g.20.45

PS: Bet trochę ryzykowny bo spadkowicz z 1 ligi od końca maja gra aż miło (mecze: 3-2-0) ale przylukałem że jednak jego pięta achillesowa to gra na wyjazdach. Do tego w trzech spotkaniach od 2009 goście zawsze przegrywali na UCD Bowl. Studenci..wiele już o nich pisałem są nieprzewidywalni jak Janowicz, potrafią przegrać u siebie z jakimiś kwasami by za chwilę ograć np: aktualnego lidera Waterford. Dzisiaj kolejny test i sądzę że patrząc na sytuację w tabeli powinni wygrać.

Waterford-Wexford TYP 1/+over 2,5 kurs 1,75 4/10 g.20.45

Tu będzie ciekawie. Te mecze zawsze wywołują kontrowersje. Dwa bardzo zaprzyjaźnione ze sobą kluby zresztą niedaleko oddalone od siebie. W poprzednich latach te zespoły odwalały niezłe wałki byleby tylko zarobić u "Zbuka". Zakładając że nikt nie spada z 2 ligi i że Waterford chce naprawdę awansować (na razie nie mają kasy na taką akcję ale pieniądze w każdej chwili mogą się znaleźć) kurs na czysty win 1,21 mało atrakcyjny. Zdecydowałem się na powyższe rozwiązanie z powodu że liderzy dawno nie stracili gola u siebie, to mecz przyjaźni a i przy dobrej koncentracji sami gospodarze powinni pokryć tą linię.

Składy, absencje, kontuzje w tych dwóch meczach 2 ligi ? Dajcie spokój..

PostNapisane: 24 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Finn Harps – Derry City
Typ powyżej 1,5
Kurs 1,40 <plus>
iForbet.

Irlandia. Troche dziwi dla powyżej 1,5 taki kurs patrząc na dotychczasowe osiągniecia strzeleckie. Gospodrarze po 21 kolejkach bilans 24:38, a goście 35:24. Takie ststystyki wydają się być niezłym argumentem za over 1,5. Do tego bezpośrednie pojedynki do 2008 roku wszystkie z przekroczeniem tej linii.

PostNapisane: 24 lip 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 131
Mecz: Finn Harps - Derry City
Typ: powyżej 0.5 w pierwszej połowie
Kurs: 1.45 <minus>
Buk: Marathonbet

23 kolejka ligi irlandzkiej. Faworytem są wyżej klasyfikowani goście, ale oni mają tylko jedno zwycięstwo na ostatnich dziesięć spotkań a to oznacza, że Finn Harps, które jest po dwóch wygranych z rzędu będzie u siebie próbowało odnieść zwycięstwo co często im wychodzi mimo niskiej pozycji w lidze. Gospodarze to jedna z najgorszych defensyw ligi, ale Derry w tym elemencie też ostatnio nie zachwyca.

PostNapisane: 03 sie 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Athlone – Wexford
Typ poniżej 3,5
Kurs 1,45
iForbet <plus>

Irlandia Dywizja 1. Mecz drużyn z końca stawki. Gospodarze po 22 kolejkach maja bilans 13:32, a goście 24:56. Dużo straconych bramek w przypadku gości powinien niepokoić, ale nie gdy na przeciwko staje drużyna, która potrafiła strzelić tylko 13 bramek w dotychczasowych meczach. Podwyższona linia 3,5 daje dodatkowa szanse na wygrana.

PostNapisane: 18 sie 2017 

20:30 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Galway - Shamrock Rovers
20:45 Bray - Drogheda
20:45 St. Patricks - Finn Harps

20:45 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - UC Dublin
21:00 Wexford - Cabinteely

Cork City-Sligo Rovers TYP N0 BET

PS: Spora przewaga Rebelsów nad Drwalami i mikroskopijny kurs odstrasza od pogrania tego spotkania. Kusiło mnie pobrać BTS po 2,25 ale olałem temat bo to wróżenie z fusów.

Galway-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,95 5/10 g.20.45

PS: To będzie krótka analiza.
Na ten mecz czekam zawsze od lat z utęsknieniem. Bo gram go ze znakomitym skutkiem. W dupie mam dzisiejsze składy, absencje ble ble..z czystego szacunku dla was napiszę że gospodarze bez urazów a w The Hoops zabraknie Szymona Maddena i Paula Corry. Ale o co chodzi zapewne zapytacie ? Otóż wytężcie wzrok bo.. W OSTATNICH 16 SPOTKANIACH LIGOWYCH I W 1 PUCHAROWYM ZAWSZE WYGRYWAŁ SHAMROCK. ZAWSZE. Dokładnie od 27 kwietnia 2009 roku. Bilans to 17-0-0. Kto nie wierzy niech sobie sprawdzi.
Koniec analizy i mam nadzieję że Shamrock potrzyma tą niesamowitą passę..

Bray-Drogheda TYP 1 kurs 1,57 4/10 g.20.45

PS: Grałem Bray już tydzień temu bo ileż można kolejek nie wygrać będąc tak wysoko w tabeli ? Wtedy się nie udało i na dziś to już 7 meczów ligowych bez wygranej Mew. Dzisiaj grają z czerwona latarnią Drogsami którzy mają 9 punktów straty do utrzymania a do końca ligi pozostało już tylko 8 kolejek. Ale ostatnio wygrali z Evergreen. W 1/16 Pucharze Irlandii z pracownikami kwiaciarni, sklepu mięsnego i rybnego. 4:0 !!! Uwaga i to na wyjeździe ! W nagrodę w 1/8 trafili na Cobh...Wracając do tematu, dla mnie się już nie utrzymają a dziś grają jeszcze bez 6 zawodników w tym 4 z podstawowego składu. Trener gości to już w ogóle to nie wie co robić i rotuje składem jak szalony. W ostatnim meczu z Cork w ciągu 11 minut zrobił aż 3 zmiany. Te desperackie kroki na nic się zdadzą także i dziś Drogsi przegrają kolejne spotkanie a gospodarze w końcu wygrają u siebie (przegrali z Pucharem 4 mecze pod rząd). Przynajmniej takie mam odczucie. Bray raczej bez 3 długoterminowych, Anthony Flooda (kiedyś znakomity strzelec Shelbourne), Dereka Forana i Keitha Buckleya.
Reasumując na pewno już zauważyliście że często używam słowa "kompromitacja" ale nic innego znowu nie powiem po tym spotkaniu gdy Mewy go nie wygrają.

St. Patricks-Finn Harps TYP 1 kurs 1,63 3/10 g.20.45

PS: Ten mecz bym formalnie olał ale z dwóch powodów dam go pod pręgierz opinii publicznej.

1. Patsi i to jeszcze u siebie to dla mnie dwa razy lepsza ekipa od Harf. Kadrowo i piłkarsko. Słaby sezon Patsów ale już odżyli, w ostatnich 4 spotkaniach ugrane 10 oczek. Harpie grają w kratkę i wykręcają jakieś idiotyczne i niezrozumiałe wyniki. Wyjazdowa wygrana 3:2 z Bray a tydzień temu przegrana u siebie z Galway 1:3, haha...

2. Liczba kontuzji piłkarzy z Ballybofey podniosła mi poziom percepcji i sprawiła że gram to spotkanie. Do paru kontuzjowanych doszło zawieszenia pomocnika Caolana McAleera i na teraz goście zagrają bez 4 graczy z pierwszej jedenastki ! Czy to coś da Patsom to się zobaczy bo to osobna historia wygrać jeszcze mecz. Gospodarze bez Darrena Dennehy I Gavina Peersa. Ale oni nie grają od kilku spotkań.

Z drugiej ligi zainteresowało mnie zwycięstwo Waterford nad Studentami czyli U.C. Dublin ale jak zobaczyłem kurs to sfilcowała mi się koszulka ze śmiechu. Dla Studentów na teraz to najważniejszy mecz do końca sezonu a tu kurs 1,40 ? Proszę mnie dobrze zrozumieć nie twierdzę że The Blues nie wygrają i nawet wyczytałem gdzieś że władze miasta znajdą kasę na 1 ligę. Chodzi mi że to mega śmieszna liga z odjazdowymi wynikami i trzeba naprawdę uważać co się tu gra..

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
killbill

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]