» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy- Irlandia 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 kwi 2017 
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
IRLANDIA: Premier Division

20:30 Cork City - Derry City
20:45 Bray - Galway
20:45 Drogheda - Shamrock Rovers
20:45 St. Patricks - Limerick
21:00 Finn Harps - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45 Cabinteely - Shelbourne
20:45 Waterford - Cobh Ramblers
21:00 Wexford - Longford

Cork-Derry TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.20.30

PS: Widzę że piłkarze Derry jeszcze się nie pozbierali. Słabo to wyglądało w meczu z Bray. Dodatkowo dzisiaj nie zagra znowu Rory Patterson. Rebelsi w tym sezonie to klasa sama w sobie i przyznam szczerze że grałbym ich nawet gdyby Derka była w optymalnej formie. Dzisiaj tylko bez Achille Campiona. Nie ma co, trzeba grać gospodarzy póki maja mega formę.

Drogheda-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.20.45

PS: Forma Drogsów to ostatnio dramat. 5 przegranych pod rząd w lidze i jedna w Pucharze Ligi. Dno. Skład Shamrock na papierze w porównaniu z gospodarzami nie zostawia wiele wątpliwości. Ale co z tego skoro The Hoops gra w kratkę. Nie spełniają przedsezonowych oczekiwań. Dlaczego na nich zatem gram ? Pomijając fakt że Drogheda to najsłabszy w tej chwili zespół Eire to pisząc kolokwialnie Shamrock totalnie nie leży Drogsom. Proszę sobie wyobrazić że w ostatnich 13 spotkaniach na Hunky Park Shams wygrali...13 razy. To jest główny powód na którym opieram swój typ. Z drugiej strony napisze szczerze że wcale mnie nie zdziwi znowu jakiś kwaśny wynik gości. Ja jednak ryzykuję. Godpodarze bez paru zawodników w tym Ciarana McGuigana, Killiana Brennana czy Marca Griffina. Goście co ważne bez ubytków.

Bray-Galway TYP Bray bachnie gola
Finn Harps-Dundalk TYP 2

AKO 1,55 5/10 g.20.45 i 21.00

PS: Dwa chyba pewne typy chociaż kurs słaby. Na Mewy gra bardzo dużo osób. Ja podchodzę do tego typu "banków" ostrożnie i zadowalam się że strzelą tylko gola. Gospodarze w 7 kolejkach strzelili celnie już 16 razy więc z ostatnim zespołem w tabeli powinni tym bardziej coś ukłuć
Drugi mecz to absolutny mus Drwali. Harfy grają bez ciśnienia i niewykluczone że dzisiaj strzelą coś Mistrzom ale ja nie będę ryzykował choć kusi mnie ta opcja wybitnie. Kurs 3,40 na BTS/2 wygląda wybornie. Wszak w ostatniej kolejce taka Drogheda potrafiła skarcić na Oriel gospodarzy. Duża stratą dla Drwali jest kontuzja Seana Gannona. Reasumując uważam że po brzydkiej grze wygrają goście.

Mecz Patsów z Limerick nie typuję. Wszystko tutaj możliwe.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Podziękował: 1085
Podziękowano: 1372
7 Apr 2017 8:30pm Cork City -v- Derry City Turners Cross
Cork City
@ 1,55

Both Teams To Score
@ 2,05

Cork City jest w gazie, jedzie wszystkich kiedy chce i jak chce. Przewaga nad drugim Dundalk wynosi juz 6 punktów i 9 punktów nad Derry City które ma o dwa spotkania rozegrane mniej.
Derry byłby to na prawde groźny przeciwnik dla Rebelsów, no właśnie byłby.. po śmierci McBrida obawiam sie, że zawodnicy moga mieć dalej w głowach tamto wydarzenie i o jakiekolwiek punkty może być tutaj cięzko. Turner Corss to na prawde trudny teren, znakomita forma Sean'a Maguire'a który zdobył w 7 meczach 7 bramek, co więcej w 5 spotkaniach otwierał wynik spotkania, minimalne korekty w składzie przed sezonem jeśli chodzi o ważnych zawodników, 3 sezony w których przegrywali mistrza w głupi sposób skłaniaja mnie chyba do postawienia na ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Tyle, że ten kurs... może jednak bramka dla gości?, bo o trafienie dla gospodarzy jestem spokojny..

7 Apr 2017 8:45pm Bray Wanderers -v- Galway United Carlisle Grounds
Both Teams To Score
@ 1,70

O Bray pisał juz dużo Psycho w poprzednich kolejkach i tutaj od początku sezonu zgadzamy się co do tego team'u. Atak, atak i jeszcze raz atak.. skład maja dobry i są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Galway jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie i tylko 4 strzelone bramki- to własnie może trochę martwić, bo przełamanie musi w końcu przyjść. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba na to spotkanie BTS. Mewy groźne w ataku i mniej skuteczni w obronie na 7 rozegranych spotkań tylko w jednym zagrali na zero z tylu..

7 Apr 2017 8:45pm Drogheda United -v- Shamrock Rovers United Park
Remis
@ 3,50

W tym spotkaniu poszukam chyba remisu. Shamrock jak to ładnie w rozmowie powiedział Psycho są przereklamowani i ich gra w tym sezonie wygląda kiepsko, pomimo tego, że silnie zapowiadali przed sezonem walke o główne trofea. Dostali juz w tym sezonie lanie od czołówki: Cork , Derry, Dundalk męcza się ze średniakami.. Drogheda podobnie i niby maja dwa zwycięstwa na koncie, ale z kim? Z St. Patrick's Athletic które miało otwarcie sezonu tragiczne i dawno nie pamiętam takiej lipy w ich wykonaniu, z Galway o którym pisałem wyżej.. co to za zwycięstwa?
Gdyby The Hoops grało u siebie może i powiedziałbym, że wygrają a tak...słabo to widzę.
Poza tym oba zespoły jeszze bez remisu w tym sezonie. Jak ktoś gra progresję to warto się nad tymi zespołami zastanowić.

7 Apr 2017 8:45pm St. Patrick's Athletic -v- Limerick Richmond Park
St. Patrick's Athletic DNB
@ 1,60

St. PAtric's jak już pisałem wyżej od początku sezonu grało taka padakę jakiej dawno nie grało. Przełamanie przyszło w największych derbach z Shamrock Rovers i wygranym przez nich spotkania 2-1, co prawda okoliczności tamtego spotkania były jakie były, bo The Hoops od 34' grali w dziecięciu. Druga połowe patsi zdominowali całkowicie i dowieżli zwycięstwo. Poźniej spotkanie z braćmi czyli Bohemians i zwycięstwo 0-4. Teraz czas na Limerick. Limerick które po awansie było przereklamowane i każdy myślał, że będzie grać w Premier League jak w First Division. Prawda jest taka, że przypadkiem wyszedł im pierwszy mecz ze Sligo Rovers a poźniej było co raz gorzej.
Uważam, że Patsi zaczą piąć się powoli w górę tabeli i Niebiescy są spokojnie w ich zasięgu.

7 Apr 2017 9pm Finn Harps -v- Dundalk Finn Park
Both Teams To Score & Dundalk
@ 3,30

Faworyt jest chyba tylko jeden i niespodzianki tutaj raczej nie będzie. Dundalk to uznana marka w Irlandii i nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów.
Ja jednak poszukam tutuaj zakładu z lepszym kursem i poszukam kolejny raz bramki Finn Harps. Grają z meczu na mecz co raz lepiej i u siebie z Drwalimi zagrają na pewno na pełnej... Zwycięstwo Dundalk i bramka Finn Harps.

7 Apr 2017 8:45pm Waterford United -v- Cobh Ramblers Regional Sports Centre
Both Teams To Score
@ 2,08

Waterford jeszcze bez straty gola na własnym stadionie i 5 bramek strzelonych w dwóch spotkaniach. Cobh Ramblers to słabizna straszna, ale bardzo często gram bramki w ich spotkaniach.. póki co na wyjeżdzie dwa overy i w każdym spotkaniu (2) strzelona bramka, walka o pierwsze miejsce w tabeli, śmiesznie to brzmi pisząc o Ramblers. Generalnie, kurs miom zdaniem nieco zawyżony, dlatego próbuję.

MLB 2016 18:10
IRISH SOCCER [2016 345:200][2015 270:202][2014 62:58][2013 138:83]
MLB [2015 77:79]

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

...Zeus... napisał(a):
7 Apr 2017 8:30pm Cork City -v- Derry City Turners Cross
Cork City
@ 1,55

Both Teams To Score
@ 2,05

Cork City jest w gazie, jedzie wszystkich kiedy chce i jak chce. Przewaga nad drugim Dundalk wynosi juz 6 punktów i 9 punktów nad Derry City które ma o dwa spotkania rozegrane mniej.
Derry byłby to na prawde groźny przeciwnik dla Rebelsów, no właśnie byłby.. po śmierci McBrida obawiam sie, że zawodnicy moga mieć dalej w głowach tamto wydarzenie i o jakiekolwiek punkty może być tutaj cięzko. Turner Corss to na prawde trudny teren, znakomita forma Sean'a Maguire'a który zdobył w 7 meczach 7 bramek, co więcej w 5 spotkaniach otwierał wynik spotkania, minimalne korekty w składzie przed sezonem jeśli chodzi o ważnych zawodników, 3 sezony w których przegrywali mistrza w głupi sposób skłaniaja mnie chyba do postawienia na ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Tyle, że ten kurs... może jednak bramka dla gości?, bo o trafienie dla gospodarzy jestem spokojny..

7 Apr 2017 8:45pm Bray Wanderers -v- Galway United Carlisle Grounds
Both Teams To Score
@ 1,70

O Bray pisał juz dużo Psycho w poprzednich kolejkach i tutaj od początku sezonu zgadzamy się co do tego team'u. Atak, atak i jeszcze raz atak.. skład maja dobry i są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Galway jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie i tylko 4 strzelone bramki- to własnie może trochę martwić, bo przełamanie musi w końcu przyjść. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba na to spotkanie BTS. Mewy groźne w ataku i mniej skuteczni w obronie na 7 rozegranych spotkań tylko w jednym zagrali na zero z tylu..

7 Apr 2017 8:45pm Drogheda United -v- Shamrock Rovers United Park
Remis
@ 3,50

W tym spotkaniu poszukam chyba remisu. Shamrock jak to ładnie w rozmowie powiedział Psycho są przereklamowani i ich gra w tym sezonie wygląda kiepsko, pomimo tego, że silnie zapowiadali przed sezonem walke o główne trofea. Dostali juz w tym sezonie lanie od czołówki: Cork , Derry, Dundalk męcza się ze średniakami.. Drogheda podobnie i niby maja dwa zwycięstwa na koncie, ale z kim? Z St. Patrick's Athletic które miało otwarcie sezonu tragiczne i dawno nie pamiętam takiej lipy w ich wykonaniu, z Galway o którym pisałem wyżej.. co to za zwycięstwa?
Gdyby The Hoops grało u siebie może i powiedziałbym, że wygrają a tak...słabo to widzę.
Poza tym oba zespoły jeszze bez remisu w tym sezonie. Jak ktoś gra progresję to warto się nad tymi zespołami zastanowić.

7 Apr 2017 8:45pm St. Patrick's Athletic -v- Limerick Richmond Park
St. Patrick's Athletic DNB
@ 1,60

St. PAtric's jak już pisałem wyżej od początku sezonu grało taka padakę jakiej dawno nie grało. Przełamanie przyszło w największych derbach z Shamrock Rovers i wygranym przez nich spotkania 2-1, co prawda okoliczności tamtego spotkania były jakie były, bo The Hoops od 34' grali w dziecięciu. Druga połowe patsi zdominowali całkowicie i dowieżli zwycięstwo. Poźniej spotkanie z braćmi czyli Bohemians i zwycięstwo 0-4. Teraz czas na Limerick. Limerick które po awansie było przereklamowane i każdy myślał, że będzie grać w Premier League jak w First Division. Prawda jest taka, że przypadkiem wyszedł im pierwszy mecz ze Sligo Rovers a poźniej było co raz gorzej.
Uważam, że Patsi zaczą piąć się powoli w górę tabeli i Niebiescy są spokojnie w ich zasięgu.

7 Apr 2017 9pm Finn Harps -v- Dundalk Finn Park
Both Teams To Score & Dundalk
@ 3,30

Faworyt jest chyba tylko jeden i niespodzianki tutaj raczej nie będzie. Dundalk to uznana marka w Irlandii i nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów.
Ja jednak poszukam tutuaj zakładu z lepszym kursem i poszukam kolejny raz bramki Finn Harps. Grają z meczu na mecz co raz lepiej i u siebie z Drwalimi zagrają na pewno na pełnej... Zwycięstwo Dundalk i bramka Finn Harps.

7 Apr 2017 8:45pm Waterford United -v- Cobh Ramblers Regional Sports Centre
Both Teams To Score
@ 2,08

Waterford jeszcze bez straty gola na własnym stadionie i 5 bramek strzelonych w dwóch spotkaniach. Cobh Ramblers to słabizna straszna, ale bardzo często gram bramki w ich spotkaniach.. póki co na wyjeżdzie dwa overy i w każdym spotkaniu (2) strzelona bramka, walka o pierwsze miejsce w tabeli, śmiesznie to brzmi pisząc o Ramblers. Generalnie, kurs miom zdaniem nieco zawyżony, dlatego próbuję.

PostNapisane: 14 kwi 2017 

20:45 Bohemians - Cork City
20:45 Derry City - Finn Harps
20:45 Dundalk - Bray
20:45 Galway - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers

20:45 UC Dublin - Cabinteely
20:45 Waterford - Athlone
21:00 Wexford - Cobh Ramblers

Bohemians-Cork TYP 2 kurs 1,40 6/10 g.20.45

PS: Doskonały bet do jakiegoś dubla. Na przykład do Dundalk o którym poniżej. Goście do tej pory są niezniszczalni. Może nie byłbym pewny tego meczu gdyby grali z kimś innym ale Cyganie graja ostatnio taką padakę że brak słów. Prawda Zeus ? Gładkie 0:4 u siebie z Patsami którzy są w tym sezonie beznadziejni a ostatnio wyjazdowa porażka z Małolatami ze Sligo 0:2. Brak cały czas Jamie Doyle, Eoina Wearena, Izziego Akinade czy Dinnego Corcorana robi różnicę jakości co widać w właśnie w poprzednich dwóch kolejkach. Do tego nie wiadomo czy zagra dziś Ian Morris. Goście bez ubytków do siebie dochodzą już Stephen Dooley i Gerard Morrissey. Reasumując wychodzę z założenia że należy cały czas grać na Rebelsów dopóki nie wtopią.

Dundalk-Bray TYP 1 kurs 1,45 6/10 g.20.45

Dundalk-Bray TYP 1 /over 2,5 kurs 1,90 5/10 g.20.45

PS: Nie rozumiem za bardzo tych kursów. Rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu mniej więcej w tym samym czasie uśredniając był ok. 1,15. Przepraszam bardzo czy coś się zmieniło w składzie Dundalk ? Nie zauważyłem. Czy coś się zmieniło zatem w składzie Wędrowców ? Wzmocnili się trochę ale efektów nie widać. Trzecie miejsce w tabeli ? Śmiech na sali. To ich ostatnie 4 spotkania od ostatniego:

Dom 1:0 z Galway, wielkie brawa panowie wygraliście z ostatnią ekipą w tabeli !
Wyjazd 3:2 z biednym Derry..strzelają im zwycięskiego gola w..94 minucie..
Dom 0:1 z Limerick, Łoł szacun !
Wyjazd 2:3 ze Sligo..dać sobie strzelić 3 gole młodzieżowcom ? Koszulka się filcuje i parkiet wybrzusza..

Napiszę tak. Nie jestem żadnym tam ekspertem od tej ligi ale sorry jak Drwale tego nie wygrają to zostaną frajerami. Absencje i ubytki te same co w zeszłym tygodniu. Drwale raczej bez Seana Gannona a goście w komplecie.

Derry City-Finn Harps TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.20.45

PS: Znowu mecz zagadka. Jak podejdą do tego spotkania gospodarze ? Czy się już otrząsnęli z tragedii ? Wygrają w końcu ? Tak podłamanej ekipie Harfy mogą spokojnie strzelić gola. O gościach pisałem nieraz więc nie będę się powtarzał. Gospodarze mogą mówić o dodatkowym pechu gdyż ich najlepszy strzelec z tamtego sezonu Brytyjczyk Rory Patterson zagrał w ostatnim meczu parę minut i zszedł z boiska bo znowu odnowiła mu się kontuzja. Do tego nie zagra na pewno podstawowy lewy pomocnik Barry McNamee. Harfy vel Harpie bez 3 zawodników: Dannego Morrisseya, Ediego Dsane i Ciarana O'Conorra.

Shamrock Rovers-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.21.00

PS: Kurs na zwycięstwo The Hoops 1,60. Mam ich w dupie i pobieram powyższy typ. Sligo to najgorsza wyjazdowa ekipa ale w każdym meczu z każdym np: z Cork potrafiła minimum raz strzelić gola. "Zbuki" już chyba przylukały że Shamsi to mega przereklamowana drużyna. U siebie w 4 spotkaniach stracili..6 goli. Po prawdzie to gospodarze grali już z całą czołówką i czekają ja już teoretycznie łatwiejsze spotkania ale ja straciłem na razie do nich zaufanie. Dziś powinni wygrać. Powinni..ale ja nie zaryzykuje tak zagrać. Shamrock cały czas bez Paula Corry i Ryana Connolly. Bit o'Red bez ubytków.

Jest jeszcze jeden fajny mecz do gry ale 2 lidze. Oczywiście to spotkanie Studentów z innymi Studentami z tego samego miasta. Ale Ci pierwsi mają dwa razy mocniejszy skład i to jest ta różnica. Grałem już na nich dwa razy i mnie nie zawiedli. Mowa oczywiście o U.C. Dublin. Cabinteely nie ma co szukać w Premier. Mają za mały budżet. Jeżeli chodzi o składy to u gospodarzy nie zagra 3 a u gości 1 zawodnik z szerokiej kadry. Nazwiska podam jak ktoś zapyta bo kogo to tak naprawdę obchodzi ? Zastanawiałem się czy go stawkować ale to tylko 2 liga więc zrezygnowałem chociaż mówi się że..do 3 razy sztuka. Ale mówi się też że przysłowia sobie zaprzeczają i to jest właśnie mądrością ludową, haha..a więc:

UC Dublin-Cabinteely TYP 1 kurs 1,60 g.20.45

Wesołych Świąt dla znajomych i podglądaczy !

PostNapisane: 17 kwi 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
Linfield – Glenavon
Typ1
Kurs 1,41 <plus>
1xBet

Irlandia Północna – Premiership – Grupa Mistrzowska. Pierwszy raz wybieram typ z tego kraju, ale myślę, że sytuacja jest wyborna. Do końca rozgrywek zostały trzy kolejki Walka o mistrzostwo rozgrywa się pomiędzy liderującą ekipą Crusaders, a zajmującą drugie miejsce drużyną Glenavon. Gospodarze wtorkowego meczu tracą tylko jeden punkt i u siebie podejmą czekających na wakacje piłkarzy Glenavon. Linfield w ostatnich 10 meczach 9 zwycięstw i jeden remis, nie sądzę, aby na finiszu rozgrywek stracili jakieś punkty dlatego wybieram zwycięstwo gospodarzy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 25 kwi 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Derry City – Limerick
Poniżej 3,0
Kurs 1,61 <plus>
1xBet

Premier Division w Irlandii. Spotkanie sąsiadów w tabeli. Gospodarze w dotychczasowych 9 meczach zaliczyli bilans bramkowy 13:8, goście w 8 meczach trochę więcej bramek bo bilans 15:11, ale Limerick w meczach wyjazdowych w 3 spotkaniach bilans tylko 3:1. W meczach między nimi ostatnio 4 krotnie nie przekroczyli tej linii. Liczę też na niski rezultat dzisiaj.

PostNapisane: 25 kwi 2017 

Derry City-Limerick TYP BTS kurs 1,68 4/10 g.20.45 1:1 WIN

PS: Mecz zaległy. Wtedy z powodu awarii świateł przy stanie 1:1 mecz został przerwany chyba ok. 40 minuty.
Typowanie ostatnimi czasy wyniku z udziałem Derry to wielka loteria. Co tam się dzieje w głowach tych zawodników że mając skład na pierwszą trójkę nie mogą wygrać od 4 kolejek ? Ile to potrwa ? W ostatnim meczu u siebie z Harfami gospodarze nie potrafili nawet raz celnie strzelić. Mam nadzieje że dziś im się to uda. Goście wielce overowa kapela z 2 ligi, poziom wyżej raczej mało strzela i traci. Ale na wyjazdach sprawuje się naprawdę nieźle. W 3 wyjazdowych spotkaniach dwa razy wygrała. Z Patsami i Bray. Przegrała z Dundalk ale po bardzo zaciętym spotkaniu. Idąc dalej piłkarze Derry obiecują dzisiaj w końcu zwycięstwo a o wyjazdowej formie The Blues już pisałem. Wychodzi mi BTS. Czy słusznie czas pokaże.
Gospodarze bez długoterminowego Rory Pattersona i Aarona McEneffa a goście bez Shane Tracey.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 27 kwi 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Cork City - Bray
Typ 1 (-1,5)
Kurs 2,25 <minus>
Marathonbet

Irlandia. Typ na lidera, który po 10 kolejkach odniósł 10 zwycięstw i ma bilans bramkowy 26:4. Goście z górnej połowy tabeli bo zajmują wysokie trzecie miejsce, ale wydaje mi się , że na lidera ich możliwości są zbyt małe. Cork tylko w trzech meczach nie wygrali z pokryciem handi. W ostanim meczu między nimi, w poprzednim sezonie wysokie zwycięstwo 4:1 odniósł Bray, więc czas na rewanż Cork i kolejne jedenaste zwycięstwo w lidze, a forma jest w czterech kolejnych meczach odnieśli zwycięstwa dwu i trzybramkowe nie tracąc żadnej bramki.

PostNapisane: 28 kwi 2017 

20:45 Bohemians - Finn Harps
20:45 Cork City - Bray
20:45 Derry City - St. Patricks
20:45 Drogheda - Sligo Rovers
20:45 Galway - Dundalk
21:00 Shamrock Rovers - Limerick

20:45 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - UC Dublin
21:00 Wexford - Cabinteely

Galway-Dundalk TYP 2 kurs 1,47 7/10 g.20.45

Galway-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 2,48 4/10 g.20.45

PS: Napiszę szczerze że śmieszą mnie te kursy. A na pewno 1,47 na czyste zwycięstwo Dundalk. A może się nie znam i ten się śmieje kto się śmieje ostatni ? Zauważyłem pewną zależność. Galway u siebie rozegrał 4 spotkania ligowe:

14.04.17 PD Galway St. Patricks 1 : 1
03.04.17 PD Galway Sligo Rovers 1 : 1
13.03.17 PD Galway Shamrock Rovers 1 : 2
24.02.17 PD Galway Drogheda 0 : 1

Jak grał z przeciętniakami to 2 remisy i jedna porażka. I jak przyjechał ciut lepszy zespół czyli The Hoops to oklep. A kto czyta moje analizy to dobrze wie jakie mam zdanie co do Shamrock.

A teraz mecze Drwali na wyjeździe:

07.04.17 PD Finn Harps Dundalk 0 : 2
25.03.17 PD Cork City Dundalk 2 : 1
13.03.17 PD Derry City Dundalk 3 : 1
04.03.17 PD Sligo Rovers Dundalk 0 : 4

Proste fakty. Jak Dundalk grał z mocniejszymi ekipami to nie fiknął ale jak już grali z kwasami to gładkie 4:0 i 2:0. A przypominam że Galway to aktualnie czerwona latarnia a goście to cały czas mistrz Irlandii z ostatnich 3 lat. No i wicelider.
Myślę więc że na tym poprzestaniemy..

Galway w pełnym składzie a Dundalk cały czas bez Robbie Bensona i Seana Gannona.

Zagrałem jeszcze dziś 3 inne mecze. Ale nie chcę mi się pisać analiz bo jestem zmęczony. Tak, dobrze czytacie. Nie chcę mi się. Chyba że naprawdę ktoś rzeczowo o nie zapyta.
Zatem suche typy:

Cork City-Bray TYP 1 kurs 1,47 5/10 g.20.45

Cork City-Bray TYP BTS/over 2,5 kurs 2,15 3/10 g.20.45

Drogheda-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,86 4/10 g.20.45

Shamrock Rovers-Limerick TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.21.00

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 28 kwi 2017 

28 Apr 2017 8:45pm Cork City vs. Bray WanderersTurner Cross

Both Teams To Score
@2,00
<plus>

Kurs od rana poszedł w góre, ale to raczej nie mój problem. Zdecydowanym faworytem są oczywiście gospodarze ale... kiedyś noga musi się powinąć nawet jeśli forma jest jaka jest..goście siłę z przodu mają i kilka sytuacji powinni w tym spotkaniu stworzyć, minimum jedna bramkę powinni strzelić..

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi ...Zeus... za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 01 maja 2017 

IRLANDIA: Puchar Ligi

16:00 Sligo Rovers - Galway
17:00 Cork City - St. Patricks
18:00 Dundalk - Waterford

1/4. Oczywiście jest tylko jeden mecz. Właściwie to mogę szczerze napisać że nie zdziwię się jak będzie dziś dużo czerwieni bo obstawianie tego Pucharu słabo mi idzie ale ja z kolei lubię wyzwania. Abstrahując że te rozgrywki są mega nieobliczalne. Nigdy nie wiadomo co strzeli managerom do głowy 30 minut przed meczem w kwestii wyjściowego składu :lol:.

Sligo Rovers-Galway TYP 1 kurs 2,10 3/10 g.16.00

PS: Tłuste kursiwo to mogę sobie zagrać. Ale na poważnie goście opromienieni zwycięstwem z Dundalk mogą się postawić Małolatom. Trener Galway powiedział że jedzie na północ Irlandii pełnym składem i chce wygrać. No tak ale ja obstawiłem że wygra Sligo i też chcę wygrać :D. Nowy "kołcz" gospodarzy Gerard Lyttle o którym pisałem wcześniej nie może skorzystać z Michaela Leahy i Daniela Kearnsa ale również stawia duży nacisk na to spotkanie.
Reasumując stawiam na młodość i atut swojego boiska choć nie zdziwię się jak padnie też BTS.

Cork City-St. Patricks TYP BTS kurs 2,03 3/10 g.17.00

PS: Każdy laik zagrałby czystą 1 zwłaszcza że kurs w granicach 1,37-1,45 zachęca. No i jak to laik być może wygra ten zakład ale ja pisząc subtelnie mam ambiwalentne odczucia.

1. Plaga kontuzji u Rebelsów. To się musiało tak skończyć. To nie piłkarze z najlepszych lig Europy gdzie mają wspaniały sztab medyczny. Dzisiaj nie zagra 7 zawodników, długoterminowych i tych którzy niedawno nabawili się urazów: Stephen Dooley, Steven Beattie, Conor McCormack, Karl Sheppard, Gary Buckley, Seanie Maguire i Alan Bennett.

2. Abstrahując od tych kontuzji dyrektor sportowy Cork John Caulfield zapowiedział kolejne rotacje w składzie.

3. Chyba mało kto pamięta że St.Patrick w ostatnich dwóch latach czyli w sezonie 2015 i 2016..zdobywał ten Puchar :mrgreen:.

4. Trener gości Liam Buckley zapowiedział na dzisiejszy mecz optymalny skład. I ja mu wierzę. Nie zagra tylko Darren Dennehy.

Meritum..dla ludzi którzy patrzą tylko na tabele i statystyki to bardzo prosty mecz do obstawienia. Ja wymyśliłem BTS po super kursie. Jaki będzie wynik końcowy zobaczymy przed 19.

Dundalk-Waterford TYP 1 kurs 1,30 4/10 g.18.00

PS: Ja tu naprawdę nic innego nie wymyślę. To już byłaby mega kompromitacja po przegranej z Galway gdyby Drwale nie uporały się z jakimiś leszczami z 2 ligi. Tak to wiceliderzy i wcześniej cały czas byli na 1 miejscu w tabeli ale litości, jak gospodarze wystawią cały rezerwowy skład i zagrają optymalnie to i tak The Blues nie mają żadnych szans. Grali sobie zresztą sparing z rok temu:

09.02.16 CF Dundalk Waterford 8 : 1

Wiem że Dundalk w 1/8 ledwo przeszedł tą rundę wygrywając dopiero u siebie w karnych ze Studentami, praktycznie przegrywając cały mecz. Wiem że wtedy kurs na nich był 1,12. Ale wiem też że Drwale muszą się liczyć z tym że w tym roku mistrzostwa nie zdobędą i ten Puchar może być jedyny który zgarną..

Trener mistrzów Stephen Kenny znów będzie bez Seana Gannona i Robbie Bensona (przypominam że to ten kapitan od Studentów). Paddy Barrett jest juz za to w pierwszym składzie. O absencjach gości nic nie wiem. Małe miasto, mało informacji. Przecież np: takie Dżibuti w Afryce też jest małe i stamtąd tez nie można sie praktycznie nic dowiedzieć o ich lokalnej piłce więc się nie dziwmy Waterford :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: 02 maja 2017 

IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4

Shamrock Rovers-Longford TYP 1 kurs 1,37 4/10 g.20.30

Shamrock Rovers-Longford TYP -1,5 kurs 2,28 2/10 g.20.30

PS: Wczoraj jak przeczuwałem było niestety więcej czerwieni. Dzisiaj ostatni mecz ćwierćfinałowy. Shamrock podobnie jak Dundalk MUSI powalczyć o ten mało prestiżowy "Puchar" ale zawsze puchar gdyż tylko on może trafić w tym sezonie do ich kolekcji. Oczywiście przed sezonem przebąkiwało się że The Hoops może powalczyć nawet o mistrza. Sugerowały to dobre wzmocnienia ale niestety rzeczywistość brutalnie zweryfikowały te plany. W 1/8 wygrali z Cyganami 3:1. Co mam napisać dalej..gospodarze muszą się bardziej skoncentrować na końcówkach meczów gdyż liczba straconych goli po 80 minucie w tym sezonie zwłaszcza u siebie przeraża. Wiem że typowanie tego Pucharu mi nie idzie ale brak zwycięstwa w tym spotkaniu z 2-ligowcem bądź chociażby doprowadzenie do dogrywki gdy już w piątek Shamrock podejmuje Dundalk będzie zakrwawiać na kpinę. Tyle.

Longford to spadkowicz z 1 ligi. Spadł w kiepskim stylu gromadząc w całym sezonie zaledwie 14 oczek i wygrywając tylko..2 razy. Teraz jest w środku stawki i pisząc kolokwialnie zostanie tam bez wzmocnień na długie lata. Maja jednego dobrego gracza. Enda Curran. Grał pare lat w Galway. Reszta to przeciętniacy. Dostali się tutaj wygrywając na wyjeździe z Muszelkami.

Reasumując starcie solidnej ekipy z leszczami. Czy leszcze po raz kolejny skompromitują wielki Shamrock okaże się niebawem.

U gospodarzy nie zagra zawieszony za kartki Michael O'Connor oraz Ryan Connolly i Danny Devine. Goście raczej bez Jake Kelly, Dona Cowana i Davida O'Sullivana. Wszyscy trzej wracają powoli do zdrowia.

killbill

PostNapisane: 02 maja 2017 

2 May 2017 8:30pm Shamrock Rovers vs. Longford Town Tallaght Stadium

Both Teams To Score
@2,80
<minus>

Generalnie co tu można jeszcze napisać jak Psycho napisał na temat tego spotkania dużo?
Zgadzamy sie ze wszystkim, ja poszukam jednak w tym meczu Both Teams To Score z tego względu, że jest to właśnie puchar... z tego względu, że The Hoops tracą w tym sezonie głupie bramki i tylko w jednym spotkaniu ze wszystkich rozgrywek bieżącego roku zagrali na zero z tylu, a było tych spotkań siedem.
Gospodarze to o klasę lepsza drużyna, ale ten sezon to jeden wielki dramat i pomimo tego, że Longford gra jak gra to 2,80 na BTTS to spora przesada, Shamrock nie ma aż tak dobrej obrony. Druga sprawa, że w piątek ciężkie spotkanie z Dundalk i nie należy się dzisiaj przemęczać.

PostNapisane: 11 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Galway – Cork City
Typ 2
Kurs 1,46 <minus>
1xBet

Jak w tym sezonie w Irlandzkiej Premier League gra Cork City to inny rezultat niż ich zwycięstwo nie pada. Aktualnie 12 zwycięstw w 12 meczach. Zdaję sobie sprawę, że każda seria musi się kiedyś skończyć, ale nie sądzę, aby nastąpiło to w meczy z przedostatnią drużyną Galway. W ostatnich meczach między nimi padało 5:0, 4:0, 5:3. Liczę, że goście podtrzymają piękna serię i wygrają z Galway.

PostNapisane: 22 maja 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 0
Podziękowano: 84
Shamrock - Galway
typ: Shamrock
1.55 Forbet <plus>

Irlandia.
Shamrock wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań domowych a jedrn z nich zremisował.
Po 14 kolejkach Shamrock zdobył 5 punktów więcej od Galway.
Galway wyjątkowo nie lubi i nie potrafi grać z Shamrockiem.
Ostatnie 16 bezpośrednich pojedynków wygrał Shamrock.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]