» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy- Irlandia 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2017 
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 1085
Podziękowano: 1372
...Zeus... napisał(a):
10 Mar 2017 8:45pm Bohemians Dublin -v- Bray Wanderers Dalymount Park

Powyżej 2 goli
@ 1,70 <plus>

Powyżej 2.5 goli
@ 2,30
<plus>

Bray popełnia jeszcze głupie błędy w obronie i nie wydaje mi się aby mieli zagrać tutaj na zero z tyłu. Atak mają dość ciekawy i póki co ze strzelaniem bramek nie mają problemu. Bohemians może i jest słabe w tym sezpnie, ale na koncie dwie porażki więc spinać dupy, zwłaszcza, że graja u siebie. Wyjściowe jedenastki na dzisiaj: BOHEMIANS Shane Supple, Derek Pender, Ian Morris, Lorcan Fitzgerald, Rob Cornwall, Daniel Byrne, George Poynton, Paddy Kavanagh, Jamie Doyle, Keith Ward, Dinny Corcoran BRAY Peter Cherrie, Conor Kenna, Hugh Douglas, Tim Clancy, Kevin Lynch, Dylan Connolly, Keith Buckley, Gary McCabe, John Sullivan, Aaron Greene, Anthony Flood

10 Mar 2017 9pm Drogheda -v- Cork City United Park

Powyżej 9 RR
@ 1,80
<plus>

Powyżej 9 RR
@ 2,00

3:2 (0:0)
RR 7:2

10 Mar 2017 9pm Drogheda -v- Cork City United Park
RR 2:8

MLB 2016 18:10
IRISH SOCCER [2016 345:200][2015 270:202][2014 62:58][2013 138:83]
MLB [2015 77:79]

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 12 mar 2017 

13 Mar 2017 8pm Galway United -v- Shamrock Rovers Terryland Park

Shamarock Rovers
@ 1,83

Galway United ostatni raz wygrało u siebe z The Hoops w 2006 roku, remis ugrali ostatni raz w 2009 roku.. dlaczego więc jutro miałoby być inaczej?
Tym bardziej, że Galway póki co jest mocno nieskuteczne i szału nie robią. Porażka na inaugurację sezonu z beniaminkiem Drogheda 0:1, póżniej lanie na Turener Cross 4:0 od Cork i w piątek wywalczony remis na wyjeździe z Harps 1:1.
Jeśli chodzi o Shamrock to spore zmiany przed sezonem, po trzech kolejkach maja juz dwie porażki należy jednak wziąc pod uwagę, że były to porażki z zespołami z górnej części tabeli i wcale mnie nie dziwią. Liczę, że teraz odpowiednio zareagują na piątkową porażkę u siebie z Derry City i spokojnie wywiozą 3 punkty z Terrland Park.

13 Mar 2017 8:45pm Cork City -v- Sligo Rovers Turner's Cross Stadium

Powyżej 9 RR
@ 1,90

Sligo Rovers to score
@ 2,60

Głowny typ na to spotkanie to RR. Cork jak i Sligo w poprzednim sezonie nabijały bardzo dużo kornerów. Obecne rozgrywki jest podobnie więc próbuje, tym bardziej, że linia nie jest za wysoko wystawiona.
Co do drugiego typu to uwazam, że kurs mocno przesadzony... Psycho już pisał, nawet w poprzedniej kolejce o Sligo i całkowicie się zgadzamy, bo w tym sezonie myśle, że kilka razy zaskoczą. Co najważniejsze, Cork City w poprzednim sezonie doznał tylko jednej porażki na własnym obiekcie.. zgadnijcie komu udało się ich pokonać?
Martwi jedynie to, że Sligo póki co nie gra tego co powinno..

13 Mar 2017 8:45pm Bray Wanderers -v- Drogheda United Carlisle Grounds

Both Teams To Score
@ 1,95

Dopóki wchodzi to gram. Bray w ofensywie mocne, poprzedni sezon konkretne wzmoncnienia, w tym roku dołączyło kilku dobrych graczy i jak na razie robią robotę. Popełniaja jednak sporo głupich błędów w obronie i Drogheda pomimo tego, że zespółu nie ma wcale jakiegos rewelacyjnego to spokojnie bramke sa w stanie strzelic.

PostNapisane: 13 mar 2017 

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
IRLANDIA: Premier Division

20:00 Galway - Shamrock Rovers
20:45 Bray - Drogheda
20:45 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Dundalk
20:45 Limerick - Bohemians
20:45 St. Patricks - Finn Harps

Galway-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,75 5/10 g.20.00 1:2 WIN

PS: Goście po ostatniej porażce muszą zareagować. Idealny przeciwnik na przełamanie. Słabe Galway. 0:1 z Drogsami w pierwszej kolejce mnie zaskoczyło, potem mocny oklep od Korka 0:4 i ostatnio wymęczony wyjazd z Harfami 1:1 gdzie trener gości w ostatnich 12 minutach walnął wszystkie możliwe zmiany żeby grac na czas i dowieźć remis do końca. Shamrock jak pisałem przed sezonem wzmocniło się i chce powalczyć o pierwszą trójkę a tu na razie niezła lipa. Dzisiaj mają idealną okazję na trzy oczka. W obu ekipach nie zagra po jednym kluczowym zawodniku (Paul Sinnot i Graham Burke) a kilku jest niepewnych. Tak abstrahując wyliczyłem że na ostatnie 10 wyjazdowych meczów The Hoops z Galway Ci pierwsi wygrali..9 razy..gospodarze chyba mają jakiś kompleks biało-zielonych..

Bray-Drogheda TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Gospodarze jak pisałem chyba w końcu odpalili choć mieli to zrobić już w tamtym sezonie. Mało tego zrobiła się z niej hokejowa ekipa. W 3 meczach w bramkach 9:7 ? W opinii oddsmakerów Mewy to zdecydowany faworyt. Może i tak ale kurs 1,50 dla mnie nie do przyjęcia w tym spotkaniu. Drogsi to przeciętniaki ale w każdym meczu w tym sezonie potrafili strzelić gola w tym z Cork u siebie. Bray dziś bez osłabień a goście bez Killiana Brennana i Richiego Purdy. Po takim kursie to naprawdę niezła opcja.

Derry City-Dundalk TYP 2 kurs 1,65 4/10 g.20.45 3:1 BOX

PS: O widzicie tu mogłoby być ciekawie gdyby nie jeden szczegół. Derry dziś bez..5 podstawowych piłkarzy. W tym bez mega strzelca Rory Pattersona. Rory dla Derry jest tak ważny jak np: Nemanja był dla Legii. Dlatego już wiecie dlaczego jest tak stosunkowo niski kurs na Mistrzów. No cóż...Drwale powinni poradzić sobie z osłabionymi gospodarzami ale zawsze jakieś niebezpieczeństwo istnieje. Daleka podróż do Irlandii Północnej i młody 22-letni Nathan Boyle który strzelił już 2 gole dla Derry. Dundalk ma cały czas 4 kontuzjowanych zawodników. Sean Hoare, Shane Grimes, David McMillan i Stephen O'Donnell. Ci na pewno nie zagrają ale goście jak na irlandzkie warunki to cały czas klasa sama w sobie.

Cork City-Sligo Rovers TYP -1,5 Cork kurs 1,60 4/10 g.20.45 2:1 BOX

PS: Od myślenia nad opcjami w tym spotkaniu tak mnie rozbolała głowa że musiałem się napić. Z jednej strony mam przekonanie że Rebelsi rozjadą Bit O Red paroma bombami a z drugiej wyczuwam że goście bachną gola. Generalnie nic na to nie wskazuje bo w Piekiełku mało kto tam strzela gospodarzom..a jednak..Sligo to nieobliczalna młodzież. Pozwoliłem sobie nawet w singlu zagrać 1/BTS po sutym kursie 3,50 za 50 zł. Cork nadal bez Johna Kavanagha a goście generalnie w pełnym składzie. Reasumując mam nadzieję że będzie minimum 3:0 albo 2:1 :hehe:.

Limerick-Bohemians TYP over 2,5 kurs 1,70 4/10 g.20.45 0:1 BOX

PS: Gospodarze zebrali bardzo dobre recenzje po wyjazdowym meczu z Dundalk. Wręcz znakomite. Dzisiaj podobnie jak Bray są dużym faworytem. Wzmocnili się przed sezonem i u siebie strzelają dużooo goli. Ale Cyganie odżyli w ostatnim meczu z Mewami. Od stanu 0:2 doprowadzili do wygranej. W tym upatruje sukcesu tego typu. Od początku sezonu tak jak Drogsi zawsze strzelają gola. Dla mnie to będzie ofensywny futbol zwłaszcza że Limerick dziś w pełnym składzie. Bohemians cały czas bez Eoina Wearena i Izziego Akinade.

St. Patricks-Finn Harps TYP NO BET

PS: Olewam chociaż kto wie..może Patsi dziś w końcu wygrają ?

Ostatnio edytowano 13 mar 2017 przez Psychosocial, łącznie edytowano 2 razy

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 13 mar 2017 

...Zeus... napisał(a):
13 Mar 2017 8pm Galway United -v- Shamrock Rovers Terryland Park

Shamarock Rovers
@ 1,83
<plus>

Galway United ostatni raz wygrało u siebe z The Hoops w 2006 roku, remis ugrali ostatni raz w 2009 roku.. dlaczego więc jutro miałoby być inaczej?
Tym bardziej, że Galway póki co jest mocno nieskuteczne i szału nie robią. Porażka na inaugurację sezonu z beniaminkiem Drogheda 0:1, póżniej lanie na Turener Cross 4:0 od Cork i w piątek wywalczony remis na wyjeździe z Harps 1:1.
Jeśli chodzi o Shamrock to spore zmiany przed sezonem, po trzech kolejkach maja juz dwie porażki należy jednak wziąc pod uwagę, że były to porażki z zespołami z górnej części tabeli i wcale mnie nie dziwią. Liczę, że teraz odpowiednio zareagują na piątkową porażkę u siebie z Derry City i spokojnie wywiozą 3 punkty z Terrland Park.

13 Mar 2017 8:45pm Cork City -v- Sligo Rovers Turner's Cross Stadium

Powyżej 9 RR
@ 1,90
<plus>

Sligo Rovers to score
@ 2,60
<plus>

Głowny typ na to spotkanie to RR. Cork jak i Sligo w poprzednim sezonie nabijały bardzo dużo kornerów. Obecne rozgrywki jest podobnie więc próbuje, tym bardziej, że linia nie jest za wysoko wystawiona.
Co do drugiego typu to uwazam, że kurs mocno przesadzony... Psycho już pisał, nawet w poprzedniej kolejce o Sligo i całkowicie się zgadzamy, bo w tym sezonie myśle, że kilka razy zaskoczą. Co najważniejsze, Cork City w poprzednim sezonie doznał tylko jednej porażki na własnym obiekcie.. zgadnijcie komu udało się ich pokonać?
Martwi jedynie to, że Sligo póki co nie gra tego co powinno..

13 Mar 2017 8:45pm Bray Wanderers -v- Drogheda United Carlisle Grounds

Both Teams To Score
@ 1,95
<plus>

Dopóki wchodzi to gram. Bray w ofensywie mocne, poprzedni sezon konkretne wzmoncnienia, w tym roku dołączyło kilku dobrych graczy i jak na razie robią robotę. Popełniaja jednak sporo głupich błędów w obronie i Drogheda pomimo tego, że zespółu nie ma wcale jakiegos rewelacyjnego to spokojnie bramke sa w stanie strzelic.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi ...Zeus... za ten post:
Psychosocial

PostNapisane: 17 mar 2017 

18:00 Shamrock Rovers - Cork City
20:45 Bohemians - Galway

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45 Shelbourne - Waterford
21:00 Wexford - UC Dublin

PS: Mecze z 1 ligi dzisiaj totalnie olewam. Ciężkie do typowania. Generalnie Cork nie powinien przegrać a Cyganie powinni strzelić gola. To wszystko co bym wymyślił. A może w obu tych spotkaniach BTS-y ?

Wexford-UC Dublin TYP 2 kurs 2,05 3/10 g.21.00 1:1 BOX Ale ta liga jest zryta :lol:

PS: Po 3 kolejkach czas napocząć 2 ligę. Małolaty po spadku grają tragicznie. Czarę goryczy przelała ostatnia porażka z..Cabinteely. Dramat. Jak można przegrać z takimi cieniasami ? W głowie się nie mieści. Dzisiaj podejmują Studentów którzy nie zmienili składu od tamtego roku i celują w awans. Grają w tym sezonie nieźle i na pewno chcą odegrać się za porażkę sprzed tygodnia z Waterford. W ogóle to polewam bo Wexford i Waterford jak już pisałem niejednokrotnie to mocna zgoda i zawodnicy którzy nie mieszczą się w składzie Wexford oddawani są często do Waterford. No to po tamtym sezonie Małolaty przekazały paru graczy do Waterford i...na dziś Ci drudzy są pierwsi w tabeli a Wexford ostatni, haha..
Stawka niska i nie podniecać się tym meczem bo to tylko amatorska liga. Pograłem to zdarzenie generalnie dla sprawdzenia jak to pisał kiedyś na innym forum pewien typer "na czutkę".

Ostatnio edytowano 17 mar 2017 przez Psychosocial, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 17 mar 2017 

17 Mar 2017 8:45pm Bohemians Dublin -v- Galway United Dalymount Park

Dinny Corcoran To Score
@ 2,50

Bohemians Dublin Over 1.5 Goals
@ 2,60

Over 2 Goals
@ 1,65

Generalnie miałem odpuścić to spotkanie, ale.. Galway jakoś specjalnie rewelacyjnie na wyjazdach nie wyglądało nigdy.. Bohemians dwa zwycięstwa z rzędu i przyjezdni sa dzisiaj spokojnie w ich zasięgu.. Jakoś nie widzę nagłego przebudzenia Galway, za dużo rzeczy mi tutaj nie pasuje.. Dinny póki co rewelacja i powrót do Bohs mu służy, bo w 4 spotkaniach zdobył 4 bramki- strzela więc gramy. Wszystie typy za podstawowa stawkę. Coś może jeszcze później na live.

Składy na dzisiejsze spotkanie:

Obrazek

PostNapisane: 18 mar 2017 

...Zeus... napisał(a):
17 Mar 2017 8:45pm Bohemians Dublin -v- Galway United Dalymount Park

Dinny Corcoran To Score
@ 2,50
<plus>

Bohemians Dublin Over 1.5 Goals
@ 2,60
<minus>

Over 2 Goals
@ 1,65

Generalnie miałem odpuścić to spotkanie, ale.. Galway jakoś specjalnie rewelacyjnie na wyjazdach nie wyglądało nigdy.. Bohemians dwa zwycięstwa z rzędu i przyjezdni sa dzisiaj spokojnie w ich zasięgu.. Jakoś nie widzę nagłego przebudzenia Galway, za dużo rzeczy mi tutaj nie pasuje.. Dinny póki co rewelacja i powrót do Bohs mu służy, bo w 4 spotkaniach zdobył 4 bramki- strzela więc gramy. Wszystie typy za podstawowa stawkę. Coś może jeszcze później na live.

15:00 Limerick - Finn Harps
16:00 Derry City - Drogheda
20:00 Dundalk - St. Patricks
20:45 Sligo Rovers - Bray

16:00 Cobh Ramblers - Athlone
20:30 Longford - Cabinteely

Sligo-Bray TYP BTS kurs 1,90 6/10 g.20.45 3:2 WIN

PS: Spotyka się drużyna która w ostatniej kolejce strzeliła gola w "Piekle Czarownic" z drużyną której wyniki równie dobrze mogłyby być uznane za hokejowe. Małolaty ze Sligo coraz bardziej się zgrywają i bardzo mi się podobali grając ofensywna piłkę w poniedziałek z Cork. O Mewach nie ma co pisać, ich trener stosuje taktykę: "Atakujemy ich ile wlezie, mam nadzieje że więcej strzelimy niż stracimy." To było na tyle na temat mojego dzisiejszego betu.

Dundalk-St. Patricks TYP 1 kurs 1,35 7/10 g.20.00 3:0 WIN

Dundalk-St. Patricks TYP -1,5 Dundalk kurs 2,05 5/10 g.20.00 3:0 WIN

PS: Mistrzowie zarobili kupę kasy grając w Lidze Europy a w ogóle się nie wzmocnili przed sezonem. Gdzie są zatem te pieniądze ? W poniedziałek przegrali z z osłabionym brakiem 5 podstawowych zawodników Derry a wcześniej męczyli się u siebie z Limerick. Spadek formy ? Nie sądzę. Dziś mogą rozjechać słabych Patsów (kto pamięta jeszcze ich pojedynki z Legią w 2014 roku ?). Wiecie, rozumiecie jak mawiali kiedyś towarzysze...jest jeden dla mnie główny powód dlaczego muszą dziś podreperować morale. Za tydzień jadą do..Cork a tam "wszystko może się zdarzyć". 6 oczek straty do Rebelsów (jeden mecz mniej) i perspektywa bycia ponownie obitym miotłami Rebelsów (przypomnę finał Superpucharu i gładkie 3:0 dla Cork)...ech...dlatego obowiązkiem jest dziś przejechać się po Świętych.
Reasumując manager przyjezdnych Buckley przebąkuje że dziś się postawią ale dla mnie co mogą postawić to jedynie autobus w polu karnym. Abstrahując zauważyłem że kursy na handicap mocno poszły w górę. Nie mam pojęcia dlaczego i mało mnie to obchodzi.
Gospodarze bez Stephena O'Donnella i Shane Grimesa. Goście zdrowi.

Derry-Drogheda TYP 1 kurs 1,50 5/10 g.16.00 4:0 WIN

PS: Mecz z cyklu czy będzie 12 oczek w 4 spotkaniach Derki. Są ku temu powody chociaż dalej nie gra jeden z najlepszych zawodników Rory Patterson. Ale grając w takim osłabieniu w poniedziałek stuknąć Dundalk 3:1 i to przegrywając ? Szacun. Być może Drogsi coś bachną bo to jednak nieobliczalna ekipa, stawiam zatem 2-3:1 dla Candystripes. U gości nie wystąpi cały czas Killian Brennan i zawieszony Lukas Gallagher.

Limerick-Finn Harps TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.15.00 1:1 WIN

PS: Kurs 1,44 na The Blues ? Mi się zdaje że Limerick się z lekka zaciął. Pierwsza kolejka i bach, 5:1 ze Sligo. Potem 0:1 w wyjazdowym spotkaniu z Dundalk ale zebrane bardzo dobre recenzje. A ostatnio blamaż u siebie 0:1 z Cyganami. A Harfy spokojniutko grają coraz lepiej. Wygrali niedawno z Patsami na wyjeździe 2:1 chociaż przez długie okresy Święci tak ich cisnęli że nie wychodzili nawet za swoją połówkę.
Martin Russel mobilizował przed tym spotkaniem graczy gospodarzy bo należy pamiętać że dwa lata temu w 117 minucie gol gości zadecydował że..Limerick spadł wtedy do 2 ligi. Jest czas na rewanż ale stawiam tu na bramkowe zdarzenie.
W Limerick nie zagra Shane Tracy i John O'Flynn a Harpie w komplecie.

Ostatnio edytowano 18 mar 2017 przez Psychosocial, łącznie edytowano 3 razy
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
...Zeus...

18 Mar 2017 8:45pm Sigo Rovers -v- Bray Wanderers Showgrounds

Over 2 Goals
@ 1,65

Both Teams To Score
@ 1,90

Over 9 Corners
@ 1,95

Over 2.5 Goals
@ 2,10

Już w poniedziałek kiedy wystawione były kursy na tą kolejkę wiedziałem, że będzie to główne spotkanie na którym sie skupie w tej serii spotkań. Na temat Bray juz nie chce mi sie powtarzać, bo wyniki mówią same za siebie, poozycja w tabeli, to samo ilość strzelonych i straconych bramek. Dobrze napisał Psycho "Atakujemy ich ile wlezie, mam nadzieje że więcej strzelimy niż stracimy." dopóki przynosi to efekt to nie widze sensu tego zmieniać. Sligo dobrze zaprezentowało się w poprzedniej kolejce z Cork City i dzisiaj mocno liczą na pierwszą wygrana w sezonie. Kursy na BTS i Over 2 moim zdaniem mocno przesadzone. Co do RR to jedna jak i druga drużyna z dotychczasowych rozegranych do tej pory czterech spotkań linie pokrywali w każdym z nich.

Resztę spotkań widze podobnie jak Psycho, więc..

PostNapisane: 19 mar 2017 

...Zeus... napisał(a):
18 Mar 2017 8:45pm Sigo Rovers -v- Bray Wanderers Showgrounds

Over 2 Goals
@ 1,65
<plus>

Both Teams To Score
@ 1,90
<plus>

Over 2.5 Goals
@ 2,10
<plus>

Over 9 Corners
@ 1,95
<minus>

Już w poniedziałek kiedy wystawione były kursy na tą kolejkę wiedziałem, że będzie to główne spotkanie na którym sie skupie w tej serii spotkań. Na temat Bray juz nie chce mi sie powtarzać, bo wyniki mówią same za siebie, poozycja w tabeli, to samo ilość strzelonych i straconych bramek. Dobrze napisał Psycho "Atakujemy ich ile wlezie, mam nadzieje że więcej strzelimy niż stracimy." dopóki przynosi to efekt to nie widze sensu tego zmieniać. Sligo dobrze zaprezentowało się w poprzedniej kolejce z Cork City i dzisiaj mocno liczą na pierwszą wygrana w sezonie. Kursy na BTS i Over 2 moim zdaniem mocno przesadzone.
Co do RR to jedna jak i druga drużyna z dotychczasowych rozegranych do tej pory czterech spotkań linie pokrywali w każdym z nich.

18 Mar 2017 8:45pm Sigo Rovers 3:2 Bray Wanderers Showgrounds

5:3 RR

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi ...Zeus... za ten post:
Psychosocial

PostNapisane: 24 mar 2017 

25 Mar 2017 6pm St. Patrick's Athletic -v- Shamrock Rovers Richmond Park
Shamrock Rovers to score 1,30

25 Mar 2017 8:30pm Bray Wanderes -v- Limerick Carlisle Grounds
Both Teams To Score 1,65

@ 2,15

Gram juz dzisiaj, bo kursy moga polecieć a dubel całkiem prawdopodobny. W ogóle ta kolejka jest w cieniu tragedii jaka miała miejsce kilka dni temu i wstrząsneła całą piłkarska Irlandia. Ryan McBride, kapitan Derry City został odnaleziony martwy w swoim domu, kilka godzin po wygranym meczu z Droghedą United...ale wracając do w/w typów. Pierwsze spotkanie to derby i na prawde cięzkie spotkanie do typowania, pomimo tego, że Patsi w tragicznej formie to nie zdziwiłbym się gdyby w tym meczu nagle przyszła pobudka..póki co tracą 2 bramki na mecz i jeszcze bez zwycięstwa. Shamrock niby też już 3 porażki na koncie, ale z zespołami top 3 czyli Dundalk, Derry i Cork. Patrząc na aktualna forme gospodarzy to The Hoops bramkę spokojnie powinni strzelić, remisu jednak tutaj nie wykluczam.
Drugie spotkanie bez zbednego gadania, bo było pisane przy okazji każdej kolejki. Bray hokejowe wyniki w praktycznie w każdym spotkaniu i tutaj nie powinno byc inaczej.

PostNapisane: 25 mar 2017 

16:00 Cork City - Dundalk
18:00 St. Patricks - Shamrock Rovers
18:30 Drogheda - Bohemians
20:30 Bray - Limerick
20:45 Finn Harps - Sligo Rovers

19:00 Waterford - Wexford
20:45 Athlone - Shelbourne
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Longford

PS: Tak się złożyło że we wszystkich dzisiejszych meczach Premier widzę..BTS-y. Jak z tego wybrnąć ? Bo nie oszukujmy się tak dobrze to chyba nie będzie.

Cork City-Dundalk. Rebelsi jadą ze wszystkimi jak z łysą kobyłą. Przyjeżdża do nich mistrz ale ten mistrz nie potrafi w Piekiełku strzelić chociażby gola już od paru spotkań ! Może dziś ?

St. Patricks-Shamrock Rovers. Najlepsze derby w Irlandii. Coś takiego jak ŁKS z Widzewem, Wisła z Cracovią czy kiedyś Legia z Polonią. Patsi grają beznadziejnie ale nie ma obaw na ten mecz zepną się obowiązkowo. Shamsi ? Takie plany a prawda jest taka że w spotkaniach z pierwszą trójkę same porażki. Muszą gonić czołówkę.

Drogheda-Bohemians. Drogsi trzy porażki z rzędu. Cyganie odwrotnie, na fali wnoszącej. Gospodarze niezależnie od formy zawsze od 16 meczów u siebie strzelali minimum gola. Forma u Bohemians jest, także...

Bray-Limerick. Tego meczu statystycznie nie ma sensu opisywać. Wszystko pisałem w poprzednich postach. Wydaje mi się że dziś też będzie hokej.

Finn Harps-Sligo Rovers. Nie rozumiem czemu wg. Zbuków Małolaty są faworytem ? Harfy powolutku odbijają się od dna zresztą proszę spojrzeć w tabelę. Sligo jak trąbie od dawna zaczyna powoli się zgrywać. Ale kursy 3,00 - 3,20 - 2,40 uważam za odwrócone. Stawiam w tym meczu na gole z obu stron.

Reasumując we wszystkich spotkaniach wychodzi mi BTS.

Najrozsądniejsze według mnie typy:

Drogheda-Bohemians TYP Drogsi strzelą kurs 1,30 8/10 g.18.30

Bray-Limerick TYP over 2,5 kurs 1,75 6/10 g.20.30

I kolejny atak na 2 ligę:

UC Dublin-Longford TYP 1 kurs 2,40 6/10 g.20.45

PS: A pieprzę to i wchodzę w ten mecz z wysoką stawką ale i na pełnej świadomości że to prawie amatorska liga. Gospodarze jak spadli w 2014 roku tak do tej pory nie mogą awansować a skład ku temu zawsze mają. Wygrali w pierwszych dwóch kolejkach by potem odnotować dwa fatalne wyniki. Longford ? Przepraszam bardzo ale spadkowicz z Premier przegrywa tydzień temu z....Cabinteely ? Że co ? Fakt że po spadku odeszło sporo piłkarzy ale panowie..jakiś poziom trzeba trzymać. Prolonguję że Studenci pokażą dzisiaj klasę jak w marcowym spotkaniu z Muszelkami gdzie po pół godzinie wygrywali już..4:0.

Jeżeli chodzi o absencję to u gospodarzy wszyscy zdrowi a u gości zabraknie Endy Currana, Dona Cowana, Kealana Dilona, Noana Haverty i Rhysa Gormana.

Obrazek

Obrazek

Spoczywaj w pokoju Ryan !

PostNapisane: 25 mar 2017 

...Zeus... napisał(a):
25 Mar 2017 6pm St. Patrick's Athletic -v- Shamrock Rovers Richmond Park
Shamrock Rovers to score 1,30

25 Mar 2017 8:30pm Bray Wanderes -v- Limerick Carlisle Grounds
Both Teams To Score 1,65

@ 2,15 <minus>

Gram juz dzisiaj, bo kursy moga polecieć a dubel całkiem prawdopodobny. W ogóle ta kolejka jest w cieniu tragedii jaka miała miejsce kilka dni temu i wstrząsneła całą piłkarska Irlandia. Ryan McBride, kapitan Derry City został odnaleziony martwy w swoim domu, kilka godzin po wygranym meczu z Droghedą United...ale wracając do w/w typów. Pierwsze spotkanie to derby i na prawde cięzkie spotkanie do typowania, pomimo tego, że Patsi w tragicznej formie to nie zdziwiłbym się gdyby w tym meczu nagle przyszła pobudka..póki co tracą 2 bramki na mecz i jeszcze bez zwycięstwa. Shamrock niby też już 3 porażki na koncie, ale z zespołami top 3 czyli Dundalk, Derry i Cork. Patrząc na aktualna forme gospodarzy to The Hoops bramkę spokojnie powinni strzelić, remisu jednak tutaj nie wykluczam.
Drugie spotkanie bez zbednego gadania, bo było pisane przy okazji każdej kolejki. Bray hokejowe wyniki w praktycznie w każdym spotkaniu i tutaj nie powinno byc inaczej.

w końcu musialo przyjść 0 w strzelonych ale, że z Limerick i to u siebie :roll:

PostNapisane: 31 mar 2017 

20:30 Dundalk - Drogheda
20:45 Bohemians - St. Patricks
20:45 Derry City - Bray
20:45 Galway - Sligo Rovers
20:45 Limerick - Cork City
21:00 Shamrock Rovers - Finn Harps

20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 Shelbourne - Wexford

Dundalk-Drogheda TYP 1 kurs 1,25 8/10 g.20.30

Dundalk-Drogheda TYP -1,5 Dundalk kurs 1,65 4/10 g.20.30

PS: Przerażony jestem osłabieniami Drwali dlatego stawka na handi "tylko" 4/10. Do listy kontuzjowanych dołączyli Patrick McEleney i Paddy Barrett. Wracając do spotkania identyczna sytuacja gospodarzy jak po porażce z Derry. Wtedy stuknęli Patsów 3:0. Dziś po porażce z Cork muszą wygrać ze słabymi Drogsami żeby nie stracić kontaktu z czołówką.

Derry City-Bray TYP 1 kurs 1,95 4/10 g.20.45

Derry City-Bray TYP -1,5 kurs 3,50 2/10 g.20.45

PS: Mam bardzo ambiwalentne odczucia co do tego meczu ale zaufam swemu przeczuciu. Wysokie kursy wystawione na Derry przez oddsmakerów spowodowane są tym że gospodarze praktycznie nie trenowali od dwóch tygodni. Przyczyna jest oczywista. Ale we wszystkich wypowiedziach piłkarzy dziś zagrają dla niego. Będzie pełny stadion a opaskę kapitana założy Gerard Doherty. Pytanie czy piłkarze Derry są już psychicznie i mentalnie przygotowani na grę. W normalnych warunkach stawiałbym gładkie 3:0. Mewy skompromitowały się tydzień temu u siebie z Limerick. Właściwie dwa tygodnie temu w wyjazdowym spotkaniu ze Sligo też. Myślałem że w końcu zaskoczyli ale tak się nie stało. Powtarzam to "dziwny" mecz i granie na niego pozostawiam pasjonatom. Nie zagra dla Derry cały czas najlepszy strzelec Rory Patterson, Bray w komplecie.

Galway-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,90 5/10 g.20.45

PS: Widzę tu tą opcję z jednego powodu. Galway u siebie od 7 lat zawsze traci minimum gola w starciu z Bit O Red. Dokładam gola dla Galway gdyż Małolaty sa nieobliczalne a podróż na zachód Irlandii może ich z lekka zmęczyć. U gospodarzy nie zagra dalej Gavan Holohan, Padraic Cunnigham i Maurice Nugent. Do listy dołączył Alex Byrne. Goście bez Regana Donelona.

Limerick-Cork City TYP 2 kurs 1,75 6/10 g.20.45

PS: Dość wysoka stawka jak na wyjazd ale pierdziele to. Właśnie przez takie niewygrywane potyczki Cork od 3 lat nie zdobywa mistrza. Może w końcu po tylu latach piłkarze pójdą po rozum do głowy. Grają świetnie a gospodarze jednak poniżej oczekiwań. Pierwszy mecz 5:1 ze Sligo dawał nadzieję ale potem w trzech następnych kolejkach tylko 1 punkt i w ostatniej kolejce wyjazdowe zwycięstwo z Bray 1:0. Słabo jak na głosy w Limerick że powalczą o puchary. Goście nie mogą tego spaprać !

Shamrock Rovers-Finn Harps TYP BTS kurs 2,40 3/10 g.21.00

PS: Sorry ale 1,35 na Shamrock ? Nawet błazny przestały się śmiać. Lubię The Hoops od czasów kiedy grał jeszcze u nich Gary Twigg mój ulubieniec który był maszynką od strzelania goli. Przypomnę tylko że ten piłkarz który w barwach Shamrock rozegrał ok. 160 meczów i strzelił 90 goli złamał sobie karierę dla...kobiety w której się zakochał i przeprowadził się do Portadown bo ta tam chciała mieszkać..żenada ale wy może mieć inne zdanie w tej kwestii. Wracając do meritum niestety ale gospodarze dla mnie na teraz to mega przereklamowana ekipa. Porażki z pierwszą trójką Cork, Derry i Dundalk, ostatnia z Patsami ich największą kosą (fakt dostali wcześnie czerwień ale podobno nieszczęścia chodzą parami) pokazują mi wyraźnie że na razie The Hoops mimo wzmocnień i mocarstwowych planów to jeszcze nie team na pudło. O Harfach pisałem już niejednokrotnie. Cicha i spokojna ekipa która ma coraz więcej fanów ciuła sobie powoli punkty. W ostatnich 3 wyjazdowych spotkaniach potrafiła strzelić aż 6 goli. Reasumując muszę po prostu po takim kursie spróbować. Prolonguję dokładny wynik 2:1, może 3:1. Jednak Shams są podstawieni pod ścianą po dwóch porażkach z rzędu, ja jednak po takim kursie nie kiwnę palcem na nich. Do Luke Byrne i Paula Corry dołączył zawieszony za czerwona kartkę Sean Heaney. Goście bez Damiana McNulty. Nie wiadomo czy zagrają Paddy McCourt i Barry Molloy.

Bohemians-St. Patricks. A chust go wie jak typować to zdarzenie ;).

PostNapisane: 02 kwi 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
Galway – Sligo
Typ powyżej 1,5
Kurs 1,40 <plus>
Unibet

Irlandia – spotkanie dwóch najgorszych drużyn w tabeli Premier Division . Do tej pory w pięciu kolejkach gospodarze zdobyli 2 punkty z bilansem bramkowym 3:9, goście w sześciu meczach 3 punkty i bramki 7-16. Z tym

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]