» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj

Re: Wasze Typy i Analizy - Puchar Polski, I-II-III liga i ni
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 81
1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Drutex-Bytovia - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Drutex-Bytovia bez remisu <minus>
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet

Drutex-Bytovia - Zagłębie Sosnowiec w meczu 29 kolejki 1. Ligi. W tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gospodarzy bez remisu. Przyznam, że przykro mi się patrzy na to jak prezentuje się zespół gospodarzy. Aktualnie pozycja 16 i zaledwie 27 oczek na koncie. Do miejsca premiowanego utrzymaniem ich starta wynosi już 6 punktów i ciężko będzie to odrobić. Jednak jest realna szansa na miejsce 15 i baraże, bo to strata 3 punktów. Przyznam, że jestem zaskoczony słabą postawą tej drużyny. Na prawdę w poprzednim sezonie ich śledziłem i uważałem, że będą w tym w stanie powalczyć o awans do ekstraklasy, tak się jednak nie stanie, lecz to na prawdę solidny zespół w mojej opinii mogący pokonać każdego, tym bardziej teraz gdy bardzo potrzebują punktów. Ich rywal dziś to Zagłębie, które znajduje się na drugim biegunie tabeli, na miejscu 2 z 47 punktami na koncie. Tylko dwa miejsca są premiowane awansem, lecz pierwsza Sandecja raczej jest już poza zasięgiem, pozostaje walka o drugie miejsce. Tak na prawdę panuje od miejsca 9 do 2 ogromny ścisk i nie może sobie Zagłębie dziś z takim rywalem na potknięcie pozwolić, no ale właśnie Bytów ma nóż na gardle i na własnym boisku pokonać ich będzie bardzo ciężko.

POWODZENIA

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 06 maja 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 0
Podziękowano: 84
Sandecja - Stomil
typ: Sandecja
1.70 Forbet <plus>

I liga.
Sandecja wygrała 5 spotkań z rzędu i są liderem I ligi.
U siebie mają 6 wygranych kolejnych w których strzelili 18 goli a stracili 3.
Stomil na wyjeździe nie wygrał od 12 spotkań.
Sytuacja w tabeli mocno mobilizuje Sączersow do walki od początku do końca, ale co najważniejsze ich forma sportowa faworyzuje ich przeciwko Stomilowi, który ostatnio wypada przeciętnie.

PostNapisane: 21 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 67
Z. Sosnowiec - Stal Mielec 1 1.60 Forbet <minus>

Gospodarz z bilansem (15-8-8) mają szanse być na 2 miejscu jeśli wygrają z 3pkt przewagi nad trzecim zespołem a to oznacza, że będą jedną nogą już w Ekstraklasie. W ostatniej kolejce w Suwałkach pokonali bezpośredniego rywala 3:0. To świadczy o ich formie. Stal już o nic nie gra więc typ na Sosnowiec jest logiczny.

PostNapisane: 04 cze 2017 

Podziękowano: 84
Wisła Puławy - Górnik Zabrze
typ: Górnik Zabrze
1.75 Unibet

I liga Polska.
Górnicy dzięki świetnej formie wygrali 5 spotkań i przez potknięcia rywali to oni wskoczyli na 2 miejsce w tabeli.
Do awansu do Ekstraklasy potrzebnie im jest zwycięstwo w Puławach a biorąc pod uwagę formę obu drużyn to goście są naprawdę bliscy tego.
Wisla od kwietnia jest bez wygranej i ciężko będzie im podjąć walke z KSG bo Górnicy nie tylko wygrywają mecze, ale też są stroną dominującą - czołowe zespoły takie jak Podbeskidzie i Chojnice pokonali odpowiednio 4:0 i 6:1.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]