» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Irlandia 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 wrz 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Shelbourne-Limerick

2 DNB 1.4 :arrow:

Nie wiem czemu jest tak duży kurs na gości, może że grają w Dublinie czy co,składów szczerze przyznam się nie sprawdzałem dlatego jest DNB.
Reasumując Limerick away 10-1-0 , 37-12 w bramkach, w domu też 10-1-0.
Gospodarze u siebie 5-1-6 czyli średnia słabizna. Po lecie wygrali u siebie z 2 ostatnimi najgorszymi zespołami ligi, a dostali od Drogheady i UC Dublin, których Limerick bije na głowę jak całą ligę.W tym roku Limerick wygrał z nimi, 2 razy u siebie 5-1 i 2-0 i away 3-4.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 02 paź 2016 
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
Dundalk-Derry City TYP 1 kurs 1,53 5/10 g.14.45 2:2 BOX

St. Patricks-Cork City TYP 2 kurs 1,62 4/10 g.16.55 1:3 WIN

Drwale chyba nie za bardzo chcą być uwikłani w jakieś dodatkowe powtórzone mecze grając przecież w Lidze Europy. Ten typ tak naprawdę gram też dlatego gdyż w ekipie gospodarzy w końcu wszyscy są zdrowi. Derka za to bez Ryana McBride i Maxa Karnera.

Z kolei Patsi to niewypał tego sezonu. Graja tragicznie jak na swoje możliwości a dotarcie aż do 1/2 zawdzięczają mega łatwej drabince. Pike, Limerick i Cobh..no bez jaj..Rebelsi dali czadu w 1/4 z Shamrock ogrywając ich na wyjeździe gładko 0:5. Wtedy nawet błazny przestały się śmiać. Dziś gospodarze bez Davida Cawley, Keitha Treacy i Jacka Bayly. Korek cały czas bez Johna Dunleavy i Alana Smitha.

Przypominam również że rok temu w finale spotkali się..Cork z Dundalk.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
...Zeus...

PostNapisane: 03 paź 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 334
Dyscyplina Pilka nożna Irlandia
Godz: 20:45
Spotkanie Sligo-Finn Harps
Typ: 1 <minus>
Kurs 1.45
Buk Otobet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem, jest wygrana zespołu Sligo z zespołem Finn Harps w Ekstraklasie Irlandzkiej , gospodarze po rozegranych 28 seriach spotkań zajmują 5 pozycję w ligowej klasyfikacji na swoim stadionie Sligo zdobyło już 24 oczka, w 14 spotkaniach zanotowali 6 wygranych 6 remisów oraz 2 porażki, w tym meczu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają u siebie co wychodzi im zdecydowanie najlepiej, goście natomiast na chwilę obecną grając na stadionach swoich rywali, zdobyli zaledwie 7 punktów w 13 rozegranych spotkaniach na swoim stadionie nie grają aż tak źle ,ale wyjazdy to jedna wielka tragedia 10 bramek zdobytych i aż 24 stracone,ostatnio w 4 kolejnych spotkaniach aż 4 porażki, ich sytuacja nie jest najlepsza, gospodarze natomiast w dwóch poprzednich meczach u siebie na stadionie nie zdołali zdobyć bramki na pewno teraz szybko będą chcieli objąć prowadzenie żeby z czasem grało im się łatwiej, bilans ekipa Sligo ma znacznie lepszy niż gości, obie ekipy od roku 1998 rywalizowały ze sobą na stadionie Sligo 8 -krotnie , gospodarze wygrali 4 razy padły 3 podziały punktów i tylko 1 raz ekipą lepszą byli przyjezdni, według mnie gospodarze w dniu jutrzejszym zdobędą komplet punktów, stawiam na wynik 1: 0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania.

PostNapisane: 06 paź 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
St. Patricks – Wexford
Typ 1 <plus>
Kurs 1,4
Otobet

Irlandia. Pomimo meczu kadry rozgrywki ligowe nie mają przerwy. Spotkanie drużyn z dolnej połówki ligowej tabeli. St. Patricks- dziewiąte miejsce, a gości dwie pozycje niżej. Różnica niewielka, ale różnica w zdobyczach punktowych już istotne, 35 punktów do 19. Liczę, że gospodarze swobodnie pokonają Wexford, zwłaszcza, że w ostatnich meczach między nimi wychodzili zwycięsko – dwukrotnie w roku 2016. Goście fatalny bilans meczowy w ostatnich 10 meczach to 2-1-7.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 09 paź 2016 

IRLANDIA: Dywizja 1

Waterford-Athlone TYP BTS/2 kurs 3,90 2/10 g.15.30 3:0 BOX

PS: Duży kryzys w zespole The Blues. Brak pieniędzy, kłótnie między działaczami i doszło do tego że z klubu parę dni temu zwolniono doświadczonego managera Roddy Collinsa który trenował prawie wszystkie zespoły w Irlandii. Głównym powodem miała być ich sromotna porażka w ostatniej kolejce ze Studentami u siebie..1:8 ! Ale oczywiście już nikt nie dodał że w tym spotkaniu Collins grał praktycznie juniorami gdyż inni gracze nie stawili się po prostu na spotkanie. Powód ? jak już pisałem wcześniej kasa, kasa, kasa...

The Town to też niezły kwas ale..potrafili w ostatnim wyjazdowym spotkaniu przegrać z samym Limerick "tylko" 0:1 a wcześniej zremisować u siebie właśnie z tym U.C.Dublin z którym Waterford tak wysoko przegrał.

Typ bardzo ryzykowny. Można kombinować, grać czystą 2, X2 albo po prostu olać ten mecz. Tak naprawdę to do samego końca nie wiem kto dziś będzie grał u gospodarzy ale dla mnie klub zwalniając Collinsa strzelił sobie w nogę i jestem bardzo ciekaw tej potyczki.

PostNapisane: 11 paź 2016 

IRLANDIA: Premier Division

20:05 Dundalk - Cork City
21:00 Finn Harps - St. Patricks

Dundalk-Cork TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.20.05 2:1 WIN

PS: Po mega przedziwnym niedzielnym wyniku czas na mecz na szczycie. Dzisiaj krótko bo jak wiecie kilometrowe analizy czasem nic nie dają.
Drwale po awansie do fazy grupowej Ligi Europy i wykręcaniu tam ponad przeciętnych rezultatów znacznie spuściły z tonu na rzecz Premier ale to było oczywiste. Nawet najlepsza ławka rezerwowych w tej lidze nie gwarantuje im utrzymania równej formy na tylu frontach. Liga Europy, Premier Division i FAI Cup..sporo tego. Dzisiaj podejmują od paru lat odwiecznego rywala w walce o tron. A trafiają w złym momencie bo akurat Rebelsi mają bardzo dobry okres. Ale Dundalk a w to bardzo wierzę na takie mecze potrafią się sprężyć. Do końca ligi zostało raptem 6 kolejek a tu proszę, gospodarze liderują tylko dwoma oczkami przed gośćmi. Mobilizacja zatem wręcz wskazana. Trzeba też zmyć plamę po wtopie u siebie 0:3 ze Sligo. Mniemam że był to ustawiony mecz ale to w sumie nie mój problem. Dzis oprócz Robbie Bensona i Patricka McEleneya wszyscy gotowi do gry a czy ten pierwszy zagra od 1 minuty zadecyduje trener.

Cork w swoich ostatnich 10 spotkaniach wygrał 9 razy. Przypomnę też ich wszystkie mecze z dzisiejszym przeciwnikiem w tym roku:

03.06.16 PD Cork City Dundalk 1 : 0
18.03.16 PD Dundalk Cork City 0 : 1
27.02.16 SC Cork City Dundalk 2 : 0

No no...będzie się dzisiaj działo. Nieprawdopodobna historia, w 3 meczach 3 wygrane Rebelsów a w bramkach 4:0 ! Dzisiaj nie zagrają tylko długoterminowi: John Dunleavy, Alan Smith i Gearóid Morrissey.

Meritum jest takie że nie jestem w stanie wytypować zwycięzcy aczkolwiek uważam że oba zespoły powinny zagrać bardzo ofensywnie stąd mój typ..

PS: Miało nie być kilometrowej analizy, haha a skończyłem jak zawsze. Najważniejsze żeby wszedł typ !

Ostatnio edytowano 11 paź 2016 przez Psychosocial, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial
...Zeus...killbill

PostNapisane: 11 paź 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Dundalk - Cork City

Hicior Mecz na Szczycie

Tylko goście są w gazie, Dundalk wymęczony po pucharze z Derry i w topie 0-3 ze Sligo
Cork poczuło krew i zada im chwilowy nokaut i będą pierwsi w tabeli od początku roku.

x2 1.57

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

PostNapisane: 14 paź 2016 

20:45 Bray - St. Patricks
20:45 Cork City - Finn Harps
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 Shamrock Rovers - Dundalk
20:45 Sligo Rovers - Longford
21:00 Wexford - Galway

Cork City-Finn Harps TYP over 2,5/1 kurs 1,50 5/10 g.21.00 2:0 WIN :D

PS: Po wtorkowej porażce z Drwalami Rebelsi mogą zrobić tylko jedno żeby zdobyć tytuł. Wygrywać już wszystkie mecze do końca a najlepiej wysoko i liczyć na wpadki Dundalk. Zostało 5 kolejek dla tych obydwu zespołów. Gram taki typ z powodu wyższego kursu niż np: 1, -1,5 czy over 2,5. Małe ryzyko jest bo zawsze może się skończyć 2:0 ale uważam że Harfy mogą coś wcisnąć abstrahując że ich ostatnie potyczki zawsze pokrywały moja linię:

22.04.16 PD Cork City Finn Harps 3 : 1
30.09.11 DIV Cork City Finn Harps 5 : 2
15.04.11 DIV Cork City Finn Harps 5 : 0
23.07.10 DIV Cork City Finn Harps 2 : 1

Co mogę napisać o Finn Harps ? Mogę wiele np: to że powstali w 1954 i że nigdy nie zdobyli mistrza swego kraju za to byli 3 razy wicemistrzem. Albo że ich nazwa powstała z połączenia rzeki przepływającej przez Ballybofey i symbolu Irlandii czyli Harfy. No tak, ale na dzisiaj pozostaje mi napisać że to najsłabiej grająca ekipa na wyjazdach a Cork..najlepiej grająca u siebie. Takie są fakty.

Gospodarze bez długoterminowych Johna Dunleavya i Alana Smitha.

Goście bez Ruairiego Keatinga i Kevina McHugha.

Derry City-Bohemians TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.20.45 2:1 WIN

PS:

1. Derka nie wygrała od 6 spotkań u siebie. Chyba nadszedł ten czas.

2. Derry bardzo zależy na pucharach. Zostało 3 kolejki. Ma dwa punkty przewagi nad Shamrock a dziś tamci grają z ..Dundalk. Po godzinie 23 może być ich już 5.

3. Prolongowałem niedawno że Bohemians postawi się mocno The Hoops. Do tego stopnia że nawet wygrali. A dziś może być odwrotnie. Powód ? O wiele bardziej wolą w Pucharach Derry niż Shamrock. Pisałem już nieraz dlaczego.

4.Gospodarze bez Aarona Barry. Goście bez Ismahila Akinade i Roberta Lopesa. A ten ostatni to doświadczony stoper i to on strzelił właśnie gola The Hoops..

...Zeus...killbill

PostNapisane: 15 paź 2016 

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45 Athlone - Cobh Ramblers
20:45 Cabinteely - Limerick
20:45 Drogheda - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Waterford

Drogheda-UC Dublin TYP BTS kurs 1,57 5/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Trwa walka o premiowane miejsca gwarantujące baraże. Już z racji tego uważam że w tym meczu padnie sporo goli. To dwa bardzo ofensywne zespoły które naprawdę w tym roku chcą awansować. Wystarczy napisać że Drogsi w ostatnich 8 spotkaniach strzelili u siebie aż 13 goli. Ale to nic w porównaniu ze Studentami. Ci w ostatnich 8 wyjazdowych spotkaniach bachnęli.. 21 goli. Reasumując manager Droghedy Pete Mahon (który podpisał niedawno temu nowy dwuletni kontrakt) zapowiada dziś zwycięstwo a trzeba pamiętać że gospodarze przegrali dwa ostatnie mecze. Z kolei manager gości Collie O'Neill nie wyobraża sobie również wygranej przy tak dobrej formie Dublińczyków. Ma ku temu powody bo ma dyspozycji wszystkich piłkarzy oczywiście z aktualnym liderem strzelców Gary O'Neillem. Drogsi tylko bez Seana Brennana ale jak pisałem wyżej dwie porażki z rzędu spowodowało lekkie zaniepokojenie w klubie.

Shelbourne-Waterford TYP 1 kurs 1,57 4/10 g.20.45 0:1 BOX

PS: Po 27 kolejkach Muszelki i The Blues mają równą ilość 30 oczek. Patrząc na składy obu ekip to jest coś niesamowitego. Na papierze Shelbourne jest dwa razy lepsze. Przecież tam gra James English i Jamie Doyle którzy razem strzelili 18 goli ! Nie rozumiem czasem tego wszystkiego, wyjaśnienie może być tylko takie że to po prostu mega kwaśna liga. Wracając do meritum dziś na Tolka Park muszą udowodnić że są po prostu lepszym zespołem.

Waterford..nie chce mi się po prostu znowu o nich pisać. Zrobiłem to przy okazji ich spotkania z Athlone:

"Duży kryzys w zespole The Blues. Brak pieniędzy, kłótnie między działaczami i doszło do tego że z klubu parę dni temu zwolniono w atmosferze skandalu doświadczonego managera Roddy Collinsa który trenował prawie wszystkie zespoły w Irlandii. Głównym powodem miała być ich sromotna porażka w ostatniej kolejce ze Studentami u siebie..1:8 ! Ale oczywiście już nikt nie dodał że w tym spotkaniu Collins grał praktycznie juniorami gdyż inni gracze nie stawili się po prostu na spotkanie. Powód ? Jak już pisałem wcześniej kasa, kasa, kasa..."

I tyle. A jak wygrali potem 3:0 z The Town nie mam pojęcia.

Shelbourne bez długoterminowych: Aidana Collinsa, Grega Murraya, Adama O'Connora i Jacka Tuite.

Waterford bez kontuzji.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
...Zeus...

PostNapisane: 17 paź 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
St.Patricks - Cork City
typ: Cork City <minus>
kurs: 1.51
Oddsring

30 kolejka w Irlandzkiej Premier Division i spotkanie pomiędzy St.Patricks i Cork City. Goście mimo porażki przed niecałym tygodniem z liderem Dundalk na 4 kolejki przed końcem wciąż mają szansę, żeby wywalczyć tytuł kraju. Dzielą ich do lidera 4 punkty i żeby móc osiągnąć cel muszą wygrywać do końca. Dzisiaj grają z drużyną, która zajmuje obecnie 8 miejsce w lidze i nie ma szans zarówno na miejsce w pucharach jak i możliwość spadnięcia z ligi, więc motywacja powinna być zdecydowanie po stronie gości. Również spotkania w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami na korzyść Cork City, którzy wygrali ostatnie 5 spotkań. Nie tak dawno, bo dwa tygodnie również spotkanie wyjazdowe w pucharze Cork wygrał 3:1. Dzisiaj goście wiedzą o co walczą i powinni kontynuować passę zwycięstw z St. Patrick i utrzymać szansę w walce o mistrzostwo, bo nawet strata punktu może im ją odebrać.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

PostNapisane: 21 paź 2016 

20:45 Cork City - St. Patricks
20:45 Derry City - Sligo Rovers
20:45 Galway - Longford
21:00 Shamrock Rovers - Bray
21:00 Wexford - Finn Harps

Derry City-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,78 5/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Mimo że Derry zapewniło sobie już start w eliminacjach Ligi Europy gram ten typ z powodu sporych osłabień gości czyli dzieciaków Dave Robertsona. Tak abstrahując Bit O'Red ma jeszcze nawet szanse na Ligę Europy ale w takie cuda to ja już nie wierzę. No więc goście bez podstawowego bramkarza Schlingermanna którego niejednokrotnie wyśmiewałem i proszę dostał kontuzje, wyleczył ją i..dalej grzeje ławę bo jego zmiennik Amerykanin Ciaran Nugent broni na razie o niebo lepiej. Czyli miałem rację. Napiszę jeszcze a propos Nugenta że w ostatnich 5 spotkaniach ligowych w tym z Cork i Dundalk wpuścił..słownie zero goli. No to dzisiaj wpuści ;). Ale to nie wszystko, nie zagra dziś podstawowy strzelec Raffaele Cretaro (10 goli) a do tego Jimmy Keohane, Liam Martin i Tobi Adebayo-Rowling. Wątpliwy jest także występ Johna Russella. Pomijam fakt że Derry gra kapitalnie u siebie i że dzisiaj są tylko bez Niclasa Vemmelunda i Harry Monaghana. Obaj to oczywiście podstawowi zawodnicy gospodarzy bo Vemmelund który przyszedł z Brommapojkarna to ostoja lewej obrony a Monaghan to niezły środkowy pomocnik ale i bez nich Candystripes powinni ogarnąć temat i po prostu przy tylu absencjach Sligo wygrać.

Shamrock Rovers-Bray TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.21.00 0:0 BOX

PS: The Hoops przy dzisiejszej wygranej zapewniają sobie baraże w Lidze Europy ale Mewy ładnie się rozbujały na koniec sezonu. W ostatnich 7 ligowych spotkaniach uzbierali aż 18 oczek ! Gospodarze wypaleni chyba kolejnym nieudanym sezonem mocno spuścili z tonu ale mniemam że jednego gola zapakują rozpędzonym gościom. Ostatnio Bray zaaplikowały gola Harfy z Ballybofey i Małolaty z Wexford to chyba dwa razy mocniejszy Shamrock też może ? Z kolei o gola gości powinienem być spokojny gdyż patrzę po prostu na ich formę.

Na to spotkanie u gospodarzy zawieszeni są David Webster i Gary Shaw. Oczywiście cały czas nie gra Lukas Byrne.
Goście w pełnym opakowaniu..

PostNapisane: 23 paź 2016 

Dundalk-Bohemians TYP 2 drużyna strzeli gola kurs 2,10 6/10 g.20.00 2:1 WIN

PS: Zaległy mecz i cudo kurs. A czemu nie ? Drwale ostatnio są naprawdę przemęczeni. Na świętowanie mistrza jeszcze przyjdzie czas chociaż jak dziś wygrają to mają go zapewnionego. A kto im zabroni wygrać np: 2:1 ?
Proszę spojrzeć na ostatnie mecze Dundalk u siebie:

11.10.16 PD Dundalk Cork City 2 : 1
08.10.16 PD Dundalk Sligo Rovers 0 : 3
02.10.16 FAI Dundalk Derry City 2 : 2
23.09.16 PD Dundalk Derry City 3 : 1
20.09.16 PD Dundalk Shamrock Rovers 1 : 1

I H2H:

05.06.15 PD Dundalk Bohemians 1 : 2
29.08.14 PD Dundalk Bohemians 3 : 2
28.03.14 PD Dundalk Bohemians 1 : 1

Taka ciekawostka na koniec. Przeczytałem obszerny wywiad ze Stephenem Kenny. Mówił o heroicznej postawie w czwartkowym meczu z Zenitem. Że piłkarze dali z siebie wszystko i są już mega zmęczeni bo dzisiaj rozegrają w ciągu 12 dni..5 spotkanie z rzędu..
Nie zdziwię się jak trener gospodarzy zatem da dzisiaj pograć paru zmiennikom. We wtorek grają już kolejny mecz, wyjazd z Patsami by w piątek zakończyć ligę z Galway. Do tego 6 listopada dochodzi finał Pucharu Irlandii z Cork. Nie zapomnijmy jeszcze o Lidze Europy..

Reasumując..win Drwali 1,25...raczej nieopłacalny.

Dundalk-Bohemians TYP 2 drużyna strzeli gola kurs 2,10 6/10 g.20.00

PS: Zaległy mecz i cudo kurs. A czemu nie ? Drwale ostatnio są naprawdę przemęczeni. Na świętowanie mistrza jeszcze przyjdzie czas chociaż jak dziś wygrają to mają go zapewnionego. A kto im zabroni wygrać np: 2:1 ?
Proszę spojrzeć na ostatnie mecze Dundalk u siebie:

11.10.16 PD Dundalk Cork City 2 : 1
08.10.16 PD Dundalk Sligo Rovers 0 : 3
02.10.16 FAI Dundalk Derry City 2 : 2
23.09.16 PD Dundalk Derry City 3 : 1
20.09.16 PD Dundalk Shamrock Rovers 1 : 1

I H2H:

05.06.15 PD Dundalk Bohemians 1 : 2
29.08.14 PD Dundalk Bohemians 3 : 2
28.03.14 PD Dundalk Bohemians 1 : 1

Taka ciekawostka na koniec. Przeczytałem obszerny wywiad ze Stephenem Kenny. Mówił o heroicznej postawie w czwartkowym meczu z Zenitem. Że piłkarze dali z siebie wszystko i są już mega zmęczeni bo dzisiaj rozegrają w ciągu 12 dni..5 spotkanie z rzędu..
Nie zdziwię się jak trener gospodarzy zatem da dzisiaj pograć paru zmiennikom. We wtorek grają już kolejny mecz, wyjazd z Patsami by w piątek zakończyć ligę z Galway. Do tego 6 listopada dochodzi finał Pucharu Irlandii z Cork. Nie zapomnijmy jeszcze o Lidze Europy..

Reasumując..win Drwali 1,25...raczej nieopłacalny.

Nie piszę takich rzeczy ale pierwszy raz od dawna wchodzę grubiej w to spotkanie. Jak przegram, trudno, trzeba jednak mieć jaja żeby publicznie dawać takie typy (szacunek dla wielu ludzi z tego forum za ich analizy i nie przejmowanie się sekowaniem hejterów).

Bukmacherzy.com...Zeus...

PostNapisane: 24 paź 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
Cork City- Wexford
Typ 1 (-1) <plus>
Kurs 1,50
Bet365
Wicelider Irlandzkeij Premier Division podejmuje słabeusza z ogona tabeli. Różnica w zdobyczach punktowych i bramkowych jest tak duża, że inny wynik niż zdecydowane zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką. Ostrożnie typuję mecz z handi (-1) licząc, się z ewentualnym poniedziałkowym lenistwem gospodarzy. Osatnie zwycięstwa Cork to mecze z dwu lub więcej bramową różnicą.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 25 paź 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
St Patricks Athletic
Dundalk

Powyżej 2,5 gola 1.88

Wielki mecz między wielkimi zespolami w Irlandii. Patsi zepsuli sobie sezon, a Dundalk kontynuuje dobra tradycję i dość pewnie zmierza po mistrzostwa Irlandii. Goście są co prawda po bardzo dobrym meczu i to z samym Zenitem St. Petersburg, ale teraz bez kompleksów powinni podejść do potyczki na własnym boisku. Na historię nie ma co patrzeć, bo między tymi zespolami bywa róznie, a Dundalk w tym sezonie zwraca wielką uwagę na obronę, choć sam ma genialną ofensywę i świetny atak, nie tylko w postaci Mc Millana.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 25 paź 2016 

St. Patricks-Dundalk TYP BTS/2 kurs 6,25 2/10 g.20.45 5:2 BOX

PS: Przeanalizowałem ten mecz. Przy okazji spotkania Drwali z Cyganami pisałem:

"Taka ciekawostka na koniec. Przeczytałem obszerny wywiad ze Stephenem Kenny. Mówił o heroicznej postawie w czwartkowym meczu z Zenitem. Że piłkarze dali z siebie wszystko i są już mega zmęczeni bo dzisiaj rozegrają w ciągu 12 dni..5 spotkanie z rzędu..
Nie zdziwię się jak trener gospodarzy zatem da dzisiaj pograć paru zmiennikom. We wtorek grają już kolejny mecz, wyjazd z Patsami by w piątek zakończyć ligę z Galway. Do tego 6 listopada dochodzi finał Pucharu Irlandii z Cork. Nie zapomnijmy jeszcze o Lidze Europy.."

Dundalk po raz kolejny zdobył tytuł i ostatnie dwa ligowe jego mecze są już o nic. Tak właśnie zareagowały '"Zbuki". Kursy na Patsów spadły z 5,50 na 1,90. Na Drwali podskoczyły z 1,57 na 3,75. Tak abstrahując a dla St.Patricks są jeszcze o coś ?

Nie mam tylko pojęcia skąd ludzie wystawiający te kursy (bądź jakiś program) wiedzą jaki skład wystawi Liam Buckley ? Czy od pierwszej minuty zagra np: Chris Fagan ? A może jego zmiennik Dinny Corcoran ? Tego nie wie nikt.
Polewam bo wczoraj w necie gruchnęła wieść że trener Cork Tommy Dunne wystawi under 19 w meczu z Wexford. Jak to się skończyło każdy wie, gładkie 5:0 dla Rebelsów. Ale wracając do meritum kursy na Drwali masakrycznie urosły gdyż każdy spodziewał się że Stefan Kenny wystawi rezerwowy skład.

Skąd więc mój typ ? Otóż poświęciłem trochę czasu i z tego co wyczytałem Kenny zabiera do Dublina najmocniejszy skład. Oczywiście bez długoterminowych Seana Gannona, Gabriela Savy i kapitana Stephena O'Donnella. Zawieszony jest również Dany Massey, podstawowy prawy obrońca. Ale wszyscy inni jadą na czele z Davidem McMillanem który jest wiceliderem króla strzelców i ma na koncie 16 goli o dwa mniej od gracza Cork Seana Maguire. Kto wie czy dzisiaj nie zagra żeby podreperować swój dorobek ? Być może zagra również bramkostrzelny środkowy pomocnik Daryl Horgan który na koncie ma już 10 goli. Pytań jest mnóstwo.

Napisze szczerze że nawet gdyby trener wystawił mocno rezerwowy skład co jest wielce możliwe to jak patrze na takie nazwiska jak Robbie Benson (pamiętacie jakiego gola strzelił Legii ? Wrzutka, główka i gol z woleja), Ciaran Kilduff, Shane Grimes, Ciaran O'Connor, Paddy Barrett, Sean Gannon, Ronan Finn czy Brytyjczyk Dean Shiels to myślę sobie że można by stworzyć jak na tamtejsze warunki całkiem solidny skład na pierwsze 4-5 miejsce w lidze.

Meritum jest takie że wczoraj na gol Patsów był kurs 1,57 a dziś 1,15. Uważam więc że gospodarze mogą jednak coś strzelić ale po moich przemyśleniach jeżeli rezerwowi Dundalk (jeżeli w ogóle takowych Kenny wystawi) zagrają na swoim poziomie to w tym, towarzyskim już spotkaniu dla obu klubów gdzie Święci w tym sezonie niczym nie zachwycili stać gości na..wygraną..

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]