» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Irlandia 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
bumcyk napisał(a):
Longford-Corck

2 1.4 <plus> <gool> <wygrana>
Longford +1 (a) 2 1.7 <plus> <gool> <wygrana>
Longford +2 (a) 2 3.6 <plus> <gool> <wygrana>
Corck -1 (e) 2 2.16 <plus> <gool> <wygrana>
Unibet

FAI Cup

Ja tu widzę blowout, a dlaczego ponieważ Corck ma serię 3 przegranych i 2 remisów. Okey 2 l w LE z Genk, pózniej ze Sligo i następnie dwa remisy 0-0 z Bohemians i Derry.
Kiedy się nie odbudować jak nie dziś z najgorszym zespołem ligi, który na 26 meczy wygrał w marcu 1 kolejce z Wexford i puchaarze z Waterford, a tak parę remisów i wszystko w plecy. Z Corck grali już dwa razy w tym sezonie 6-0 i 3-0 dla Corcków Tucherów :lol: . Po prostu widzę że Corck dziś wyładuje złość na rywalach za ostatnie nie powodzenia. Watch it Mates, will ya.

1-4
Pięknie weszło, i'm delighted

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 26 sie 2016 
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 0
Podziękowano: 84
Wexford - Dundalk
typ: Dundalk -1 (handicap azjatycki)
1.46 Unibet :arrow:

Czas wrócić do krajowych rozgrywek jeśli chodzi o Dundalk. Mimo wszystko udane eliminacje do LM bo awans do ostatniej rundy dał im prawo gry w rozgrywkach grupowych LE mimo, że odpadli w rywalizacji z Legią o LM.
Skupiając się na tych eliminacjach opuścili trochę ligę i w efekcie przegrali 2 mecze ostatnie, oba wyjazdowe jednym golem.
Czas jednak wrócić na zwycięską ścieżkę bo jak są zdeterminowani w lidze to nie mają sobie równych.
Z Wexforem nie powinni mieć problemów bo to przedostatnia ekipa w lidze z fatalną obroną a Dundalk, który tak dobrze radzi sobie na obcym terenie (pomijając ostatnie dwa mecze bo tak jak podkreśliłem oni wtedy skupiali się na ELM) jest zdecydowanym faworytem.
Po tych potknięciach rywale trochę doskoczyli więc czas na 3 punkty w lidze dla Dundalk.

PostNapisane: 26 sie 2016 
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
IRLANDIA: Premier Division

20:45 Cork City - Longford
20:45 St. Patricks - Bohemians
21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers
21:00 Wexford - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 Waterford - Drogheda

Wexford-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,90 5/10 g.21.00 0:1 BOX

PS: Bez opisu

PostNapisane: 27 sie 2016 

Podziękował: 1085
Podziękowano: 1372
27 Aug 2016 7:30pm Bray Wanderers v Derry City Carlisle Grounds

Over 2 Goals
@ 1,93

Both Teams To Score
@ 2,05

Według mnie kurs trochę zawyżony.. Nie będę się powtarzał jeśli chodzi o Bray Wanderers, bo pisałem o nich ostatnio,a dzisiaj zdanie podtrzymuje. Mewy kolejne spotkanie w pełnym składzie. Derry chyba największe zaskoczenie na plus jeśli chodzi o ten sezon, ostatnio jednak spora seria remisów.. The Hoops goni, więc strata punktów może boleć. Przyjezdni dzisiaj bez Aaron Barry, Ryan McBride. Oba spotkania w tym sezonie które zostały rozegrane do tej pory, wygrało Derry: 0-3 i 2-0.

MLB 2016 18:10
IRISH SOCCER [2016 345:200][2015 270:202][2014 62:58][2013 138:83]
MLB [2015 77:79]

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 27 sie 2016 

Podziękował: 1085
Podziękowano: 1372
...Zeus... napisał(a):
27 Aug 2016 7:30pm Bray Wanderers v Derry City Carlisle Grounds

Over 2 Goals
@ 1,93 <plus>

Both Teams To Score
@ 2,05
<plus>

Według mnie kurs trochę zawyżony.. Nie będę się powtarzał jeśli chodzi o Bray Wanderers, bo pisałem o nich ostatnio,a dzisiaj zdanie podtrzymuje. Mewy kolejne spotkanie w pełnym składzie. Derry chyba największe zaskoczenie na plus jeśli chodzi o ten sezon, ostatnio jednak spora seria remisów.. The Hoops goni, więc strata punktów może boleć. Przyjezdni dzisiaj bez Aaron Barry, Ryan McBride. Oba spotkania w tym sezonie które zostały rozegrane do tej pory, wygrało Derry: 0-3 i 2-0.

27 Aug 2016 7:30pm Bray Wanderers 2-2 Derry City Carlisle Grounds

MLB 2016 18:10
IRISH SOCCER [2016 345:200][2015 270:202][2014 62:58][2013 138:83]
MLB [2015 77:79]

PostNapisane: 30 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
Crumlin
Dundalk -2 1.90

1/8 finału pucharu Irlandii. Dundalk awansował do fazy grupowej Ligi Europejskiej co zostało odebrane jako wielki sukces, czas wrócić na krajowe podwórko, gdzie wszystko powoli powinno wrócić do normy. CO prawda znajdujemy zwycięstwo Crumlin w jedynym dotychczas rozegranym pojedynku, ale był to mecz towarzyski, 4 lata temu, gdzie Dundalk jeszcze tyle co dziś nie znaczyło. Goście mają za cel zdobycie tego Pucharu, na wyspach takie rozgrywki są traktowane tak jak liga, 2 bramki różnicy przy takiej różnicy klas to nie powinien być kłopot.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
...Zeus...

PostNapisane: 31 sie 2016 
Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Crumlin
Dundalk -2 1.90 <plus> 0-5

1/8 finału pucharu Irlandii. Dundalk awansował do fazy grupowej Ligi Europejskiej co zostało odebrane jako wielki sukces, czas wrócić na krajowe podwórko, gdzie wszystko powoli powinno wrócić do normy. CO prawda znajdujemy zwycięstwo Crumlin w jedynym dotychczas rozegranym pojedynku, ale był to mecz towarzyski, 4 lata temu, gdzie Dundalk jeszcze tyle co dziś nie znaczyło. Goście mają za cel zdobycie tego Pucharu, na wyspach takie rozgrywki są traktowane tak jak liga, 2 bramki różnicy przy takiej różnicy klas to nie powinien być kłopot.

PostNapisane: 02 wrz 2016 

Podziękowano: 84
Derry - Galway
typ: over 2 (azjatycka suma goli)
1.59 PinnacleSports <minus>

Gdy popatrzymy w tabelę to możemy mieć złudne wrażenie, że Derry bije się o mistrzostwo. Prawda jest taka, że mają kilka spotkań więcej rozegranych od Dundalk i Cork i tylko dlatego matematycznie wygląda to nieźle.
Realnie patrząc walczą o 3 miejsce z Shamrock.
Derry to jest drużyna, która potrafi poszaleć w ataku. Przekonał się o tym Finn Harps przegrywając 5:0.
Galway bez formy, trzy porażki z rzędu.
Jeśli wierzyć branżowym stronom to w obu jedenastkach zabraknie podstawowych obrońców a to jest wielkim argumentem za typem.

PostNapisane: 02 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Derry City 1.97
Galway <minus>

Galway sprawiło niespodziankę chociażby w meczu z Dundalk, ale na Derry to chyba za wysokie progi. Tak jak pisze Europejczyk niech nie zmyli ilość punktów Derry, bo Oni mają już rozegrane aż 25 kolejek. Gospodarze dość miło wspominają potyczki z Galway, w dodatku Ci są osłabieni w defensywie i mają 3 porażki z rzędu, a od sławetnego meczu z Dundalk ich gra popikowała tylko w dół. Gospodarze to vicelider pod względem meczów domowym, z niezłą grą i niezłym bilansem u siebie.

PostNapisane: 03 wrz 2016 

20:30 Longford - Bray
20:45 Sligo Rovers - Finn Harps

IRLANDIA: Dywizja 1

19:30 Limerick - Waterford

Sligo Rovers-Finn Harps TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.20.45

Sligo Rovers-Finn Harps TYP Harpie strzelą gola kurs 1,70 4/10 g.20.45

PS: Dzisiaj w roli zdecydowanego faworyta jest Sligo. Tak przynajmniej widza to oddsmakerzy. Wygrali przecież niecały miesiąc temu z Cork i to w "Piekle Czarownic" ! Mało tego, dzisiaj do zespołu wraca ikona obrony Gavin Peers który dostał czerwona kartkę w meczu z Cyganami. 1,44-1,50 na przykład w Bet365. Przypominam jednak że to jest to samo Sligo o którym pisałem w połowie lutego. Zbieranina uzdolnionej młodzieży U-21 i niżej z angielskich niższych lig ściągnięta przez Dave Robertsona. Pisałem wtedy również że to bardzo dobra inwestycja grać..przeciwko Bit O Red. I wyszło na moje. Sligo w swoich pierwszych 9 meczach nie wygrało żadnego spotkania ! Dopiero marcowe zwycięstwo z Longford spowodowało że w końcu odpalili i dziś mają się bardzo dobrze. Zmądrzał również manager który w ataku stawia coraz częściej na starego wyjadacza Raffaele Cretaro. Dalej jednak należy pamiętać że ta drużynę należy traktować jak..juniorów czy też u-23 czyli często mało rutyny i opanowania. Zatem grać na nich za już nawet 1,50..hmmm...wszystko zależy jak podejdą do tego meczu goście..czyli:

Harpie..do 8 lipca jakoś im szło a tu nagle bach ! 5 porażek z rzędu i zero strzelonego gola. W klubie nikt nie wie o co chodzi i łapią się za głowę. Skład ten sam od początku sezonu. I przecież te dwa zespoły grały sobie w lidze w moje urodziny czyli 3 czerwca i wtedy Harpie..gładko ograły Sligo 3:0. Długowłosy manager gości Ollie Horgan zapowiedział ofensywny styl więc powoli zbliżamy się do meritum i:

1. Jeżeli mam do wyboru grac po kursie 1,50 na Sligo, to wolę Harpie strzelą za 1,70. Kurs wieksz6y a prawdopodobieństwo w tej pół-profesjonalnej lidze takie same. To samo tyczy się BTS-u

2. Cały czas w bramce gospodarzy broni Michael Schlingermann. Cały czas to dla mnie marny bramkarz..a wystarczy mi tylko jeden wpuszczony przez niego gol.

3. Matematycznie...Finn Harps nie strzelił już od 5 kolejek gola. Przyznacie sami że prawdopodobieństwo że w końcu to uczyni jest coraz większe ?

4. No na koniec najlepsze wieści. Goście bez Damiena Mc Nulty. Ten lewy obrońca nie gra już od 3 kolejek bo dostał kontuzje z Wexford. Za to Sligo...pisałem na początku postu o starym wyjadaczu Raffaelu Cretaro. No to jest info że dzisiaj ma nie zagrać. Jest zawieszony. Mało tego, dzisiaj na pewno nie zagra Craig Rodden. A to przecież mózg pomocy i kapitan Sligo. Trenował parę lat temu w Carlisle i..Liverpoolu.

Reasumując kto chce niech gra na Sligo a ja postawiłem na BTS a goście strzela gola. Pzdr/Psycho

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
...Zeus...

PostNapisane: 09 wrz 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

UC Dublin - Dundalk

2 1.45
Otobet

FAI Cup , ćwierćfinał i myślę że to już wystarczający etap dla pierwszoligowej drużyny.Dlatego że mistrz kraju Dundalk jest rozpędzony, nie odpuszcza pucharów, ostatnio wygrywając 0-5, a od meczu z Legią wygrali 4 mecze z rzędu na wyjazdach. Są w formie awansowali do LE i chcą grać na wszystkich frontach. h2h ostatnie 5 meczy wygrane przez Dundalk.

Conquering Lion

PostNapisane: 19 wrz 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 16
Dyscyplina: Piłka nożna – Irlandia Premier Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Finn Harps - Cork City
Typ: Europejski handicap 1:0 - Cork City
Kurs: 1.60 <minus>
Bukmacher: Otobet
Analiza: Walczące jeszcze o mistrzostwo Cork City gra na wyjeździe z zespołem który walczy jeszcze o utrzymanie. Goście są ostatnio w niesamowitej formie wygrywając ostatnie 5 spotkań z bilansem 21-3, gospodarze za to przegrali ostatnie 7 spotkań nie strzelając nawet bramki (0-14). Na początku chciałem dać typ Cork City + poniżej 3.5 gola ewentualnie Cork City do zera ale niestety w ofercie Otobet nie ma takiego zakładu więc postanowiłem dać handicap.

PostNapisane: 20 wrz 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 67
Dundalk (AH -1.0) - Shamrock 1 1.54 Pinnacle <minus>

Postanowiłem w tym meczu skorzystać z handicapu azjatyckiego, ponieważ kurs na zwycięstwo gospodarzy jest poniżej 1.4 i jeśli wygrają tylko jednym golem to mamy zwrot, natomiast każda wygrana Dundalk więcej niż jednym trafieniem daje nam zakład trafiony. Jest to możliwe bo oni skupiają się już na lidze tak jak powinni (w czasie eliminacji gubili punkty) i są tego efekty - 4 wygrane z rzędu. Mając 19 spotkań wygranych przy tylko 4 porażkach i remisie trzeba prowadzić w tabeli i tak też jest. Przewaga nad Cork City wynosi tylko 4 punkty i to ich zmusza do motywacji w każdym meczu bo rywale nie odpuszczą. Shamrock ma 4 miejsce i atakuje podium, ale w poprzedniej kolejce grali z viceliderem i przegrali 3:0 co pokazuje, że do tej dwójki walczącej o tytuł im daleko pod sportowym względem. Dundalk u siebie ma bilans 8-1-1 i oczekuję kolejnych 3 punktów u siebie dla Dundalk.

PostNapisane: 23 wrz 2016 

Shamrock Rovers-Galway TYP 1 kurs 1,80 5/10 g.21.00 4:2 WIN

PS: Bez opisu.

Ostatnio edytowano 23 wrz 2016 przez Psychosocial, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial za ten post:
...Zeus...

PostNapisane: 23 wrz 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

bumcyk napisał(a):
UC Dublin - Dundalk

2 1.45 <plus> <gool> <wygrana>
Otobet

FAI Cup , ćwierćfinał i myślę że to już wystarczający etap dla pierwszoligowej drużyny.Dlatego że mistrz kraju Dundalk jest rozpędzony, nie odpuszcza pucharów, ostatnio wygrywając 0-5, a od meczu z Legią wygrali 4 mecze z rzędu na wyjazdach. Są w formie awansowali do LE i chcą grać na wszystkich frontach. h2h ostatnie 5 meczy wygrane przez Dundalk.

Conquering Lion

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]